Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Hcspikr255tgh +1080
02.04.22 v 19:57

A čutalisti vedou 2:1 nad Baníkem. *DRINK* *THUMBSUP*

otaznik2
frafont +1172
02.04.22 v 19:56

Dorost vyhral v Liberci 3:2 po najezdech a 3:2 celou serii a postupuje *BRAVO*

+1
otaznik3
Jacob. +145
02.04.22 v 19:16

Vaše tipy na semifinále?
Za mě:
Sparta - Budějovice 4:2
Třinec - Boleslav 4:1

83.jpg
SpartaCorps +1103
02.04.22 v 14:50

Junioři dneska vyhráli 3:1 nad plísní a sérii srovnali na 1:1
*SALA* *SALA*

otaznik5
Leo +125
02.04.22 v 14:06

Já třeba dost doře nechápu Hořavu !
Toho člověka uznávám , mám k němu respekt , jako hráč i jako trenér si myslím že
něco dokázal .
Ale nepochopím jednu věc. On neustále jezdí po stážích , vzdělává se , má přehled o trendech a inovacích v tréninkových metodách , ale k čemu když to pořádně nikde nechce zůročit ? Když nikde nevydrží déle jak půldruhé sezony ?
Vím , že je to složitá povaha a že má problém s děním v našem hokeji a s některými lidmi ve vedení svazu ledního hokeje . On by asi chtěl něco změnit a nemůže a toho možná štve . Těžko říci .
Třeba čeká na zahraniční angažmá , nevím :-( . Ale čekal jsme že třeba u nás by se mohl usadit déle .

Co se Jandače týče , jsem rád že po sezoně odejde ať už to dopadne jakkoli . Kolem jeho osoby nemá cenu nic moc co říkat a psát .

Já se teď jen modlím aby Gross šel k nám a nepotvrdily se ty spekulace že jde tam a tam...
Za mě značka ideál by byla trenérská dvojice Gross-Hořava *THISISSPARTA* *FLAGSPA* *FLAGHC* *SALA*

+2
otaznik6
Hcspikr255tgh +1080
02.04.22 v 11:49

reakce na karlos: ,,Jandač tu nezůstane jistě.........naštěstí. A pokud Gross..." zobrazit příspěvekJandač tu nezůstane jistě.........naštěstí. A pokud Gross nepodepsal Pardubicím, šance ještě je *POSILOVNA* "

Ale Patera a Martinec to je snad překlep *OCHLASTOVE*

otaznik7
karlos +1176
02.04.22 v 11:00

reakce na Hcspikr255tgh: ,,To už tady rovnou může zůstat Jandač než sem brát Pateru a..." zobrazit příspěvekTo už tady rovnou může zůstat Jandač než sem brát Pateru a Martince..... *NE* "

Jandač tu nezůstane jistě.........naštěstí. A pokud Gross nepodepsal Pardubicím, šance ještě je *POSILOVNA*

otaznik8
Hcspikr255tgh +1080
02.04.22 v 10:38

To už tady rovnou může zůstat Jandač než sem brát Pateru a Martince..... *NE*

678.jpg
toci87 +340
02.04.22 v 08:49

Lukáš Rousek dnes v 7. zápase za Rochester první bod, jen tak dál *THUMBSUP*

+1
273.jpg
Gapin +2462
02.04.22 v 02:27

reakce na Coocen: ,,Byl jsem jedním z častých kritiků trenéra Jandače v základní..." zobrazit příspěvekByl jsem jedním z častých kritiků trenéra Jandače v základní části (občas jsem na něj volal na stadionu Jandač ven i sám :-)), kdy se týmu delší dobu nedařilo a on byl nečinný. Když jej pozoruji v play-off, tak je to jako by to byl jiný trenér. Je na lavičce aktivní, s hráči mluví, tlačí na rozhodčí, projevuje emoce. Také jeho rozhovory do médií a jak se zastává týmu mne přijdou profi. Fakt mne mile překvapuje a divím se, proč se tak nechoval i v základní části. S tímto přístupem bych na něj neměl ani slova, i kdyby se nedařilo. *METAL* "

Hele mě si Jandač nějakou psychózou z konce základní části nevykoupí.
Myslím že to není špatnej chlap, ale ať se věnuje něčemu jinému, než trénování Sparty!!!
Jandač ven!

+1
273.jpg
Gapin +2462
02.04.22 v 02:24

reakce na fandaFanda: ,,chlamu se tu jako o zivot *KSICHT* pac jsem si skutecne ty dva tymy..." zobrazit příspěvekchlamu se tu jako o zivot *KSICHT* pac jsem si skutecne ty dva tymy prohodil, netusim, jak se mi to podarilo. Ano byla to Jihlava. .. a Vitkovice, ktere udelaly tu prasarnu, co popisujes, a ja to zmastil. Dvojciferny vysledek kratce po uplavici proti Jihlave, promin nemel jsem v umyslu te nijak zkouset *NE* *ANO* *NE* ..uz je to taky kopec let, co se to stalo, ale je super, ze to nakonec dame dohromady. S tim Vsetinem, to bylo nekdy v polovine prvni tretiny uz 3:0, Cechmanek stridal tipuju ve 12 ci 13 minute. Byla to stopro zakladni cast - ten zapas jsme si potom pripominali."

Martin je chodící pivo pijící, občas rumem s kolou střídající encyklopedie :-D :-D :-D toho jen tak nerozhodíš :-D :-D :-D

otaznik12
SHS
02.04.22 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (1. 4. 2022):

Nejvíce příspěvků (6) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 5 376 znaků.

Další pořadí:
2. Hanzi88 (příspěvky: 3, znaky: 397)
3. Jacob. (příspěvky: 2, znaky: 384)
4. karlos (příspěvky: 2, znaky: 184)
5. Leo (příspěvky: 1, znaky: 986)

Celkem bylo včera napsáno 25 příspěveků, které obsahovaly 9 493 znaků.

1362.jpg
Hanzi88 +186
01.04.22 v 23:23

A do Pardubic Hadamczik a ne Gross. Toho bych tady viděl furt radši než Pateru s Martincem

+2
otaznik14
fandaFanda +172
01.04.22 v 21:25

reakce na MartinMegadeth: ,,Trochu si říkám jestli mě neudržuješ ve stavu bdělosti a..." zobrazit příspěvekTrochu si říkám jestli mě neudržuješ ve stavu bdělosti a ostražitosti. Schválně jsem hledal remízu 3:3 se Vsetínem, kdy měla Sparta vést už 3:0 a zápas vypustila. Po pravdě jsem našel dvě (2/1/97 a 1/10/99), ale v obou případech se skóre přelévalo a nikdo nevedl o víc než o gól. Dokonce co si tak vzpomínám měly oba tyto zápasy společné, že Sparta vedla 3:2 a dostala gól na 3:3 v samotném závěru. Vybavuji si víc ten první, tam jsem totiž vzal poprvé na hokej svoji bývalou manželku, cizinku co o hokeji do té doby snad ani neslyšela. Nevěřila vlastním očím, chytala výrazivo z hlediště a ptala se mě na to co to je hajzl, de*il, ho*ado nebo kre*én. *FUCKU* Kanonáda 11:2 proti Vítkovicím mi taky nic neříká. Já si vybavuji jedinou dvoucifernou výhru nad Vítkovicemi, ale to je opravdu hodně dávno. První půlka osmdesátek, to jim Sparta dala dokonce patnáct kousků. Rozhodně to bylo před šampionátem v pětaosmdesátém. Řekl bych, že máš spíš na mysli zápas proti Jihlavě: to bylo tenkrát první utkání po epidemii úplavice, kdy se dala dohromady větší část kádru a Sparta vyhrála 10:2. Vítkovice si z té doby taky pamatuji. Klub byl v karanténě, hráči marodili, pár jich skončilo i v nemocnici. Všechny kluby to pochopily a vycházely Spartě vstříc. Jen Vítkovice ne. Idiot Černík nařkl Spartu, že simuluje a trval na sehrání zápasu. Tak tam tenkrát musela jet snad jen jedna pětka z áčka doplněná o juniory a pár dorostenců. Vítkovice vyhrály 3:0 a idiot Černík určitě cítil pocit blaha na pytlíku. :-! :-! :-! "

chlamu se tu jako o zivot *KSICHT* pac jsem si skutecne ty dva tymy prohodil, netusim, jak se mi to podarilo. Ano byla to Jihlava. .. a Vitkovice, ktere udelaly tu prasarnu, co popisujes, a ja to zmastil. Dvojciferny vysledek kratce po uplavici proti Jihlave, promin nemel jsem v umyslu te nijak zkouset *NE* *ANO* *NE* ..uz je to taky kopec let, co se to stalo, ale je super, ze to nakonec dame dohromady. S tim Vsetinem, to bylo nekdy v polovine prvni tretiny uz 3:0, Cechmanek stridal tipuju ve 12 ci 13 minute. Byla to stopro zakladni cast - ten zapas jsme si potom pripominali.

otaznik15
Radek Ady +54
01.04.22 v 20:13

reakce na Frenkiektl: ,,Tohle je bohuzel pravda. Dvorak ma uz podepsano u Dedka. A Pavelka ve..." zobrazit příspěvekTohle je bohuzel pravda. Dvorak ma uz podepsano u Dedka. A Pavelka ve Finsku. "

Ten Dvorak tam fakt jde, nechapu ho ... :-( :-( :-|

otaznik16
Coocen +123
01.04.22 v 16:49

Byl jsem jedním z častých kritiků trenéra Jandače v základní části (občas jsem na něj volal na stadionu Jandač ven i sám :-)), kdy se týmu delší dobu nedařilo a on byl nečinný. Když jej pozoruji v play-off, tak je to jako by to byl jiný trenér. Je na lavičce aktivní, s hráči mluví, tlačí na rozhodčí, projevuje emoce. Také jeho rozhovory do médií a jak se zastává týmu mne přijdou profi. Fakt mne mile překvapuje a divím se, proč se tak nechoval i v základní části. S tímto přístupem bych na něj neměl ani slova, i kdyby se nedařilo. *METAL*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3576
01.04.22 v 16:33

reakce na fandaFanda: ,,jj, nebyl jsem si jistej, jestli jsi Horaka starsiho schvalne..." zobrazit příspěvekjj, nebyl jsem si jistej, jestli jsi Horaka starsiho schvalne nejmenoval, ale nejvice jsem si vsimnul jeho sikovnosti prave po jeho odchodu ze Sparty a ubytku golu v dulezitych zapasech, nejednou dokazal preklopit misku vah na nasi stranu. Vzdycky stal na spravnem miste ve spravny cas, rikas to naprosto presne. Uprimne, na to ze to byl prave L.Prochazka uz jsem zapomnel, ale ten faul byl drsnej. Hodne dlouho se o nem hovorilo a urcite bych ho cekal od mnoha jinych rezniku ligy, ale zrovna od Libora ne.
Co se tyka Vsetina, vyjma dvou sezon, to byly casto velmi vyrovnane bitvy, kdy rozhodovali malickosti, treba i ta nase marodka. Co se tyka nemoci a klubu, nejvic se mi libil vykon proti Vitkovicim tesne po prodelane uplavici, kdy je jeste s neuplnou kondickou vyprovodili z Prahy vypraskem 11:2 - paradni zapas, ten zase utkvel me *ANO* Tu remizu 3:3 jsem zminoval, protoze mi prave tu sezonu prislo, ze kdyz potrebujeme, tak dokazi zabrat, ale jakmile to zaclo vypadat jednoznacne, okamzite nas nabity kadr zvolnil. A prave v tomto zapase jsme se nakonec prali aspon o ten bodik..."

Trochu si říkám jestli mě neudržuješ ve stavu bdělosti a ostražitosti. Schválně jsem hledal remízu 3:3 se Vsetínem, kdy měla Sparta vést už 3:0 a zápas vypustila. Po pravdě jsem našel dvě (2/1/97 a 1/10/99), ale v obou případech se skóre přelévalo a nikdo nevedl o víc než o gól. Dokonce co si tak vzpomínám měly oba tyto zápasy společné, že Sparta vedla 3:2 a dostala gól na 3:3 v samotném závěru. Vybavuji si víc ten první, tam jsem totiž vzal poprvé na hokej svoji bývalou manželku, cizinku co o hokeji do té doby snad ani neslyšela. Nevěřila vlastním očím, chytala výrazivo z hlediště a ptala se mě na to co to je hajzl, de*il, ho*ado nebo kre*én. *FUCKU* Kanonáda 11:2 proti Vítkovicím mi taky nic neříká. Já si vybavuji jedinou dvoucifernou výhru nad Vítkovicemi, ale to je opravdu hodně dávno. První půlka osmdesátek, to jim Sparta dala dokonce patnáct kousků. Rozhodně to bylo před šampionátem v pětaosmdesátém. Řekl bych, že máš spíš na mysli zápas proti Jihlavě: to bylo tenkrát první utkání po epidemii úplavice, kdy se dala dohromady větší část kádru a Sparta vyhrála 10:2. Vítkovice si z té doby taky pamatuji. Klub byl v karanténě, hráči marodili, pár jich skončilo i v nemocnici. Všechny kluby to pochopily a vycházely Spartě vstříc. Jen Vítkovice ne. Idiot Černík nařkl Spartu, že simuluje a trval na sehrání zápasu. Tak tam tenkrát musela jet snad jen jedna pětka z áčka doplněná o juniory a pár dorostenců. Vítkovice vyhrály 3:0 a idiot Černík určitě cítil pocit blaha na pytlíku. :-! :-! :-!

+3
892.jpg
MartinMegadeth +3576
01.04.22 v 16:26

reakce na Hanzi88: ,,Jestli Machovský do Hradce, tak bychom sakra měli udržet Hudáčka,..." zobrazit příspěvekJestli Machovský do Hradce, tak bychom sakra měli udržet Hudáčka, kterýho bych teda radši než Machyho. Takhle budem mít za Kovářem Neužila s Cichoňem a tradičně budeme lovit v lednu novyho gólmana."

S hledáním nového gólmana na přelomu roku snad všichni počítáme. Hokejová Sparta bez změn v prosinci nebo lednu v brankovišti to je jako pivo bez pěny. *KSICHT*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +3576
01.04.22 v 16:14

reakce na Jacob.: ,,https://www.hokej.cz/historicky-bronz-a-ted-nova-smlouva-strba-dal-pov..." zobrazit příspěvekwww.hokej.cz/histori...

Byla tu zmínka o Štrbovi, tak ten nejspíše ne *THUMBSUP* "

Skoro bych dal ruku do ohně za to, že když Motor před rokem v březnu představoval nový realizační tým (Modrý, Páťa Martinec, Fousek), tak se u všech mluvilo o dvouletých smlouvách. Téměř každá smlouva se dá předčasně ukončit, ale přeci jen z toho realizačního týmu co by měl podle Deníku Sport vést Spartu v příští sezóně je to druhé jméno minimálně s otazníkem. Určitě nejedna informace z těch co prezentoval se potvrdí, ale ne každý z redakce má stejně kvalitní zdroje a stejně seriózní informace. Je tam pár jmen co mám ověřeno, že jsou solidní pohádkáři. *METAL*

892.jpg
MartinMegadeth +3576
01.04.22 v 16:07

Rosu beru za slovo, že pokud Sparta letos nezíská titul, dá svoji funkci k dispozici. A doufám, že to udělá celá jeho partička včetně brášky. *FUCKU* "Na druhou stranu, pokud si projdete naše jarní sestavy, nemuseli jsme ani jednou vytahovat hráče, který by nebyl v našem plánu, nebo by hrál mimo svoji pozici. Do kritické personální nouze jsme se nedostali.“ Zajímalo by mě na čem jede, když je schopen vypustit z pusy něco takového. Fotbalová Sparta že nenechává hrát hráče mimo své posty ?! Tak to už několikátý rok chodím asi místo na Letnou do Kročehlav nebo Úval na fotbal. Doufám, že jsem Deníku Sport nesežral hada s nějakým aprílovým článkem, ale jak tohle může Rosický vůbec vypustit z pusy to absolutně nechápu. *MIMO*
isport.blesk.cz/clan...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2023>>
Po
Út
St
Čt
So