Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Karl von Bahnhof +4
14.07.21 v 17:19

reakce na Kimi R.: ,,Nechápu , co někoho vede k tomu upřednostňovat Pavelku před..." zobrazit příspěvekNechápu , co někoho vede k tomu upřednostňovat Pavelku před Jandusem nebo Dvořákem :-D Krejčík se obávám ,že vzhledem k příchodu Moravčíka je nereálný "

Proč nereálný? Vždyť by vytvořili top obrannou dvojici.

otaznik2
Kimi R. +113
14.07.21 v 12:10

reakce na Karl von Bahnhof: ,,Ve Finsku končí Krejčík. Hodil by seee. Bylo by to krásný ta..." zobrazit příspěvekVe Finsku končí Krejčík. Hodil by seee. Bylo by to krásný ta obrana:
Krejčík - Moravčík
Polášek - Němeček
Pavelka - Jurčina
Dvořák
*THUMBSUP* *DRINK* "

Nechápu , co někoho vede k tomu upřednostňovat Pavelku před Jandusem nebo Dvořákem :-D Krejčík se obávám ,že vzhledem k příchodu Moravčíka je nereálný

+2
otaznik3
Koty -132
14.07.21 v 12:10

reakce na Karl von Bahnhof: ,,Ve Finsku končí Krejčík. Hodil by seee. Bylo by to krásný ta..." zobrazit příspěvekVe Finsku končí Krejčík. Hodil by seee. Bylo by to krásný ta obrana:
Krejčík - Moravčík
Polášek - Němeček
Pavelka - Jurčina
Dvořák
*THUMBSUP* *DRINK* "

Krejčík se při odchodu vyslovil, že když návrat tak do zatáčky. Třeba by naše větší finanční možnosti změnili jeho názor.

otaznik4
Karl von Bahnhof +4
14.07.21 v 11:31

Ve Finsku končí Krejčík. Hodil by seee. Bylo by to krásný ta obrana:
Krejčík - Moravčík
Polášek - Němeček
Pavelka - Jurčina
Dvořák
*THUMBSUP* *DRINK*

otaznik5
SHS
14.07.21 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (13. 7. 2021):

Nejvíce příspěvků (2) napsal uživatel rad55 a použil v nich celkem 296 znaků.

Další pořadí:
2. frafont (příspěvky: 1, znaky: 386)
3. SpartaCorps (příspěvky: 1, znaky: 287)
4. Mandor (příspěvky: 1, znaky: 271)
5. Koty (příspěvky: 1, znaky: 98)

Celkem bylo včera napsáno 7 příspěveků, které obsahovaly 1 418 znaků.

83.jpg
SpartaCorps +558
13.07.21 v 21:48

www.hcsparta.cz/clan...

zajímavej rozhovor....a ty záběry v článku z finále proti Perníku...tolik vzpomínek.....
*SALA*

+1
otaznik7
irevu -10
13.07.21 v 17:10

Tenis - Kurzové sázení / Velmi spolehlivé informace - www.dinexo.blogspot....

-10
otaznik8
Koty -132
13.07.21 v 16:15

reakce na rad55: ,,https://hokej.cz/prestupy-v-extralize-velke-navraty-ale-take-odchody-d..." zobrazit příspěvekhokej.cz/prestupy-v-...
Když to porovnám, tak skoro všechny týmy mají přibližně stejně odchodů/příchodů jako mt. Až na extrémní Kladno. Kometa je mimo. Olomouc stabilní."

Tak u Komety klasicky protočí půl ELh. Motor má ještě hodně změn, ale tam to bylo nutné.

otaznik9
rad55 +330
13.07.21 v 14:50

reakce na Gapin: ,,Jo skoro :-D akorát já malý nepiju, nedělá mi to dobře :-D :-D..." zobrazit příspěvekJo skoro :-D akorát já malý nepiju, nedělá mi to dobře :-D :-D :-D "

Chápu, nesmí se to polykat vcelku :-$

+1
otaznik10
rad55 +330
13.07.21 v 10:48

hokej.cz/prestupy-v-...
Když to porovnám, tak skoro všechny týmy mají přibližně stejně odchodů/příchodů jako mt. Až na extrémní Kladno. Kometa je mimo. Olomouc stabilní.

386.jpg
Mandor +229
13.07.21 v 09:33

reakce na frafont: ,,https://www.idnes.cz/fotbal/reprezentace/euro-2028-uefa-32-ucastniku-r..." zobrazit příspěvekwww.idnes.cz/fotbal/...?
To už můžou rovnou zrušit kvalifikaci a pustit na ME všechny - třeba zápas Andorra - San Marino bude vyloženě šlágr a bude vyprodáno rok a půl dopředu *MIMO* Šampionát má bejt turnaj toho nejlepšího, ne že se tam dostane každá horní dolní."

Bohužel se dle generality UEFA pleteš. Hlavní jsou prachy a čím více účastníků tím větší balík peněz od sponzorů a z TV práv.
Je to jednoduché příští šampionát začnu sledovat až po skončení skupinové fáze. Nic jiného nedává smysl.

+1
otaznik12
frafont +770
13.07.21 v 07:20

www.idnes.cz/fotbal/...?
To už můžou rovnou zrušit kvalifikaci a pustit na ME všechny - třeba zápas Andorra - San Marino bude vyloženě šlágr a bude vyprodáno rok a půl dopředu *MIMO* Šampionát má bejt turnaj toho nejlepšího, ne že se tam dostane každá horní dolní.

+1
otaznik13
SHS
13.07.21 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (12. 7. 2021):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 3 757 znaků.

Další pořadí:
2. Gapin (příspěvky: 2, znaky: 86)
3. rad55 (příspěvky: 1, znaky: 56)

Celkem bylo včera napsáno 7 příspěveků, které obsahovaly 3 899 znaků.

273.jpg
Gapin +1806
12.07.21 v 17:55

reakce na MartinMegadeth: ,,Rozhovor s Tonem jsem před víkendem přelouskal a trochu mě..." zobrazit příspěvekRozhovor s Tonem jsem před víkendem přelouskal a trochu mě zklamal. Nic nového, objevného nebo zásadního v něm nebylo. Čekal jsem, že se Ton vyjádří víc k Mozíkovi proč je jeho názor na tohoto hráče tak negativní. Důvěra v Jandače je pro mě těžko pochopitelná a argumentace, že dvakrát postoupil do extraligy mi přijde jako poněkud chabá. Že za Pepkem z Loděnice jsou ty dva postupy mezi elitu nerozporuji. Na druhé straně k těm došlo v letech 2003 a 2005, což už je sakra dlouho. A upřímně s tehdejším Motorem, za který v první lize hráli Prospal, Dvořák, Martínek, Ference a chytal Turek, by o patro výš postoupil asi i vrátný ze ZOO. Jandač od té doby jako hlavní trenér nic nevyhrál. Ani ve Spartě, ani v jiném klubu, ani v národním týmu a ani v Magnitce. Co mě poněkud znepokojuje, že by tohle měl být hotový kádr pro začátek příštího ročníku. V sérii s Libercem nám chyběli šm*jdi a haj*lové, na což jsme doplatili. Nepřivedli jsme nikoho takového. Dá se to napravit samozřejmě ještě v sezóně, ale kdyby kádr měl zůstat v této podobě až do play-off, tak to zase smrdí koncem v semifinále. A že Sparta chce hrát v první čtyřce, to pro mě není uklidňující zpráva, to je s takovým kádrem co bude mít Jandač k dispozici v podstatě povinnost. S Horákem, Sobotkou, Salákem, Řepíkem, Kašem, Chlapíkem, Němečkem, Poláškem a spol. si přeci nedáme za cíl šmrdlat prostředek tabulky. *FUCKU* Takže tady budu za kverulanta, za což se omlouvám. Pro mě nejzajímavější pasáž byla, že by si Košťálek v případě úspěšné sezóny s bonusy přišel na zásadně víc peněz než kolik mu nasypat jako základní žold Dědek. To mi jen potvrdilo správnost přístupu Sparty, že o takového hráče se nemá smysl pouštět do finančních dostihů. *KOSA* "

Jandač ven!

+1
273.jpg
Gapin +1806
12.07.21 v 17:55

reakce na rad55: ,,Jen odhadem, pingpongový stůl plný malých..." zobrazit příspěvekJen odhadem, pingpongový stůl plný malých panáků?
*SMILESPA* *SMILESPA* "

Jo skoro :-D akorát já malý nepiju, nedělá mi to dobře :-D :-D :-D

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2133
12.07.21 v 17:01

Montreal měl ve finále Stanley cupu šanci ukončit čekání na zisk „křapáče“ od roku 1993. Jak známo, nepovedlo se. Argentina stejně dlouho čekala na triumf na Copa America a dočkala se. Se sladkou tečkou v podobě finálové výhry nad Brazílií 1:0 na Maracaná. *THUMBSUP* Dost smutný pohled byl ovšem na pouhých sedm tisícovek diváků na tomto obrovském stadionu. Víc jich kvůli opatřením kvůli Covidu-19 přijít nebylo. Ani fotbal nebyl žádná pecka, ovšem rozdílový gól byl luxusní! *BRAVO*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2133
12.07.21 v 16:54

reakce na frafont: ,,Karolína Plíšková je ve finále Wimbledonu. Snad to dotáhne do..." zobrazit příspěvekKarolína Plíšková je ve finále Wimbledonu. Snad to dotáhne do konce (i když Barty je taky pěkně rozjetá a nic lehkýho to nebude) *THUMBSUP* "

Káji Plíškové mi bylo hodně líto, že nedotáhla Wimbledon ke kýženému triumfu. Odehrát tak dobrý turnaj, nota bene ze čtveřice GS, jako předvedla uplynulé dva týdny jsem jí neviděl několik let. A upřímně jsem ani nečekal, že to ještě dokáže. Je to velká škoda, ono se prokousat do finále takového podniku není sranda, Plíšková na to čekala skoro pět let. *POSILOVNA* Djokovič včera vyrovnal ziskem dvacátého GS turnaje dvojici Federer – Nadal. Musím smeknout před komplet trojicí. Tohle číslo je neskutečné, o to víc, že se kariéry všech tří z velké části překrývaly a tudíž si vzájemně konkurovali. Djokovič vyhrál první tři GS turnaje sezóny, což se naposledy povedlo Rodu Laverovi (dvakrát) během šedesátých let minulého století. *FRAJER*

892.jpg
MartinMegadeth +2133
12.07.21 v 16:47

Rozhovor s Tonem jsem před víkendem přelouskal a trochu mě zklamal. Nic nového, objevného nebo zásadního v něm nebylo. Čekal jsem, že se Ton vyjádří víc k Mozíkovi proč je jeho názor na tohoto hráče tak negativní. Důvěra v Jandače je pro mě těžko pochopitelná a argumentace, že dvakrát postoupil do extraligy mi přijde jako poněkud chabá. Že za Pepkem z Loděnice jsou ty dva postupy mezi elitu nerozporuji. Na druhé straně k těm došlo v letech 2003 a 2005, což už je sakra dlouho. A upřímně s tehdejším Motorem, za který v první lize hráli Prospal, Dvořák, Martínek, Ference a chytal Turek, by o patro výš postoupil asi i vrátný ze ZOO. Jandač od té doby jako hlavní trenér nic nevyhrál. Ani ve Spartě, ani v jiném klubu, ani v národním týmu a ani v Magnitce. Co mě poněkud znepokojuje, že by tohle měl být hotový kádr pro začátek příštího ročníku. V sérii s Libercem nám chyběli šm*jdi a haj*lové, na což jsme doplatili. Nepřivedli jsme nikoho takového. Dá se to napravit samozřejmě ještě v sezóně, ale kdyby kádr měl zůstat v této podobě až do play-off, tak to zase smrdí koncem v semifinále. A že Sparta chce hrát v první čtyřce, to pro mě není uklidňující zpráva, to je s takovým kádrem co bude mít Jandač k dispozici v podstatě povinnost. S Horákem, Sobotkou, Salákem, Řepíkem, Kašem, Chlapíkem, Němečkem, Poláškem a spol. si přeci nedáme za cíl šmrdlat prostředek tabulky. *FUCKU* Takže tady budu za kverulanta, za což se omlouvám. Pro mě nejzajímavější pasáž byla, že by si Košťálek v případě úspěšné sezóny s bonusy přišel na zásadně víc peněz než kolik mu nasypat jako základní žold Dědek. To mi jen potvrdilo správnost přístupu Sparty, že o takového hráče se nemá smysl pouštět do finančních dostihů. *KOSA*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +2133
12.07.21 v 16:42

Dobré odpoledne, já bych se přimlouval, aby dostali šanci hrát spolu Doležal s Formanem. Když byl Míra na hostování v Motoru, Venca Prospal je k sobě dal a na ledě si velice dobře rozuměli. Za mě by bylo škoda je nezkusit spolu v jednom útoku i ve Spartě, když jim spolupráce fungovala na jihu. *METAL* *METAL* *METAL*

+2
otaznik20
rad55 +330
12.07.21 v 15:05

To by mohl být randál, 7000 v Holešovicích! *METAL*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<07 / 2021>>
Po