Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Kimi R. +213
28.11.22 v 09:27

reakce na kvcr: ,,Řekl bych, že je to na dobré cestě. V našem výkonu je najednou..." zobrazit příspěvekŘekl bych, že je to na dobré cestě. V našem výkonu je najednou mnohem víc energie, jsme hladoví po puku, v osobních soubojích je vidět víc zarputilosti. Hráči si najednou dovolí riskantní kličku jeden na jednoho, v pásmu (hlavně je to vidět v přesilovkách) jsme v neustálém pohybu, měníme místa a to se hned brání mnohem hůř. V téhle chvíli nám asi i dost pomohlo, že soupeři čekali tým v nepohodě a zkoušeli s námi hrát hokej, což tomuhle týmu vyhovuje. Hrajeme teď mnohem víc na riziko a to je to, co bychom podle mě měli rozvíjet, hlavně se slabšími soupeři, kdy by se naše technická převaha měla projevit. Ono to třeba není vidět hned, ale včera jsme Kladno doslova uštvali a v poslední třetině už jejich velcí a těžcí beci mleli z posledního.

Vynikající výkony podali oba brankáři a nepamatuju, že bychom někdy měli v bráně takovou sílu. Oba jsou jistí, klidní, puky z nich nevypadávají a když už dostali gól, tak se to fakt chytit nedalo. Včerejší Kořenářova robinzonáda byla pastvou pro oči. Další pochoutky jako Tomáškova koupačka ve stoje, dvě excelentní přečíslení v oslabení (ve Varech a včera) v podání dvojice Forman-Horák, to jsou věci, které dělají ze zápasů nezapomenutelné. V každém z posledních tří zápasů jsme využili přesilovku, ve dvou jsme skórovali v oslabení, přičemž jsme všechna ubránili. Pořád je ale co zlepšovat - při bránění nám tam občas vznikne velký zmatek, máme ještě trochu kostrbaté založení útoku, o přesilovkách se nedostáváme ke střelám z kruhu z první, což by myslím Řepík, Thorell a Tomášek potřebovali. Zatím mi přijdou nevýrazní Krejčík a Kempný, tihle dva podle mě mají na víc. Simon má trochu problémy s pohybem, ale má šikovné ruce a vidí, takže věřím, že časem bude víc připravovat šance a dávat góly.

Je to už potřetí v řadě, co se příchodem Miloše Hořavy naše hra den ze dne zvedla. Tým za ním evidentně jde, jeho pojetí hráčům maximálně vyhovuje. Teď k tomu přibyl Hans Wallson, který určitě bude mít taky svůj velký přínos, v neposlední řadě na střídačce. Včera jsem ho troch sledoval, hodně na hráče mluví, s úsměvem, evidentně probíhaly i nějaké vtípky. Po akcích hráče poplácal po ramenou, pochválil. Myslím, že jsme v tomhle v poslední době měli trochu problém, trenéři spíš hráli na kamennou tvář a do oživování střídačky se moc nepouštěli. O Wallsonovi je známo, že je hodně komunikativní, myslím, že nám to bude na střídačce k užitku.

Dlužno říci, že poslední soupeři byli z těch lehčích a teď nás budou čekat opravdové zkoušky ohněm. Uvidíme, jestli se nám povede hru ještě zvednout a dominovat i proti takhle silným týmům. Tak ať nám to lepí. "

Zrovna Kempný úplně špatně nehraje. 10z - 0+7 - +- +5

otaznik2
kvcr +344
28.11.22 v 08:36

Řekl bych, že je to na dobré cestě. V našem výkonu je najednou mnohem víc energie, jsme hladoví po puku, v osobních soubojích je vidět víc zarputilosti. Hráči si najednou dovolí riskantní kličku jeden na jednoho, v pásmu (hlavně je to vidět v přesilovkách) jsme v neustálém pohybu, měníme místa a to se hned brání mnohem hůř. V téhle chvíli nám asi i dost pomohlo, že soupeři čekali tým v nepohodě a zkoušeli s námi hrát hokej, což tomuhle týmu vyhovuje. Hrajeme teď mnohem víc na riziko a to je to, co bychom podle mě měli rozvíjet, hlavně se slabšími soupeři, kdy by se naše technická převaha měla projevit. Ono to třeba není vidět hned, ale včera jsme Kladno doslova uštvali a v poslední třetině už jejich velcí a těžcí beci mleli z posledního.

Vynikající výkony podali oba brankáři a nepamatuju, že bychom někdy měli v bráně takovou sílu. Oba jsou jistí, klidní, puky z nich nevypadávají a když už dostali gól, tak se to fakt chytit nedalo. Včerejší Kořenářova robinzonáda byla pastvou pro oči. Další pochoutky jako Tomáškova koupačka ve stoje, dvě excelentní přečíslení v oslabení (ve Varech a včera) v podání dvojice Forman-Horák, to jsou věci, které dělají ze zápasů nezapomenutelné. V každém z posledních tří zápasů jsme využili přesilovku, ve dvou jsme skórovali v oslabení, přičemž jsme všechna ubránili. Pořád je ale co zlepšovat - při bránění nám tam občas vznikne velký zmatek, máme ještě trochu kostrbaté založení útoku, o přesilovkách se nedostáváme ke střelám z kruhu z první, což by myslím Řepík, Thorell a Tomášek potřebovali. Zatím mi přijdou nevýrazní Krejčík a Kempný, tihle dva podle mě mají na víc. Simon má trochu problémy s pohybem, ale má šikovné ruce a vidí, takže věřím, že časem bude víc připravovat šance a dávat góly.

Je to už potřetí v řadě, co se příchodem Miloše Hořavy naše hra den ze dne zvedla. Tým za ním evidentně jde, jeho pojetí hráčům maximálně vyhovuje. Teď k tomu přibyl Hans Wallson, který určitě bude mít taky svůj velký přínos, v neposlední řadě na střídačce. Včera jsem ho troch sledoval, hodně na hráče mluví, s úsměvem, evidentně probíhaly i nějaké vtípky. Po akcích hráče poplácal po ramenou, pochválil. Myslím, že jsme v tomhle v poslední době měli trochu problém, trenéři spíš hráli na kamennou tvář a do oživování střídačky se moc nepouštěli. O Wallsonovi je známo, že je hodně komunikativní, myslím, že nám to bude na střídačce k užitku.

Dlužno říci, že poslední soupeři byli z těch lehčích a teď nás budou čekat opravdové zkoušky ohněm. Uvidíme, jestli se nám povede hru ještě zvednout a dominovat i proti takhle silným týmům. Tak ať nám to lepí.

+2
otaznik3
slajer +60
28.11.22 v 08:14

reakce na fandaFanda: ,,Teda chlape, ty mas snad sloni pamet! *DRINK* Mas pravdu, byla to..." zobrazit příspěvekTeda chlape, ty mas snad sloni pamet! *DRINK* Mas pravdu, byla to Francie, a ja jak uz to vysumelo si myslel, ze to bylo Spanelsko. Dokonce si i pamatujes ty karty, ja bych si na to nevzpomnel, jen vim, ze se cekalo, ze nas prejedou a ono prdlajs a pak ty penalty 6:5 protoze jsme fandili o stosest. Tenkrat jeste stalo za to sledovat cutalisty. Rikam si, jestli se nekdy vratime alespon decentne nahoru, par talentu mame, fotbal se dost vyrovnal, tak uvidime..
Vcera jsem koukal na Spanelsko, celkem hezkej zapas, skoda ze nevyhrali, osobne nemam skopcaky rad.. mozna uz se to nese az z MS v Anglii *HAHA* ..vubec by me nevadilo, kdyby postupujici Spanele doplnili sympaticti Japonci *ANO* "

Včera to dopadlo špatně, věřil jsem, že skopčák prohraje...Japonci si to řádně podělali, Španělé je porazí a skopčáci ten postup nakonec urvou. *CERTIK*

+1
otaznik4
fandaFanda +72
28.11.22 v 07:23

reakce na MartinMegadeth: ,,V Anglii 96 to bylo blízko: od titulu mistra Evropy byla česká..." zobrazit příspěvekV Anglii 96 to bylo blízko: od titulu mistra Evropy byla česká reprezentace necelých dvacet minut. Ve finále si národní tým tehdy vybral dost smůly, ale nutno dodat, že v průběhu Eura měl několikrát z pekla štěstí. Škoda to ale byla převeliká. *KOSA* On předvedl při faulu Sammera tuším na Poborského velice šalamounské rozhodnutí sudí. Sammerovi odpustil jasné vyloučení a udělil mu jen žlutou, ale za faul co byl nejspíš ještě před vápnem nařídil penaltu. Většina odborníků se po utkání shodla, že červená pro Sammera by pro Němce byl větší trest než nařízená penalta. *FRAJER* Jinak mezi Anglií 96 a Portugalskem 04 byl jeden základní rozdíl. Do Anglie jela reprezentace a nic se od ní nečekalo. Ani postup ze skupiny. Do Portugalska jel národní tým jako jeden z hlavních favoritů, tam se jelo vyhrát nebo aspoň postoupit do finále. Český národní tým kolem toho roku 2004 byl opravdu tak strašně nabušený, že objektivně patřil mezi Top trojku nebo pětku na světě. A domnívám se, že ten potenciál co v tom týmu byl se zdaleka nepovedlo využít, na čemž měl dle mého názoru zásadní podíl právě Brückner. *LEBKA* "

Je pravda, ze ze skupiny smrti nikdo postup necekal, o tom zadna. A tech faktoru tam bylo nekolik, napriklad jmenovany Kouba, ten kluk byl sympatak, a chytal nadstandartne. Ovsem, obecne na brankare si stezovat u nas nemuzeme. Tech kvalitnich, at uz je to hokej ci fotbal bylo celkem dost jmen by byla cela rada. Kouba, Cech, Vaclik, ted mame v tymu toho mladika na hostovani, jmenovce Kovare. Z toho, co jsem videl mam dobry pocit, jen je skoda, ze asi dele nevydrzi. Stale premyslim, proc v posledni dobe poustime kvalitni hrace a nahrady privadime minimalni *NE* *ANO* *NE*

otaznik5
fandaFanda +72
28.11.22 v 06:59

reakce na frafont: ,,V semifinále na penalty jsme v tom 96 dali Francii, ne Španělsko. A..." zobrazit příspěvekV semifinále na penalty jsme v tom 96 dali Francii, ne Španělsko. A pokud se nepletu, tak na semifinále se musela sestava všelijak lepit, protože karty. Sudí snad museli mít zapsáno, kdo už kartu má z minula, šup tam další (stálo se za dvě). Ještě Látal nebo kdo dostal červenou přímo."

Teda chlape, ty mas snad sloni pamet! *DRINK* Mas pravdu, byla to Francie, a ja jak uz to vysumelo si myslel, ze to bylo Spanelsko. Dokonce si i pamatujes ty karty, ja bych si na to nevzpomnel, jen vim, ze se cekalo, ze nas prejedou a ono prdlajs a pak ty penalty 6:5 protoze jsme fandili o stosest. Tenkrat jeste stalo za to sledovat cutalisty. Rikam si, jestli se nekdy vratime alespon decentne nahoru, par talentu mame, fotbal se dost vyrovnal, tak uvidime..
Vcera jsem koukal na Spanelsko, celkem hezkej zapas, skoda ze nevyhrali, osobne nemam skopcaky rad.. mozna uz se to nese az z MS v Anglii *HAHA* ..vubec by me nevadilo, kdyby postupujici Spanele doplnili sympaticti Japonci *ANO*

+1
otaznik6
SHS
28.11.22 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (27. 11. 2022):

Nejvíce příspěvků (5) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 3 280 znaků.

Další pořadí:
2. Schaschek (příspěvky: 4, znaky: 231)
3. frafont (příspěvky: 3, znaky: 698)
4. SpartaCorps (příspěvky: 3, znaky: 494)
5. SkinNboneZ (příspěvky: 2, znaky: 186)

Celkem bylo včera napsáno 33 příspěveků, které obsahovaly 7 116 znaků.

otaznik7
Koty -233
27.11.22 v 22:22

Dva týdny v JAR a vrátím se přímo na zápas. Kdo jsou ti v našich dresech? Doufám že takhle budeme hrát dál ať těm co se smáli když jsem tipoval TOP4 zmlkne!! *SALA*

83.jpg
SpartaCorps +899
27.11.22 v 21:56

reakce na Pedro_Oak: ,,To bylo super!*SALA* I u nás ve 111 se to začalo chytat, příště..." zobrazit příspěvekTo bylo super! *SALA* I u nás ve 111 se to začalo chytat, příště to bude ještě lepší! *SMILESPA*

Btw slyšel jsem při zápase, ze jsou jiný “Holešovice” ale nebylo to moc slyšet. Jaká to má teď slova?"

Rudá srdce buší v nás
Jen vítězství bereme
Na ledě i tribunách
Bojovat vždy budeme

*SALA* *SALA* *SALA*

+1
otaznik9
Pedro_Oak +46
27.11.22 v 21:49

reakce na Schaschek: ,,Šálalalalalalala *METAL* "

To bylo super! *SALA* I u nás ve 111 se to začalo chytat, příště to bude ještě lepší! *SMILESPA*

Btw slyšel jsem při zápase, ze jsou jiný “Holešovice” ale nebylo to moc slyšet. Jaká to má teď slova?

+1
otaznik10
Coocen +94
27.11.22 v 21:11

Thorrelové se fakt zvedli, dneska hrál slušně i Gustaf. Jenom ten Simon mi tam prostě pořád nesedí. Místo něj k Buchtovi a Vitouchovi buď Příbu anebo nějakýho velkýho bouráka, toho bychom stejně potřebovali. Jak je to s Příbou, víte někdo?

+1
5.png
Schaschek +2901
27.11.22 v 20:48

Šálalalalalalala *METAL*

+4
otaznik12
frafont +1010
27.11.22 v 19:58

reakce na SkinNboneZ: ,,Tak nakonec jsme 8 po dnesku.*SALA* "

Na druhou stranu to tam je šíleně natřískaný - mezi 6. a 14. místem je osm bodů, to je v tříbodovým systému v podstatě nula nic. Takže pořád platí ta stejná věc - hrát si svoje, neblbnout, vyhrávat *SALA*

+2
otaznik13
rad55 +631
27.11.22 v 19:56

Stejná jména, ale úplně jiné výsledky. Super práce a hlavně jsme konečně TÝM. *THUMBSUP*

+1
otaznik14
SkinNboneZ +86
27.11.22 v 19:51

Tak nakonec jsme 8 po dnesku. *SALA*

83.jpg
SpartaCorps +899
27.11.22 v 19:45

No jen tak kluci, zkurweny Kladno at táhne, je dobře, že Vláda hrál dál a že se pomstil nejlíp jak mohl.
Gol v přesilovce, krasnej v oslabení, David 77 dvakrát zachránil dlouhou hokejkou, Ostap tam jednoho sejmu.

A výhra i v zapase malejch 2:1

*SALA* *SALA* *SALA*

otaznik16
Anguilla +100
27.11.22 v 19:34

reakce na Mandor: ,,Vypadá to tak, no jo my narození ve druhé polovině minulého..." zobrazit příspěvekVypadá to tak, no jo my narození ve druhé polovině minulého století :-).
Docela mě dnes mrzí že musím do práce. Přeci jen na Spartu s Kladnem bych šel :-)
"

Já rovněž také jsem z generace narozená v osmdesátých letech minulého stoleti *FUCKU*

350.jpg
chuli +136
27.11.22 v 19:29

reakce na Schaschek: ,,Třetí třetina solidní petelice na tribuně :-D "

Když se přidají o tribuny tak šálalala bude hustej hukot... *FLAGSPA* a nova slova jsou super ... *POSILOVNA*

otaznik18
SkinNboneZ +86
27.11.22 v 19:16

Jestli zapasy dnes skonci tak jak jsou rozehrany tak jsme na 7.miste.Sice mam o zapas vic nez vetsina tymu ale i tak Horava s Wallsonem caruji. *SALA*

273.jpg
Gapin +2279
27.11.22 v 19:14

Kdyby ty dřeváci dali ty šance, co by dali i dorostenci v okresní přeboru, tak mohlo bejt vymalováno daleko dřív. Ale jinak slušný.
Golmani se fakt povedli, ten Kořenův zákrok je do zlatý helmy *THUMBSUP* *THUMBSUP*

otaznik20
paul68 +387
27.11.22 v 19:10

Pátááááá těm zmr.ům na cestu! *FUCKU*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 2. prosince - 18:30
    15.png
    HK (doma)