Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
194.jpg
Rudin +47
21.03.10 v 09:56

reakce na : ,,"

Zdravím, když si chci nahrát ke svému profilu fotku, jak to mám udělat? Propátral jsem prakticky všechno ale takovou možnost jsem nenašel... Děkuji za odpověď.

194.jpg
Rudin +47
21.03.10 v 09:44

Zdravím Vás po delší době, bohužel velká příčina toho, proč jsem nepřispíval (chápu, že to nikomu nevadilo :-)), je fakt, že DF bylo necitlivě odstraněno z oficiálních stránek Sparty. Už principielně je to špatně a samozřejmě jsem zaznamenal i Vaši kritiku. O grafické úpravě tohoto fóra nemluvě, tato grafika je zvolena naprosto nešťastně, bolí z toho oči. Pokud mám zhodnotit včerejší zápas, Sparta navázala na druhý zápas z Vítkovic a předvedla kvaliktní výkon, zejména oslabení se mi líbila. Oceňuji Ručinského, který si toho v základní části dosti vyslechl a vyzdvihuzji Přikryla, nejsem jeho zastánce ale již v základní části si počínal znamenitě a rovněž v play-off je oporou. Co se týče atmosféry, byla vynikající a domnívám se, že dnes bude přes 11.000 diváků.

otaznik3
nowas
21.03.10 v 02:24

Ahoj, tak zas něco z dnešního zápasu. novotny.vc.cvut.cz/s...

5.png
Schaschek +1624
20.03.10 v 23:53

za sebe můžu říct, že opravdu hodně dlouho jsem neodcházel z hokeje takhle spokojen...Choreo vyšlo luxusně, atmosféra byla vynikající, hra Sparty výborná..rozhodčí? Na ty se podívám zítra v TV, subjektivně to teď vidím tak, že nás pěkně řezali..pokud budeme hrát zítra stejně, tak máme šanci uspět..

183.jpg
GreenGoblin +62
20.03.10 v 23:10

Díky za úžasnou výhru pro 10 500 fanoušků.Martin Ručinský super výkon již 2.zápas.Doufám že konečně ustanou kecy na jeho adresu.Je to vážně borec.Martine díky.

155.jpg
Requiem +4
20.03.10 v 22:14

Dnes jsem si to úplně maximálně užil. I s přechodem s fotbalu jsme v pohodě stihli začátek zápasu. Marketingové oddělení Sparty opět nezklamalo. Novinky na PO jsou krásné! Jinak kdy se začne objevovat první foto největšího chorea?

otaznik7
honza 87
20.03.10 v 22:09

libovka...rozhodčí známí ,nepřekvapili :-D ...a to pivko ?? dneska stálo za úplný houno ..ředěnej budvárek za 35 kč tak s tim ať jdou do ***e

83.jpg
SpartaCorps +472
20.03.10 v 21:49

dneska skvělá atmosféra, kdyby stále hráli jako dneska, tak by to bylo super, goly pěkný, zitra je další zápas, tak doufám, že se povede vítězství i zítra...rozhodčí jsou tupci, některá vyloučení jsem nechápal....tak mi nejde na rozum, když tam pod sektorem fandů vitkovic několikrát museli uklízet, proč tam nenaběhli securitáci....

otaznik9
ady
20.03.10 v 21:05

reakce na Ganja: ,,Péťa Hubáček proč??"

ja jsem myslel v nasem muzstvu az to vim Karpov..ja jsem mysle ze je Hubacek v brne...:D:D

otaznik10
Ganja
20.03.10 v 17:38

Péťa Hubáček proč??

otaznik11
ady
20.03.10 v 07:51

cau chci se zeptat kdo hral ted ve Vítkách s 10 ?

67.jpg
LoLeK von Brno +55
20.03.10 v 00:23

že bude někdo psat z cizího učtu? schaschku s prominutím to není odpověď ... pač když se někdo přihlásí, tak se může taky kdykoliv odhlásit, ale i tak si myslím, že nikdo sem nechodí z veřejných počítačů aby se tohle mohlo stát ... jinak co se týče botů, tak to by se dalo vyřešit schvalováním že? ... nuž dobrá, kdyby nešlo autologin, tak aspoň bych udělal to, že když se přihlásíš, tak tě to pošle na poslední stránku kde si byl (př. chci napsat komentář do fóra "chorály" ale zapomenu že jsem se nepřihlásil - pak musím kliknout na přihlásit pak na forum a nakonec na chorály ... tak aspoň tohle by se hodilo :)

5.png
Schaschek +1624
19.03.10 v 23:33

jo jenže to automatický ohlašování je kvůli tomu, aby se tu nespamovalo a taky, aby se předešlo tomu, že se může stát, že bude někdo psát z někoho počítače pod cizim nickem..automatický odhlašování je všude..možná by šlo ale tu dobu prodloužit..

5.png
Schaschek +1624
19.03.10 v 23:27

reakce na Z@J!C: ,,Dobrý den, chci se zeptat , jestli se dají rezervované vstupenky..." zobrazit příspěvekDobrý den, chci se zeptat , jestli se dají rezervované vstupenky vyzvednout až zítra ... děkuji za odpověd"

Z [zavinac] J!C napsal:

Dobrý den, chci se zeptat , jestli se dají rezervované vstupenky vyzvednout až zítra ... děkuji za odpověd

nemusíš to sem vkládat tříkrát... napiš na tenhle e-mail..tam jsou zasvěcenější než my.. predprodej [zavinac] hcsparta.cz

67.jpg
LoLeK von Brno +55
19.03.10 v 23:08

reakce na ufemezumik: ,,podle mě to myslel tak, že je línej se přihlašovat pokaždý co..." zobrazit příspěvekpodle mě to myslel tak, že je línej se přihlašovat pokaždý co sem přijde, a tak by chtěl nějaký automatický přihlášení na pořád :) což by nebylo vůbec špatný 0:)"

ufemezumik napsal:

podle mě to myslel tak, že je línej se přihlašovat pokaždý co sem přijde, a tak by chtěl nějaký automatický přihlášení na pořád :) což by nebylo vůbec špatný 0:)

přesně :) btw že mi někdo zítra vemete ty nafukovací fandítka ... byl bych vděčen :)

otaznik16
Z@J!C
19.03.10 v 22:13

reakce na sin34: ,,Jose: Osobne si myslim, ze se nase hvezdicky trenujou sami. Libi se mi..." zobrazit příspěvekJose: Osobne si myslim, ze se nase hvezdicky trenujou sami. Libi se mi Holan. Je aktvni nestoji tam jak stoporenej a neco dela..Ma emoce, aspon neco po Hynkovi, Vejbovi... Osobne bych ale vykopnul Brizu a nechal tam jen Latala. Pak bych kopnul do ***e Vyborneho, Rucinskeho. Dal tam misto nich dva juniory. Misto R+V bych vzal 3-4 schopne lidi, kteri by vymysleli strategii, jak zkvalitnit web, prezentaci Sparty v tisku, u verejnosti a v samotne hale a jeste by nam zbylo dost penez, ktere by se mohli zacit setrit na nove treninkove centrum..Zacal bych hledat developera, ktery by mel zajem postavit novou Kucerovku nekde v Praze, treba v Malesicich, Libni, nebo v nejake jine mrtve casti Prahy. Spojil by ji se jmenem Sparta, mozna by se pridal magistrat, mozna EU. Pres den treninky Sparty, vecer verejne brusleni, hokej atd. atd.. No a pak bych se presunul do Sazky a Slavii poslal zpatky do garaze:))"

Dobrý den, chci se zeptat , jestli se dají rezervované vstupenky vyzvednout až zítra ... děkuji za odpověd

19.jpg
sin34 +5
19.03.10 v 22:08

Jose: Osobne si myslim, ze se nase hvezdicky trenujou sami. Libi se mi Holan. Je aktvni nestoji tam jak stoporenej a neco dela..Ma emoce, aspon neco po Hynkovi, Vejbovi... Osobne bych ale vykopnul Brizu a nechal tam jen Latala. Pak bych kopnul do ***e Vyborneho, Rucinskeho. Dal tam misto nich dva juniory. Misto R+V bych vzal 3-4 schopne lidi, kteri by vymysleli strategii, jak zkvalitnit web, prezentaci Sparty v tisku, u verejnosti a v samotne hale a jeste by nam zbylo dost penez, ktere by se mohli zacit setrit na nove treninkove centrum..Zacal bych hledat developera, ktery by mel zajem postavit novou Kucerovku nekde v Praze, treba v Malesicich, Libni, nebo v nejake jine mrtve casti Prahy. Spojil by ji se jmenem Sparta, mozna by se pridal magistrat, mozna EU. Pres den treninky Sparty, vecer verejne brusleni, hokej atd. atd.. No a pak bych se presunul do Sazky a Slavii poslal zpatky do garaze:))

7.jpg
KubaSF +89
19.03.10 v 20:58

Ehivar: Podle serveru ticketportal, který distribujuje vstupenky na Spartu do Holešovic je míst dost:p www.ticketportal.cz/...

otaznik19
ehivar
19.03.10 v 20:32

dobrý veečr chci jet zítra na hokej na spartu jen se ptám nepojedu tam zbytečně není vyprodáno???

137.jpg
José B. +91
19.03.10 v 20:29

Tak Kometa porazila Vary 2:1,takze at pocitam,jak pocitam,v soucasny dobe by baraz hral prave lonskej mistr,ze...?To je tedy dost pikantni...Ne,ze bych KV nejak obzvlast miloval,ale tohle jim snad ani nepreju...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 22. ledna - 18:00
    13.png?1
    BRN (venku)
    Extraliga (38.kolo)
  • 24. ledna - 16:00
    10.png?1
    BOL (doma)