Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
mailo
12.04.10 v 13:42

hele tohle není pravda štve mě to jako tebe ,, ale ja aspon doufam v to že se zvednou.. nevidím to ružově taky mě to štve .. a pokud ti gg vadí ignoruj jej ..ale psat uražlivě je prostě nesportovní.. jinak co se týče NHL ti věřím ale nemužeš srovnavat nhl s extraligou :(

19.jpg
sin34 +5
12.04.10 v 13:26

mailo: To nebyla urazka, to byla diagnoza! Na zaklade delsiho pozorovani jsem proste a jednoduse usoudil, ze GG je "momentalne zaostalej".

Kolik je ti proboha let? Co je to proboha za blbost ta tva posledni veta? Navrhnout co, komu? Copak je sport nejaka organizace?? Ja jsem treba Cech a na NHL se koukam. Ono by ti to mozna obcas prospelo. Videl bys, jak se dela novinarina. Slysel bys, co reknou moderatori o hracich. Naprosto se s nimi nemazli. Kdyz moderator neco sam pokazi, taky se s nim nikdo nesere a natre ho v dalsi kritice. Cesti novinari lezou vsem hokejkam akorat do zadku, nebot by se s nima prestali bavit. Proti NHL vec naprosto nevidana. Hokej je hra pro lidi a hokejiste si musi uvedomit, ze bez lidi by nebyla reklama, bez reklamy penize, bez penez by nemohli pro*ukat celou Misch Masch krizem krazem...Lide maji pravo na kritiku a kdyz se nekdo 3 roky jenom klouze a lidi na to musi XY  stovek hodin sveho casu koukat, protoze uveri vedeni a koupi si permanentni vstupenky, meli by ocekavat, ze kritika vubec nemusi byt prijemna..

Lidi jako ty Spartu nikdy nikam neposunou, protoze budou porad zastavat nazory, jak je vsechno krasne a idealni. Takovym jako ty staci, kdyz na tebe Vejba mrkne a vymackne slzu.. aby se jakoze nereklo..

otaznik3
mailo
12.04.10 v 13:14

to sin34: jo a promin za muj pravopis. ;)

otaznik4
mailo
12.04.10 v 13:10

asi jsme se nepochopilikritiku ano ale bez uražek ostatních co sem píšou.. to že jeden druheho nazve debilem to je opravdu chovaní buranů a ne lidí .. samozřemně že s některejma nazorama nesouhlasím ale to vy taky ne. kritika je duležitá ale taky to co za výkonem týmu stalo? jsou to sami hrači? je to vedení? je to trenér? a upřímě kolik lidí z vedení nebo kolik hračů to tu čte? kdyby to někdo z nich četl možna by ty vaše nadavky a uražky někam vedly,, jinak co se nhl týče tak tu nesleduju jsem čech a zajíma mě českej hokej,, a když už tak aby ste nebyli neštastný mužete navrhnout at se tu sport jako hokej zruší aspon nebudete mít pak duvod bejt na sebe vulgarní

19.jpg
sin34 +5
12.04.10 v 12:48

www.youtube.com/watc...

made by Vase SPARTA:))

19.jpg
sin34 +5
12.04.10 v 12:31

otaznik: Original? Kdyby ne, neburnul bys ?:)) Ja jim zacal fandit nekdy v 92, protoze sem chodil hrat ke znamemu prvni NHL na pc a on mi tam porad cpal NYR a ja to neumel zmenit:)) Pak jsem sbiral karticky a uz jen NYR.. btw taky nemam kabelovku...ale sleduju obcas tady:

www.myp2p.eu/index.p...

248.jpg
otaznik
12.04.10 v 12:17

reakce na sin34: ,,otaznik: Ja je zeru uz nekolik let.. Buduji perspektivni tym. Pristi..." zobrazit příspěvek

otaznik: Ja je zeru uz nekolik let.. Buduji perspektivni tym. Pristi sezonu pujdou vys podle me. Videl jsem letos docela hodne zapasu a tak spatne to nebylo. Videl jsi ten vcera?? King Henrik ukazal, co znamena "chytit neco navic" a miluju hru Staala s Girardim. Bohuzel Rozsival naprosto zbytecne fauloval a PHI vyrovnala...:(

"

sin34 napsal:

otaznik: Ja je zeru uz nekolik let.. Buduji perspektivni tym. Pristi sezonu pujdou vys podle me. Videl jsem letos docela hodne zapasu a tak spatne to nebylo. Videl jsi ten vcera?? King Henrik ukazal, co znamena "chytit neco navic" a miluju hru Staala s Girardim. Bohuzel Rozsival naprosto zbytecne fauloval a PHI vyrovnala...:(

Včera jsem neviděl, bohužel nemám k dispozici kabelovku a tak jen občas zajdu ke kámošovi. Dubinski se mi líbil hned od začátku, kdy v NYR začínal. Uvidíme příští (spíše přespříští) sezonu, ale na zážitek jako v roce 1994 už čekáme fakt dlouho (alespoň mám celé PO NYR 1994 na DVD).

otaznik8
Piwais
12.04.10 v 11:54

reakce na : ,,"

pořád nějak nemůžu hlasovat do ankety :-)

5.png
Schaschek +1704
12.04.10 v 11:54

reakce na Piwais: ,,mailo: pokud nebude kritika, tak nebude ani pohledný hokej.A když je..." zobrazit příspěvek

mailo: pokud nebude kritika, tak nebude ani pohledný hokej.A když je náš kapitán zažrán jen do sebe a my jsme mu u ***e a jeho výkony jsou příšerné, tak ho tady přeci nebudu vychvalovat..

"

piwais napsal:

mailo: pokud nebude kritika, tak nebude ani pohledný hokej.A když je náš kapitán zažrán jen do sebe a my jsme mu u ***e a jeho výkony jsou příšerné, tak ho tady přeci nebudu vychvalovat..

přesně..kdo jinej dá vedení zpětnou vazbu, než fanoušci?

otaznik10
Piwais
12.04.10 v 11:52

5.png
Schaschek +1704
12.04.10 v 11:04

reakce na sin34: ,,ff: Malo jsme fandili! :) Slysel jsi maila ne? Musis chodit, verit,..." zobrazit příspěvek

ff: Malo jsme fandili! :) Slysel jsi maila ne? Musis chodit, verit, platit, cekat.. a pak nesmis kritizovat, hlavne, pac pak jsi mensi spartan! :-)

"

sin34 napsal:

ff: Malo jsme fandili! :) Slysel jsi maila ne? Musis chodit, verit, platit, cekat.. a pak nesmis kritizovat, hlavne, pac pak jsi mensi spartan! :-)

to je přesně to, co mě dokáže vytočit..fandíš jak vocas, chodíš, platíš, jezdíš na výjezdy, řveš do megafonu a pak když napíšeš nějakou oprávněnou kritiku, tak nejsi "pravej Sparťan"...mě už tohle taky někdo napsal na mojí kritiku..OMG

19.jpg
sin34 +5
12.04.10 v 10:56

otaznik13
frafont +690
12.04.10 v 10:48

Jinak taky jsem zvědavej na to, koho ulovíme/neulovíme jako posily na sezku 2010/11 - těch volnejch hráčů bude fakt kopec...

otaznik14
frafont +690
12.04.10 v 10:38

Jo, včera na ty NYR jsem koukal (chytám přes kabelovku ESPN America, na kterejm to dávali) - holt to jenom gólman celý uhrát nemůže... Oni Rangers maj za tuhle sezónu naprosto katastrofální bilanci domácích utkání (co jsem někde čet, tak hůř na tom snad je akorát Toronto) - tak zas příště se můžou pokusit. A teda ještě že jsem na tu NHL tolik nekoukal, dokud ještě naše hejahejavašesparta byla ve hře - to bych snad nemoh na tu naši plouženou chodit už vůbec.

19.jpg
sin34 +5
12.04.10 v 10:36

A nesmim zapomenout na Dubinskeho, toho kluka vytahnul do acka v podstate Jagr a od te doby uz z tymu nevypadl..

19.jpg
sin34 +5
12.04.10 v 10:33

248.jpg
otaznik
12.04.10 v 10:29

Můj předchozí příspěvek začíná smaozřejmě citací části příspěvku od sin34, bohužel komfort editování a psaní příspěvků není na tomto foru úplně optimální. Frown

248.jpg
otaznik
12.04.10 v 10:27

reakce na sin34: ,,mailo: Ja s k tobe nikdy "hanlyve" nevyjadroval. Mozna tak hanlive. No..." zobrazit příspěvek

mailo: Ja s k tobe nikdy "hanlyve" nevyjadroval. Mozna tak hanlive. No hlavne ze jsme spravnej "TEAM" a nebylo zadne "FOPA"

K tvemu prispevku. Naprosto si nedokazes udelat odstup a cumis na to jen s ruzovyma brejlema. Vcera vecer nepostoupil tym NY Rangers do play off. Nakonec vypadli kluci na najezdy. Ale ten zapas byl naprosto skvelej a prava ukazka, jak se ma bojovat...

"

Vcera vecer nepostoupil tym NY Rangers do play off. Nakonec vypadli kluci na najezdy. Ale ten zapas byl naprosto skvelej a prava ukazka, jak se ma bojovat...

Takhle ale měli bojovat mnohem dříve. Jsem jejich fanoušek, ale v tomto tisíciletí to je špatné, špatné, špatné.

19.jpg
sin34 +5
12.04.10 v 08:48

Ja jsem osobne dost zvedavej na zmeny v kadru. Kazdy rok se Briza vymlouva, ze jsou vsichni zajimavi hraci pod smlouvami. Letos je doslova boom hracu bez prodlouzene smlouvy, tak jsem zvedavej, jak rozvine svuj manazersky talent..

19.jpg
sin34 +5
12.04.10 v 08:22

mailo: Ja s k tobe nikdy "hanlyve" nevyjadroval. Mozna tak hanlive. No hlavne ze jsme spravnej "TEAM" a nebylo zadne "FOPA"

K tvemu prispevku. Naprosto si nedokazes udelat odstup a cumis na to jen s ruzovyma brejlema. Vcera vecer nepostoupil tym NY Rangers do play off. Nakonec vypadli kluci na najezdy. Ale ten zapas byl naprosto skvelej a prava ukazka, jak se ma bojovat...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<03 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne