Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
892.jpg
MartinMegadeth +2698
21.01.22 v 17:08

Dobré odpoledne, Salák se nám vyjevil pro TV Blesk a po pravdě jsem to v jednom kuse nebyl schopen absolvovat. Střídavě jsem cítit pocit marnosti, hanby a trapna. S odstupem času mi je Saši hlavně líto. I když je to svéráz a poděs, rozhodně si nemyslím, že by to byla sketa nebo hajzl. Jeho neštěstí je v paní Salákové, jenže pokud si doma není schopen bouchnout pěstí do stolu a nastavit pravidla, které by dotyčná dáma dodržovala, pak si nic jiného nezaslouží než nálepku trapáka a podpantofláka. O paní Salákové jsem slyšel už v minulosti leccos, ovšem poslední dny mě přesvědčily, že to byl jen zlomek její skutečné osobnosti. Irituje mě spoustou věcí, ale nejvíc těmi žvásty o hyenách v bulváru, aby následně Blesk nechyběl u vítačky manželů Salákových na letišti, když se madam vrátila z Dubaje, i následné udobřovací či romantické procházky Pařížskou ulicí. :-! Salákův rozhovor mě přesvědčil, že nemá cenu, aby zůstával ve Spartě, i když jemu zjevně v klubu zle není. To by mu doma u velitele neprošlo a domácí nepohodu by si přenášel do kabiny a na led, což absolutně nemá cenu. Pro mě je jeho působení ve Spartě obrovské zklamání, jedno z největších sportovních zklamání spojených s klubem za řadu posledních let a že nám jich Sparta připravila nepřeberně. Ten konec je takovou kyselou třešničkou na zkaženém dortu. Čím dřív vypadne tím líp, jiné řešení se stejně nenabízí. Doufám, že na něm klub aspoň něco trhne a nebude ho pouštět zadarmo jako charita, když už dostal vedení do závažných problémů, že začal magořit těsně před koncem přestupního termínu. Situaci Tonovi s Hlinkou nezávidím, o to víc, že se Neužilův návrat ukázal dle všeho jako nemožný, přesně jak naznačoval před několika dny Podlešák. Tahle sezóna je od začátku ve stylu „kun*ou ke zdi“ (jak říkával jeden můj bývalý kolega podobným stavům) a silně se obávám, aby taková nebyla až do samého konce. *NAPR****

+3
386.jpg
Mandor +301
21.01.22 v 14:09

reakce na Anguilla: ,,To jo nakonec pojede úplně jiný tým a on to bude průser tak jako..." zobrazit příspěvekTo jo nakonec pojede úplně jiný tým a on to bude průser tak jako tak alespoň že Pešan doufám poletí po hrách do hajzlu"

nepoletí, bude se vymlouvat, že mu skvěle postavený tým zdecimoval Covid, Pan manager ho podpoří a Královi je to u pr...e

+1
1830.png
ReiN +217
21.01.22 v 13:34

reakce na Schaschek: ,,Saláková hlavně lže jak když tiskne :-D "

Mně se hlavě líbí její minulý slova o bulváru jaký to jsou svin.ě a že jí každej leze do soukromí a teď už druhej den všude sdíli to jejich video, ve kterým to snad byla jejich osobní zpověď, když vezmu do jakých detailů zacházely.. proč asi :-$ :-$

+1
otaznik4
Anguilla +88
21.01.22 v 12:57

reakce na Schaschek: ,,Z 12ti hráčů repre měla půlka pozitivní test, to bude ještě..." zobrazit příspěvekZ 12ti hráčů repre měla půlka pozitivní test, to bude ještě *** 8-) "

To jo nakonec pojede úplně jiný tým a on to bude průser tak jako tak alespoň že Pešan doufám poletí po hrách do hajzlu

otaznik5
Anguilla +88
21.01.22 v 12:56

reakce na Schaschek: ,,Saláková hlavně lže jak když tiskne :-D "

A v čem teda lze?

5.png
Schaschek +2445
21.01.22 v 12:50

Z 12ti hráčů repre měla půlka pozitivní test, to bude ještě *** 8-)

5.png
Schaschek +2445
21.01.22 v 12:48

reakce na Bumbi: ,,To si nemyslím, Saláková v tom rozhovoru pro blesk řekla, že..." zobrazit příspěvekTo si nemyslím, Saláková v tom rozhovoru pro blesk řekla, že přiletí domů a balí kufry na cestu do Švédska, Sparta stáhla jeho fotku z úvodky na facebooku a do komentářů někomu odpovídali, že detaily zveřejní až to bude ofiko ukončený."

Saláková hlavně lže jak když tiskne :-D

+1
otaznik8
SHS
21.01.22 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (20. 1. 2022):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel karlos a použil v nich celkem 1 287 znaků.

Další pořadí:
2. rad55 (příspěvky: 4, znaky: 567)
3. Ex1tus (příspěvky: 2, znaky: 454)
4. Hcspikr255tgh (příspěvky: 2, znaky: 189)
5. ReiN (příspěvky: 2, znaky: 126)

Celkem bylo včera napsáno 20 příspěveků, které obsahovaly 4 783 znaků.

otaznik9
Vena +48
20.01.22 v 23:09

Tvl tohle me nejak minulo, nektery ty odposlechy to je materialek, to uz neda ani Ctvrtnicek :D . Kdepak bananistan to je hniloba od spodu nahoru.
www.youtube.com/watc...

otaznik10
karlos +948
20.01.22 v 21:28

reakce na ReiN: ,,Holt :-$ :-$ Blesk za to vypláznul prej docela raketu"

No jo, ale proč nám sem píše Saša, jakej je vlastně skvělej kluk a jeho madam, jakej je chudák *MIMO* Jeden by zaplakal *KSICHT*

1830.png
ReiN +217
20.01.22 v 19:39

reakce na karlos: ,,Sašo, nejdřív Blesk a teď tohle*MIMO* "

Holt :-$ :-$ Blesk za to vypláznul prej docela raketu

otaznik12
karlos +948
20.01.22 v 19:21

reakce na Patpat: ,,Konečně jsem dostal odvahu si ten rozhovor se Salákovejma..." zobrazit příspěvekKonečně jsem dostal odvahu si ten rozhovor se Salákovejma pustit.
Překvapilo mne, že je to docela upřímý a má to hlavu a patu. To jsem od bulváru nečekal.
Mým největším překvapením je ale zjištění, že jsem si Saláka představoval trochu jinak, než jakej opravdu je.
Na základě různejch popisů od lidí, co ho blíž poznali, ale i z jeho chování na ledě jsem nabyl klamnýho dojmu, že je to mnohem větší podivín, bohém, excentrik...
Ale....on je to úplně normální, klasickej hokejista.
A ukazuje se, že je to takovej až nečekaně hodnej "jouda", protože kvůli vrtochům jeho ženy je ochoten podstupovat nepříjemný věci související s jeho prací.
Kdo je spíš možná malilinko případ pro psychologa je ona, a to nemyslim s nadsázkou...pomohla by jí možná nějaká jemná terapie, aby jí někdo zbavil zbytečnýho stresu, paranoie a strachu, kterýžto jsou způsobený samotou spojenou s životem maželky hokejový hvězdy.
Mám pro ní určitý pochopení a je mi jí trochu líto. Nepřijde mi jako "***", fakt NE....je to fakt spíš ukázka stinný stránky takovýhle života, kterej si spousta lidí naivně představujou jako strašně bezstarostnej a snobskej.
Nevim co víc k tomu říct - je mi líto, že odchází, ale vím, že by tady byl nešťastnej, takže mu to ve finále přeju."

Sašo, nejdřív Blesk a teď tohle *MIMO*

otaznik13
rad55 +540
20.01.22 v 18:25

isport.blesk.cz/clan...
To bude asi složité, s tím Litvínovem asi není řeč.

otaznik14
slajer +53
20.01.22 v 18:15

reakce na Patpat: ,,Konečně jsem dostal odvahu si ten rozhovor se Salákovejma..." zobrazit příspěvekKonečně jsem dostal odvahu si ten rozhovor se Salákovejma pustit.
Překvapilo mne, že je to docela upřímý a má to hlavu a patu. To jsem od bulváru nečekal.
Mým největším překvapením je ale zjištění, že jsem si Saláka představoval trochu jinak, než jakej opravdu je.
Na základě různejch popisů od lidí, co ho blíž poznali, ale i z jeho chování na ledě jsem nabyl klamnýho dojmu, že je to mnohem větší podivín, bohém, excentrik...
A ukazuje se, že je to takovej až nečekaně hodnej "jouda", protože kvůli vrtochům jeho ženy je ochoten podstupovat nepříjemný věci související s jeho prací.
Kdo je spíš možná malilinko případ pro psychologa je ona, a to nemyslim s nadsázkou...pomohla by jí možná nějaká jemná terapie, aby jí někdo zbavil zbytečnýho stresu, paranoie a strachu, kterýžto jsou způsobený samotou spojenou s životem maželky hokejový hvězdy.
Mám pro ní určitý pochopení a je mi jí trochu líto. Nepřijde mi jako "***", fakt NE....je to fakt spíš ukázka stinný stránky takovýhle života, kterej si spousta lidí naivně představujou jako strašně bezstarostnej a snobskej.
Nevim co víc k tomu říct - je mi líto, že odchází, ale vím, že by tady byl nešťastnej, takže mu to ve finále přeju."

Mám je oba za tajtrdlíky, řešit rodinný problémy stylem "ať to každý slyší"... *MIMO*

otaznik15
Patpat +7
20.01.22 v 17:24

Konečně jsem dostal odvahu si ten rozhovor se Salákovejma pustit.
Nevim co víc k tomu říct - je mi líto, že odchází, ale vím, že by tady byl nešťastnej, takže mu to ve finále přeju.

+1
1664.png
Ex1tus +71
20.01.22 v 17:23

reakce na Ex1tus: ,,Janus podle hokej.cz do Kladna, takže se nás naštěstí týkat..." zobrazit příspěvekJanus podle hokej.cz do Kladna, takže se nás naštěstí týkat nebude.

hokej.cz/janus-a-zku...

Kovář pak odmítl, že by vůbec přemýšlel o tom jít ze Švýcarska (kde mu po zranění dali šanci) na Spartu. Takže tahle varianta taky padá.

hokej.cz/janus-a-zku..."

Špatné druhé URL, tady je správné: isport.blesk.cz/clan...

1664.png
Ex1tus +71
20.01.22 v 17:22

Janus podle hokej.cz do Kladna, takže se nás naštěstí týkat nebude.

hokej.cz/janus-a-zku...

Kovář pak odmítl, že by vůbec přemýšlel o tom jít ze Švýcarska (kde mu po zranění dali šanci) na Spartu. Takže tahle varianta taky padá.

hokej.cz/janus-a-zku...

otaznik18
rad55 +540
20.01.22 v 16:34

isport.blesk.cz/clan...
Tak to pořádně domluvte, a fofrem! *BRAVO*

+1
291.jpg
Bumbi +137
20.01.22 v 15:39

reakce na karlos: ,,Tak se mi zdá, že to všechno kolem Saláka nějak rychle utichlo...." zobrazit příspěvekTak se mi zdá, že to všechno kolem Saláka nějak rychle utichlo. Obávám se, že nám tady ten psychopat, co je dona pod pantoflem, zůstane *SILENY* "

To si nemyslím, Saláková v tom rozhovoru pro blesk řekla, že přiletí domů a balí kufry na cestu do Švédska, Sparta stáhla jeho fotku z úvodky na facebooku a do komentářů někomu odpovídali, že detaily zveřejní až to bude ofiko ukončený.

otaznik20
karlos +948
20.01.22 v 15:26

Tak se mi zdá, že to všechno kolem Saláka nějak rychle utichlo. Obávám se, že nám tady ten psychopat, co je dona pod pantoflem, zůstane *SILENY*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2022>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne