Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
892.jpg
MartinMegadeth +2102
03.06.21 v 18:11

reakce na rad55: ,,Nejsem si jistý jestli padla nějaká nabídka od Sparty. Pokud mne..." zobrazit příspěvekNejsem si jistý jestli padla nějaká nabídka od Sparty. Pokud mne neklame paměť tak byl odejít do Budějek a pak odehrál ještě jednu sezónu v Plzni.
Podle rozhovorů, které jsem četl má docela sympatické ambice. A v Prostějově skončil."

S tou nabídkou pro Baču se nechci přít, taky jsem psal včera, že ji snad dostal, přeci jen to je deset let zpátky. Ale do Budějovic nebyl uklizen, byla to dohoda mezi ním a Břízou. Sparta měla šílenou sezónu, v lednu se ji reálná šance na postup do předkola v podstatě rozplynula a Bača s předstihem už před Vánocemi, že je to jeho poslední sezóna. Měl možnost se vyhnout zbytku trápení a odejít si ještě někam zahrát play-off. Bříza měl dar se hráči rozcházet ve zlém, ale dle mého názoru Vykoukal patřil k výjimkám a odešel ze Sparty v dobrém. *OK*

892.jpg
MartinMegadeth +2102
03.06.21 v 18:07

Dobré odpoledne, jsem na večerní představení národního týmu opravdu zvědav. Jen doufám, že reprezentace nebude podobně trapná jako Slováci proti Američanům, kde od konce první třetiny nebylo absolutně co řešit. *MIMO*
sportrevue.isport.bl...

otaznik3
rad55 +306
03.06.21 v 17:46

A Německo.

+1
otaznik4
rad55 +306
03.06.21 v 17:43

reakce na Hcspikr255tgh: ,,No jestli vypadal dobře bych moc neřekl. Myslím si že SVK se..." zobrazit příspěvekNo jestli vypadal dobře bych moc neřekl. Myslím si že SVK se hodně šetřili, aby byli na čtvrtfinále v plné palbě a ještě měli dostatek sil. Abych řekl pravdu tak spíš věřím Slovensku že porazí USA, než že naši porazí Suomi. Je to smutný ale myslím si to... Po zítřku budeme chytřejší. "

Tak a už se modlím, doufám, že nejsi úspěšný prorok.

otaznik5
SHS
03.06.21 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (2. 6. 2021):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 4 009 znaků.

Další pořadí:
2. Hcspikr255tgh (příspěvky: 3, znaky: 414)
3. rad55 (příspěvky: 2, znaky: 369)
4. frafont (příspěvky: 1, znaky: 153)
5. Kimi R. (příspěvky: 1, znaky: 120)

Celkem bylo včera napsáno 11 příspěveků, které obsahovaly 5 065 znaků.

otaznik6
Hcspikr255tgh +362
02.06.21 v 18:48

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, včerejší výkon reprezentace proti Slovensku..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, včerejší výkon reprezentace proti Slovensku vypadal dobře. Konečně se dalo na nároďák větší část zápasu koukat a divák u toho nemusel trpět. Ale jinak to nemá smysl moc rozpitvávat: oba týmy měly postup zajištěný, několik klíčových hráčů dostalo volno, na tempu utkání bylo dobře vidět, že se už o nic zásadního nehraje. Pěkně se na to koukalo, ale valnou výpovědní hodnotu utkání nepřineslo. Zítřek bude rozhodující: když se povede postoupit dál, dosavadní velice dietní podívanou může reprezentace zachránit a přikrýt ziskem placky, ale sranda to nebude. Finové na turnaji ještě neprohráli v šedesáti minutách a dle mého názoru vykazují nejkonzistentnější výkonnost. V opačném pořadí se sečte všechna dosavadní mizérie a grilování Pešána bude moci začít v plné parádě. *OPEKA* *OPEKA* *OPEKA* "

No jestli vypadal dobře bych moc neřekl. Myslím si že SVK se hodně šetřili, aby byli na čtvrtfinále v plné palbě a ještě měli dostatek sil. Abych řekl pravdu tak spíš věřím Slovensku že porazí USA, než že naši porazí Suomi. Je to smutný ale myslím si to... Po zítřku budeme chytřejší.

otaznik7
rad55 +306
02.06.21 v 17:36

reakce na MartinMegadeth: ,,Realizačnímu týmu by nepochybně prospělo rozšíření o..." zobrazit příspěvekRealizačnímu týmu by nepochybně prospělo rozšíření o zkušeného bývalého obránce, který už má nějaké zkušenosti s trénováním seniorského hokeje. To všechno by Bača splňoval. *THUMBSUP* Jako špičkový bek chodil do přesilovek i na oslabení, tudíž by měl co říct i k trénování herních situací při nestandardním počtu hráčů na ledě. A je to podobně jako Hlína vítězný typ: dvojnásobný mistr světa, Československa i České republiky. *PRVNI* Jandače bych nedémonizoval. Je to trenér, jehož největší slabinou je k naší velké smůle dlouhodobě play-off, ale jinak si nemyslím, že by se s ním nedalo vyjít. Ať lidsky nebo profesně. U Bači mám spíš otazník, že hned po konci kariéry se vrátil domů odkud pochází a v Praze neměl chuť zůstávat, i když mu Bříza (snad) nabízel, aby v klubu působil dál. Nevím jestli by se mu chtělo vracet do Prahy kvůli trénování. *VYHLIZI* "

Nejsem si jistý jestli padla nějaká nabídka od Sparty. Pokud mne neklame paměť tak byl odejít do Budějek a pak odehrál ještě jednu sezónu v Plzni.
Podle rozhovorů, které jsem četl má docela sympatické ambice. A v Prostějově skončil.

892.jpg
MartinMegadeth +2102
02.06.21 v 17:01

reakce na Kimi R.: ,,Co by jste kromě ELH chtěli , aby jsme radši vyhráli ? Spengler..." zobrazit příspěvekCo by jste kromě ELH chtěli , aby jsme radši vyhráli ? Spengler cup x Liga mistrů . Je mi jasné , že oboje :-D "

Zajímavá otázka. V první řadě po tom čím si svět poslední rok a půl prošel bych si přál, aby se turnaje vůbec odehrály a na stadiony mohli přijít lidi. Samozřejmě bych nejradši triple! Hokejová Liga Mistrů je dlouhodobá soutěž, Spenglerův pohár zase nejdéle hraný hokejový turnaj v Evropě s obrovskou tradicí. Neumím odpovědět co bych si přál víc, ale radost by mi udělal triumf v jakékoliv z těchto dvou mezinárodních soutěží. *FRAJER* Spenglerův pohár dokázala Sparta už dvakrát vyhrát na začátku šedesátých let minulého století. Pak byla ještě třetí a na další účast čekala skoro čtyřicet let. Nutno dodat, že od roku 2000 se turnaje v Davosu účastnila Sparta šestkrát a za zaznamenání stál jen ročník v roce 2004, kdy se prokousala až do finále a po porážce s Davosem skončila druhá. Zbývajících pět účastí bylo mizerných až ostudných. Předposlední místo a třikrát poslední, přičemž v letech 2002, 2005 i 2010 prohrála všechna utkání. Bylo by na čase v Davosu zvednout prapor vylepšit povadlou reputaci. A taky ukončit sérii devíti porážek v řadě na tomto turnaji. Los Spartu nešetřil: ve skupině bude mít Davos a tým Kanady, což jsou dva nejčastější vítězové turnaje. Ale po reorganizaci turnaji a zvýšení počtu účastníků se dá celý Spengler cup vyhrát i po dvou porážkách z posledního místa ve skupině. *POSILOVNA*
www.hokej.cz/sparta-...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2102
02.06.21 v 16:55

reakce na rad55: ,,Tak co? Brali bychom Baču na lavičku? Mě by se teda zamlouval, ale..." zobrazit příspěvekTak co? Brali bychom Baču na lavičku? Mě by se teda zamlouval, ale nevím jestli by to s Jandačem fungovalo."

Realizačnímu týmu by nepochybně prospělo rozšíření o zkušeného bývalého obránce, který už má nějaké zkušenosti s trénováním seniorského hokeje. To všechno by Bača splňoval. *THUMBSUP* Jako špičkový bek chodil do přesilovek i na oslabení, tudíž by měl co říct i k trénování herních situací při nestandardním počtu hráčů na ledě. A je to podobně jako Hlína vítězný typ: dvojnásobný mistr světa, Československa i České republiky. *PRVNI* Jandače bych nedémonizoval. Je to trenér, jehož největší slabinou je k naší velké smůle dlouhodobě play-off, ale jinak si nemyslím, že by se s ním nedalo vyjít. Ať lidsky nebo profesně. U Bači mám spíš otazník, že hned po konci kariéry se vrátil domů odkud pochází a v Praze neměl chuť zůstávat, i když mu Bříza (snad) nabízel, aby v klubu působil dál. Nevím jestli by se mu chtělo vracet do Prahy kvůli trénování. *VYHLIZI*

892.jpg
MartinMegadeth +2102
02.06.21 v 16:52

Fotbalová Sparta představila oficiálně další posilu, kterou je očekávaný dánský levý bek Casper Højer . Přeji mu i nám, aby se mu dařilo a aby se do něj Sparta trefila podobně jako se jí to povedlo s Costou! *METAL* Levá strana byla dlouhodobou slabinou Sparty a snad se ji příchodem dvojice nových posil povede zvednout na potřebou úroveň! *POSILOVNA*
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2102
02.06.21 v 16:50

Dobré odpoledne, včerejší výkon reprezentace proti Slovensku vypadal dobře. Konečně se dalo na nároďák větší část zápasu koukat a divák u toho nemusel trpět. Ale jinak to nemá smysl moc rozpitvávat: oba týmy měly postup zajištěný, několik klíčových hráčů dostalo volno, na tempu utkání bylo dobře vidět, že se už o nic zásadního nehraje. Pěkně se na to koukalo, ale valnou výpovědní hodnotu utkání nepřineslo. Zítřek bude rozhodující: když se povede postoupit dál, dosavadní velice dietní podívanou může reprezentace zachránit a přikrýt ziskem placky, ale sranda to nebude. Finové na turnaji ještě neprohráli v šedesáti minutách a dle mého názoru vykazují nejkonzistentnější výkonnost. V opačném pořadí se sečte všechna dosavadní mizérie a grilování Pešána bude moci začít v plné parádě. *OPEKA* *OPEKA* *OPEKA*

otaznik12
rad55 +306
02.06.21 v 14:14

Tak co? Brali bychom Baču na lavičku? Mě by se teda zamlouval, ale nevím jestli by to s Jandačem fungovalo.

+1
otaznik13
frafont +750
02.06.21 v 11:31

reakce na Kimi R.: ,,Co by jste kromě ELH chtěli , aby jsme radši vyhráli ? Spengler..." zobrazit příspěvekCo by jste kromě ELH chtěli , aby jsme radši vyhráli ? Spengler cup x Liga mistrů . Je mi jasné , že oboje :-D "

Já bych bral spíš tu CHL - Spengler taky dobrý, ale tam zase teoreticky můžeš ve skupině všechno prohrát a stejně nakonec brát titul *KSICHT*

otaznik14
Hcspikr255tgh +362
02.06.21 v 11:29

reakce na PeterHCS: ,,Jojo argumenty nula jen urážky vid joudo :)"

Však celou dobu urážíš ty, tak nevím o co ti jde pořád, berte lajny :-D

+1
otaznik15
Hcspikr255tgh +362
02.06.21 v 11:24

Mistři! *SALA*

+2
otaznik16
Kimi R. +100
02.06.21 v 09:40

Co by jste kromě ELH chtěli , aby jsme radši vyhráli ? Spengler cup x Liga mistrů . Je mi jasné , že oboje :-D

otaznik17
SHS
02.06.21 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (1. 6. 2021):

Nejvíce příspěvků (12) napsal uživatel Hcspikr255tgh a použil v nich celkem 1 157 znaků.

Další pořadí:
2. MartinMegadeth (příspěvky: 6, znaky: 5 429)
3. Amphicyoni (příspěvky: 4, znaky: 1 209)
4. PeterHCS (příspěvky: 4, znaky: 435)
5. Radek Ady (příspěvky: 3, znaky: 251)

Celkem bylo včera napsáno 40 příspěveků, které obsahovaly 9 741 znaků.

otaznik18
Hcspikr255tgh +362
01.06.21 v 22:17

Je rozhodnuto ve čtvrtek hrajeme 19:15

+2
otaznik19
Hcspikr255tgh +362
01.06.21 v 21:49

Čas zápasu bude určen pozdě v noci, nebo ráno. Ale je fakt ***ost hrát 15:00... Doufám že budeme hrát večer.

+1
1819.png
PeterHCS -59
01.06.21 v 21:07

reakce na Radek Ady: ,,Ty seš dobrej jouda, perník frčí ve velkém co? *SILENY* *SILENY*..." zobrazit příspěvekTy seš dobrej jouda, perník frčí ve velkém co? *SILENY* *SILENY* *SILENY* "

Jojo argumenty nula jen urážky vid joudo :)

-3
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So