Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +1892
12.01.21 v 12:52

reakce na rad55: ,,Kotletu bych prosil naklepat, osolit, dát do trojobalu a řádně..." zobrazit příspěvekKotletu bych prosil naklepat, osolit, dát do trojobalu a řádně osmažit. Zapiju to už sám. Děkuji *OLIZNUTI* "

Nic jednoduchého to nebude. Zvedají se.

5.png
Schaschek +1892
12.01.21 v 12:50

Liberec opět potvrzuje pozici jednoho z nejvíc opovrženíhodných klubů. Vyhrát dva zápasy a pak práskat na svazu na soupeře, to je absolutní dno a tak nějak to vystihuje tu jejich organizaci.

Ještě bych pochopil, kdyby jim zranili hráče, že si budou stěžovat na ten zákrok, ale stěžovat si na simulaci, která vůbec nic neovlinila? Fakt by mě zajímalo co si řekne ten udavač, když se na sebe podívá do zrcadla.

Klub debilů od managementu, přes fanoušky až po tu úplně vylízanou sekuritku.

+2
otaznik3
rad55 +273
12.01.21 v 12:23

Kotletu bych prosil naklepat, osolit, dát do trojobalu a řádně osmažit. Zapiju to už sám. Děkuji *OLIZNUTI*

+1
otaznik4
SHS
12.01.21 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (11. 1. 2021):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 8 667 znaků.

Další pořadí:
2. frafont (příspěvky: 2, znaky: 765)
3. SpartaCorps (příspěvky: 2, znaky: 240)
4. karlos (příspěvky: 1, znaky: 421)
5. rad55 (příspěvky: 1, znaky: 225)

Celkem bylo včera napsáno 12 příspěveků, které obsahovaly 10 482 znaků.

otaznik5
frafont +726
11.01.21 v 23:13

Zahlédl jsem nějaké spekulace, že Kotal skončí na pozici trenéra ACS a místo něj nastoupí Vrba. Jako doufám, že je to jenom nějaká kachna, protože Vrba jednak v podstatě kromě Plzně všude hořel jak papír, dvak ve chvíli, kdy to neklapalo podle představ, tak se choval stylem "ještě jeden dotaz na tohle a odcházím" *KOSA*

otaznik6
Sparťan777 +68
11.01.21 v 20:46

Zítra hurá do zatáčky na kotletu!! *PEKLO* *THISISSPARTA* *FLAGSPA*
Sparta forever *SALA*

+1
83.jpg
SpartaCorps +534
11.01.21 v 19:19

reakce na SpartaCorps: ,,tak prej Senátoři umístili Filipa na waiver listinu....to jen tak..." zobrazit příspěvektak prej Senátoři umístili Filipa na waiver listinu....to jen tak pro zajímavost.."

je to kvůli zkurwenýmu viru nejspíš, bude s týmem, ale hrát když se někdo nakazí, pač se nemůže cestovat mezí prvním týmem a farmou........

83.jpg
SpartaCorps +534
11.01.21 v 18:31

tak prej Senátoři umístili Filipa na waiver listinu....to jen tak pro zajímavost..

892.jpg
MartinMegadeth +2046
11.01.21 v 16:45

K fotbalové Spartě mohu napsat jediné: dávám na modlení, aby se pro jednou naplnilo přísloví, že těžko je na cvičišti, aby bylo lehko následně na bojišti. A budu doufat, že měl Kotal pravdu a góly si schovali pašáci na ligu. Ovšem k neschopnosti porazit budějovické Dynamo, zejména v Praze, a především k absolutní sterilitě při proměňování pokutových kopů nemám slov. Proměnit jednu z osmi to je opravdu bída jakou za dobu co klubu fandím a sleduji ho nepamatuji. To už snad bude muset chodit zahrávat pokutové kopy z lavičky přímo Kotal. *FUCKU* Při situaci se zraněnými nerozumím proč nebyl doplněn střed obrany. A levý kraj obrany si žádal zkvalitnění už v létě. Chápu, že zimní pauza je enormně krátká, ale snad klub potencionální posily sleduje, aby byl schopen operativně jednat. Je známo, že Rosický dá hodně na Kotala, ale nepřišlo mi při rozhovorech s Kotalem před Vánocemi, že by se posilám vehementně bránil. *KSICHT*
www.idnes.cz/fotbal/...

892.jpg
MartinMegadeth +2046
11.01.21 v 16:38

reakce na SpartaCorps: ,,pravda, pravda.....  jinak tenhle rozhovor s Pešánem, to..." zobrazit příspěvekpravda, pravda.....

jinak tenhle rozhovor s Pešánem, to je taky laskomina....jako by to hodil na hráče a oni, jako trenéři, svaz atd za nic nemůžou.....
www.sport.cz/hokej/u...

:-! :-! *MIMO* "

Kamaráde, rozhovory s Pešánem jsou jak s politikem. Hráči jsou špatní, kluby mizerně pracují a nevychovávají je jak mají, i když vlastní noty ze svazu. Jen svaz jede bezvadně a bezchybně. Extraliga juniorů má přes dvacet účastníků a hraje v ní každý kdo obuje brusle a udrží se na nich, akademií je tři pr**le a tak by se dalo pokračovat. Mladý hráč nemůže hrát jen z důvodu, že je mladý. Tohle je asi jediná věc, ve které naprosto souhlasím s Jandačem. Pokud je pětatřicetiletý borec lepší dvacetiletého, tak prostě bude hrát ten starší. Profesionální klub není charita, aby dával přednost horším hráčům. Že kluby nevychovávají mladé a nedávají jim šanci pravda není. V extralize hraje mnohem víc mladých než před pár lety. A že si klub pořídí radši cizince staršího než třicet let než aby kupoval mladého hráče, to je logické, když cizinec přijde zadarmo. Ať se mudrlant podívá na kolik vyjde osmnáctiletý kluk na tabulkovém odstupném: a to do něj má klub investovat, aby mu za půl roku nebo za rok frnkl do zámoří v podstatě zadarmo?! Když už Pešán komplet umyl hlavy a zadky hráčům i klubům, tak měl v rámci objektivy zamířit do vlastních svazových řad, jenže zde byla možnost se dozvědět pouze, že „se na svazu dělá spousty dobré práce. Která je bohužel zatím málo viditelná a málo proklamovaná.“ *MIMO* Vůbec jsem nepochopil zmínku o hráči Teplém a jeho opakovaně špatném přístupu k tréninku v národním týmu. Nechápu proč ho Pešán s Mlejnkem nevyřadili z nominace a nevzali někoho jiného. Na samotném šampionátu mi rozhodně nepřišlo, že by se jednalo o hvězdu, bez které by se dvacítka neobešla. A když už ho na šampionát vzali, tak o celé věci měl držet hubu. Za rok v Edmontonu bude mít dvacítka ve skupině Kanadu, Finsko, Německo a Rakousko a budu moc zvědav kam Pešán dvacítky za ten rok posune. To už bude svazovým šéftrenérem mládeže dva a půl roku a to by už nějaký posun měl být vidět, i když zázraky v podobě placky rozhodně neočekávám. Pešánovo chování výborně glosoval v sobotním Deníku Sport (na webu v placené sekci) Pavel Bárta: "Pešán něco nařizuje, ale když se ukáže, že to nefunguje, nepřizná chybu a svede všechno na ty, jimž to nakázal." To je naprosto přesné. *OK*
isport.blesk.cz/clan...

+2
892.jpg
MartinMegadeth +2046
11.01.21 v 16:32

reakce na frafont: ,,https://www.idnes.cz/hokej/ms-2021/mistrovstvi-sveta-hokej-2021-progra..." zobrazit příspěvekwww.idnes.cz/hokej/m...
S tím MS je to už taky fraška - proti Bělorusku (jeho pořadatelství) se protestuje, ale třeba proti nějaký Číně a Kataru jako pořadatelům jinejch top akcí nic (nebo pár lidí, aby se neřeklo), proč asi, to je jasný, prachy jako vždycky *KSICHT* Jinak řešit formu konání je fraška na druhou, za mě je naprosto jasný, že jestli se hrát bude, tak jedině varianta bublina bez diváků, protože ten covid opravdu za dva měsíce nezmizí."

Kolego, v tomto punktu se musím IIHF zastat. Ono není jednoduché v současné situaci uzmout Bělorusku pořadatelství, když primární otázka „kam s ním“ není zodpovězena a řešení se nebude hledat snadno. Lotyšsko co tak sleduji si samo na uspořádání celého podniku netroufá. Ruské nadšení pro převzetí šampionátu je dávno pryč a navíc je tady zákaz pořadatelství jakýchkoliv velkých sportovních akcí. Zbytek národních svazů bude mít pravděpodobně podobný postoj jako prezentuje Král. Naprosto s ním souhlasím: pořádání MS ve chvíli, kdy na stadióny diváci mít přístup nebudou vůbec nebo jen ve velice omezeném počtu zcela postrádá smysl. Jít do takového podniku by byla finanční sebevražda. *KOSA*
www.idnes.cz/hokej/m...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2046
11.01.21 v 16:29

Dobré odpoledne, včerejší utkání proti Hradci Králové jsem viděl od třicáté minuty. Po vyrovnání tam bylo několik momentů, kdy Sparta dozadu nepracovala stoprocentně, objevily se chyby a mančaft podržel Machovský. Paradoxně největší šance si vypracoval soupeř při našich přesilovkách, což stojí za zamyšlení, zejména když včera Sparta nevyužila žádnou. Nástup do třetí třetiny byl parádní a Hradci Králové silně přivřel kyslík, k jeho cti slouží, že dál zůstal v zápase a snažil se do něj dostat zpátky. Po čtvrté brance bylo hotovo a jsem rád, že si Pech s Buchtelem nenechali před Machovským nic líbit a dokázali Klímy umravnit. Jen doufám, že k jejich počínání neměl po utkání nějaké připomínky Pepek z Loděnice a pakliže ano, Hořava o něj obratem zlomil nejbližší hokejku. Teoretik s rybníkovou praxí tohle těžko někdy pochopí, ale hokej je i o respektu, který se jinak než předvedli přímo na ledě Pecháček a spol. získat nedá. V porovnání s úterním zápasem nebyla Sparta zdaleka tak dominantní, ale to jsem ani nečekal. Hradec Králové kvalitou kádru patří nepochybně do nejlepší čtyřky soutěže a je to tak kvalitní soupeř, že se těžko dalo předpokládat, že by si během jednoho týdne podruhé vůbec nečuchl. Za plný počet šesti bodů Spartu chválím: tohle byly zápasy jako v play-off a Sparta v nich předvedla značnou kvalitu. *THUMBSUP* V pátek v Olomouci jsem po pravdě byl ještě během druhé třetiny rozpačitý. Na můj vkus měli domácí příliš šancí a Spartu v utkání držel skvělý Machovský. Páteční zápas se mu opravdu povedl, nula a výhra jde především za ním. Na druhé straně toho dopředu Sparta až tolik neukázala. Postupem zápasu bylo jasné, že první gól pokud přímo nerozhodne o vítězi, tak aspoň o něm hodně napoví. Sparta naštěstí svoji ofenzivní kvalitu prokázala v nástupu do poslední třetiny. Za stavu 2:0 už to začínalo vypadat dobře a Jurčinova bomba dala na tři body definitivní razítko. Honzovi Buchtelemu jsem gól moc přál: v letošní sezóně se konečně rozstřílel, ale přes svátky jako by mu střelecký prach trochu zvlhl, tak se snad zase začne pravidelně gólově prosazovat. Olomouc je na spodku tabulky, na góly se strašně nadře, ale zápasy proti ní jsou stejně těžké a nepříjemné. Já je moc rád nemám. Nemůžu si odpustit pár slov k dvojici Hradil – Obádal, to zase byl koncert na zmlácení obou dvou holí. René je idiot, to se o něm všeobecně ví, a pro mě doposud neznámého pruhovaného kolegu dokázal úspěšně infikovat. Po evidentním faulu na Sobotku vyloučit Řepíka nebo přejít zjevně nedovolený zákrok na Poláška, při kterém utrpěl pravděpodobně otřes mozku, a pak ještě faulovaného hráče poslat za katr to může opravdu jen umělec střihu Hradil, Hribik nebo Hodek. Že v zápase plném osobních soubojů a hraničních zákroků dostala Sparta možnost si zahrát první a jedinou přesilovku až necelých sedm minut před koncem utkání k tomu nemám slov. *MIMO* První místo bych nepřeceňoval, nejen kvůli tomu, že Třinec má jen tříbodové manko a k tomu o dva odehrané zápasy méně, ale hezky se na Spartu na úplné špici tabulky dívá. Starost mi dělá obrana. Ledva se vrátil Jurčina, ten teda cítit na ledě je, tak vypadli nejdřív Jandus a teď i Polášek, i když ten by snad měl být v řádu dní k dispozici. Hodně mi vzadu chybí Dvořák, který nehraje od předvánoční taškařice v Karlových Varech. Dlouhodobě je mimo hru Pavelka, Jeřábek asi taky ještě nebude v pořádku jinak by včera hrál. Teď Spartu čeká týden se třemi výjezdy: do konce ledna jich odehraje za tři týdny osm, z toho jen tři v Praze, bude dost cestování. Jestli ono by nestálo za úvahu zkusit ještě přivést kvalitního beka. *POSILOVNA*

otaznik13
rad55 +273
11.01.21 v 14:07

já jsem asi nikdy v životě neviděl Pecha takhle někoho řezat. Pěkně to pojmul, když už ho měl pečenýho, tak ho ještě flamboval. Ten pruhovanej měl kliku, že taky nějakou neschytal... *THUMBSUP* *ANO* *BOXER*

+2
otaznik14
frafont +726
11.01.21 v 12:09

isport.blesk.cz/clan...
Reprezentant Chile sice zní pěkně, ale já osobně bych dal přednost vlastním zdrojům (Vitík). Kromě toho já teda nevím, co by ten Sierralta měl za důvod, aby šel hrát zrovna naši okopávanou v kombinaci s divadlem od rozhodčích.

otaznik15
Leo +22
11.01.21 v 11:48

Pešánovi celkem řádně dávají čočku, veřejnost *FUCKU*

+1
otaznik16
karlos +523
11.01.21 v 07:52

Včera jsme zdaleka dominantní nebyli, ale zápas jsme zvládli velmi dobře a bereme zaslouženě 3 body. Jedinou větší výtku mám k přesilovkám. Tu naši souhru, kdy střílí hráč mezi kruhy nebo Řepík na levé straně kruhu, to už prokouli všichni. Je chvílem až trapné, jak se to tam kluci snaží prostrkávat. Střela od modré vůbec žádná.
Výhra zasloužená, jen tak dál *SALA* *SALA*

otaznik17
SHS
11.01.21 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (10. 1. 2021):

Nejvíce příspěvků (5) napsal uživatel SpartaCorps a použil v nich celkem 868 znaků.

Další pořadí:
2. Amphicyoni (příspěvky: 4, znaky: 379)
3. frafont (příspěvky: 1, znaky: 198)
4. marek17 (příspěvky: 1, znaky: 181)
5. Medvěd (příspěvky: 1, znaky: 26)

Celkem bylo včera napsáno 12 příspěveků, které obsahovaly 1 652 znaků.

83.jpg
SpartaCorps +534
10.01.21 v 22:47

zejtra bude ve Sportu velkej rozhovor s Radimem Vrbatou o pešánovi atd...

674.jpg
marek17 +183
10.01.21 v 20:41

Koukám, že třinec už není neporazitelnej :-D jsem zvědavej jestli si ta krysa Vrána zase sbalí kufry a půjde hledat pohodu jinam, jako kapitán co jde příkladem *FUCKU*

875.jpg
Amphicyoni +745
10.01.21 v 19:01

Sparta : Tatran - 9:6, tak to má na závěr neděle být! *SALA*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po