Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Jan
09.03.10 v 15:57

Podle mě zase šešívky jenom hledaj důvod nad čím brečet. A opravdu bych v tomhle zase moc nevinil ČT. Hlavně že jim loni nevadilo začínat finále ve Varech, díky jiný akci v Šaškárně, ale z toho měli asi nějakej bakšiš, takže jim to nevadilo. Spíš by se měli zamyslet nad cenama a nad tím, proč halu zaplní jen při derby, na Pardubice, Komatu a ještě Plzeň. Jinak jim chodí tragický návštěvy kolem 3000 pořád.

otaznik2
Slávek33
09.03.10 v 13:51

Destroy: brzo se uzdrav Schaschek: v případě, že postoupí, tak budou mít Zlín.. ty jejich návštěvy jsou fakt ubohý :D

5.png
Schaschek +1564
09.03.10 v 13:25

Dobře jim tak.. :-) Beztak jestli postoupí, tak je zničej Pardubice..:) Ikdyž je fakt, že v tom případě budou mít tu šaškárnu vcelku plnou..

otaznik4
destroy +20
09.03.10 v 12:40

reakce na Strawby: ,,Na Slavii krásných, skvělých, očividně velmi hlasitých... wait..." zobrazit příspěvekNa Slavii krásných, skvělých, očividně velmi hlasitých... wait for it... 2500 diváků."

Ad 2.400 diváků v šaškárně: kdyby mě dezoláti poslechli a skončili jedenáctý, tak hráli až dneska s kometou a měli by plno :-)

otaznik5
destroy +20
09.03.10 v 12:34

Jako předpokládám, že po neděli už nebudu mít aspoň tu pitomou horečku, ale bohužel v práci můj vedoucí oddělení hokej sleduje, tak by asi nebylo dobrý, kdyby mě viděl v TV.. Nemluvím o tom, že máme v Ostravě pobočku a vím minimálně o 3 lidech, který tam na Vítky choděj.. To by se v práci rychle domákli :-(

otaznik6
destroy +20
09.03.10 v 12:29

jj, to snad už jo..

otaznik7
destroy +20
09.03.10 v 12:29

po 12 letech vynechám zápas play-off, sakra :-(

7.jpg
KubaSF +89
09.03.10 v 12:21

Přeju brzké uzdravení! alespoň na domácí utkání :p

otaznik9
destroy +20
09.03.10 v 12:19

Přátelé a kamarádi, mám špatnou zprávu. Právě jsem se vrátil od lékařky, která mi diagnostifikovala angínu. Po rychlém včerejším náporu nemoci mám prý v nejbližších dnech očekávat, že bude ještě hůř a zejména odhadovaná doba marodění je bohužel dva týdny, což znamená, že na 99% se nebudu moci zúčastnit výjezdu na dvojzápas do Vítkovic. Neskutečně mě to sejří, ale co nadělám :-(. Kdo se bude chtít ještě přihlásit zasílejte mi maily nadále, abychom to nekomplikovali, akorát teda samotný zájezd bude mít na povel někdo jiný :-(

5.png
Schaschek +1564
09.03.10 v 10:54

Příspěvěk byl vymazán správcem fóra!

87.jpg
*Alias
09.03.10 v 10:12

jeste bych dodal, jediny, v cem mlady muzou stary prehrat, je tvrdost. jenze budme realisti. za prvy, na to nemame kluziste a zuzit se prej neda. za druhy, jakmile te dvakrat za zapas vyloucej za cistej hit, znechutej ti nakou "fyzickou hru" na mesic dopredu. jak chces hrat fyzicky proti takovymu Pechovi, kterej meri 170 centimetru a jeste brusli s hlavou dole? jakejkoliv zakrok na nej je prakticky automaticky uder do oblasti hlavy a krku! no a takovejhle hracu jsou v extralize desitky a pravidla a metr rozhodcich jsou proste nastaveny pro ne. a je nutny si uvedomit, ze ani fanousci v tom nejsou jednotny, ja a mnoho dalsich by treba chtelo videt jednoduchej moderni hokej, ale nejsme ani ve vetsine, dyk to slysim kolem sebe na zimaku, jak si tam lidi rochnej ve Vybornyho prihravkach (co na tom, ze vetsinou zcela samoucelnejch)..nebo ted po olympiade, kolik lidi kritizovalo, ze Kanada a Amerika hrajou "osklivej" hokej, ze je tam malo kombinaci :))) my proste chcem tu nasi "ceskou chytrost"

87.jpg
*Alias
09.03.10 v 09:58

reakce na Schaschek: ,,sin34 napsal: K Sazce verim, ze tu potencial je. Vsichni verni by..." zobrazit příspěveksin34 napsal:

K Sazce verim, ze tu potencial je. Vsichni verni by chvili remcali a pak zacali chodit taky. Znam hrozne moc znamych, kteri chodi do Sazky jen kvuli hale. Slavii nikdy nefandili a presto tam chodi.. Jak rikal Skye. Je proste takova doba. Lidi chteji za sve penize, ktere ani v Tesle nejsou male, nejake sluzby.. Pak si myslim, ze by se mel posilit marketing. Prijde mi komicke, ze se v ramci setreni vyhodi lidi starajici se prave o to, kteri berou mozna neco pres 20 a angazuje se Ruca...

já hlavně doufám, že se Sparta vydá cestou omlazování a zlatokopy na příští sezónu nepodepíše..."

Schaschek napsal:

sin34 napsal:
K Sazce verim, ze tu potencial je. Vsichni verni by chvili remcali a pak zacali chodit taky. Znam hrozne moc znamych, kteri chodi do Sazky jen kvuli hale. Slavii nikdy nefandili a presto tam chodi.. Jak rikal Skye. Je proste takova doba. Lidi chteji za sve penize, ktere ani v Tesle nejsou male, nejake sluzby.. Pak si myslim, ze by se mel posilit marketing. Prijde mi komicke, ze se v ramci setreni vyhodi lidi starajici se prave o to, kteri berou mozna neco pres 20 a angazuje se Ruca...

já hlavně doufám, že se Sparta vydá cestou omlazování a zlatokopy na příští sezónu nepodepíše...

zatim jsme omladili tim, ze jsme za 33letyho Cernoska poridili 33letyho Philippa. ten se pravda zatim jevil docela dobre, je ale otazka jak udrzi vykonnost, az ztrati efekt novyho kostete a zaroven nasakne spartanskou letargii. v brankovisti jsme dokonce ostařili :))) jinak musim rict, ze jsem svuj nazor na "davani sanci mladejm" za posledni dva roky hodne poupravil. nalejme si cistyho vina - mlady na to nemaj. neni to icetimem, je to jima samotnejma. nasi odchovanci nebyli schopny se prosadit ani v Beroune, nakonec, kdyz tam hrozilo realny riziko padu, museli pulku kadru nahradit Kladenakama a pak teprve ten kadr uhral nejaky jakztakz vysledky. kdyz se podivas do Acka, na hrace typu Hrdel, Hromas, Kafka, Mrna, Latal...bez ohledu na jejich icetime nebo vek, typ hrace nebo ukol v tymu, jejich produktivita je proste otresna!! tyvole, vic golu dava i Derek Boogaard! jak vysvetlis Rucinskymu, Vybornymu, ze maj makat, kdyz dobre videj, ze i kdyz hrajou s prstem v ***i, furt jim to staci, v pripade V aspon na slabej nadprumer, v pripade R aspon na prumer... prestoze je Rucinsky hovno na bruslich, hur nez nase mlady pusky nehraje! a to schvalne mluvim o nasem nejvic diskutabilnim "starcovi", kdyz se podivas na rychlost Tona nebo obetavost Vykoukala (tj v obou pripadech vlastnosti, ve kterejch by naopak mlady meli vynikat..o technice nebo prehledu na lede nemluvim!!), tak tam je ta vykonnostni propast uplne bez diskuze. no a neni to jenom Sparta, podivej se na kanadsky bodovani extraligy, v prvni dvacitce mas Dopitu, Vlasaka, Straku, Tona, Peterka, to je klub senioru.. a to neni jen slabou urovni ELH, v mensi mire to bylo videt i na olympiade, v NHL.. kdyz to shrnu, omlazeni casem nevyhnutelne prijde (bud z financnich duvodu, nebo az se ty starsi hraci proste neudrzi na bruslich :)), ale vedeni se to bude snazit oddalit co to jen pujde a ja je bohuzel chapu.

otaznik13
frafont +649
09.03.10 v 00:23

Tak prej lupeny na ČF domácí mače by měly bejt v prodeji od středy 10.3., čili už během tohohle týdne by měly dle toho být zveřejněny i ceny... To jsem zvědavej, jak to ty "hlavy chytrý otevřený motykou" z vedení hejahejanašívašísparty nastavěj.

19.jpg
sin34 +5
09.03.10 v 00:02

Nebudu tam delat nikomu opicky. Casem proste musis dojit k poznani, ze cele fandeni je totalne o nicem.. To uz je lepsi se jit nekam ozrat s kamosema.. Ne zbytecne utracet prachy, cas.. chtit vdek od nekoho komu jsi u psi diry... Nerikam, ze je to u vsech, bohuzel vsak u vetsiny z tech, kteri ridi kabinu a klub. Z toho je mi opravdu smutno...

19.jpg
sin34 +5
09.03.10 v 00:00

Sasek: Neodejdou.. nasi hokejiste. Nebo aspon vetsina a bohuzel i dost z tech, kteri jsou vseobecne velmi oblibeni se chovaji jako "typicti Prazaci". Tim myslim tak, jak nas obecne vidi lidi mimo Prahu. Namysleni, sobecky smejdi bez spetky charakteru... Oni nechapu ani to, ze za ty prachy co dostavaji maji tri povinnosti: Za prve odmakat zapas, dat rozhovor novinari, vyjit z haly, pokecat na chvilku s fanousky, podepsat se, vyfotit, jit do ***e a dal si myslet svoje...

5.png
Schaschek +1564
08.03.10 v 23:54

nedělá no..:) ale třeba bude..fórum se bude určitě ještě upravovat..to s tím článkem vím..to máš pravdu no...uvidíme co bude po sezóně..jestli někteří jedinci budou mít dost sebereflexe a odejdou..

19.jpg
sin34 +5
08.03.10 v 23:10

Mely tam byt odstavce.. bohuzel to tady jaksi samo nedela...

19.jpg
sin34 +5
08.03.10 v 23:08

Schaschek: Fotbalovej marketing je uplne nekde jinde. Promin, ale tam je radost chodit. Aspon vidis, ze se snazi. Brizovi je kazdy krome toho, koho vidi kazdy rano v zrcadle, uplne u ***e... Stejne tak kapitanovi, ehm pardon sportovnimu manazerovi... Chces dukaz jakej je to ***? Na zacatku letosni sezony slibili atraktivni hokej. Byla tiskovka a z ni clanek. Ten clanek jsem si ulozil v pocitaci. Kdyz jsem na tento slib nekdy pred prvni Tvari v tvar upozornoval v dotazech na vedeni, bylo mi receno, ze lzu, ze nic takoveho nerekli. Rekl jsem jim, ze to napsali v clanku o tiskovce. Opet mi bylo receno, ze lzu nebot ten clanek neexistuje. Rekl jsem jim, ze ho sice smazali, ale ja ho mam v pocitaci a poslal jeho obsah na forum HCS a bum! Clanek se objevil a opet mi rekli, ze lzu, ze clanek na webu normalne je... Dalsi dukaz je cela akce kolem Davida Vyborneho, ktery je uplne stejny *** jako Briza..Vykonava funkci o ktere za 2 roky nema ani paru a je mu to uplne u ***e... Jezdi tam s otravenym ksichtem a vsechno je mu totalne jak jinak nez u ***e... Na foru se dost kritizovalo, tak co udela Sparta? Po 11 letech ho proste zavre a naserte si curaci... A do toho kampan Jsme Sparta.. boze boze boze..

155.jpg
Requiem +4
08.03.10 v 22:43

reakce na Schaschek: ,,sin34 napsal: K Sazce verim, ze tu potencial je. Vsichni verni by..." zobrazit příspěveksin34 napsal:

já hlavně doufám, že se Sparta vydá cestou omlazování a zlatokopy na příští sezónu nepodepíše..."

Pořád mi ale přijde marketing hokejové Sparty na velice vysoké úrovni. Pokud to srovnáme s jejím fotbalovým protějškem nebo i s ostatními kluby v EHL. Ale musím se přiznat, že mě to také štve..

5.png
Schaschek +1564
08.03.10 v 22:31

reakce na sin34: ,,Btw po Tvari v tvar je tu nejake ticho.. doufam, ze tam nebyla nejaka..." zobrazit příspěvekBtw po Tvari v tvar je tu nejake ticho.. doufam, ze tam nebyla nejaka Tonyho vyhruzka... :-DD"

sin34 napsal:

Btw po Tvari v tvar je tu nejake ticho.. doufam, ze tam nebyla nejaka Tonyho vyhruzka... :-DD

taky jsem zvědav, co se tam řešilo..

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 6. prosince - 16:20
    13.png?1
    BRN (doma)
    Extraliga (25.kolo)
  • 11. prosince - 18:00
    12.png