Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Hcspikr255tgh +143
08.04.21 v 13:59

reakce na Anguilla: ,,Přesně dneska sezóna bohužel konci ač to říkám nerad alespoň..." zobrazit příspěvekPřesně dneska sezóna bohužel konci ač to říkám nerad alespoň přestanou keci od manželky na hokej i když vlastně ne za chvíli je MS."

To moje ženská čumí jen na MS. :-D

+1
otaznik2
Anguilla +76
08.04.21 v 13:58

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Jenom blázen *NE* "

Přesně dneska sezóna bohužel konci ač to říkám nerad alespoň přestanou keci od manželky na hokej i když vlastně ne za chvíli je MS.

otaznik3
Hcspikr255tgh +143
08.04.21 v 13:57

reakce na Anguilla: ,,Nepochopí ji hokej ani fotbal nezajímá zato ulice a jiné blbosti..." zobrazit příspěvekNepochopí ji hokej ani fotbal nezajímá zato ulice a jiné blbosti to jo...holt ženská :-) "

Bohužel většina to tak má, ale pak se najdou i takový holky kteří to prožívají jako my :-)

+1
otaznik4
Hcspikr255tgh +143
08.04.21 v 13:56

reakce na Schaschek: ,,Tak co kdo si vsadil na postup? 8-) "

Jenom blázen *NE*

+2
5.png
Schaschek +1802
08.04.21 v 13:55

Tak co kdo si vsadil na postup? 8-)

otaznik6
karlos +477
08.04.21 v 13:55

reakce na Patriot: ,,Tak když ti nevadí, že se zase serou do tebe 8-) Jak jsme tu..." zobrazit příspěvekTak když ti nevadí, že se zase serou do tebe 8-) Jak jsme tu řešili minule. Ty proti nim nic nenapíšeš, ale v držce tě mají pořád. Teď zase další debil necro - prej zas, že si napsal "celý republice navzdory" a že prej nás řeší pouze oni (stačí zapnout kdejakou diskusi a píšou tam fanoušci všem týmů a všichni přejou Liberci, ale tak hlavně, že nás řeší jen v Brně) prostě furt jen oni. Jen oni mají to privilegium řešit Spartu, ze který vůbec nemají mindrák a která je nezajímá. Na to mu odpovídá další *** z kterýho ten mindrák úplně stříká, že nezná nikoho, kdo by měl ze Sparty mindráky :-D veselá společnost :-D vím, že tě sere že to sem cpu, já se ale tím bavím, protože to je fórum úplných debilů. A dost se divím, že ač napíšeš cokoliv, tak si tě berou furt do huby a tobě to nevadí. Mě by to vadilo. "

Hele, když už tam chodíš na diskusi, tak se tam registruj a můžeš jim to tam zkusit vysvětlit. Ale sem už o těch magorech fakt nepiš. Drtivou většinu tady fakt nezajímají

otaznik7
Anguilla +76
08.04.21 v 13:48

reakce na Hcspikr255tgh: ,,No pochopí ono jí taky nic jiného nezbejvá než aby to pochopila..." zobrazit příspěvekNo pochopí ono jí taky nic jiného nezbejvá než aby to pochopila :-D "

Nepochopí ji hokej ani fotbal nezajímá zato ulice a jiné blbosti to jo...holt ženská :-)

1362.jpg
Hanzi88 +51
08.04.21 v 13:22

Košťálek si radsi po vcerejsku zrusil instagram? Kazdopadne nemit podepsano u fetaku, tak by jiste nemel shitstorm ve zpravach. Chyby delame kazdy

otaznik9
Hcspikr255tgh +143
08.04.21 v 13:21

reakce na Jiří Vápeník: ,,Musíš jí vysvětlit, že bez ní žít nechceš, ale bez titulu..." zobrazit příspěvekMusíš jí vysvětlit, že bez ní žít nechceš, ale bez titulu jsme úplně v ***i! To každá ženská pochopí 8-) 8-) "

No pochopí ono jí taky nic jiného nezbejvá než aby to pochopila :-D

+1
otaznik10
Jiří Vápeník +41
08.04.21 v 13:18

reakce na Anguilla: ,,To máš dobrý u mě to nejde tak rozdelit mezi ryby,hokej a..." zobrazit příspěvekTo máš dobrý u mě to nejde tak rozdelit mezi ryby,hokej a manželku s dcerou to už byl na stole i rozvod"

Musíš jí vysvětlit, že bez ní žít nechceš, ale bez titulu jsme úplně v ***i! To každá ženská pochopí 8-) 8-)

otaznik11
Anguilla +76
08.04.21 v 13:07

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Já ženskou mám ale na první místě je hokej a vše okolo. Pak..." zobrazit příspěvekJá ženskou mám ale na první místě je hokej a vše okolo. Pak teprve ženská rodina atd. Takže když mě řekla něco o hokeji tak jsme si to doma vyrikali a mám klid *FUCKU* "

To máš dobrý u mě to nejde tak rozdelit mezi ryby,hokej a manželku s dcerou to už byl na stole i rozvod

otaznik12
Hcspikr255tgh +143
08.04.21 v 12:53

reakce na Anguilla: ,,Ta taky pak nemůžeš na hokej a jiné věci picuje že nejsi doma a..." zobrazit příspěvekTa taky pak nemůžeš na hokej a jiné věci picuje že nejsi doma a o dítěti ani nemluvím ,jestli se dožijí někdy titulu ale spíš ne když je tam furt jandac"

Já ženskou mám ale na první místě je hokej a vše okolo. Pak teprve ženská rodina atd. Takže když mě řekla něco o hokeji tak jsme si to doma vyrikali a mám klid *FUCKU*

+1
otaznik13
Anguilla +76
08.04.21 v 12:51

reakce na Jiří Vápeník: ,,Tak spíš manželka, ne? 8-) 8-) "

Ta taky pak nemůžeš na hokej a jiné věci picuje že nejsi doma a o dítěti ani nemluvím ,jestli se dožijí někdy titulu ale spíš ne když je tam furt jandac

otaznik14
Hcspikr255tgh +143
08.04.21 v 12:48

reakce na Patriot: ,,Tak když ti nevadí, že se zase serou do tebe 8-) Jak jsme tu..." zobrazit příspěvekTak když ti nevadí, že se zase serou do tebe 8-) Jak jsme tu řešili minule. Ty proti nim nic nenapíšeš, ale v držce tě mají pořád. Teď zase další debil necro - prej zas, že si napsal "celý republice navzdory" a že prej nás řeší pouze oni (stačí zapnout kdejakou diskusi a píšou tam fanoušci všem týmů a všichni přejou Liberci, ale tak hlavně, že nás řeší jen v Brně) prostě furt jen oni. Jen oni mají to privilegium řešit Spartu, ze který vůbec nemají mindrák a která je nezajímá. Na to mu odpovídá další *** z kterýho ten mindrák úplně stříká, že nezná nikoho, kdo by měl ze Sparty mindráky :-D veselá společnost :-D vím, že tě sere že to sem cpu, já se ale tím bavím, protože to je fórum úplných debilů. A dost se divím, že ač napíšeš cokoliv, tak si tě berou furt do huby a tobě to nevadí. Mě by to vadilo. "

Chytřejší ustoupí a jen se usmívá co to je za magora případně magory. Nechápu prostě jak se můžou ukajet s přát nám jen to nejhorší.

+1
5.png
Schaschek +1802
08.04.21 v 12:48

reakce na Jiří Vápeník: ,,Tak spíš manželka, ne? 8-) 8-) "

Spíš dítě. Pak se točí vše okolo něj.

5.png
Schaschek +1802
08.04.21 v 12:47

Už jsem ti to tu psal. Je mi úplně jedno co o mě někdo někde píše. A nevím proč bych to měl jakkoliv řešit. Dřív jsem to hrotil a nenechal na nich nit suchou, tak možná proto o mě píšou to, cos sem dával. Je to jak si psal. Myslel jsem celou republiku, která nás v diskusích řeší a která "fandí" Liberci v naší sérii. Jestli si někdo na fóru Komety myslí, že je jediný, kdo nás řeší, tak ať si to myslí. Je mi to jedno.

A už to sem fakt ne.er. Soustřeďme se na nás.

otaznik17
Jiří Vápeník +41
08.04.21 v 12:26

reakce na Anguilla: ,,Jak tě to dítě a manželka změní ..."

Tak spíš manželka, ne? 8-) 8-)

otaznik18
Jiří Vápeník +41
08.04.21 v 12:14

reakce na Schaschek: ,,Povídej mi o tom. Poslední titul jsem zažil jako 21 letý o 20 kilo..." zobrazit příspěvekPovídej mi o tom. Poslední titul jsem zažil jako 21 letý o 20 kilo lehčí spratek, kterýho zajímalo jen jak se někde vyleje. Teď mám dítě, manželku, jinej svět... :-D 8-) "

Já nemám manželku ani titul 8-) Ale jedna dcera je hrozně hokejová takže chodíme s jejím přítelem. Ten úspěch bychom chtěli strašně! Nejsem nejmladší... 8-)

otaznik19
Anguilla +76
08.04.21 v 12:14

reakce na Schaschek: ,,Povídej mi o tom. Poslední titul jsem zažil jako 21 letý o 20 kilo..." zobrazit příspěvekPovídej mi o tom. Poslední titul jsem zažil jako 21 letý o 20 kilo lehčí spratek, kterýho zajímalo jen jak se někde vyleje. Teď mám dítě, manželku, jinej svět... :-D 8-) "

Jak tě to dítě a manželka změní ...

otaznik20
Patriot +9
08.04.21 v 12:13

reakce na Schaschek: ,,Tvl vem si už prášek a ne.er sem sra.ky z cizích fór už! *KOSA* "

Tak když ti nevadí, že se zase serou do tebe 8-) Jak jsme tu řešili minule. Ty proti nim nic nenapíšeš, ale v držce tě mají pořád. Teď zase další debil necro - prej zas, že si napsal "celý republice navzdory" a že prej nás řeší pouze oni (stačí zapnout kdejakou diskusi a píšou tam fanoušci všem týmů a všichni přejou Liberci, ale tak hlavně, že nás řeší jen v Brně) prostě furt jen oni. Jen oni mají to privilegium řešit Spartu, ze který vůbec nemají mindrák a která je nezajímá. Na to mu odpovídá další *** z kterýho ten mindrák úplně stříká, že nezná nikoho, kdo by měl ze Sparty mindráky :-D veselá společnost :-D vím, že tě sere že to sem cpu, já se ale tím bavím, protože to je fórum úplných debilů. A dost se divím, že ač napíšeš cokoliv, tak si tě berou furt do huby a tobě to nevadí. Mě by to vadilo.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<04 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne