Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Kreps
23.03.10 v 14:36

tak hele šašku nebo jak se čte vubec ten tvuj skvělej nick :) Na to že jste praha s obyvateli přes milion a nechodí na vás v prumeru za sezonu o nic víc než nás kde žije přes 100tisic jsi nějak moc věříš s tím vaším fanděním ni? :)Kdyby jste si radši hlidali uživatele jako Drogistav apod kteří chodí prudit na vitkovické forum a dělají tam s těma kecama vám fans sparty jen ostudu :)

5.png
Schaschek +1682
23.03.10 v 14:25

reakce na sin34: ,,Uz sem nechtel nic psat, ale to by vypadalo, ze sem se lekl vyhruzky a..." zobrazit příspěvekUz sem nechtel nic psat, ale to by vypadalo, ze sem se lekl vyhruzky a to nesmim dopustit...!"

sin34 napsal:

Uz sem nechtel nic psat, ale to by vypadalo, ze sem se lekl vyhruzky a to nesmim dopustit...!

:-) myslím, že se známe... :-)

19.jpg
sin34 +5
23.03.10 v 14:23

Uz sem nechtel nic psat, ale to by vypadalo, ze sem se lekl vyhruzky a to nesmim dopustit...!

5.png
Schaschek +1682
23.03.10 v 14:03

reakce na sin34: ,,A mne prijde jako neskutecna blbost a mrhani casu resit, kdo byl vic..." zobrazit příspěvekA mne prijde jako neskutecna blbost a mrhani casu resit, kdo byl vic kde slyset..."

sin34 napsal:

A mne prijde jako neskutecna blbost a mrhani casu resit, kdo byl vic kde slyset...

je to blbost, ale mě osobně tyhle ***i dokážou naštvat..a jestli nestichneš, tak máš ban :D

19.jpg
sin34 +5
23.03.10 v 13:58

reakce na Schaschek: ,,Schaschek napsal: Kreps napsal: No já myslím že přeřvali co..." zobrazit příspěvekSchaschek napsal:

Kreps napsal:
No já myslím že přeřvali co jsem měl možnost sledovat na čt4 a také na internetu a to ne jen v tom zapase co vítkovice vyhrali :)

jo a není to třeba tím, že ruchové mikrofony jsou u kotle hostů? :D Prosímtě, mysli trošku! Může pseudokotlík, kterému se vysmívají všude v republice přeřvat halu? S jedním pokřikem? Vždyť z vás si dělaj kašpary i Vary, když k Vám přijedou...to je vtip dne..kdyby to tu psal nějakej Brňák, Plzeňák, nebo Pardubák, tak se nad tím může polemizovat, vzhledem k tomu, jakou atmosféru doma mají, ale fanoušek týmu, který umí jeden pokřik a mele ho celý zápas dokola, doma na něj chodí dva a půl člověka a dostává na frak i od fans týmů jezdících přes celou republiku, ten je akorát pro smích...kór když řekne, že hostující pseudokotlík přeřval celou halu i v sobotu, kdy nebyl za celej zápas slyšet..:D OMG

a propo vždyť i vy sami uznáváte, že jste na tom bídně..trošku soudnosti by neuškodilo.."

A mne prijde jako neskutecna blbost a mrhani casu resit, kdo byl vic kde slyset...

5.png
Schaschek +1682
23.03.10 v 13:44

reakce na Schaschek: ,,Kreps napsal: No já myslím že přeřvali co jsem měl možnost..." zobrazit příspěvekKreps napsal:

No já myslím že přeřvali co jsem měl možnost sledovat na čt4 a také na internetu a to ne jen v tom zapase co vítkovice vyhrali :)

jo a není to třeba tím, že ruchové mikrofony jsou u kotle hostů? :D Prosímtě, mysli trošku! Může pseudokotlík, kterému se vysmívají všude v republice přeřvat halu? S jedním pokřikem? Vždyť z vás si dělaj kašpary i Vary, když k Vám přijedou...to je vtip dne..kdyby to tu psal nějakej Brňák, Plzeňák, nebo Pardubák, tak se nad tím může polemizovat, vzhledem k tomu, jakou atmosféru doma mají, ale fanoušek týmu, který umí jeden pokřik a mele ho celý zápas dokola, doma na něj chodí dva a půl člověka a dostává na frak i od fans týmů jezdících přes celou republiku, ten je akorát pro smích...kór když řekne, že hostující pseudokotlík přeřval celou halu i v sobotu, kdy nebyl za celej zápas slyšet..:D OMG"

Schaschek napsal:

Kreps napsal:

jo a není to třeba tím, že ruchové mikrofony jsou u kotle hostů? :D Prosímtě, mysli trošku! Může pseudokotlík, kterému se vysmívají všude v republice přeřvat halu? S jedním pokřikem? Vždyť z vás si dělaj kašpary i Vary, když k Vám přijedou...to je vtip dne..kdyby to tu psal nějakej Brňák, Plzeňák, nebo Pardubák, tak se nad tím může polemizovat, vzhledem k tomu, jakou atmosféru doma mají, ale fanoušek týmu, který umí jeden pokřik a mele ho celý zápas dokola, doma na něj chodí dva a půl člověka a dostává na frak i od fans týmů jezdících přes celou republiku, ten je akorát pro smích...kór když řekne, že hostující pseudokotlík přeřval celou halu i v sobotu, kdy nebyl za celej zápas slyšet..:D OMG

a propo vždyť i vy sami uznáváte, že jste na tom bídně..trošku soudnosti by neuškodilo..

5.png
Schaschek +1682
23.03.10 v 13:39

reakce na sin34: ,,Mluvim o jeho otci...."

sin34 napsal:

Mluvim o jeho otci....

no už to tak vypadá, no...

19.jpg
sin34 +5
23.03.10 v 13:37

prestupy.onlajny.cz/

19.jpg
sin34 +5
23.03.10 v 13:36

Mluvim o jeho otci....

5.png
Schaschek +1682
23.03.10 v 13:32

reakce na sin34: ,,Jinak Jirka Dolezal odchazi do Havlickova Brodu.. tim myslim konci..." zobrazit příspěvekJinak Jirka Dolezal odchazi do Havlickova Brodu.. tim myslim konci definitivne stopa Dolezalu ve Sparte a pokracuje ve Slavii.... aaach jo:(("

sin34 napsal:

Jinak Jirka Dolezal odchazi do Havlickova Brodu.. tim myslim konci definitivne stopa Dolezalu ve Sparte a pokracuje ve Slavii.... aaach jo:((

abych pravdu řekl, tak já bych ho tu ani nechtěl..teď když hrál za Slávii...tehdy udělali chybu, že ho tam pouštěli, ale teďka už bych ho tu nechtěl..

5.png
Schaschek +1682
23.03.10 v 13:31

reakce na Kreps: ,,No já myslím že přeřvali co jsem měl možnost sledovat na čt4 a..." zobrazit příspěvekNo já myslím že přeřvali co jsem měl možnost sledovat na čt4 a také na internetu a to ne jen v tom zapase co vítkovice vyhrali :)"

Kreps napsal:

19.jpg
sin34 +5
23.03.10 v 13:16

Jinak Jirka Dolezal odchazi do Havlickova Brodu.. tim myslim konci definitivne stopa Dolezalu ve Sparte a pokracuje ve Slavii.... aaach jo:((

19.jpg
sin34 +5
23.03.10 v 13:12

led

19.jpg
sin34 +5
23.03.10 v 13:12

Jinak videli jste let Trince? A pak ze to nejde... hokejzive.ct24.cz/ar...

otaznik15
Kreps
23.03.10 v 12:22

reakce na Schaschek: ,,kalda napsal: Tak alespoň, že za juniorku se nemusíme..." zobrazit příspěvekkalda napsal:

Tak alespoň, že za juniorku se nemusíme stydět.

supr výsledek..:D mimochodem jsem se dočetl, že prej nás Vítkovičáci přeřvali..:D:D:D Oni s jejich pseudokotlíkem a jedním pokřikem :D"

5.png
Schaschek +1682
23.03.10 v 10:50

reakce na sin34: ,,Koukam, ze uz je sem z ofika primej odkaz.. no zajimave.."

sin34 napsal:

Koukam, ze uz je sem z ofika primej odkaz.. no zajimave..

to už je docela dlouho..

19.jpg
sin34 +5
23.03.10 v 09:38

Koukam, ze uz je sem z ofika primej odkaz.. no zajimave..

5.png
Schaschek +1682
22.03.10 v 22:49

skoro si říkám, že pokud junci postoupí do finále, tak bych na ně nějak hromadně zašel..

5.png
Schaschek +1682
22.03.10 v 22:18

reakce na kalda: ,,Tak alespoň, že za juniorku se nemusíme stydět."

kalda napsal:

supr výsledek..:D mimochodem jsem se dočetl, že prej nás Vítkovičáci přeřvali..:D:D:D Oni s jejich pseudokotlíkem a jedním pokřikem :D

otaznik20
kalda
22.03.10 v 18:36

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 25. února - 18:00
    6.png
    LIT (doma)
    Extraliga (48.kolo)
  • 28. února - 17:20
    19.png
    TRI (doma)