Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Krusty +4
01.04.10 v 12:51

Neříkal náhodou Hamr, že by se chtěl vrátit? Já vím, je starý, ale mi nějakýho řízka od obrany potřebujeme. K němu ale přivést další dva mladý kluky, ať se učí. Teď by byla paráda získat Adamského, protože to je frajer na druhou. Ještě k těm cizincům. Co takhle se podívat do Švýcarska? Davos, Kloten, Curych, Zug, Bern...Tam se nějací mladí a dobří hráči rozhodně najdou a s penězma si myslím tkaový problém nebude. Podívejte se, co Švýcaři předváděli na OH.

19.jpg
sin34 +5
01.04.10 v 12:47

Spartansky fanousek ma dar zapominat! Neskutecne...

otaznik3
Piwais
01.04.10 v 12:34

oni by se hráči kolem 25 let dali sehnat..stačí se podívat na Stračenu jak za ním přišli kluci ze zámoří.Už aby se na to Vejba vysrala dělal alespoň něco pořádně.Ale obávám se,že jako SM bude tragický.Jinak Hlinku bych taky rád uvítal a Honza Marek by se taky mohl vrátit :-)

otaznik4
pett
01.04.10 v 12:19

Pálffy jde do Ruska.... Ale jinak k tomu věku, piwais kolik myslíš že můžem přilákat použitelnejch hráčů kolem 25 let? bohužel je to dneska o tom, že pokud se nespojíme s růžou a nepůjdem hrát KHL jako SK Praha, budou český kluby zajímavý jenom pro ty, co se chtěj rozehrát a odejít za většíma penězma, anebo pro ty, co už si něco vydělali a chtějí si ještě pár sezón odehrát doma. A do těch nevidíš, jestli je to bude bavit. Některý to baví... Nedvěd, Straka, Reichel... a já osobně bych řek, i když s tím nebudete souhlasit, že to většinou baví i Růču... Abych to uzavřel, Hlinka by nám určitě neuškodil, a přihodím ještě jedno jméno, které bych u nás rád znova viděl, i když tu budu asi za blázna.... Melichárek.

otaznik5
Piwais
01.04.10 v 12:08

Pálffy končí ve Skalici..tak ho můžem taky vzít věkově se k nám hodí :-) :-)

10.jpg
Strawby +122
01.04.10 v 11:55

Když si můžou dělat *** oni, můžeme i my.

19.jpg
sin34 +5
01.04.10 v 11:25

mu*

19.jpg
sin34 +5
01.04.10 v 11:23

Jako fakt vtipne.. oni si delaji na FB *** s tim, ze podepsali Belfoura. HAHAHA... jenze ted si tak rikam, ze se toho Charouz chytne a zkusi mi cvicne zavolat.... jeden nekdy nevi, fanousci Sparty preci musi mit hvezdy...aaach jo:((

214.jpg
BFG +17
01.04.10 v 10:32

No každopádně přijde zase někdo kdo nám skvěle zapadne do koncepce, zároveň nebude stát moc peněz a bude hrát jak z partesu. Nemůžu se dočkat na 1.5.2010 a pan Bříza nám poví jak borce pro nás ulovil na příští rok. Vše je myšleno s nadsázkou a ironií, aby se toho někdo nechytil jako hovno boty :-)

5.png
Schaschek +1682
01.04.10 v 10:13

ty vole, ale aby nám ještě nepřivedli Micku...:) to bych tam asi nechodil..

5.png
Schaschek +1682
01.04.10 v 10:11

:D

10.jpg
Strawby +122
01.04.10 v 10:02

Sin34: Koukám, že jsme slyšeli podobné zvěsti :)) Já zase četl, že prodloužil na deset let ve Spartě.

19.jpg
sin34 +5
01.04.10 v 08:28

2all: David Vyborny se verejne priznal k lasce k fanouskum Sparty. "Fanousci klubu meho srdce me vzdycky dokazi spravne namotivovat, nevim jak to popsat, ale citim pak vnitrne, ze se musim za ne rvat do roztrhani tela"

5.png
Schaschek +1682
01.04.10 v 08:21

reakce na sin34: ,,prerizchu: O tom kamaradstvi na Sparte je to presne. Souhlasim. Navic..." zobrazit příspěvekprerizchu: O tom kamaradstvi na Sparte je to presne. Souhlasim. Navic mame neskutecne moc duplicitnich funkci. Podle me neni nastavena ani nejaka odpovednost nebo hranice, o cem kdo jak ma rozhodovat a rozhoduje. Respektive to vidim tak, ze si tam Brizka s Latalem neco zkousi a prijde Charouz a rekne jim, tohohle berem, tohohle ne..."

sin34 napsal:

prerizchu: O tom kamaradstvi na Sparte je to presne. Souhlasim. Navic mame neskutecne moc duplicitnich funkci. Podle me neni nastavena ani nejaka odpovednost nebo hranice, o cem kdo jak ma rozhodovat a rozhoduje. Respektive to vidim tak, ze si tam Brizka s Latalem neco zkousi a prijde Charouz a rekne jim, tohohle berem, tohohle ne...

¨ tohle už jsem taky slyšel od několika lidí no..jestli je to tak, tak se potom není čemu divit..

19.jpg
sin34 +5
01.04.10 v 08:11

prerizchu: O tom kamaradstvi na Sparte je to presne. Souhlasim. Navic mame neskutecne moc duplicitnich funkci. Podle me neni nastavena ani nejaka odpovednost nebo hranice, o cem kdo jak ma rozhodovat a rozhoduje. Respektive to vidim tak, ze si tam Brizka s Latalem neco zkousi a prijde Charouz a rekne jim, tohohle berem, tohohle ne...

19.jpg
sin34 +5
01.04.10 v 08:09

Strawby: Je toho vic na Hlinku. Je to uplne stejny typ jako Vejba. Co se tyce prinosu, myslim, ze by byl cennejsi. Co se tyce prinosu s faktem, ze zaroven zustane i Davidek, myslim, ze by hral uplne stejnou *** jako na podzim. Na jeho vykony tu uz vsichni tak nejak zapomneli. Skoda. A s kritikou Meryho.. na to bacha, na nej koukam pres ruzove bryle a nevidim jedinou chybu:)

10.jpg
Strawby +122
01.04.10 v 00:54

Jinak se pracuje na tom, aby zdejší fórum podporovalo odstavce, tohle je hrozný, jakmile člověk napíše delší text, vypadá to příšerně nepřehledně.

10.jpg
Strawby +122
01.04.10 v 00:54

*Alias: Ad Marek: Hráče jeho typu bych tu přivítal právě proto, že krom hokeje umí i pořádně srát hráče a fanoušky hostů a to mi tu právě chybí. On je hráč, co to má v rukou a navíc se nebojí otevřít hubu a říct něco naplno. Proto bych ho bral všemi deseti, simulant nesimulant, stačí se podívat občas na Netíka :-) Co se týče Hlinky, tušim, že jeho neoblíbenost tady u Šaška a spol. je zapříčiněna výrokem, že by neměl problém jít i do Slavie, kdyby mu Sparta nepředložila adekvátní nabídku. A já říkám, proč ne. Když vidím, jak to funguje ve Spartě a ve Slavii, ani bych se mu tolik nedivil. O vzájemné neoblíbenosti těchto dvou hráčů nic moc nevim a slyšim to prvně, každopádně si myslim, že by to úplně vyhozený prachy nebyly, hlavně v případě Marka. Pořád mi to připadá jako schůdnější duo, než Výborný-Ručinský. Navíc tam je pořád nějakej ten věkovej potenciál. Mladý a dobrý hráče do Sparty v dnešní době nalákáme těžko, buď je mají kluby zajištěný, nebo odejdou brzo do zahraničí. Co byste řekli některým z top hráčů z Karlových Varů? Dříve se tu hodně mluvilo o Kumstátovi se Skuhravym, Sparta o ně měla prý zájem. Ve Varech už jsou vyčpělý, změna by jim možná prospěla. Oba jsou hráči, co se do toho nebojí opřít, žádný mrdky :-) Btw Aliasi, došel ti email? :)

otaznik19
prerizchu
01.04.10 v 00:20

Gianni podivej se jak dlouho tam prasil Koželuh než ho Charouz vyrazil? Charouz má kámoše Sivka,Sivek má kámoše Břízu,Bříza má kámoše Výbornýho,Kratěnu,Broše a jsme tam kde jsme.V ***I!!!!! Samej kámoš,keci o tom,že už se nikdy nestane to co bylo za Koželuha,jak se všechno bude dělat správně a tu sračku co vylili teď znova uvařili,ale sežrat se jim to nechce(jako že by vyhodil kamarád kamaráda)

otaznik20
prerizchu
01.04.10 v 00:07

Hynek je dobrej trenér,ale u nás je trenér vlastně uplně k hovnu,když si stejne hráči jdou stěžovat k manažerovi,že nechtěji tolik trénovat atd... To je to co jsem myslel,ten vůl Růžička si vytáhne hráče z Havlbrodu a hraje s nima semifinále a mi tam máme jména,ale ty na to serou,protože se jim nic nestane,protože manažer je jejich kámoš,to je to co mě fakt sere!!!!!!!!!!!

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 25. února - 18:00
    6.png
    LIT (doma)
    Extraliga (48.kolo)
  • 28. února - 17:20
    19.png
    TRI (doma)