Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
frafont +615
12.10.20 v 17:17

www.idnes.cz/fotbal/...
Tak Frýdek nakonec do Švýcarska. Jako Luzern není bůhvíjak lukrativní adresa, ale to je jeho boj.

674.jpg
marek17 +139
12.10.20 v 12:07

reakce na frafont: ,,Na vakcínu tu podle mě drtivá většina lidí hodí bobek - proti..." zobrazit příspěvekNa vakcínu tu podle mě drtivá většina lidí hodí bobek - proti chřipce si nechává v ČR dát očkování asi šest (možná sedm) procent lidí, proti covidu těžko bude to číslo nějak extrémně vyšší. Jinak za mě situaci může vyřešit i to, že se kolem covidu přestane dělat ten mediální humbuk a zařadí se to normálka na seznam mezi další virózy."

Dokud ani vědci a doktoři pořádně neví jestli je to jen chřipka nebo smrtelnej virus, nebude možnost se posunout. Jeden člověk bez příznaků další na plicním ventilátoru. Nemyslím si ale, že zrovna Primula by všechno rozvolnil, proto to vidím docela špatně co se týká sportu.

571.png
Medvěd +236
12.10.20 v 10:42

Teda ono to vypadá, že každý, kdo proti nám hraje, má skvělého brankářem. Ale já si spíš myslím, že naše útočná hra je efektní, ale hodně málo efektivní...

+1
otaznik4
SHS
12.10.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (11. 10. 2020):

Nejvíce příspěvků (2) napsal uživatel frafont a použil v nich celkem 760 znaků.

Další pořadí:
2. SpartaCorps (příspěvky: 2, znaky: 238)
3. marek17 (příspěvky: 1, znaky: 406)

Celkem bylo včera napsáno 5 příspěveků, které obsahovaly 1 404 znaků.

otaznik5
frafont +615
11.10.20 v 23:30

reakce na marek17: ,,Celou situaci vyřeší až případná vakcína. Zatím je slyšet..." zobrazit příspěvekCelou situaci vyřeší až případná vakcína. Zatím je slyšet jen o Ruským pokusu, ale tam si nejsem zrovna jistej.. Dá se předpokládat, že se liga ani nemusí dohrát, případně se dohraje tímhle stylem, že jeden z týmů nastoupí po karanténě a dostane třeba bůra.. Celý je to hrozný, to si bude člověk jinak vážit možnosti jít na hokej/fotbal až (jestli) to někdy skončí."

Na vakcínu tu podle mě drtivá většina lidí hodí bobek - proti chřipce si nechává v ČR dát očkování asi šest (možná sedm) procent lidí, proti covidu těžko bude to číslo nějak extrémně vyšší. Jinak za mě situaci může vyřešit i to, že se kolem covidu přestane dělat ten mediální humbuk a zařadí se to normálka na seznam mezi další virózy.

674.jpg
marek17 +139
11.10.20 v 23:14

Celou situaci vyřeší až případná vakcína. Zatím je slyšet jen o Ruským pokusu, ale tam si nejsem zrovna jistej.. Dá se předpokládat, že se liga ani nemusí dohrát, případně se dohraje tímhle stylem, že jeden z týmů nastoupí po karanténě a dostane třeba bůra.. Celý je to hrozný, to si bude člověk jinak vážit možnosti jít na hokej/fotbal až (jestli) to někdy skončí.

otaznik7
frafont +615
11.10.20 v 20:07

Vidět v rámci přenosu ty prázdný tribuny, to je hrůza. Chtěl bych věřit, že to bude opravdu jenom čtrnáct dní a na přelomu října a listopadu se zase začne hrát, ale bohužel pod vedením bláznivý neřízený střely Prymuly a Babiše, kterej se vyjadřuje podle toho, co mu pošle Prchal na základě vyjádření Pepy Vomáčky na FB, o tom dost pochybuju :-(

83.jpg
SpartaCorps +424
11.10.20 v 19:54

tři body, první gól Jeřábka, ať se marodi brzo daj dohromady.....ale jinak teď kurwa čekat, kdy to bude aspoň v bedně....tvl, to mě tak sere všechno....fakt smutnej příběh....

+1
83.jpg
SpartaCorps +424
11.10.20 v 18:31

my máme marodku málo plnou nebo co že tvl....

otaznik10
SHS
11.10.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (10. 10. 2020):

Nebyl napsán žádný příspěvek.

otaznik11
SHS
10.10.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (9. 10. 2020):

Nebyl napsán žádný příspěvek.

otaznik12
SHS
09.10.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (8. 10. 2020):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel frafont a použil v nich celkem 1 184 znaků.

Další pořadí:
2. MartinMegadeth (příspěvky: 3, znaky: 3 473)
3. cedak (příspěvky: 1, znaky: 801)
4. Amphicyoni (příspěvky: 1, znaky: 291)

Celkem bylo včera napsáno 9 příspěveků, které obsahovaly 5 749 znaků.

otaznik13
frafont +615
08.10.20 v 18:29

Francie zařadila Lyon a Lille na seznam vysoce rizikových míst, takže přehození pořadatelství v EL by asi stejně houby vyřešilo.

otaznik14
frafont +615
08.10.20 v 18:22

reakce na MartinMegadeth: ,,Soupiska Sparty pro Evropskou ligu, na kterou jsme se těšili, máme..." zobrazit příspěvekSoupiska Sparty pro Evropskou ligu, na kterou jsme se těšili, máme skupinu jak hrom, a na kterou se s vysokou pravděpodobností nebudeme mít šanci dostat a kdo ví jestli ji klub bude moci odehrát aspoň na zavřené Letné. Děkujeme, Prymulo. *NAPR**** Mimochodem, že Slávie má v soupisce jediného odchovance, to je celkem trapas. *FUCKU*
isport.blesk.cz/clan..."

Na soupisce pro EL Štetina, kterej bude nejspíš rád, když stihne aspoň posledních několik kol v jarní části ligy, Panák, kde to bude něco podobnýho. Na druhou stranu beru, že někoho tam napsat museli a moc se jim nechtělo tam házet třeba kluky z U19.

892.jpg
MartinMegadeth +1755
08.10.20 v 18:14

Soupiska Sparty pro Evropskou ligu, na kterou jsme se těšili, máme skupinu jak hrom, a na kterou se s vysokou pravděpodobností nebudeme mít šanci dostat a kdo ví jestli ji klub bude moci odehrát aspoň na zavřené Letné. Děkujeme, Prymulo. *NAPR**** Mimochodem, že Slávie má v soupisce jediného odchovance, to je celkem trapas. *FUCKU*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +1755
08.10.20 v 18:11

reakce na Anguilla: ,,Jo Replika dost často vídám na fotbalové Spartě vím kde sedí..." zobrazit příspěvekJo Replika dost často vídám na fotbalové Spartě vím kde sedí chodí dost často do stanu na jídlo nepřipadá mi ani že by byl nějak nafoukaný."

Já jsem teda nikde nepsal, že by Řepík měl být nafoukaný týpek, to bych předeslal. Párkrát jsem ho potkal a působí na mě jako normální chlápek. Vesměs co si vzpomínám na hokejovou Spartu od svého dětství, tak namyšlených borečků klubem prošlo hodně málo. Já si takhle z hlavy vybavím jako namistrovaného asi jen Petra Nedvěda, ten nosil rypák hodně vysoko. Dost si o sobě myslel i David Bruk rok co u nás hrál, ale to byly vesměs ojedinělé výjimky. Pak si ještě vybavím nějakého vořežpruta co k nám přišel z Litvínova (Branda, Kodada, Kubinčák: jméno se vypařilo) a házel patky, že ve Spartě bude hrát jedině v první lajně. Vydržel u nás asi dva měsíce a šel jak cukrář. *FUCKU*

892.jpg
MartinMegadeth +1755
08.10.20 v 18:02

Dobré odpoledne, nebudu dělat, že se nic neděje. Ta čísla hezká nejsou: povedlo se nám dohnat a předehnat v počtu denních přírůstků na sto tisíc obyvatel evropské premianty Francii se Španělskem. Německo je na desetinových číslech. Nějaká opatření určitě na místě jsou, ale honit si pleš na profesionálním sportu to je idiocie, jaké není rovno. A mám tím na mysli především fotbal a hokej: pochybuji, že by v republice byl další tak sledovaný segment. Hráčům i činovníkům klubů co s hráči přichází do styku se provádí testy několikrát do týdne, ne-li denně, případný pozitivní jedinec je zajištěn v podstatě okamžitě a následně odeslán do karantény včetně nejbližších kontaktů. Především fotbalové kluby dbají na speciální režimy pro hráče a také se v kapr lize pozitivních testů objevilo relativně málo. Hokejová extraliga bude pro změnu do týdne promořena a nákazy se hráči v horizontu několika měsíců bát nemusí. Zmrazení kapr ligy i extraligy nevnímám jinak než jako laciné populistické gesto. K přerušení profesionálních soutěží co sleduji snad nesáhla ani Francie nebo Španělsko, protože to nemá žádný smysl a žádný přínos. *NAPR**** Vzhledem ke kotrmelcům co předvádí plukovník v.v. se svojí partičkou bych být Spartou rozhodně nespoléhal na to, že se první kolo Evropské ligy na Letné bude moci odehrát v termínu na Letné v rámci Prymulovo výjimky. A rozhodně bych řešil možnost odehrát zápas v Drážďanech či v Linci nebo jinde v zahraničí. Anebo se pokusil o výměnu pořadatelství s Lille, i když nevím na kolik by byla Uefa vstřícná takovému kroku. Ono potom hrát tři utkání nejdřív venku a pak teprve tři zápasy na Letné by bylo dost nestandardní. Liberec to má v bledě modrém. A nestandardní bude odehrát poslední kolo kapr ligy třetího a po dvou týdnech bez soutěžního zápasu jít proti rozehranému soupeři do Evropské ligy. *MIMO*
www.idnes.cz/fotbal/...

+1
otaznik18
frafont +615
08.10.20 v 13:34

reakce na Amphicyoni: ,,Zakázat profesionální sport mi přijde jako nesmysl, vždyť tam..." zobrazit příspěvekZakázat profesionální sport mi přijde jako nesmysl, vždyť tam jsou všichni 3x za den testovaní a na každý případ se hned přijde a jde do karantény, na rozdíl od zbytku populace. Je to jen gesto, které je vidět, ale reálně nemá žádný potenciál něčemu pomoci. *KOSA* "

www.idnes.cz/sport/o...
To vypadá, že to fakt stopnou všechno. A že to nedává smysl - u soudruhů vůbec nezáleží na tom, co dává a nedává smysl, pro ně je hlavní moct všechno zavřít a zakázat a zrušit a vůbec *KOSA*

+1
875.jpg
Amphicyoni +617
08.10.20 v 10:05

reakce na frafont: ,,Tak Prymula údajně plánuje na čtrnáct dní kompletně odstřelit..." zobrazit příspěvekTak Prymula údajně plánuje na čtrnáct dní kompletně odstřelit sport, kina, divadla a další. Uvidíme, jaká bude skutečnost, co zejtra (nebo kdy vlastně) vyplodí, ale já bych se nedivil, kdyby se to potvrdilo. A bohužel se obávám, že by to znamenalo (skoro) konečnou pro sezónu 2020/21 dřív, než pořádně začala, protože ono by to nejspíš nebylo jenom na čtrnáct dní, ale na sakra delší dobu."

Zakázat profesionální sport mi přijde jako nesmysl, vždyť tam jsou všichni 3x za den testovaní a na každý případ se hned přijde a jde do karantény, na rozdíl od zbytku populace. Je to jen gesto, které je vidět, ale reálně nemá žádný potenciál něčemu pomoci. *KOSA*

+1
otaznik20
cedak +134
08.10.20 v 10:00

reakce na frafont: ,,Tak Prymula údajně plánuje na čtrnáct dní kompletně odstřelit..." zobrazit příspěvekTak Prymula údajně plánuje na čtrnáct dní kompletně odstřelit sport, kina, divadla a další. Uvidíme, jaká bude skutečnost, co zejtra (nebo kdy vlastně) vyplodí, ale já bych se nedivil, kdyby se to potvrdilo. A bohužel se obávám, že by to znamenalo (skoro) konečnou pro sezónu 2020/21 dřív, než pořádně začala, protože ono by to nejspíš nebylo jenom na čtrnáct dní, ale na sakra delší dobu."

To je určitě pravda. Na druhou stranu je to něco, co se dalo dost dobře očekávat. Je fakt, že ani ve Španělsku si zatím nedovolili profesionální sporty vypnout, a že tímhle krokem budeme ojedinělí, na druhou stranu ale když kluby pořád jen zvažovaly, jestli teda chtějí nebo nechtějí hrát s diváckýma omezeníma a různí Zábranští křičeli, že to nemá cenu, tak vlastně mnozí mají to, co chtěli. A určitě nemusíme pochybovat, že to řadu klubů a potažmo i soutěží uvrhne do hodně velkých existenčních problémů. Že by se situace v průběhu dvou týdnů výrazně zlepšila, tomu snad nevěří ani burešův lukovník. Pro extraligu je paradoxní, že stopka přijde v době, kdy už je mezi kluby celkem "promořeno".

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 30. října - 18:30
    16.png
    PLZ (doma)
    Extraliga (14.kolo)
  • 1. listopadu - 15:30
    17.png
    ZLN (venku)