Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
892.jpg
MartinMegadeth +2784
22.06.22 v 17:36

Lvíčata v baráži o EURO narazí na Island. Dle mého názoru celkem slušný na los na to, že mohla nafasovat Chorvatsko, Dánsko nebo Ukrajinu. Přál jsem Lvíčatům Slováky, ale i proti Islandu by měl být jediný cíl POSTUP! *METAL* *METAL* *METAL*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2784
22.06.22 v 17:29

reakce na Vena: ,,Trosku z jiného soudku, ať se nahodí jiné myšlenky, než jak..." zobrazit příspěvekTrosku z jiného soudku, ať se nahodí jiné myšlenky, než jak špatný to na Letný je. Byl si doufám včera na "Mejdnech". Já je teda nezažil když byly mladši, ale včerejší koncert stál opravdu za to a za mé to byl jeden z nejlepších koncertu, Bruce byl neskutečnej a je opravdu ve skvělý formě. Povedený i po zvukové stránce, i když synagoga v tomhle stojí za pendrek. *METAL* *METAL* "

Samozřejmě jsem nechyběl. Byla to pecka. Energie, která z IRON MAIDEN sálala byla úžasná. Tahle kapela nikdy nezklame. Byl jsem na ni poprvé relativně pozdě, až na přelomu tisíciletí v Barceloně a v Praze dokonce až v roce 2003 ve Sportovce v Holešovicích. Ale musím uznat, že čas do Bruce a spol. neklove nebo to aspoň na koncertech vůbec není znát. Co jejich koncert, to je opravdová pecka. Přijde až trochu démonické, že v posledních platí jak se IRON MAIDEN zjeví v Praze, nad stověžatou matičkou měst se zatáhnou olověná mračna a spustí se blesky. Když ne přímo na koncertu tak aspoň před ním. *METAL* Dva a půl roku možná tři roky jsem nebyl na pořádném koncertu a teď se ve třech dnech sjedou do Prahy IRON MAIDEN i METALLICA. Na ní samozřejmě také nebudu chybět. Jsem nadšen: tohle se mi poštěstilo zatím jen jednou, před lety na Rock in Park v Norimberku. Jeden z vůbec nejlepších festivalů na jakém jsem v životě byl. *THUMBSUP*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +2784
22.06.22 v 17:25

reakce na Mandor: ,,Tedy musím říct, že kolotoč kolem brankářů opravdu nechápu...." zobrazit příspěvekTedy musím říct, že kolotoč kolem brankářů opravdu nechápu. Kuba Neužil pořádnou šanci nedostal.... Adam Brizgala toho v Kladně taky moc neodchytá, to je návrat za všechny prachy. Ach jo. "

Odchod Kuby Neužila mě mrzí. Měl jsem ho rád a dle mého názoru byl ideální a spolehlivou dvojkou. Klidně mohl chytat i za Kovářem. Nevím jestli figuroval v nějakých plánech Sparty, ale jemu bych se nedivil kdyby o další setrvání u nás nestál. Extraligové angažmá mu přeji, jen si mohl vybrat trochu lepší destinaci. *SILENY* Odchod Brízgaly a konkrétně do Kladna se dal čekat. Za dvojicí Kovář – Kořenář by toho u nás moc neodchytal. Budu velice žádostiv kolik toho odchytá za Bowem v Kladně. Aby neskončil stejně jako uplynulé čtyři sezóny a nechytal zase jen v první lize. Je to lepší než nic, ale dle mého soudu ho ve čtyřiadvaceti letech první liga už nikam moc neposune. *KOSA*

892.jpg
MartinMegadeth +2784
22.06.22 v 17:20

Dobré odpoledne, jsem zvědav co z toho možného prodeje extraligové licence Karlových Varů do Zlína nakonec bude. Vytáhl to Koštuřík tuším ze zlínské redakce Deníku Sport, což je celkem velký pohádkář. Když si vzpomenu kdo všechno podle něj měl v uplynulých pěti letech přestoupit ze Zlína do Sparty, měli bychom tady určitě celou pětku ovco*rdů a k tomu by nám chytal v kase Kašík. Na Novinkách.cz je citován dosavadní šéf Zlína Korec: „„V hokejovém prostředí se toho poslední dobou povídá hodně, proto mě už nic nepřekvapuje. Musím zdůraznit, že žádná oficiální nabídka s podpisem a razítkem u mě na stole ani nikde jinde neleží. Pokud by z Karlových Varů přišla, jsem pro, abychom se nad ní zamysleli." Že Holoubek v Karlových Varech skládá roční rozpočet klubu těžko je stará vesta, minimálně od konce Sokolovské uhelné je to známá věc. Hypoteticky by pak otázkou jednání byla cena za samotnou licenci stejně jako další podmínky. Ono nelze vyloučit, že by prodávající klub mohl trvat na převzetí smluv nejdražších hráčů a podobně. *FRAJER* Byl bych rád kdyby zůstalo při stávajícím stavu: Karlovy Vary v extralize a Zlín v první lize, jelikož se mi jiné než sportovní postupy krajně nelíbí. Kdyby ke změně licence dojít mělo, tak mi v první řadě bude líto hráčů Karlových Varů. V kádru jsou zajímavá jména a navíc poslední roky lázeňští šviháci dokázali opakovaně nastartovat několik mladých nebo méně známých hokejistů, což se v extralize nedaří zdaleka všude. A pro Tona s Hlinkou by vyplynul důležitý úkol, vrátit Jirku Černocha domů. *POSILOVNA*

+1
291.jpg
Bumbi +139
22.06.22 v 13:39

reakce na Mandor: ,,Ono licence je jedna věc a smlouvy s hráči druhá. To by klidně..." zobrazit příspěvekOno licence je jedna věc a smlouvy s hráči druhá. To by klidně mohlo dopadnout tak že to preberou celé.... "

Jasně, můžou udělat to, co Hradec s Budějovicema, ač teda slušnější formou, ale jedna věc je mít hráče pod smlouvou, druhá pak být schopný ty hráče zaplatit a to si prostě myslím, že v tuhle chvíli nejsou.

386.jpg
Mandor +319
22.06.22 v 13:19

Tedy musím říct, že kolotoč kolem brankářů opravdu nechápu. Kuba Neužil pořádnou šanci nedostal.... Adam Brizgala toho v Kladně taky moc neodchytá, to je návrat za všechny prachy. Ach jo.

+2
386.jpg
Mandor +319
22.06.22 v 13:16

reakce na Bumbi: ,,Jakože by Zlín, kterej neměl peníze na konkurenceschopnej tým,..." zobrazit příspěvekJakože by Zlín, kterej neměl peníze na konkurenceschopnej tým, koupil extraligovou licenci? To jsou asi trochu vyhozený peníze, který delší dobu nemaj. Navíc s jejich soupisku by je ten pád pravděpodobně čekal znovu."

Ono licence je jedna věc a smlouvy s hráči druhá. To by klidně mohlo dopadnout tak že to preberou celé....

otaznik8
sestnactletbidy -22
22.06.22 v 12:52

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Tohle kupovaní fakt nesnáším. Když si to nevybojuješ sám tak..." zobrazit příspěvekTohle kupovaní fakt nesnáším. Když si to nevybojuješ sám tak tam nemáš co dělat.. "

Máš pravdu. Kometa, Hradec okamžitě vyhnat na pole, kam patří..

otaznik9
Hcspikr255tgh +1039
22.06.22 v 12:49

Tohle kupovaní fakt nesnáším. Když si to nevybojuješ sám tak tam nemáš co dělat..

+1
otaznik10
Karl von Bahnhof -7
22.06.22 v 12:48

reakce na paul68: ,,Kdyby to "dopadlo", tak Černocha podepsat tady!!*SALA*..." zobrazit příspěvekKdyby to "dopadlo", tak Černocha podepsat tady!! *SALA* *FLAGHC* "

Se sem bude jistě rád vracet *HAHA* *SORRY*

otaznik11
paul68 +310
22.06.22 v 12:24

Brízgala ----> Kladno..

otaznik12
Poky +39
22.06.22 v 12:24

reakce na paul68: ,,Když byl Hradec --> Kradec, tak Zlín bude jak? Kradlín?*FUCKU*..." zobrazit příspěvekKdyž byl Hradec --> Kradec, tak Zlín bude jak? Kradlín? *FUCKU* *FUCKU* "

Podle vzoru Znojmeta by to ještě mohl být Varlín. Ale nevěřím, že se to nakonec uskuteční. Holoubek tuto hru hraje pravidelně. Leda že by i on sám měl potíže v podnikání.

+1
otaznik13
paul68 +310
22.06.22 v 12:23

Kdyby to "dopadlo", tak Černocha podepsat tady!! *SALA* *FLAGHC*

+2
otaznik14
SkinNboneZ +40
22.06.22 v 12:22

reakce na SpartaCorps: ,,https://www.hokej.cz/kvaca-ma-noveho-partaka-bili-tygri-ziskali-golman..." zobrazit příspěvekwww.hokej.cz/kvaca-m...

Kuba Neužil jde do liberce…"

Tak to me fakt mrzi,protoze Kubu jsem mel rad a jeste k tem plackam Liberckejm.Ale zase se mu nedivim,Sparta o nej posledni dobou zajem nejevi,ted privedla Kovare a Korenare a dalsi sezonu v Chance lize asi nechtel,tak bude v extralize i kdyz delat dvojku Kvacovi.

+1
otaznik15
paul68 +310
22.06.22 v 12:20

reakce na Pedro_Oak: ,,Tak léto bude možná ještě celkem zajímavé. Jen tedy nechápu,..." zobrazit příspěvekTak léto bude možná ještě celkem zajímavé. Jen tedy nechápu, co by teda Vary mělo k tomu aby dobrovolně šli o ligu níž. *VYKULENY* *MIMO*

Zlín chce od Varů koupit licenci na extraligu! Stojí za tím nový šéf...
isport.blesk.cz/clan... "

Když byl Hradec --> Kradec, tak Zlín bude jak? Kradlín? *FUCKU* *FUCKU*

otaznik16
paul68 +310
22.06.22 v 12:18

reakce na SpartaCorps: ,,https://www.hokej.cz/kvaca-ma-noveho-partaka-bili-tygri-ziskali-golman..." zobrazit příspěvekwww.hokej.cz/kvaca-m...

Zrovna k těm čůr...m.. *KOSA* *LEBKA*

+1
5.png
Schaschek +2451
22.06.22 v 12:11

Škoda.

otaznik18
Koty -247
22.06.22 v 11:47

reakce na Bumbi: ,,Jakože by Zlín, kterej neměl peníze na konkurenceschopnej tým,..." zobrazit příspěvekJakože by Zlín, kterej neměl peníze na konkurenceschopnej tým, koupil extraligovou licenci? To jsou asi trochu vyhozený peníze, který delší dobu nemaj. Navíc s jejich soupisku by je ten pád pravděpodobně čekal znovu."

Tak ono je asi lepší dát 20 mega za licenci než se tam za 40 snažit neúspěšně dostat. Kádr mají rozhodně na udržení v baráži.

83.jpg
SpartaCorps +789
22.06.22 v 11:37

www.hokej.cz/kvaca-m...

Kuba Neužil jde do liberce…

291.jpg
Bumbi +139
22.06.22 v 11:15

Jakože by Zlín, kterej neměl peníze na konkurenceschopnej tým, koupil extraligovou licenci? To jsou asi trochu vyhozený peníze, který delší dobu nemaj. Navíc s jejich soupisku by je ten pád pravděpodobně čekal znovu.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 9. srpna - 18:30
    5.png
    SLA (doma)
    Příprava 2022 (Příprava)
  • 11. srpna - 17:00
    14.png
    KLA (venku)