Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
892.jpg
MartinMegadeth +1714
25.08.20 v 15:48

Dobré odpoledne, Sparta dle mého názoru obranu zpevnit a doplnit potřebovala a David Němeček by nemusela být vůbec špatná posila. 25 let, výborné fyzické parametry a herní praxe ze zámoří a z finské nejvyšší soutěže. Jen aby mu drželo zdraví a nesbíral zbytečné fauly. Hořava ho chválí, evidentně doporučil vedení klubu a jistě ví co dělá a koho přivedl. *POSILOVNA*
www.hokej.cz/repreze...

+1
otaznik2
rad55 +170
25.08.20 v 11:04

Viděl jsem včerejší utkání. Hodnotil byc to asi takhle:
Štěstí, které jsme měli s Kladnem a Budějkama se unavilo. Řekl bych, že utkání bylo maličko prokaučované, reagovat na stav 3:0 v polovině utkání nebylo evidentně včas.
Dělat si legraci z Rouska je docela podpásovka, jak tak koukám na záznam, tak ho brankář hezkypěkně podkosil a to za hranicí brankoviště.
Třetí třetina se mi celkem zamlouvala, dojem kazí gól v přesilovce.
Stále jsme se nesešli v kompletní top sestavě i když není celkem co hráčům vyčítat. Je super koukat jak roste Jandus a nabírá sebevědomí, Jeřábek se taky postupně zlepšuje. Zítra uvidíme, šanci určitě máme!
*SALA*

+1
273.jpg
Gapin +1599
25.08.20 v 06:44

Na vcerejsku bych nevidel nic zvlastniho, proste klasicka ***, kterou hrajem v Liberci vzdycky. Nevim proc, ale ty zapasy mi prijdou, jak kdyz uz tam dopredu jedem jenom odklouzat.
Jandac ven!

+1
otaznik4
SHS
25.08.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (24. 8. 2020):

Nejvíce příspěvků (3) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 3 785 znaků.

Další pořadí:
2. Sepp (příspěvky: 2, znaky: 524)
3. frafont (příspěvky: 2, znaky: 368)
4. marek17 (příspěvky: 2, znaky: 222)
5. SpartaCorps (příspěvky: 1, znaky: 377)

Celkem bylo včera napsáno 10 příspěveků, které obsahovaly 5 276 znaků.

otaznik5
frafont +598
24.08.20 v 20:57

reakce na Sepp: ,,Tak pořád se dá celkem pohodlně postoupit, ale udržet těch 2:3,..." zobrazit příspěvekTak pořád se dá celkem pohodlně postoupit, ale udržet těch 2:3, věřil bych víc... Jako dostat přesilovku a tím slušnou šanci na dorovnání z 0:3 na 3:3 a místo toho si nechat dát gól na 2:4 ve vlastní přesilovce, to je zlej sen... *MIMO* "

A kdyby to byl jenom dnešek, tak to ještě beru, ale věci tohohle typu jsou v podání našich umělců k vidění až moc často *KOSA*

otaznik6
Sepp +108
24.08.20 v 20:47

Tak pořád se dá celkem pohodlně postoupit, ale udržet těch 2:3, věřil bych víc... Jako dostat přesilovku a tím slušnou šanci na dorovnání z 0:3 na 3:3 a místo toho si nechat dát gól na 2:4 ve vlastní přesilovce, to je zlej sen... *MIMO*

+2
83.jpg
SpartaCorps +412
24.08.20 v 19:22

tam je i smůla nebo jak to nazvat....

Tygři teď měli neskutečné štěstí! Sparťané se dostali do přečíslení 2 na 1, které vyřešili skvěle a Lukáš Rousek se ocitl sám před brankou. Jaroslava Pavelku už bekhendovým blafákem překonal a puk mířil do prázdné branky, jenže Rousek spadl a hokejkou sám kotouč zastavil na brankové čáře!

otaznik8
Sepp +108
24.08.20 v 19:10

Hm, aktuálně 0:3 a kromě jediný tyčky z naší strany jedno velký nic, alespoň teda dle onlajnu... Jako dobrý, je to příprava na sezonu a tak podobně, ale já chci vidět snahu v každým mači, nerad vidím Spartu prohrávat v jakýmkoliv zápase... *SALA*

+1
674.jpg
marek17 +136
24.08.20 v 18:56

reakce na frafont: ,,Pokud jsem to správně pochopil, tak jde vyloženě o skóre - kdo na..." zobrazit příspěvekPokud jsem to správně pochopil, tak jde vyloženě o skóre - kdo na tom bude v součtu líp, ten postupuje (kdyby to po základní hrací době odvety byla celkově plichta, tak se jde do prodloužení, případně nájezdů)."

Dobrá, vzhledem ke stavu 3:0 by jsme se měli trochu snažit

+1
otaznik10
frafont +598
24.08.20 v 18:27

reakce na marek17: ,,Zeptám se, jak je to s postupovým klíčem z dvojice play off..." zobrazit příspěvekZeptám se, jak je to s postupovým klíčem z dvojice play off zápasů GČC? Momentálně vede Liberec 2:0 tak mě zajímá jak musí dospdnout zápas u nás."

Pokud jsem to správně pochopil, tak jde vyloženě o skóre - kdo na tom bude v součtu líp, ten postupuje (kdyby to po základní hrací době odvety byla celkově plichta, tak se jde do prodloužení, případně nájezdů).

674.jpg
marek17 +136
24.08.20 v 18:25

Zeptám se, jak je to s postupovým klíčem z dvojice play off zápasů GČC? Momentálně vede Liberec 2:0 tak mě zajímá jak musí dospdnout zápas u nás.

892.jpg
MartinMegadeth +1714
24.08.20 v 17:09

reakce na frafont: ,,V Bohemce čtyři pozitivní na koronu, takže jejich utkání..." zobrazit příspěvekV Bohemce čtyři pozitivní na koronu, takže jejich utkání prvního kola se nejspíš odloží na bůhvíkdy. Už úplně vidím doplňující informaci, jak všichni čtyři jsou bezpříznakoví. Obecně je bezpříznakovejch v podstatě devět z deseti záchytů, dokud budou izolace a karantény i kvůli nim, tak skoro ani nemá smysl rozehrávat ligu, protože to se snad ani jedno kolo nedohraje komplet v termínu *MIMO* "

Kolego, celá kapr liga fanoušky jednotlivých klubů nevyjímaje by měla být vděčna Luft Járovi, že dokázal přemluvit zdivočelého lampase Prymulu a došlo ke změně původního plánu jeden pozitivní hráč v kádru = automaticky karanténa pro celý kádr na dva týdny. Fakt to nepíšu rád, ale nebýt iniciativy absolventa lampasácké akademie ve Vyškově, tak by se hned z prvních dvou kol kapr ligy odehrálo veliké howno. A poslouchali bychom idiotské výplody neschopného žvanila Svobody proč se z prvního kola odehrály asi tak tři zápasy. Kromě Bohemky jsem registroval před víkendem a o víkendu i tři pozitivní hráče v Olomouci, dva v Plzni a po jednom v Ostravě, Mladé Boleslavi, Českých Budějovicích a to nevím jestli jsem na někoho v rychlosti nezapomněl. *FUCKU*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +1714
24.08.20 v 17:06

Co se fotbalové Sparty týká, i s odstupem času ve mně převažují dobré pocity ze zápasu v Brně. Měl jsem z toho zápasu obavy hned z několika důvodů. Prvním byla zranění hráčů (Hancko, Krejčí 1992, Mohlberg Karlsson), kteří by dle mého názoru téměř jistě vyběhli v sobotě v základu. Druhým samotné Brno, které se proti Spartě umělo doma v poslední době nahecovat a podat výkon na či dokonce nad hranicí svých možností. Taky před jeho sestupem z posledních pěti vzájemných zápasů v kapr lize vyhrála Sparta jediné a z posledních tří výjezdů do Brna si přivezla všeho všudy celý bod. Ale první poločas to byla báseň: ten se opravdu povedl. Na hru se nechalo dívat, vzadu byla jistota, dopředu to mělo oči a v koncovce nechyběla efektivita. Druhá půlka byla znatelně slabší. Chápu, že se proti neškodnému soupeři Sparta uspokojila. Nicméně ten propad kvality nemůže být tak drastický směrem dolů. Jak se podobný zápas dohrává ukázala včera v Budějovicích Slávie, která Dynamo nešetřila ani po přestávce. Kotal určitě pašáky za druhou půlku řádně vypucoval a zdůraznil jim, že se hraje celých devadesát minut. Nechci Kotala kritizovat, ale na jeho místě bych při pohledu na zvadlý výkon týmu nejpozději po hodině hry sáhl ke dvěma nebo i třem střídáním a mančaft novými hráči oživil. Teď v době výjimky s možnými až pěti výměnami hráčů během utkání se dle mého názoru podobná možnost přímo nabízí. *POSILOVNA*

892.jpg
MartinMegadeth +1714
24.08.20 v 17:01

Dobré odpoledne, jak jsem se dočetl v kádru Motoru se znovu objevil Covid-19 a tým je v nějakém zvláštním režimu. Hlavně doufám, že před týdnem v Budvar aréně to někdo z Motoráků neplivnul na někoho od nás. Jinak mě v zápase v Budějovicích nejvíc překvapilo, kterak Motor Spartu ve druhé třetině přehrával. Díky kvalitnímu oslabení a opět výbornému Machovskému z toho Spartě nevznikla žádná újma a po zbytek zápasu se projevovala zkušenost i kvalita, obojí samozřejmě na naší straně. Domácí utkání proti Kladnu to byla hra kočky, nutno podotknout že hodné a ve druhé půlce i dost líné, proti malé myšce. I v silně kombinované sestavě mi přišla Sparta do třetího gólu naprosto dominantní a Kladno neškodné. Až když Horák upravil na 3:0, Sparta polevila a Kladno dostalo čuchnout, tak bylo schopné zazlobit. Snahu mu neupírám, ale upřímně nechápu jak s takovou bandou mohla Sparta první zápas prohrát. Kromě premiérových zásahů Horáka mě v pátek potěšil Kvapil a Forman na ledě. A zdá se, že se blíží i zápasová premiéra pro Neuvirta, Jurčinu a Šmerhu. Jen Přibyl to má ještě na delší dobu, ale snad se ho na ledě také dočkáme. *VYHLIZI*
isport.blesk.cz/clan...

+1
otaznik15
SHS
24.08.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (23. 8. 2020):

Nebyl napsán žádný příspěvek.

otaznik16
SHS
23.08.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (22. 8. 2020):

Nejvíce příspěvků (2) napsal uživatel frafont a použil v nich celkem 122 znaků.

Další pořadí:
2. SpartaCorps (příspěvky: 1, znaky: 238)
3. Mandor (příspěvky: 1, znaky: 81)
4. Koty (příspěvky: 1, znaky: 65)

Celkem bylo včera napsáno 5 příspěveků, které obsahovaly 506 znaků.

83.jpg
SpartaCorps +412
22.08.20 v 21:50

víc takových dní...

Zbrojovka Brno - AC Sparta 1:4
AC Sparta ženy - Viktoria Plzeň ženy 8:0
FK Pardubice U19 - AC Sparta U19 0:4
FK Pardubice U17 - AC Sparta U17 1:3
RC Sparta - RC Přelouč 48:13

+1
otaznik18
Koty -14
22.08.20 v 21:46

Zbrojovka slabá jako čaj. Bude jízda do druhé ligy!!! *FUCKU*

386.jpg
Mandor +190
22.08.20 v 21:36

Musím říct, že druhá půlka mě nadzvedla ze židle. To byla veliká bída.

otaznik20
frafont +598
22.08.20 v 21:28

Druhá půle už o ničem, ani na nulu vzadu to neuhráli.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 24. září - 17:30
    18.png
    KVA (venku)
    Extraliga (3.kolo)
  • 27. září - 16:00
    12.png
    VIT (doma)