Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
350.jpg
chuli +106
12.08.19 v 11:43

reakce na karlos: ,,Tak to bych úplně netvrdil. Podle mě nese Hancko podíl na 3. a 4...." zobrazit příspěvekTak to bych úplně netvrdil. Podle mě nese Hancko podíl na 3. a 4. gólu Bolky. U 4. bych řekl, že zachrápal i Nita.
Jak jste viděli ten souboj Štětina x Matějovský ?? Podle mě jasná penalta pro Spartu a on píská šlapák *MIMO* *MIMO* "

Za mě penalta jasná o tom,bez debat ...
na druhou stranu bych nepískal penaltu co udělal Štětina.

třetí gól byl podle mě suprově kopnutej a holt to prostě trefil..4 gól jde za Hanckem ..Nita dle mého nemohl nic dělat.

903.jpg
loupák +374
12.08.19 v 11:12

reakce na Schaschek: ,,Ty vole nikdo nehledá omluvenky. Jen pokud vyhodíš někoho za kým..." zobrazit příspěvekTy vole nikdo nehledá omluvenky. Jen pokud vyhodíš někoho za kým jsou vidět vysledky jen proto, že ti neleze do zadku, tak je to pro mě prostě špatně. A věř tomu, že abych toto mohl tvrdit, tak ty informace mám zatraceně dobrý. "

Tak dohadujeme se tady o něčem o čem my nic nevíme, a ty informace máš, tak je to dost o howně.
Ono pod to PR které se tady tak vychvaluje a určitě jeho velká část byla fakt super namátkou sociální sítě, merch, akce jako Hold, Krev atd. spadají taky ty Dětské neděle, Sparťánek nebo jak se tomu infantilnímu kašparovi říkalo a další věci, které nás tady všechny celou sezonu vytáčeli, takže ne vše v našem PR bylo tak zalité sluncem, i když, že Spartu měli lidi v něm zažranou pod kůží o tom nepochybuji.
Rozhodně, ale souhlasím s Gapinem, každej novej majitel firmy si přivádí svoje lidi, kterým důvěřuje, se kterými má nějakou společnou pracovní nebo lidskou historii a kdyby to tak neudělal byl by magor, udělal by to tak každý z nás. A jestli ti nový lidé budou horší nebo lepší, než ti původní, to se ukáže a zodpovědnost za ně je pak plně na bedrech toho kdo si je přivedl.

otaznik3
Kubajs +9
12.08.19 v 10:51

Nevíte někdo, kde bych se mohl podívat na sestřihy přípravných zápasů sparty?

otaznik4
kvcr +92
12.08.19 v 10:45

Ještě si dovolím krátce zkomentovat poslední dění ohledně HCS: smlouvy s Albertem Michnáčem a Danem Přibylem jsou dalšími ze systémových kroků Sparty. V útoku teď už máme opravdu velkou kvalitu a zároveň velký přetlak, trochu očekávám nějaké další hostování. U Michnáče mám trochu obavy z jeho budoucím spojení se Spartou, protože v rozhovoru těsně před podpisem smlouvy řekl, že se chce na rok vrátit do Čech, na druhou stranu rozumím tomu, že má ambice a že se chce do budoucna dál posouvat. I kdyby odešel, bude v něm mít Sparta pořád potenciál, že nám dá přednost, až se rozhodne vrátit do Čech - to ale ještě hodně předbíhám. Danovi návrat na led všichni moc přejeme. Podle jeho rozhovoru mu Sparta všemožně pomáhá, dává mu prostor i čas na správnou rekonvalescenci. I tady věřím, že se nám to vrátí a že pokud Danovi vydrží zdraví tuto sezónu, podepíšeme s ním smlouvu dlouhodobější.

Rozhovor s Michalem Brošem mě příliš nepřekvapil, něco podobného jsem čekal. Rozumím tomu, že cítil křivdu, ale jemu prostě chybí jakákoli diplomacie. Párkrát si navíc v rozhovoru přímo protiřečí. Budu na něj vždycky vzpomínat jako na výborného hráče a srdcaře, ale tahle část kariéry se mu hrubě nepovedla. Když k tomu teď ještě přihodil to, že tu funkci vlastně dělat nechtěl, jen to utvrzuje můj názor. Přeju mu do dalšího života, aby si našel místo v hokeji, kterým evidentně žije, ale musím říci, že jsem rád, že ve vedení Sparty už není. Jeho nástupci mají úplně jinou kulturu a cítím z nich mnohem větší zájem podpořit hráče i zbytek klubu. I když už jsme dlouho žádný obsáhlejší rozhovor nečetli, činy mluví za ně.

+1
otaznik5
kvcr +92
12.08.19 v 10:00

reakce na MartinMegadeth: ,,Milý kolego, jako vždy příspěvek vedoucí k zamyšlení. Co se..." zobrazit příspěvekMilý kolego, jako vždy příspěvek vedoucí k zamyšlení. Co se týká výchovného nejsem pro úplné zrušení, kluby do výchovy mládeže investují peníze, čas a energii. Mají právo dostat zaplaceno, ale tohle pravidlo musí mít úroveň a smysl. Není normální, aby se hráče platilo po celou dobu jeho kariéru při každém přestupu, kdy se změní vlastník jeho práv. Není normální, aby se platilo za hráče úplně jinému klubu než ho vychoval. A vnímám jako úplně absurdní, aby se platilo za hráče přes třicet, který se vrací poněkolikáté do extraligy ze zahraničí. Existující pravidlo o výchovném je třeba upravit, aby se za hráče mateřskému klubu zaplatilo výchovné jednou a tím to skončilo. Pokud odejde hráč pod smlouvou, pak si na své peníze klub přijde v rámci odstupného. Pokud hráč odejde po vypršení smlouvy, pak by výchovné měl zaplatit klub kam se dotyčný hráč ze zahraniční poprvé v rámci extraligy vrátí. Dneska už minimum hráčů drží věrnost jednomu klubu, nemůže systém placení výchovného provázet hráče po celou jeho kariéru do pětatřiceti nebo čtyřiceti let. Samozřejmě to není úplné vychytané a bylo by třeba to celé vyladit, nicméně stávající stav považuji dlouhodobě za neudržitelný. *NE* Nejsem názoru, že základní myšlenka svazu, aby byly mládežnické soutěže co nejširší a hrát je mohlo co nejvíc mladých hokejistů, je správná. Hokej od určitého věku není zábavní kroužek. Rodiče navíc stojí dost peněz. Tudíž není v pořádku, aby ti horší brzdili ty lepší a v podstatě na nich parazitovali. Kvantitou se kvalita nikdy nenahradí, to je úplně scestná myšlenka. Naprosto se shodneme, že co se týká řešení a častých změn v pořádání a organizaci soutěží mládeže i celého mládežnického hokeje je na svazu znát panika, chaos a neprofesionalita. Struktura a herní systém soutěží se mění prakticky každý rok a to nemůže ničemu prospět. Místo, aby se nějaké cestě dal prostor na tři, čtyři roky a pak se seriózně vyhodnotila. Mám i velké pochybnosti o fundovanosti a odbornosti jmen v souvislosti s mládežnickým hokejem, na která svaz dlouhodobě vsadil. V první řadě uvedu největšího tlučhubu historie československého hokeje Slávka Lenera. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale jediným jeho počinem bylo pofidérní Desatero trenéra mládeže a to bych svazu ve stejné formě dal dohromady za týden a za pár piv. *FUCKU* Co mi dlouhodobě chybí je například konstruktivní diskuse svazových činovníků zodpovědných za mládež s kritiky jejich práce. Není možné, aby lidé jako byl nebožtík doktor Bukač nabízející opakovaně pomocnou ruku byli přehlíženi a prezentováni svazem okolí v nejlepším případě jako podivíni. Člověk, kterému bylo na hokejových sympoziích aplaudováno vestoje ať už v Rusku, ve Skandinávii nebo v zámoří se u nás dočkal sluchu jen u vzdělané části hokejové veřejnosti a sportovních novinářů. V poslední době se povedlo rozjet různé programy, aby se čeští trenéři mohli jet podívat do Skandinávie jak se pracuje tam. Je to lepší než nic, ale bez dalších podpůrných programů a kroků je to jen takový výkřik do tmy. Musí probíhat aplikace nových prvků a přístupu systematicky i doma a ti co mají chuť a zájem hokej „dělat“ po novu, tak musí mít podporu. A rovnou se ptám proč nejdeme dál. Proč nepozveme odborníky ze Skandinávie, aby nám třeba pomohli a dohlédli nad novým projektem Dukly, aby ten dával smysl. Základní myšlenka tohoto projektu špatná není, ale zatím se ji příliš smysluplně nepovedlo uchopit co tak sleduji. Celkově uzavření první ligy zaštítěné rozvojem mladých hokejistů přineslo mnohem víc škody než užitku. Na posledním světovém šampionátu svaz vydělal v řádu stovek milionů korun: investujme je tedy do skutečných odborníků. Vyžádejme si pomoc ze zahraničí, kde se mládežnický hokej dělá dobře. *POSILOVNA* Nepochybně je správné se inspirovat švédským a finským modelem prací s mládeží. Ale je u toho třeba používat hlavu. Jedná se též o relativně malé země s velkou hokejovou tradicí, nicméně je třeba mít na paměti i určité odlišnosti. Oni jsou ekonomicky například přeci jen jinde. Nelze zkopírovat do mrtě jeden model a pak ho na sílu v tuzemsku aplikovat jako to zkoušel Slávek Lener. Osobně bych úplně nezatracoval ani možné stáže, programy a spolupráci s ruským hokejem, protože dle mého názoru i ruská škola může přinést řadu inspirací. Jsou věci co ruský hokej dělá dobře a přes úplně jinou základnu mají ekonomické limity, dost možná větší než s jakými se potýkáme doma. I přes v podstatě trvalé očekávání minimálně bojů o medaile na každé velké seniorské akci jsem velmi skeptický k budoucnosti českého hokeje. Znatelný sestup českého hokeje pomalu začal již po přelomu tisíciletí. Minimálně patnáct let o něm víme a dobrých deset let o něm seriózně mluvíme, ale nemohu se zbavit, že o něm stále jen mluvíme. A to včetně zodpovědných osob na svazu. Nemám pocit, že za těch deset let se povedlo aspoň nastartovat náznak fungujícího systému dávajícího naději na zastavení propadu a postupného zlepšování se. Něco se v panice vymyslí, za rok až dva se to chaoticky změní a takhle to jde pořád dokola. Rád bych se mýlil, ale do pěti až sedmi let, pakliže nedojde k navýšení počtu účastníků, bude česká osmnáctka i dvacítka mít velké problémy s udržením elitní skupiny a spíše začne pravidelně střídat elitu s pralesem. Do deseti let začne mít vážnější problémy i seniorský nároďák, aby se dostával do čtvrtfinále, a z české extraligy se pomalu stane stejně strašidelný a nekoukatelný produkt jako je ta slovenská. Tedy pokud pokles bude dál pokračovat a zodpovědní lidé za český hokej opravdu rychle nenastartují souhrn účinných opatření, která by vedla pro začátek aspoň k zastavení trvalého poklesu. A mezi těmi účinnými opatřeními mám na mysli například i zúžení počtu účastníků extraligy a vyřešení pojetí první ligy, čímž narážím na přetrvávající profesionální status této soutěže s tak nadimenzovaným celkovým počtem účastníků. *MIMO* "

Neměl jsem možnost zúčastnit se dřív, ale moc se mi líbí myšlenky, které jste tu v zajímavé diskusi nadhodili: první nábory dětí dělat velké, ale postupem času špičku zužovat, aby ti nejlepší pořád rostli a nestagnovali. Jakmile je to možné, zapracovávat mladíky do seniorských týmů (byť formou střídavých startů), následně přes farmy či Dukly umožnit jejich další růst. Tohle vypadá logicky a jako cesta, která nevede do slepé uličky.

Co se týká budoucnosti našeho hokeje, těžko se to odhaduje, rozhodně ale vítám změny ve vedení hokeje. Lener už tam byl dlouho a nelze nevidět, že za jeho vlády nám vlak ujížděl čím dál víc. Už jsem tady asi psal, že Pešána instinktivně moc nemusím, ale na druhou stranu musím přiznat, že mi jeho pracovitost a energie imponuje. Na jeho úvodní mítink s trenéry byl nadupaný sál a mluvilo se dost otevřeně. Trochu mi přijde přehnaná myšlenka, že by hokej dokázal léčit neduhy společnosti, na druhou stranu rozumím tomu, že aby se lidi pro něco opravdu zapálili, musí mít před sebou velký cíl a velkou vizi. S velkou vizí ale Pešán představil také změny operativnějšího rázu: spolupráci s kluby, nové analytické oddělení - je tedy až děsivé, že ho dosud nemáme a změny se dělaly intuitivně, bez podkladů, které by ty kroky podporovaly. Docela věřím tomu, že oproti Lenerově vládě si polepšíme. Pokud se podaří do procesu víc zapojit kluby tak, aby namísto různých svazových restrikcí věnovali výchově mládeže víc ze své vlastní vůle, mohlo by to posunout celkový proces mnohem lépe. Nedělám si iluze, že by se mohlo všechno změnit jako mávnutím kouzelného proutku, přece jen je toho hodně co napravovat. Ale zrovna Pešán může být tím, kdo českým hokejem zatřese a vyvolá razantnější změny. Jestli začneme špičkové země dohánět, to se ale ukáže - jejich odborníci taky nespí na vavřínech a pořád se zlepšují, navíc už mají procesy výchovy nastavené tak, že fungují. My asi můžeme pár věcí přeskočit a okopírovat, ale všechno se přeskočit nedá, některé postupné kroky se udělat musí. Vize spolupráce při cestě za dosažením velkého cíle by nám mohla pomoci. Chci věřit, že se náš hokej za Pešána zvedne a přestane ztrácet.

+1
otaznik6
frafont +364
12.08.19 v 09:39

Minulou sezónu měla ACS po devíti kolech bilanci 7-2-0 a 23 bodů (že potom se ukopalo za dalších deset zápasů před zimní pauzou devět bodů, je jiná věc), tuhle sezónu vzhledem k tomu, co bylo zatím k vidění v zápasech, uhrajeme těch 23 bodů možná za celej podzim :-D

+1
otaznik7
ToM +12
12.08.19 v 09:16

reakce na MartinMegadeth: ,,To zase byla estráda! Zjevně se zapracovalo na koncích utkání,..." zobrazit příspěvekTo zase byla estráda! Zjevně se zapracovalo na koncích utkání, když dneska taneční a recitační kroužek z Letné inkasoval jen jednou. Škoda, že se nepracovalo i na dalších problémech. *FUCKU* Vstřelit venku 3 kousky a nemít ani bod to je opravdu umění! 2 ligové výjezdy ven a 6 inkasovaných branek to je před odvetou v Turecku znamenitý příslib! To by na remízu nemusely stačit ani 4 vstřelené kousky. Ta obrana je snad ještě horší než na jaře! *NAPR**** Po pěti kolech 6 bodů ztráta na první Slávii to je taky věc, a to dnešní zápas v Mladé Boleslavi byl teprve první z kategorie těch papírově složitějších. A to určitě není všem dnům a parádám konec. *VYHLIZI* "

Martine, svatá slova... Ale musíme být pozitivní, ač jsem z fotbalu větší část neviděl, nemohl jsem si nevšimnout, že Kozák dal GÓL a Martin Hašek trefil branku! :) A to jsou ty první vlaštovky! :) Ne, máš pravdu, je to estráda, jak mě s..e, že se již ve fotbalových kruzích klasické "Cirkus Eden" změnilo na "Cirkus Křetínský"... :)

otaznik8
jongormisa -3
12.08.19 v 08:26

reakce na Schaschek: ,,V tom případě je to pěkná demence, když vyhodíš člověka pod..." zobrazit příspěvekV tom případě je to pěkná demence, když vyhodíš člověka pod kterým to slapalo, ale proti gustu... "

Který lidi vyhodily

otaznik9
SHS
12.08.19 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (11. 8. 2019):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 5 051 znaků.

Další pořadí:
2. Schaschek (příspěvky: 4, znaky: 709)
3. frafont (příspěvky: 3, znaky: 465)
4. karlos (příspěvky: 2, znaky: 1 419)
5. Gapin (příspěvky: 2, znaky: 1 412)

Celkem bylo včera napsáno 16 příspěveků, které obsahovaly 9 091 znaků.

5.png
Schaschek +953
11.08.19 v 21:28

reakce na jongormisa: ,,Novy majtel novy lidi*SMILESPA* "

V tom případě je to pěkná demence, když vyhodíš člověka pod kterým to slapalo, ale proti gustu...

+1
5.png
Schaschek +953
11.08.19 v 21:26

Fotbal opět výživnej. Ty chyby vzadu jsou strašný :-! Za mě se má pískat pentle po faulu na Štětinu, ale to už je teď jedno.

otaznik12
karlos +165
11.08.19 v 21:22

reakce na frafont: ,,Jinak hlavně že papírově máme sedm nebo kolik stoperů - no jo,..." zobrazit příspěvekJinak hlavně že papírově máme sedm nebo kolik stoperů - no jo, jenže reálně k něčemu bude možná Hancko, kterej tu je tejden i s cestou, z toho zbytku půlka je zdravotně na hromadě a druhá půlka by měla snad problém se prosadit v divizi..."

Tak to bych úplně netvrdil. Podle mě nese Hancko podíl na 3. a 4. gólu Bolky. U 4. bych řekl, že zachrápal i Nita.
Jak jste viděli ten souboj Štětina x Matějovský ?? Podle mě jasná penalta pro Spartu a on píská šlapák *MIMO* *MIMO*

otaznik13
frafont +364
11.08.19 v 21:14

Jinak hlavně že papírově máme sedm nebo kolik stoperů - no jo, jenže reálně k něčemu bude možná Hancko, kterej tu je tejden i s cestou, z toho zbytku půlka je zdravotně na hromadě a druhá půlka by měla snad problém se prosadit v divizi...

892.jpg
MartinMegadeth +1025
11.08.19 v 21:13

reakce na frafont: ,,Plzeň to pohnojila, ale my se na ni bodově dotáhnout asi nechceme -..." zobrazit příspěvekPlzeň to pohnojila, ale my se na ni bodově dotáhnout asi nechceme - Štetina jak idiot vyrobí penaltu, Kozák by zase netrefil ani vrata od stodoly... *MIMO* "

To zase byla estráda! Zjevně se zapracovalo na koncích utkání, když dneska taneční a recitační kroužek z Letné inkasoval jen jednou. Škoda, že se nepracovalo i na dalších problémech. *FUCKU* Vstřelit venku 3 kousky a nemít ani bod to je opravdu umění! 2 ligové výjezdy ven a 6 inkasovaných branek to je před odvetou v Turecku znamenitý příslib! To by na remízu nemusely stačit ani 4 vstřelené kousky. Ta obrana je snad ještě horší než na jaře! *NAPR**** Po pěti kolech 6 bodů ztráta na první Slávii to je taky věc, a to dnešní zápas v Mladé Boleslavi byl teprve první z kategorie těch papírově složitějších. A to určitě není všem dnům a parádám konec. *VYHLIZI*

+1
otaznik15
frafont +364
11.08.19 v 21:06

K těm kopálistům už opravdu škoda slov...

+1
otaznik16
jongormisa -3
11.08.19 v 21:04

Novy majtel novy lidi *SMILESPA*

-1
5.png
Schaschek +953
11.08.19 v 20:00

reakce na Gapin: ,,A ještě k tomu že vyhazujou lidi co pro Spartu dejchaj a že to..." zobrazit příspěvekA ještě k tomu že vyhazujou lidi co pro Spartu dejchaj a že to bylo z míst, který fungovalo dobře.
Myslíte si že ten novej majitel nezkoumal jejich práci? Jako dobrý třeba to v těch místech fungovalo, ale nemyslíte si že ten novej majitel může mít třeba představu že to chce dělat jinak? Tady to přes deset let stojí za totální howno, ale furt se budou hledat nějaký omluvenky pro určitý osoby.
Netvrdím, že ty nový lidi co tam přijdou jsou lepší nebo jsou to třeba náký kamarádšofty, ale rozhodně je to věcí majitele si to takhle rozhodnout. A to jak psal Martin, že si novej majitel udělá úsudek a to co funguje že si tam zákonitě nechá, protože jinak je to špatnej manager, to mi přijde, že to nemůže napsat člověk zcela při smyslech."

Ty vole nikdo nehledá omluvenky. Jen pokud vyhodíš někoho za kým jsou vidět vysledky jen proto, že ti neleze do zadku, tak je to pro mě prostě špatně. A věř tomu, že abych toto mohl tvrdit, tak ty informace mám zatraceně dobrý.

5.png
Schaschek +953
11.08.19 v 19:58

reakce na Gapin: ,,Hele ale tohle je fakt sorry jako... Broš je, byl a bude jako hráč..." zobrazit příspěvekHele ale tohle je fakt sorry jako... Broš je, byl a bude jako hráč klubová legenda.
Ale dva roky to měl na starost, nebudu rozebírat jaký měl finanční možnosti a podobně, ale dva roky tady skončila sezona průserem. A tomu absolutnímu průseru, se vyhla vždycky posledním zápasem v ZČ.
Za tohle by v každý normální firmě letěl tak, že by nestačil počítat schody.
Nevim kde se pořád bere to přesvědčení, že by se mu mělo za něco děkovat nebo se mu ještě klanět.
Jestli to ve Spartě takhle fungovalo, tak se nedivim, že to je tam kde to je."

Já to nemyslím tak, že by se mu mělo děkovat. Myslím to tak, že i ukončení smlouvy se dá udělat korektně a ne s ním vyjebat. Ostatně i on měl v týhle funkci končit a sám přiznal, že zaslouženě...

892.jpg
MartinMegadeth +1025
11.08.19 v 19:50

reakce na frafont: ,,Já to ohledně repre všech kategorií vidím tak, že budeme ještě..." zobrazit příspěvekJá to ohledně repre všech kategorií vidím tak, že budeme ještě dost dlouho přešlapovat na místě, pohromy v podobě sestupu zatím nepřijdou. Ono v dospělých jsme celosvětově někde dejme tomu na 6. až 8. místě, takže čtvrtfinále se nějak uhraje, v U18 a U20 to už je nějakou dobu tak, že hlavní je porazit ty Bělorusy, Kazachy nebo co za umělce tam kdy máme, tím se vyhneme bojům o udržení a současně postoupíme do čtvrtfinále - no a od čtvrtfinále už cokoliv navíc je bonus *KSICHT* "

Byl bych opravdu rád kdybych se mýlil. Když jsem viděl co předváděla ve skupině na Memoriálu Ivana Hlinky v Břeclavi česká osmnáctka tak jsem na ni hodně zvědav co předvede na světovém šampionátu. Poslední roky se v Břeclavi obvykle dařilo, usnulo na vavřínech a na MS následovalo velké divení jaký posun udělali soupeři. Ale třeba letošní vystoupení bude pobídkou k usilovné práci během další sezóny. *VYHLIZI* On ten systém spoléhání na vítězství nad tím nejslabším nemusí fungovat na věčné časy. Dvacítka bude mít na přelomu roku na MS extrémně silnou skupinu. Kdyby zbabrala zápas proti Německu může být rázem v boji o udržení. Abychom se průseru nenadáli dřív než čekáme. *FUCKU*

892.jpg
MartinMegadeth +1025
11.08.19 v 19:33

reakce na karlos: ,,Já si zase naopak myslím, že je důležité, aby hokej hrál co..." zobrazit příspěvekJá si zase naopak myslím, že je důležité, aby hokej hrál co nejvyšší počet dětí. Čím víc dětí, tím větší šance najít talent. Jak se říká z howna bič neupleteš, i když se budeš snažit sebevíc a budeš k tomu mít nejlepší "pletce bičů na světě" *NE* *NE* A je jasné, že hokej je sakra drahý koníček, který si spousta dětí nemůže dovolit a tak je jasné, že základna je malá a talentů ještě méně. Najít rozumnou rovnováhu je a bude těžké, ale podle mne bez navýšení počtu dětí to fungovat nebude.
Já jako kluk jsem hrál v létě fotbal a v zimě hokej, což tak asi mělo hodně z nás husákových dětí. Musel jsem mít pouze hokejku, brusle, rukavice a přilbu. Výzbroj jsem dostal zapůjčenou z klubu. Jsem z malého města, kde se hokej již dávno nehraje. Ale tenkrát když byl někdo dobrý, ihned po něm sahali z větších klubů a v té rozlehlé síti malých klubů byla mnohem větší šance ulovit talent než dnes. Tolik můj názor na počet dětí. Jinak se vším ostatním, co se týká našeho hokejového svazu, naprosto souhlasím *ANO* *ANO* "

S tím aby hokej hrálo co nejvíc dětí naprosto souhlasím. Široká základna je důležitá. Asi to nevyznelo, ale chtěl jsem upozornit, že v dorostu už by měli být odděleni ti dobří a ještě lepší od těch průměrných, aby se mohli dál zlepšovat. Pokud někdo bude hrát v dorostu druhou nejvyšší soutěž není nad ním zlomena hůl. Kvalitní výkonností si kdykoliv může říct o pozvánku a přestup o patro víc. Ale určitě není v pořádku, že dnes si některé kluby kromě běžných soutěží ještě domlouvají další turnaje, aby jejich hráči odehráli víc zápasů s kvalitními protivníky a mohli výkonnostně dál růst. *MIMO*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 25. srpna - 13:30
    42.png
    MAN (venku)
    Příprav 2019 (příp.)
  • 29. srpna - 17:00
    10.png?1
    BOL (doma)