Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
892.jpg
MartinMegadeth +2102
12.10.20 v 18:24

Když jsem před víkendem a o víkendu četl a poslouchal Prymulovu rétoriku na uzavření profesionálních soutěží, tak musím konstatovat, že to jsou argumenty šestiletého dítěte, u kterého bych měl ještě vážné podezření, že jeho rodiče jsou v blízkém příbuzenském vztahu. Že nechce žádné výjimky: do teď jich v každém nařízení bylo na tucty. A že by se ozvali další, že jsou také bezpeční ?! Co takhle taxativně stanovit minimální nutný počet testování týdně a další náležitosti ?! A to tenhle zdivočelej lampas má dnes promluvit k národu. Radši doma preventivně uklidím všechno čím bych si mohl rozbít televizi až tam ten idiot začne šířit svá moudra. *NAPR**** *NAPR**** *NAPR****
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2102
12.10.20 v 18:17

reakce na frafont: ,,Na soupisce pro EL Štetina, kterej bude nejspíš rád, když stihne..." zobrazit příspěvekNa soupisce pro EL Štetina, kterej bude nejspíš rád, když stihne aspoň posledních několik kol v jarní části ligy, Panák, kde to bude něco podobnýho. Na druhou stranu beru, že někoho tam napsat museli a moc se jim nechtělo tam házet třeba kluky z U19."

Je pravdou, že na první pohled osmičlenná nominace obránců včetně dvojice Štětina – Panák, se kterými těžko lze pro zápasy ve skupině EL počítat, není nejpočetnější. Štětina se vrátí tutově až někdy v průběhu jara. Panák teď o víkendu odehrál 67 minut v základní sestavě za béčko proti Hostouni, ale i tak má do Evropské ligy pořád na míle daleko. Nicméně Krejčí 99 je další alternativou do středu obrany a pokud Sparta bude hrát na čtyři beky jsou dalšími možnostmi na kraje Sáček a snad i Krejčí 92. Nějaká variabilita tam je a Hancko snad bude v dohledné době už k dispozici. *VYHLIZI* V béčku je Milan Piško, o kterém se před několika lety mluvilo jako velkém talentu do středu obrany, ale je mu už 24 let a zatím za ním je jen několikaleté hostování ve Vlašimi, kde podle všeho nepropadl, ale ani nezářil. Pokud v áčku Sparty někdy nastoupil v soutěžním zápase, tak to musel být epizodní start. Teď jdou hodně slušné reference na Ukrajince Vadima Červaka (v létě mu bylo 21) a na Adama Gabriela (na jaře mu bylo 19), aspoň co tak mám od známých, kteří mají béčko nakoukané mnohem víc než moje maličkost. Na pravou stranu mě napadá Tomáš Wiesner (v létě mu bylo 23), který za sebou už má hostování ve Vlašimi, Liberci i Mladé Boleslavi a pár zápasů v áčku Sparty, ale před rokem si vážně poranil koleno a netuším jestli už je zpátky nebo jak daleko je s rekonvalescencí. A doleva Vašek Dudl (před měsícem mu bylo 21), kterého si do áčka vytáhl už Holoubek. Předpokládám, že Kotal má o béčku přehled a v zadních řadách tam pravděpodobně nebude talent jakého máme dopředu v podobě Hložka nebo Karabce. I když Plechatý vlastně také spadá do tzv. Listu B. *OK*

892.jpg
MartinMegadeth +2102
12.10.20 v 18:16

reakce na frafont: ,,https://www.idnes.cz/fotbal/zahranici/martin-frydek-lucern-sparta-pres..." zobrazit příspěvekwww.idnes.cz/fotbal/...
Tak Frýdek nakonec do Švýcarska. Jako Luzern není bůhvíjak lukrativní adresa, ale to je jeho boj."

Podle mého názoru splašil Frýdek velice slušný tým a zajímavé angažmá. Zahraje si ve Švýcarsku, zadarmo to nebude, je to krásná země a soutěž má velice kvalitní úroveň. Podle mého názoru je to pro něj zajímavější štace než kdyby šel do Turecka jak se původně předpokládalo. *FRAJER* Na exotickou, možná dobrodružnou a určitě zajímavou štaci se chystá Costa. *POSILOVNA*
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2102
12.10.20 v 18:13

Dobré odpoledne, z Litvínova Sparta přivezla zasloužené tři body. Celý zápas byla lepší, měla aktivnější pohyb, mnohem lepší přechod do protiútoku, chyběla tomu jen efektivnější koncovka. Litvínov mi připadal hrozně pomalý, nerozehraný a těžkopádný, až na pár výjimek. Asi s nimi zamávala karanténa. Vzadu to vypadalo slušně, zejména s přihlédnutím, že nám opět chyběli čtyři beci ze základu. Machovský jak se zdá už i venku našel potřebnou jistotu. Gratulace patří Jeřábkovi za první extraligový gól. *BRAVO* V tabulce je Sparta čtvrtá, ale nedá se brát vážně, protože převážná většina extraligové konkurence má odehraná o dvě až tři utkání méně. Pohled do liduprázdných ochozů bez atmosféry je velice smutný, ale dal bych mu pro příští minimálně dva týdny přednost před zastavením celé soutěže, které z mého pohledu postrádá jakoukoliv logiku. Tak dlouho se týpci jako Zábranský, Vlasák nebo Pešout rouhali s posunutím začátku soutěže respektive jejím přerušením až se objevil zdivočelý zelený mozek a vyslyšel je. Tedy když jsem v pátek v podvečer viděl Brno proti Plzni, tak jsem pochopil proč Zábranský tak moc nechtěl začínat extraligu. *FUCKU*
www.hokej.cz/cisty-p...

+1
otaznik5
frafont +750
12.10.20 v 17:17

www.idnes.cz/fotbal/...
Tak Frýdek nakonec do Švýcarska. Jako Luzern není bůhvíjak lukrativní adresa, ale to je jeho boj.

674.jpg
marek17 +184
12.10.20 v 12:07

reakce na frafont: ,,Na vakcínu tu podle mě drtivá většina lidí hodí bobek - proti..." zobrazit příspěvekNa vakcínu tu podle mě drtivá většina lidí hodí bobek - proti chřipce si nechává v ČR dát očkování asi šest (možná sedm) procent lidí, proti covidu těžko bude to číslo nějak extrémně vyšší. Jinak za mě situaci může vyřešit i to, že se kolem covidu přestane dělat ten mediální humbuk a zařadí se to normálka na seznam mezi další virózy."

Dokud ani vědci a doktoři pořádně neví jestli je to jen chřipka nebo smrtelnej virus, nebude možnost se posunout. Jeden člověk bez příznaků další na plicním ventilátoru. Nemyslím si ale, že zrovna Primula by všechno rozvolnil, proto to vidím docela špatně co se týká sportu.

571.png
Medvěd +306
12.10.20 v 10:42

Teda ono to vypadá, že každý, kdo proti nám hraje, má skvělého brankářem. Ale já si spíš myslím, že naše útočná hra je efektní, ale hodně málo efektivní...

+1
otaznik8
SHS
12.10.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (11. 10. 2020):

Nejvíce příspěvků (2) napsal uživatel frafont a použil v nich celkem 760 znaků.

Další pořadí:
2. SpartaCorps (příspěvky: 2, znaky: 238)
3. marek17 (příspěvky: 1, znaky: 406)

Celkem bylo včera napsáno 5 příspěveků, které obsahovaly 1 404 znaků.

otaznik9
frafont +750
11.10.20 v 23:30

reakce na marek17: ,,Celou situaci vyřeší až případná vakcína. Zatím je slyšet..." zobrazit příspěvekCelou situaci vyřeší až případná vakcína. Zatím je slyšet jen o Ruským pokusu, ale tam si nejsem zrovna jistej.. Dá se předpokládat, že se liga ani nemusí dohrát, případně se dohraje tímhle stylem, že jeden z týmů nastoupí po karanténě a dostane třeba bůra.. Celý je to hrozný, to si bude člověk jinak vážit možnosti jít na hokej/fotbal až (jestli) to někdy skončí."

Na vakcínu tu podle mě drtivá většina lidí hodí bobek - proti chřipce si nechává v ČR dát očkování asi šest (možná sedm) procent lidí, proti covidu těžko bude to číslo nějak extrémně vyšší. Jinak za mě situaci může vyřešit i to, že se kolem covidu přestane dělat ten mediální humbuk a zařadí se to normálka na seznam mezi další virózy.

674.jpg
marek17 +184
11.10.20 v 23:14

Celou situaci vyřeší až případná vakcína. Zatím je slyšet jen o Ruským pokusu, ale tam si nejsem zrovna jistej.. Dá se předpokládat, že se liga ani nemusí dohrát, případně se dohraje tímhle stylem, že jeden z týmů nastoupí po karanténě a dostane třeba bůra.. Celý je to hrozný, to si bude člověk jinak vážit možnosti jít na hokej/fotbal až (jestli) to někdy skončí.

otaznik11
frafont +750
11.10.20 v 20:07

Vidět v rámci přenosu ty prázdný tribuny, to je hrůza. Chtěl bych věřit, že to bude opravdu jenom čtrnáct dní a na přelomu října a listopadu se zase začne hrát, ale bohužel pod vedením bláznivý neřízený střely Prymuly a Babiše, kterej se vyjadřuje podle toho, co mu pošle Prchal na základě vyjádření Pepy Vomáčky na FB, o tom dost pochybuju :-(

83.jpg
SpartaCorps +548
11.10.20 v 19:54

tři body, první gól Jeřábka, ať se marodi brzo daj dohromady.....ale jinak teď kurwa čekat, kdy to bude aspoň v bedně....tvl, to mě tak sere všechno....fakt smutnej příběh....

+1
83.jpg
SpartaCorps +548
11.10.20 v 18:31

my máme marodku málo plnou nebo co že tvl....

otaznik14
SHS
11.10.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (10. 10. 2020):

Nebyl napsán žádný příspěvek.

otaznik15
SHS
10.10.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (9. 10. 2020):

Nebyl napsán žádný příspěvek.

otaznik16
SHS
09.10.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (8. 10. 2020):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel frafont a použil v nich celkem 1 184 znaků.

Další pořadí:
2. MartinMegadeth (příspěvky: 3, znaky: 3 473)
3. cedak (příspěvky: 1, znaky: 801)
4. Amphicyoni (příspěvky: 1, znaky: 291)

Celkem bylo včera napsáno 9 příspěveků, které obsahovaly 5 749 znaků.

otaznik17
frafont +750
08.10.20 v 18:29

Francie zařadila Lyon a Lille na seznam vysoce rizikových míst, takže přehození pořadatelství v EL by asi stejně houby vyřešilo.

otaznik18
frafont +750
08.10.20 v 18:22

reakce na MartinMegadeth: ,,Soupiska Sparty pro Evropskou ligu, na kterou jsme se těšili, máme..." zobrazit příspěvekSoupiska Sparty pro Evropskou ligu, na kterou jsme se těšili, máme skupinu jak hrom, a na kterou se s vysokou pravděpodobností nebudeme mít šanci dostat a kdo ví jestli ji klub bude moci odehrát aspoň na zavřené Letné. Děkujeme, Prymulo. *NAPR**** Mimochodem, že Slávie má v soupisce jediného odchovance, to je celkem trapas. *FUCKU*
isport.blesk.cz/clan..."

Na soupisce pro EL Štetina, kterej bude nejspíš rád, když stihne aspoň posledních několik kol v jarní části ligy, Panák, kde to bude něco podobnýho. Na druhou stranu beru, že někoho tam napsat museli a moc se jim nechtělo tam házet třeba kluky z U19.

892.jpg
MartinMegadeth +2102
08.10.20 v 18:14

Soupiska Sparty pro Evropskou ligu, na kterou jsme se těšili, máme skupinu jak hrom, a na kterou se s vysokou pravděpodobností nebudeme mít šanci dostat a kdo ví jestli ji klub bude moci odehrát aspoň na zavřené Letné. Děkujeme, Prymulo. *NAPR**** Mimochodem, že Slávie má v soupisce jediného odchovance, to je celkem trapas. *FUCKU*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2102
08.10.20 v 18:11

reakce na Anguilla: ,,Jo Replika dost často vídám na fotbalové Spartě vím kde sedí..." zobrazit příspěvekJo Replika dost často vídám na fotbalové Spartě vím kde sedí chodí dost často do stanu na jídlo nepřipadá mi ani že by byl nějak nafoukaný."

Já jsem teda nikde nepsal, že by Řepík měl být nafoukaný týpek, to bych předeslal. Párkrát jsem ho potkal a působí na mě jako normální chlápek. Vesměs co si vzpomínám na hokejovou Spartu od svého dětství, tak namyšlených borečků klubem prošlo hodně málo. Já si takhle z hlavy vybavím jako namistrovaného asi jen Petra Nedvěda, ten nosil rypák hodně vysoko. Dost si o sobě myslel i David Bruk rok co u nás hrál, ale to byly vesměs ojedinělé výjimky. Pak si ještě vybavím nějakého vořežpruta co k nám přišel z Litvínova (Branda, Kodada, Kubinčák: jméno se vypařilo) a házel patky, že ve Spartě bude hrát jedině v první lajně. Vydržel u nás asi dva měsíce a šel jak cukrář. *FUCKU*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne