Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
892.jpg
MartinMegadeth +944
19.06.19 v 16:57

Zatímco hokejová Sparta má prvních pět kol extraligy celkem brutální los, tak los fotbalové Sparty v úvodních kolech je celkem přívětivý. Na konci prázdnin po domácím zápase s Olomoucí by bodový zisk Sparty rozhodně měl začínat dvojkou. A být samozřejmě dvouciferný. *KSICHT* *KSICHT* *KSICHT*
sparta.cz/cs/clanek/...

otaznik2
frafont +335
19.06.19 v 16:57

Tak je rozlosovaná fotbalová liga a ACS začíná doma se Slováckem, měření sil se Slávií a Plzní jde hezky těsně za sebou (10. a 11. kolo). Tak hlavně aby se neopakovala sezóna 18/19, kdy to bylo snad 23 bodů za prvních devět kol a potom za zbytek podzimu celých 9 bodů.

892.jpg
MartinMegadeth +944
19.06.19 v 16:46

"Sparta se snaží zkvalitnit tým, cílem jsou mnohem lepší výsledky než v posledních letech. Několikrát jsem mluvil. s Jardou Hlinkou, který nově začal působit ve vedení klubu. Mám z toho dobrý pocit," přiznává. Sparta nedávno ohlásila změnu majitele, následně došlo k přesunům v managementu. „Na dálku jsem to sledoval, nastoupili noví lidé včetně Jardy Hlinky nebo Petra Tona. Na hodnocení je brzy, ale doufám, že příští sezona může vypadat hodně zajímavě. Klub přivedl některé další hráče, slyšel jsem, že chce ještě posílit o další. Také proto jsem se rozhodl pro návrat," doplňuje. *THUMBSUP* Slova Řepíka ve mně vzbuzují naději. Jednak se mi zdá, že Ton s Hlinkou již (úspěšně) začali v zákulisí mezi hráči vylepšovat obraz Sparty. Můj dlouhodobý názor je, že se přespolním hráčům do Sparty nechtělo nejen kvůli finanční síle klubu, dlouhodobé neúspěšnosti či absenci koulí u samotných hráčů, ale i kvůli jednání Sparty. Nechci to tady pitvat, ale od pár hráčů co se Spartou jednali a jednání nedopadla jsem slyšel leccos o Břízově stylu jednání, které bylo velice nestandardní. A Broš oblíbenosti Sparty co by budoucího angažmá svými několika mediálními „kartáči“ hráčů, i když to nepochybně myslel dobře, moc nepřidal. Doufám, že Tonovi s Hlinkou se bude na této cestě dařit dál dělat Spartu i pro přespolní hráče atraktivní. Co si budeme povídat, momentálně konkurenceschopný mančaft převážně z vlastních hráčů Sparta prostě nedá. A druhak se mi velice líbí zmínka, která padla v článku o dalších hráčích na cestě, kteří by ještě měli Spartu posílit. (Odkaz na článek mi normálně funguje.) *BRAVO*
www.hokej.cz/repik-h...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +944
19.06.19 v 16:42

Dobré odpoledne, z příchodu Řepíka jsem nadšený. Tohle je první opravdu nadstandardní a rozdílový útočník! Hlavně, aby vydržel ve Spartě celou sezónu a neutekl v rozehraném ročníku do KHL nebo do Švýcarska, protože to by jeho příchod moc smysl nedával. V tom naprosto souhlasím s Homolkou. Ještě by to chtělo k Řepíkovi centra podobných kvalit a začala by se nám rýsovat poslední dva roky zoufale chybějící první gólová a rozdílová lajna. K tomu jednoho opravdu rozdílového konstruktivního obránce a Sparta by opět mohla mít parametry, které jsou tohoto kluby hodny. A mít i ambice po tragických letech konečně na dobrou sezónu a pořádný finální výsledek. *SALA* Soupiska útočníků na webu HCS obsahuje dvacet jmen, nicméně tam je pár ALE. 1) Přibyl: moc mu přeji návrat na led, ale i když se zadaří tak po třech letech plných zranění je otázkou jakou bude mít výkonnost. A určitě bude potřebovat čas a trpělivost až naskočí než se trochu rozjede. 2) Jarůšek: u něj mám stále otazník jestli ve Spartě zůstane, má svolení k odchodu a čeká na nějakou pro něj solidní nabídku, aby šel pryč, nebo se stane součástí nějaké hráčské výměny. 3) Buchtele: pokud vím Lukáš někdy před měsícem zmiňoval, že je po vážnější operaci a čeká ho dlouhá rekonvalescence. 4) Rousek: pevně věřím, že se v zámoří poohlédne a vrátí, aby u nás odehrál aspoň ještě příští ročník, ale jistota to v této chvíli není. 4) Sill: oficiálně nevím, že by měl (a s ním i Delisle) podepsanou smlouvu na příští sezónu. A po příchodu Dočekala o jeho pokračování spíš pochybuji. 5) Jandus – útočník: si dobře vzpomínám Lukáš zmiňoval začátkem června, že bude hostovat v Prostějově, kde už ho mají na soupisce pro příští ročník. Tak to jsme až mínus pět. V soupisce jsou i Pšenička, Klíma (zejména pokud by odešel Rousek do zámoří), Smejkal nebo Dvořáček, u kterých je pro mě jistým otazníkem jejich výkonnost. Tudíž bych se posílení útoku ještě nějakým rozdílovým plejerem, ideálně centrem, na úrovni Řepíka rozhodně nebránil. Na druhé straně už nevidím smysl, aby se do Sparty přiváděl útočník (nad)průměrný. Takových je v kádru dost. Teď už to chce jen kvalitu na úrovni Řepíka nebo ještě vyšší. *FUCKU*

+1
903.jpg
loupák +365
19.06.19 v 14:11

reakce na kvcr: ,,No nevím - včera byl na hokej.cz článek, ve kterém bylo..." zobrazit příspěvekNo nevím - včera byl na hokej.cz článek, ve kterém bylo Řepíkovo vyjádření ve smyslu "ve Spartě mám nadstandardní smlouvu a abych se zabýval v nejbližší době nějakou jinou nabídkou, to by musela být opravdu výjimečná". Ten článek už tam dneska není, takže to vypadá, že novinář napsal víc než směl. Můžu se mýlit, ale z toho bych řekl, že výstupní klauzuli má. Ale snad u nás aspoň ten rok vydrží, i když smysluplnější by byla delší smlouva, pokud se má stát lídrem týmu, jak uvádí. "

Zkusil jsem to z linku, který dal včera někdo na Facebook, a ten normálně fungoval.
www.hokej.cz/repik-h...

+1
otaznik6
kvcr +67
19.06.19 v 12:23

reakce na Schaschek: ,,Co jsem slyšel, tak by jí snad mít neměl, tak uvidíme 8-) "

No nevím - včera byl na hokej.cz článek, ve kterém bylo Řepíkovo vyjádření ve smyslu "ve Spartě mám nadstandardní smlouvu a abych se zabýval v nejbližší době nějakou jinou nabídkou, to by musela být opravdu výjimečná". Ten článek už tam dneska není, takže to vypadá, že novinář napsal víc než směl. Můžu se mýlit, ale z toho bych řekl, že výstupní klauzuli má. Ale snad u nás aspoň ten rok vydrží, i když smysluplnější by byla delší smlouva, pokud se má stát lídrem týmu, jak uvádí.

5.png
Schaschek +887
19.06.19 v 11:05

reakce na Gapin: ,,Řepíkův příchod má smysl, pokud tu vydrží alespoň sezonu. Ale..." zobrazit příspěvekŘepíkův příchod má smysl, pokud tu vydrží alespoň sezonu. Ale jelikož bude mít pravděpodobně výstupní klauzuli do KHL (není to tak dlouho co v jednom rozhovoru, jasně řekl, že potřebuje prostě nahnat prachy, dokud to jde), tak tomu moc nevěřím, že tu vydrží déle než do vánoc."

Co jsem slyšel, tak by jí snad mít neměl, tak uvidíme 8-)

otaznik8
Kubajs +2
19.06.19 v 09:30

reakce na Mišák: ,,Kde máš Formana? *FLAGHCS* "

Nevešel se mi :-D

otaznik9
Mišák +57
19.06.19 v 09:17

reakce na Kubajs: ,,Taky už jsem nad tím přemýšlel, ale poskládal bych to jinak :-D..." zobrazit příspěvekTaky už jsem nad tím přemýšlel, ale poskládal bych to jinak :-D

Řepík - Růžička - Sukel
Říčka - Pech - Buchtele (Jarůšek)
Bukarts - Klima - Rousek
Dočekal (Černoch) - Sill - Smejkal

Pořád je pro koho sáhnout, to si dlouho nepamatuju takhle nabitý a jmenovitě silný útok
*SMILESPA* "

Kde máš Formana? *FLAGHC*

+1
otaznik10
Kubajs +2
19.06.19 v 08:31

reakce na Kimi R.: ,,Sill mi tam chybí "

Taky už jsem nad tím přemýšlel, ale poskládal bych to jinak :-D

Řepík - Růžička - Sukel
Říčka - Pech - Buchtele (Jarůšek)
Bukarts - Klima - Rousek
Dočekal (Černoch) - Sill - Smejkal

Pořád je pro koho sáhnout, to si dlouho nepamatuju takhle nabitý a jmenovitě silný útok
*SMILESPA*

otaznik11
Kimi R. +45
19.06.19 v 08:12

reakce na Kimi R.: ,,Ten útok zase tak strašně nevypadá :-D Řepík,Pech,Bukarts -..." zobrazit příspěvekTen útok zase tak strašně nevypadá :-D Řepík,Pech,Bukarts - Buchtele,Forman,Růžička - Rousek,Sukel,Klíma -
Říčka,Kudrna,Dočekal -
(Šmejkal,Pšenička,Přibyl,Jarůšek)"

Sill mi tam chybí

otaznik12
Kimi R. +45
19.06.19 v 08:11

Ten útok zase tak strašně nevypadá :-D Řepík,Pech,Bukarts - Buchtele,Forman,Růžička - Rousek,Sukel,Klíma -
Říčka,Kudrna,Dočekal -
(Šmejkal,Pšenička,Přibyl,Jarůšek)

otaznik13
SHS
19.06.19 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (18. 6. 2019):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel Discosaurus a použil v nich celkem 755 znaků.

Další pořadí:
2. Schaschek (příspěvky: 3, znaky: 715)
3. Kimi R. (příspěvky: 3, znaky: 220)
4. kvcr (příspěvky: 1, znaky: 3 166)
5. Vencágé (příspěvky: 1, znaky: 541)

Celkem bylo včera napsáno 15 příspěveků, které obsahovaly 5 828 znaků.

otaznik14
Kubajs +2
18.06.19 v 20:33

reakce na Discosaurus: ,,Souhlas. Potřebujeme ho celou sezonu a ne, aby v pulce odešel do..." zobrazit příspěvekSouhlas. Potřebujeme ho celou sezonu a ne, aby v pulce odešel do zahraničí. To pak nemá vůbec cenu. A ty řeči o tom, že potřebuje vydělat peníze sice chápu, ale zase nemyslim si, že by měl během kariéry, tak hroznou mzdu, aby už teď nebyl zajišťenej. Jsem si jistej, že teďka má určitě velmi nadstandartní gáži ze které člověk v pohodě vyžije ;-) "

Nezapomeň, že hrál ve Slovanu :-D

otaznik15
Discosaurus +29
18.06.19 v 20:19

reakce na Gapin: ,,Řepíkův příchod má smysl, pokud tu vydrží alespoň sezonu. Ale..." zobrazit příspěvekŘepíkův příchod má smysl, pokud tu vydrží alespoň sezonu. Ale jelikož bude mít pravděpodobně výstupní klauzuli do KHL (není to tak dlouho co v jednom rozhovoru, jasně řekl, že potřebuje prostě nahnat prachy, dokud to jde), tak tomu moc nevěřím, že tu vydrží déle než do vánoc."

Souhlas. Potřebujeme ho celou sezonu a ne, aby v pulce odešel do zahraničí. To pak nemá vůbec cenu. A ty řeči o tom, že potřebuje vydělat peníze sice chápu, ale zase nemyslim si, že by měl během kariéry, tak hroznou mzdu, aby už teď nebyl zajišťenej. Jsem si jistej, že teďka má určitě velmi nadstandartní gáži ze které člověk v pohodě vyžije ;-)

273.jpg
Gapin +1165
18.06.19 v 17:27

Řepíkův příchod má smysl, pokud tu vydrží alespoň sezonu. Ale jelikož bude mít pravděpodobně výstupní klauzuli do KHL (není to tak dlouho co v jednom rozhovoru, jasně řekl, že potřebuje prostě nahnat prachy, dokud to jde), tak tomu moc nevěřím, že tu vydrží déle než do vánoc.

+1
otaznik17
kvcr +67
18.06.19 v 14:50

Michal Řepík je rozdílový hráč, kterého jsme potřebovali. Nechci ho úplně velebit do nebe, protože se mi zdálo, že loni u nás neodehrál to, na co má, ale je to jednoznačně nadstandardní hráč. Střelec, pravák - a ty pořád potřebujeme, platný v přesilovkách i při bránění. Navíc je velmi rychlý a je schopný si do šancí dobruslit sám. Jednoznačně zatím nejlepší nákup a neodpustím si projevit radost, že při jeho rozhodování zapůsobil Jarda Hlinka. Je tady samozřejmě otázka délky smlouvy (na Eliteprospects je zatím vedený jako roční kontrakt) a případné výstupní klauzule, protože nedávno se nechal slyšet, že chce zabezpečit rodinu a tudíž hrát v cizině - což mu osobně nijak nevyčítám, produktivní věk hokejisty je krátký. Ale nebudu sýčkovat, jsem za jeho angažmá moc rád.

Teď máme najednou v útoku velmi slušnou konkurenci. Když nebudu počítat mladíky Janduse s Pšeničkou a dlouhodobě zraněného Dana Přibyla (kterého bych na ledě samozřejmě moc rád viděl), máme k dispozici 17 útočníků - a ne jen tak ledajakých. Potěšila mě informace, že Robert Říčka už naplno trénuje, věřím, že i on bude hodně platný. Čekám, že by se mohly zvednout přesilovky i útočná fáze obecně. Potřebujeme ještě zkušené beky, tady nás podle mého názoru aktuálně tlačí bota nejvíc, ale Petr Ton zmiňoval jejich potřebu už nějakou dobu dozadu, takže věřím, že se dočkáme.

S posilami, uzdravenými marody a dvěma zkušenými beky navíc by podle mě měla Sparta jeden z nejsilnějších kádrů v Extralize. Těch obměn je hodně, ale třeba Plzeň udělala těch změn tradičně ještě víc, změny hlásí i Liberec a Brno, kde navíc zkušené trenéry střídají nezkušení a je otázka, jak si to sedne. I v Hradci se kádrem hýbalo dost podstatně. Když vezmu do úvahy všechny tyhle skutečnosti, měli bychom se umístit podstatně lépe než loni.

Vystupoval jsem tady proti práci Uwe Kruppa dost ostře a stojím si za názorem, že zatím rozhodně nenaplnil pověst, která ho předcházela. Chci ale věřit, že se z velké části jednalo o to, že nebyl na Extraligu připravený a že se z loňska poučil. Mělo by pomoci i to, že bude pod mnohem větším tlakem a oponentura ze strany managementu bude pravděpodobně razantnější než za dob Petra Břízy, kdy se vše řešilo na poměrně přátelské úrovni. Uwe Krupp několikrát zmiňoval, že má rád práci pod tlakem, teď se do takových situací zřejmě dostane častěji. Pokud mu to pomůže a Spartu to zvedne, budu moc rád, ale nevím - ještě mám v poměrně živé paměti loňskou sezónu. Trochu mě taky straší to, že nám stále na lavičce stojí dva beci a vyjádření o angažování asistenta pro ofenzívu se zatím nenaplnilo (i když možná bude tu roli plnit neoficiálně Hlína), ale minimálně očekávám, že kreativní hráči dostanou na ledě letos víc prostoru než obranáři. Už jen to by mělo hru Sparty posunout tam, kde bych ji chtěl vidět.

5.png
Schaschek +887
18.06.19 v 14:20

reakce na Kimi R.: ,,+ Dočekal . Tomu věřím , že bude bojovat a bude platnej . Ikdyž..." zobrazit příspěvek+ Dočekal . Tomu věřím , že bude bojovat a bude platnej . Ikdyž možná jsi ho vynechal cíleně :-D "

Na toho jsem zapomněl 8-)

otaznik19
Kimi R. +45
18.06.19 v 14:04

reakce na Schaschek: ,,Přesně tak. Kvalitního beka (spíše dva) bychom potřebovali jako..." zobrazit příspěvekPřesně tak. Kvalitního beka (spíše dva) bychom potřebovali jako sůl.

Ale už teď jsem mírný optimista. Říčka už trénuje naplno, teď Řepík, Růžička ml., Sukel, Dvořáček...Přibyl to chce ještě zkusit. Jen je otázka jak změní styl Uwe. Teď už se nebude moci vymlouvat na nedostatek kreativity v kádru..."

+ Dočekal . Tomu věřím , že bude bojovat a bude platnej . Ikdyž možná jsi ho vynechal cíleně :-D

otaznik20
Discosaurus +29
18.06.19 v 13:11

reakce na Schaschek: ,,Přesně tak. Kvalitního beka (spíše dva) bychom potřebovali jako..." zobrazit příspěvekPřesně tak. Kvalitního beka (spíše dva) bychom potřebovali jako sůl.

Ale už teď jsem mírný optimista. Říčka už trénuje naplno, teď Řepík, Růžička ml., Sukel, Dvořáček...Přibyl to chce ještě zkusit. Jen je otázka jak změní styl Uwe. Teď už se nebude moci vymlouvat na nedostatek kreativity v kádru..."

O to se taky bojim... myslim, ze v utoku jsme velmi silni, ale obavam se, ze Uwe a jeho styl hokeje, nepujde dohromady s tim co mame za hrace (kreativce).. zalezi, jestli pres leto premyslel nad tim, jakou hru chce vlastne videt a vyzadovat po svych hracich a treba i neco zmenil..

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 6. srpna - 18:00
    5.png
    SLA (doma)
    Příprav 2019 (příp.)
  • 8. srpna - 18:00
    18.png
    KVA (doma)