Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
paul68 +124
04.06.21 v 19:04

reakce na MartinMegadeth: ,,Musím přiznat, že by se mi ve Spartě Liam Kirk líbil. Na MS mě..." zobrazit příspěvekMusím přiznat, že by se mi ve Spartě Liam Kirk líbil. Na MS mě zaujal v podstatě od prvního utkání co jsem ho v dresu Velké Británie viděl. *OK*
www.hokej.cz/liam-ki..."

Toho bude teď chtít půlka Evropy minimálně! :-D 8-)

otaznik2
frafont +750
04.06.21 v 18:48

reakce na MartinMegadeth: ,,Musím přiznat, že by se mi ve Spartě Liam Kirk líbil. Na MS mě..." zobrazit příspěvekMusím přiznat, že by se mi ve Spartě Liam Kirk líbil. Na MS mě zaujal v podstatě od prvního utkání co jsem ho v dresu Velké Británie viděl. *OK*
www.hokej.cz/liam-ki..."

Jako bral bych ho, ale zase je tady faktor Jandač.

892.jpg
MartinMegadeth +2102
04.06.21 v 18:00

Musím přiznat, že by se mi ve Spartě Liam Kirk líbil. Na MS mě zaujal v podstatě od prvního utkání co jsem ho v dresu Velké Británie viděl. *OK*
www.hokej.cz/liam-ki...

892.jpg
MartinMegadeth +2102
04.06.21 v 17:59

reakce na Smogis: ,,Skupiny na MS 2022 ve Finsku by mohly vypadat takto: A - CAN nebo..." zobrazit příspěvekSkupiny na MS 2022 ve Finsku by mohly vypadat takto:
A - CAN nebo FIN -USA-GER-SUI-SVK-DEN-KAZ-GBR
B - FIN nebo CAN - RUS-CZE-SWE-LAT-NOR-BLR-ITA

Snad se budou po lede prohanet i spartansti mistri *VYCEP* "

Pěkně masitá skupina to bude za rok. Těžko lze předpokládat, že by Švédové přijeli podobně ničemní. A i Rusové budou mít určitě o parník lepší výběr. Docela mě zaujalo, že v žebříčku IIHF se Česká republika už propadla za Německo, ale přeskočila Švédsko. *METAL*
hokej.cz/vsichni-sou...

892.jpg
MartinMegadeth +2102
04.06.21 v 17:56

reakce na rad55: ,,V tom nejsme ve sporu. Pamatuji si, že deklaroval, že skončí. Mě..." zobrazit příspěvekV tom nejsme ve sporu. Pamatuji si, že deklaroval, že skončí. Mě právě překvapil ten podpis Plzni, i když tam, podle statistik, odehrál jen 26 zápasů.
"

To je v pořádku samozřejmě. Mě tenkrát taky hodně překvapilo, když se Bača nechal přemluvit od Straky a ještě část dalšího ročníku odehrál v Plzni. Ono to jaro a léto 2011 bylo ve Spartě ve znamení velkých změn v kádru a nejen tam. Pokud si vzpomínám přišel Otto Sýkora, i když nepobyl v klubu dlouho, a s Jandačem způsobili v kádru značné zemětřesení. Je jasné, že tak jako skončil ve Spartě Bača by se čtyřnásobný držitel titulu se Spartou a dvojnásobný mistr světa loučit rozhodně neměl. *MIMO* Jinak Bačův odchod zadními dveřmi ze Sparty není jediný konec co mě z té doby hodně mrzí. Velmi nedůstojně v klubu skončili na jaře 2011 i David Výborný s Ondrou Kratěnou. Vejba si jako dlouholetá opora Sparty zasloužil podobně jako Bača úplně jiný konec a rozlučku. Totéž platí o Krtkovi, jehož následné působení v Plzni ukázalo, že měl Spartě dál co nabídnout. Dlouho mi v žaludku ležel i způsob odchodu Karla Hromase. Nevím přesně proč, ale s těmito typy hráčů nehrál Bříza ve své době fér hru. Pak si v pozdějších letech opakovaně naříkal, že v klubu chybí Sparťanské jádro. To mě vždycky mohl trefit šlak. :-!

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2102
04.06.21 v 17:53

Dobré odpoledne, včera to od nároďáku byla opět bída s nouzí. Nevím kde Pešán sebral po zápase se Slovenskem, že si tým sedá. Zápas se Slováky byl přátelák, který neměl pro čtvrtfinále výpovědní hodnotu. Finové rozhodně nebyl večer soupeř k neporažení. Reprezentace za celé MS nebyla schopna překročit svůj stín. Až na třetí třetinu proti Švédům nabídla v lepším případě podívanou masitou jako dieta po žloutence. V horším případě to byly hrůzy ze zápasů proti Švýcarsku, Bělorusku nebo Dánsku. Pešán ovšem má pravdu, že reprezentace v Rize nepropadla. Bylo to mnohem horší, naprostá blamáž, ostuda, fiasko. *NAPR**** Upřímně nároďák postup do čtvrtfinále utrpěl hlavně díky historickému selhání Švédů. S přihlédnutím k výběrům co přivezla do Lotyšska silná pětka a co za materiál měl k dispozici Pešán si troufám tvrdit, že aspoň trochu líbivý hokej a/nebo postup mezi nejlepší čtyřku by zvládl za takových podmínek i vrátný ze ZOO. Tohle byl ještě znatelně větší propadák než před čtyřmi lety za Jandače na šampionátu ve Francii. Když si vzpomenu jak si to od médií schytal Pepek z Loděnice po MS v Paříži, doufám, že Pešánovi budou mediální m*d*y měřit stejným metrem. A zohlední, že letos měla silná pětka vesměs mnohem slabší výběry, tudíž šance uspět byla znatelně vyšší a je třeba trenéra natřít mnohem víc, protože neúspěch jde především za ním. Tým není Malý chemik, aby se na každý zápas se sestavou dělal jiný hokus-pokus. Ráno jsem si na ministerstvu úlevy otevřel dva týdny starý Deník Sport, kde hokejoví odborníci tohoto plátku věštili českému výběru stříbro a s chutí jsem se zasmál. *FUCKU* Hronek je famózní borec, ale oproti Slovensku 2019 byl v Rize sotva poloviční. Kovář v bledě modrém totéž. Kubalíka vystřelil rok a půl ve Švýcarsku, kde ho naučili pořádně bruslit, do NHL. Tam dokázal za dva sestříhané ročníky nastřílet k padesáti gólům. Jenže v Lotyšsku to zase byl ten jouda co jezdil z Plzně, prakticky se nehnul z fleku a v devíti z deseti střel trefil prvního clonícího soupeře. Potenciál Vrány nebo Zadiny naprosto nevyužitý. A tak by se dalo pokračovat. Hadamczik má pravdu: pokud na turnaji zahrají špatně dva, tři nebo čtyři hráči, je to jejich vina. Pokud ovšem zahraje špatně půlka mančaftu nebo dokonce víc, pak je na vině trenér. Hráče nároďáku co zahráli v Lotyšsku aspoň lehce nad průměrem svých možností bych spočítal na prstech jedné ruky. V příštích dnech by měl být arogantní Pešán ugrilován zaživa jako bez slitování grilují ve Švédsku Garpenlöva. *OPEKA* *OPEKA* *OPEKA*

+1
otaznik7
Smogis +8
04.06.21 v 16:11

Skupiny na MS 2022 ve Finsku by mohly vypadat takto:
A - CAN nebo FIN -USA-GER-SUI-SVK-DEN-KAZ-GBR
B - FIN nebo CAN - RUS-CZE-SWE-LAT-NOR-BLR-ITA

Snad se budou po lede prohanet i spartansti mistri *VYCEP*

+1
otaznik8
rad55 +306
04.06.21 v 11:02

reakce na PeterHCS: ,,To bych asi zase nepřeháněl :))"

Mám info z Pardubic. Dědek otevře peněženku, za to chce do dvou let CHL, pokud se to nepovede tak bude průvan. Můj informátor málem omdlel, když jsem mu řekl, že musí fandit Spartě, protože, když vyboucháme místo navíc, tak se dostanou i ze čtvrtého místa. *METAL*

+1
otaznik9
rad55 +306
04.06.21 v 10:45

reakce na MartinMegadeth: ,,S tou nabídkou pro Baču se nechci přít, taky jsem psal včera, že..." zobrazit příspěvekS tou nabídkou pro Baču se nechci přít, taky jsem psal včera, že ji snad dostal, přeci jen to je deset let zpátky. Ale do Budějovic nebyl uklizen, byla to dohoda mezi ním a Břízou. Sparta měla šílenou sezónu, v lednu se ji reálná šance na postup do předkola v podstatě rozplynula a Bača s předstihem už před Vánocemi, že je to jeho poslední sezóna. Měl možnost se vyhnout zbytku trápení a odejít si ještě někam zahrát play-off. Bříza měl dar se hráči rozcházet ve zlém, ale dle mého názoru Vykoukal patřil k výjimkám a odešel ze Sparty v dobrém. *OK* "

V tom nejsme ve sporu. Pamatuji si, že deklaroval, že skončí. Mě právě překvapil ten podpis Plzni, i když tam, podle statistik, odehrál jen 26 zápasů.

+1
otaznik10
frafont +750
04.06.21 v 09:18

Myslím, že naprosto výstižné hodnocení - za celý šampionát odehrát nějak na úrovni dvacet minut, to je na úspěch málo...
www.sport.cz/hokej/c...

+2
otaznik11
SHS
04.06.21 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (3. 6. 2021):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 1 784 znaků.

Další pořadí:
2. rad55 (příspěvky: 2, znaky: 71)
3. Kubajs (příspěvky: 1, znaky: 446)
4. Radek Ady (příspěvky: 1, znaky: 421)
5. Mandor (příspěvky: 1, znaky: 304)

Celkem bylo včera napsáno 13 příspěveků, které obsahovaly 3 422 znaků.

otaznik12
Smogis +8
03.06.21 v 22:36

Bezzuby vykon, ktery se protahl celym turnajem. Nejvic se mi opet libil Hronek. Ten jeho cit a prehled.... Priste snad s nejakym lidrem. To uz pomalu, ale jiste budeme za Svycarskem a za zady Nemeckem ne? *CAS*

+1
1819.png
PeterHCS -59
03.06.21 v 22:22

reakce na Gapin: ,,Nez tyhle lemplove v narodaku privezou medaile, tak to uz Sparta ziska..." zobrazit příspěvekNez tyhle lemplove v narodaku privezou medaile, tak to uz Sparta ziska driv titul."

To bych asi zase nepřeháněl :))

-4
273.jpg
Gapin +1781
03.06.21 v 21:52

Nez tyhle lemplove v narodaku privezou medaile, tak to uz Sparta ziska driv titul.

+3
otaznik15
frafont +750
03.06.21 v 21:37

A je konec. Do semifinále neprošel ani jeden tým z naší skupiny.

+1
otaznik16
Kubajs +72
03.06.21 v 20:32

reakce na Radek Ady: ,,Příchody Michaela Krmenčíka a Martina Koscelníka do Sparty jsou..." zobrazit příspěvekPříchody Michaela Krmenčíka a Martina Koscelníka do Sparty jsou čím dál reálnější. ????????❤️
Vytáhlý útočník je pro Vrbu na hrotu prioritou. O pravém obránci spekulace v posledních dnech sílí.
ℹ️ Web Transfermarkt, který si zakládá na tom, aby nevypouštěl neověřené informace, ohodnotil přestup Krmenčíka podle pravděpodobnosti na 68 %. U Koscelníka je hodnota 70 %."

Tady asi půjdu proti proudu, ale já Krmenčíka v rudém dresu uvidím velice nerad. Nikdy mě svými výkony nepřesvědčil, spíš mi přijde, že to je strašně přeceňovaný hráč.
Navíc si myslím, že hráči co přijdou do Sparty by měli mít nějaký charakter, on mi přijde jako hrozná guma.

Ale je to jen můj názor, jestli nám ale vystřílí titul, milerád přimhouřím oko a vezmu ho na milost [:-}

otaznik17
Radek Ady +26
03.06.21 v 19:17

Příchody Michaela Krmenčíka a Martina Koscelníka do Sparty jsou čím dál reálnější. ????????❤️
Vytáhlý útočník je pro Vrbu na hrotu prioritou. O pravém obránci spekulace v posledních dnech sílí.
ℹ️ Web Transfermarkt, který si zakládá na tom, aby nevypouštěl neověřené informace, ohodnotil přestup Krmenčíka podle pravděpodobnosti na 68 %. U Koscelníka je hodnota 70 %.

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2102
03.06.21 v 18:24

reakce na Hcspikr255tgh: ,,No jestli vypadal dobře bych moc neřekl. Myslím si že SVK se..." zobrazit příspěvekNo jestli vypadal dobře bych moc neřekl. Myslím si že SVK se hodně šetřili, aby byli na čtvrtfinále v plné palbě a ještě měli dostatek sil. Abych řekl pravdu tak spíš věřím Slovensku že porazí USA, než že naši porazí Suomi. Je to smutný ale myslím si to... Po zítřku budeme chytřejší. "

Ještě bych ke Slovákům dodal jednu věc. Moc se mi na na jejich výběru líbilo, že využili situace, kdy se z elitní skupiny nesestupuje, a vzali do Lotyšska řadu mladých a nezkušených borců. Za mě je to výborná investice do budoucna, která se jim v příštích letech určitě v dobrém vrátí. I přes ten dnešní debakl s Američany. *THUMBSUP*

+1
386.jpg
Mandor +218
03.06.21 v 18:18

Sestava Česka proti Finsku:
Hrubec (Will) - Hronek, D. Musil, Klok, Sklenička, Šustr, Šulák, Hájek - J. Vrána, Jan Kovář, D. Kubalík - Zadina, R. Hanzl, Flek - Lenc, Chytil, M. Stránský - Radil, A. Musil, Smejkal - T. Zohorna

Furt se mi nelíbí Radil, ale mohlo být i hůř.

892.jpg
MartinMegadeth +2102
03.06.21 v 18:16

reakce na Hcspikr255tgh: ,,No jestli vypadal dobře bych moc neřekl. Myslím si že SVK se..." zobrazit příspěvekNo jestli vypadal dobře bych moc neřekl. Myslím si že SVK se hodně šetřili, aby byli na čtvrtfinále v plné palbě a ještě měli dostatek sil. Abych řekl pravdu tak spíš věřím Slovensku že porazí USA, než že naši porazí Suomi. Je to smutný ale myslím si to... Po zítřku budeme chytřejší. "

Mně se na federální derby koukalo pěkně. Oproti hrůzám proti Švýcarsku, Bělorusku nebo Dánsku to byla mnohem lepší podívaná. Navíc já Slováky nemusím a jsem zastáncem hesla, že Slovákovi se sluší dát po tlamě kdykoliv, kdekoliv a v čemkoliv. Tudíž jsem si federální derby celkem užil. A že by se Slováci nějak extra šetřili na čtvrtfinále mi dle jejich dnešního výkonu opravdu nepřišlo. *SILENY*

+3
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So