Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Sparťan777 +36
18.02.20 v 22:05

Zdravím Sparťanskou rodinu, tak dneska pěknej zápas, kluci se nenechali mlátit a stáli při sobě. Pech hrál velmi dobře, Jurčina a Formič super, vždy byli ny správném místě. Samozřejmě celej tým hrál dobře. Švec je vygumovanej idiot.... Jedině Sparta *SALA* *BOXER*

1463.png
Vencágé +4
18.02.20 v 21:50

U tiho bijte Ševce měli být vykřičníky!! *KOSA*

1463.png
Vencágé +4
18.02.20 v 21:50

Bijte Ševce????????

Super zápas dneska, řekl bych i play-off parametry, nejzáživnější zápas s Boleslaví od nástupu Kruppa..., jen tak dál a vzhůru pro titul *FLAGSPA*

otaznik4
Rje +4
18.02.20 v 21:48

reakce na Medvěd: ,,Jo, máte, kluci, pravdu. Ale pro Pecha mám zvlášť slabost když..." zobrazit příspěvekJo, máte, kluci, pravdu. Ale pro Pecha mám zvlášť slabost když vidím, jak ho každej chudák zkouší otloukat. Ale jasně, bylo to dneska fajn!"

Dnes měl fungující ochranku. Nenechali jsme se mlátit, ale ani zbytečně vylučovat. Jdu si dát za odměnu panáka. *VYCEP*

+1
otaznik5
carlos3 +30
18.02.20 v 21:42

reakce na Mišák: ,,Peeeeepa Jandač *OCHLASTOVE*   *HAHA* *HAHA* "

Ten dneska musel zuřit, když jsme se nenechali řezat a šli jsme do potyček *SMILESPA*

+2
otaznik6
Mišák +59
18.02.20 v 21:40

Peeeeepa Jandač *OCHLASTOVE*

*HAHA* *HAHA*

571.png
Medvěd +212
18.02.20 v 21:29

reakce na Mrakomor: ,,Dneska skvělý všechno..."

Jo, máte, kluci, pravdu. Ale pro Pecha mám zvlášť slabost když vidím, jak ho každej chudák zkouší otloukat. Ale jasně, bylo to dneska fajn!

+1
170.jpg
Mrakomor +29
18.02.20 v 21:14

reakce na Medvěd: ,,Dneska skvělej Pech! "

Dneska skvělý všechno...

273.jpg
Gapin +1504
18.02.20 v 21:11

Sevc je curak!

+5
otaznik10
Rje +4
18.02.20 v 21:06

reakce na Medvěd: ,,Dneska skvělej Pech! "

Těch jmen se dá dnes napsat opravdu hodně. Super zápas!! *FLAGSPA*

571.png
Medvěd +212
18.02.20 v 21:04

Dneska skvělej Pech!

+2
otaznik12
karlos +284
18.02.20 v 20:27

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, tak to bychom měli. A šlo to rychleji než jsem..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, tak to bychom měli. A šlo to rychleji než jsem čekal. Jílek dostal po prvním jarním kole padáka a zbytek jara povede Spartu Kotal, takže další záplata. A to nemyslím vůbec zle vůči Kotalovi, jehož si profesně i lidsky nesmírně vážím. Je k neuvěření jak se Sparta není schopna poučit z vlastních chyb nedávné doby. Před dvěma lety se nepochopitelně prodloužila agónie s Il Cretinem, aby se kecal od La Scaly pakoval po třetím jarním kole. Jílek dostal padáka dokonce hned po prvním jarním zápase. To jsou rozhodnutí a řešení za všechny prachy. Úžasně koncepční a promyšlenou práci na Letné dokladuje, že čtvrté jaro po sobě nedokončí stejný hlavní trenér, který ho s týmem začal. *MIMO* Jílek je dalším v pořadí, který se od tragického léta 2017 na místě hlavního trenéra ve Spartě nikdy neměl objevit (je fakt, že z okruhu kandidátů co dal Rosický dohromady vloni v létě mi připadal jako nejmenší zlo). Stejně jako Il Cretino, vždy spokojený strýček Hapal z Kroměříže ani se neměl rozhodně vracet znovu na Letnou neurotik Zdenda Ščasný. Jílek je ovšem první trenér – průšvih, který jde plně za Rosickým. A jsem zvědav jestli Rosa, jehož prozatímním jediným skutečným úspěchem v roli sportovního ředitele Sparty je šikovná trafika pro brášku, z Jílka a z neschopnosti posílit tým v právě skončené zimní přestávce vyvodí vlastní zodpovědnost. Ať už jsou vztahy Křetínský - Rosický nastaveny jakýmkoliv způsobem, předpokládám, že to se dřív krávy naučí řídit orchestr a prasata tramvaj. *FUCKU* Milionkrát jsem se v duchu omluvil Vlastíkovi Košťálovi, protože jsem ho kritizoval na přelomu století, že na můj vkus se bál víc riskovat. Tisíckrát jsem se omluvil i Víťovi Lavičkovi, který se mi zdál moc hodný a pokorný, ale za něj se buď titul urval nebo se o něj aspoň do nějakého sedmadvacátého kola reálně hrálo. A to i s tím, že mu Křetínský se svými nohsledy byli schopni a ochotni přivést jak na kusy tak na investovanou částku jen zlomek toho co jeho následovníkům. Teď se vytáhne Kotal z projektu béčka, kde vychovával Spartě nadějné fotbalisty a evidentně se mu dařilo. Áčko se tedy zalepí Kotalem a béčko Horňákem: koncepce opět veškerá žádná. Jak si povedou oba dva na nových místech to uvidíme v průběhu příštích týdnů a měsíců. Předpokládám, že Kotal se k béčku po konci jara vrátí. Tedy pokud ho u áčka netrefí šlak a nevynesou ho nohama napřed: já mu tuhle misi nepřeji ani nezávidím. Ale budu mu držet pěsti, aby nějakým způsobem zmátořil zvadlý kolektiv, který dle mého názoru na kapr ligu špatný není a třetí místo by mělo být v jeho silách i přes zásadní slabinu ve středu obrany uhrát, a ta příšerná ostuda nebyla ještě větší. Ovšem přijde mi to na klub, který ještě relativně nedávno halasně oznamoval útok na titul a na základní skupinu Ligy Mistrů po čertech málo. :-! :-! :-!
www.idnes.cz/fotbal/..."

Já si čím dál víc myslím, že se jedná o cílenou likvidaci Sparty. To co se tam děje za Křetínského, to není normální a nemá to žádné racionální vysvětlení. Jediné co mě napadá.........pozemky na Letné budou mít obrovskou cenu.

otaznik13
Rje +4
18.02.20 v 20:17

Dnes se dostávám do zvláštní situace. Nevím jestli mám chválit více útok nebo obránce a nebo skvělého brankáře. Doufám, že to vydrží i ve třetí třetině. Jsou skvělí!! *METAL*

otaznik14
Leo -32
18.02.20 v 18:26

reakce na Medvěd: ,,Jéžišmarjá - vod toho je doktor a trenéři, ne?"

*OMG*

otaznik15
Leo -32
18.02.20 v 18:24

reakce na rad55: ,,není na soupisce, je to jedno. A hlavně se Kvapil dokázal zranit..." zobrazit příspěveknení na soupisce, je to jedno. A hlavně se Kvapil dokázal zranit při tréninku. Takže logicky: nebrat hokejku do ruky, neobouvat brusle?"

8-) twl to je zbytečný tady, fakt *OMG*

otaznik16
rad55 +111
18.02.20 v 18:19

reakce na Leo: ,,Z mého pohledu je tohle zbytečný risk, kdy se může zase zranit,..." zobrazit příspěvekZ mého pohledu je tohle zbytečný risk, kdy se může zase zranit, vzhledem k tomu že dlouho nehrál.

Je to jen můj názor a nikomu ho nevnucuji!!!!

Jestli prostě není lepší, když už toho tolik vynechal, vynechat ještě tento jeden zápas a týden ještě trénovat a vrátit se silnější a o týden zdravější. "

není na soupisce, je to jedno. A hlavně se Kvapil dokázal zranit při tréninku. Takže logicky: nebrat hokejku do ruky, neobouvat brusle?

+1
892.jpg
MartinMegadeth +1455
18.02.20 v 18:15

Předcházející zápasy v sezóně s Mladou Boleslaví byly svázané taktikou a převážnou většinu fanoušků bavit nemohly. Dnes ovšem budu velice zvědav jak Spartu na taktiku tohoto protivníka dokáže Hořava nachystat. Bolka vychází z jeho loňského působení, i když mi přijde, že Rulík ještě utáhl betonové šrouby. Nicméně i tak Hořava by Boleslav měl mít přečtenou do šroubků a matiček, což by hypoteticky měla být výhoda. *POSILOVNA* Jurčina hrál už v neděli a Kvapil s Tomáškem a Machovským se snad vrátí do příštího zápasu: je tam devítidenní pauza, tak se snad marodi už uzdraví a vrátí. Chtělo by to odehrát pár zápasů před začátkem play-off v nejsilnějším složení. *FRAJER*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +1455
18.02.20 v 18:12

Není třeba si nic nalhávat: za éry Křetínského Sparta šla dlouhodobě od deseti k pěti, ale co se děje poslední zhruba tři roky to už se blíží Apokalypse biblických rozměrů. To už nejde ale přímo běží od deseti k nule strmým pádem jak při bungee jumpingu. Akorát s tím, že je otázkou jestli guma už praskla nebo jak brzy se tak stane. Klub se řítí do horoucích pekel. Pokořit negativní rekord totálně zpackané sezóny 2005/06 bylo převeliké umění, ale majitel klubu oslovil italského odborníka, pro kterého nic nebylo nemožné. Jenže stačily dva roky a čísla vyrovnal nebo dokonce i překonal Jílek, který na mě působil dojmem, že se snad bojí i vlastního stínu. *MIMO* Stačí letmý pohled jak si Sparta stála po jednadvacátém kole: reálně o titul v tuto dobu bojovala naposledy na jaře 2016. Od té doby už čtvrtý ročník za sebou je titul v případě Sparty naprosté science fiction to nejen v tuto dobu, ale v podstatě už od půlky podzimu. Ještě v létě roku 2017 jsem byl ochoten věřit, že stačí jedna kostrbatá sezóna, aby Sparta chytila správný vítr a v té následující (tedy přespříští) by mohla zase hrát reálně o titul a třeba ho i získat. Tak teď jsem naopak přesvědčen, že minimálně tři další sezóny je titul úplně mimo možnosti klubu. A dost se obávám, že jsem pořád ještě v tomto ohledu optimistou. Křetínský byl vždycky vůl, ale od chvíle co sám sebe přesvědčil, že fotbalu rozumí, tak je přímo korunovaný. O nohsledech a přikyvovačích z řad jeho kamarádíčků a známých je škoda mluvit. Od Rosického jsem nečekal zázraky, ale s tím co předvádí je pro mě obrovským zklamání. Na vedení sportovní sekce klubu bohužel nemá a svůj stín hocha z plakátu nepřekročil. Sparta potřebuje úplně jiného sportovního ředitele i trenéra než jakou byla a je dvojice Rosický – Jílek. Zkusím si závěrem zahrát na Sibylu: Kotal nějakým způsobem doplácá jaro a vrátí se k béčku a nám v květnu bude s velkou pompou představen nový trenér: Svědík ze Slovácka. *FUCKU*
www.idnes.cz/fotbal/...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +1455
18.02.20 v 18:07

Dobré odpoledne, tak to bychom měli. A šlo to rychleji než jsem čekal. Jílek dostal po prvním jarním kole padáka a zbytek jara povede Spartu Kotal, takže další záplata. A to nemyslím vůbec zle vůči Kotalovi, jehož si profesně i lidsky nesmírně vážím. Je k neuvěření jak se Sparta není schopna poučit z vlastních chyb nedávné doby. Před dvěma lety se nepochopitelně prodloužila agónie s Il Cretinem, aby se kecal od La Scaly pakoval po třetím jarním kole. Jílek dostal padáka dokonce hned po prvním jarním zápase. To jsou rozhodnutí a řešení za všechny prachy. Úžasně koncepční a promyšlenou práci na Letné dokladuje, že čtvrté jaro po sobě nedokončí stejný hlavní trenér, který ho s týmem začal. *MIMO* Jílek je dalším v pořadí, který se od tragického léta 2017 na místě hlavního trenéra ve Spartě nikdy neměl objevit (je fakt, že z okruhu kandidátů co dal Rosický dohromady vloni v létě mi připadal jako nejmenší zlo). Stejně jako Il Cretino, vždy spokojený strýček Hapal z Kroměříže ani se neměl rozhodně vracet znovu na Letnou neurotik Zdenda Ščasný. Jílek je ovšem první trenér – průšvih, který jde plně za Rosickým. A jsem zvědav jestli Rosa, jehož prozatímním jediným skutečným úspěchem v roli sportovního ředitele Sparty je šikovná trafika pro brášku, z Jílka a z neschopnosti posílit tým v právě skončené zimní přestávce vyvodí vlastní zodpovědnost. Ať už jsou vztahy Křetínský - Rosický nastaveny jakýmkoliv způsobem, předpokládám, že to se dřív krávy naučí řídit orchestr a prasata tramvaj. *FUCKU* Milionkrát jsem se v duchu omluvil Vlastíkovi Košťálovi, protože jsem ho kritizoval na přelomu století, že na můj vkus se bál víc riskovat. Tisíckrát jsem se omluvil i Víťovi Lavičkovi, který se mi zdál moc hodný a pokorný, ale za něj se buď titul urval nebo se o něj aspoň do nějakého sedmadvacátého kola reálně hrálo. A to i s tím, že mu Křetínský se svými nohsledy byli schopni a ochotni přivést jak na kusy tak na investovanou částku jen zlomek toho co jeho následovníkům. Teď se vytáhne Kotal z projektu béčka, kde vychovával Spartě nadějné fotbalisty a evidentně se mu dařilo. Áčko se tedy zalepí Kotalem a béčko Horňákem: koncepce opět veškerá žádná. Jak si povedou oba dva na nových místech to uvidíme v průběhu příštích týdnů a měsíců. Předpokládám, že Kotal se k béčku po konci jara vrátí. Tedy pokud ho u áčka netrefí šlak a nevynesou ho nohama napřed: já mu tuhle misi nepřeji ani nezávidím. Ale budu mu držet pěsti, aby nějakým způsobem zmátořil zvadlý kolektiv, který dle mého názoru na kapr ligu špatný není a třetí místo by mělo být v jeho silách i přes zásadní slabinu ve středu obrany uhrát, a ta příšerná ostuda nebyla ještě větší. Ovšem přijde mi to na klub, který ještě relativně nedávno halasně oznamoval útok na titul a na základní skupinu Ligy Mistrů po čertech málo. :-! :-! :-!
www.idnes.cz/fotbal/...

+1
571.png
Medvěd +212
18.02.20 v 17:48

reakce na Leo: ,,Z mého pohledu je tohle zbytečný risk, kdy se může zase zranit,..." zobrazit příspěvekZ mého pohledu je tohle zbytečný risk, kdy se může zase zranit, vzhledem k tomu že dlouho nehrál.

Je to jen můj názor a nikomu ho nevnucuji!!!!

Jestli prostě není lepší, když už toho tolik vynechal, vynechat ještě tento jeden zápas a týden ještě trénovat a vrátit se silnější a o týden zdravější. "

Jéžišmarjá - vod toho je doktor a trenéři, ne?

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 27. února - 18:00
    14.png
    KLA (venku)
    Extraliga (49.kolo)
  • 1. března - 16:00
    17.png