Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
frafont +364
11.08.19 v 19:29

Plzeň to pohnojila, ale my se na ni bodově dotáhnout asi nechceme - Štetina jak idiot vyrobí penaltu, Kozák by zase netrefil ani vrata od stodoly... *MIMO*

892.jpg
MartinMegadeth +1025
11.08.19 v 19:22

Dobrý podvečer, z rozhovoru s Brošem mám hodně divný pocit. Rozumím, že je zklamaný a naštvaný z rozhodnutí nového majitele i vedení. I z arogantního způsobu jakým s ním bylo zameteno. Nemám mu důvod nevěřit, že by si něco vymýšlel nebo přibarvoval. Ale jinak jsem několikrát zůstal při čtení celého rozhovoru s hubou dokořán. *MIMO* Trochu si tedy myslím, že v jeho prospěch mohl a měl intervenovat Bříza při jednáních o prodeji klubu. Rýpnutí do Tona mi přijde zbytečné. Z jeho sdělení, že ho práce v kanceláři nebavila mi spadla brada. Moc nechápu proč to s Břízou po roce nerozsekli a nepřešel k mládeži. Sparta si mohla ušetřit epizodu s Tlačilem u mládeže a místo sportovního ředitele mohla vzít někdo koho by ta práce naplnila. *MIMO* Na jedné straně říká, že by sám sebe vyhodil o půl roku dřív, na druhé straně zmiňuje alibismus hráčů a nejednost realizačního týmu pro společnou myšlenku. U hráčů mít pravdu může, ale těm už jsme namydlili hlavy dostatečně. Štáb lidí pod sebou šéf o své cestě musí přesvědčit nebo přikročit k personálním změnám. V hokejovém klubu jako v každé jiné firmě. Pokud neudělá jedno ani druhé pak pláče na špatném hrobě. *FRAJER* Dost mě překvapilo, že nekorigoval názor na lednové mediální grilování hráčů. Na repliku, že Machovský po sezóně mluvil o nesmyslném kopání do vlastních hráčů reagoval, že dosáhl natřením co chtěl a byl to tmelící prvek. Po pravdě, nevím. *OMG* Závěrem zmínil, že před rokem Sparta šla cestou charakterních hráčů, čímž možná došlo k úbytku ofenzivní kvality a dovednosti. To možná bych určitě vypustil. Dle mého názoru úbytek útočné kvality byl evidentní. Broš je přesvědčený, že v kádru bylo dost borců, kteří ofenzivní kvalitu měli nést. Tady bych si s ním dovolil polemizovat nejvíc. Podle jmen snad, ale podle výkonnosti nejen poslední sezóny o tom mám vážné pochybnosti. Broš vyjádřil přesvědčení, že nastoupená cesta toho času v polovině je správná. Nemám křišťálovou kouli, ale mám vážné pochybnosti, že při pokračování v této cestě bychom se příští nebo přespříští ročník dočkali pronikavějšího úspěchu, kterým pro mě je placka. Broše jsem měl vždycky rád a vážil jsem si ho. Na tom se nic nemění, ale z jeho včerejšího rozhovoru mám hodně smíšené pocity. Nicméně mu přeji hodně štěstí do dalšího života. A jsem rád, že na svém vztahu ke Spartě nic nemění. Jak se říká čas je nejlepší lékař a třeba se někdy v budoucnu ve Spartě objeví, i když si včerejším rozhovorem u nového vedení Sparty moc dobrou reklamu neudělal. *FUCKU*

+1
273.jpg
Gapin +1195
11.08.19 v 17:55

A ještě k tomu že vyhazujou lidi co pro Spartu dejchaj a že to bylo z míst, který fungovalo dobře.
Myslíte si že ten novej majitel nezkoumal jejich práci? Jako dobrý třeba to v těch místech fungovalo, ale nemyslíte si že ten novej majitel může mít třeba představu že to chce dělat jinak? Tady to přes deset let stojí za totální howno, ale furt se budou hledat nějaký omluvenky pro určitý osoby.
Netvrdím, že ty nový lidi co tam přijdou jsou lepší nebo jsou to třeba náký kamarádšofty, ale rozhodně je to věcí majitele si to takhle rozhodnout. A to jak psal Martin, že si novej majitel udělá úsudek a to co funguje že si tam zákonitě nechá, protože jinak je to špatnej manager, to mi přijde, že to nemůže napsat člověk zcela při smyslech.

-1
273.jpg
Gapin +1195
11.08.19 v 17:45

reakce na Schaschek: ,,Říká tam ale pravdu. Vy.ebali s ním řádně, ale po tom..." zobrazit příspěvekŘíká tam ale pravdu. Vy.ebali s ním řádně, ale po tom posledním vyhození mýho jmenovce se tam ničemu nedivím. Ať chceme nebo ne, tak patří mezi legendy klubu a takhle pálit mosty je ze strany současného vedení totální demence."

Hele ale tohle je fakt sorry jako... Broš je, byl a bude jako hráč klubová legenda.
Ale dva roky to měl na starost, nebudu rozebírat jaký měl finanční možnosti a podobně, ale dva roky tady skončila sezona průserem. A tomu absolutnímu průseru, se vyhla vždycky posledním zápasem v ZČ.
Za tohle by v každý normální firmě letěl tak, že by nestačil počítat schody.
Nevim kde se pořád bere to přesvědčení, že by se mu mělo za něco děkovat nebo se mu ještě klanět.
Jestli to ve Spartě takhle fungovalo, tak se nedivim, že to je tam kde to je.

+1
otaznik5
karlos +165
11.08.19 v 09:40

reakce na MartinMegadeth: ,,Milý kolego, jako vždy příspěvek vedoucí k zamyšlení. Co se..." zobrazit příspěvekMilý kolego, jako vždy příspěvek vedoucí k zamyšlení. Co se týká výchovného nejsem pro úplné zrušení, kluby do výchovy mládeže investují peníze, čas a energii. Mají právo dostat zaplaceno, ale tohle pravidlo musí mít úroveň a smysl. Není normální, aby se hráče platilo po celou dobu jeho kariéru při každém přestupu, kdy se změní vlastník jeho práv. Není normální, aby se platilo za hráče úplně jinému klubu než ho vychoval. A vnímám jako úplně absurdní, aby se platilo za hráče přes třicet, který se vrací poněkolikáté do extraligy ze zahraničí. Existující pravidlo o výchovném je třeba upravit, aby se za hráče mateřskému klubu zaplatilo výchovné jednou a tím to skončilo. Pokud odejde hráč pod smlouvou, pak si na své peníze klub přijde v rámci odstupného. Pokud hráč odejde po vypršení smlouvy, pak by výchovné měl zaplatit klub kam se dotyčný hráč ze zahraniční poprvé v rámci extraligy vrátí. Dneska už minimum hráčů drží věrnost jednomu klubu, nemůže systém placení výchovného provázet hráče po celou jeho kariéru do pětatřiceti nebo čtyřiceti let. Samozřejmě to není úplné vychytané a bylo by třeba to celé vyladit, nicméně stávající stav považuji dlouhodobě za neudržitelný. *NE* Nejsem názoru, že základní myšlenka svazu, aby byly mládežnické soutěže co nejširší a hrát je mohlo co nejvíc mladých hokejistů, je správná. Hokej od určitého věku není zábavní kroužek. Rodiče navíc stojí dost peněz. Tudíž není v pořádku, aby ti horší brzdili ty lepší a v podstatě na nich parazitovali. Kvantitou se kvalita nikdy nenahradí, to je úplně scestná myšlenka. Naprosto se shodneme, že co se týká řešení a častých změn v pořádání a organizaci soutěží mládeže i celého mládežnického hokeje je na svazu znát panika, chaos a neprofesionalita. Struktura a herní systém soutěží se mění prakticky každý rok a to nemůže ničemu prospět. Místo, aby se nějaké cestě dal prostor na tři, čtyři roky a pak se seriózně vyhodnotila. Mám i velké pochybnosti o fundovanosti a odbornosti jmen v souvislosti s mládežnickým hokejem, na která svaz dlouhodobě vsadil. V první řadě uvedu největšího tlučhubu historie československého hokeje Slávka Lenera. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale jediným jeho počinem bylo pofidérní Desatero trenéra mládeže a to bych svazu ve stejné formě dal dohromady za týden a za pár piv. *FUCKU* Co mi dlouhodobě chybí je například konstruktivní diskuse svazových činovníků zodpovědných za mládež s kritiky jejich práce. Není možné, aby lidé jako byl nebožtík doktor Bukač nabízející opakovaně pomocnou ruku byli přehlíženi a prezentováni svazem okolí v nejlepším případě jako podivíni. Člověk, kterému bylo na hokejových sympoziích aplaudováno vestoje ať už v Rusku, ve Skandinávii nebo v zámoří se u nás dočkal sluchu jen u vzdělané části hokejové veřejnosti a sportovních novinářů. V poslední době se povedlo rozjet různé programy, aby se čeští trenéři mohli jet podívat do Skandinávie jak se pracuje tam. Je to lepší než nic, ale bez dalších podpůrných programů a kroků je to jen takový výkřik do tmy. Musí probíhat aplikace nových prvků a přístupu systematicky i doma a ti co mají chuť a zájem hokej „dělat“ po novu, tak musí mít podporu. A rovnou se ptám proč nejdeme dál. Proč nepozveme odborníky ze Skandinávie, aby nám třeba pomohli a dohlédli nad novým projektem Dukly, aby ten dával smysl. Základní myšlenka tohoto projektu špatná není, ale zatím se ji příliš smysluplně nepovedlo uchopit co tak sleduji. Celkově uzavření první ligy zaštítěné rozvojem mladých hokejistů přineslo mnohem víc škody než užitku. Na posledním světovém šampionátu svaz vydělal v řádu stovek milionů korun: investujme je tedy do skutečných odborníků. Vyžádejme si pomoc ze zahraničí, kde se mládežnický hokej dělá dobře. *POSILOVNA* Nepochybně je správné se inspirovat švédským a finským modelem prací s mládeží. Ale je u toho třeba používat hlavu. Jedná se též o relativně malé země s velkou hokejovou tradicí, nicméně je třeba mít na paměti i určité odlišnosti. Oni jsou ekonomicky například přeci jen jinde. Nelze zkopírovat do mrtě jeden model a pak ho na sílu v tuzemsku aplikovat jako to zkoušel Slávek Lener. Osobně bych úplně nezatracoval ani možné stáže, programy a spolupráci s ruským hokejem, protože dle mého názoru i ruská škola může přinést řadu inspirací. Jsou věci co ruský hokej dělá dobře a přes úplně jinou základnu mají ekonomické limity, dost možná větší než s jakými se potýkáme doma. I přes v podstatě trvalé očekávání minimálně bojů o medaile na každé velké seniorské akci jsem velmi skeptický k budoucnosti českého hokeje. Znatelný sestup českého hokeje pomalu začal již po přelomu tisíciletí. Minimálně patnáct let o něm víme a dobrých deset let o něm seriózně mluvíme, ale nemohu se zbavit, že o něm stále jen mluvíme. A to včetně zodpovědných osob na svazu. Nemám pocit, že za těch deset let se povedlo aspoň nastartovat náznak fungujícího systému dávajícího naději na zastavení propadu a postupného zlepšování se. Něco se v panice vymyslí, za rok až dva se to chaoticky změní a takhle to jde pořád dokola. Rád bych se mýlil, ale do pěti až sedmi let, pakliže nedojde k navýšení počtu účastníků, bude česká osmnáctka i dvacítka mít velké problémy s udržením elitní skupiny a spíše začne pravidelně střídat elitu s pralesem. Do deseti let začne mít vážnější problémy i seniorský nároďák, aby se dostával do čtvrtfinále, a z české extraligy se pomalu stane stejně strašidelný a nekoukatelný produkt jako je ta slovenská. Tedy pokud pokles bude dál pokračovat a zodpovědní lidé za český hokej opravdu rychle nenastartují souhrn účinných opatření, která by vedla pro začátek aspoň k zastavení trvalého poklesu. A mezi těmi účinnými opatřeními mám na mysli například i zúžení počtu účastníků extraligy a vyřešení pojetí první ligy, čímž narážím na přetrvávající profesionální status této soutěže s tak nadimenzovaným celkovým počtem účastníků. *MIMO* "

Já si zase naopak myslím, že je důležité, aby hokej hrál co nejvyšší počet dětí. Čím víc dětí, tím větší šance najít talent. Jak se říká z howna bič neupleteš, i když se budeš snažit sebevíc a budeš k tomu mít nejlepší "pletce bičů na světě" *NE* *NE* A je jasné, že hokej je sakra drahý koníček, který si spousta dětí nemůže dovolit a tak je jasné, že základna je malá a talentů ještě méně. Najít rozumnou rovnováhu je a bude těžké, ale podle mne bez navýšení počtu dětí to fungovat nebude.
Já jako kluk jsem hrál v létě fotbal a v zimě hokej, což tak asi mělo hodně z nás husákových dětí. Musel jsem mít pouze hokejku, brusle, rukavice a přilbu. Výzbroj jsem dostal zapůjčenou z klubu. Jsem z malého města, kde se hokej již dávno nehraje. Ale tenkrát když byl někdo dobrý, ihned po něm sahali z větších klubů a v té rozlehlé síti malých klubů byla mnohem větší šance ulovit talent než dnes. Tolik můj názor na počet dětí. Jinak se vším ostatním, co se týká našeho hokejového svazu, naprosto souhlasím *ANO* *ANO*

otaznik6
SHS
11.08.19 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (10. 8. 2019):

Nejvíce příspěvků (3) napsal uživatel loupák a použil v nich celkem 645 znaků.

Další pořadí:
2. Mandor (příspěvky: 2, znaky: 283)
3. Kimi R. (příspěvky: 2, znaky: 184)
4. frafont (příspěvky: 1, znaky: 274)
5. Schaschek (příspěvky: 1, znaky: 247)

Celkem bylo včera napsáno 12 příspěveků, které obsahovaly 2 044 znaků.

386.jpg
Mandor +141
10.08.19 v 22:34

reakce na SpartaCorps: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/367087/legenda-sparty-zelenka..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

Jirka Zelenka má za sebou transplantaci ledviny"

tahle informace mi utekla, tak už jen snad držím palce ať vše dobře dopadne.

83.jpg
SpartaCorps +281
10.08.19 v 21:25

isport.blesk.cz/clan...

Jirka Zelenka má za sebou transplantaci ledviny

386.jpg
Mandor +141
10.08.19 v 20:58

reakce na Schaschek: ,,Říká tam ale pravdu. Vy.ebali s ním řádně, ale po tom..." zobrazit příspěvekŘíká tam ale pravdu. Vy.ebali s ním řádně, ale po tom posledním vyhození mýho jmenovce se tam ničemu nedivím. Ať chceme nebo ne, tak patří mezi legendy klubu a takhle pálit mosty je ze strany současného vedení totální demence."

Já ten článek celý budu mít zítra, ale z toho co se psalo ve veřejné části Sportu mě zaujalo přesně to co tu psal Martin. Takhle si odporovat v rámci jednoho rozhovoru je umění.

otaznik10
Kimi R. +51
10.08.19 v 18:17

Aha , já článek nečetl , jen mě rozčílilo , to co citoval Martin .

5.png
Schaschek +953
10.08.19 v 17:13

reakce na Kimi R.: ,,Ten se měl omluvit , utřít v kanceláři prach , vyklidit stolek a..." zobrazit příspěvekTen se měl omluvit , utřít v kanceláři prach , vyklidit stolek a slušně poděkovat , a mlčky odejít ."

Říká tam ale pravdu. Vy.ebali s ním řádně, ale po tom posledním vyhození mýho jmenovce se tam ničemu nedivím. Ať chceme nebo ne, tak patří mezi legendy klubu a takhle pálit mosty je ze strany současného vedení totální demence.

otaznik12
Kimi R. +51
10.08.19 v 10:58

reakce na loupák: ,,Michal Broš při vší úctě k němu si malinko nevidí do huby..." zobrazit příspěvekMichal Broš při vší úctě k němu si malinko nevidí do huby ....určitě nebudu jako Petr Ton, který po konci ve Spartě při každé příležitosti v médiích naříkal, jak se k němu klub nehezky zachoval..... a hned na začátku rozhovoru...... arogantně mi oznámili, že mám jít. Nebylo to fér, navíc absolutně chyběl právní rámec. Podepsané smlouvy skončily v koši..... no ty vole Bošáku sorry jako *VYKULENY* *HAHA* "

Ten se měl omluvit , utřít v kanceláři prach , vyklidit stolek a slušně poděkovat , a mlčky odejít .

+1
903.jpg
loupák +374
10.08.19 v 10:55

Jinak, ale docela solidní rozhovor. On se asi do Sparty v tuhle dobu uplně nehodil. Je to takovy poctivý idealista a to v tomhle období asi nemohlo uplně fungovat.

+1
903.jpg
loupák +374
10.08.19 v 10:37

reakce na jongormisa: ,,Nemate nekdo tento clanek..." zobrazit příspěvekNemate nekdo tento clanek isport.blesk.cz/clan..."

Skoč si do trafiky jako já.

+1
903.jpg
loupák +374
10.08.19 v 10:36

Michal Broš při vší úctě k němu si malinko nevidí do huby ....určitě nebudu jako Petr Ton, který po konci ve Spartě při každé příležitosti v médiích naříkal, jak se k němu klub nehezky zachoval..... a hned na začátku rozhovoru...... arogantně mi oznámili, že mám jít. Nebylo to fér, navíc absolutně chyběl právní rámec. Podepsané smlouvy skončily v koši..... no ty vole Bošáku sorry jako *VYKULENY* *HAHA*

+4
otaznik16
jongormisa -3
10.08.19 v 09:25

Nemate nekdo tento clanek isport.blesk.cz/clan...

otaznik17
karlos +165
10.08.19 v 08:36

reakce na frafont: ,,https://www.hcsparta.cz/clanek.asp?id=Pribyl-Tesim-se-na-led-kluci-mi-..." zobrazit příspěvekwww.hcsparta.cz/clan...
Tak snad to vyjde, to by byla pro mě největší posila, Kvapil, Polášek atd. jsou až za ním *SALA* "

Přeju Danovi i nám všem, aby to vyšlo *SALA* *SALA* *SALA*

otaznik18
frafont +364
10.08.19 v 07:30

www.hcsparta.cz/clan...
Tak snad to vyjde, to by byla pro mě největší posila, Kvapil, Polášek atd. jsou až za ním *SALA*

+2
otaznik19
SHS
10.08.19 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (9. 8. 2019):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 11 136 znaků.

Další pořadí:
2. kvcr (příspěvky: 2, znaky: 1 340)
3. frafont (příspěvky: 2, znaky: 734)
4. SpartaCorps (příspěvky: 1, znaky: 38)

Celkem bylo včera napsáno 9 příspěveků, které obsahovaly 13 248 znaků.

83.jpg
SpartaCorps +281
09.08.19 v 23:11

Zejtra rozhovor s Brošem ve Sportu...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 25. srpna - 13:30
    42.png
    MAN (venku)