Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
273.jpg
Gapin +1773
08.01.21 v 06:32

reakce na Schaschek: ,,Jinak je docela ***, že jsme 3.1 měli jet za kamarády do Brna...." zobrazit příspěvekJinak je docela ***, že jsme 3.1 měli jet za kamarády do Brna. Při představě, že se narodí v Brně a pak to má v rodném listu, mě trošku omývá :-D 8-) "

No potes koste, to bych to snad oplachnul a strcil zpatky do mamy a musela by vydrzet aspon nekam do Pruhonic :-D
Jinak samozrejme taky gratulace *OCHLASTOVE*

+1
otaznik2
SHS
08.01.21 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (7. 1. 2021):

Nejvíce příspěvků (10) napsal uživatel Schaschek a použil v nich celkem 954 znaků.

Další pořadí:
2. MichalM (příspěvky: 1, znaky: 484)
3. loupák (příspěvky: 1, znaky: 207)
4. Anguilla (příspěvky: 1, znaky: 125)
5. rad55 (příspěvky: 1, znaky: 122)

Celkem bylo včera napsáno 15 příspěveků, které obsahovaly 1 943 znaků.

5.png
Schaschek +1892
07.01.21 v 22:02

reakce na Anguilla: ,,Taky gratuluju sám mám roční holčičku tak vím jaké je to..." zobrazit příspěvekTaky gratuluju sám mám roční holčičku tak vím jaké je to štěstí taknaz roste do krásy a začne fandit Sparte! :-O "

To doufám *FLAGSPA* díky!

otaznik4
Anguilla +82
07.01.21 v 20:26

reakce na Schaschek: ,,Jinak je docela ***, že jsme 3.1 měli jet za kamarády do Brna...." zobrazit příspěvekJinak je docela ***, že jsme 3.1 měli jet za kamarády do Brna. Při představě, že se narodí v Brně a pak to má v rodném listu, mě trošku omývá :-D 8-) "

Taky gratuluju sám mám roční holčičku tak vím jaké je to štěstí taknaz roste do krásy a začne fandit Sparte! :-O

5.png
Schaschek +1892
07.01.21 v 20:23

Jak to vidíte zejtra? Já ty soupeře jako Zlín, Boleslav, Vítkovice nebo zrovna Olomouc nesnáším. Defenzivní holomajzna, bránění v pěti vlastní modrou, nečeká nás vůbec nic lehkýho.

5.png
Schaschek +1892
07.01.21 v 20:12

reakce na loupák: ,,Velká gratulace, byl jsem teď trochu mimo sociální sítě, až..." zobrazit příspěvekVelká gratulace, byl jsem teď trochu mimo sociální sítě, až dnes mi to vyskočilo na Instagramu. Dávám si tedy, s drobným zpožděním panáka na Tomáškovo zdraví, ať vám dělá samou radost. "

Díky moc, zdraví není nikdy dost, tak směle do toho! 8-)

903.jpg
loupák +480
07.01.21 v 20:03

reakce na Schaschek: ,,Kucí sice to sem nepatří, ale 1.1. se narodil další pokračovatel..." zobrazit příspěvekKucí sice to sem nepatří, ale 1.1. se narodil další pokračovatel sparťanskeho rodu! *SALA* zatím ho máme na jipce (narodil se o měsíc a půl dřív), ale je to už teď bojovník a věřím, že se ze všeho vylíže. Držte palce!! *THX* "

Velká gratulace, byl jsem teď trochu mimo sociální sítě, až dnes mi to vyskočilo na Instagramu. Dávám si tedy, s drobným zpožděním panáka na Tomáškovo zdraví, ať vám dělá samou radost.

5.png
Schaschek +1892
07.01.21 v 19:55

Jinak je docela ***, že jsme 3.1 měli jet za kamarády do Brna. Při představě, že se narodí v Brně a pak to má v rodném listu, mě trošku omývá :-D 8-)

+1
5.png
Schaschek +1892
07.01.21 v 19:47

reakce na MichalM: ,,Trochu mimo současné dění zde, ale nejde..." zobrazit příspěvekTrochu mimo současné dění zde, ale nejde nevzpomenout.............Na fejsbúku už jsem dlouho nečetl příspěvek od uživatele "Svět hokeje", zato dnes jsem narazil na uživatele " Hokejová encyklopedie"...............Kdopak to asi bude, že.............. ? ;-)
A jinak Schaschkovi přeju, aby při oslavách zůstal člověkem, malému, aby byl zdráv a vesel a aby se naučil taky pěkně řvát do té hlásné trouby.......... ;-) "

Já jsem přece vždy člověkem 8-) :-D

5.png
Schaschek +1892
07.01.21 v 19:45

Díky všem. Úplně mě to dojalo! *THX*

5.png
Schaschek +1892
07.01.21 v 19:43

reakce na paul68: ,,Také moc gratuluji, nám se Sparta baby narodilo 2.1.2021..*FLAGHCS* "

Tak to moc gratuluju a ať je vše v pohodě!

5.png
Schaschek +1892
07.01.21 v 19:43

reakce na frafont: ,,Asi hodně pospíchal, aby mohl dřív poskakovat na hokeji:-) Jinak..." zobrazit příspěvekAsi hodně pospíchal, aby mohl dřív poskakovat na hokeji :-) Jinak samozřejmě držím palce, ať to dobře dopadne a má se junior k světu."

Dělali si že mě ***, že prej vylezl, že tady málo fandíme a řekl: "to bylo málo" :-D :-D

5.png
Schaschek +1892
07.01.21 v 19:42

reakce na karlos: ,,Tak proto sem Homolka nic nepíše a už to zapíjí*OCHLASTOVE* A to..." zobrazit příspěvekTak proto sem Homolka nic nepíše a už to zapíjí *OCHLASTOVE* A to je dobře, zapít se to opravdu musí. Taky si dám na zdraví nového Sparťana rád panáka a věřím, že když bude pořádně zapitý, rychle doroste a bude zdravý jako řípa *PRVNI* Palce držím a přeji jen vše dobré *SALA* *SALA* *SALA* *SALA* "

Díky, věděl jsem, že se na vás můžu spolehnout. Klidně si jich dejte víc ať je zdravej jak řípa!

5.png
Schaschek +1892
07.01.21 v 19:41

reakce na numira: ,,Velikánská gratulace. Každé narození nového Sparťana na tento..." zobrazit příspěvekVelikánská gratulace. Každé narození nového Sparťana na tento svět je třeba řádně oslavit a zapít. *THISISSPARTA* "

Díky 8-) S ohledem na debilní dobu jsem vyžunkl doma sám s tchánem flašku Jacka :-D ale hned jak to otevřou, tak se polepším *DRINK*

otaznik15
MichalM +149
07.01.21 v 16:59

Trochu mimo současné dění zde, ale nejde nevzpomenout.............Na fejsbúku už jsem dlouho nečetl příspěvek od uživatele "Svět hokeje", zato dnes jsem narazil na uživatele " Hokejová encyklopedie"...............Kdopak to asi bude, že.............. ? ;-)
A jinak Schaschkovi přeju, aby při oslavách zůstal člověkem, malému, aby byl zdráv a vesel a aby se naučil taky pěkně řvát do té hlásné trouby.......... ;-)

+2
otaznik16
kvcr +279
07.01.21 v 10:45

reakce na paul68: ,,Také moc gratuluji, nám se Sparta baby narodilo 2.1.2021..*FLAGHCS* "

Gratuluju a ať je to zdravý a šikovný Sparťan.

otaznik17
rad55 +273
07.01.21 v 09:59

DK zřejmě nedostala podnět a ty desítky neřešila.
Jen teda, uvidíme zítra Janduse? Proč nedohrál? *FLAGSPA*

otaznik18
SHS
07.01.21 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (6. 1. 2021):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 5 695 znaků.

Další pořadí:
2. Schaschek (příspěvky: 4, znaky: 638)
3. SpartaCorps (příspěvky: 1, znaky: 448)
4. karlos (příspěvky: 1, znaky: 326)
5. Medvěd (příspěvky: 1, znaky: 269)

Celkem bylo včera napsáno 17 příspěveků, které obsahovaly 8 093 znaků.

otaznik19
paul68 +106
06.01.21 v 22:27

reakce na Schaschek: ,,Kucí sice to sem nepatří, ale 1.1. se narodil další pokračovatel..." zobrazit příspěvekKucí sice to sem nepatří, ale 1.1. se narodil další pokračovatel sparťanskeho rodu! *SALA* zatím ho máme na jipce (narodil se o měsíc a půl dřív), ale je to už teď bojovník a věřím, že se ze všeho vylíže. Držte palce!! *THX* "

Také moc gratuluji, nám se Sparta baby narodilo 2.1.2021.. *FLAGHC*

+5
83.jpg
SpartaCorps +534
06.01.21 v 18:47

reakce na MartinMegadeth: ,,Kamaráde, pro český hokej je bohužel typické úsloví..." zobrazit příspěvekKamaráde, pro český hokej je bohužel typické úsloví „smrádek, ale teploučko“. Jak jinak by mohl být jednomyslně opět zvolen do čela svazu Král a vedení doznat jen kosmetických změn. Neberu tomu člověku, že na začátku svého působení co by předseda svazu hodně pomohl, protože přišel v době, kdy chyběly peníze v pokladně a všude uvnitř organizace byl značný chaos. Chaos dokázal dát do pořádku, přinesl i peníze, ale na to stačilo jedno, maximálně dvě volební období. A ne že bude předsedou snad do smrti. Seniorský národní tým čeká na placku devátý rok, neuspěl na devíti velkých turnajích v řadě, což překonalo čekání na medaili z padesátých let minulého století, kdy rudí mocipáni poslali tehdejší možná vůbec nejlepší hokejový kolektiv na světě do uranových dolů (plus řada hráčů neodsouzená nebo jen s menšími flastry reprezentovat řadu let nesměla) a nároďák se následně musel tvořit úplně od nuly. Dvacítka zůstala bez placky pošestnácté na MS za sebou. Osmnáctka za stejnou dobu přivezla jedno stříbro a jeden bronz. Co si vzpomínám, před půl rokem snad ani neměl Král protikandidáta, což znamená, že v tuzemském hokejovém prostředí s ním i se vším co se kolem českého hokeje děje včetně úrovně extraligy a výsledků reprezentace seniorů, juniorů i osmnáctky zjevně panuje vesměs spokojenost. *FRAJER* U nás chybí ochota k tvrdé práci jak říká Luděk Bukač, čest sporadickým výjimkám, i vůle a snaha k zásadním změnám. To, že Král dosadil na svaz přetrhdílo Lenera, jmenoval ho šéftrenérem mládeže a nechal ho tam pomalou dekádu hnít, vymýšlet různé kraviny a tvořit demagogické tabulky a grafy nemohlo znamenat žádnou nápravu. Jakmile se veřejně projevil někdo jako dr. Bukač, byl okamžitě představiteli svazu bagatelizován a vydáván za jakéhosi pomateného lunatika. Přestože měl ve všem pravdu, dokázal odhadnout chmurnou budoucnost s dost značným předstihem a ještě nabízel jakým způsobem jí předejít. Živě vidím uvažování na svazu: česká dvacítka dostala ve čtvrtfinále od Kanady trojku, ale Rusové v semifinále bůra a ještě navíc s českým výběrem prohráli, tudíž se slovy klasika pochválíme za onu pěknou čtyřku z dusíku, vyzdvihneme partu a její bojovnost a dál pojedeme zhruba ve stejných kolejích. Odkaz na výborný rozhovor s Luďkem Bukačem (synem) sem nedávám, protože je v placené sekci Deníku Sport. Ale dovolím si dát odkaz na neméně zajímavý rozhovor s Michalem Sivekem, dvojnásobným mistrem světa juniorů, a uvést z něj citaci, která mě nesmírně zaujala: „Pokud nemáte vysokou hráčskou úroveň na všech postech, můžete docílit maximálně dílčího úspěchu. Ovšem na celkový triumf potřebujete nejen dobrou partu, ale jednoznačně hokejové umění, individuality a kvalitu.“ Uvádím tuto citaci schválně jako protiváhu častým frázím a klišé znějícím z tuzemského svazu nebo od realizačních týmů českých výběrů, že dobrá parta zmůže vše. Nezmůže, bez toho co zmiňuje Sivek rozhodně ne. *POSILOVNA*
www.hokej.cz/sivek-o..."

pravda, pravda.....

jinak tenhle rozhovor s Pešánem, to je taky laskomina....jako by to hodil na hráče a oni, jako trenéři, svaz atd za nic nemůžou.....
www.sport.cz/hokej/u...

:-! :-! *MIMO*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St