Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +786
09.04.19 v 18:03

Plzeňáci jsou asi ti poslední, kterých bych se zastával. Nicméně...prostě vyjádřili nesouhlas tím, že odešli. Stejně jako když jsme ten nesouhlas vyjádřili my, tak i tam zůstal plný stadion ostatních, kteří měli příležitost to vzít na sebe. A stejně jako u nás se to nestalo.

Plzeň je specifická. Nikde jinde se víc nenadává soupeři a všem okolo než fandí domácím. Je to tam takhle od nepaměti a to jsem tam byl poprvé snad před dvaceti lety. Můžeme si říkat, že jsou to IQ tykve, ale mají právo vyjádřit nesouhlas stejně jako kdokoliv jiný kdo si koupí lístek. Navíc co se ke mě doneslo, tak měli jasnou dohodu s vedením a tím, že jim tohle pustili, tak zřejmě měli pocit, že jim člověk bere to co mají rádi a co roky formují (to, že je to nejvulgárnější obecenstvo v lize jim nevadí - mají to takto prostě postavené).

Takže je do jisté míry i chápu.

Upřímně je mi to u ***e, jen má každá mince dvě strany.

Z tý TOP4 co tam zůstala je to jeden větší mamrd než druhej, takže by bylo nejlepší aby se vymlátili navzájem *NAPR****

892.jpg
MartinMegadeth +858
09.04.19 v 17:58

reakce na cedak: ,,Začnu trochu odjinud. Pardubice jsou celý rok ještě trapnější..." zobrazit příspěvekZačnu trochu odjinud. Pardubice jsou celý rok ještě trapnější než Sparta, ten tým, vedený z lavičky trenérem s profilem který netřeba popisovat, v podstatě kromě Sparty dlouhé týdny nikoho neporážel, a stabilně se potácí v průšvihu. Teď zřejmě projede baráží jako nůž máslem, hoši kolem Salfy si poklepou po ramenou jak to tu baráž mistrovsky zvládli, dojdou na město pro měšec na novou sezónu a pojede se dál v podstatě podle stejných not. A nikdo nebude nic řešit, hlavně ne nějaké hlubší důvody mizérie týmu, který je někde, kam nepatří. Proč by je řešili, mají druhé nejvyšší návštěvy v lize, a sezóna skončila úspěchem.
Nepřipomíná vám to něco? Sparta úspěšně pronikla do play off v kterém přestřílela Vítkovice, návštěvy dotáhla na rekordní hodnoty a navíc půl sezóny doma odehrála v podivných slavnostních dresech. Není to důvod poklepat si po ramenou, uvolnit čtyři hráče, kterým se nedalo moc šancí, a možná jednoho manažera, a vzít síťovku a vyrazit do Billy, Lidlu nebo Pramenu pro další obolus?
Požadavek na stanovení priority klubu od Mila1 se mi moc líbí, ale reálně bych řekl, že nejlíp ty priority popsal gapin, *NEMOCNY* "

Nutno přiznat, že analogií je bohužel mezi Pardubicemi a Spartou vidět mnoho. Snad s výjimkou, že morální kredit vedení Sparty je (zatím) přeci jen znatelně výš než v Pardubicích a že na tom obrazném tobogánu řítícím se do zatracení je Sparta stále výše o několik zatáček nad Pardubicemi. Rozdíl a to zásadní vidím ve zmíněném měšci (nebo spíš ranci peněz) z radnice. Zatímco Pardubice patří mezi nejúspěšnější hokejové vyděrače na radnicích, Sparta by si z té pražské mohla odvést maximálně diplom s vyobrazením vola, protože nejenže na áčko žádnou dotaci nedostává, ale ještě se dlouhé roky stará, udržuje a v rámci možností rekonstruuje Sportovní halu, která by v péči hlavního města už dávno připomínala hrad vypálený husity, pakliže by rovnou nespadla. *NAPR**** Rozhodně netvrdím, že tohle je důvodem neúspěšného období Sparty, dlouhého čekání na titul a posledních opravdu hororových sezón. Nicméně je rozdíl jestli klub z radnice dostává finanční prostředky, jimiž jsou kryty veškeré náklady na zimní stadión včetně platů technických pracovníků, nebo nedostává nic a všechno si musí platit sám včetně pronájmu haly. Troufnu si tvrdit, že se v extralize nenajde klub, který by dlouhodobě vykazoval větší rozdíl mezi celkovým ročním rozpočtem a rozpočtem na áčko než je Sparta. Nechápu jak je možné, že zákon umožňuje radnicím, okresům nebo krajům sponzorovat z veřejných peněz profesionální sportovní kluby. Mám pocit, že v České republice je řada naléhavějších záležitostí kam je třeba investovat veřejné peníze. Svým způsobem tato situace vytváří neregulérní prostředí v hokejové extralize, protože některé kluby jsou absencí dotací z radnic diskriminovány. A to je stav, který by zákon připouštět neměl. Neschvaluji na to neúspěchy Sparty, ale dlouhodobě mě tato situace hodně štve. *NAPR****

892.jpg
MartinMegadeth +858
09.04.19 v 17:52

reakce na chuli: ,,Mě třeba sere i taková blbost jako je pouštění hudby do..." zobrazit příspěvekMě třeba sere i taková blbost jako je pouštění hudby do fandění,v plzni se kotel *** a odešli..pojďme udělat to samé nebo se domluvit z produkcí ,že nebudou šahat do fandění těma ***ma a o pauzách aŤ si pouštěj třeba ejchuchutralala .. *NAPR**** *NAPR**** *NAPR**** "

Vojtěchu, ale tady mícháš jablka s hruškami. V Plzni Straka lidem z hokeje diskotéku nedělá. Tam se jednalo o reakci na jednorázové spuštění diskotéky doprovázené nápisem na kostce něco ve smyslu Diskotéka je lepší než vulgarity. Tomu ovšem předcházela žádost hlasatele, aby fanoušci ubrali z vulgárního skandování, kterou následovala přímo žádost Straky, člověka co v Plzni extraligu zachránil a bez něj by se tam profesionální hokej dost reálně už pěkných pár let nehrál. Když nezabralo ani jedno, následoval krok, který tak popudil kotel mazánků, aby odešli. Jenže Plzeň má dlouhodobě spoustu problémů s chováním svých diváků a klub je prostě nějak řešit musí. V poslední době těch průserů bylo tolik, že teď už je v podmínce možného uzavření stadionu. Po té parádě ze zápasu proti Třinci na konci ZČ, kdy lahví do hlavy dostal Hribik (že jeho výkony zasluhují, aby dostal po tlamě, je věc jiná) a plechovkou jeden z hráčů soupeře (možná opačně), se ani není co divit. Ono i těch 170 tisíc co klub zaplatil na pokutách za incidenty v onom zápase taky není zanedbatelná částka. Jsem celkem rád, že se pár hráčů Plzně po zápase ozvalo a dalo najevo své mínění co si o podobném kroku a podobných „fanoušcích“ myslí. Jako opustit svůj tým uprostřed semifinále, to je hodně silná káva i pro mě, věčně nespokojeného a enormně kritického fanouška. *MIMO* Plně sdílím tvoje výhrady a na**ání proti celkové atmosféře v O2 aréně provázející zápasy Sparty, proti pouštění diskotéky do skandování kotle a celému tomu lunaparku. Věř mi, že mně jako Sparťanovi, který chodí na Spartu už skoro čtyřicet let se z toho všeho zvedá už delší dobu kýbl. Nicméně by mě zajímalo jak si představuješ tu výzvu opustil hlediště, kdykoliv pustí diskotéku do skandování kotle. To by kotel a jeho sympatizanti měli velice rychle ušoupané nohy a trávili víc času po chodbách než v hledišti. *FUCKU*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +858
09.04.19 v 17:46

Dobré odpoledne, tak jsem se včera dovalil osobně na Letnou, abych na vlastní oči viděl to jarní zlepšení Sparty. Nebylo to úplně špatné, chvílemi se na hru Sparty koukat dalo. 3 body získala Sparta rozhodně zaslouženě. Škoda, že se nepovedlo z úvodního tlaku do dvacáté minuty skórovat, tak by dle mého názoru Zlín nakoupil víc. *SALA* 3 body jsou důležité, že má Sparta polštář 8 bodů na Jablonec, který příští kolo doma hostí Duklu a těžko nevyhraje. Navíc v něm cítím největší hrozbu, která by mohla Spartě zkomplikovat konečnou třetí příčku. Je třeba ho držet na distanc. Až cestou
z Letné domů jsem si uvědomil, že Sparta je pořád nejúspěšnějším týmem jara co se zisku bodů týká. *POSILOVNA* Na skandování dávající do souvislosti Slávii s židovskou komunitou mám svůj nekonformní názor, ale ten disciplinárka nesdílí. Proto nechápu proč bylo potřeba se včera tímto způsobem opakovaně projevovat. Že to mělo být vyjádření nespokojenosti s počtem lístků co poslala Slávie na ligové derby do Edenu Spartě jsem zjistil až dnes. Předpokládám, že většina návštěvníků na Letné na tom je podobně, pokud se vůbec pídila a dozvěděla tuto skutečnost. Protest se dá přeci vyjádřit vtipně. Nějakým transparentem s jízlivým poděkováním Slávii například. Obvykle platí, že s vtipem se dojde dál než s vulgaritou, ale o tom je nadlidský problém jistou skupinu návštěvníků fotbalových či hokejových zápasů přesvědčit. *FUCKU*

otaznik5
karlos +157
09.04.19 v 13:22

reakce na cedak: ,,Ohledně Sedláčka já si dovolím nesouhlasit. Machovský začal..." zobrazit příspěvekOhledně Sedláčka já si dovolím nesouhlasit. Machovský začal skvěle, ale postupně uvadal a s výkony, které předváděl v roce 2019, mi jako zvlášť exkluzivní jednička a jistota do kasy nepřišel. Samozřejmě je dost možné, že se na něm taky podepsala blbá nálada v klubu, ale pokud ne, připadal by mi Sedláček momentálně do kasy jako větší jistota než on. Ale ať se nám to líbí nebo ne, řekl bych, že právě tohle je jeden z důkazů, že do obsazení týmu má nyní hodně co mluvit Krupp. A to ve mně budí podstatně míň nadšení než smlouva pro Sedláčka. "

Mně osobně je vcelku jedno jestli tu bude Machovský nebo Sedláček. Je jasné, že daleko víc potřebujeme střelce a proto jsme si měli nechat jen jednoho z nich. Je jasné, že oba budou smlouvami patřit k těm dražším hráčům....

350.jpg
chuli +104
09.04.19 v 13:09

reakce na Amphicyoni: ,,Jenže v Plzni to pustili zcela záměrně a ohulili to a rozhodně to..." zobrazit příspěvekJenže v Plzni to pustili zcela záměrně a ohulili to a rozhodně to nebylo do fandění. A byl to až poslední krok, předchozích x pokusů nepomohlo. V Plzni a Brně je to odpad, Plzeň měla za poslední týdny tolik průserů, že se vedení i hráči staví proti, čemuž se nelze divit. U nás se tohle neděje, takže srovnáváš nesrovnatelný.
Co se týká pouštění hudby (a že bych si samozřejmě dovedl představit ve větší míře jinou) do fandění, občas se to u nás stane, ale když se zrovna nahlas a výrazně fandí, leckdy se s hudbou počká. Myslím, že letos v tom byl celkem posun. Určitě se to řeší s produkcí, to by ti tady řekli lépe povolanější. A k tvojí výzvě opustit tým a odejít z hlediště kvůli hudbě........?! *MIMO* "

Né kvůli hudbě,ale kvůli rušení fandění..nevím,ale co pozoruju tak minimálně dvakrát za třetinu se stane,že rozjedeš chorál,jede se i třeba přes malou pauzu a ty ***i tam pustěj hudbu ..na tohleto narážím a to mě v o2 sere ... říkám,když se nefandí ať si pouštěj třeba Hurvínka,ale ať se neserou do fandění ať už je jakékoliv ... kolikrát jsme začali i třeba něco na kometu a šup už tam byla hudba ... Já vím,že kluci s nima maj nějakou dohodu,ale režie na to evidentně *** .. *NAPR**** *NAPR**** *NAPR**** *BOXER* *BOXER* *SALA*

875.jpg
Amphicyoni +487
09.04.19 v 12:56

reakce na chuli: ,,Mě třeba sere i taková blbost jako je pouštění hudby do..." zobrazit příspěvekMě třeba sere i taková blbost jako je pouštění hudby do fandění,v plzni se kotel *** a odešli..pojďme udělat to samé nebo se domluvit z produkcí ,že nebudou šahat do fandění těma ***ma a o pauzách aŤ si pouštěj třeba ejchuchutralala .. *NAPR**** *NAPR**** *NAPR**** "

Jenže v Plzni to pustili zcela záměrně a ohulili to a rozhodně to nebylo do fandění. A byl to až poslední krok, předchozích x pokusů nepomohlo. V Plzni a Brně je to odpad, Plzeň měla za poslední týdny tolik průserů, že se vedení i hráči staví proti, čemuž se nelze divit. U nás se tohle neděje, takže srovnáváš nesrovnatelný.
Co se týká pouštění hudby (a že bych si samozřejmě dovedl představit ve větší míře jinou) do fandění, občas se to u nás stane, ale když se zrovna nahlas a výrazně fandí, leckdy se s hudbou počká. Myslím, že letos v tom byl celkem posun. Určitě se to řeší s produkcí, to by ti tady řekli lépe povolanější. A k tvojí výzvě opustit tým a odejít z hlediště kvůli hudbě........?! *MIMO*

+2
273.jpg
Gapin +1116
09.04.19 v 12:49

reakce na karlos: ,,V Plzni to ale pouštěli proto, aby ušetřili klubovou kasu, když..." zobrazit příspěvekV Plzni to ale pouštěli proto, aby ušetřili klubovou kasu, když domácí kotel řval sprostě na rozhodčí a hráče. To je na hony vzdálené nám..... To co se děje v Plzni by tady Bříza už dávno netrpěl *FUCKU* Takže se uklidňovat, že v tom nejsme sami nemá cenu *NE* Jsme v tom sami a jak to tak vypadá, tak i budeme. Žádné zásadní změny se nehlásí(konec Břízy, Broše). Krupp asi taky bude pokračovat, s čímž nesouhlasím, ale nevadí mi to tolik jako případné pokračování Břízy či Broše.
S podepsanými hráči nemám v zásadě žádný problém mimo Sedláčka. Nevím, ale nemám pocit, že by nás pálila pozice golmana. A Sedláček nebude jistě patřit k nejlevnějším. Já bych raději viděl peníze investované do nějakého kvalitního střelce a obránce. Nevěřím tomu, že to mezi golmany bude fungovat. Oba mají a logicky musí mít ambice být jedničkou.
Všechny kroky, které Sparta zatím udělala, ve mně vyvolávají obavy, že se téměř nic nezmění. Dál budeme razit disco, popcornožrouty, hnusný hokej a hnusné pivo :-! Ona se nám návštěva určitě zase o něco navýší a (skoro)všichni budou spokojení *METAL* Do poslední chvíle jsem doufal, že bychom se mohli dočkat SPARTY, ale už to vzdávám. Je mi z toho smutno *SALA* *SALA* *SALA* "

My je na tom jeste hur, protoze v Plzni maj to zlepsovani prostredi teprve v zacatku. Jen se u nich nadavalo vic, tak je to vsechno vic znat. U nas se na diskoteku a cirkus preslo automaticky s presunem do O2 areny, takze se s tim uz neda nic delat. Oni maji aspon sanci bojovat. I kdyz je to stejne marnej boj, kterej uz ma predem viteze.

otaznik9
cedak +102
09.04.19 v 12:34

reakce na karlos: ,,V Plzni to ale pouštěli proto, aby ušetřili klubovou kasu, když..." zobrazit příspěvekV Plzni to ale pouštěli proto, aby ušetřili klubovou kasu, když domácí kotel řval sprostě na rozhodčí a hráče. To je na hony vzdálené nám..... To co se děje v Plzni by tady Bříza už dávno netrpěl *FUCKU* Takže se uklidňovat, že v tom nejsme sami nemá cenu *NE* Jsme v tom sami a jak to tak vypadá, tak i budeme. Žádné zásadní změny se nehlásí(konec Břízy, Broše). Krupp asi taky bude pokračovat, s čímž nesouhlasím, ale nevadí mi to tolik jako případné pokračování Břízy či Broše.
S podepsanými hráči nemám v zásadě žádný problém mimo Sedláčka. Nevím, ale nemám pocit, že by nás pálila pozice golmana. A Sedláček nebude jistě patřit k nejlevnějším. Já bych raději viděl peníze investované do nějakého kvalitního střelce a obránce. Nevěřím tomu, že to mezi golmany bude fungovat. Oba mají a logicky musí mít ambice být jedničkou.
Všechny kroky, které Sparta zatím udělala, ve mně vyvolávají obavy, že se téměř nic nezmění. Dál budeme razit disco, popcornožrouty, hnusný hokej a hnusné pivo :-! Ona se nám návštěva určitě zase o něco navýší a (skoro)všichni budou spokojení *METAL* Do poslední chvíle jsem doufal, že bychom se mohli dočkat SPARTY, ale už to vzdávám. Je mi z toho smutno *SALA* *SALA* *SALA* "

Ohledně Sedláčka já si dovolím nesouhlasit. Machovský začal skvěle, ale postupně uvadal a s výkony, které předváděl v roce 2019, mi jako zvlášť exkluzivní jednička a jistota do kasy nepřišel. Samozřejmě je dost možné, že se na něm taky podepsala blbá nálada v klubu, ale pokud ne, připadal by mi Sedláček momentálně do kasy jako větší jistota než on. Ale ať se nám to líbí nebo ne, řekl bych, že právě tohle je jeden z důkazů, že do obsazení týmu má nyní hodně co mluvit Krupp. A to ve mně budí podstatně míň nadšení než smlouva pro Sedláčka.

otaznik10
karlos +157
09.04.19 v 11:51

V Plzni to ale pouštěli proto, aby ušetřili klubovou kasu, když domácí kotel řval sprostě na rozhodčí a hráče. To je na hony vzdálené nám..... To co se děje v Plzni by tady Bříza už dávno netrpěl *FUCKU* Takže se uklidňovat, že v tom nejsme sami nemá cenu *NE* Jsme v tom sami a jak to tak vypadá, tak i budeme. Žádné zásadní změny se nehlásí(konec Břízy, Broše). Krupp asi taky bude pokračovat, s čímž nesouhlasím, ale nevadí mi to tolik jako případné pokračování Břízy či Broše.
Všechny kroky, které Sparta zatím udělala, ve mně vyvolávají obavy, že se téměř nic nezmění. Dál budeme razit disco, popcornožrouty, hnusný hokej a hnusné pivo :-! Ona se nám návštěva určitě zase o něco navýší a (skoro)všichni budou spokojení *METAL* Do poslední chvíle jsem doufal, že bychom se mohli dočkat SPARTY, ale už to vzdávám. Je mi z toho smutno *SALA* *SALA* *SALA*

802.jpg
prcekk +230
09.04.19 v 11:27

Mě sere ještě víc 12 let bez titulu *KOSA* *KOSA* *KOSA*

+3
otaznik12
carlos3 +5
09.04.19 v 11:27

Je vidět, že v tom nejsme sami, že i v Plzni začínají dělat radši cirkus místo fandění *OMG* Určitě bych ale neudělal to co oni, protože to pak zbytečně odnesou hráči, kteří s tím nemají nic společného. Pokud bychom dopředu avizovali, že nám ten cirkus vadí a pohrozili případným odchodem, tak asi ok, ale bez nějakého varování bych to nedělal.

350.jpg
chuli +104
09.04.19 v 10:11

Mě třeba sere i taková blbost jako je pouštění hudby do fandění,v plzni se kotel *** a odešli..pojďme udělat to samé nebo se domluvit z produkcí ,že nebudou šahat do fandění těma ***ma a o pauzách aŤ si pouštěj třeba ejchuchutralala .. *NAPR**** *NAPR**** *NAPR****

otaznik14
SHS
09.04.19 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (8. 4. 2019):

Nejvíce příspěvků (6) napsal uživatel Mila1 a použil v nich celkem 2 300 znaků.

Další pořadí:
2. MartinMegadeth (příspěvky: 4, znaky: 7 546)
3. Gapin (příspěvky: 3, znaky: 602)
4. frafont (příspěvky: 2, znaky: 784)
5. jongormisa (příspěvky: 2, znaky: 381)

Celkem bylo včera napsáno 23 příspěveků, které obsahovaly 15 373 znaků.

otaznik15
cedak +102
08.04.19 v 23:47

Začnu trochu odjinud. Pardubice jsou celý rok ještě trapnější než Sparta, ten tým, vedený z lavičky trenérem s profilem který netřeba popisovat, v podstatě kromě Sparty dlouhé týdny nikoho neporážel, a stabilně se potácí v průšvihu. Teď zřejmě projede baráží jako nůž máslem, hoši kolem Salfy si poklepou po ramenou jak to tu baráž mistrovsky zvládli, dojdou na město pro měšec na novou sezónu a pojede se dál v podstatě podle stejných not. A nikdo nebude nic řešit, hlavně ne nějaké hlubší důvody mizérie týmu, který je někde, kam nepatří. Proč by je řešili, mají druhé nejvyšší návštěvy v lize, a sezóna skončila úspěchem.
Nepřipomíná vám to něco? Sparta úspěšně pronikla do play off v kterém přestřílela Vítkovice, návštěvy dotáhla na rekordní hodnoty a navíc půl sezóny doma odehrála v podivných slavnostních dresech. Není to důvod poklepat si po ramenou, uvolnit čtyři hráče, kterým se nedalo moc šancí, a možná jednoho manažera, a vzít síťovku a vyrazit do Billy, Lidlu nebo Pramenu pro další obolus?
Požadavek na stanovení priority klubu od Mila1 se mi moc líbí, ale reálně bych řekl, že nejlíp ty priority popsal gapin, *NEMOCNY*

otaznik16
Mila1 +6
08.04.19 v 21:59

reakce na Mila1: ,,Chápu, to jsme všichni, nehledám senzaci, jen bych chtěl zjistit..." zobrazit příspěvekChápu, to jsme všichni, nehledám senzaci, jen bych chtěl zjistit odpověď na mé otázky / přání, z klubu samozřejmě:

Rád bych:
1. Jednoho šéfa s odpovědností. Kdo to vlastně je? Jedno jediné jméno stačí prosím.
2. Jasnou koncepci. Kdo, co, kdy, jak. za kolik (ok, ty peníze nemusí komentovat)
3. Priorita klubu. Co to je? Disko? Návštěvnost? Play-off? 10. místo? Udržet se? Medaile?
4. Jak toho dosáhneme a s kým?
5. Je Sparta business projekt nebo je to ještě klub? To souvisí s bodem 1.

Ale to se asi nedovím. Proč to jinde jde? Proč jinde komunikují a tyhle věci jsou každému jasné? To je to, co mě sere, že Sparta si vytírá s fanoušky zadek a ani není schopná tyhle pro mne zásadní věci říct.

To jsem se rozohnil, pardon"

Do***e, proč se rozohňuji, chci jen slyšet od vedení klubu: "Ano, chceme medaili." Už mi ani nejde o zlato, jde mi o to, nenechat ze sebe dělat blbce. Bavit se hokejem i v březnu. Slyšet od vedení klubu, o co jde. Návštěvnost? Disko? Výdělek? Klub?

Vážně nevím a sere mne to, vážně sere. Snad Sparta?

Pardon, mně to vážně sere, tahle ignorance. Zabte mne

otaznik17
frafont +302
08.04.19 v 21:37

Zahustel jako bavič dobrej, ale na hřišti během zápasů už prosím ne...

otaznik18
Mila1 +6
08.04.19 v 20:11

reakce na Schaschek: ,,Hele já jsem taky nasranej jak to dopadlo a jak to celkově v klubu..." zobrazit příspěvekHele já jsem taky nasranej jak to dopadlo a jak to celkově v klubu vypadá. Ale vy fakt vidíte senzaci ve všem 8-)

Ty citace se tam střídají z jednoho prostýho důvodu -> nechtěli tam psát všude "uvádí Michal Broš". Kompetence jsou takový, že sportovní manažer je Broš a Vrábel je jeho úzký spolupracovník.

Nehledejme senzace tam, kde nejsou. 8-) "

Chápu, to jsme všichni, nehledám senzaci, jen bych chtěl zjistit odpověď na mé otázky / přání, z klubu samozřejmě:

Rád bych:
1. Jednoho šéfa s odpovědností. Kdo to vlastně je? Jedno jediné jméno stačí prosím.
2. Jasnou koncepci. Kdo, co, kdy, jak. za kolik (ok, ty peníze nemusí komentovat)
3. Priorita klubu. Co to je? Disko? Návštěvnost? Play-off? 10. místo? Udržet se? Medaile?
4. Jak toho dosáhneme a s kým?
5. Je Sparta business projekt nebo je to ještě klub? To souvisí s bodem 1.

Ale to se asi nedovím. Proč to jinde jde? Proč jinde komunikují a tyhle věci jsou každému jasné? To je to, co mě sere, že Sparta si vytírá s fanoušky zadek a ani není schopná tyhle pro mne zásadní věci říct.

To jsem se rozohnil, pardon

+1
273.jpg
Gapin +1116
08.04.19 v 19:53

reakce na Gapin: ,,Tak ty co prodlužujou smlouvu, tak to je asi dobře, protože to byli..." zobrazit příspěvekTak ty co prodlužujou smlouvu, tak to je asi dobře, protože to byli jedni z těch lepších.
Setrvání Sedláčka ale moc nechápu. Mít dvojici Machovský-Sedláček je na extraligu trochu nadstandart.
A pak mě trochu zaráží ta formulace článku:

"uvádí sportovní manažer Michal Broš."
"zní z vedení sportovního úseku klubu."
"konstatuje sportovně-technický manažer Tomáš Vrábel."
"uvádí vedení sportovního managementu klubu."

Tak jako kdo to teda vede? To do toho fakt krafoou všichni?"

Teď koukám že to ode mně okopíroval Ráž na Isportu :-D
Ale já to napsal fakt první, podle datumu a času je to jasný :-D

892.jpg
MartinMegadeth +858
08.04.19 v 17:04

reakce na frafont: ,,To je skoro jako fotbal, kde Sparta sděluje, jak v ceně permanentky..." zobrazit příspěvekTo je skoro jako fotbal, kde Sparta sděluje, jak v ceně permanentky jsou i domácí zápasy MOL Cupu - a že jsme jich za posledních několik let hráli fakt hodně *KSICHT* "

Ono těžko sehrát hodně utkání, nejen domácích, v soutěži, ve které se poslední roky pravidelně končilo už na podzim hned druhým zápasem, přičemž ten první se většinou hraje na hřišti soupeře z nižší soutěže. *KSICHT* Mimochodem zrušení automatického pořadatelství klubu z nižší soutěže byla stupidita všech stupidit, protože to vzalo hodně uvadlé soutěži jakou je Český pohár (zhruba každé dva roky pod jiným názvem) to poslední kouzlo co měl. Divizní nebo třetiligová mužstva měla možnost doma sehrát zápas dekády se Spartou nebo Slávií, případně s jiným ligovým soupeřem. Za to takové Litoměřicko v Edenu nebo Králův Dvůr v Ďolíčku to byly fakt pecky. Místo regionálního svátku poloprázdné stadiony. *NAPR****

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

Kalendář akcí

<<04 / 2019>>
    Po
    Út
    St
    Čt
    So