Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
spida0816 +14
05.09.20 v 16:52

Dobrý den všem Sparťanům,

Ten koronavirus mě už začíná silně vytáčet, sport to zasáhlo takovým způsobem, že větší bramboračku jsem ještě v životě neviděl! Aktuálně fotbalový národní tým. Myslím si, že celkově je situace neregulérní. Tohle nemůže nikoho bavit. Měli tuto reprezentační sezónu úplně odpiskat a soustředit se jen na ligové soutěže. I na poháry. Hrát na jeden zápas bez odvety mi nepřijde fér. Když už hrát champions League, Evropskou ligu, Ligu národů, tak turnajove v zemi, nejlépe na neutrální půdě, kde je šíření toho klaunoviru minimální nebo pod kontrolou, tak jak se teď poháry dohrávaly v Lisabonu a Německých městech. Bez diváků by stejně bylo jedno kde, i kdyby na Kamčatce, tak by to bylo fuk. Jednadvacítka hrát se Skoty nemůže, sami hranou s Chorvaty, čili bych to asi vyřešil tak, že by se měl sestavit ligový tým vyjma hráčů Plzně, Sparty a Slavie, doplněný krajanky, kteří nebyli v nominaci na Slovensko plus realizační tým domácí Olomouce a bylo by to. Při nejhorším by to odkopala i domácí Sigma, jinak nevím, jak by to chtěli řešit, tolik možností zase není. *OMG*

+1
otaznik2
SHS
05.09.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (4. 9. 2020):

Nebyl napsán žádný příspěvek.

otaznik3
SHS
04.09.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (3. 9. 2020):

Nejvíce příspěvků (3) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 4 190 znaků.

Další pořadí:
2. frafont (příspěvky: 1, znaky: 475)
3. marek17 (příspěvky: 1, znaky: 96)

Celkem bylo včera napsáno 5 příspěveků, které obsahovaly 4 761 znaků.

otaznik4
frafont +598
03.09.20 v 19:34

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, také bych do zahájení extraligy přivítal..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, také bych do zahájení extraligy přivítal ještě nějaký ten přípravný zápas, protože utkání s Libercem odhalila, že práce mají Hořava s Jandačem ještě jako na kostele. Jak už tady padlo, rozehrávka obránců proti Liberci byla chatrná. Mně osobně chvílemi připadalo, že ani obranná práce dozadu před kasou nebyla bez kazu a bez výkyvů. V útoku by bylo potřeba zefektivnit koncovku, ale to věřím, že postupem času při kvalitě ofenzívních řad přijde. Co mě nejvíc zaskočilo, že jsem všude četl a slyšel jak prestižně souboj s Libercem ve Spartě berou, aby pak oba zápasy mančaft totálně prospal první třetinu a výkon začal nějak vypadat až ke konci té druhé. *MIMO* Když Sparta vypadla s Libercem, nejvíc mě to zamrzelo kvůli možnosti sehrát další dva přáteláky proti slušnému soupeři ve slušném tempu. Jenže semifinálové série letního poháru byly (zatím) odloženy. Když tak koukám na kádry Budějovic nebo Plzně, říkám si jestli není nejlepší řešení nechat promořit celý klub ještě před sezónou. Hokejky jsou relativně mladí a především trénovaní chlapi, tudíž by se na nich Covid-19 neměl nijak zásadně podepsat a do sezóny by mohl být klid, jelikož pravděpodobnost další nákazy v příštích měsících je nepříliš pravděpodobná. Netvrdím, že Motor nebo mazánci proměřují úmyslně, ale když někdo oznámí najednou šestnáct, osmnáct nebo dvacet pozitivních případů, tak to dává prostor k různým spekulacím. *SILENY* "

Ohledně poháru to je nakonec tak, že semifinále se hrát nebude a rovnou si to dají Pardubice s Třincem o celkové vítězství plus milión prémii. Na jednu stranu se mi to moc nelíbí, na druhou stranu to v podstatě jinak nešlo, pokud se to má dohrát ještě před začátkem extraligy.
www.hokej.cz/semifin...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +1714
03.09.20 v 18:36

Musím přiznat, že šesti body a skóre 7:1 z prvních dvou kol kapr ligy jsem nadmíru spokojený. Domácí utkání proti Olomouci, které se hrálo téměř na den přesně po roce bylo zajímavým srovnáním Jílkova rukopisu s rukopisem Kotala. Nebe a dudy: je to opravdu jinde. Nemyslím si, že by letošní Olomouc byla horší té loňské a přesto na Letné nedostala prakticky čuchnout: v prvním poločase jeden závar, ve druhé půli jedna tečovaná střela. Hodně si považuji dvou jasných vítězství i vzhledem k tomu, že pro zranění Kotal postrádal Hancka, klíčového muže jarní defenzívy, Krejčího 92 a Mohlberga Karlssona. Předpokládám, že být zdraví, minimálně dva, ale spíš všichni tři by hráli v základní sestavě. Moc se mi líbí Čelůstka: ukazuje, že přišel, aby byl šéfem obrany, nebojí se zodpovědnosti, za nic se neschovává a z tlaku se mu neklepou kolena. Z mého hlediska takového stopera Sparta potřebovala už dlouho. Juliš se zdá, že si střeleckou formu z Olomouci přivezl na Letnou, což je jenom dobře. Přijdou těžší zkoušky, náročnější soupeři, ale se vstupem do ligového ročníku musím prezentovat spokojenost. *BRAVO*
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +1714
03.09.20 v 18:23

Začínám se bát kdo všechno se nám vrátí na Letnou po reprezentační pauze s pozitivním testem na Covid-19 a bude v karanténě. Ještěže má Sparta jistou základní skupinu Evropské ligy. To aby po návratu minimálně hráčů áčka je nechal klub pár dní mimo ostatní kolektiv. Četl jsem o tom, že po návratu z Izraele je v některých evropských zemích povinná karanténa a proto některé kluby už zadupaly na Hapala, aby jim hráče se slovenským nároďákem do Izraele netahal. Nemám tušení jak to u nás je po návratu z Izraele, ale vzhledem k tomu, že Hapal povolal Štětinu s Hanckem tak doufám, že Sparta má situaci pod kontrolou, aby předešla neočekávanému překvapení. Vůbec mi kvůli projektu Liga Národů připadá, že jsou hráči a jejich kluby před rozhodujícími předkoly evropských pohárů vystavováni zbytečnému riziku nákazy. Kdyby to bylo aspoň kvůli regulérní kvalifikaci na MS nebo na EURO, ale projekt Ligy Národů mohla UEFA dle mého názoru pozastavit nebo odložit. *FRAJER*
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +1714
03.09.20 v 18:16

Dobré odpoledne, také bych do zahájení extraligy přivítal ještě nějaký ten přípravný zápas, protože utkání s Libercem odhalila, že práce mají Hořava s Jandačem ještě jako na kostele. Jak už tady padlo, rozehrávka obránců proti Liberci byla chatrná. Mně osobně chvílemi připadalo, že ani obranná práce dozadu před kasou nebyla bez kazu a bez výkyvů. V útoku by bylo potřeba zefektivnit koncovku, ale to věřím, že postupem času při kvalitě ofenzívních řad přijde. Co mě nejvíc zaskočilo, že jsem všude četl a slyšel jak prestižně souboj s Libercem ve Spartě berou, aby pak oba zápasy mančaft totálně prospal první třetinu a výkon začal nějak vypadat až ke konci té druhé. *MIMO* Když Sparta vypadla s Libercem, nejvíc mě to zamrzelo kvůli možnosti sehrát další dva přáteláky proti slušnému soupeři ve slušném tempu. Jenže semifinálové série letního poháru byly (zatím) odloženy. Když tak koukám na kádry Budějovic nebo Plzně, říkám si jestli není nejlepší řešení nechat promořit celý klub ještě před sezónou. Hokejky jsou relativně mladí a především trénovaní chlapi, tudíž by se na nich Covid-19 neměl nijak zásadně podepsat a do sezóny by mohl být klid, jelikož pravděpodobnost další nákazy v příštích měsících je nepříliš pravděpodobná. Netvrdím, že Motor nebo mazánci proměřují úmyslně, ale když někdo oznámí najednou šestnáct, osmnáct nebo dvacet pozitivních případů, tak to dává prostor k různým spekulacím. *SILENY*

674.jpg
marek17 +136
03.09.20 v 11:33

Nevíte jestli budeme hrát ještě nějaký přátelák před 18.9. ? Na webu o tom info není.

otaznik9
SHS
03.09.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (2. 9. 2020):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 4 631 znaků.

Další pořadí:
2. frafont (příspěvky: 1, znaky: 227)

Celkem bylo včera napsáno 5 příspěveků, které obsahovaly 4 858 znaků.

892.jpg
MartinMegadeth +1714
02.09.20 v 17:36

reakce na frafont: ,,https://www.idnes.cz/hokej/reprezentace/milos-riha-umrti-trener-hokej...." zobrazit příspěvekwww.idnes.cz/hokej/r...
Sice jsem Říhu st. za ty jeho móresy a vystupování dvakrát nemusel, ale tu trenéřinu uměl a 61 let je trochu brzo :-( To už asi má službu ten novej, mladej, ten se nezakecá."

Kolego, názor na Říhu jsem měl podobný, ale u reprezentace si mě hodně získal. Jednak vystupováním a druhak i herním projevem nároďáku, který byl na hony vzdálený chaotické bezkrevné podívané Made in Jandač. Vystupování a styl měl svérázný, ale uměl, což potvrzoval v KHL. Finále o Gagarinův pohár nebo možnost trénovat Petrohrad moc českých trenérů nemělo. *THUMBSUP* Nedožitých dvaašedesát let je sakra brzy na vstupenku do penálu, tak to zakončím něčím veselejším. Pro mě zůstane nesmrtelná Říhova glosa na tiskovce po konci čtvrtfinálové série Sparty se Zlínem v roce 1994. Sparta tenkrát vyhrála 10:0, na zápasy 3:0 a Říha jako trenér hostů si na tiskovce napůl žertem postěžoval, že play-off je nespravedlivý systém, protože někdo dostane ve třech letech tři různé soupeře a někdo třikrát po sobě Spartu. *KSICHT*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +1714
02.09.20 v 17:27

Skoro se zdráhám uvěřit, že by někdo za Tetteha byl ochoten vyplácnout 4 miliony éček po tom co předvádí poslední měsíce. Potenciál v něm je určitě nemalý, záblesky na hřišti má luxusní, bohužel jich je čím dál tím méně. Jenže přešlapuje na místě a nikdo na Letné ho není schopen probrat z letargie. A nejhorší je, že není jasné jestli on sám vůbec chce. Odchod by asi prospěl všem stranám, i když co tak čtu o Malatyasporu, aby Sparta vůbec peníze za případný přestup viděla. *KOSA* Nápad s hostováním v Mallorce mi marný nepřipadá, i kdyby to hostování mělo být za drobné, když si Tetteha Mallorca bude platit a povedla by se domluvit slušná opce na případný přestup. Nikde není psáno, že by ve Španělsku nenašel novou motivaci, neprobral se z letargie a nezačal naplňovat potenciál co v něm dříme. *POSILOVNA*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +1714
02.09.20 v 17:18

Jsem konsternován amatérismem FAČR. Asi nejsem jediný kdo naivně očekával, že si svaz otestuje realizační a podpůrný tým ještě před příjezdem hráčů. On je sakra rozdíl z hlediska průšvihu s pozitivním testem mezi trenéry, maséry a dalším personálem a samotnými fotbalisty. I kdyby měl mít pozitivní test Šilhavý, tak se zavře na deset dní do karantény a v podstatě se nic neděje. Veškeré dění může v dnešní době technických vymožeností sledovat přes videokonference a se svým štábem může být v kontaktu de facto nepřetržitě. Jenže pokud od někoho z technického či realizačního týmu koupí Covid-19 nějaký hráč, pro klub je to zásadní průšvih. Navíc v době předkol evropských pohárů. Ani se nedivím Tvrdíkovi, že vyskakuje jak čertík v krabičce. V áčku má osm hráčů včetně komplet obrany a to by bylo pro předkolo LM zásadní oslabení je mít v karanténě. *MIMO*
isport.blesk.cz/clan...

+2
892.jpg
MartinMegadeth +1714
02.09.20 v 17:13

Dobré odpoledne, Neužil si v Sokolově pořádně zachytá, což mu jen a jen prospěje, a když ho Sparta bude potřebovat tak si ho stáhne na zápas(y) k sobě. Nedělal bych z toho vědu. Pokud ho posílá do Sokolova, aby měl zápasovou praxi, evokuje to, že Neuvirth by měl být zdravotně v pořádku, aby se v kase střídali s Machovským. A z toho bychom měli mít radost, protože to bude brankářská dvojice jak víno. Když si vzpomenu co předváděl Neuvirth ve Spartě ve výlukové sezóně 2012/2013, tak tomu se od té doby dokázal z brankářů v celé soutěži přiblížit leda Francouz, když vychytal Litvínovu titul, a to ještě jen možná. *FRAJER* Rozpačitější jsem ze Šmerhy. Kolem jeho příchodu bylo dost humbuku, i když bylo jasné, že ranař do prvních dvou lajn to určitě nebude. Konkurence v útoku Sparty je značná a u Šmerhy jsem viděl od začátku nevýhodu, že se svou subtilnější postavou to moc hráč do čtvrtého útoku nebude. Ale nečekal jsem, že bude de facto vyřazen ze základního kádru mezi náhradníky a poslán na hostování ještě před začátkem extraligové sezóny. V jeho případě mě zaujal už někdy v průběhu července Jandačův komentář, že potřebuje mít na extraligu fyzičku. Což podle slov Pepka z Loděnice asi neměl a stále nemá. Tak trochu na mě jeho přesun do Slávie působí, že bude hrát v Edenu, určitě delší dobu a hlavně tam. Budu moc zvědav kdy a jakou šanci dostane ve Spartě. *VYHLIZI*

otaznik14
frafont +598
02.09.20 v 10:19

Neužil půjde pomáhat Sokolovu. Tam se teda sice dostane do hry víc než u nás, ale na druhou stranu jak na tom bude Neuvirth, to je ve hvězdách, aby to nakonec nedopadlo tak, že skoro všechno bude muset odchytat Machy.

otaznik15
SHS
02.09.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (1. 9. 2020):

Nejvíce příspěvků (2) napsal uživatel frafont a použil v nich celkem 595 znaků.

Další pořadí:
2. SpartaCorps (příspěvky: 1, znaky: 319)
3. Mandor (příspěvky: 1, znaky: 231)

Celkem byly včera napsány 4 příspěveky, které obsahovaly 1 145 znaků.

otaznik16
frafont +598
01.09.20 v 19:06

reakce na SpartaCorps: ,,https://hokej.cz/smerha-hlasi-navrat-slavii-pomuze-lonsky-nejproduktiv..." zobrazit příspěvekhokej.cz/smerha-hlas...

tak prej Šmerha bude pomáhat sešívanejm na střídavý starty....hm....no jako zahraje si víc, ale že by to muselo bejt v mordoru...."

Tak přišel od nich, tak půjde zpátky tam, kde to zná, nemusí se stěhovat kdovíkam. Já osobně teda poněkud nechápu, proč jsme toho Šmerhu vůbec brali - postupem času bylo čím dál víc jasný, že pokud nedejbože nebudeme mít nějakou šílenou marodku, tak si v podstatě neškrtne.

+1
83.jpg
SpartaCorps +412
01.09.20 v 18:41

hokej.cz/smerha-hlas...

tak prej Šmerha bude pomáhat sešívanejm na střídavý starty....hm....no jako zahraje si víc, ale že by to muselo bejt v mordoru....

386.jpg
Mandor +190
01.09.20 v 13:57

reakce na frafont: ,,https://www.idnes.cz/hokej/reprezentace/milos-riha-umrti-trener-hokej...." zobrazit příspěvekwww.idnes.cz/hokej/r...
Sice jsem Říhu st. za ty jeho móresy a vystupování dvakrát nemusel, ale tu trenéřinu uměl a 61 let je trochu brzo :-( To už asi má službu ten novej, mladej, ten se nezakecá."

To bylo hodně rychlé. Upřímnou soustrast rodině. Jako trenéra je mi pana Říhy líto moc. Jako člověka ještě více. Měl jsem tu možnost ho potkat na několika seminářích a byla radost s ním pracovat.
Ach jo.

+1
otaznik19
frafont +598
01.09.20 v 13:49

www.idnes.cz/hokej/r...
Sice jsem Říhu st. za ty jeho móresy a vystupování dvakrát nemusel, ale tu trenéřinu uměl a 61 let je trochu brzo :-( To už asi má službu ten novej, mladej, ten se nezakecá.

+2
otaznik20
SHS
01.09.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (31. 8. 2020):

Nebyl napsán žádný příspěvek.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 24. září - 17:30