Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
frafont +572
06.11.09 v 10:21

Jinak ale teda dost začínám zvažovat, že se přeorientuju na fotbal a to kašpárkování na ledě s krycím názvem hokej bych si nechal jako doplňkovej program na zimní pauzu, kdy se u nás ani jinde tolik do balónu nečutá...

otaznik2
frafont +572
05.11.09 v 17:46

No jako je to děs zběs, co se děje... A bohužel i tak nějak začarovanej kruh - taky jsem si od rozjezdu kauzy DV furt říkal, jestli se na to chození na HCS nevykváknout, jenže pak stejně vždycky jdu, protože si řeknu, že zase jiní hráči to odmakaj opravdu (např. Ton, Podlešák, Koreis, Vykoukal, Netíka bych do těch makačů dal taky, plus ještě nějakejch pár dalších bych asiže našel) a že když nic jinýho, tak půjdu aspoň na ně, když s jinými hráči, resp. jejich výkony jsem ve při.

7.jpg
KubaSF +89
05.11.09 v 14:35

Je to hnus velebnosti, zákulisní informace jednoho dne stejně vyvstanou na povrch - tahle krize má zapuštěné kořeny mnohem hlouběji...je mi z toho na zvracení !

11.jpg
Czechmate87 +95
05.11.09 v 13:31

Ja tedy po precteni rozhovorus Hynkem nemam sebemensi chut delat cokoliv na Pana Vyborneho, jeho syna Davidka ci pana Rucinskeho....

10.jpg
Strawby +122
31.10.09 v 10:21

reakce na Voyta: ,,Myslím že se něco stát muselo, hold když se mrhaj body timto..." zobrazit příspěvekMyslím že se něco stát muselo, hold když se mrhaj body timto tempem, Františka mi je líto, jelikož to je jedinej trenér kterýho jsme na spartě zažil, ale myslím že pro tým opravdu dýchal, když jsem ho občas pozoroval z kotle. Doufá že se ukáže, ikdyž ho uvidíme 20.11. kdy hrajem doma. Jsem zvědavej jaká bude reakce, jeslti nás porazej. NESMĚJ! "

Na F.V. se bude určitě dělat nějaký děkovný transparent, každopádně aby to nevyznělo zase tak, že si přejeme, aby se vrátil zpět. :)

otaznik6
Voyta
30.10.09 v 23:28

Myslím že se něco stát muselo, hold když se mrhaj body timto tempem, Františka mi je líto, jelikož to je jedinej trenér kterýho jsme na spartě zažil, ale myslím že pro tým opravdu dýchal, když jsem ho občas pozoroval z kotle. Doufá že se ukáže, ikdyž ho uvidíme 20.11. kdy hrajem doma. Jsem zvědavej jaká bude reakce, jeslti nás porazej. NESMĚJ!

5.png
Schaschek +1532
29.10.09 v 23:25

reakce na Schaschek: ,,když už jsme u toho... http://www.youtube.com/watch?v=1NorH8umkMU..." zobrazit příspěvekkdyž už jsme u toho... www.youtube.com/watc... takhle to přesně řveme my... nebo se o to alespon snažíme.."

Schaschek napsal:

když už jsme u toho... www.youtube.com/watc... takhle to přesně řveme my...nebo se o to alespon snažíme..

tady je to naprosto hustý.... www.youtube.com/watc...

5.png
Schaschek +1532
29.10.09 v 23:19

reakce na : ,,Návrhy, připomínky, tipy a všeobecná diskuse o fandění na..." zobrazit příspěvekNávrhy, připomínky, tipy a všeobecná diskuse o fandění na Spartě"

když už jsme u toho... www.youtube.com/watc... takhle to přesně řveme my... nebo se o to alespon snažíme..

5.png
Schaschek +1532
29.10.09 v 23:16

reakce na Krtek: ,,Doteď mi dělala problém, ale myslim že tohle řeší situaci.. :-D..." zobrazit příspěvekDoteď mi dělala problém, ale myslim že tohle řeší situaci.. :-D www.youtube.com/watc..."

Krtek napsal:

Doteď mi dělala problém, ale myslim že tohle řeší situaci.. :-D www.youtube.com/watc...

tak to se zkouší už delší dobu..v Brně se nám to povedlo ukázkově.. :-)

otaznik10
Krtek +1
29.10.09 v 22:21

reakce na Krtek: ,,Já myslim že tohle by se mohlo i chytat. Podle mě to neni vůbec..." zobrazit příspěvekJá myslim že tohle by se mohlo i chytat. Podle mě to neni vůbec špatný a stálo by za to to zkusit :P jinak tady je ta melodie v trochu lepší kvalitě.. www.youtube.com/watc... "

Doteď mi dělala problém, ale myslim že tohle řeší situaci.. :-D www.youtube.com/watc...

10.jpg
Strawby +122
29.10.09 v 09:03

reakce na Piwais: ,,S výměnou trenéru spokojený moc nejsem,ale dalo se něco..." zobrazit příspěvekS výměnou trenéru spokojený moc nejsem,ale dalo se něco podobného čekat.Doufám že to týmu dodá nový impuls.Tímto bych obou koučům chtěl poděkovat a k výměně Hudce za Vydarenýho je to dortý tah.René doufám že se ti u nás bude líbit a najdeš tady sparťanské srdce.Jsi kus chlapa tak doufám že to v obraně bude znát. Tak teď kluci začněte hrát pořádně,protože už si nemůžem dovolit ztrácet body.Při pohledu na tabulku není určitě veselo.4 výhry v ZČ je bída až to není hezký. A ještě malá poznámka k našemu kapitánovi:Davide prosím nevyjadřuj se pro žádné media,protože je to vždy průser.Opět jsi nezklamal když jsi plácnul „Je to ostuda, ale uvidíme, jak bude vypadat konečná tabulka. Měli bychom být do pátého, šestého místa, ale to nejsme, takže určitě nemůže být spokojeni,“ ..já osobně bych vás chtěl vidět na špici tabulky :-)) při nejhorším do místa 4 ať se playoff začíná doma"

Perlička bylo i to s tim cirkusem od Davídka, vůbec nevypadáme jak idioti, jen tak dál :)

otaznik12
Piwais
29.10.09 v 08:42

S výměnou trenéru spokojený moc nejsem,ale dalo se něco podobného čekat.Doufám že to týmu dodá nový impuls.Tímto bych obou koučům chtěl poděkovat a k výměně Hudce za Vydarenýho je to dortý tah.René doufám že se ti u nás bude líbit a najdeš tady sparťanské srdce.Jsi kus chlapa tak doufám že to v obraně bude znát. Tak teď kluci začněte hrát pořádně,protože už si nemůžem dovolit ztrácet body.Při pohledu na tabulku není určitě veselo.4 výhry v ZČ je bída až to není hezký. A ještě malá poznámka k našemu kapitánovi:Davide prosím nevyjadřuj se pro žádné media,protože je to vždy průser.Opět jsi nezklamal když jsi plácnul „Je to ostuda, ale uvidíme, jak bude vypadat konečná tabulka. Měli bychom být do pátého, šestého místa, ale to nejsme, takže určitě nemůže být spokojeni,“ ..já osobně bych vás chtěl vidět na špici tabulky :-)) při nejhorším do místa 4 ať se playoff začíná doma

otaznik13
Vena +21
28.10.09 v 19:40

reakce na Strawby: ,,Já to teda moc nestihl taky, ale pokud to není kvůli těm dvoum..." zobrazit příspěvekJá to teda moc nestihl taky, ale pokud to není kvůli těm dvoum klaunům, tak jsem docela zvědavej a popravdě mi to nepřijde zase tak špatnej tah. Výborný s úctou pryč, Hynka je škoda sice, ale Holaň by se třeba jednou mohl vypracovat v super trenéra a Volek by mohl chtít, aby hráli agresivnější styl hokeje - viz. mládežnický kategorie. Vydarený za Hudce je potom skvělá výměna, s tim jsem spokojen."

Tak od Holane nevim co ocekavat. Hrac byl skvelej, jen kvuli nemoci se nemohl vyrazne prosadit, ale jako o trenerovi o nem nic nevim. No a o Volkovi by nam mohl nekdo z Berouna povypravet. :) Jinak tech 100 kilo do obrany se urcite hodi, na to jsme cekali uz dlouho ze...:)

10.jpg
Strawby +122
28.10.09 v 19:13

Já to teda moc nestihl taky, ale pokud to není kvůli těm dvoum klaunům, tak jsem docela zvědavej a popravdě mi to nepřijde zase tak špatnej tah. Výborný s úctou pryč, Hynka je škoda sice, ale Holaň by se třeba jednou mohl vypracovat v super trenéra a Volek by mohl chtít, aby hráli agresivnější styl hokeje - viz. mládežnický kategorie. Vydarený za Hudce je potom skvělá výměna, s tim jsem spokojen.

otaznik15
Vena +21
28.10.09 v 19:10

Tak nam vyhodili trenera... Ja teda z tohodle rozhodnuti nejsem dvakrat nadsenej. Jestli to bylo kvuli tem spekulacim, ze nekterym hracum se nelibily jeho metody, tak jsem tuplem nasranej. Volek urcite nevydrzi o moc dyl. Kazdopadne hodne stesti a pevne nervy. Bude je potrebovat.

otaznik16
Krtek +1
28.10.09 v 15:44

reakce na Vena: ,,Tak kdyz uz je tady tahle sekce, me se libi tenhle kousek ..." zobrazit příspěvekTak kdyz uz je tady tahle sekce, me se libi tenhle kousek www.youtube.com/watc... ale to uz bych chtel moc po nasich pubertacich, to je moc slozity. XD"

Já myslim že tohle by se mohlo i chytat. Podle mě to neni vůbec špatný a stálo by za to to zkusit :P jinak tady je ta melodie v trochu lepší kvalitě.. www.youtube.com/watc...

7.jpg
KubaSF +89
28.10.09 v 10:43

Šreku, kdyby si mi poslal ukázky samolepek ve formátu obrázku na email, můžeme je sem někam dát, já své již vylepil :) kdyžtak na email :P

otaznik18
Šrek
28.10.09 v 00:47

reakce na Fidel 71: ,,Zdravim spartani, chtel bych se zeptat zejmena fanclubaku, minulou..." zobrazit příspěvekZdravim spartani, chtel bych se zeptat zejmena fanclubaku, minulou sezonu jste prodavali samolepky, cele archy, chtel bych se zeptat jestl jsou ty archy nekde k sehnani, popripade za kolik ? Dekuji"

Milý Fideli (tedy tohle bych nechtěl psát na Cubu) zeptej se zhruba příští týden,až 14 dní třeba ve fanclubárně. Z.Š.

11.jpg
Czechmate87 +95
27.10.09 v 22:16

nalepky jsou rozpracovany... nechte se prekvapit :-)

otaznik20
Fidel 71
27.10.09 v 21:43

Zdravim spartani, chtel bych se zeptat zejmena fanclubaku, minulou sezonu jste prodavali samolepky, cele archy, chtel bych se zeptat jestl jsou ty archy nekde k sehnani, popripade za kolik ? Dekuji

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<08 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne