Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
571.png
Medvěd +459
28.07.22 v 20:52

Info pro hráče Sparty: to jak se pohybují Norové po hřišti, tomu se říká běh. To co dělají nohama, tomu se říká fotbal. Když to neumíte a nebaví vás to, tak jděte do pr*dele!
Info pro Priskeho: toto není příprava, tohle byl pohár, blbe!
S tímhle jděte do ha*zlu! A vedení z Letné i se slavným Rosou si vezměte s sebou.

+2
83.jpg
SpartaCorps +810
28.07.22 v 20:52

jako fakt hráli jedno velký NIC, ale takhle to *** na konci.....

+1
83.jpg
SpartaCorps +810
28.07.22 v 20:50

to bych se ***.....

otaznik4
paul68 +317
28.07.22 v 20:40

reakce na SpartaCorps: ,,tvl, že na to vůbec koukáme....to je tak hrozný.....co chtěj..." zobrazit příspěvektvl, že na to vůbec koukáme....to je tak hrozný.....co chtěj dělat ve skupině......."

No, nic lepšího v tv není, tak koukám taky. *FUCKU* Ale možná to byla chyba. *KOSA* . Snad ten postup nějak "ukopou". *METAL* *SALA*

83.jpg
SpartaCorps +810
28.07.22 v 20:36

tvl, že na to vůbec koukáme....to je tak hrozný.....co chtěj dělat ve skupině.......

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2838
28.07.22 v 17:37

reakce na rad55: ,,https://podcasty.seznam.cz/podcast/blizka-setkani/dvojcata-a-petr-a-pa..." zobrazit příspěvekpodcasty.seznam.cz/p...
Mohlo by zajímat..."

Díky moc za opravdu zajímavý odkaz. Vůbec jsem netušil, že synové pana doktora Wohla jsou dvojčata. *HAHA*

892.jpg
MartinMegadeth +2838
28.07.22 v 17:34

reakce na paul68: ,,Fotbalová Sparta se zajímá o Jankta, píšou na Instagramu.. Co..." zobrazit příspěvekFotbalová Sparta se zajímá o Jankta, píšou na Instagramu.. Co myslíte, je to pravda? *FUCKU* "

Velké překvapení raketových inženýrů na Letné, že v kádru chybí křídla. Byla tři plus sterilní Ládík Krejčí. Wiesnera, ze kterého se dělá na sílu krajní bek nepočítám stejně jako Minčeva, ten snad přišel jako posila do útoku. Náladový Moberg Karlsson už v zimě nabral směr Asie a Krejčímu vedení poděkovalo. V zimě nepřišel nikdo a v létě (zatím) neproduktivní Daněk, který křídlo případně také může hrát. a Ryneš z béčka, jemuž by dle mého názoru víc prospělo hostování někde v kapr lize. To logicky není výběr z největších. *FUCKU* Jankto kdyby byl v pohodě to by byl velký nadstandard na kapr ligu, jenže minulá sezóna v Getafe se mu zrovna nepovedla. A co jsem slyšel je to celkem dobrák: nevím jestli by ustál svoji ex, která by nepochybně při jeho působení doma zintenzivnila vytahování špíny a její následné praní v bulváru. (Ale berte to jen jako můj soukromý názor.) Ona už takhle toho dokázala na toho kluka nakydat, že by to byla slušná hromada hnoje. :-!
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2838
28.07.22 v 17:22

reakce na karlos: ,,Jednoho brouska*KOSA* do obrany by to chtělo. Máš pravdu, že..." zobrazit příspěvekJednoho brouska *KOSA* do obrany by to chtělo. Máš pravdu, že nahradit Dvořáka bude těžké. Uměl přitvrdit a uměl to i s hokejkou *THUMBSUP* "

Po někom za Dvořáka (nejen) tady volám už od května. Stará pravda říká, že útoky vyhrávají základní část, zatímco play-off vyhrávají obrany. A něco na tom bude. Z mého pohledu máme obranu velice slušnou, ale mohli bychom ji mít výbornou. A k tomu ještě něco chybí. A proč být troškaři, když máme movitého majitele a díky Tonovi s Hlinkou i velice schopné sportovní vedení! Naštěstí jsou pryč časy, kdy jsme museli být rádi, že k nám přišli borci typu Klimek, (Tomáš) Voráček, (Štefan) Růžička nebo Beran. *LEBKA*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2838
28.07.22 v 17:17

Dobré odpoledne. Skandinávie ani umělka fotbalové Spartě nesvědčí: neznám lepší moment obojí postavit na hlavu než dnes večer v Norsku! *METAL* K vyřazením od Malmo a Hackenu bych klidně připočetl i kvalifikaci o LM z konce prázdnin 1994, kdy Sparta po vítězství na Strahově 1:0 (luxusní ránou Budky v nastaveném čase) nad IFK Gotteborg prohrála odvetu ve Švédsku 0:2. Dočetl jsem se, že na umělce v posledních letech hrála Sparta v Evropě v Bernu (prohra 0:2), v Thunu (remíza 3:3) a ve Zwolle (remíza 1:1). Je to třeba obojí konečně zlomit jestli zase nemá být fotbalová Sparta za největší klauny a ču**ky v republice. *KOSA*
isport.blesk.cz/clan...

otaznik10
SHS
28.07.22 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (27. 7. 2022):

Nejvíce příspěvků (1) napsal uživatel Kubajs a použil v nich celkem 398 znaků.

Další pořadí:
2. rad55 (příspěvky: 1, znaky: 191)

Celkem byly včera napsány 2 příspěveky, které obsahovaly 589 znaků.

otaznik11
Kubajs +261
27.07.22 v 13:40

reakce na rad55: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/417257/neuzil-..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...
Nojo, co naděláme. Pro mne je to sympaťák."

Zrovna na brankáře jsem letos opravdu hodně zvědavý. Kovář je velice kvalitní, za mě jasná jednička, pokud mu vydrží zdraví. Každopádně je o něm známé, že parťáka do brány nepouští. Jako dvojka kluk, co měl ambice ještě minulou sezónu bojovat o NHL.
Těžká práce pro trenéry a celkově doufám, že to vyřeší tak, aby se ten tým zase nerozpadal zevnitř.

otaznik12
rad55 +579
27.07.22 v 13:09

isport.blesk.cz/clan...
Nojo, co naděláme. Pro mne je to sympaťák.

otaznik13
SHS
27.07.22 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (26. 7. 2022):

Nebyl napsán žádný příspěvek.

otaznik14
SHS
26.07.22 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (25. 7. 2022):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 3 190 znaků.

Další pořadí:
2. karlos (příspěvky: 2, znaky: 556)
3. paul68 (příspěvky: 2, znaky: 199)
4. fandaFanda (příspěvky: 1, znaky: 775)
5. rad55 (příspěvky: 1, znaky: 317)

Celkem bylo včera napsáno 11 příspěveků, které obsahovaly 5 217 znaků.

otaznik15
paul68 +317
25.07.22 v 22:47

.. jinak toho defensmana snad ještě nějakýho přivedou. Bača Vykoukal na plac! *METAL* *FLAGSPA*

otaznik16
paul68 +317
25.07.22 v 22:44

Fotbalová Sparta se zajímá o Jankta, píšou na Instagramu.. Co myslíte, je to pravda? *FUCKU*

otaznik17
MichalM +196
25.07.22 v 20:28

reakce na karlos: ,,Tu žlutou za zdržování golman ne že na konci nemusel dostat. Ten..." zobrazit příspěvekTu žlutou za zdržování golman ne že na konci nemusel dostat. Ten ji měl dostat už v páté minutě. Od začátku všichni hráči zdržovali až to bylo trapné(a golman nejvíc) Čistého času se hrálo minimálně. A to já bytostně nenávidím. A to u všech týmů, i u Sparty, když se k tomu sníží. To co z hlediska zdržování předvedl tenhle tým nekopů, to už jsem dlouho nezažil"

Tohle je nešvar, kterej mne hrozně se.e. Zdržující gólmani dostávají žlutou zásadně těsně před koncem zápasu, i když zdržujou od samého začátku. K čemu to je?

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2838
25.07.22 v 17:49

reakce na Poky: ,,Nevyřešili to bafuňáři z IIHF dosud, nevyřeší to ani v..." zobrazit příspěvekNevyřešili to bafuňáři z IIHF dosud, nevyřeší to ani v budoucnu, to už je snad jasné každému. Rusové do bafuňářů nalili v minulosti dost peněz a zatímco jejich účast na MS to nezachránilo, tak v této veřejností ne tolik vnímané problematice dál drží silné karty Hráči bojují jen za sebe a jsou často ve velmi nevýhodném postavení.
Stačí se podívat na rozhovory se Sedlákem nebo Willem. Čeljabinsk jim řekl, že pokud dohrají sezonu, pak jim ukončí smlouvy. Nakonec jsou rádi za to, že je mají na rok přerušené. Rusové hrají hru, že se jednalo o chybu v překladu a podobně. V každém případě na ně čeká další nepříjemné jednání s vědomím, že Rusové si situaci budou vychutnávat a budou využívat, právě díky postoji IIHF, pozici silnějšího."

Děkuji za reakci a především za potvrzení, že mi žádné řešení IIHF ve věci hráčských smluv v KHL neuniklo. Mám na celou věc podobný názor: jsem přesvědčen, že ruský hokej v IIHF má značný vliv, nepochybně investoval do nejednoho funkcionáře řadu požitků a tudíž nebude vůle k razantnímu řešení. Domnívám se, že IIHF bude dál pokračovat ve strkání hlavy do písku. *MIMO* Četl jsem rozhovory nejen se Sedlákem a Willem, ale třeba i s Hrubcem, Radilem a dalšími navrátilci z KHL. V podstatě záleží na jednotlivém klubu jestli se chce rozejít s hráčem férově nebo mu dělat problémy. Jsou slušné kluby jako Omsk nebo Spartak Moskva a pak jsou ty druhé. Hráčů co nemají vyřešenou a ukončenou smlouvu v KHL mi je líto, protože díky přístupu IIHF jsem v krajně nevýhodné pozici. Těm co teď v KHL podepíší kontrakt jako volní hráči ale moc nerozumím. Přijde mi, že nemají pud sebezáchovy. Já být v jejich kůži, mnohem radši bych se na rok domluvil s někým v extralize a pak by se vidělo. *VYHLIZI*
isport.blesk.cz/clan...

+2
otaznik19
karlos +973
25.07.22 v 17:48

reakce na MartinMegadeth: ,,Matuškin jednoznačně patřil mezi cizinci co Spartou prošli do té..." zobrazit příspěvekMatuškin jednoznačně patřil mezi cizinci co Spartou prošli do té lepší poloviny, možná nejlepší třetiny. Dozadu měl mouchy, ale dopředu byl velice nadprůměrný, do přesilovek nadstandardní. Kdyby zůstal, svoje body by si udělal, o tom nepochybuji. Otázka platu určitě svoji roli hrála. Možná i proto jsem ze strany vedení klubu o hráče cítil zájem maximálně vlažný. A je fakt, že po příchodu Krejčíka prostě Sparta do obrany víc než beka typu Matuškina potřebuje ještě jednoho defenzivního divočáka. Za mě pořád nepřišla adekvátní náhrada za Dvořáka, který se u nás vypracoval na oporu. Někdo typově podobný mi v zadních řadách chybí. *POSILOVNA* "

Jednoho brouska *KOSA* do obrany by to chtělo. Máš pravdu, že nahradit Dvořáka bude těžké. Uměl přitvrdit a uměl to i s hokejkou *THUMBSUP*

+2
otaznik20
karlos +973
25.07.22 v 17:46

reakce na fandaFanda: ,,Ale ja nerikam, ze rozhodci byli andilci a vsichni piskali tu nejlepsi..." zobrazit příspěvekAle ja nerikam, ze rozhodci byli andilci a vsichni piskali tu nejlepsi rovinu, ktera sla, jen rikam/pisu, ze mohu vyzdvihnout hlavniho, ktery se aspon snazil ji piskat. Treba tu zlutou nakonci dostal golman ani nemrkl - a nemusel. O tech na lajnach jsem tise nemluvil. Mezi radky to mohlo byt mnohem horsi.. viz pan Collina a Pavel Nedved v nasem dresu, ze?! *CERTIK* co se tyce rucniku, zpravidla to bylo v utoku, tam byla spis snaha zkusit prekvapit dlouhym autem a dat gol, tam to nevidim tak kriticky jako ty, coz ovsem nepopiram, ze se tim stradal cenny cas..
Prislo mi, ze pises, jako bych kluky pochvalil za hru jako z partesu, to urcite ne. Ja jen popsal problem - byl predevsim v zakonceni a chybeli individualni akce po kterem by ten gol mohl padnout, tot vse."

Tu žlutou za zdržování golman ne že na konci nemusel dostat. Ten ji měl dostat už v páté minutě. Od začátku všichni hráči zdržovali až to bylo trapné(a golman nejvíc) Čistého času se hrálo minimálně. A to já bytostně nenávidím. A to u všech týmů, i u Sparty, když se k tomu sníží. To co z hlediska zdržování předvedl tenhle tým nekopů, to už jsem dlouho nezažil

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 18. srpna - 19:00
    50.png
    SLB (venku)
    Příprava 2022 (Danube Cup)
  • 19. srpna - 15:00
    70.png
    RAU (venku)