Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Kadli +3
19.01.22 v 22:49

Ten Saša to je slušný řešit domácí problémy v blesku tvl.

5.png
Schaschek +3091
19.01.22 v 21:35

Tvl jsem se málem pochcal :-D :-D

www.instagram.com/tv...

+3
1362.jpg
Hanzi88 +185
19.01.22 v 21:34

Se nedivim, že kolikrát chytal takový hovno když ta jeho do něj furt vandrovala ať jdou do zahraničí. Takže viníka bychom měli *KOSA* Škoda, věřil jsem když prodloužil, že bychom po konci Břízy mohli mít na nějakou dobu v bráně podobnou stálici, oporu

+2
otaznik4
Kubajs +318
19.01.22 v 21:23

Kluci, prosím. Jsem z toho docela v lese. On je Salák nějaká super Česká mediální hvězda?
Pořád nechápu, za co mu byla ukončena smlouva, ale pokud jde o nějaký klub, tak jéžiš, dyť o nic nejde a tady (v česku) se to hrotí, ani jsem nevěděl, že blesk má takový studio :-D
Přijde mi to všechno totálně uhozený *MIMO*

Počítám, že zítra vyjde že Sparty, že Salák odchází na vlastní žádost.

otaznik5
krvolak +28
19.01.22 v 21:17

reakce na karlos: ,,Tak já to zkouknul celé :-! :-! To teda jsou kecy*MIMO* "Jak..." zobrazit příspěvekTak já to zkouknul celé :-! :-! To teda jsou kecy *MIMO* "Jak jste se dozvěděla, že je v bordelu??" .........No já jsem mu volala.....Saša šel z hospody po vykřičené ulici......On mi to vlastně sám řekl, kde je.....Byla jsem v pyžamu *SILENY* To je fakt chytrá holka *METAL* To se pak ani nedivím, že je Salák takový vymaštěný pošuk *ZACHRANKA*
Co ale nechápu je, jak Salák vychvaluje Tona s Hlinkou, že mu pomáhají ukončit smlouvu. Tak došlo k porušení smlouvy nebo se jedná o přátelské ukončení ?? Myslím, že by klub měl tentokrát svým fanouškům říct po pravdě, jak se věci mají."

To s jeho smlouvou si v tuhle chvíli vysvětluji tak, že v Blesku se v krátkém sledu dozvěděli o scéně před bordelem i o jednání s Djurgårdenem.

A jelikož má pořád smlouvu ve Spartě, tak to nazvali jejím porušením a spojili to s bordelem -> senzační série článků.

Ta situace o konci ve Spartě může být ve skutečnosti mnohem klidnější, než píše Kuchař.

Pro zklidnění situace a emocí by od klubu byl opravdu nejlepší krok, kdyby se k celé situaci vyjádřil a uvedl věci se smlouvou na pravou míru.

83.jpg
SpartaCorps +933
19.01.22 v 21:06

dneska v roce 13 sme dali liberec 8:1, 2016 sme znicili ***y 9:3, 2018 jsme vyhráli v jihlavě 4:2....
*SALA*

otaznik7
karlos +1069
19.01.22 v 20:54

reakce na Gapin: ,,Pane bože*MIMO* *MIMO* *MIMO*  Mám dost. Mám v sobě šest piv..." zobrazit příspěvekPane bože *MIMO* *MIMO* *MIMO*
Mám dost. Mám v sobě šest piv a nedal sem víc jak deset minut.
Teď nevím jestli se mám smát a nebo stydět.
Nevím co mělo za účel takhle veřejné ze sebe udělat kašpary, ale tohle je na mě fakt moc.
Že se dou vožrat, je jedna věc. Že když je člověk pod vlivem, tak ho napadají různý věci zvlášť když je v partě je věc druhá. Kdo to nezažil ani jednou ať hodí šutrem. Ale nechápu proč musí veřejně rozebírat svoje domácí problémy. Tohle mohli dávat na Nově jako reality show. "

Tak já to zkouknul celé :-! :-! To teda jsou kecy *MIMO* "Jak jste se dozvěděla, že je v bordelu??" .........No já jsem mu volala.....Saša šel z hospody po vykřičené ulici......On mi to vlastně sám řekl, kde je.....Byla jsem v pyžamu *SILENY* To je fakt chytrá holka *METAL* To se pak ani nedivím, že je Salák takový vymaštěný pošuk *ZACHRANKA*
Co ale nechápu je, jak Salák vychvaluje Tona s Hlinkou, že mu pomáhají ukončit smlouvu. Tak došlo k porušení smlouvy nebo se jedná o přátelské ukončení ?? Myslím, že by klub měl tentokrát svým fanouškům říct po pravdě, jak se věci mají.

+2
otaznik8
Hcspikr255tgh +1080
19.01.22 v 20:51

reakce na Leo: ,,No v Pardubicích by v tom byl ještě perník :-D a všichni víme..." zobrazit příspěvekNo v Pardubicích by v tom byl ještě perník :-D a všichni víme jaký perník :-D "

Tam jedou lajny no :-D :-D

+1
otaznik9
Leo +119
19.01.22 v 20:46

reakce na Gapin: ,,Když nad tím tak přemejšlim, tak měl Saša štěstí, že se..." zobrazit příspěvekKdyž nad tím tak přemejšlim, tak měl Saša štěstí, že se upsal Spartě. Kdyby náhodou šel do Plzně nebo Pardubic, tak už to měl na talíři mnohem dřív :-D :-D :-D :-D "

No v Pardubicích by v tom byl ještě perník :-D a všichni víme jaký perník :-D

273.jpg
Gapin +2319
19.01.22 v 20:05

Když nad tím tak přemejšlim, tak měl Saša štěstí, že se upsal Spartě. Kdyby náhodou šel do Plzně nebo Pardubic, tak už to měl na talíři mnohem dřív :-D :-D :-D :-D

+1
otaznik11
karlos +1069
19.01.22 v 19:57

reakce na paul68: ,,To pak už bude jak v NHL, budeme muset hrát tři zápasy třeba ve..." zobrazit příspěvekTo pak už bude jak v NHL, budeme muset hrát tři zápasy třeba ve čtyřech dnech. :-D S naší marodkou by to bylo něco.. To aby jsme nazuli brusle pak už i my. *FUCKU* "

V tom případě si musíš vybrat, co je menší zlo *MIMO*

otaznik12
paul68 +453
19.01.22 v 19:36

Míša asi nebude nejostřejší tužka v penále. :-D *FUCKU*

otaznik13
rad55 +657
19.01.22 v 19:34

reakce na ReiN: ,,Já myslím že Pepa si vůbec nepřipouští že je pod nějakým..." zobrazit příspěvekJá myslím že Pepa si vůbec nepřipouští že je pod nějakým tlakem :-D "

Ona bude Míša dobrej manipulant, špatně se zaměřila.

273.jpg
Gapin +2319
19.01.22 v 19:32

Pane bože *MIMO* *MIMO* *MIMO*
Mám dost. Mám v sobě šest piv a nedal sem víc jak deset minut.
Teď nevím jestli se mám smát a nebo stydět.
Nevím co mělo za účel takhle veřejné ze sebe udělat kašpary, ale tohle je na mě fakt moc.
Že se dou vožrat, je jedna věc. Že když je člověk pod vlivem, tak ho napadají různý věci zvlášť když je v partě je věc druhá. Kdo to nezažil ani jednou ať hodí šutrem. Ale nechápu proč musí veřejně rozebírat svoje domácí problémy. Tohle mohli dávat na Nově jako reality show.

+3
otaznik15
rad55 +657
19.01.22 v 19:31

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Saláku ty jsi hovado!!! [:-} "

V první řadě je mi ho líto. Co je děs, že propálí, že chodila spousta nabídek!

otaznik16
Leo +119
19.01.22 v 19:29

Šaškárna na entou tento rozhovor. S inscenovaný jako hrom.
Za tím vším je úplně něco jiného. Takhle se prodat a udělat ze sebe šaška jen aby veřejnost něčemu uvěřila...neskutečný.
Amatérysmus

otaznik17
paul68 +453
19.01.22 v 19:22

reakce na rad55: ,,Mě strašně mrzí, že se neskamaradila s paní Jandačovou. Ta by..." zobrazit příspěvekMě strašně mrzí, že se neskamaradila s paní Jandačovou. Ta by taky mohla mít už zabalené kufry.
*FUCKU* "

*THUMBSUP* *THUMBSUP* *THUMBSUP* tak ten byl dobrej! *FUCKU*

otaznik18
Smogis +42
19.01.22 v 19:22

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Saláku ty jsi hovado!!! [:-} "

Salak ve Spartě zůstat chtěl. Za vším hledej ženu

1830.png
ReiN +455
19.01.22 v 19:21

reakce na rad55: ,,Mě strašně mrzí, že se neskamaradila s paní Jandačovou. Ta by..." zobrazit příspěvekMě strašně mrzí, že se neskamaradila s paní Jandačovou. Ta by taky mohla mít už zabalené kufry.
*FUCKU* "

Já myslím že Pepa si vůbec nepřipouští že je pod nějakým tlakem :-D

otaznik20
rad55 +657
19.01.22 v 19:19

reakce na ReiN: ,,Míša už ohlásila *ANO* "

Mě strašně mrzí, že se neskamaradila s paní Jandačovou. Ta by taky mohla mít už zabalené kufry.
*FUCKU*

+4
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 29. ledna - 17:20
    16.png
    PLZ (venku)
    Extraliga (43.kolo)
  • 31. ledna - 18:30