Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.jpg
Schaschek +761
07.05.10 v 09:33

když bych měl o jednom hokejistovi ze všech co znám říct, že je to bezcharakterní žoldák, tak by to byl Kůrka..NECHCI ho všem deseti!

214.jpg
BFG +17
07.05.10 v 09:15

Jen aby tu nedělal nějakou rutiku, hráč je to dobrej ale chování prý není nic moc. Tak uvidíme jak se to vyvrbí. Ale útočník je to dobrej tak proč ne.

10.jpg
Strawby +122
07.05.10 v 08:42

Tyhle ***y beru do Sparty hned :) Aspoň bude ***, když už bude hra stát za hovno :)

otaznik4
krtek26
07.05.10 v 08:16

hokej.cz/index.php?l...

otaznik5
krtek26
07.05.10 v 08:16

hokej.cz/index.php?l... Upřímnou soustrast  do 20 kola máte rozhádanou kabinu :D:D:D:D

83.jpg
SpartaCorps +251
05.05.10 v 22:50

Ted jde hlavně o to, aby posily hráli to, kvůli čemu do HCS přišli a nebyli nuceni hrát ten unavující hokej...

194.jpg
Rudin +47
05.05.10 v 20:19

V offline rozhovoru to pravil pan Bříza.

otaznik8
Vena +19
05.05.10 v 17:01

"Výborný si sám navrhl snížení platu" opravdu? Laughing tak tomu bych teda skoro.....nevěřil.

otaznik9
ady
05.05.10 v 15:04

*mylim..uz mi to leze na mozek:D

otaznik10
Janys
05.05.10 v 14:43

Rduin: Souhlasim s ponechánim Broše a Kratěny a taky si myslim, že zůstanou, sice se jim sezona nepovedla, ale jinak tu hráli vždycky dobře...

otaznik11
ady
05.05.10 v 13:31

sin34:to se stalo u me....ale ja nejspis zase zmenim nazor az ho uvidim na lede....ale budu doufat ze se milim....jinak Yorick dal v priprave gol americanum

5.jpg
Schaschek +761
05.05.10 v 09:05

reakce na Rudin: ,,...by mohli..."

Vydareného si nechat nemohli, protože tu byl pouze na hostování..

194.jpg
Rudin +47
05.05.10 v 08:57

...by mohli...

194.jpg
Rudin +47
05.05.10 v 08:54

Jak Smoleňák, tak i Treille by mohly být zajímavými posilami. Slibuji si od nich zejména větší důraz, který nám tak chybí. Doufám, že je to nový začátek cesty: krasobruslení v rozích a nezájem jít do mely před brankou už pro mně bylo poněkud unavující. Odchod Netíka je velká ztráta, nicméně s tím se dalo počítat. Ponechal bych si Vydareného, přesvědčil mně víc než třeba Macholda. Odchod Hrdela mně moc netrápí, ostatně, nebyl příliš vidět. Kvituji, že Výborný sám si navrhl snížení platu, snad nový formát smlouvy, kde bude mít menší základ ale o to větší bonusy za branky a asistence, bude pro něj dostatečně motivující. To platí i o ostatích hráčích, nyní tuším probíhají jednání s Kratěnou i Brošem: i když sezona z jejich strany nebyla Bůhvíjaká, rád bych je viděl v Holečovicích i nadále: každý si projde obdobím, kdy se nepříliš daří. Brankářská otázka: vítám Popperleho, věřím, že naváže na kvalitní výkony z Plzně, stále je to mladý a perspektivní brankář. Trošku mně překvapilo, že se moc nepočítá s Přikrylem - podával slušné výkony. Nicméně chápu a jsem pro, aby konečně dostal šanci Filip Novotný - takto talentovaný brankář prostě potřebuje dostat šanci.

19.jpg
sin34 +5
05.05.10 v 08:20

Ady: Presne proto jsem si tu knizku nekoupil. Bal jsem se, ze se do Davida zamiluju a nebudu moci kriticky hodnotit jeho hru :-DD Proto jsem si koupil knihu o Jose Mourinhovi - SKVELA!!!

19.jpg
sin34 +5
05.05.10 v 08:08

Petis: Nemci nejsou tak hrozni. Rok jsem s nima zil v jednom byte, vim o cem mluvim (konkretne se 4)

19.jpg
sin34 +5
05.05.10 v 08:08

Ale Briza tu stejne cerpa zdroje. Vzhledem k pocitadlu prispevku dokonce dokazal v kritice na mou osobu vyzdvihnout jaky jsem aktivni diskuter a ze pomerne dost casto Spartu kritizuju. Jenze on si nevidi bohuzel do huby:( Nevim, co se letos vazne povedlo?? Prichody? No Chabera, Vydareny, Hynek jsou pryc. Golman? GM byvaly brankar vybral spatne a nechal se presvedcit od trenera. Obrana? Vykoukal standard, mozna Gulasi.. pak dlouho nic. Utok? Napr. znudeny Vejba, vystaveny Rucinsky? Treneri? Pakovali se. GM, vedeni: Lhalo fanouskum a delalo z nich ***y. ZC: Hruza!!! Play off: Vypadnuti v prvnim kole.. Jedine co mi zbyva jsou fanousci, ti byli super. Ale to moc Petr neovlivnuje...

10.jpg
Strawby +122
05.05.10 v 00:20

Frekvence stejná nezůstala - to vidí snad každý. Zde je podstatně nižší, mnohem méně uživatelů.  Akorát tu nejsou tolik vidět kritické poznámky na adresu Sparty :-)

otaznik19
Petis +34
04.05.10 v 23:57

Mimoděk si nemohu odpustit jeden zásadní poznatek.

Myšlenka přenést diskuzi na nezávislé fans stránky byl, dle mého názoru skutečně krok zpátky.

Můžeme všechno dělat jako skopčáci, ale já v tom cestu nevidím. Asi jsme opravdu jiní a máme své cesty, jak se již staletí historicky potvrzuje. Narážím na dialog z Face to face, a dotyčný, kterému to adresuji, ví o co jde.Smile

Jedno z největších fans for dostalo ránu pod pás a je to znát. Můj osobní názor je, že to byl krok zpátky, nemohu si pomoci.

Tisíc x mě může pan Horešovský ubezpečovat o tom, že frekvence příspěvků zůstala stejná, ale můj náhled mi říká, že jsme s diskuzí, zřejmě účelově, zcela někde jinde a to že v p....i!{#emotions_dlg.nemocny} 

otaznik20
Petis +34
04.05.10 v 23:44

Sorry-pochopitelně západní tribunou. Velká omluva.{#emotions_dlg.sorry}

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

Kalendář akcí

<<03 / 2019>>
    Po