Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
rad55 +111
18.02.20 v 17:45

Takže ani Machy, ani Kvapil.
Jedna paní povídala......
Ale co, vyhrát se dá i takhle! Vítězná sestava se nemění *SALA*
A prosil bych trochu přitvrdit.

otaznik2
Leo -32
18.02.20 v 16:30

reakce na Gapin: ,,A kdy jindy se chceš sehrát s týmem než v ostrým zápase? Pokud..." zobrazit příspěvekA kdy jindy se chceš sehrát s týmem než v ostrým zápase? Pokud je zdravej a vydrží celej zápas nevidim jedinej důvod proč ho nepustit do sestavy. Těch devět dní pauzy můžou pak řešit co dělal špatně nebo co mu po takový pauze nejde."

Z mého pohledu je tohle zbytečný risk, kdy se může zase zranit, vzhledem k tomu že dlouho nehrál.

Je to jen můj názor a nikomu ho nevnucuji!!!!

Jestli prostě není lepší, když už toho tolik vynechal, vynechat ještě tento jeden zápas a týden ještě trénovat a vrátit se silnější a o týden zdravější.

otaznik3
frafont +499
18.02.20 v 15:45

Dnešní biatlonový "maratón" na 15 km sice pro naše bez medaile, ale zase dvě holky v top 10, to je paráda *BRAVO*

+1
otaznik4
kvcr +205
18.02.20 v 15:27

Osobně jsem Jílkovi docela držel palce, protože se mi fotbal produkovaný pod ním líbil a konec podzimu tak hrozný nebyl, tak jsem měl určitou naději, ta ale v sobotu rychle vzala za své - ze zápasu jsem sice viděl jen poslední půlhodinu, ale ta mi naprosto stačila. Takhle lhostejný (Bořek použil eufemismus "nevýrazný") výkon si myslím zasloužil nejen vyhazov trenérského štábu, ale i nějaké upozornění směrem k hráčům, protože takhle si pašáci dali vířivku, dobrou večeři, zapařili nějakou tu hru a šli spokojeně spát. A měli vyděláno. Tím nerozporuju odchod Jílka - tým nezvládl a podle náznaků v tisku se sesypal, i když mohl ještě šanci dostat. Pokud se nechtěl rvát do poslední chvíle, není to trenér pro Spartu.

Bude jím Kotal ? Podle toho, co se tu psalo, je mnohem tvrdší trenér, možná bude mít dost síly udělat v týmu vítr a pořádek. Tohle se ale dopředu těžko odhaduje, nikdy nevedl tým s takovými ambicemi, navíc plný hvězd (které ale ve Spartě nezáří), taky už má svůj věk a je otázka, jestli bude mít dost energie. Nevím, jestli je to "dobrý materiál" pro nějakou dlouhodobější vizi. Mohl by ale si z béčka vytáhnout i nějaké oblíbence, aby ukázal, že nikdo není nenahraditelný a že pokud u nás hráč předvádí výkony, které jsou poloviční proti jeho předchozímu působišti, dostane se do kategorie postradatelných. Trochu mi drhne jeho prohlášení, že je potřeba zapracovat na obraně - já jsem v sobotu viděl tým naprosto marný v útoku, ale necháme se překvapit, přeju mu, aby to ukočíroval a vyvedl nás z marastu.

273.jpg
Gapin +1504
18.02.20 v 15:26

reakce na Leo: ,,Já tomu také moc nevěřím, že by dnes nastoupil. Hlavně si..." zobrazit příspěvekJá tomu také moc nevěřím, že by dnes nastoupil. Hlavně si myslím že není ani důvod, vzhledem k tomu že po zápase s Bolkou následuje 9 dní pauza do dalšího zápasu. To raději je rozumnější využít tu dobu k trénování a sehrání se s týmem, dorehabilitovat, nabrat ještě více sil a připravit se. "

A kdy jindy se chceš sehrát s týmem než v ostrým zápase? Pokud je zdravej a vydrží celej zápas nevidim jedinej důvod proč ho nepustit do sestavy. Těch devět dní pauzy můžou pak řešit co dělal špatně nebo co mu po takový pauze nejde.

otaznik6
Leo -32
18.02.20 v 15:24

reakce na Leo: ,,Já tomu také moc nevěřím, že by dnes nastoupil. Hlavně si..." zobrazit příspěvekJá tomu také moc nevěřím, že by dnes nastoupil. Hlavně si myslím že není ani důvod, vzhledem k tomu že po zápase s Bolkou následuje 9 dní pauza do dalšího zápasu. To raději je rozumnější využít tu dobu k trénování a sehrání se s týmem, dorehabilitovat, nabrat ještě více sil a připravit se. "

Mám na mysli Kvapila

273.jpg
Gapin +1504
18.02.20 v 15:24

Jílek z toho byl při***ej stejně jako Hapal. Když dělal Hapal první tiskovku tak tomu ten strach z očí přímo stříkal. A Jílek je úplně to samý. Bojí se už od pohledu. Když poprvý přijel Rada a nechtěli ho pustit vrátnicí, tak securiťáka seřval se slovy "Pusť mi dovnitř, já mam za chvíli trénink". Plukovník se toho nebál a je to vidět i na jeho rozhovoru co vyšel v páteční příloze Sportu. Se vsadim, že kdyby se do takový situace na vrátnici dostali tyhle dva, tak se strachy otočej a pak budou radši telefonovat z auta, jestli teda jako můžou opravdu přijít *KSICHT*

+1
otaznik8
Leo -32
18.02.20 v 15:22

reakce na Kubajs: ,,Já jsem zvědavý, zda se dneska objeví ten Kvapil jak tady někdo..." zobrazit příspěvekJá jsem zvědavý, zda se dneska objeví ten Kvapil jak tady někdo psal. Moc tomu nevěřím, ale bylo by to příjemné překvapení *THUMBSUP* "

Já tomu také moc nevěřím, že by dnes nastoupil. Hlavně si myslím že není ani důvod, vzhledem k tomu že po zápase s Bolkou následuje 9 dní pauza do dalšího zápasu. To raději je rozumnější využít tu dobu k trénování a sehrání se s týmem, dorehabilitovat, nabrat ještě více sil a připravit se.

875.jpg
Amphicyoni +581
18.02.20 v 13:07

Jílek je trenér, co se tu nikdy neměl objevit, to stejné, co Hapal. Od první vteřiny jsem je tu nechtěl, bylo jasné, že to bude pr*ser, bohužel jsem měl pravdu. Tentokrát už to jde ale zcela za Rosickým. Jsem rád, že došlo ke změně, Kotala jsem dříve či později očekával, nicméně nechat Jílka celou přípravu a po prvním zápase ho vykopnout, to je zase strategické rozhodnutí za všechny prachy. Ale lepší pozdě, nežli později... Nezbývá než přát novým trenérům, ať se daří. Co se mi nelíbí, je přesun Horňáka k B-týmu, Kotal to rozjel dobře........

+1
otaznik10
Discosaurus +34
18.02.20 v 13:05

reakce na Schaschek: ,,Nepřijde mi, že by tam bylo něco navíc. "

Musim se přiznat, že jsem si toho taky všimnul

875.jpg
Amphicyoni +581
18.02.20 v 12:55

Člověk je na horách, jede na lanovce a přijde mu SMSka od mámy: "Jílek ven! UŽ!" *PEKLO* Tak hurá... *THUMBSUP*

+1
678.jpg
toci87 +124
18.02.20 v 12:44

reakce na Kubajs: ,,Já jsem zvědavý, zda se dneska objeví ten Kvapil jak tady někdo..." zobrazit příspěvekJá jsem zvědavý, zda se dneska objeví ten Kvapil jak tady někdo psal. Moc tomu nevěřím, ale bylo by to příjemné překvapení *THUMBSUP* "

No ja se diky tomu hodne tesim na sestavu dnes a doufam ze se tam fakt objevi ale uvidime

otaznik13
Kubajs +26
18.02.20 v 12:23

reakce na rad55: ,,Machy je v pořádku a dneska nastoupí. Něco mi říká, že dneska..." zobrazit příspěvekMachy je v pořádku a dneska nastoupí. Něco mi říká, že dneska budeme bodovat a naplno. Snad ta hra půjde nahoru, taky doufám, že teda nastoupí už někdo po marodce. *SALA* "

Já jsem zvědavý, zda se dneska objeví ten Kvapil jak tady někdo psal. Moc tomu nevěřím, ale bylo by to příjemné překvapení *THUMBSUP*

otaznik14
rad55 +111
18.02.20 v 12:17

Machy je v pořádku a dneska nastoupí. Něco mi říká, že dneska budeme bodovat a naplno. Snad ta hra půjde nahoru, taky doufám, že teda nastoupí už někdo po marodce. *SALA*

273.jpg
Gapin +1504
18.02.20 v 10:23

reakce na Sepp: ,,Dokud nebude stát ten vysněnej Křeténův hotel, nehneme se z..." zobrazit příspěvekDokud nebude stát ten vysněnej Křeténův hotel, nehneme se z místa. Pak to snad KONEČNĚ prodá! Dovedete si představit, že stejným způsobem, jakým vede ACS, by kočíroval svůj energo-finanční byznys?! Jinak panu Kotalovi přeju hodně štěstí a síly... Jenže to je zase řešení jak noha - my potřebujem béčko v 1. lize a tak trenéra, kterej se drží na dohled postupovýmu fleku, posuneme k áčku, který se zmítá v problémech. Ach jo, ze zlýho snu se člověk aspoň probudí, ale tahle realita v éře DK, to prostě ne a ne skončit... :-! "

Tohle je vec, ktera pokud se nezmeni, nezmeni se pod Kretinskym nic.
Dokud bude Sparta koncit kazdorocne ve ztrate ctvrt miliardy a vsem to bude jedno nikam se to nepohne. Z toho plyne akorat nulova odpovednost vsech akorat to vzdycky skonci nejjednodussim zpusobem.

otaznik16
frafont +499
18.02.20 v 10:16

Horňák jde poskakovat do béčka - no to teda panbuch s námi...

+1
otaznik17
Sepp +75
18.02.20 v 09:49

reakce na Gapin: ,,Takze Jilek venku... Dalsi z rady treneru, kterej vubec nemel..." zobrazit příspěvekTakze Jilek venku... Dalsi z rady treneru, kterej vubec nemel prijit.
Porad dokola... Idiotskej majitel si vybira nekompetentni lidi, ktery si privadi dalsi neschopny lidi a nasledne prumerny hrace."

Dokud nebude stát ten vysněnej Křeténův hotel, nehneme se z místa. Pak to snad KONEČNĚ prodá! Dovedete si představit, že stejným způsobem, jakým vede ACS, by kočíroval svůj energo-finanční byznys?! Jinak panu Kotalovi přeju hodně štěstí a síly... Jenže to je zase řešení jak noha - my potřebujem béčko v 1. lize a tak trenéra, kterej se drží na dohled postupovýmu fleku, posuneme k áčku, který se zmítá v problémech. Ach jo, ze zlýho snu se člověk aspoň probudí, ale tahle realita v éře DK, to prostě ne a ne skončit... :-!

273.jpg
Gapin +1504
18.02.20 v 08:56

Takze Jilek venku... Dalsi z rady treneru, kterej vubec nemel prijit.
Porad dokola... Idiotskej majitel si vybira nekompetentni lidi, ktery si privadi dalsi neschopny lidi a nasledne prumerny hrace.

+2
273.jpg
Gapin +1504
18.02.20 v 06:39

reakce na loupák: ,,No to ti tak žeru :-D"

Tvuj problem [:-}

+1
otaznik20
SHS
18.02.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (17. 2. 2020):

Nejvíce příspěvků (6) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 8 738 znaků.

Další pořadí:
2. Schaschek (příspěvky: 5, znaky: 1 236)
3. frafont (příspěvky: 3, znaky: 1 474)
4. kvcr (příspěvky: 2, znaky: 2 746)
5. Gapin (příspěvky: 2, znaky: 717)

Celkem bylo včera napsáno 26 příspěveků, které obsahovaly 17 834 znaků.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 27. února - 18:00
    14.png
    KLA (venku)
    Extraliga (49.kolo)
  • 1. března - 16:00
    17.png
    ZLN (doma)