Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Koty -261
27.04.22 v 16:47

reakce na oleg25: ,,Ty máš z toho Dědka koukám pořádný mindrák. Chce dobré..." zobrazit příspěvekTy máš z toho Dědka koukám pořádný mindrák. Chce dobré hráče, tak je musí zaplatit. To samé dělá Sparta, to samé dělá Třinec, to samé dělá Brno. Nevím co je na tom divného.."

Zaplatit samozřejmě ano, ale né přeplatit extrémně. Pokud má například Mueller dle Isportu 750K a Dědek mu rval 2 miliony je něco asi špatně nemyslíš? :-!

+1
2014.jpg
ThisIsSparta! +4
27.04.22 v 16:42

reakce na Crouch: ,,Ahoj já bych ho vzal pro kámoše jestli je k dispozici "

Super. Kam to mám poslat?

otaznik3
oleg25 -15
27.04.22 v 16:33

reakce na Schaschek: ,,Tak jako kurví to strašně ten trh. Když dá Košťálkovi půl..." zobrazit příspěvekTak jako kurví to strašně ten trh. Když dá Košťálkovi půl míče měsíčně, to tu měl v minulosti Adamský s Polanským v Třinci, který byl a (do současnosti je) nejbohatším klubem. Na druhou stranu je pravda, že extraligu by měly hrát ekonomicky silné subjekty a ne kluby hrazené z části (nebo většiny) z veřejných peněz (jako třeba do letoška Zlín). Ideální podoba extraligy je max. 12 klubů, v ideálním případě 10. Dědek tím agresivním přeplácením odděluje zrno od plev, protože když nabídne průměrákovi dvakrát víc než jinde, tak ty hráči budou logicky chtít jít tam a ostatní kluby to budou muset buď dorovnat nebo to ekonomicky neutáhnou a skončí.

Uvidíme co se povede letos udělat Spartě za přestupy. Z Kováře v bráně nejsem moc nadšený, nikdy jsem ho neměl rád. Odchod Chlapíka bude ultra oslabení, stejně jako Tomáška. To jsou dva rozdílový hráči. Dvořáka bude taky škoda a co se týče Šmerhy, tak ten mě taky hodně mrzí.

Už od loňské sezóny to vypadá tak, že Dědek vykrádá ostatní, protože prostě ty hráče přeplatí a oni odejdou. Letos i ekonomicky silným klubům - nám, Třinci, dokázal přivést Čerešňáka z Plzně atd.

Myslím, že hodně nepříjemná bude příští rok i Plzeň, kde Vlasák po letech pochopil, že má sázet na to co Plzeň vždycky zdobilo. Hodně fyzicky zdatných agresivních hráčů.

Uvidíme co se povede Toňákovi s Hlínou."

Ty máš z toho Dědka koukám pořádný mindrák. Chce dobré hráče, tak je musí zaplatit. To samé dělá Sparta, to samé dělá Třinec, to samé dělá Brno. Nevím co je na tom divného..

-5
otaznik4
Crouch +3
27.04.22 v 16:32

reakce na ThisIsSparta!: ,,Dobré odpoledne! Nechcete někdo lístek na zítřejší zápas? Je..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne! Nechcete někdo lístek na zítřejší zápas? Je to sice sektor 402/2/7, ale cena (zdarma) je dobrá ????. Ja jdu do Ostravy fandit naroďáku proti Finsku."

Ahoj já bych ho vzal pro kámoše jestli je k dispozici

+1
otaznik5
karlos +1151
27.04.22 v 16:30

reakce na MartinMegadeth: ,,Odchod Pulkraba ze Sparty je dle všeho hotová věc, byť pořád..." zobrazit příspěvekOdchod Pulkraba ze Sparty je dle všeho hotová věc, byť pořád doufám, že skončí v Polsku odkud měl a má nabídky. Ani se mu nedivím. Leta páně ho klub posílá po nejrůznějších hostováních a to si nemyslím, že by vždycky na Letné zůstali lepší útočníci. V létě se vrátil porvat o místo v základu a novou smlouvu. Ve druhé polovině podzimu Spartě pravidelně tahal svými góly trny z paty, díky němu zůstal klub ve hře o titul i přes zimní pauzu. Reakce pana sportovního manažéra na tuto skutečnost byla, že si až někdy v březnu s hráčem, jemuž v červnu končí smlouva, sednou a něco mu nabídnou. Nečekal jsem nic jiného od onoho úchvatného sdělení Rosického než že Pulkrab odejde. Ale jestli to bude do Slávie, to mě dost na**re. Nicméně i tak Pulkrabovi nic vyčítat nebudu, byť jsem názoru, že mezi pražskými S by se přestupovat nemělo. Už jen proto, že se zachoval férově a Spartu o zájmu Slávie čestně informoval: ne jako jistá srbská špína, která do poslední možné chvíle lhala a zatloukala. Na**án budu na Rosického, který mě po pravdě už delší dobu s**e v podstatě bez přestání. *NAPR**** "

No tak doufejme, že Rosický po sezóně opravdu končí. Tohle jde jasně za ním. Pamatuji si, jak v zimě pasal přesně to co říkáš.................. Matěj se během poslední poloviny sezony vyprofiloval a má pro Spartu velkou cenu,“ prohlásil Rosický na adresu bývalého hráče Bohemians nebo Slovanu Liberec. „Je důležitým článkem týmu a během tohoto přestupního období ho nikam na 99 % nepustíme. Dokončí sezonu tady a na jaře se budeme bavit dál,“ dodal s tím, že o nové smlouvě hodlá jednat již před vypršení té stávající.

Místo aby s ním jednal hned v zimní pauze, vyflák se na to a myslel si, že Pulkrab bude čekat, až se pán sportovní ředitel uráčí *CERTIK* Taky se mu nedivím, že odejde. Ale do Slávie *KOSA* *KOSA* To už je fakt trapný. :-! :-! :-!

+1
otaznik6
karlos +1151
27.04.22 v 16:25

reakce na Patriot: ,,A ty seš kdo? Polskej agent, že se jich zastáváš? Já jim..." zobrazit příspěvekA ty seš kdo? Polskej agent, že se jich zastáváš? Já jim nepotřebuju něco natírat. Je mi jedno co si o tom nějaký pšonek myslí. "

To si fakt takový de.bi.l nebo to jen děláš?

2014.jpg
ThisIsSparta! +4
27.04.22 v 15:58

Dobré odpoledne! Nechcete někdo lístek na zítřejší zápas? Je to sice sektor 402/2/7, ale cena (zdarma) je dobrá ????. Ja jdu do Ostravy fandit naroďáku proti Finsku.

5.png
Schaschek +3341
27.04.22 v 15:23

reakce na MartinMegadeth: ,,Lukáši, zájem a přetažení Rulíka bych Dědkovi až tak..." zobrazit příspěvekLukáši, zájem a přetažení Rulíka bych Dědkovi až tak nevyčítal, byť to není úplně standardní krok. Vadilo by mi vandrování do trenéra jiného klubu v rozběhlé sezóně nebo těsně před jejím začátkem. Rulík měl v Mladé Boleslavi něco odtrénováno a navíc ve smlouvě výstupní klauzuli: zjevně obě strany, jak on sám tak Mladá Boleslav, počítaly, že k něčemu takovému může dojít. Rulík si situaci zhodnotil dle svého uvážení: nabídku Pardubic mohl odmítnout a zůstat v Mladé Boleslavi. Finální rozhodnutí bylo o něm. Jde do rizika, které si vyhodnotil jako přijatelné. V Pardubicích se mu nemusí dařit a do Vánoc může skončit na dlažbě: nepochybuji, že by byl za velkého klauna a spousta fanoušků napříč celou extraligou by se mu s chutí pošklebovala. *FUCKU* V podstatě se Rulíkovi totéž mohlo přihodit i v Mladé Boleslavi. Dědkovo až zoufalé hledání nového trenéra jen ukázalo na velice bídnou situaci s trenéry v tuzemsku. Po odchodu generace dnešních šedesátníků dobří trenéři zoufale chybí. V éře zahnívání Slávka „bramboračky“ Lenera na svazu si mimo jiné český hokej přestal vychovávat kvalitní trenéry, což se poslední roky ukazuje v plné nahotě. Ale to jsem odbočil. Mě Dědek s**e mnohem víc tím jak kurwí hráčský trh, jelikož přeplácí i nadprůměrné borce. Dvojici Hyka – Sedlák z Čeljabinsku nabídl každému milion českých korun měsíčně (to je informace, kterou mám z opravdu dobrého zdroje): jsou to šílené peníze, ale jedná se o na extraligu o rozdílové borce, takže bych to i s notným přivřením všech otvorů co mám pochopil, jenže on začal přeplácet i hráče typu Říčka nebo Dvořák, což jsou borci nadprůměrní, ale rozhodně ne rozdíloví. A od tohoto stavu je jen krok k přeplácení průměráků, což si extraliga už zažila a je to cesta do pekel. *NAPR**** "

Tak jako kurví to strašně ten trh. Když dá Košťálkovi půl míče měsíčně, to tu měl v minulosti Adamský s Polanským v Třinci, který byl a (do současnosti je) nejbohatším klubem. Na druhou stranu je pravda, že extraligu by měly hrát ekonomicky silné subjekty a ne kluby hrazené z části (nebo většiny) z veřejných peněz (jako třeba do letoška Zlín). Ideální podoba extraligy je max. 12 klubů, v ideálním případě 10. Dědek tím agresivním přeplácením odděluje zrno od plev, protože když nabídne průměrákovi dvakrát víc než jinde, tak ty hráči budou logicky chtít jít tam a ostatní kluby to budou muset buď dorovnat nebo to ekonomicky neutáhnou a skončí.

Uvidíme co se povede letos udělat Spartě za přestupy. Z Kováře v bráně nejsem moc nadšený, nikdy jsem ho neměl rád. Odchod Chlapíka bude ultra oslabení, stejně jako Tomáška. To jsou dva rozdílový hráči. Dvořáka bude taky škoda a co se týče Šmerhy, tak ten mě taky hodně mrzí.

Už od loňské sezóny to vypadá tak, že Dědek vykrádá ostatní, protože prostě ty hráče přeplatí a oni odejdou. Letos i ekonomicky silným klubům - nám, Třinci, dokázal přivést Čerešňáka z Plzně atd.

Myslím, že hodně nepříjemná bude příští rok i Plzeň, kde Vlasák po letech pochopil, že má sázet na to co Plzeň vždycky zdobilo. Hodně fyzicky zdatných agresivních hráčů.

Uvidíme co se povede Toňákovi s Hlínou.

892.jpg
MartinMegadeth +3338
27.04.22 v 15:18

reakce na Gapin: ,,Mě ta cena permic přijde úplně v pohodě. Ta moje bude o 700..." zobrazit příspěvekMě ta cena permic přijde úplně v pohodě. Ta moje bude o 700 dražší, cca 27 korun na zápas, což se dá zkousnout. Momentálně tam vidím spíš výhodu a to je rozdíl s nebo bez PO. Nedávno jsem to tu kritizoval, ale při téhle cenách už to asi dává smysl si je pořídit. "

Homolko, při pohledu na rakety co stojí lístky na letošní play-off už od čtvrtfinále mi rozdíl mezi permicemi bez play-off a s play-off nepřijde až tak velký. Samozřejmě je otázkou s jakým kádrem půjde Sparta do příští sezóny, kdo tady bude trénovat a jak to celé bude vypadat. Asi všichni máme v živé paměti jak moc se permice s play-off vyplácely nejdřív po posledním titulu a následně po finále s Libercem. Za další tři roky celé dva zápasy ve čtvrtfinále a k tomu tři utkání v předkole. To se fakt vyplatilo. *FUCKU*

892.jpg
MartinMegadeth +3338
27.04.22 v 15:13

reakce na Radek Ady: ,,Je tu nová zápletka mezi Spartou a Slavií! Kouč Trpišovský by..." zobrazit příspěvekJe tu nová zápletka mezi Spartou a Slavií! Kouč Trpišovský by rád přivedl Matěje Pulkraba, ten se vůbec nebrání... to jako fakt??? *KICKSLAVIA* *KICKSLAVIA* *KICKSLAVIA* "

Odchod Pulkraba ze Sparty je dle všeho hotová věc, byť pořád doufám, že skončí v Polsku odkud měl a má nabídky. Ani se mu nedivím. Leta páně ho klub posílá po nejrůznějších hostováních a to si nemyslím, že by vždycky na Letné zůstali lepší útočníci. V létě se vrátil porvat o místo v základu a novou smlouvu. Ve druhé polovině podzimu Spartě pravidelně tahal svými góly trny z paty, díky němu zůstal klub ve hře o titul i přes zimní pauzu. Reakce pana sportovního manažéra na tuto skutečnost byla, že si až někdy v březnu s hráčem, jemuž v červnu končí smlouva, sednou a něco mu nabídnou. Nečekal jsem nic jiného od onoho úchvatného sdělení Rosického než že Pulkrab odejde. Ale jestli to bude do Slávie, to mě dost na**re. Nicméně i tak Pulkrabovi nic vyčítat nebudu, byť jsem názoru, že mezi pražskými S by se přestupovat nemělo. Už jen proto, že se zachoval férově a Spartu o zájmu Slávie čestně informoval: ne jako jistá srbská špína, která do poslední možné chvíle lhala a zatloukala. Na**án budu na Rosického, který mě po pravdě už delší dobu s**e v podstatě bez přestání. *NAPR****

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3338
27.04.22 v 15:06

reakce na Schaschek: ,,Koukám, že Dědek pomalu aspiruje na největší kurvu extraligy...." zobrazit příspěvekKoukám, že Dědek pomalu aspiruje na největší kurvu extraligy. Nejenže nám přetáhl Košťálka, Říčku a teď Dvořáka, ale ještě přeplatil Rulíka, kterej má smlouvu v Boleslavi. Ten chlap je naprostý šílenec co rozhazuje měšcem jak blázen."

Lukáši, zájem a přetažení Rulíka bych Dědkovi až tak nevyčítal, byť to není úplně standardní krok. Vadilo by mi vandrování do trenéra jiného klubu v rozběhlé sezóně nebo těsně před jejím začátkem. Rulík měl v Mladé Boleslavi něco odtrénováno a navíc ve smlouvě výstupní klauzuli: zjevně obě strany, jak on sám tak Mladá Boleslav, počítaly, že k něčemu takovému může dojít. Rulík si situaci zhodnotil dle svého uvážení: nabídku Pardubic mohl odmítnout a zůstat v Mladé Boleslavi. Finální rozhodnutí bylo o něm. Jde do rizika, které si vyhodnotil jako přijatelné. V Pardubicích se mu nemusí dařit a do Vánoc může skončit na dlažbě: nepochybuji, že by byl za velkého klauna a spousta fanoušků napříč celou extraligou by se mu s chutí pošklebovala. *FUCKU* V podstatě se Rulíkovi totéž mohlo přihodit i v Mladé Boleslavi. Dědkovo až zoufalé hledání nového trenéra jen ukázalo na velice bídnou situaci s trenéry v tuzemsku. Po odchodu generace dnešních šedesátníků dobří trenéři zoufale chybí. V éře zahnívání Slávka „bramboračky“ Lenera na svazu si mimo jiné český hokej přestal vychovávat kvalitní trenéry, což se poslední roky ukazuje v plné nahotě. Ale to jsem odbočil. Mě Dědek s**e mnohem víc tím jak kurwí hráčský trh, jelikož přeplácí i nadprůměrné borce. Dvojici Hyka – Sedlák z Čeljabinsku nabídl každému milion českých korun měsíčně (to je informace, kterou mám z opravdu dobrého zdroje): jsou to šílené peníze, ale jedná se o na extraligu o rozdílové borce, takže bych to i s notným přivřením všech otvorů co mám pochopil, jenže on začal přeplácet i hráče typu Říčka nebo Dvořák, což jsou borci nadprůměrní, ale rozhodně ne rozdíloví. A od tohoto stavu je jen krok k přeplácení průměráků, což si extraliga už zažila a je to cesta do pekel. *NAPR****

892.jpg
MartinMegadeth +3338
27.04.22 v 15:00

Dobré odpoledne, včera se nám zápas krutě nevyvedl. Sice jsme od stavu 3-4 dle mého názoru hráli do kopce, ale porážku jsme si zavinili sami. Natropili jsme obrovské množství chyb, za které by nás potrestal i výrazně méně kvalitní soupeř než je Třinec. K tomu včera neměl svůj den ani jeden z našich brankářů. Opravdu něco navíc ze čtyř gólmanů co se v zápase představili chytil jedině Mazanec. V první třetině měl Třinec snad dvě slušné akce a z nich vytěžil dva góly. My jsme měli vepředu šancí minimálně na čtyři góly a vstřelili jsme taky dva. Na začátku druhé třetiny mohli skóre zlomil na naši stranu tuším Sobotka s Formanem, když jeli dva na jednoho. Nic z toho nebylo. Vzápětí jsme dvakrát inkasovali a definitivně se jsme sesypali. Po trefě Šmerhy, kdy jsme se dostali na dostřel, do zápasu sáhli několikrát rozhodčí v náš neprospěch, čímž jsme přišli i o zbytek naděje s utkáním něco udělat, ale přijde mi, že i kdyby se pískala celých šedesát minut rovina, včera bychom na výhru neměli ani tak. *MIMO* Jsme ve velice nekomfortní situaci, ale nevidím důvod házet flintu do žita. Třinec je od začátku finále favorit a teď už je v pozici, že musí. Sami jsme se proti Liberci i proti Motoru přesvědčili jak těžký je ten poslední krok. My teď jen můžeme, což by nám mohlo pomoct. Základem bude se připravit na zítřejší zápas, vrátit se k výkonu ze soboty a vrátit sérii zpátky do Třince. Ze statistik bych se nenechal deprimovat. Kdo vyhraje pátý zápas série statisticky má k titulu blíž. Ale nemá ho jistý dokud nevyhraje čtyři utkání. My jsme pátý zápas prohráli s Třincem v každé sérii. Dokonce i hned v té první před dvaceti lety. To jsme dostali v Holešovicích shodou okolností rovněž 3:7 a stejně jsme sérii urvali 4:2. Pátý zápas jsme prohráli ve finále i v posledních dvou titulových sezónách, ale byli jsme v lepší výchozí pozici než letos. Teď jsou prostě karty rozdané jasně: k titulu budeme muset Třinec konečně porazit dvakrát za sebou. *METAL* *METAL* *METAL*

+3
otaznik13
Patriot +137
27.04.22 v 14:00

reakce na Dave624: ,,Ano budu fandit a věřit že konec nebude ale stejně mi přijde že..." zobrazit příspěvekAno budu fandit a věřit že konec nebude ale stejně mi přijde že ten tým má psychyckej blok nějakej, 1 zápas za stavu 2:1 pro Třinec se sesypali a včera po gólů na 5:3 totez, po těchto momentech se nedokázal ten tým vrátit k tomu co hrál předtím a včera za stavu 5:3 bylo času ještě dost do konce. Nevím je mi to divný asi tím zklamáním ze včera "

Nesmí být už jen kvůli všem těm polským namachrovancům, kteří už se vidí s pohárem! *KOSA*

otaznik14
Dave624 +105
27.04.22 v 12:54

reakce na Schaschek: ,,Tak nestahujme kalhoty, když brod je ještě daleko. Zítra sérii..." zobrazit příspěvekTak nestahujme kalhoty, když brod je ještě daleko. Zítra sérii srovnáme a v sobotu jedeme do Třince! "

Ano budu fandit a věřit že konec nebude ale stejně mi přijde že ten tým má psychyckej blok nějakej, 1 zápas za stavu 2:1 pro Třinec se sesypali a včera po gólů na 5:3 totez, po těchto momentech se nedokázal ten tým vrátit k tomu co hrál předtím a včera za stavu 5:3 bylo času ještě dost do konce. Nevím je mi to divný asi tím zklamáním ze včera

5.png
Schaschek +3341
27.04.22 v 12:50

reakce na Dave624: ,,CHL sice není jako extraliga ale vždy je to úplně na howno pocit..." zobrazit příspěvekCHL sice není jako extraliga ale vždy je to úplně na howno pocit sledovat slavit soupeře, zvlášt když člověk prostě ten hokej bere téměř jako druhý život, chodí na všechny zápasy a ví to o tobě tvoje okolí kamarádi rodina, kolegové z práce atd a teď člověk přede všemi bude zas prostě nasranej že to zas nevyšlo, nebudu se prostě dívat na to předání poháru prostě odejdu protože už před těmi 6 lety jsem to nesl hodně těžko i druhej den ještě "

Tak nestahujme kalhoty, když brod je ještě daleko. Zítra sérii srovnáme a v sobotu jedeme do Třince!

+1
otaznik16
Dave624 +105
27.04.22 v 12:45

reakce na Schaschek: ,,Obavy mám taky a přesně z toho co říkáš. Viděl jsem slavit..." zobrazit příspěvekObavy mám taky a přesně z toho co říkáš. Viděl jsem slavit Frölundu, viděl jsem slavit Liberec a nepotřebuju vidět slavit tyhle ku.vy."

CHL sice není jako extraliga ale vždy je to úplně na howno pocit sledovat slavit soupeře, zvlášt když člověk prostě ten hokej bere téměř jako druhý život, chodí na všechny zápasy a ví to o tobě tvoje okolí kamarádi rodina, kolegové z práce atd a teď člověk přede všemi bude zas prostě nasranej že to zas nevyšlo, nebudu se prostě dívat na to předání poháru prostě odejdu protože už před těmi 6 lety jsem to nesl hodně těžko i druhej den ještě

571.png
Medvěd +549
27.04.22 v 12:27

reakce na Patriot: ,,A ty seš kdo? Polskej agent, že se jich zastáváš? Já jim..." zobrazit příspěvekA ty seš kdo? Polskej agent, že se jich zastáváš? Já jim nepotřebuju něco natírat. Je mi jedno co si o tom nějaký pšonek myslí. "

Bojuj! :-D

5.png
Schaschek +3341
27.04.22 v 12:23

reakce na Bumbi: ,,Tak ono je to pro Chalpíka těžký, když na něj celou sérii..." zobrazit příspěvekTak ono je to pro Chalpíka těžký, když na něj celou sérii hrajou osobku, včera to zmiňoval i Záruba, Chlapíkova lajna byla psaná jako třetí, Jandač ji ale poslal jako druhou a Varaďa hned svoji druhou střídal za lajnu s Kovařčíkama a Nestrašilem, který na něj hrajou celou sérii.

Největší rozdíl pak bylo vyhození nulovýho Vrány z první lajny, ve čtvrtým zápase si proti Řepíkově lajně neškrtli, včera jejich první lajna, už bez Vrány, dala 4 góly.

Viz vlákno na Twitteru - twitter.com/hockey_h..."

Od toho jsou ale Jandač s Hořavou, aby vymysleli protitaktiku. Celkově Třinec hraje beton jako prase, jen čeká na chyby a včera jsme jich udělali až moc. Snad jsme si to vybrali.

291.jpg
Bumbi +156
27.04.22 v 12:19

reakce na Schaschek: ,,Na Chlapíkovi začíná být vidět podrážděnost, že se mu..." zobrazit příspěvekNa Chlapíkovi začíná být vidět podrážděnost, že se mu nedaří v této sérii. Potřeboval by se trefit."

Tak ono je to pro Chalpíka těžký, když na něj celou sérii hrajou osobku, včera to zmiňoval i Záruba, Chlapíkova lajna byla psaná jako třetí, Jandač ji ale poslal jako druhou a Varaďa hned svoji druhou střídal za lajnu s Kovařčíkama a Nestrašilem, který na něj hrajou celou sérii.

Největší rozdíl pak bylo vyhození nulovýho Vrány z první lajny, ve čtvrtým zápase si proti Řepíkově lajně neškrtli, včera jejich první lajna, už bez Vrány, dala 4 góly.

Viz vlákno na Twitteru - twitter.com/hockey_h...

5.png
Schaschek +3341
27.04.22 v 12:18

reakce na Dave624: ,,Já mám normálně po včerejšku strach z toho zítřka, při..." zobrazit příspěvekJá mám normálně po včerejšku strach z toho zítřka, při nejhorším 2 min před koncem prostě odejdu protože sledovat jak se ty polský mr.dky radujou fakt nehodlám, už mi tohle stačilo před 6 lety s Libercem "

Obavy mám taky a přesně z toho co říkáš. Viděl jsem slavit Frölundu, viděl jsem slavit Liberec a nepotřebuju vidět slavit tyhle ku.vy.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<03 / 2023>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne