Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
rad55 +273
06.01.21 v 16:28

reakce na Schaschek: ,,Kucí sice to sem nepatří, ale 1.1. se narodil další pokračovatel..." zobrazit příspěvekKucí sice to sem nepatří, ale 1.1. se narodil další pokračovatel sparťanskeho rodu! *SALA* zatím ho máme na jipce (narodil se o měsíc a půl dřív), ale je to už teď bojovník a věřím, že se ze všeho vylíže. Držte palce!! *THX* "

patří to sem, za prvé: dobrých zpráv je pomálu a za druhé: Sparťanů není nikdy dost. *ANO*
Gratulka *THUMBSUP* Ať dělá tátovi hlavně radost!

+1
571.png
Medvěd +304
06.01.21 v 16:23

reakce na Schaschek: ,,Kucí sice to sem nepatří, ale 1.1. se narodil další pokračovatel..." zobrazit příspěvekKucí sice to sem nepatří, ale 1.1. se narodil další pokračovatel sparťanskeho rodu! *SALA* zatím ho máme na jipce (narodil se o měsíc a půl dřív), ale je to už teď bojovník a věřím, že se ze všeho vylíže. Držte palce!! *THX* "

1.1.1900 v Čechách nově jednotka měny koruna
1.1.1977 vydáno prohlášení Charty 77
1.1.1993 vznik České republiky
1.1. 2016 vyhlášena Chráněná krajinná oblast Brdy
1.1. 2021 *Schaschek jr.
Dobrý datum! Prospívejte!
*ANO*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2046
06.01.21 v 15:44

reakce na SpartaCorps: ,,přesně....souhlasím s Jirkou Hrdinou od začátku do..." zobrazit příspěvekpřesně....souhlasím s Jirkou Hrdinou od začátku do konce....

přikládám komentář z idnesu, kde citujou pány Vůjtka, Bukače mladšího

www.idnes.cz/hokej/r...?

ještě k tomu co napsal Pešán na twitter: jako jestli chválí bojovnost atd naší 20, co by asi napsat na skvělej obrat finskýho výběru proti Tre Kronor...

prostě mi to připadá jak píše JH... radost, všechno je v pohodě, bojovnost, parta atd, ale to důležitý, že je to čim dál víc v ***i nikdo neřeší....."

Kamaráde, pro český hokej je bohužel typické úsloví „smrádek, ale teploučko“. Jak jinak by mohl být jednomyslně opět zvolen do čela svazu Král a vedení doznat jen kosmetických změn. Neberu tomu člověku, že na začátku svého působení co by předseda svazu hodně pomohl, protože přišel v době, kdy chyběly peníze v pokladně a všude uvnitř organizace byl značný chaos. Chaos dokázal dát do pořádku, přinesl i peníze, ale na to stačilo jedno, maximálně dvě volební období. A ne že bude předsedou snad do smrti. Seniorský národní tým čeká na placku devátý rok, neuspěl na devíti velkých turnajích v řadě, což překonalo čekání na medaili z padesátých let minulého století, kdy rudí mocipáni poslali tehdejší možná vůbec nejlepší hokejový kolektiv na světě do uranových dolů (plus řada hráčů neodsouzená nebo jen s menšími flastry reprezentovat řadu let nesměla) a nároďák se následně musel tvořit úplně od nuly. Dvacítka zůstala bez placky pošestnácté na MS za sebou. Osmnáctka za stejnou dobu přivezla jedno stříbro a jeden bronz. Co si vzpomínám, před půl rokem snad ani neměl Král protikandidáta, což znamená, že v tuzemském hokejovém prostředí s ním i se vším co se kolem českého hokeje děje včetně úrovně extraligy a výsledků reprezentace seniorů, juniorů i osmnáctky zjevně panuje vesměs spokojenost. *FRAJER* U nás chybí ochota k tvrdé práci jak říká Luděk Bukač, čest sporadickým výjimkám, i vůle a snaha k zásadním změnám. To, že Král dosadil na svaz přetrhdílo Lenera, jmenoval ho šéftrenérem mládeže a nechal ho tam pomalou dekádu hnít, vymýšlet různé kraviny a tvořit demagogické tabulky a grafy nemohlo znamenat žádnou nápravu. Jakmile se veřejně projevil někdo jako dr. Bukač, byl okamžitě představiteli svazu bagatelizován a vydáván za jakéhosi pomateného lunatika. Přestože měl ve všem pravdu, dokázal odhadnout chmurnou budoucnost s dost značným předstihem a ještě nabízel jakým způsobem jí předejít. Živě vidím uvažování na svazu: česká dvacítka dostala ve čtvrtfinále od Kanady trojku, ale Rusové v semifinále bůra a ještě navíc s českým výběrem prohráli, tudíž se slovy klasika pochválíme za onu pěknou čtyřku z dusíku, vyzdvihneme partu a její bojovnost a dál pojedeme zhruba ve stejných kolejích. Odkaz na výborný rozhovor s Luďkem Bukačem (synem) sem nedávám, protože je v placené sekci Deníku Sport. Ale dovolím si dát odkaz na neméně zajímavý rozhovor s Michalem Sivekem, dvojnásobným mistrem světa juniorů, a uvést z něj citaci, která mě nesmírně zaujala: „Pokud nemáte vysokou hráčskou úroveň na všech postech, můžete docílit maximálně dílčího úspěchu. Ovšem na celkový triumf potřebujete nejen dobrou partu, ale jednoznačně hokejové umění, individuality a kvalitu.“ Uvádím tuto citaci schválně jako protiváhu častým frázím a klišé znějícím z tuzemského svazu nebo od realizačních týmů českých výběrů, že dobrá parta zmůže vše. Nezmůže, bez toho co zmiňuje Sivek rozhodně ne. *POSILOVNA*
www.hokej.cz/sivek-o...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2046
06.01.21 v 15:36

Přidávám se s gratulací. Přeji, aby Vám ho co nejdříve dopekli do patřičné výšky a váhy a následně Vám dělal potomek jen samou radost. *OK* Kvalitní dorost budeme vždycky potřebovat. *SMILESPA*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2046
06.01.21 v 15:34

„Pokaždé patří k nejlepším, jsme s ním velmi spokojeni. Bohužel si ho asi Sparta na konci ledna stáhne, protože tam jsou horší hráči než Míra,“ chválil Aleš Totter, asistent trenéra Motoru, jenž zaskakoval za indisponovaného Václava Prospala. Až na to slůvko ASI, které se mi tam nelíbí, by se tohle nechalo tesat do kamene. A mezi řádky čtu i jistý vzkaz Pepkovi z Loděnice. *KOSA*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2046
06.01.21 v 15:31

Dobré odpoledne, se včerejším výsledkem a především výkonem Sparty musím vyjádřit velkou spokojenost. S výhrou, s vychytanou nulou, se zodpovědnou hrou dozadu, s celoplošným bruslením i potřebným přitvrzením. Na můj vkus byla některá vyloučení zbytečná a přesilovky by mohly být celkově jednodušší, i když Řepíkova teč po Poláškově ráně od modré byla učebnicová, ale to jsou detaily. Pro mě nejdůležitější pocit ze včerejšího utkání byl fakt, že jsem ze Sparty a jejího výkonu konečně cítil Hořavu! Tímto mu děkuji a pravím do příštích zápasů jen houšť! *METAL* Byl to výkon ideální pro zápas v play-off. Hlavně, aby se nejednalo o ojedinělý zápas, ale na včerejší výkon dokázala Sparta navázat a pravidelně navazovat. Třeba už v pátek v Olomouci, kde první zápas velice nehezky odklouzala. Včera mi hodně na nervy lezli mamlasové v pruhovaném. Oni mě štvou pravidelně, ale včera to bylo nějak intenzivnější. Rozhodně jsem neviděl zápas, kde by měl být poměr trestných minut 34 ku 12. Desítka pro Jurčinu byla naprosto nesmyslná: to by hokej nemohli hrát velcí chlapi a musel by se z něj stát sport pro váhové kategorie žokejů, kdyby se mělo takhle pískat. Nařídit trestné střílení za faul (z pohledu útočícího hráče) ještě před červenou čárou to jsem mockrát neviděl. Doufám, že se Micinka nezapomněl po zápase zastavit u Velkého Guru, aby byl podrbán na bradičce za vyvinutou snahu. *FUCKU*

+1
otaznik7
frafont +726
06.01.21 v 12:25

Asi hodně pospíchal, aby mohl dřív poskakovat na hokeji :-) Jinak samozřejmě držím palce, ať to dobře dopadne a má se junior k světu.

otaznik8
kvcr +279
06.01.21 v 11:27

Gratuluju a ať mu naroste velké sparťanské srdce po tátovi. A ať má dlouhý, pěkný a spokojený život.

+1
otaznik9
karlos +523
06.01.21 v 10:23

reakce na numira: ,,Velikánská gratulace. Každé narození nového Sparťana na tento..." zobrazit příspěvekVelikánská gratulace. Každé narození nového Sparťana na tento svět je třeba řádně oslavit a zapít. *THISISSPARTA* "

Tak proto sem Homolka nic nepíše a už to zapíjí *OCHLASTOVE* A to je dobře, zapít se to opravdu musí. Taky si dám na zdraví nového Sparťana rád panáka a věřím, že když bude pořádně zapitý, rychle doroste a bude zdravý jako řípa *PRVNI* Palce držím a přeji jen vše dobré *SALA* *SALA* *SALA* *SALA*

otaznik10
numira +27
06.01.21 v 10:11

Velikánská gratulace. Každé narození nového Sparťana na tento svět je třeba řádně oslavit a zapít. *THISISSPARTA*

5.png
Schaschek +1892
06.01.21 v 00:28

Kucí sice to sem nepatří, ale 1.1. se narodil další pokračovatel sparťanskeho rodu! *SALA* zatím ho máme na jipce (narodil se o měsíc a půl dřív), ale je to už teď bojovník a věřím, že se ze všeho vylíže. Držte palce!! *THX*

+12
5.png
Schaschek +1892
06.01.21 v 00:25

reakce na rad55: ,,No mazec, výsledek v pohodě. Jenom to byl mix neskutečně..." zobrazit příspěvekNo mazec, výsledek v pohodě. Jenom to byl mix neskutečně složenej. To, že je dvojice Súkel + Rousek silná to víme, ale pokus Tomášek centr a Súkel pravaso? Minule ho dali nalevo. Paní Jandačová to skládá jako experimentální jídelák. Kotleta, Koprová, Rýže. *KSICHT*
Jandus na začátku dvě, tři střídání???
Ale za body jsem vděčnej, i snaha byla vidět. Pády do střel jsme taky v minulých zápasech moc neviděli.
Kluci díky. *FLAGSPA* "

Jak říkáš. Pády do střel za stavu 3:0. Takhle si představuju bojovnost! Z naší strany to byl play off hokej a naši hráči zaslouží absolutorium!

+1
5.png
Schaschek +1892
06.01.21 v 00:24

Jinak trošku mi to nejde přes klávesnici, ale Sobotka? Ty jeho přihrávky a přehled na ledě, to je neskutečný.

+2
5.png
Schaschek +1892
06.01.21 v 00:23

reakce na PLHA: ,,Tak tohle si opravdu nemyslím. Hořava jako člověk není moc..." zobrazit příspěvekTak tohle si opravdu nemyslím. Hořava jako člověk není moc ukecanej a myslím si že je i rád, že za něj kašpárka do médií dělá paní Jandačová. Dneska to určitě nebylo špatný , faul Jurčiny sice nechápu ještě teď, ale budiž. Každé vítězství nad Vladimírem je fajn. Jak mě poslední dobou chyběl v zápasech Sparty důraz, tak dneska nebyl ani moc potřeba. Hodně jsem se zaměřil na výkon Blaina a jsem rád že je v Hradci. Jinak dlouho jsem tu nebyl tak všem SPARŤANŮM přeji hlavně normální rok 2021 a ať společně v počtu 17500 diváků oslavíme titul!!
"

Ani jeden není ukecanej 8-) :-D Mám pocit, že Jandače měli představit a on šel na houby do lesa :-D :-D

otaznik15
SHS
06.01.21 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (5. 1. 2021):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel rad55 a použil v nich celkem 836 znaků.

Další pořadí:
2. karlos (příspěvky: 3, znaky: 2 368)
3. Medvěd (příspěvky: 2, znaky: 132)
4. SpartaCorps (příspěvky: 2, znaky: 126)
5. PLHA (příspěvky: 1, znaky: 611)

Celkem bylo včera napsáno 14 příspěveků, které obsahovaly 4 238 znaků.

otaznik16
paul68 +106
05.01.21 v 22:58

Dneska pohodovej konec, výjimečně. :-D *SALA*

+1
otaznik17
rad55 +273
05.01.21 v 20:07

No mazec, výsledek v pohodě. Jenom to byl mix neskutečně složenej. To, že je dvojice Súkel + Rousek silná to víme, ale pokus Tomášek centr a Súkel pravaso? Minule ho dali nalevo. Paní Jandačová to skládá jako experimentální jídelák. Kotleta, Koprová, Rýže. *KSICHT*
Jandus na začátku dvě, tři střídání???
Ale za body jsem vděčnej, i snaha byla vidět. Pády do střel jsme taky v minulých zápasech moc neviděli.
Kluci díky. *FLAGSPA*

otaznik18
rad55 +273
05.01.21 v 19:51

reakce na Medvěd: ,,Jéžišmarjá, ten moderizátor tam ale mele ho*na!"

Tenhle je fakt dobrej, ale mám dojem, že vidí jinej zápas než my. [:-}

otaznik19
PLHA +96
05.01.21 v 19:35

reakce na karlos: ,,To už jsme tu řešili několikrát, že nám chybí v prjevu Sparty..." zobrazit příspěvekTo už jsme tu řešili několikrát, že nám chybí v prjevu Sparty něco z dílny Hořavy. Přece jen patří spíš do škatulky precizních obranářů a v podstatě to jediné v projevu Sparty doposud schází. Jako hlavní kouč byl oznámen Hořava a Jandač přišel až po něm. Přesto se v projevu Sparty objevují spíše prvky Jandačova umění, Jandač dává daleko víc rozhovorů než Hořava *METAL* *MIMO*
Když vytvořím konspirační teorii, tak je možné, že nám byl Hořava představen schválně jako první, protože pokud by přišel první Jandač, vlna nevole by asi byla veliká. Takhle všichni (včetně mě) doufali, že hlavní Hořava si do toho nenechá kecat a s Jandačem by to mohlo fungovat. Nyní to ale vypadá, že si do toho nenechá kecat Jandač a Hořava byl jen figurka, která měla uchlácholit Sparťanský národ. Moc by mě zajímalo, jak to je doopravdy? Že Jandač pravděpodobně nikdy nedokáže překročit svůj stín a nikdy z něj nebude trenér, který něco dokáže vyhrát, to už snad museli pochopit úplně všichni. Já chci zpátky Spartu, která bude hrát tak, aby nám to dělalo radost *POSILOVNA* K tomu nepotřebujeme akce ze zlaté helmy, k tomu pořebujeme nasazení, bojovnost a také trochu šikovnosti *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* Šikovných hráčů máme víc než dost, nyní už jen přidat důraz *KOSA* bojovnost *BOXER* a půjde to *SALA* *SALA*
Bohužel to asi nebude kompatibilní s osobou Jandače *NAPR**** "

Tak tohle si opravdu nemyslím. Hořava jako člověk není moc ukecanej a myslím si že je i rád, že za něj kašpárka do médií dělá paní Jandačová. Dneska to určitě nebylo špatný , faul Jurčiny sice nechápu ještě teď, ale budiž. Každé vítězství nad Vladimírem je fajn. Jak mě poslední dobou chyběl v zápasech Sparty důraz, tak dneska nebyl ani moc potřeba. Hodně jsem se zaměřil na výkon Blaina a jsem rád že je v Hradci. Jinak dlouho jsem tu nebyl tak všem SPARŤANŮM přeji hlavně normální rok 2021 a ať společně v počtu 17500 diváků oslavíme titul!!

+1
otaznik20
karlos +523
05.01.21 v 19:21

Mně se to poslední třetinu strašně seká, tak už jsem to vypnul. Doufám, že to Sparta nenaváže na předchozí zápasy a neskončí to 3:4 *SILENY* Vyloučených máme víc než dost a většina z nich velmi zbytečná. Pouze toho Jurčinu jsem nepochopil *MIMO* Pokud by Orsava snížil na 2:1, třásli bychom se jako osiky.....Takhle už to snad dopadne. Jedinou přesilovku jsme využili pěknou střelou od modré, která byla mistrně tečována *THUMBSUP* Ostatní přesilovky kombinačně velmi dobré, ale jak je poslední dobou dobrým zvykem, většinou přehrané a bez gólu. Více jednoduchosti a půjde to. 3 body bereme zaslouženě, Hradci jsme nedali čuchnout. Tak snad to bude takto vypadat i v dalších zápasech *THISISSPARTA* *THX*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne