Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +1647
23.01.21 v 17:37

Ten Zábranský je normální komediant 8-)

hokej.cz/dalsi-zvrat...

Teď jen doufám, že nepůjde k nám.

5.png
Schaschek +1647
23.01.21 v 16:31

reakce na Pedro_Oak: ,,Hokejový útočník Vladimír Sobotka bude působit ve Spartě i ve..." zobrazit příspěvekHokejový útočník Vladimír Sobotka bude působit ve Spartě i ve zbytku sezony. Třiatřicetiletý hráč se zkušenostmi z NHL má s Pražany podepsanou smlouvu do konce ledna, s klubem se již ale domluvil na jejím prodloužení.

*THUMBSUP* *METAL*

www.idnes.cz/hokej/e..."

Parádní zpráva. Nevěřil bych, že tu budeme velebit sešívku
*KICKSLAVIA*, ale hraje výborně. A oproti všem těm Klepišům, Červenkům, Antošům a podobným, mě nikdy tolik nesral.

273.jpg
Gapin +1680
23.01.21 v 00:40

reakce na karlos: ,,Fakt ne?? Ani JANDAČ VEN ?? *METAL* "

JANDAČ VEN!!!!
Je moje ranní motlitba aby nás pánbožko zbavil všeho zlého...

I když pro mě jako neznaboha a konzumenta rumu to asi nemá význam.

+1
otaznik4
SHS
23.01.21 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (22. 1. 2021):

Nejvíce příspěvků (16) napsal uživatel Schaschek a použil v nich celkem 2 775 znaků.

Další pořadí:
2. karlos (příspěvky: 7, znaky: 2 506)
3. MartinMegadeth (příspěvky: 6, znaky: 7 118)
4. rad55 (příspěvky: 6, znaky: 679)
5. SpartaCorps (příspěvky: 5, znaky: 252)

Celkem bylo včera napsáno 55 příspěveků, které obsahovaly 19 373 znaků.

otaznik5
Pedro_Oak +24
22.01.21 v 22:46

Hokejový útočník Vladimír Sobotka bude působit ve Spartě i ve zbytku sezony. Třiatřicetiletý hráč se zkušenostmi z NHL má s Pražany podepsanou smlouvu do konce ledna, s klubem se již ale domluvil na jejím prodloužení.

*THUMBSUP* *METAL*

www.idnes.cz/hokej/e...

+1
5.png
Schaschek +1647
22.01.21 v 21:52

reakce na Hanzi88: ,,Jinak co to řikal Homolka o přestávce na téma posílení obrany...." zobrazit příspěvekJinak co to řikal Homolka o přestávce na téma posílení obrany. Jednáme s Pýchou a slyšel jsem dobře jméno Roman Polák?"

Roman Polák? To taky doufám, že ne :-D

+2
otaznik7
karlos +401
22.01.21 v 21:37

reakce na Gapin: ,,No já sem neřikal nic :-)"

Fakt ne?? Ani JANDAČ VEN ?? *METAL*

+1
273.jpg
Gapin +1680
22.01.21 v 21:14

reakce na Hanzi88: ,,Jinak co to řikal Homolka o přestávce na téma posílení obrany...." zobrazit příspěvekJinak co to řikal Homolka o přestávce na téma posílení obrany. Jednáme s Pýchou a slyšel jsem dobře jméno Roman Polák?"

No já sem neřikal nic :-)

+2
1362.jpg
Hanzi88 +25
22.01.21 v 21:12

a Sobotku aspoň tříletou smlouvu, ***! Skvělej je

1362.jpg
Hanzi88 +25
22.01.21 v 21:10

Jinak co to řikal Homolka o přestávce na téma posílení obrany. Jednáme s Pýchou a slyšel jsem dobře jméno Roman Polák?

5.png
Schaschek +1647
22.01.21 v 20:46

Jinak vrací se Forman, intenzivně pracují na prodloužení Sobotky do konce sezóny, jsem zvědavej čeho se dočkáme ještě.

otaznik12
karlos +401
22.01.21 v 20:34

reakce na Schaschek: ,,Jj zbytek zápasu jsme si je zas vodili my, ale i tak jsme měli z..." zobrazit příspěvekJj zbytek zápasu jsme si je zas vodili my, ale i tak jsme měli z ***e kliku na konci. Škoda, že jsme neproměnili šance a museli se bát do poslední chvíle o výsledek. "

Přesně tak, ten zápas měl být rozhodnutý do 50. minuty.....takhle je to vítězství možná cennější. Každopádně zasloužená výhra. *SALA* *SALA* Mně udělala velkou radost *THX*

+1
5.png
Schaschek +1647
22.01.21 v 20:31

reakce na karlos: ,,To si myslím, že naopak my jsme nehráli.....Začátek a konec byl z..." zobrazit příspěvekTo si myslím, že naopak my jsme nehráli.....Začátek a konec byl z naší strany špatný, ale po většinu zápasu jsme byli lepší. Barinka mě teda hodně zklamal. To Brno snad zkurwí úplně každého :-! :-! "

Jj zbytek zápasu jsme si je zas vodili my, ale i tak jsme měli z ***e kliku na konci. Škoda, že jsme neproměnili šance a museli se bát do poslední chvíle o výsledek.

+1
otaznik14
karlos +401
22.01.21 v 20:28

reakce na Schaschek: ,,Naše štěstí, že Kometa hrála jen posledních deset minut. Tam..." zobrazit příspěvekNaše štěstí, že Kometa hrála jen posledních deset minut. Tam nás zavřela neskutečně. Několik tyčí atp. Ale historie se neptá. Čekal jsem od nás trošku víc než opalování puků, ale co už 8-) "

To si myslím, že naopak my jsme nehráli.....Začátek a konec byl z naší strany špatný, ale po většinu zápasu jsme byli lepší. Barinka mě teda hodně zklamal. To Brno snad zkurwí úplně každého :-! :-!

5.png
Schaschek +1647
22.01.21 v 20:27

reakce na karlos: ,,Smutné by bylo, pokud by Jandač nechtěl konečně udělat ve..." zobrazit příspěvekSmutné by bylo, pokud by Jandač nechtěl konečně udělat ve Spartě úspěch a nedělal pro to maximum. Už tu byl tak dlouho a tolik toho podělal, že mu nic jiného nezbývá. Jeho největší úspěch bylo finále, které by s tím týmem udělala i pokladní.
To že nechce být moc vidět je taky dobře. Zatím jsem od něj totiž neslyšel nebo nečetl jediné prohlášení, kde by se nebrečelo, kde by si nestěžoval a ve kterém by projevil byť jen špetku pokory.
Tomu že nabádá hráče k vyšší agresivitě se dá věřit, ale už nevěřím tomu, že by někoho pochválil za bitku. Mně zkrátka k srdci nepřirostl a asi se tak ani nikdy nestane *NE* *NE* "

To po tobě asi ani nikdo nechce :-D Já jen píšu,co jsem nakoupil 8-)

otaznik16
Sparťan777 +54
22.01.21 v 20:26

Kluci super, tahle výhra obzvlášť velmi potěší *SALA* *THX* *THISISSPARTA* *FLAGSPA* *FLAGHC*

+1
otaznik17
karlos +401
22.01.21 v 20:26

reakce na Schaschek: ,,Já bych letos toho Jandače zas tolik nezatracoval. Taky nejsem jeho..." zobrazit příspěvekJá bych letos toho Jandače zas tolik nezatracoval. Taky nejsem jeho fanoušek, ale nějak postupem času mě sere trošku míň. Co vím ze zákulisí, tak je tam třeba rozdíl oproti loňsku v tom, že společně s Hořavou na tom stadionu bydlí prakticky a hodně tím žijí, zatímco když tam byl Uwe, tak jel po tréninku hned domů atp. A hlavně (což mě překvapilo nejvíc) je to prej právě Jandač, který nabádá hráče k vyšší agresivitě :-D bohužel jak on, tak Hořava nejsou zrovna ti, kteří by chtěli být na výsluní, oba chtějí co se týče vztahu s fanoušky (novináři) být vidět co nejméně, takže tohle se ani ven moc nedostane. Je to škoda, možná bychom malinko změnili názor, ale jestli to tak chtějí... Já tím, že je tam Jandač společně s Hořavou, tak jsem daleko klidnější než kdyby tam byl Jandač sám 8-) "

Smutné by bylo, pokud by Jandač nechtěl konečně udělat ve Spartě úspěch a nedělal pro to maximum. Už tu byl tak dlouho a tolik toho podělal, že mu nic jiného nezbývá. Jeho největší úspěch bylo finále, které by s tím týmem udělala i pokladní.
To že nechce být moc vidět je taky dobře. Zatím jsem od něj totiž neslyšel nebo nečetl jediné prohlášení, kde by se nebrečelo, kde by si nestěžoval a ve kterém by projevil byť jen špetku pokory.
Tomu že nabádá hráče k vyšší agresivitě se dá věřit, ale už nevěřím tomu, že by někoho pochválil za bitku. Mně zkrátka k srdci nepřirostl a asi se tak ani nikdy nestane *NE* *NE*

+1
5.png
Schaschek +1647
22.01.21 v 20:19

Naše štěstí, že Kometa hrála jen posledních deset minut. Tam nás zavřela neskutečně. Několik tyčí atp. Ale historie se neptá. Čekal jsem od nás trošku víc než opalování puků, ale co už 8-)

otaznik19
frafont +670
22.01.21 v 20:16

Třinec za nula, takže na něj máme šest bodů, na třetí Boleslav sedm (a věřím, že v neděli večer to na Boleslav bude deset) *SALA*

+1
otaznik20
rad55 +211
22.01.21 v 20:11

Dobře!!! *THX* *THISISSPARTA*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 29. ledna - 18:00
    16.png