Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
rad55 +211
22.01.21 v 20:11

Dobře!!! *THX* *THISISSPARTA*

875.jpg
Amphicyoni +666
22.01.21 v 20:10

Krásná práce, import všech bodů z Asie! *SALA*

+1
83.jpg
SpartaCorps +477
22.01.21 v 20:10

Bylo to všelijaký, ale body jsou naše *BRAVO* *BRAVO* *SALA*

+1
83.jpg
SpartaCorps +477
22.01.21 v 19:50

Jinak Míra dneska gol na 3:4 a hned pak ho vyloučili.

83.jpg
SpartaCorps +477
22.01.21 v 19:48

Barinko ty ***i....tebe zrušit kurwa už....

5.png
Schaschek +1647
22.01.21 v 19:46

Ten Barinka je normální žebrák *LEBKA*

otaznik7
rad55 +211
22.01.21 v 19:33

reakce na SpartaCorps: ,,Pěkně Sobotka zametl s tim ***em..."

Vitouch taky dobrý *THUMBSUP*

875.jpg
Amphicyoni +666
22.01.21 v 19:32

Forman se vrací! *THUMBSUP*

+3
83.jpg
SpartaCorps +477
22.01.21 v 19:24

Pěkně Sobotka zametl s tim ***em...

+1
5.png
Schaschek +1647
22.01.21 v 18:48

Jinak Forman dneska až 4. lajna...

5.png
Schaschek +1647
22.01.21 v 18:47

Pech je kapitola sama pro sebe. Tvl v 37 letech si vodí o generaci mladší protihráče. Mohl by ležet na gauči a starat se o děti. Dokázal v extralize strašně moc. Ale on ne, on je jeden z nejlepších hráčů. V 37 letech!

+4
5.png
Schaschek +1647
22.01.21 v 18:42

reakce na MartinMegadeth: ,,Přesně. Jsem dost spokojený s tím, že se v naší hře objevují..." zobrazit příspěvekPřesně. Jsem dost spokojený s tím, že se v naší hře objevují nové prvky. Že jsme neustrnuli a je snaha se posouvat a zkoušet nové alternativy. Za tím bych viděl Hořavu, protože když u nás trénoval Jandač sám, tak se obvykle jelo podle nějakého mustru, který býval neměnný zejména pokud to v základní části dlouhodobě šlo. Pak se objevily problémy v posledních kolech a v plné parádě vygradovaly při začátku play-off. Žádný plán B nebyl a letěli jsme jak papíroví čerti na dovolenou. *KOSA* Varianty s rychlým přístupem k soupeři v oslabení jsem si také všiml a shodneme se, že nevypadala špatně. Že se na přesilovkách i oslabeních pracuje mě těší, protože herní situace při nestandardním počtu hráčů na ledě bývají ve vyřazovacích bojích nesmírně důležité. Jako potřebné vidím zapracovat na prodlouženích a na nájezdech. Na rozdíl od uplynulé sezóny máme v té letošní bilanci krajně nedobrou bilanci v zápasech, kdy se hraje o bonusový bod. Zatímco v základní části porážka po prodloužení nebo nájezdech je za bod, který často nemusí být špatný, v sérii play-off bude mít stejnou hodnotu jako világoš o sedm gólů. *LEBKA* "

Já bych letos toho Jandače zas tolik nezatracoval. Taky nejsem jeho fanoušek, ale nějak postupem času mě sere trošku míň. Co vím ze zákulisí, tak je tam třeba rozdíl oproti loňsku v tom, že společně s Hořavou na tom stadionu bydlí prakticky a hodně tím žijí, zatímco když tam byl Uwe, tak jel po tréninku hned domů atp. A hlavně (což mě překvapilo nejvíc) je to prej právě Jandač, který nabádá hráče k vyšší agresivitě :-D bohužel jak on, tak Hořava nejsou zrovna ti, kteří by chtěli být na výsluní, oba chtějí co se týče vztahu s fanoušky (novináři) být vidět co nejméně, takže tohle se ani ven moc nedostane. Je to škoda, možná bychom malinko změnili názor, ale jestli to tak chtějí... Já tím, že je tam Jandač společně s Hořavou, tak jsem daleko klidnější než kdyby tam byl Jandač sám 8-)

+1
otaznik13
rad55 +211
22.01.21 v 18:41

Pech, Pech. Já jsem sledoval turnaj v Německu. S překladače. Vyběhlo na mě: na dvě minuty vyloučen hráč číslo 23 Smůla. :-U

+1
5.png
Schaschek +1647
22.01.21 v 18:35

reakce na MartinMegadeth: ,,Já byl tenkrát konsternovaný z těch dvoustránkových bonusových..." zobrazit příspěvekJá byl tenkrát konsternovaný z těch dvoustránkových bonusových dodatků ke smlouvám v Třinci. To mi spadla brada: to byly bonusy snad za každé hnutí prstem u nohy v brusli. *SILENY* *SILENY* *SILENY* "

Přesně tak 8-) gól, asistence, odehrané minuty, počet střel...

892.jpg
MartinMegadeth +1890
22.01.21 v 18:28

reakce na Schaschek: ,,Jak říkáš. Tehdy ty cifry byly úplně mimo. Tomu tu mohl..." zobrazit příspěvekJak říkáš. Tehdy ty cifry byly úplně mimo. Tomu tu mohl konkurovat leda tak Třinec. Tam svýho času měl Adamský 600 měsíčně. "

Já byl tenkrát konsternovaný z těch dvoustránkových bonusových dodatků ke smlouvám v Třinci. To mi spadla brada: to byly bonusy snad za každé hnutí prstem u nohy v brusli. *SILENY* *SILENY* *SILENY*

892.jpg
MartinMegadeth +1890
22.01.21 v 18:28

reakce na kvcr: ,,Díky za výbornou připomínku o naší ofenzívě a útlumu prvního..." zobrazit příspěvekDíky za výbornou připomínku o naší ofenzívě a útlumu prvního útoku. Naprosto souhlasím - je to vidět především v přesilovkách, kde nás už soupeři přečetli a variantu střelby z první z kruhu po křížné přihrávce nám přednostně brání, takže doby, kdy odtud Řepík sázel jeden gól za druhým, jsou už asi (aspoň s dobře bránícími týmy) pryč. Proto teď pilujeme jinou variantu, kdy si Řepík a Horák (resp. ve druhé lajně Buchta a Říčka) sjíždějí před bránu do mlýna a snažíme se tam procpat přihrávky zpoza brány (proto jezdí víc za bránu Pech a Sobotka) - což je hodně těžké, ale když se to povede, je to z 50% gól. Navíc na to máme hráče. Na kruh potom jezdí beci a namátkou Košťálek a Němeček dávali v poslední době "řepíkovské" góly. Každá varianta chce trochu času, abychom ji dokázali sehrát v maximální rychlosti a přesně, proto to teď opticky vypadá, že víc ztrácíme puky. Ale až to zdokonalíme a dokážeme varianty pružně měnit, máme šanci, že přesilovky budou naší velkou zbraní. Společně jsme tady volali po variabilitě přesilovek, teď ji už v podstatě máme. Samozřejmě nespí ani ostatní týmy, analyzují možnosti obrany a zdokonalují vlastní přesilovky - za posledních pár zápasů jsem viděl při našem oslabení několik pořádných kolotočů (i v oslabení zkoušíme změny - párkrát jsme přepnuli na variantu s rychlým přístupem a nevypadalo to vůbec špatně). Proto mám velkou radost, že jsme neustrnuli a posouváme naši hru pořád dál. Našel bych letos pár věcí, které se mi nelíbily (například z poslední doby vychlazená první třetina s Budějovicemi), ale pozitiva jasně převažují. Ovšem ta nejdůležitější část sezóny je teprve před námi. Tam se bude lámat chleba. "

Přesně. Jsem dost spokojený s tím, že se v naší hře objevují nové prvky. Že jsme neustrnuli a je snaha se posouvat a zkoušet nové alternativy. Za tím bych viděl Hořavu, protože když u nás trénoval Jandač sám, tak se obvykle jelo podle nějakého mustru, který býval neměnný zejména pokud to v základní části dlouhodobě šlo. Pak se objevily problémy v posledních kolech a v plné parádě vygradovaly při začátku play-off. Žádný plán B nebyl a letěli jsme jak papíroví čerti na dovolenou. *KOSA* Varianty s rychlým přístupem k soupeři v oslabení jsem si také všiml a shodneme se, že nevypadala špatně. Že se na přesilovkách i oslabeních pracuje mě těší, protože herní situace při nestandardním počtu hráčů na ledě bývají ve vyřazovacích bojích nesmírně důležité. Jako potřebné vidím zapracovat na prodlouženích a na nájezdech. Na rozdíl od uplynulé sezóny máme v té letošní bilanci krajně nedobrou bilanci v zápasech, kdy se hraje o bonusový bod. Zatímco v základní části porážka po prodloužení nebo nájezdech je za bod, který často nemusí být špatný, v sérii play-off bude mít stejnou hodnotu jako világoš o sedm gólů. *LEBKA*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +1890
22.01.21 v 18:25

reakce na karlos: ,,No, pak tedy otázka zní, proč u nás Neužil je, když už je v..." zobrazit příspěvekNo, pak tedy otázka zní, proč u nás Neužil je, když už je v nejlepším "sportovním věku" ? Proč vůbec máme nějakou dvojku? Pokud chceme takhle řešit každým rokem golmany, tak ať je jako dvojka Bingo. No a v lednu může vždy přijít nějaký "zkušený golman", abychom měli před play off jistotu *MIMO*
Jde o ten každoroční (ne)systém. Ještě ani jednou se neukázal lednový příchod golamana jako přínosný a už vůbec jsme kvůli tomu neudělali úspěch. Takže za mě jsou ta jasně vyhozené prachy."

Dlouhodobě se mi se nelíbí letitý (ne)systém panující ve Spartě v otázce brankářů, kdy se do kasy pravidelně zasahuje na přelomu roku, to rozhodně. Letos po pravdě tak striktní nejsem hned z několika důvodů. 1) Salák jako brankář, byť nikde deset měsíců nechytal, je znatelně jinde než gólmani, kterými si pravidelně vedení klubu trhalo trn z paty. 2) Situaci směrem k Covidu-19 považuji za vážnou. V play-off stále platí, že hráči na led jdou přes bolest, přes zranění, přes různé zdravotní neduhy. Takže pokud mají nějakou virózu nebo chřipku, ale nesklátí je horečka, často jdou do zápasu i s teplotou. Jenže u Covidu-19 jim být nic nemusí, teplotu nemusí mít ani zvýšenou, ale budou mít pozitivní test a nastoupit prostě nesmí. Minimálně letos to tak určitě bude do konce ročníku. Proto jsem rád, že brankářů máme víc. 3) Machovskému končí po sezóně smlouva a novou podepsanou nemá. Kdyby ji podepsal, klub by se určitě pochlubil. Kdo ví co má za lubem. Salákově paní se narodilo páté dítě, dost možná se Salák už bude chtít usadit doma, takže by u nás mohl vydržet. Je to čistě můj názor, ale třeba se za tou výpomocí Saláka rýsuje něco da/elšího. V lednu už musí být skoro jasno o nové brankářské jedničce pro další ročník. *POSILOVNA* Co se Neužila týká, pokud během sezóny dostal šanci, většinou zachytal velice dobře. Z mého hlediska má velký hendikep s absencí s play-off nejen ve Spartě, ale celkově. Co jsem koukal vyřazovací boje chytal zatím jen za Prostějov, což je při vší úctě tuctový klub první ligy, na který je spolehnutí, že vypadne hned s prvním soupeřem, kterého ve vyřazovacích bojích potká. V šestadvaceti letech za sebou nemá jedinou vítěznou sérii vyřazovacích bojů, z tohoto hlediska rozumím rozhodnutí klubu, že když byla možnost i peníze vzít Saláka, tak se do toho šlo. I s přihlédnutím k tomu, že výkony Machovského především ve venkovních zápasech byly hodně dlouho velice nestabilní. Zde se zcela mimořádně nestanu kritikem Jandače. *FRAJER*

+1
5.png
Schaschek +1647
22.01.21 v 18:12

Do očí bijící rozdíl v přístupu. Brno klasicky nahecovaný na maximum, o nás se to nedá říct ani omylem.

571.png
Medvěd +271
22.01.21 v 18:07

Ty vo*e, jenom zírám...

83.jpg
SpartaCorps +477
22.01.21 v 18:04

To je zacatek.... no nic, otocit co nejdriv...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 29. ledna - 18:00
    16.png
    PLZ (doma)
    Extraliga (40.kolo)
  • 31. ledna - 17:00
    17.png
    ZLN (venku)