Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
678.jpg
toci87 +132
22.05.20 v 08:28

isport.blesk.cz/clan...

To je prosim sestava snů

+1
273.jpg
Gapin +1579
22.05.20 v 06:30

Vim ze je to ruik.cz, nejaky pochybny stranky kde si studenti pisou co slysej nekde od JPP nekde po putykach, ale tady doufam ze je to fakt pravda :-D

www.ruik.cz/jagr-cht...

otaznik3
SHS
22.05.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (21. 5. 2020):

Nejvíce příspěvků (6) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 4 782 znaků.

Další pořadí:
2. rad55 (příspěvky: 4, znaky: 569)

Celkem bylo včera napsáno 10 příspěveků, které obsahovaly 5 351 znaků.

otaznik4
rad55 +162
21.05.20 v 18:38

reakce na MartinMegadeth: ,,Domnívám se, že za éry pana doktora Wohla s panem Horešovským,..." zobrazit příspěvekDomnívám se, že za éry pana doktora Wohla s panem Horešovským, Standou Bergerem nebo později Frantou Výborným byla ve Spartě také skvělá parta. Působením jistého pana sponzora se začaly vztahy pomalu ničit, ale největší tragédie byly roky, když v Holešovicích dřepěli pašáci jako Urban a především Koželuh. *NAPR**** Chodit kolem kanceláří, kde se po extraligovém kole nejdřív řešily zápasy a výsledky Pardubic s Plzní než došlo na Spartu to musela být opravdová lahůdka. :-! :-! :-! "

Pane kolego, já souhlasím. Byly éry, kdy ukázali trenéři co dovedou. Já se nechám překvapit, jak si teď povedou. Moje pochvala mířila k manažerům.

+1
892.jpg
MartinMegadeth +1607
21.05.20 v 17:07

reakce na frafont: ,,https://www.hokej.cz/tipsport-extraligu-ceka-pred-sezonou-generali-ces..." zobrazit příspěvekwww.hokej.cz/tipspor...
V minulosti už tu takový "pohár" byl - Tipsport Cup (nebo jak se to jmenovalo) a že by to mělo extra náboj, to ne. Já to považuju spíš za nouzové řešení, až to zase jenom trochu půjde, tak týmy dají v přípravě přednost zahraničním soupeřům."

Náboj to mít žádný nebude, ale je to způsob jak klubům aspoň trochu přijatelně nahradit absenci zápasů se zahraničními soupeři a účast na turnajích mimo Českou republiku. Počítám, že kdyby byla možnost jako minulé roky v rámci přípravy hrát proti klubům z KHL nebo se účastnit dobře obsazených turnajů v Německu, Rakousku a jinde, tak takový projekt by neměl šanci ne existovat, ale nikoho by nenapadlo křísit deset let mrtvý Tipsport Hockey Cup. Tak si ho jednou připomeneme a napřesrok snad zase bude možnost si zahrát kvalitní turnaje třeba v Salzburku nebo se utkat se soupeři z KHL. *PRVNI*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +1607
21.05.20 v 17:01

reakce na rad55: ,,Pecka, paní Barbora je nejlepší! *THUMBSUP*  Ale..." zobrazit příspěvekPecka, paní Barbora je nejlepší!
*THUMBSUP*
Ale vážně: hodně pamatuji, ale takhle super parta ve vedení Sparty ještě nebyla. A opravdu si myslím, že o level!"

Domnívám se, že za éry pana doktora Wohla s panem Horešovským, Standou Bergerem nebo později Frantou Výborným byla ve Spartě také skvělá parta. Působením jistého pana sponzora se začaly vztahy pomalu ničit, ale největší tragédie byly roky, když v Holešovicích dřepěli pašáci jako Urban a především Koželuh. *NAPR**** Chodit kolem kanceláří, kde se po extraligovém kole nejdřív řešily zápasy a výsledky Pardubic s Plzní než došlo na Spartu to musela být opravdová lahůdka. :-! :-! :-!

+1
892.jpg
MartinMegadeth +1607
21.05.20 v 16:57

reakce na rad55: ,,Včera jsem koukal na Bratislavu 2011 a zavzpomínal. Jakou radost by..." zobrazit příspěvekVčera jsem koukal na Bratislavu 2011 a zavzpomínal. Jakou radost by nám mohli dělat Honza Marek a Karel Rachůnek! Vztek a smutek mě nepřejdou do smrti."

Úplně mi šel mráz po zádech, když jsem koukal na Bratislavu 2011 a uvědomil si při tom, že Honzovi Markovi s Karlem Rachůnkem tehdy zbývalo něco málo přes čtvrt roku života. *KOSA* Škoda, že se Honza nevrátil do Sparty o rok dřív než plánoval a že se celé trio Rachůnků u nás nesešlo také o tu sezónu dřív. Pokud vím, bylo to tak už domluvené s oběma. *OK* Setkávám se poměrně často s názorem, že národní tým pod vedením Hadamczika nikdy nehrál pohledný hokej. Úplně si to nemyslím a zrovna Bratislava 2011 se povedla: Lojzek z Kravař dal dohromady výborný tým, který hrál moc pěkný hokej, který musel diváka bavit. *THUMBSUP*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +1607
21.05.20 v 16:47

reakce na Schaschek: ,,Horák je posila jak hrom na extraligové poměry!  Taky..." zobrazit příspěvekHorák je posila jak hrom na extraligové poměry!

Taky bych přivítal ještě jednoho pořízka do obrany. Na druhou stranu pod Hořavou půjdou nahoru i ti stávající beci. "

Lukáši, když Sparta představila Jeřábka, říkal jsem si, že to bude ten Tonem ještě před Prvním májem zmíněný defenzivní bek. Že by klub přivedl ještě dalšího bouracího obránce tomu moc nevěřím. Máme Jurčinu, tak mi připadalo zbytečné lanařit Výtiska, byť k němu chovám respekt. V pondělí Hlinka zmínil snahu přivést ofenzivního beka: lídra do přesilovek bych uvítal, ale opravdu pořádného. A pravdu má Ton, že musí umět i bránit. Éra obránců jako byli Paul Coffee nebo u nás Jarda Nedvěd, co trávili největší část pobytu na ledě, samozřejmě s nadsázkou, u brány soupeře je dávno pryč. *HAHA* Podle mého názoru jestli má ještě někdo přijít, měla by to být opravdu posila, hráč co zazvoní. Kádr je kvalitní a nemá smysl do něj tahat průměrné nebo nadprůměrné borce. A co se týká Tvé úvahy, že pod Hořavou půjdou stávající beci nahoru, tomu věřím. Speciálně budu zvědav na Pavelku, protože v něm cítím značný potenciál, který u nás zatím nedokázal naplnit. Mám pocit, že on si s Kroupou zrovna nesedl a bylo to na jeho výkonech znát. Vzájemné důvěra na ose trenér – hráč to je základ pro kvalitní výkony. *FRAJER*

892.jpg
MartinMegadeth +1607
21.05.20 v 16:44

reakce na frafont: ,,Těch 73 bodů Horáka st. v základní části 96/97 je i podle mě..." zobrazit příspěvekTěch 73 bodů Horáka st. v základní části 96/97 je i podle mě pořád platný rekord. A ono se není čemu divit, protože strejda Google mi na dotaz řekl, že ta sezóna byla zrovna hodně bohatá na góly, Sparta tehdá v základní části nastřílela 227 gólů (což je myslím taky rekord). Taková velkovýroba už nejspíš v dnešní době nehrozí *KSICHT* "

Kolego, máte pravdu: bylo to zmíněno v řadě médií. 73 kanadských bodů Romana Horáka staršího ze sezóny 96/97 je opravdu klubový rekord. A rekordy asi budou i těch 52 nahrávek a 227 celkově nastřílených gólů. Je docela zajímavé srovnání, že deset let před Horákem se stal nejproduktivnějším hokejistou sezónu, ještě za federace, jiný Sparťan: David Volek a jemu k triumfu stačilo 52 bodů za 27 branek a 25 asistencí. Tenkrát se to počítalo včetně play-off a je pravdou, že zápasů i s vyřazovacími boji bylo odehráno znatelně méně: Volek jich měl odehraných 39 a to Sparta skončila třetí. Finalisté jich mohli dát bez absence zhruba o čtyři víc. Nicméně Volkovo číslo mě zaujalo už před lety, že je na nejproduktivnějšího hráče poměrně nízké: rok před ním vyhrál produktivitu Růžička se 73 body, rok po něm Lála se 68 a pak znova Růžička dokonce za 84 bodů. *POSILOVNA*

892.jpg
MartinMegadeth +1607
21.05.20 v 16:42

Dobré odpoledne. To se na Letné museli zbláznit s definitivní platností: já snad začnu věřit na konspirační teorie o řízené destrukci klubu Křetínským a jeho nohsledy. :-! Proti mazánkům budou podle všeho ve středu obrany Štětina s Hanckem a za nimi Heča. Tak to tu eskadru andělů strážných co Sparta má, jestli tím co vyvádí na Letné už nepropadla definitivně peklu, čeká pořádná šichta. Ale stejně by si měli hoši vzít s sebou pořádně velký pytel na banány. *FUCKU*
isport.blesk.cz/clan...

otaznik11
rad55 +162
21.05.20 v 14:28

reakce na rad55: ,,Pecka, paní Barbora je nejlepší! *THUMBSUP*  Ale..." zobrazit příspěvekPecka, paní Barbora je nejlepší!
*THUMBSUP*
Ale vážně: hodně pamatuji, ale takhle super parta ve vedení Sparty ještě nebyla. A opravdu si myslím, že o level!"

Oprava, ještě pan Sivek!

+1
otaznik12
rad55 +162
21.05.20 v 14:26

Pecka, paní Barbora je nejlepší!
*THUMBSUP*
Ale vážně: hodně pamatuji, ale takhle super parta ve vedení Sparty ještě nebyla. A opravdu si myslím, že o level!

+1
otaznik13
rad55 +162
21.05.20 v 10:15

reakce na Pedro_Oak: ,,Zdar! Hele nevíte někdo, jak je to s tím hlasování o uzavření a..." zobrazit příspěvekZdar! Hele nevíte někdo, jak je to s tím hlasování o uzavření a rozšíření extraligy nebo o "našem" protinávrhu na zúžení? Resp. musí se najít jednomyslná shoda na jedním z návrhů nebo tam stačí když bude pro například víc jak půlka (7 týmů)?"

trochu poupravený pohled p. Krále
sport.ceskatelevize....

otaznik14
SHS
21.05.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (20. 5. 2020):

Nejvíce příspěvků (1) napsal uživatel frafont a použil v nich celkem 443 znaků.

Další pořadí:
2. Pedro_Oak (příspěvky: 1, znaky: 290)
3. SpartaCorps (příspěvky: 1, znaky: 252)
4. Schaschek (příspěvky: 1, znaky: 33)

Celkem byly včera napsány 4 příspěveky, které obsahovaly 1 018 znaků.

83.jpg
SpartaCorps +381
20.05.20 v 20:26

reakce na Pedro_Oak: ,,Zdar! Hele nevíte někdo, jak je to s tím hlasování o uzavření a..." zobrazit příspěvekZdar! Hele nevíte někdo, jak je to s tím hlasování o uzavření a rozšíření extraligy nebo o "našem" protinávrhu na zúžení? Resp. musí se najít jednomyslná shoda na jedním z návrhů nebo tam stačí když bude pro například víc jak půlka (7 týmů)?"

hcsparta.cz/clanek.a...

kdy se bude něco dít určitýho netuším, ale tady je k tomu rozhovor s naší GM....

otaznik16
Pedro_Oak +12
20.05.20 v 20:13

Zdar! Hele nevíte někdo, jak je to s tím hlasování o uzavření a rozšíření extraligy nebo o "našem" protinávrhu na zúžení? Resp. musí se najít jednomyslná shoda na jedním z návrhů nebo tam stačí když bude pro například víc jak půlka (7 týmů)?

5.png
Schaschek +1525
20.05.20 v 12:23

reakce na frafont: ,,https://www.hokej.cz/tipsport-extraligu-ceka-pred-sezonou-generali-ces..." zobrazit příspěvekwww.hokej.cz/tipspor...
V minulosti už tu takový "pohár" byl - Tipsport Cup (nebo jak se to jmenovalo) a že by to mělo extra náboj, to ne. Já to považuju spíš za nouzové řešení, až to zase jenom trochu půjde, tak týmy dají v přípravě přednost zahraničním soupeřům."

Náboj to nebude mít žádný...

+4
otaznik18
frafont +548
20.05.20 v 11:53

www.hokej.cz/tipspor...
V minulosti už tu takový "pohár" byl - Tipsport Cup (nebo jak se to jmenovalo) a že by to mělo extra náboj, to ne. Já to považuju spíš za nouzové řešení, až to zase jenom trochu půjde, tak týmy dají v přípravě přednost zahraničním soupeřům.

+1
otaznik19
SHS
20.05.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (19. 5. 2020):

Nejvíce příspěvků (3) napsal uživatel rad55 a použil v nich celkem 765 znaků.

Další pořadí:
2. Kimi R. (příspěvky: 2, znaky: 473)
3. PLHA (příspěvky: 1, znaky: 205)

Celkem bylo včera napsáno 6 příspěveků, které obsahovaly 1 443 znaků.

otaznik20
PLHA +66
19.05.20 v 18:00

reakce na rad55: ,,Tak i pan ze zatáčky nechce sestupovat. Kecy v kleci, mě..." zobrazit příspěvekTak i pan ze zatáčky nechce sestupovat.
Kecy v kleci, mě vychází jednoznačně, že kdo má rád hokej chce ligu zúžit, kdo má rád míň práce a prachy, ten by ligu rozšířil až k rovníku.
*NAPR**** "

I když je pan Zábranský majitel/ trenér atd. Kokůtků z Brna, tak nějak jsem ho bral pro jeho vášeň k hokeji a relativně uznával , ale po dnešním vyjádření u mě klesá do oblasti žumpy.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne