Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +2901
26.11.22 v 19:37

Je to účet SHS, kde jsou viditelné všechny platby. Včerejší výběr do kasiček se tam musí ještě fyzicky vložit.

ib.fio.cz/ib/transpa...

+1
5.png
Schaschek +2901
26.11.22 v 19:33

reakce na karlos: ,,O tomto účtu vím, díky. Myslel jsem, jestli se s novým týmem..." zobrazit příspěvekO tomto účtu vím, díky. Myslel jsem, jestli se s novým týmem nezměnil i účet."

Nic se nemění, jen se omladil choreo tým, účet zůstává stejný.

5.png
Schaschek +2901
26.11.22 v 19:32

reakce na gulbis: ,,Nevíte, zda jsou ještě k dispozici nějaké lupeny do Brna? ( Pouze..." zobrazit příspěvekNevíte, zda jsou ještě k dispozici nějaké lupeny do Brna? ( Pouze lístky bez dopravy)"

Včera byly 4 poslední. Kontaktuj Rikkiho.

83.jpg
SpartaCorps +899
26.11.22 v 17:22

Holky ACS v osmifinále poháru daly pardubice 4:0
Junioři dali jihlavu 6:2
*SALA* *SALA*

+1
273.jpg
Gapin +2279
26.11.22 v 16:11

reakce na toci87: ,,Hodil by sem někdo rozhovor s Hlavacem z isportu?"

Říká se, že přivést do Sparty někoho zvenčí je extrémně náročný a složitý počin. „Sparťanská rodina“ nepřijme každého, což u trenérů platí dvojnásobně. Tomuto tvrzení dal za pravdu i Jan Hlaváč (46). Úspěšný klubový odchovanec, který s Pražany v roce 2007 vybojoval zatím poslední mistrovský titul, byl pro, když po nedávném dlouhém vyjednávání o nástupci Pavla Patery sparťané upřednostnili Miloslava Hořavu před Václavem Varaďou. „Člověk tam chce mít trenéra, který má k týmu nějaký vztah. Také tomu věřím,“ je přesvědčený stále aktivní útočník. Příchod Švéda Hanse Wallsona však vítá.

Drtivá většina vrstevníků už s hokejem sekla. Ale co Jan Hlaváč? Bývalý vynikající reprezentant s přezdívkou „Bubák“ má i v 46 letech pořád velkou chuť hrát. Byť jezdí už jen na zápasy, v druholigovém Vrchlabí, které vede bratr Petr, si drží formu i bod na zápas.

Není tedy divu, že se v únoru představí po boku dalších někdejších hokejových velikánů při zápase českých a slovenských legend v O2 areně. „Trochu jsem si na sebe upletl bič,“ směje se. Vedle hraní dvojnásobného mistra světa čím dál více naplňuje trénování malých hokejistů na Spartě.

Dá se vůbec stíhat trénování dětí a zároveň dojíždět za hokejem do Vrchlabí?
„Je toho občas hodně, co si budeme povídat, ale už jsem se naučil si správně rozvrhnout den. Byť mi hlavně trénování bere v podstatě veškerý čas, jsem za to rád, člověk se nenudí. Jsem pořád někde, ale zatím mě to baví.“

Naplňuje vás stále hraní hokeje, nebo už vás více baví cepovat mladé hokejisty?
„Je to stejný. Jako trenér jsem hrozně rád, když kluky něco učím při tréninku, a pak vidím, že to samé ukážou v zápase. Z toho mám obrovskou radost. Znamená to, že nás poslouchají, že to dokážou přenést do hry. Je to krásný pocit. Každopádně zápasy mě také pořád baví. Je to hrozný, ale hokej mi pořád chybí. Někteří kluci s tím seknou a nechtějí hokej už ani vidět, já se však těším na každý zápas. Byť je to docela náročný i časově, kdy musíte různě přejíždět, z hokeje mám stále radost.“

Ve Vrchlabí máte bod na zápas. Zdá se, že forma se vás stále drží.
(chechtá se) „Kdybych se tam někde jen tak potácel a nebyl konkurenceschopný hráč, tak už bych nehrál. Zatím jsem. Uvidíme, jak to půjde dál. Momentálně se s Vrchlabím pohybujeme někde v půlce tabulky, kde si myslím, že bychom to měli dohrát a postoupit do play off.“

Řeší se stále ve Vrchlabí vypovězení spolupráce s Pardubicemi a s tím související ztráta působení v první lize?
„Vím, že se to tam s Dynamem nějak rozpoltilo . Přiznám se však, že do toho vůbec nevidím. Neměli moc hráčů, takže to pustili a nyní hrají druhou ligu. Zapojili dost svých mladých hráčů. Jestli si je postupně vychovají a budou uvažovat o postupu, je čistě na Vrchlabí.“

Necítíte tedy z klubu pocit zklamání či ukřivdění?
„Ani ne. U mě to je tak, že do Vrchlabí přijedu, odehraju zápas a jedu zase zpátky. O tomhle jsem se s nimi moc nebavil.“

Působíte také ve Spartě, která teprve minulý týden dotáhla návrat Miloslava Hořavy na střídačku. Jak jste vnímal zdlouhavá vyjednávání o novém trenérovi Pražanů?
„Těžko se mi o tom povídá, protože jsem toho tolik nevěděl. Vím, že priorita číslo jedna byl Hořava, který většinu hráčů zná a nedávno ve Spartě působil. Klub navíc zná jeho. Chvilku to vypadalo všelijak, ale myslím si, že to nakonec dopadlo dobře.“

Proč myslíte, že Pavel Patera, váš bývalý spoluhráč z reprezentace ve Spartě jako trenér neuspěl?
„Těžko říct. Hlavní kouč ve Spartě je strašně těžká pozice. Pavla znám jenom jako hokejistu a skvělého kamaráda. On sám musím usoudit, proč se mu to nepovedlo, kde udělal chybu. Kdybych ale taky dostal nabídku trénovat Spartu, taky bych to vzal. Taková nabídka nepřijde každý den. Nyní je tam každopádně Miloš Hořava, který měl úspěchy. Všichni na Spartě věříme, že áčko dostane opět nahoru, udělají play off, a pak se děj vůle boží.“

O vás jako úspěšném odchovanci Sparty se dá bezpochyby říct, že patříte do „sparťanské rodiny“. Je opravdu tak těžké si do ní přivést někoho „zvenčí“?
„Je to pravda. Člověk tam chce mít zkrátka trenéra, který má k týmu nějaký vztah. Tomu osobně věřím taky a stojím si za tím. Vždycky je lepší, když tým vede trenér, který má s klubem nějakou spojitost. Miloš to prokázal. Doufejme tedy, že to potvrdí. Bude nejspíš chvíli trvat, než dá Spartu zase dohromady, ale už první vlaštovka v úvodním zápase (výhra 5:1 v Karlových Varech) se povedla. Budu věřit, že v pátek porazí i Liberec.“

Každopádně Miloslava Hořavu na střídačce Sparty doplnil švédský kouč Hans Wallson. Je podle vás dobrou volbou i bez vazeb ke klubu?
„Mám takový dojem, že si ho (Wallsona) pamatuji ještě z dob, kdy jsem hrál ve Švédsku. Vedl Skellefteu a měl neskutečný výsledky. Hráli nádherný hokej, dával šanci i mladým klukům. Nepochybuji o tom, že je kvalitní trenér. Myslím si, že by to mohlo fungovat.“

A jaký největší přínos od uznávaného kouče ze Skandinávie ve Spartě očekáváte?
„Určitě bude mít skvělý tréninky. Ještě když jsem byl ve Švédsku, fantasticky jsme trénovali. Byť je obrana hlavně na Milošovi, určitě si k tomu a celkově ke všemu svoje řekne. Co jsem slyšel, je to fajn chlap, což je důležitý, aby ho hráči vzali.“

Dostal jste možnost zúčastnit se v únoru zápasu českých a slovenských legend u příležitosti oslavy 25 let od olympiády v Naganu. Zřejmě vás nominace potěšila, viďte?
„V Naganu jsem sice nebyl, na to jsem se díval… (směje se) Ale už v létě jsme měli dvě exhibice ve Žďáru a v Letňanech, kde hrál víceméně stejný tým. Jsem rád, že se zase uvidíme. Tohle navíc bude zřejmě ještě větší akce, když se to uskuteční v O2 areně. Na zápase legend v Bratislavě jsem nebyl, proto jsem rád, že se budu moct únoru zúčastnit. Zahrát si proti Mariánu Hossovi a dalším slovenským klukům bude velice zajímavý.“

Oproti jiným legendám budete při utkání v O2 areně ve výhodě, když stále hrajete, nebo ne?
(s úsměvem přikyvuje) „Trochu jsem si na sebe upletl bič. Ve druhé lize už ale hraju jenom zápasy, na tréninky nechodím. Trénuju malé děti. Na druhou stranu se tak nějak pořád udržuji. Každý odehraný zápas je dobrý, měl bych být tedy nějak nabruslený, ale uvidíme. Myslím si, že naši i slovenští kluci minimálně měsíc před zápasem začnou chodit trénovat. Řekl bych, že to bude hodně vyrovnaný.“

+1
otaznik6
Mabava
26.11.22 v 14:40

reakce na Jacob.: ,,Já ho našel hned v sekci "choreofond" *THUMBSUP* "

V tom případě platí varianta slepouš.
Jj, už taky vidím. Četla jsem jen před lomítkem....

otaznik7
karlos +1029
26.11.22 v 12:26

reakce na Jacob.: ,,Já ho našel hned v sekci "choreofond" *THUMBSUP* "

O tomto účtu vím, díky. Myslel jsem, jestli se s novým týmem nezměnil i účet.

otaznik8
Jacob. +77
26.11.22 v 12:10

reakce na Mabava: ,, 2601061262/2010 FIO banka. Je to transparentní účet. Dá se..." zobrazit příspěvek 2601061262/2010 FIO banka.
Je to transparentní účet. Dá se dohledat.
Ale je pravda, že na SHS stránkách je neviditelný a je to škoda. A nebo jsem slepouš *MIMO* "

Já ho našel hned v sekci "choreofond" *THUMBSUP*

+2
otaznik9
Mabava
26.11.22 v 11:43

reakce na karlos: ,,To je super*THUMBSUP* *THX* Kam můžeme přispět my ostatní, co..." zobrazit příspěvekTo je super *THUMBSUP* *THX* Kam můžeme přispět my ostatní, co nemáme v telefonu aplikace [:-} "

2601061262/2010 FIO banka.
Je to transparentní účet. Dá se dohledat.
Ale je pravda, že na SHS stránkách je neviditelný a je to škoda. A nebo jsem slepouš *MIMO*

otaznik10
SHS
26.11.22 v 11:32

Dovolujeme si Vás upozornit na nový článek: Dobrá práce, který naleznete na adrese www.spartans.cz/novi...

otaznik11
karlos +1029
26.11.22 v 10:47

reakce na paul68: ,,Kdy začne hrát Kaše, neví někdo?8-) "

Myslím, že ten nám s jeho výkonností fakt nechybí *NE* *NE*

83.jpg
SpartaCorps +899
26.11.22 v 10:45

www.hcsokolov.cz/cla...

Stehlik jde ze Sokolova do Mordoru, ale co je pro nás zajimavý, misto něj by mohl hrát 1.ligu Ondra Hrabík z naší juniorky

*THUMBSUP* *THUMBSUP*

otaznik13
karlos +1029
26.11.22 v 10:39

reakce na Schaschek: ,,Jinak máme nový choreo tým a dneska se vybralo do kasičky (+platba..." zobrazit příspěvekJinak máme nový choreo tým a dneska se vybralo do kasičky (+platba kartou přes QR kód) cca 8000 Kč, což je super! *SALA* "

To je super *THUMBSUP* *THX* Kam můžeme přispět my ostatní, co nemáme v telefonu aplikace [:-}

+1
otaznik14
gulbis +21
26.11.22 v 10:07

Nevíte, zda jsou ještě k dispozici nějaké lupeny do Brna? ( Pouze lístky bez dopravy)

otaznik15
SHS
26.11.22 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (25. 11. 2022):

Nejvíce příspěvků (7) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 6 487 znaků.

Další pořadí:
2. Schaschek (příspěvky: 5, znaky: 922)
3. Mandor (příspěvky: 4, znaky: 304)
4. frafont (příspěvky: 3, znaky: 962)
5. SkinNboneZ (příspěvky: 3, znaky: 579)

Celkem bylo včera napsáno 46 příspěveků, které obsahovaly 14 307 znaků.

5.png
Schaschek +2901
25.11.22 v 23:24

Jinak máme nový choreo tým a dneska se vybralo do kasičky (+platba kartou přes QR kód) cca 8000 Kč, což je super! *SALA*

+5
5.png
Schaschek +2901
25.11.22 v 23:05

reakce na fandaFanda: ,,Co se tyka hokeje, tak tri body parada, jen tak dal. Z historie..." zobrazit příspěvekCo se tyka hokeje, tak tri body parada, jen tak dal.
Z historie si uz moc Kosice nepamatuju. Muj prvni zapas v Holeskach byl proti Plisni a to jsme prohrali 1:4 v zakladni casti, bohuzel.
Ovsem derby bylo vzdycky a vzdycky bude s Kladnem, takze ted v nedeli hura! Pseudo derby s jinymi tymy nepocitam. Ale je pravda, ze s Litvinovem to byvavaly super bitvy, utocny hokej, vetsinou se spoustou golu. Kazdopadne letos golmany mame, ted uz i trenery, obrana konecne stoji za to zminit, po letech, a utok uz nekolik sezon stabilni. Moje otazky, kdy jindy *PRVNI* , kdyz ne letos?!
*SALA* "

Kdy jindy si už říkáme roky. Jediný co potřebujeme je slovo POKORA. Ať se nám ostatní klidně smějou, soustřeďme se na sebe, karma jim to vrátí 8-) *KOSA*

+2
5.png
Schaschek +2901
25.11.22 v 22:40

twitter.com/PetrDede...

To je strašněj ubulínek tvl *FUCKU*

otaznik19
Lord +27
25.11.22 v 22:25

Teď jsem koukal na plánované zápasy, o Vánocích nás čeká Spenglerův cup. Máme i docela těžkou skupinu.

otaznik20
paul68 +387
25.11.22 v 22:18

Kdy začne hrát Kaše, neví někdo? 8-)

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 2. prosince - 18:30
    15.png
    HK (doma)