Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
karlos +342
18.07.20 v 12:43

reakce na frafont: ,,https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/ligove-gremium-skupina-o-zachra..." zobrazit příspěvekwww.idnes.cz/fotbal/...
Souhrn všeho, co soudruzi usnesli. Když už myslím, že větší bordel v tom udělat nejde, tak mě někdo rychle vyvede z omylu."

Jedno je už teď jistý......díky rozšíření o velmi samé atraktivní týmy a díky většímu počtu zápasů s počtem diváků kolem 100, klesne průměrná návštěva ligy *METAL* *METAL* Na druhou stranu se tyhle mančafty nemusí bát omezení počtu diváků kvůli koronaviru *METAL* *METAL*

+1
83.jpg
SpartaCorps +398
18.07.20 v 12:00

www.championshockeyl...

Rozhovor s Hlínou o CHL...

+2
otaznik3
SHS
18.07.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (17. 7. 2020):

Nejvíce příspěvků (2) napsal uživatel frafont a použil v nich celkem 758 znaků.

Další pořadí:
2. Koty (příspěvky: 2, znaky: 118)
3. david999 (příspěvky: 1, znaky: 70)

Celkem bylo včera napsáno 5 příspěveků, které obsahovaly 946 znaků.

otaznik4
Koty -16
17.07.20 v 21:14

reakce na david999: ,,No jo a Sparta aby nesestoupila,tak se rozšířila liga....[:-} [:-} "

Tak to bych chtěl vědět v jaké sezóně? *HAHA*

otaznik5
david999 -30
17.07.20 v 20:29

reakce na Koty: ,,V tom Brně se asi sportovní cestou nikdy nic nepodaří. *KOSA* "

No jo a Sparta aby nesestoupila,tak se rozšířila liga.... [:-} [:-}

-2
otaznik6
Koty -16
17.07.20 v 17:18

V tom Brně se asi sportovní cestou nikdy nic nepodaří. *KOSA*

+1
otaznik7
frafont +576
17.07.20 v 15:26

www.idnes.cz/fotbal/...
Souhrn všeho, co soudruzi usnesli. Když už myslím, že větší bordel v tom udělat nejde, tak mě někdo rychle vyvede z omylu.

otaznik8
frafont +576
17.07.20 v 13:26

Tak Svoboda se svejm orchestrem to vymňoukl tak, že baráž se ruší a liga 2020/21 bude mít 18 účastníků, naopak druhá liga bude mít 14 účastníků, potom se bude dělat cirkus s padáním a postupováním, aby se to od sezóny 2021/22 zase vrátilo na 16 první, 16 druhá. Jo, příští sezónu zápasy typu Pardubice - Dukla na stadiónu v MB, na které přijde padesát člověků, to budou šlágry, o to se budou prát televize z celého světa *MIMO*

otaznik9
SHS
17.07.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (16. 7. 2020):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 2 798 znaků.
Celkem byly včera napsány 4 příspěveky, které obsahovaly 2 798 znaků.

892.jpg
MartinMegadeth +1676
16.07.20 v 22:26

Jsem moc zvědav na Pardubice v příštím ročníku kapr ligy. Na rovinu přiznávám, že před rokem bych si na ně jako na vítěze FNL nevsadil. A ještě v zimě jsem čekal, že na jaře poleví. Teď postupují mezi elitu: bez stadionu a s řadou hráčů co v klubu hostuje odjinud. Cítím Ústí nad Labem II. *MIMO*

892.jpg
MartinMegadeth +1676
16.07.20 v 22:20

reakce na slajer: ,,Přesně tak! *KICKSLAVIA* "

Právě tahle holka patřila mezi tuším sedmičku hraček co hodila před čtyřmi roky Spartu přes palubu a odešla do Edenu za žido-čínským žoldem. Kdyby odešla do zahraničí za penězi, neřeknu ani popel. Ale když si v roce 2016 vybrala Eden, měla se naučit čínskou hymnu a už tam zůstat! Jsou věci co se nedělají! *NAPR****

892.jpg
MartinMegadeth +1676
16.07.20 v 22:12

reakce na Gapin: ,,Možná budu asi jedinej, ale ve vší úctě ke Kotalovy, ho nevidím..." zobrazit příspěvekMožná budu asi jedinej, ale ve vší úctě ke Kotalovy, ho nevidím jako trenéra na nějakej delší časovej úsek než do konce příští sezony. Neupírám mu že pod ním nastalo zlepšení a že se na ten fotbal dalo celkem dívat, ale spíš mi přijde jako někdo kdo to dá částečně do kupy a současně tu situaci kolem kádru stabilizuje. Třeba ne a pletu se, ale do Trpišovskýho s Gulou je pořád někde jinde a to tak, že v jeho letech už nějaká změna myšlení nenastane. Spíš si myslim, že tu zavede nějaký systém, automatizmy a ustálí osu sestavy a těžit z toho bude hlavně jeho nástupce. Teda pokud tím nástupcem nebude někdo jako Jílek a spol."

Sparta by teď hodně potřebovala trenéra co by byl úspěšný a vydržel v klubu další 3-4 roky. Bohužel souhlasím, že Kotal to bude těžko. Rok by dát mohl, dva to už by pro něj z mého pohledu bylo totální maximum, kterému moc nevěřím. Akorát si nemyslím, že u Kotala by problém byla nedostatečná odbornost. Nemyslím si, že by to byl horší trenér než Jindra nebo dokonce Fantomas. Já Kotala pečlivě sledují dobrých 20 let a hodně si ho vážím jako trenéra i jako člověka. Jenže za dva a čtvrť roku mu bude 70. U něj bude limitem věk, i když bych se nechal strašně rád příjemně překvapit. V každém případě výběr nástupce bude klíčové rozhodnutí, ze kterého mám strach už teď. Sparta má v poslední době sklon vybírat idioty jako Il Cretino nebo Jílek. A přitom mohlo vedení před lety jak jsem tady psal svého času podepřít Holoubka právě Kotalem. Holoubek by vedle něj vyzrál a teď mohl být připravený převzít áčko. *POSILOVNA*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +1676
16.07.20 v 21:59

Dobrý večer, Costa by si zasloužil oficiální děkovačku před plnou Letnou. Byl jedním z vůbec nejlepších zahraničních fotbalistů působících ve Spartě za celou historii klubu. Když přišel na Letnou, byl jak zjevení: úžasný levý bek se vším co má mít a luxusním výskokem k tomu. K tomu charakterově vynikající kluk, který si hodně rychle našel vztah ke klubu, k městu i k fanouškům. Co jsem na něm strašně obdivoval bylo jak se popasoval s češtinou. Už ta chuť se učit a naučit a nebýt tady za vemeno mi byla moc sympatická. Jediné co mě mrzí, že závěr angažmá ve Spartě mu zkazila zranění. Přeji mu ať mu to ještě pár let někde kope a užije povedené angažmá, ale moc rád bych ho v dohledné době viděl zpátky na Letné. Je to ideální člověk co by se měl starat o cizince ve Spartě, pomáhat jim s aklimatizací, řešit problémy a třeba se i podílet na skautingu. Poznal to u nás z obou stran a Spartu i Prahu má pod kůží. Kostíku, díky moc za všechno a snad na brzkou shledanou! *THX* *SMILESPA* *SALA*

+3
otaznik14
SHS
16.07.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (15. 7. 2020):

Nejvíce příspěvků (1) napsal uživatel Gapin a použil v nich celkem 694 znaků.
Celkem byl včera napsán 1 příspěvek, který obsahoval 694 znaků.

273.jpg
Gapin +1594
15.07.20 v 19:45

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, včera z derby byl bod asi maximem, protože Slávie..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, včera z derby byl bod asi maximem, protože Slávie byla většinu zápasu lepší a měla i víc šancí. Kromě jiného trefila tyč i břevno. Na druhou stranu, když je možnost jít třikrát sám na bránu a je z toho jen jedna pořádná střela, tak to se těžko střílí góly. Tettehovo řešení finální fáze je pro mě nepochopitelné. Heča včera skvělý, až na práci nohama s míčem, Hancko výborný, ale na ofenzivních hráčích snad kromě Karlssona bylo vidět, že toho už mají plné kecky. Třináct zápasů a vesměs všechny důležité za šest a půl týdne to je porce, na kterou v tuzemsku fotbalisté nejsou zvyklí. Sezóna pod taktovkou Jílka vypadala dlouho na kardinální průšvih, aby nakonec skončila relativně úspěšně. Sluší se poděkovat a smeknout před Kotalem. Konečné třetí místo a zisk Českého poháru je mnohem víc než v co bych ještě před třiceti nebo čtyřiceti dny doufal. *THUMBSUP* Za zápasy jako byl ten v Plzni a hlavně včera jsem rád. Kotal Spartu herně posunul, ať si Jílek vykládá co chce, přišla šňůra vítězných zápasů a s tím ruku v ruce značná chvála. Je jen dobře, že tým měl možnost poznat, že žádný strom neroste do nebe, pořád jsou soupeři co jsou o nějaké kroky dál a před námi je ještě dlouhá cesta a spousta práce, abychom se jim vyrovnali a mohli hrát jako rovný s rovnými o titul. Zároveň jsem rád za reakce hráčů jako Heča nebo Štětina, na kterých vidím chuť do další práce a k dalšímu zlepšování. Nebude to jednoduché: v Edenu už dva a půl roku tvoří Trpišovský a to je náskok co bude složité dohonit. V Plzni Gula navázal na fungující vazby po Vrbovi, zatímco u nás Kotal našel klub připomínající Hirošimu krátce po atomovém výbuchu. Nicméně si zachovám v této chvíli drobný optimismus. Jestli jsem ještě před měsícem světýlko na konci tunelu neviděl, teď tam zřetelně bliká. Na rozfoukání bude třeba se vyvarovat dalších kardinálních omylů, jakých se už dokázal dopustit i Rosický. To si teď už nesmí dovolit. *POSILOVNA* "

Možná budu asi jedinej, ale ve vší úctě ke Kotalovy, ho nevidím jako trenéra na nějakej delší časovej úsek než do konce příští sezony. Neupírám mu že pod ním nastalo zlepšení a že se na ten fotbal dalo celkem dívat, ale spíš mi přijde jako někdo kdo to dá částečně do kupy a současně tu situaci kolem kádru stabilizuje. Třeba ne a pletu se, ale do Trpišovskýho s Gulou je pořád někde jinde a to tak, že v jeho letech už nějaká změna myšlení nenastane. Spíš si myslim, že tu zavede nějaký systém, automatizmy a ustálí osu sestavy a těžit z toho bude hlavně jeho nástupce. Teda pokud tím nástupcem nebude někdo jako Jílek a spol.

otaznik16
SHS
15.07.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (14. 7. 2020):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 2 515 znaků.

Další pořadí:
2. karlos (příspěvky: 1, znaky: 436)
3. frafont (příspěvky: 1, znaky: 422)
4. slajer (příspěvky: 1, znaky: 27)

Celkem bylo včera napsáno 7 příspěveků, které obsahovaly 3 400 znaků.

otaznik17
slajer -25
14.07.20 v 22:57

reakce na MartinMegadeth: ,,Závěrem půjdu trochu do polemiky. Dočetl jsem se, že Aneta..." zobrazit příspěvekZávěrem půjdu trochu do polemiky. Dočetl jsem se, že Aneta Dědinová, která u nás už působila v letech 2013-2016, se do Sparty vrací po 4 letech působení ve Slávii. Nemůžu si pomoct, ale jednou si vybrala sešívánou pakáž, já bych jí zpátky už nechtěl. Mezi pražskými S by se přestupovat nemělo a natož mezi nimi pendlovat. *NAPR**** "

Přesně tak! *KICKSLAVIA*

otaznik18
frafont +576
14.07.20 v 18:02

sparta.cz/cs/clanek/...
Costa odchází - bude mi teda dost chybět, od něj by se hodně hráčů mohlo učit, co to znamená být srdcař a žít plně (s) týmem. Ale holt věk nezastavíme a on ještě může rok, dva roky hrát v Polsku nebo tak. Doufám, že po konci aktivní kariéry se do ACS vrátí jako skaut a mentor pro Afriku (nebo něco podobného na ten způsob) *SALA*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +1676
14.07.20 v 17:28

Závěrem půjdu trochu do polemiky. Dočetl jsem se, že Aneta Dědinová, která u nás už působila v letech 2013-2016, se do Sparty vrací po 4 letech působení ve Slávii. Nemůžu si pomoct, ale jednou si vybrala sešívánou pakáž, já bych jí zpátky už nechtěl. Mezi pražskými S by se přestupovat nemělo a natož mezi nimi pendlovat. *NAPR****

892.jpg
MartinMegadeth +1676
14.07.20 v 17:23

reakce na PLHA: ,,Je až úsměvné, jak poslední půl rok vznikl pro mne až naprosto..." zobrazit příspěvekJe až úsměvné, jak poslední půl rok vznikl pro mne až naprosto směšný "Kult Slavie". Všichni fandí Slavii, všechno v Edenu je nejlepší, asi zřejmě mají nejlepší i umyvadla, lžíci na boty i průjem. Za mě Kanta 100% lepší hráč než krysí ***. Ale tak ať si to ubulenci užijí ,ono čekat na titul přes padesát let musí zákonitě ubrat pár mozkových buněk. "

V podstatě ta mediální onanie kolem slátanců připomíná co se dělo kolem mazánků zhruba v letech 2011-15. Mě fascinuje, že když svého času Sparta ze základní skupiny LM nepostoupila dál v soutěži, následovala zdrcující kritika. Slátanci uplácali 2 body a tady byly snad větší ódy na radost než když v nultém ročníku soutěže skončila Sparta v Top čtyřce! Tohle absolutně nepobírám. Četl někdo po posledním derby někde sdělení holého faktu, že Sparta odehrála po koronavirové pauze o dva zápasy víc a tudíž její hráči měli objektivní důvod být utahanější ?! *MIMO* *MIMO* *MIMO*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<08 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So