Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
892.jpg
MartinMegadeth +802
15.02.19 v 17:05

reakce na Gapin: ,,Ty dobre vis ze ja rad narazim na to kdo je skutecnej vlastnik Sparty...." zobrazit příspěvekTy dobre vis ze ja rad narazim na to kdo je skutecnej vlastnik Sparty. Oficialne je to byvala firma Brizovo manzelky se zakladnim jmenim 2000,- Kc. Neoficialne Kellner?
Kdyz jsme se na to Brizy zeptali osobne tak nas v podstate vyfakoval.
Zastavam nazor ze pokud nekdo dela neco takhle schvalne nepruhledne, tak pak muze schvalne delat cokoliv."

Homolko, vím na co narážíš. Ani mně se nelíbí tajemno v otázce majitele hokejové Sparty a nepřispívá to dle mého názoru k dobrému jménu a průhlednosti klubu. Nicméně zákon tiché společníky nezakazuje, tudíž Bříza vystupující jako majitel Sparty, i kdyby jím de facto nebyl, což považuji za pravděpodobné, nic neporušuje. Ničeho nezákonného se nedopouští. A ve své profesionální praxi jsem se setkal s desítkami společností, byť v jiných odvětvích, s neprůhlednou vlastnickou strukturou a nejen v České republice. I přes výhrady, které k Břízovi mám, považuji za vyloučené, že by chtěl záměrně a schválně poškozovat klub. Jsem si vědom, že Sparta teď prochází vážnou krizí, výsledkově se několikátou sezónu po sobě hrubě nedaří, Bříza na tom jako oficiálně vystupující majitel a tím pádem člověk s maximální rozhodovací pravomocí nese svůj nepopiratelný podíl, ale že by Spartu schválně poškozoval, tomu odmítám věřit. Ale každý máme právo na svůj názor a vidět věci vlastní optikou. *FRAJER*

892.jpg
MartinMegadeth +802
15.02.19 v 17:04

„Kroupu“ evidentně výkon Sparty v Pardubicích hodně na**al a leží mu v žaludku jako šutr. Ani se mu nedivím. S jeho hodnocením zápasu proti Plzni i v Pardubicích absolutně souhlasím. *THUMBSUP* Rozhodně si nemyslím, že by večerní trénink byl nesmysl. A už vůbec ne, že by pokuty byly lepším řešením. Pokud Krupp hráče převážnou většinou před médii hájil, tak večerním tréninkem jim ukázal, že je pořádně na**aný a že podobný výkon byl hluboko za hranicí tolerovatelného. Sparta hraje čtyři utkání v sedmi dnech, ale Krupp není začátečník, aby neupravil včera a dnes dostatečně program. V tom bych problém neviděl. Spíš budu zvědav na reakci hráčů. Zdravá kabina si takové rozhodnutí trenéra vyhodnotí pozitivně a bude mu chtít ukázat to nejlepší co v ní vězí. Nakopne jí to. *METAL* Hodně mě zaujala takhle Kruppova odpověď: „Hráčům to vyšle určitou zprávu. Pro mladý mančaft, který tu máme, to může být účinné. Je to podle mě lepší než dávat velká prohlášení do noviny. Takhle to zůstalo v kabině. Kluci vědí, co jsem tím chtěl říct.“ Cítím v tom lehkou narážku na Broše a jeho měsíc starou hodně otevřenou a důraznou kritiku některých útočníků Sparty. *FRAJER*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +802
15.02.19 v 17:01

Čas nám letí a nešetří ani bývalé legendy Sparty. Zhruba měsíc po Máňovi Mistrovi oslavila padesátiny i další ikona a legenda devadesátek Sparty, která cvičila na Letné Marseille nebo Barcelonu: Horst Siegl. *THUMBSUP* Nejlepší poválečný ligový střelec Sparty. Desetinásobný mistr (podle některých pramenů dokonce jedenáctinásobný), čtyřikrát nejlepší ligový kanonýr a asi nikdo z nás kdo byl tenkrát u toho mu nezapomene parádní gól do sítě Olympique Marseille ani gólovou dorážku, která rozhodla zápas s Dream teamem Barcelony v nultém ročníku Ligy Mistrů. Tak hodně zdraví a štěstí! *OCHLASTOVE*
sport.aktualne.cz/fo...

892.jpg
MartinMegadeth +802
15.02.19 v 16:58

Dobré odpoledne, dnes je to přesně třiatřicet let od historicky prvního domácího zápasu Sparty v play-off. V roce 1986 se utkala ve čtvrtfinále s VSŽ Košice, vítězem základní části. Po dvou porážkách v Košicích Sparta tehdy v sérii hrané na tři vítězná utkání odvracela hrozbu vyřazení. A ta se jí povedla odvrátit luxusním způsobem, protože soupeře deklasovala výsledkem 6:0. Historicky první domácí branku v play-off vstřelil Jiří Hrdina, který si v zápase připsal celkem dvě trefy podobně jako raubíř Jiří Jána, který tehdy v útoku vedle Hrdiny a Lubora Pěničky prožíval životní sezónu. O zbývající trefy se podělili David Volek a Honza Reindl. Odvetu o den později Sparta prohrála stejně jako následně oba zápasy o konečné sedmé místo s Plzní. Nicméně domácí premiéra Sparty v play-off byla vítězná! *SMILESPA* Zápasy o páté až osmé místo byly specifikem úvodních pěti ročníků play-off než po roce 1990 zmizely. Nemůžu si nepovzdechnout: co mi bychom poslední roky dali za vítězný zápas Sparty v play-off a nejenom doma. *FUCKU*

903.jpg
loupák +313
15.02.19 v 15:44

reakce na RazoR: ,,Ja jsem presvedcenej, ze to neni cisty. Znam kluka co hraje fotbal -..." zobrazit příspěvekJa jsem presvedcenej, ze to neni cisty. Znam kluka co hraje fotbal - nasi 1ligu a vim jak to chodi. A to jeste beru v uvahu, ze mi nerekne zdaleka vsechno. Takze zumpa to bezpochyby je. A jestli mi chcete rict, ze to co jsem videl proti Pardubicim je Sparta v plne sile, tak ja v tom pripade prestanu chodit... Protoze tohle byla ostuda, oni nechteli vyhrat. Pustte si ten zapas klidne ze zaznamu, je to ostudnej vykon. Takhle nehraje tym, kterej chce vyhrat. A ja nemam jiny vysvetleni, nez desetitisice tiketu vsazenych na Spartu. To jsou miliony cisteho zisku za jeden zapas a to je podle me slusna motivace."

Desetitisíce tiketů, no to jistě ty rozumbrado, sázkovky si tohle určitě nehlídaj *SILENY*
Hned by byl ten match staženej z nabídky. Tak hlavně, když víš jak to chodí *HAHA*

+2
otaznik6
RazoR -9
15.02.19 v 15:33

reakce na Mrazík: ,,To fakt nemůžeš myslet vážně toto!! :-D   Když to..." zobrazit příspěvekTo fakt nemůžeš myslet vážně toto!! :-D

Když to vezmeš ještě z další stránky, tak jak by se takový přístup asi líbil sponzorům??? Myslím, že ti by své peníze neutápěli v takové žumpě, nebo myslíš, že jo?? ……. "

Ja jsem presvedcenej, ze to neni cisty. Znam kluka co hraje fotbal - nasi 1ligu a vim jak to chodi. A to jeste beru v uvahu, ze mi nerekne zdaleka vsechno. Takze zumpa to bezpochyby je. A jestli mi chcete rict, ze to co jsem videl proti Pardubicim je Sparta v plne sile, tak ja v tom pripade prestanu chodit... Protoze tohle byla ostuda, oni nechteli vyhrat. Pustte si ten zapas klidne ze zaznamu, je to ostudnej vykon. Takhle nehraje tym, kterej chce vyhrat. A ja nemam jiny vysvetleni, nez desetitisice tiketu vsazenych na Spartu. To jsou miliony cisteho zisku za jeden zapas a to je podle me slusna motivace.

otaznik7
karlos +142
15.02.19 v 14:55

reakce na Medvěd: ,,Tak na druhou stranu, je tady ještě někdo, komu z té hrůzy vlasy..." zobrazit příspěvekTak na druhou stranu, je tady ještě někdo, komu z té hrůzy vlasy nevypadaly nebo není šedivej? :-)"

Bříza *BRAVO* *BRAVO* Ten jenom kvete, kluk jeden *KSICHT* *KSICHT*

571.png
Medvěd +139
15.02.19 v 13:08

reakce na Mrazík: ,,Říká někdo, komu vlasy dávno vypadaly.  "

Tak na druhou stranu, je tady ještě někdo, komu z té hrůzy vlasy nevypadaly nebo není šedivej? :-)

802.jpg
prcekk +219
15.02.19 v 13:06

Toť, vlasy mi slezly z výkonu hokejek a kopaček takovým fofrem, že už ani nevím kdy to bylo, ale už to bude doba, poněvadž se mi na hlavě usadila pořádná vrstva prachu 8-) Pokud by se, ale výkony obou zmíněných kolektivů rapidně zlepšily, nechám si přesně tolik kolik mi jich slezlo na tu bosou hlavu nastřelit *HAHA* *KSICHT* *METAL*

527.jpg
Mrazík +934
15.02.19 v 12:36

reakce na prcekk: ,,Dědku, nerozčiluj se, zrychluje se ti pak šedivění *HAHA* *HAHA*..." zobrazit příspěvekDědku, nerozčiluj se, zrychluje se ti pak šedivění *HAHA* *HAHA* *HAHA* "

Říká někdo, komu vlasy dávno vypadaly.

802.jpg
prcekk +219
15.02.19 v 12:28

reakce na Mrazík: ,,To fakt nemůžeš myslet vážně toto!! :-D   Když to..." zobrazit příspěvekTo fakt nemůžeš myslet vážně toto!! :-D

Když to vezmeš ještě z další stránky, tak jak by se takový přístup asi líbil sponzorům??? Myslím, že ti by své peníze neutápěli v takové žumpě, nebo myslíš, že jo?? ……. "

Dědku, nerozčiluj se, zrychluje se ti pak šedivění *HAHA* *HAHA* *HAHA*

527.jpg
Mrazík +934
15.02.19 v 12:20

reakce na RazoR: ,,No, jestli odmitas uverit tomu, ze je to v prvni rade obrovsky byznys,..." zobrazit příspěvekNo, jestli odmitas uverit tomu, ze je to v prvni rade obrovsky byznys, tak jsi najivni blazen. A to bez urazky. Penize jsou ve sportu bohuzel na prvnim miste. "

To fakt nemůžeš myslet vážně toto!! :-D

Když to vezmeš ještě z další stránky, tak jak by se takový přístup asi líbil sponzorům??? Myslím, že ti by své peníze neutápěli v takové žumpě, nebo myslíš, že jo?? …….

otaznik13
RazoR -9
15.02.19 v 11:34

reakce na Medvěd: ,,To je názor ostrý jak BřitvA! :-) Ovšem, nedejbože, aby to tak..." zobrazit příspěvekTo je názor ostrý jak BřitvA! :-) Ovšem, nedejbože, aby to tak bylo... To ne! Tak abych dokázal, že tomu odmítám věřit, tak dneska šoupnu extra tři pětky na Spartu v Boleslavi, je tam na nás 2,97..."

Ja to troch sleduju a verim tomu, ze to tak je. Dokonce se ty zaoasy daji celkem dopre a dopredu odhadnout. Ty Pardubice byl idealni ukazka. Na tech hracuch je to strasne videt, kdyz vyhrat nechteji. :-!

otaznik14
RazoR -9
15.02.19 v 11:31

reakce na Schaschek: ,,Jasně a můžou za to ilumináti...*NE* "

No, jestli odmitas uverit tomu, ze je to v prvni rade obrovsky byznys, tak jsi najivni blazen. A to bez urazky. Penize jsou ve sportu bohuzel na prvnim miste.

5.jpg
Schaschek +669
15.02.19 v 11:27

reakce na RazoR: ,,Zasadni chyba je ta, ze to tu vsichni resite ze sportovni stranky..." zobrazit příspěvekZasadni chyba je ta, ze to tu vsichni resite ze sportovni stranky veci, jenze tenhle pribeh ma i druhou cast a to jsou penize. Hrajeme soutez, ktera se jmenuje Tipsport liga. Kdyz maji desetitisice lidi vsazeno na Spartu, je to idealni sance je vsechny podelat. Navic Pardubice ty body taky potrebujou, takze vsichni budou spokojeny. V zapase se to zamaskuje bitkama, aby to vypadalo, ze jsou hraci nas.any a ze chtej vyhrat. A vsem tecou prachy a jenom nam tady tecou nervy. Jinak to vlastne nikoho netrapi. *DRINK* "

Jasně a můžou za to ilumináti... *NE*

+1
571.png
Medvěd +139
15.02.19 v 10:49

reakce na RazoR: ,,Zasadni chyba je ta, ze to tu vsichni resite ze sportovni stranky..." zobrazit příspěvekZasadni chyba je ta, ze to tu vsichni resite ze sportovni stranky veci, jenze tenhle pribeh ma i druhou cast a to jsou penize. Hrajeme soutez, ktera se jmenuje Tipsport liga. Kdyz maji desetitisice lidi vsazeno na Spartu, je to idealni sance je vsechny podelat. Navic Pardubice ty body taky potrebujou, takze vsichni budou spokojeny. V zapase se to zamaskuje bitkama, aby to vypadalo, ze jsou hraci nas.any a ze chtej vyhrat. A vsem tecou prachy a jenom nam tady tecou nervy. Jinak to vlastne nikoho netrapi. *DRINK* "

To je názor ostrý jak BřitvA! :-) Ovšem, nedejbože, aby to tak bylo... To ne! Tak abych dokázal, že tomu odmítám věřit, tak dneska šoupnu extra tři pětky na Spartu v Boleslavi, je tam na nás 2,97...

otaznik17
RazoR -9
15.02.19 v 10:32

Zasadni chyba je ta, ze to tu vsichni resite ze sportovni stranky veci, jenze tenhle pribeh ma i druhou cast a to jsou penize. Hrajeme soutez, ktera se jmenuje Tipsport liga. Kdyz maji desetitisice lidi vsazeno na Spartu, je to idealni sance je vsechny podelat. Navic Pardubice ty body taky potrebujou, takze vsichni budou spokojeny. V zapase se to zamaskuje bitkama, aby to vypadalo, ze jsou hraci nas.any a ze chtej vyhrat. A vsem tecou prachy a jenom nam tady tecou nervy. Jinak to vlastne nikoho netrapi. *DRINK*

-3
otaznik18
kvcr +41
15.02.19 v 09:59

Nemyslím si, že by Sparta v Pardubicích podala nějak diametrálně odlišný výkon, než v předchozích zápasech. Bylo tam pár individuálních chyb (tady si dovolím polemizovat s názorem, že by trenéra chtěla odstřelit česká kabina. První gól jde za Delislem, druhý za Blainem), dlouhé pasáže jsme Pardubice mleli, jen jsme tentokrát nedokázali dát góly. Mimochodem Liberec v Pardubicích nedávno upotil výhru 1:0. Tím ale samozřejmě nechci tým nějak omlouvat - zápas jsme vyhrát měli a totálně jsme při tom selhali. Jen to považuju spíš než za mimořádný výpadek za normální důsledek toho, že proti defenzívním týmům nám naprosto chybí hokejová nadstavba, jakou bychom je přehráli. Jakmile nedáme v takovém zápase první gól, nemáme jinou herní alternativu. Taky mám čím dál větší pocit, že se vůbec nedokážeme popasovat se zápasy, v nichž jsme jako velcí favorité (i když takových je čím dál méně).

Můžeme to hodit na hráče a říci, že na Extraligu nemají nebo že hrají hluboko pod svoje možnosti. Kus pravdy na tom bude: začnu první skupinou - tam bych zařadil útočníky s naprosto nedostatečným kreativním potenciálem (Sill, Beran, Smejkal, Kudrna, bohužel asi i Jirka Černoch) či Stevena Delisla, který na Extraligu nestačí rychlostně (i s jeho kladnými +/-body je v mých očích ten rychlostní deficit příliš vidět a bude to znát čím dál víc). V druhé skupině je v podstatě zbytek týmu snad kromě Pecha a Rouska s Klímou a obou brankářů.

Tohle ale není samo sebou - jeden z hlavních důvodů je to, že těch Brošových kousavých typů máme v týmu moc a jenom jsme přešli z jednoho extrému (kdy nám tyhle typy hráčů chyběly) do druhého. I to by se ale myslím dalo vyřešit, pokud by tihle hráči hráli spolu jako ta před sezónou proklamovaná checking line a jejich úkolem by bylo eliminovat elitní útoky soupeřů. My to ale máme tak, že pečlivě rozstrkáváme do pětek jak těch pár kreativních hráčů, tak i hráče na boření. Jak je vidět už skoro celou základní část, tudy cesta nevede. Trenéři měli trpělivost s kreativní lajnou Bukarts-Pech-Forman celé čtyři zápasy, v Pardubicích už bylo zase všechno jinak. Netvrdím, že by ten útok nějak zářil, ale tohle chce prostě nějaký čas. Podle mě bylo jasně vidět, že spolupráce Lukáše Pecha s Mírou Formanem funguje a objevovaly se tam věci, které jsme do té doby viděli jen zřídka. Ten mix hráčů a časté změny ve skladbě útoků považuju za hlavní příčinu té absence souhry a kreativity. Takhle tou sestavou nemotá snad ani Růžička a ten je tím pověstný. Další věcí jsou aktivity směrem dopředu - zlepšilo se sice zavážení puků (toho nahazování už není tolik), ale přechod do útoku a hlavně přesilovky jsou pořád tragické. Taková bezradnost už není normální ve chvíli, kdy se blíží konec základní části. To, že (pokud chceme zachovat stávající realizační tým) potřebujeme asistenta pro ofenzívu, je zřejmé už hodně dlouho. A Hlínu bych do toho opravdu netahal, je u týmu jen chvíli a předpokládám, že jeho hlas je přinejlepším poradní. Musím se taky vyjádřit k předvčerejším nočním bazénům - považuju to za nesmysl ve světle toho, že jsme uprostřed šňůry pěti zápasů v osmi dnech. Takhle se trestají děti na prvním stupni základky (a nedá mi to nevzpomenout si na povinné sledování zápasů "po škole" na konci minulého play-off). Na jednu stranu trenér hráče chrání před médii a jedním dechem jim připraví takovouhle taškařici, kdy si z nich (zase) bude utahovat většina hokejové veřejnosti - teď mluvím i z vlastní zkušenosti - a věřím, že protihráči to použijí taky. Ve všech ostatních týmech se tohle řeší prostřednictvím pokut nebo třeba i tréninků navíc v normální době, ne takovouhle exhibicí. Už to tady padlo několikrát a tohle je podle mého názoru další příklad, jak vedení a trenéři vyvíjejí na hráče neúnosný tlak a vytvářejí špatnou atmosféru v klubu. S tím souvisí i to (a i to tady mnozí zmiňovali), že (přestože Jakub Sedláček chytá podle mého názoru velice dobře) točení brankářů nám zatím nijak zvlášť nepomohlo a že se tedy jedná o zbytečný zásah do něčeho, co fungovalo dobře.

Ještě bych se chtěl zastavit u názoru, že hrajeme tak, jak se má hrát v play-off. Často uváděná teorie, že v play-off dominují dřevorubci, už myslím dávno neplatí. I v play-off je potřeba předvést hokejovost, jinak se dá vyhrát jen za cenu velké dávky štěstí. I za starých dob temna nás až na výjimky vyřazovaly týmy jako Třinec, Liberec a pozdější Brno hokejem.

Dneska jsme asi všichni hodně zvědaví, jak zareagujeme v Boleslavi. Paradoxně bych řekl, že být outsiderem je pro nás výhoda, ale dost se obávám dvou věcí - jak je tým aktuálně rozházený psychicky (a možná i fyzicky) a hlavně toho, že Miloš Hořava je jeden z trenérů, který naše slabé stránky dokáže využít a zvolit hru, která pro nás bude maximálně nepříjemná. Přál bych si, aby se zase vrátilo kouzlo našich venkovních úspěchů, ale k tomuhle zápasu hledím s dost velkými obavami.

273.jpg
Gapin +1076
15.02.19 v 08:50

reakce na MartinMegadeth: ,,Homolko, tohle jsem ale zmínil naposledy tak někdy před rokem a..." zobrazit příspěvekHomolko, tohle jsem ale zmínil naposledy tak někdy před rokem a čtvrt nebo rokem a půl. Já mám problém věřit tomu, že by Bříza záměrně Spartě škodil. Ale je jasný, že vedení klubu prostě vzal za blbý konec a výsledková mizérie je toho důkazem. Je fakt, že v lednu jsem si byl sednout dvakrát se třemi bývalými kluky ze Sparty jeho generace a co vyprávěli, ono s ním vážně jednoduché vyjít a fungovat nebude. Ale nikdo z nich nepochyboval, že Sparťan je kovaný a neúspěchy ho s**ou. Jenže teď jde o to, aby z té své hrušky kulturního a společenského přesahu Sparty slezl a začal opravdu něco dělat nebo může Sparta skočit opravdu špatně. On je tady šéf, on musí praštit rukou do stolu a obrazně i skutečně oddělit zrno od plev. Najít, přivést a dosadit ty správné lidi, co nastartují áčko. A pak ať se klidně vrátí zase zpátky do toho svého světa sponzorů. Nedávno jsem tady vzpomínal častou glosu kriminálníka Rezeše z doby kdy vlastnil fotbalovou Spartu, kterou si znovu vypůjčím: Bříza nemá postavené základy a snaží se stavět nějaké sedmé nebo třinácté patro. A to nemůže skončit jinak než že barák nebo projekt spadne. *NAPR**** "

Ty dobre vis ze ja rad narazim na to kdo je skutecnej vlastnik Sparty. Oficialne je to byvala firma Brizovo manzelky se zakladnim jmenim 2000,- Kc. Neoficialne Kellner?
Kdyz jsme se na to Brizy zeptali osobne tak nas v podstate vyfakoval.
Zastavam nazor ze pokud nekdo dela neco takhle schvalne nepruhledne, tak pak muze schvalne delat cokoliv.

1464.jpg
Laďa74
15.02.19 v 00:27

reakce na frafont: ,,No jo, ale kolik těch zápasů v O2 bylo, kdy jsme si opravdu mohli..." zobrazit příspěvekNo jo, ale kolik těch zápasů v O2 bylo, kdy jsme si opravdu mohli říct "sice prohra, ale opravdu makali a jenom to nevyšlo"? Já teda tuhle sezónu vím o dvou - jeden s Třincem a druhej teď 3. února s Plzní (s tím, že s Plzní ale začali hrát pořádně až někdy v půlce zápasu). Dva zápasy, to je trochu málo."

Nemyslím, že by těch zápasů bylo zase tak málo. Jistě, byly naprostý propadáky (druhý zápas s Brnem 1-4 , druhý s Pardubicema 1-3, nebo první se Zlínem 1-5). Ale během níže uvedených 8 zápasů nehráli uplně blbě. Zápas se vyvíjel špatně, ale dokázali se (alespoň na chvíli) zvednout, zabojovat - než teda dostali poslední ránu z milosti:). Holt to tam někdy nepadalo, chybělo trochu štěstí, soupeř dal náhodnej gól apod. Tyhle zápasy mohly dopadnout klidně uplně jinak, v náš prospěch. Takže třeba 25/9 Hradec 1-2...23/10 Litvínov 1-2...18/11 Olomouc 4-6...25/11 Třinec 1-3...2/1 Chomutov 3-4...27/1 Liberec 1-2...3/2 Plzeň 4-5...11/2 Plzeň 3-4. *CAS*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 22. února - 17:30
    17.png
    ZLN (venku)
    Extraliga (47.kolo)
  • 27. února - 18:30
    19.png
    TRI (doma)