Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
frafont +615
08.10.20 v 09:06

Tak Prymula údajně plánuje na čtrnáct dní kompletně odstřelit sport, kina, divadla a další. Uvidíme, jaká bude skutečnost, co zejtra (nebo kdy vlastně) vyplodí, ale já bych se nedivil, kdyby se to potvrdilo. A bohužel se obávám, že by to znamenalo (skoro) konečnou pro sezónu 2020/21 dřív, než pořádně začala, protože ono by to nejspíš nebylo jenom na čtrnáct dní, ale na sakra delší dobu.

otaznik2
SHS
08.10.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (7. 10. 2020):

Nejvíce příspěvků (3) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 3 959 znaků.

Další pořadí:
2. Mandor (příspěvky: 2, znaky: 528)
3. Medvěd (příspěvky: 2, znaky: 261)
4. SpartaCorps (příspěvky: 2, znaky: 172)
5. frafont (příspěvky: 1, znaky: 625)

Celkem bylo včera napsáno 13 příspěveků, které obsahovaly 6 175 znaků.

571.png
Medvěd +236
07.10.20 v 22:55

reakce na marek17: ,,ve volné chvíli během karantény jsem navrhnul řekněme..." zobrazit příspěvekve volné chvíli během karantény jsem navrhnul řekněme alternativní logo SHS, bez žádných ambicí. Kdo by případně chtěl využít jako wallpaper, dejte vědět, můžu zaslat. SHS díky za práci a chorea. ibb.co/xXN0342 *FLAGSPA* "

Á, pán je šikovnej... Klidně jako samolepka na auto!

83.jpg
SpartaCorps +424
07.10.20 v 22:27

reakce na marek17: ,,ve volné chvíli během karantény jsem navrhnul řekněme..." zobrazit příspěvekve volné chvíli během karantény jsem navrhnul řekněme alternativní logo SHS, bez žádných ambicí. Kdo by případně chtěl využít jako wallpaper, dejte vědět, můžu zaslat. SHS díky za práci a chorea. ibb.co/xXN0342 *FLAGSPA* "

jako hodně povedený....normálně ho vidím na dresu...nebo na triku....
*THUMBSUP* *PEKLO* *THISISSPARTA*

83.jpg
SpartaCorps +424
07.10.20 v 22:17

Michael Krutil drafotvanej Chicagem na 110 místě *BRAVO*

674.jpg
marek17 +139
07.10.20 v 22:05

ve volné chvíli během karantény jsem navrhnul řekněme alternativní logo SHS, bez žádných ambicí. Kdo by případně chtěl využít jako wallpaper, dejte vědět, můžu zaslat. SHS díky za práci a chorea. ibb.co/xXN0342 *FLAGSPA*

+3
otaznik7
Anguilla +66
07.10.20 v 18:47

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, jsem rád, že moje výzva byla přijata a..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, jsem rád, že moje výzva byla přijata a Spartička včera z města lázeňských šviháků přivezla domů tři body za první letošní venkovní vítězství. První gól mě dostal: přesilovka kdy šel puk z hokejky na hokejku a komplet obranná čtyřka soupeře včetně brankáře Novotného jen přihlížela. Připomnělo mi to doby kdy v početních výhodách řádili Ton s Hlinkou, Výborný s Hlaváčem a Martincem nebo před nimi Kasterovci. Mimochodem Horákův táta z podobné parkety rozděloval před necelým čtvrtstoletím puky Zelímu se Žemlou. *THUMBSUP* Snad se Řepík střelecky chytil a bude přispívat gólově pravidelně. Bylo by to potřeba, protože branek zatím moc nestřílíme. Nejsme ani na průměru tří vstřelených na zápas, ale pokud budou tři vstřelené góly stačit na tři body jako včera nebo v pátek, tak s tím problém tolik nemám. Radši než aby sedm gólů nestačilo opakovaně na plnotučnou výhru jako začátkem loňského ročníku. V pátek hrát nebudeme, nejbližší zápas nás čeká v neděli v Litvínově a podle všeho by opět měl být v přímém přenosu na ČT SPORT. Tak se nám snad do té doby uzdraví aspoň některý obránce. Sestava defenzivních řad připomínala včera Krušné hory po kyselých deštích. Ne že by včerejší obrana zahrála špatně, ale přijít po šesti odehraných zápasech hned o čtyři beky ze základní sestavy (pokud dobře počítám, včera chyběli Jurčina, Piskáček, Košťálek a Němeček) to je dost síla. *MIMO* "

Jo Replika dost často vídám na fotbalové Spartě vím kde sedí chodí dost často do stanu na jídlo nepřipadá mi ani že by byl nějak nafoukaný.

892.jpg
MartinMegadeth +1755
07.10.20 v 17:58

Fortelného Sparta pustila na roční hostování do Teplic. Za mě určitě dobré rozhodnutí, protože ve Spartě se do základu nedostal a po příchodu Pavelky by jeho šance v tomto ohledu ještě poklesly. Hejkal nespokojeně hejkal, že chtěl ještě Polidara. Doleva má Sparta Krejčího 92, Plavšiče, eventuálně ještě Mohlberga Karlssona a případně Hložka (teoreticky i možná Minčeva, i když ten by měl být spíš doprava). tak nevím co s ním má trenér Kotal za plány a jestli by mu víc neprospělo hrát pravidelně kapr ligu v Teplicích. *FRAJER* Juliš podepsal novou smlouvu se Spartou. Abych pravdu řekl, že podepíše novou smlouvu a já z toho budu mít radost, tak bych ještě před půl rokem považoval za naprosto vyloučenou věc. *POSILOVNA*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +1755
07.10.20 v 17:54

reakce na Mandor: ,,https://www.seznamzpravy.cz/clanek/glosar-sparta-vycarovala-pavelku-gr..." zobrazit příspěvekwww.seznamzpravy.cz/...

Tedy jestli je tohle pravda, tak se mi to vůbec nelíbí. Pak se těžko můžeme divit tomu, že spousta hráčů do Sparty prostě nechce."

Na můj vkus z toho děláš zbytečnou kovbojku. Pod elaborátem je podepsaný Mádl, známý pohádkář a fabulátor. Občas napíše čtivou a dobrou glosu, to mu neberu, ale s pravdivostí svých informací si hlavu neláme. Navíc je to židočíňan jako poleno a Spartu nikdy v lásce neměl. Ještě když byl členem Deníku Sport, tak dokázal plodit neskutečné *** směrem k Letné jak na běžícím pásu. Má výhodu oproti většině sportovních žurnalistů, především mladší generace, že umí používat český jazyk a gramatika není jeho nepřítel, tudíž stylisticky a pravopisně mají jeho články hlavu a patu. Z jeho dnešního elaborátu na mě vykoukla jediná směrodatná informace, že se kluby na přestupu Condého nedohodly. Zástupci Zlína odjeli roztrpčeni a tím to končí: všechno další už je Mádlův příběh. V článku chybí vyjádření obou stran k průběhu jednání, tudíž nikde není jistota, že se Zlín nepokusil na poslední chvíli šponovat cenu, splátky nebo jiné podmínky. U jednání nikdo z nás včetně Mádla nebyl a nikdo z nás opět včetně Mádla netuší co předcházelo za kroky, dohady nebo dohody při jednání před cestou zlínské výpravy do Prahy. Mimochodem že na pocit utrpěné křivdy ve Zlíně být žádný hmatatelný důvod nemusí, to nám poměrně nedávno předvedl v plné kráse Páník. *KSICHT*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +1755
07.10.20 v 17:47

Dobré odpoledne, jsem rád, že moje výzva byla přijata a Spartička včera z města lázeňských šviháků přivezla domů tři body za první letošní venkovní vítězství. První gól mě dostal: přesilovka kdy šel puk z hokejky na hokejku a komplet obranná čtyřka soupeře včetně brankáře Novotného jen přihlížela. Připomnělo mi to doby kdy v početních výhodách řádili Ton s Hlinkou, Výborný s Hlaváčem a Martincem nebo před nimi Kasterovci. Mimochodem Horákův táta z podobné parkety rozděloval před necelým čtvrtstoletím puky Zelímu se Žemlou. *THUMBSUP* Snad se Řepík střelecky chytil a bude přispívat gólově pravidelně. Bylo by to potřeba, protože branek zatím moc nestřílíme. Nejsme ani na průměru tří vstřelených na zápas, ale pokud budou tři vstřelené góly stačit na tři body jako včera nebo v pátek, tak s tím problém tolik nemám. Radši než aby sedm gólů nestačilo opakovaně na plnotučnou výhru jako začátkem loňského ročníku. V pátek hrát nebudeme, nejbližší zápas nás čeká v neděli v Litvínově a podle všeho by opět měl být v přímém přenosu na ČT SPORT. Tak se nám snad do té doby uzdraví aspoň některý obránce. Sestava defenzivních řad připomínala včera Krušné hory po kyselých deštích. Ne že by včerejší obrana zahrála špatně, ale přijít po šesti odehraných zápasech hned o čtyři beky ze základní sestavy (pokud dobře počítám, včera chyběli Jurčina, Piskáček, Košťálek a Němeček) to je dost síla. *MIMO*

+2
903.jpg
loupák +438
07.10.20 v 14:56

reakce na Mandor: ,,https://www.seznamzpravy.cz/clanek/glosar-sparta-vycarovala-pavelku-gr..." zobrazit příspěvekwww.seznamzpravy.cz/...

Tedy jestli je tohle pravda, tak se mi to vůbec nelíbí. Pak se těžko můžeme divit tomu, že spousta hráčů do Sparty prostě nechce."

Tohle Mádlovo plácání, bych nebral nijak zásadně vážně. Potřebuje něco napsat, tak si cucá z prstu příběh, jak tam sám píše, podle indicií. Tak podle indicií si můžeš vymyslet co se ti zrovna hodí.

+1
otaznik12
frafont +615
07.10.20 v 13:29

Sorry, ale Mádl je zakomplexovanej s*áč, kterej nevynechá jedinou příležitost nakydat na Spartu a věci okolo Sparty hnůj, takže jeho výplody mají pro mě nulovou hodnotu (nebo snad i pod nulou, kdyby to bylo možný). Pokud ACS současně zkoušela Pavelku i Condeho a dopadl ten první, tak za mě dobře, teď potřebuje hotový hráče a ne nějaký sázky do budoucnosti. Jinak s tou cenou to mohlo klidně bejt v opačným gardu, že se něco nadhodilo, ale potom ve finále Zlín chtěl Spartu podojit a chtěl najednou o dost víc v porovnání s původní částkou (ale naši je s tím poslali do háje).

+1
386.jpg
Mandor +191
07.10.20 v 11:33

reakce na Medvěd: ,,Nepůjdou sem, nepůjdou odtud. Tohle je o úhlu pohledu na bitvu a..." zobrazit příspěvekNepůjdou sem, nepůjdou odtud. Tohle je o úhlu pohledu na bitvu a taktiku manažerů. A že prskají tamti za Botičem? No a? A že by sem spousta hráčů nechtěla? Hmm, dotěď jsme se jich zbavovali."

no já si vzpomenu hned na několik obránců co dali přednost jiným Českým klubům. Tohle chování nedělá dlouhodobě dobrotu. Chápu, jde o kšeft. Ale nějaká úroveň je nutná.

571.png
Medvěd +236
07.10.20 v 10:50

Nepůjdou sem, nepůjdou odtud. Tohle je o úhlu pohledu na bitvu a taktiku manažerů. A že prskají tamti za Botičem? No a? A že by sem spousta hráčů nechtěla? Hmm, dotěď jsme se jich zbavovali.

386.jpg
Mandor +191
07.10.20 v 10:26

www.seznamzpravy.cz/...

Tedy jestli je tohle pravda, tak se mi to vůbec nelíbí. Pak se těžko můžeme divit tomu, že spousta hráčů do Sparty prostě nechce.

otaznik16
SHS
07.10.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (6. 10. 2020):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 5 850 znaků.

Další pořadí:
2. frafont (příspěvky: 2, znaky: 368)
3. Mandor (příspěvky: 1, znaky: 236)
4. paul68 (příspěvky: 1, znaky: 164)
5. marek17 (příspěvky: 1, znaky: 83)

Celkem bylo včera napsáno 9 příspěveků, které obsahovaly 6 701 znaků.

otaznik17
paul68 +15
06.10.20 v 21:19

Uf, tři punkty doma, konečně výhra venku, už to odtamtud nebude s nulou 8-) Jinak ty zranění v obraně, to je děs :-/ Snad budem brzo v plný síle. *FLAGSPA*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +1755
06.10.20 v 18:22

Jsou události, které by neměly být zapomenuty. A jednou z nich je rozprášení československého hokejového týmu, který zvítězil na MS 1947 i 1949 a na ZOH v roce 1948 bral stříbro a to ještě tuším jen vinou horšího skóre. Právě dnes a zítra uplyne smutné výročí 70ti let od vykonstruovaného procesu, který jádro tohoto týmu poslal na za údajnou špionáž a velezradu do kriminálu, který strávilo jedenáct z nich v uranových dolech než dostali v po pěti letech milost od prezidenta Zápotockého. Je to svinstvo, které by nemělo být nikdy zapomenuto! Když odhlédnu od nezměrného lidského utrpení (můj dobrý známý je syn jednoho z hokejistů, který původně dostal dvouciferný trest), pak se jednalo i o velkou sportovní tragédii. Československý hokej se z ní vzpamatovával pomalu dekádu a na další zlato ze světového šampionátu čekal předlouhých dvaatřicet let. *KOSA* *KOSA* *KOSA*
isport.blesk.cz/clan...

+5
892.jpg
MartinMegadeth +1755
06.10.20 v 18:14

reakce na Amphicyoni: ,,Jsou to pravidla, která se aplikují, v poslední době by mohli..." zobrazit příspěvekJsou to pravidla, která se aplikují, v poslední době by mohli vyprávět i gólmani týmů jako United či Barcelona, stejně tak jako na mistrovstvích všemožných kategorií. A na video se v takovýchto případech, jako jsou jasné situace ano/ne (ofsajd, postavení gólmana při penaltě atp.), dívat nechodí. A i kdyby Skomina šel, musel by jen potvrdit rozhodnutí VARu. Podle mého názoru kdyby Kolář chytil opakovanou penaltu, opakovala by se znova. Slavie, stejně jako Plzeň, dojíždí na to, že u nás jim ledacos projde a pak jsou hrozně překvapení, když v Evropě ne. A to už vůbec nemluvím o tom, že český VAR má trochu jinak nastavené posuzování, než je běžné. *KOSA* "

Ano, musím zrevidovat včerejší vyjádření o minimální aplikaci na aplikaci občasnou, protože po posledním zpřísnění pravidla o postavení brankáře při pokutovém kopu se začala objevovat nařízení o opakování chycených penalt, což předtím bývalo opravdu výjimečné. Poslední zpřísnění už je pro brankáře hodně ostré a z neproměněných penalt by se jich muselo opakovat vysoké procento, což se neděje. Nechci polemizovat s pravidlem, to ať udělají odborníci, ale jsem zastáncem toho, že když už nějaké pravidlo existuje má být závazné pro každého, kdekoliv a kdykoliv. I když se s opakováním pokutového kopu už potkali i gólmani klubů jako Barcelona nebo United pořád si nejsem jist důsledností a nedůslednost vyvolává jen zlou krev, dohady a podezření. Sám mám červíčka pochybnosti jestli by rozhodčí u VARu při naprosto stejné situaci na druhé straně hlavnímu avizoval porušení pravidel. Pakliže by Kolář zneškodnil i druhou penaltu, hypoteticky by musel Skomina nařídit další, protože při ní se dopustil Kolář pro mě viditelnějšího porušení. Trochu mě mrzí, že se to nestalo, jelikož to by Saša Vondra Slovinsku určitě vyhlásil válku. *FUCKU* Co se týká Skominy, nepsal jsem nikde, že byla jeho povinnost jít překontrolovat video. Přesně to vysvětluje v přiloženém rozhovoru bývalý rozhodčí Příhoda, se kterým plně souhlasím. Je to jen můj názor, že hlavní rozhodčí by v takové situaci sám měl záznam vidět než přijme rozhodnutí. On je hlavní, propůjčuje zápasu vlastní jméno, ksicht i zodpovědnost a mělo by být i v jeho zájmu, že si nenechá doporučit nějakou hovadinu. I u videa sedí lidský faktor, jehož chybu nelze vyloučit. Mám za to, že by to měla být součást jakési profesní cti hlavního rozhodčího, ale nikomu to necpu. *FRAJER* Se závěrem bezvýhradně souhlasím: VAR v kapr lize jde zvláštní vlastní cestou, kdy namísto zájmu o napravování chyb na hřišti slouží ke krytí různých křiváren. Netvrdím, že vždycky, ale dost často. Na stabilně nakloněnou tuzemskou rovinu v Evropě protěžované kluby kapr ligy doplácí: to platilo i pro Spartu v éře Horníka. Včera jsem dával ukázkový příklad na Hruškovi, který do soubojů ve vápně chodí jako prase, ale v kapr lize mu jeho kick-boxerské eskapády nikdo jako faul nezapíská. *NAPR****
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +1755
06.10.20 v 18:11

reakce na Mandor: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2020-21/385276/pre..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

Ale to je dobrá zpráva :-). Dnes by se mohl hrát i hokej, takže snad pohoda. "

Z příchodu Pavelky mám opravdu radost. S jeho příchodem aspoň do zimy jsem už nepočítal a ačkoliv jsem se s ním smířil, tak je to moc dobrá zpráva. Pavelka je vysoce nadstandardní šestka nebo osmička, důrazný a odolný hráč, který Spartě určitě pomůže. Ještě mu není třicet, je v ideálním věku, má zkušenosti ze zahraničí a vztah ke klubu. Za mě další z příchodů co dává smysl. *THUMBSUP* Hlavně, aby byl zdravý. Navíc pokud by hrál před stopery, může Kotal využít Krejčího 99 do středu obrany a snad nebude tolik chybět na svém obvyklém postu ve Spartě. Aspoň než se Hancko dá zdravotně dohromady, protože Lischka se zatím s formou moc nepotkal. V článku je zmíněn zájem Sparty (i Slávie) o Condeho ze Zlína. Tohoto hocha jsem si ještě pořádně nevšiml v kapr lize. *MIMO*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 30. října - 18:30
    16.png
    PLZ (doma)
    Extraliga (14.kolo)
  • 1. listopadu - 15:30
    17.png
    ZLN (venku)