Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Kimi R. +19
10.04.19 v 16:29

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Tak Zacha na MS nepojede... *THUMBSUP* "

Proč ta radost ? Však ten kluk ve 22 letech má odehráno víc než 200 zapasů v NHL . Viděl bych ho radši na MS než toho hype Něcase :-P

otaznik2
cedak +102
10.04.19 v 15:47

reakce na Gapin: ,,Ja te asi nastvu, ale ona je to v podstate pravda. U Liberce urcite a..." zobrazit příspěvekJa te asi nastvu, ale ona je to v podstate pravda. U Liberce urcite a u nas takova polovicni. Rozdil je ze v Liberci jsou s tim "delanim" atmosfery spokojeny a jeste si to vychvalujou. U nas se s tim alespon snazi nekdo nebo resp. ty neco delat. Jenze stejne to u nas nikdy nebude vypadat alespon z poloviny tak jak by sis pral treba ty sam, protoze to "nekdo" az tak moc nechce a stejne vam budou neustale hazet klacky pod nohy."

No právě. To je ale přesně to, o čem tu taky píšem pořád dokola. U nás se z toho udělal cirkus, a lákají se diváci, pro který je zábava o kostce a děsivé hudbě, ne o hokeji nebo dokonce o kotli. V tomhle bohužel plísňáci trefili hřebíček na hlavičku. Kotel se u nás neuvěřitelně snaží a maká, jenže to, kam vedení Spartu dostalo, už má opravdu hodně blízko tomu Liberci :-(

otaznik3
Hcspikr255tgh +29
10.04.19 v 15:46

Tak Zacha na MS nepojede... *THUMBSUP*

+1
otaznik4
Hcspikr255tgh +29
10.04.19 v 13:00

V Liberci se snad ani nefandi, jediný chorál libe a libe a Liberec... Jinak je nejde ani slyšet.. Pravidelně hrají o pohár a stejně jejich fanoušci nejsou schopni vytvořit parádní atmosféru.. Rozhodně přeji finále Liberci , Kometě ani náhodou, takže tak..

273.jpg
Gapin +1116
10.04.19 v 12:42

reakce na Schaschek: ,,Hlavně že si ty mrdky plísňácký zase nezapomněli kopnout do..." zobrazit příspěvekHlavně že si ty mrdky plísňácký zase nezapomněli kopnout do Sparty...

"Oprávněně se obáváme, že se plzeňský klub chce vydat cestou Liberce, Sparty a podobných klubů, kde se o atmosféru při utkání stará obsluha kostky, DJ nebo moderátor. "

Fakt neuvěřitelný. Normální mrdky :-! "

Ja te asi nastvu, ale ona je to v podstate pravda. U Liberce urcite a u nas takova polovicni. Rozdil je ze v Liberci jsou s tim "delanim" atmosfery spokojeny a jeste si to vychvalujou. U nas se s tim alespon snazi nekdo nebo resp. ty neco delat. Jenze stejne to u nas nikdy nebude vypadat alespon z poloviny tak jak by sis pral treba ty sam, protoze to "nekdo" az tak moc nechce a stejne vam budou neustale hazet klacky pod nohy.

otaznik6
karlos +157
10.04.19 v 12:19

reakce na Schaschek: ,,Jestli jsem s nimi aspoň trošku sympatizoval tak teď ať jdou..." zobrazit příspěvekJestli jsem s nimi aspoň trošku sympatizoval tak teď ať jdou regulérně do ***e mrdky negramotský! "

Holt každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán *METAL* Myslím, že už si to určitě několikrát zažil....a řekl bych že ještě mnohokrát(bohužel) zažiješ *KSICHT* Obzvláště pak ve spojení se Spartou

otaznik7
kvcr +57
10.04.19 v 11:03

Ještě rozeberu situaci kolem našich brankářů. Souhlasím s názorem, že konec sezóny už nezastihl Machovského v takové formě jako předtím. Jen se ten pokles formy poměrně dost časově kryje s příchodem Jakuba Sedláčka. Tím nechci říci, že by Sedláček dělal zle, jen se už dávno ví a psali jsme to už před sezónou, že se Machovský nejlíp cítí, když z brány vůbec nevyleze. Fungovalo to tak v Plzni, fungovalo to tak na začátku sezóny u nás. Uznávám, že top brankář by takový tlak ustát měl, ale podle mě to je Machyho achillova pata a měli bychom se s tím smířit - předpokládám, že jsme ho brali i s tímhle vědomím. Má u nás smlouvu ještě na dva roky a řekl bych, že její výše není úměrná tomu, že by měl být "jedním ze dvou". Navíc pokud se nepletu a ten tlak na pozici sráží jeho výkony dolů, může se posunout i do pozice dvojky a pak by se z něj mohlo stát dost drahé zboží. Zase se budu opakovat, v úspěšných klubech Extraligy (kromě Hradce - a tam to vypadá, že to pro novou sezónu chtějí změnit) to tak nedělají a zřejmě vědí proč - ten tlak na jeden každý výkon je prostě po dobu celé sezóny na brankáře asi moc.

Není to nic proti Sedláčkovi, je to kvalitní gólman, zatím nijak nezklamal. Jen si myslím, že to pro Spartu není šťastné řešení. Pokud se teda neukáže, že Machovský bude napřesrok chytat někde jinde, což bych moc nerad, protože ho považuju za našeho nejlepšího brankáře dost dlouho dozadu.

otaznik8
Mišák +48
10.04.19 v 10:41

reakce na Mišák: ,,Třeba to tak z jejich pohledu působí. Sám jsem měl letos x krát..." zobrazit příspěvekTřeba to tak z jejich pohledu působí. Sám jsem měl letos x krát pocit, že jsem na Matějský. Fanoušek hostujícího týmu má svůj pohled a ten je ještě přibarvenej podle svýho mínění.... bohužel je to tak *MIMO*
já bych tohle neřešil, že někdo někde něco napsal... mě o dost víc sere, že jsme třetí rok bez pořádnejch bitev v play off."

"bohužel je to tak" bylo myšleno na vidění fanouška hostů... ne na to, že je to v O2 areně jak někdě v Liberci...... jenom aby nedošlo k mýlce *KSICHT*

otaznik9
Mišák +48
10.04.19 v 10:39

reakce na SpartaCorps: ,,Přesně... jako nás dát na stejnou úroveň jako zkurwenej..." zobrazit příspěvekPřesně... jako nás dát na stejnou úroveň jako zkurwenej primitivní liberec??
:-! :-! "

Třeba to tak z jejich pohledu působí. Sám jsem měl letos x krát pocit, že jsem na Matějský. Fanoušek hostujícího týmu má svůj pohled a ten je ještě přibarvenej podle svýho mínění.... bohužel je to tak *MIMO*
já bych tohle neřešil, že někdo někde něco napsal... mě o dost víc sere, že jsme třetí rok bez pořádnejch bitev v play off.

otaznik10
Mišák +48
10.04.19 v 10:35

reakce na MartinMegadeth: ,,Nutno přiznat, že analogií je bohužel mezi Pardubicemi a Spartou..." zobrazit příspěvekNutno přiznat, že analogií je bohužel mezi Pardubicemi a Spartou vidět mnoho. Snad s výjimkou, že morální kredit vedení Sparty je (zatím) přeci jen znatelně výš než v Pardubicích a že na tom obrazném tobogánu řítícím se do zatracení je Sparta stále výše o několik zatáček nad Pardubicemi. Rozdíl a to zásadní vidím ve zmíněném měšci (nebo spíš ranci peněz) z radnice. Zatímco Pardubice patří mezi nejúspěšnější hokejové vyděrače na radnicích, Sparta by si z té pražské mohla odvést maximálně diplom s vyobrazením vola, protože nejenže na áčko žádnou dotaci nedostává, ale ještě se dlouhé roky stará, udržuje a v rámci možností rekonstruuje Sportovní halu, která by v péči hlavního města už dávno připomínala hrad vypálený husity, pakliže by rovnou nespadla. *NAPR**** Rozhodně netvrdím, že tohle je důvodem neúspěšného období Sparty, dlouhého čekání na titul a posledních opravdu hororových sezón. Nicméně je rozdíl jestli klub z radnice dostává finanční prostředky, jimiž jsou kryty veškeré náklady na zimní stadión včetně platů technických pracovníků, nebo nedostává nic a všechno si musí platit sám včetně pronájmu haly. Troufnu si tvrdit, že se v extralize nenajde klub, který by dlouhodobě vykazoval větší rozdíl mezi celkovým ročním rozpočtem a rozpočtem na áčko než je Sparta. Nechápu jak je možné, že zákon umožňuje radnicím, okresům nebo krajům sponzorovat z veřejných peněz profesionální sportovní kluby. Mám pocit, že v České republice je řada naléhavějších záležitostí kam je třeba investovat veřejné peníze. Svým způsobem tato situace vytváří neregulérní prostředí v hokejové extralize, protože některé kluby jsou absencí dotací z radnic diskriminovány. A to je stav, který by zákon připouštět neměl. Neschvaluji na to neúspěchy Sparty, ale dlouhodobě mě tato situace hodně štve. *NAPR**** "

Já ti úplně rozumím, jak to myslíš a určitě máš v jádru pravdu. Faktem ale je, že Praha jako taková v rámci republiky je na absolutně jiný úrovni než ostatní města (myšleno alespoň krajská města). Já bych řekl, že to je až neporovnatelný.
Pokud by hokejová Sparta dostala z magistrátu nějaký peníze, tak první kdo by se asi ozval by byla hokejová Slavie. Když by dostali peníze hokejový kluby, tak proč by je nemohli chtít i fotbalový kluby? Dejme tomu, že fotbalová Sparta i Slavie je nepotřebujou momentálně, ale taková Dukla nebo Bohemka jsou na tom úplně jinak. Nevím prostě kde je ta správná hranice tohle určit. Nehledě na to, že v Praze je milion dalších možností kulturního vyžití...
Naopak provinční klub, jako jsou Pardubice, tak to je výkladní skříň celýho kraje. Na fotbal tam chodí 1500 lidí ve 2.lize. Ani nevím jestli kdysi v historii hráli ligu první? Ale to je celkem jedno. Nejsou to jenom Pardubice, jsou to třeba i Karlovy Vary nebo Český Budějovice. Já jako člověk, kterýho baví fotbal i hokej a být z danýho kraje, tak mít nějakou pozici na magistrátu, tak bych ten klub taky chtěl podpořit *ANO* nebo takovej Litvínov. Tam opravdu není nic jinýho než hokej. Mě to opravdu nepohoršuje, že ty města nějak finančně klub podporují i když souhlasím s tím, že oproti Spartě to je krutě nefér. Kdo by v extralize zůstal? Sparta, Třinec, Brno, Kladno? když to dotuje Jágr...

Praha je prostě opravdu specifická a hokejová Sparta oproti zbytku na tomhle tratí, vždyť Praha se má podílet na výkupu pozemků kvůli pražskýmu okruhu, už vidím jak budějovickej kraj vykupuje pozemky kvůli D3 nebo zlínskej kraj kvůli D49... *SILENY* ... to tak trochu na odlehčení, ale jádro tématu je stejný.

otaznik11
SHS
10.04.19 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (9. 4. 2019):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel Schaschek a použil v nich celkem 1 838 znaků.

Další pořadí:
2. MartinMegadeth (příspěvky: 3, znaky: 5 720)
3. Hcspikr255tgh (příspěvky: 3, znaky: 857)
4. SpartaCorps (příspěvky: 3, znaky: 679)
5. karlos (příspěvky: 2, znaky: 1 593)

Celkem bylo včera napsáno 22 příspěveků, které obsahovaly 13 752 znaků.

83.jpg
SpartaCorps +254
09.04.19 v 22:24

reakce na Schaschek: ,,Jestli jsem s nimi aspoň trošku sympatizoval tak teď ať jdou..." zobrazit příspěvekJestli jsem s nimi aspoň trošku sympatizoval tak teď ať jdou regulérně do ***e mrdky negramotský! "

Přesně... jako nás dát na stejnou úroveň jako zkurwenej primitivní liberec??
:-! :-!

otaznik13
Hcspikr255tgh +29
09.04.19 v 21:41

reakce na Schaschek: ,,Hlavně že si ty mrdky plísňácký zase nezapomněli kopnout do..." zobrazit příspěvekHlavně že si ty mrdky plísňácký zase nezapomněli kopnout do Sparty...

"Oprávněně se obáváme, že se plzeňský klub chce vydat cestou Liberce, Sparty a podobných klubů, kde se o atmosféru při utkání stará obsluha kostky, DJ nebo moderátor. "

Fakt neuvěřitelný. Normální mrdky :-! "

Doufám že jim to dáme pocítit až budeme hrát s Plísní.. Za ty jejich řeči, ale do očí by to neřekli, napsat to na klávesnici dokáže každá piča *THUMBSUP*

+1
5.png
Schaschek +786
09.04.19 v 21:33

Jestli jsem s nimi aspoň trošku sympatizoval tak teď ať jdou regulérně do ***e mrdky negramotský!

+3
5.png
Schaschek +786
09.04.19 v 21:30

Hlavně že si ty mrdky plísňácký zase nezapomněli kopnout do Sparty...

Fakt neuvěřitelný. Normální mrdky :-!

otaznik16
Hcspikr255tgh +29
09.04.19 v 21:10

Na jejich fórum taky nechodím, po Brnu jsou druzí komu nepřeju.

otaznik17
Hcspikr255tgh +29
09.04.19 v 21:08

Tak Plzeň si zase udělala ostudu.. Hlavně fanoušci hrají semifinále, všechno je vyrovnaný a oni odejdou, bohužel souhlasím s Kovarem, Strakou a dalším.. Jasný byli domluveni že nechcou mít uzavřeny stadion, tak pustili nahlas hudbu, hodně se to fáns dotklo že museli odejít, jsem hodně zvědavý jestli to bude mít nějakou dohru. Přinejhorším kotel nepřijde, ale hraje se semifinále takže rozhodně vyprodáno bude. V další sezoně se to rozhodně projevit může, takže podle mě nějaký protest přijde od fanoušků Plísně.. Já se tomu můžu jenom smát.. *DRINK* *FUCKU*

+1
83.jpg
SpartaCorps +254
09.04.19 v 20:45

www.hokej.cz/mladez-...

pro nás jsou mistři...

*THISISSPARTA* *THX* *SALA* *PRVNI*

83.jpg
SpartaCorps +254
09.04.19 v 19:46

hokej.cz/prostejov-o...

jsou to jen spekulace, ale podle fandy Jestřábů odchází k nám David Dvořáček... píše to na fb v komentářích pod tím článkem v profilu Chance ligy....

5.png
Schaschek +786
09.04.19 v 18:08

Ono k tomu, aby člověk pochopil, co tam je za myslitele, si stačí přečíst jedinou stránku jejich fóra. To je jedno větší moudro než druhé a nejhorší je, že to myslí smrtelně vážně 8-)

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

Kalendář akcí

<<04 / 2019>>
    Po
    Út
    St
    Čt
    So