Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
10.jpg
Strawby +122
31.03.10 v 21:09

To jsem to zase *** :)) Omlouvám se za to, že jsem přivolal vyvolávače Franty Výborného, opravdu si nepřeji, aby se vracel na lavičku Sparty :)) Právě díky jeho stylu koučování už hrajeme neuvěřitelně dlouho ten samej imbecilní vzorek přesilovek, kterého se hráči ne a ne zbavit. Chce to změny, ale ne zpětné a k horšímu!!!

otaznik2
prerizchu
31.03.10 v 21:07

Celou sezonu jsme hráli průměr,pořád se točilo sestavou a doufalo,že se to nějak udělá,ale je to o tom to poskládat a to se nepovedlo 2 roky. Měli přitáhnout Hlinku s Hlaváčem a né je vzít až budou starý. Prostě jsme zase na špatný cestě. Růžičku nemám rád,ale funkce manažer-trenér mu ve Slavii funguje. Pod nim musí hráči hrát na 100% nebo jdou a na jménu nezáleží,na Spartě je šéf skoro každý a proto se jen tak nepřinutí

137.jpg
José B. +91
31.03.10 v 20:55

prerizchu:Nemluvim/nepisu/o tom,ze politika Sparty je na picu-o tom se stebou nepru.Stejne tak o paroubkovi :-)Ale takovej post-manazer,kouc-muze delat treba i ten Holan.Mimochodem,z toho mam docela dobrej pocit.Mozna se pletu,ale docela se mi libi.

otaznik4
prerizchu
31.03.10 v 20:45

Jose B: je to tvuj názor ok,ale historie mluví jasně. Pamatuju si jak Franta v sezoně 2006/2007 v hospodě U Houbaře na obědě před play off psal sestavu na papírky a říkal---tak a mam to sestavený a vyhrajeme titul--a mi jsme si všichni řikali,že s tkovou sestavou to nejde,ale on ty lajny poskládal tak,že to fungovalo. Teď je Bříza manažer,D.Výborný sportovní ředitel,Sivek preziden,Charouz majitel a pod nima ještě trenéři a já tak nějak nechápu ty Břízova slova o šetření,šéfů jak nasráno a uplně k hovnu!!! Ať je Charouz majitel a jeden manažer a zároveň trenér a né zase tahle Koželuhovina. Chtěji hrát s odchovancema,ale ty máme asi jalový!!! Politika ve Spartě je teď jako Paroubkova a to je fakt průser

otaznik5
Gianni
31.03.10 v 20:33

To musí,ale nemůžeš to postavit jen na nich.Chcete úspěchy a jsem zvědavý co byste říkali,kdybychom s mladíkama nepostoupili ani do play off třeba.Jak tady někdo stavěl sestavu jen s mladýma.To prostě nejde.

otaznik6
Petis +34
31.03.10 v 20:31

reakce na Gianni: ,,Všechno bylo o gólech.Pokud hráči nedávají,tak jsme mohli mít..." zobrazit příspěvekVšechno bylo o gólech.Pokud hráči nedávají,tak jsme mohli mít tým jakýkoliv.S koncovkou se trápíme dlouhodobě.Dělníky máme taky,ale zase nemůžou mít celou sestavu dělníků.Tady se nadává na Výborného atd.,ale co taký Hromas a jiní?Ten když dá gól tak je to pomalu svátek a to hrál třeba v první pětce.A o tom to je.Když se nedařilo těm tzv.hvězdám tak jsme neměli nikoho,kdo by ten gól uměl dát."

A víš kolik času byli mladí na ledě. Podle mě hrála zrovna 4. lajna v PO prim. Vše bylo o důrazu a oni ho měli. Pokud nebudeme stavět mladé hráče, tak to můžeme zabalit. Každý musí nějak začít.

137.jpg
José B. +91
31.03.10 v 20:25

prerizchu:Tak napriklad ja jsem ho nikdsy do nebes nevynasel.Je pravda,ze ma se Spartou 3 tituly atd,ale taky je to alibista a krivacek,kterej,jak predved treba ted,s Hynkem,kolegum,kterym dela asistenta,jenom haze klacky pod nohy a po strane je s hracema pomlouva,spojuje proti nim s hracema a jenom se trese na okamzik,az zase bude povolanej na post hlavniho,aby zase Spartu spasil...A s Hynkem to nebylo poprve-Stejne zatopil Rihovi a Richterovi...Ty taky udelali stejnou blbost,ze si ho vzalim za asistenta.Tak tu nemel voloviny...Doufam,ze starej Vejba uz na Spartu ani nepachne!!!

183.jpg
GreenGoblin +62
31.03.10 v 20:25

reakce na sin34: ,,Presne. Chytrej chlap s pokorou, prijemnym vystupovanim. Absolutne si..." zobrazit příspěvekPresne. Chytrej chlap s pokorou, prijemnym vystupovanim. Absolutne si na nic nehraje a pri tom je hvezda nejvetsi. Misto toho, aby se mu tu vybirali spoluhraci jako Jagrovi se s nim zameta jak s onuci. Kdyz potrebuje Davidek body a nejde mu to, sup s nim ke K+B, letos? Ono to KB moc nejde, tak co s nim, ouka dame ho k Tonakovi, tam si body nahrabe.. chce se mi zvracet...Btw PETR TON!!!! "

sin34 napsal:

Presne. Chytrej chlap s pokorou, prijemnym vystupovanim. Absolutne si na nic nehraje a pri tom je hvezda nejvetsi. Misto toho, aby se mu tu vybirali spoluhraci jako Jagrovi se s nim zameta jak s onuci. Kdyz potrebuje Davidek body a nejde mu to, sup s nim ke K+B, letos? Ono to KB moc nejde, tak co s nim, ouka dame ho k Tonakovi, tam si body nahrabe.. chce se mi zvracet...Btw PETR TON!!!!

Není co dodat svatá pravda!!To mě neskutečně sere jak se u nás s Petrem 87 vyjebávalo!!!

183.jpg
GreenGoblin +62
31.03.10 v 20:22

reakce na pett: ,,Když už jste o 87, v průběhu sezony v nějakým rozhovoru řekl..." zobrazit příspěvekKdyž už jste o 87, v průběhu sezony v nějakým rozhovoru řekl že neví, jestli chce po téhle sezoně pokračovat, a dnes na idnesu to taky nezní moc přesvědčivě. Pokud se sem někdy koukne, snad bychom se za tohle fórum mohli shodnout aspoň na tom, že bez něj na podzim Spartu fakt nechceme... "

pett napsal:

Když už jste o 87, v průběhu sezony v nějakým rozhovoru řekl že neví, jestli chce po téhle sezoně pokračovat, a dnes na idnesu to taky nezní moc přesvědčivě. Pokud se sem někdy koukne, snad bychom se za tohle fórum mohli shodnout aspoň na tom, že bez něj na podzim Spartu fakt nechceme...

Souhlas to co Petr pro Spartu udělal je naprosto nedoceněné,kde bychom byli bez jeho gólů a působení v Holešovicích.A je to jeden z mála slušných a sympatických hokejistů a hlavně lidí.Jestli bude donucen odejít se Spartou definitivně končím!!!

otaznik10
Gianni
31.03.10 v 20:21

Hráči nedávali góly šancí jsme měli dostatek nemá cenu mluvit o trenérovi.Šancí jsme kolikrát měli na dva zápasy a nic.S tím nic neudělá žádný trenér pokud se nevyužívají šance.

otaznik11
prerizchu
31.03.10 v 20:17

Lidi neblázněte!!! Franta Výborný má se Spartou 3 tituly a 1 stříbro,je to PAN TRENER!!! Před 2 rokama jsme ho vynášeli do nebes a teď mu tady budeme mýt ***? Je to jeden z nejlepších trenérů tady,absolutní profík a hlavně Sparťan a ja mu dekuju za to co pro nás udělal!!! Tonovi,Vykoukalovi a Přikrylovi taky moc dík.

137.jpg
José B. +91
31.03.10 v 20:16

A jeje.Zakrik jsem to...Uz sem zase nekdo taha Vybornyho!JezisMarja,prerizchu,nech mrtvolu spat...Vejba je trener z leknuti,za tim si stojim...

otaznik13
Gianni
31.03.10 v 20:08

Všechno bylo o gólech.Pokud hráči nedávají,tak jsme mohli mít tým jakýkoliv.S koncovkou se trápíme dlouhodobě.Dělníky máme taky,ale zase nemůžou mít celou sestavu dělníků.Tady se nadává na Výborného atd.,ale co taký Hromas a jiní?Ten když dá gól tak je to pomalu svátek a to hrál třeba v první pětce.A o tom to je.Když se nedařilo těm tzv.hvězdám tak jsme neměli nikoho,kdo by ten gól uměl dát.

otaznik14
prerizchu
31.03.10 v 20:02

Zdravý všechny přítomné. To jsme zase dopadli!!! Růžička skáče radostí,že je mistr Prahy,Lojza se nám směje,že máme manažera,co neumí sestavit tým,nejdražšího sportovního ředitele(D.Výbornýho) a mi tady umyjeme zadky kde komu. Už jsem tady psal,že je načase poděkovat hráčům co pro Spartu něco udělali a najít nové tváře. Pan Charouz měl udělat manažerem a trenérem Frantu Výbornýho a né zase vymyslet několik funkcí za zásluhy. U mě je pořád Franta Výborný nejlepším trenérem pro Spartu.Bříza tým sestavit neumí a možná si teď drbe hlavu,že měl udržet Hlinku a Hlaváče. Teď máme spousty šéfů a malo dělníků tak jako za Koželuha a tím se stáváme zase sračkou a né Spartou. Hodne moc mě to sere!!!

137.jpg
José B. +91
31.03.10 v 19:48

Jahodo,nez jsem tvuj prispevek docet do konca,osypal jsem se,ze tu uz zas nekdo vytahuje staryho Vejbu...Uklidnil jsem se.Hele,ten rez budejovickym kadrem bude mozna z nouze ctnost,nemaj prachy,tak zkusej hrat s juniorama a s vyhaslikama,ktery si tam od nas mozna paruka pretahne....A mozna taky setrej na vyplatu,co bude dostavat No.9 :-DTo by se mi liiiibilo,kdyby si ho tam tatka nasadil Jinak,co se tyka Tonaka,tak proti nemu NIKDY ode me nikdo neuslysi ani pul slova...Nejlepsi,nejsimpatictejsi a nejrovnejsi hrac Sparty za poslednich 15 let...Mozna jeste s Bacou...Bez 87 na Spartu pristi sezonu nebudu chodit!!!Tot muj vzkaz Brizovi...

10.jpg
Strawby +122
31.03.10 v 18:37

Proti Výbornýmu st. jsem měl taky výhrady, i když mi je jako člověk sympatický. Na druhou stranu podívejte se, jak zamával s kádrem v Budějovicích. Tam má nejspíš opravdu volnou ruku a může si vybírat hráče dle sebe. Myslíte, že měl stejné podmínky i ve Spartě, kde se dodnes neví, jak velký vliv na tým mají Charouz a spol.? Nechci aby to vyznělo, že bych Frantu chtěl zpět ve Spartě. Jen jsem zvědavej, co ten průvan v Budějovicích příští sezonu přinese. U nás by se to asi stát nemohlo.

83.jpg
SpartaCorps +292
31.03.10 v 17:34

Souhlas, bez Petra by jsme byli víte kde.....Měli by se k němu chovat líp...Adamskýho bych taky vzal...tak co vedení, sakra, těd by němeli čekat a jednat...v rozhovoru s Adamským se mi taky líbilo, jak řiká , že je to pořád jen sport, že žadna tragedie se nestala...mě vždycky štve, když se po porážce cpe do rozhovorů, že je to tragedie...

otaznik18
pett
31.03.10 v 16:20

Když už jste o 87, v průběhu sezony v nějakým rozhovoru řekl že neví, jestli chce po téhle sezoně pokračovat, a dnes na idnesu to taky nezní moc přesvědčivě. Pokud se sem někdy koukne, snad bychom se za tohle fórum mohli shodnout aspoň na tom, že bez něj na podzim Spartu fakt nechceme...

otaznik19
Mišák +57
31.03.10 v 15:07

Dnes jsem četl rozhovor s Tonem. Až skončí, tak chci jeho dres vidět u stropu haly!!!!

196.jpg
Robis
31.03.10 v 15:06

na rozlučku se jim mužu akorát vyprdnout..kterýho ***a tohle napadlo to dát na den kdy je derby... fakt nechápu!!!!!!!

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 23. října - 18:30
    18.png
    KVA (doma)
    Extraliga (20.kolo)
  • 25. října - 18:00
    43.png
    OLM (venku)