Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
273.jpg
Gapin +1052
03.12.18 v 06:51

reakce na MartinMegadeth: ,,K tomu se budu schopen vyjadrit behem tydne, protoze k nam do vinarny..." zobrazit příspěvekK tomu se budu schopen vyjadrit behem tydne, protoze k nam do vinarny chodi dva hraci Sparty. Vinarnik je informovan, tudiz z nich zkusime dostat maximum informaci i za cenu alkoholeho opojeni. Nicmene samozrejme, ze do dneska na Letne pusobi pracovnici primo zodpovedni za prichod Ben Chaimu, Janku, Mavubu, Mandjecku. Kotalik a Kretinsky, ten to vsechno odsouhlasil a zaplatil! *NAPR**** Budu uprimny. Byl bych radsi kdyby Sparte zoufale chybely penize, hralo se jen s vlastnimi odchovanci i za cenu dreni osmeho mista v tabulce. Videl bych svetlo na konci tunelu, ze se ti kluci vyhraji a bude to lepsi. Co mam videt dneska ?! Hromadu howen a sr**cek! Bandu flakacu a lemplu bez sounalezitosti ke klubu. Klub bez vize, bez budoucnosti. To vezmu do ruky Spartu dalsi sam. Vezmu si k ruce Homolku, Mrazaka a Alese ... a dam Kretinskemu hlavu na spalek, ze do tri let dostaneme Spartu do Ligu Mistru. A tu bychom tam dostali, o tom nepochybuji! *SALA* "

On je to trochu paradox, vetsinou nebo spise vzdycky jsou kluby v hajzlu kdyz nemaj prachy.
Jenom my jsme vyjimka, aby jsme se poslali komplet do kopru, tak k tomu potrebujem miliardy :-D
A me si radsi k ruce neber, protoze moje setkani s Kangou by nedopadlo dobre. Nikdy sem ho rad nemel, ale kvuli fotbalovosti jsem byl ochotnej ho castecne tolerovat. Ovsem kdyz jsem videl vcera to video co delal predtim nez sel nekopnout penaltu, tak jsem jedine pro aby tahnul jako prvni.

otaznik2
SHS
03.12.18 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (2. 12. 2018):

Nejvíce příspěvků (10) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 9 080 znaků.

Další pořadí:
2. Amphicyoni (příspěvky: 4, znaky: 1 315)
3. karlos (příspěvky: 4, znaky: 1 171)
4. MichalM (příspěvky: 3, znaky: 2 242)
5. frafont (příspěvky: 3, znaky: 852)

Celkem bylo včera napsáno 26 příspěveků, které obsahovaly 15 700 znaků.

892.jpg
MartinMegadeth +752
02.12.18 v 21:35

reakce na Amphicyoni: ,,Tak tady budu tentokrát nesouhlasit. V tom týmu hrají v podstatě..." zobrazit příspěvekTak tady budu tentokrát nesouhlasit. V tom týmu hrají v podstatě všichni dost pod svoje možnosti a to jde za tím, kdo to "vede". Je to podobný, jako to bylo loni v hokeji, všichni hráli bídně, posily s formou hrály chvíli dobře a pak už taky bídně. Nevím, jak současný Mourinho, ale dobrý trenér, a nemusel by to být nutně trenér světové třídy, by z týmu a hráčů dostal mnohem více. A dokázal by pracovat s týmem i mentálně. Co se týká Kangy, tak to je jen obraz (ne)Ščasného stylu. Tým pod jeho vedením vždycky dostával hrozně karet. Kanga v minulých letech v Srbsku dostával 1, 2, 3... ŽK za rok. I loni v naší lize pod jiným vedením měl, pokud si pamatuju, jen dvě. "

Alesi,jsi mlady clovek a optimismus je ti blizky.Me bohuzel chybi.Ale ten problem je hluboky a bez ohledu na jmeno noveho trenera nemuzu rict,ze by Stanciu a Kanga nepotrebovali psychologa. Kdybych mel moznost postavit Spartu dle svych predstav udelam to uplne jinak, ale bych si k tomu vzal. Jsi hulvat, zobak, ale moji duveru mas. *KSICHT* *KSICHT* *KSICHT*

875.jpg
Amphicyoni +470
02.12.18 v 21:16

reakce na MartinMegadeth: ,,Na Ristice patadoxne dopal nemam. Jinak by mozna desitku nikdo kopat..." zobrazit příspěvekNa Ristice patadoxne dopal nemam. Jinak by mozna desitku nikdo kopat nesel. *FUCKU* Nechci delat obhajce Scasnemu, muj kun to opravdu neni, ale co by s labilem jako Stanciu a s brutalne nedisciplinovanym chlapem jako Kanga udelal Guardiola nebo Mourinho mi je zahadou. Zejmena pokud mezi nahradniky ma Vachu nebo Ristice. Ti kluci musi umet nest svuj dil zodpovednosti bez ohledu na jmeno trenera. *KOSA* Jinak souhlasim, ze musi prijit trener co si nenecha s*at na hlavu od Kotaliku ani od Kretinskych! Musi prijit nekdo jako byl SUNDERMANN! *SALA* "

Tak tady budu tentokrát nesouhlasit. V tom týmu hrají v podstatě všichni dost pod svoje možnosti a to jde za tím, kdo to "vede". Je to podobný, jako to bylo loni v hokeji, všichni hráli bídně, posily s formou hrály chvíli dobře a pak už taky bídně. Nevím, jak současný Mourinho, ale dobrý trenér, a nemusel by to být nutně trenér světové třídy, by z týmu a hráčů dostal mnohem více. A dokázal by pracovat s týmem i mentálně. Co se týká Kangy, tak to je jen obraz (ne)Ščasného stylu. Tým pod jeho vedením vždycky dostával hrozně karet. Kanga v minulých letech v Srbsku dostával 1, 2, 3... ŽK za rok. I loni v naší lize pod jiným vedením měl, pokud si pamatuju, jen dvě.

892.jpg
MartinMegadeth +752
02.12.18 v 20:58

reakce na Amphicyoni: ,,Já ho beru jako plnotučnýho cizince, ale Kudrna se právě do kvót..." zobrazit příspěvekJá ho beru jako plnotučnýho cizince, ale Kudrna se právě do kvót jako cizinec nepočítá. ;-) "

Dobre, to je otazka uhlu pohledu, ale v tom zasadnim se asi shodneme. Kdyz prijdou dalsi dva bouraci z Kanady nebo Ameriky, budou produktivni a bodovi, tak nam bude srdecne jedno, ze neumi recitovat Seiferta, Nerudu nebo Havlicka Borovskeho! Treba De la Rose vypada velice nadejne. Proc by se nemohli urodit jeste dva produktivni utocnici ?! *FLAGHC* *FLAGSPA* *SMILESPA*

892.jpg
MartinMegadeth +752
02.12.18 v 20:52

reakce na MichalM: ,,Já jsem toho názoru, že dobrý trenér si s dvojicí Stanciu, Kanga..." zobrazit příspěvekJá jsem toho názoru, že dobrý trenér si s dvojicí Stanciu, Kanga poradí, hru vystaví kolem nich. Já si prostě myslím, že oni v tomhle chaosu nevědí,co hrát. Kór když si s půlkou hráčů nemůžeš balon ťuknout, protože jim ve hře překáží. Evergreen s trenéry mi připomíná ten hokejový s gólmany ve Spartě. Další věc je, že dobrý trenér se nenechá vedením vláčet a vodit ta nos. Vidím největší chybu tady. Hráčů se tu protočilo už iks, hodně z nich myslím na naše poměry kvalitních. A ani si nemyslím, že by nebyla vidět snaha. Jenže chybí ta kolektivní kvalita,za kterou je ovšem odpovědný trenér. I kdyby šel na penaltu někdo jiný,dal by jí........ bylo by to řešení? Na tom, že ta hra je hrozně jalová by to stejně nic nezměnilo, akorát by možná bylo ó pár bodů víc a všichni by byli vlastně spokojení.........."

Na Ristice patadoxne dopal nemam. Jinak by mozna desitku nikdo kopat nesel. *FUCKU* Nechci delat obhajce Scasnemu, muj kun to opravdu neni, ale co by s labilem jako Stanciu a s brutalne nedisciplinovanym chlapem jako Kanga udelal Guardiola nebo Mourinho mi je zahadou. Zejmena pokud mezi nahradniky ma Vachu nebo Ristice. Ti kluci musi umet nest svuj dil zodpovednosti bez ohledu na jmeno trenera. *KOSA* Jinak souhlasim, ze musi prijit trener co si nenecha s*at na hlavu od Kotaliku ani od Kretinskych! Musi prijit nekdo jako byl SUNDERMANN! *SALA*

892.jpg
MartinMegadeth +752
02.12.18 v 20:37

reakce na karlos: ,,Moc by mě zajímalo, jestli je na Letné ještě někdo, kdo se..." zobrazit příspěvekMoc by mě zajímalo, jestli je na Letné ještě někdo, kdo se jakkoli podílel na přestupech Mavuby, Kangy, Ben Chaima, Kay atd. Každý kdo měl, byť minimální podíl na tom že ti hráči přišli za takové prachy a mají takové smlouvy, tak musí ze Sparty pryč *KOSA* *KOSA* Ani jeden z nich není vítězný typ, ani jeden z nich není vůdčí tip. Jediný kdo vyčníval byl Stanciu, ale toho se Ščasnému, povedlo dokonale dovést do průměru. Co jsem slyšel, tak je to i v kabině špatné - Civič se snad měl poprat s Kangou, Frýdek měl po Kangovi plivat. Stramacioni rozklad Sparty začal a Ščasný to úspěšně dokončuje. Nevěřím, že by naši dorostenci odehráli ty zápasy hůř než tyhle pseudo hvězdy. Ti by ten zápas minimálně odmakali. "

K tomu se budu schopen vyjadrit behem tydne, protoze k nam do vinarny chodi dva hraci Sparty. Vinarnik je informovan, tudiz z nich zkusime dostat maximum informaci i za cenu alkoholeho opojeni. Nicmene samozrejme, ze do dneska na Letne pusobi pracovnici primo zodpovedni za prichod Ben Chaimu, Janku, Mavubu, Mandjecku. Kotalik a Kretinsky, ten to vsechno odsouhlasil a zaplatil! *NAPR**** Budu uprimny. Byl bych radsi kdyby Sparte zoufale chybely penize, hralo se jen s vlastnimi odchovanci i za cenu dreni osmeho mista v tabulce. Videl bych svetlo na konci tunelu, ze se ti kluci vyhraji a bude to lepsi. Co mam videt dneska ?! Hromadu howen a sr**cek! Bandu flakacu a lemplu bez sounalezitosti ke klubu. Klub bez vize, bez budoucnosti. To vezmu do ruky Spartu dalsi sam. Vezmu si k ruce Homolku, Mrazaka a Alese ... a dam Kretinskemu hlavu na spalek, ze do tri let dostaneme Spartu do Ligu Mistru. A tu bychom tam dostali, o tom nepochybuji! *SALA*

875.jpg
Amphicyoni +470
02.12.18 v 20:35

reakce na MartinMegadeth: ,,Mame ctyri kousky plus Kudrnu ze Slovenska. Slovaky beru jako..." zobrazit příspěvekMame ctyri kousky plus Kudrnu ze Slovenska. Slovaky beru jako polotucne cizince, ale cizinci to papirove to jsou. Asi takhle: utok posilit potrebujeme. Kdyby Krupp shledal, ze Pohl nam muze pomoci, super. Kdyby se Brizovi povedlo zlomit Honzu Kovare, budu na vrcholu blaha. Ja na nej trpim a posledni roky to byl o parnik nejlepsi cesky centr v Evrope. Byt ta sance je minimalni. Ale pokud to nevyjde a Sparte to pomuze, at Krupp privede dalsi dva Kanadyry nebo Amiky. Radsi titul se sesti klukama ze zamori nez dalsi howno bez nich. Takhle to citim ja, ale ne vsichni to musime videt stejne. *FRAJER* "

Já ho beru jako plnotučnýho cizince, ale Kudrna se právě do kvót jako cizinec nepočítá. ;-)

875.jpg
Amphicyoni +470
02.12.18 v 20:28

reakce na karlos: ,,No tak ještě jeden a budeme mít čtvrtinu týmu cizinců. Za mě je..." zobrazit příspěvekNo tak ještě jeden a budeme mít čtvrtinu týmu cizinců. Za mě je to maximum *KSICHT* "

Neřekl bych, že 5 z 29 by byla zrovna čtvrtina, ale vem to čert. A to ani nepočítám třeba Přibyla. Hlavní je, aby případné posily k něčemu byly a je úplně jedno jestli z Čech, Švýcarska nebo třeba Austrálie. A že útok doplnit potřebuje. A nutno taky říct, že všichni tři Kanaďani se jako opravdové posily vskutku jeví a de la Rose zatím taky nevypadá špatně.

+1
otaznik10
frafont +282
02.12.18 v 20:20

reakce na MichalM: ,,Já jsem toho názoru, že dobrý trenér si s dvojicí Stanciu, Kanga..." zobrazit příspěvekJá jsem toho názoru, že dobrý trenér si s dvojicí Stanciu, Kanga poradí, hru vystaví kolem nich. Já si prostě myslím, že oni v tomhle chaosu nevědí,co hrát. Kór když si s půlkou hráčů nemůžeš balon ťuknout, protože jim ve hře překáží. Evergreen s trenéry mi připomíná ten hokejový s gólmany ve Spartě. Další věc je, že dobrý trenér se nenechá vedením vláčet a vodit ta nos. Vidím největší chybu tady. Hráčů se tu protočilo už iks, hodně z nich myslím na naše poměry kvalitních. A ani si nemyslím, že by nebyla vidět snaha. Jenže chybí ta kolektivní kvalita,za kterou je ovšem odpovědný trenér. I kdyby šel na penaltu někdo jiný,dal by jí........ bylo by to řešení? Na tom, že ta hra je hrozně jalová by to stejně nic nezměnilo, akorát by možná bylo ó pár bodů víc a všichni by byli vlastně spokojení.........."

Stanciu možná, ale Kangu nejlépe poslat letecky někam na Mars - hráč, kterej třetinu až půlku sezóny nebude moct hrát kvůli kartám, je poněkud ku prdu *KSICHT*

892.jpg
MartinMegadeth +752
02.12.18 v 20:19

reakce na karlos: ,,Můj názor je, že cizinců už máme v týmu dost. Ale vypadá to,..." zobrazit příspěvekMůj názor je, že cizinců už máme v týmu dost. Ale vypadá to, že Krupp má na hráče čich. Tak snad s Brošem ještě někoho opravdu kvalitního přivedou. "

Mame ctyri kousky plus Kudrnu ze Slovenska. Slovaky beru jako polotucne cizince, ale cizinci to papirove to jsou. Asi takhle: utok posilit potrebujeme. Kdyby Krupp shledal, ze Pohl nam muze pomoci, super. Kdyby se Brizovi povedlo zlomit Honzu Kovare, budu na vrcholu blaha. Ja na nej trpim a posledni roky to byl o parnik nejlepsi cesky centr v Evrope. Byt ta sance je minimalni. Ale pokud to nevyjde a Sparte to pomuze, at Krupp privede dalsi dva Kanadyry nebo Amiky. Radsi titul se sesti klukama ze zamori nez dalsi howno bez nich. Takhle to citim ja, ale ne vsichni to musime videt stejne. *FRAJER*

otaznik12
karlos +124
02.12.18 v 20:15

reakce na Amphicyoni: ,,Vždyť jsou letos jen čtyři, ne? Blain, Delisle, de la Rose a pak..." zobrazit příspěvekVždyť jsou letos jen čtyři, ne? Blain, Delisle, de la Rose a pak Sill."

No tak ještě jeden a budeme mít čtvrtinu týmu cizinců. Za mě je to maximum *KSICHT*

-1
otaznik13
karlos +124
02.12.18 v 20:14

Já tedy v zápasech Sparty maximální nasazení vidím jen u několika hráčů a Kanga mezi ně rozhodně nepatří. *NE* *NE*

otaznik14
MichalM +84
02.12.18 v 19:32

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobre odpoledne. Po precteni patecniho clanku na webu fotbalove..." zobrazit příspěvekDobre odpoledne. Po precteni patecniho clanku na webu fotbalove Sparty, kde hned nekolik hracu tlachalo o vaznosti situace a ubezpecovalo jak se do konce podzimu uz bude jen vyhravat, jsem prusvih v Uherskem Hradisti celkem ocekaval. Pro priste by bylo lepsi kdyby panove drzeli hubu a ctili kredo Vaclava Jezka NE SLOVA, ALE CINY! Byt jsem jiz o veskere iluze prisel a prusvih jsem ocekaval, nevychazel jsem z uzasu jaka sra*ka nosi rudy dres Sparty! :-! Nebudu se poustet do detailnich rozboru vcerejsi tragicke komedie, ale vecer jsem misto po vinu musel sahnout po rumu! Je uzasne sledovat na kom dnesni fotbalova Sparta stoji. Jeden prisel za sto milionu, posledni dobou je zoufale prumerny, ale hlavne se slozi ze dvou nepromenenych penalt. Kdyz ma sanci pomoci sobe i tymu, tak je nejmensi na place misto, aby ukazal koule! Penaltu nepromenili Berger, Chovanec, Bilek, Vrabec nebo v poslednich letech Dockal s Lafatou. Stat se to muze i nejlepsimu, ale vsichni z vyse jmenovanych se proste v duchu poslala do p**i a priste si mic na puntik polozila znovu, protoze vedela, ze na ne mancaft spoleha, maji zodpovednost a neberou nejvyssi gazi pro svoje krasne oci! Druhy se po uzasne bilanci osmi zlutych karet ve dvanacti utkanich vrati po flastru do ligoveho mace a hned se necha vyloucit po uplne zbytecnem excesu. (A jako bonus zahodi desitku.) To je vazne radost mit mancaft postaveny na takovych borcich do nepohody! *NAPR**** Ale nechci nepohodu hazet jen na dvojici Stanciu-Kanga, v pr**li je uplne vsechno! Nicmene na opory musi byt temer absolutni spolehnuti, ne ze zahraji poradne jen cas od casu. Civicuv zkrat rovnez nepochopim. To uz je na urovni opravdu cernych dni Repky. :-! Tym je opet v rozkladu. Funguje minimum veci. Z poslednich 4 zapasu Sparta opet deklamujici titul za svuj cil upotila 6 bodu. Z poslednich 5 venkovnich zapasu privezla cele 3 body za utrpenou vyhru v Karvine. Takze titul je opet definitivne v ha**lu a jaro bude v lepsim pripade boj treti misto se Zlinem, Ostravou a Jabloncem, kde si cely tym nevydela dohromady co vetsina z preplacenych zahranicnich megahvezd ve Sparte. Tedy megahvezd dle jmena a zoldu! *NAPR**** Na pokuty, kterymi vyhrozoval po zapase Scasny je pozde. Ty mely prijit a brutalne vysoke okamzite po blamazi se Subotici! Ted je cas na vyhazovy! A ty by se rozhodne nemely tykat jen hracu, kterych by melo z Letne vyletet pul kadru! Ryba smrdi od hlavy a podle toho by na Letne mely zacit padat hlavy a to okamzite! *NAPR**** Nejvic me v tehle chvili mrzi, ze nad vsemi tymy Sparty napric sporty neni nejaky nadrazeny organ, ktery by bande preplacenych flakacu a labilnich lemplu z Letne s okamzitou platnosti zakazal pouzivat nazev a znacku Sparta! At si klidne dal hraji to co druhy rok predvadi, ale jako Cirkus Scasny a Kotalik, jako Estrada Danecka Kretinskeho nebo treba FC Multi Kulti Letna, ale ne jako Sparta! Tohle co se deje je do nebe volajici, to uz je hanobeni jmena Sparty! :-! :-! :-! "

Já jsem toho názoru, že dobrý trenér si s dvojicí Stanciu, Kanga poradí, hru vystaví kolem nich. Já si prostě myslím, že oni v tomhle chaosu nevědí,co hrát. Kór když si s půlkou hráčů nemůžeš balon ťuknout, protože jim ve hře překáží. Evergreen s trenéry mi připomíná ten hokejový s gólmany ve Spartě. Další věc je, že dobrý trenér se nenechá vedením vláčet a vodit ta nos. Vidím největší chybu tady. Hráčů se tu protočilo už iks, hodně z nich myslím na naše poměry kvalitních. A ani si nemyslím, že by nebyla vidět snaha. Jenže chybí ta kolektivní kvalita,za kterou je ovšem odpovědný trenér. I kdyby šel na penaltu někdo jiný,dal by jí........ bylo by to řešení? Na tom, že ta hra je hrozně jalová by to stejně nic nezměnilo, akorát by možná bylo ó pár bodů víc a všichni by byli vlastně spokojení..........

875.jpg
Amphicyoni +470
02.12.18 v 19:28

reakce na karlos: ,,Můj názor je, že cizinců už máme v týmu dost. Ale vypadá to,..." zobrazit příspěvekMůj názor je, že cizinců už máme v týmu dost. Ale vypadá to, že Krupp má na hráče čich. Tak snad s Brošem ještě někoho opravdu kvalitního přivedou. "

Vždyť jsou letos jen čtyři, ne? Blain, Delisle, de la Rose a pak Sill.

otaznik16
karlos +124
02.12.18 v 19:27

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobre odpoledne. Po precteni patecniho clanku na webu fotbalove..." zobrazit příspěvekDobre odpoledne. Po precteni patecniho clanku na webu fotbalove Sparty, kde hned nekolik hracu tlachalo o vaznosti situace a ubezpecovalo jak se do konce podzimu uz bude jen vyhravat, jsem prusvih v Uherskem Hradisti celkem ocekaval. Pro priste by bylo lepsi kdyby panove drzeli hubu a ctili kredo Vaclava Jezka NE SLOVA, ALE CINY! Byt jsem jiz o veskere iluze prisel a prusvih jsem ocekaval, nevychazel jsem z uzasu jaka sra*ka nosi rudy dres Sparty! :-! Nebudu se poustet do detailnich rozboru vcerejsi tragicke komedie, ale vecer jsem misto po vinu musel sahnout po rumu! Je uzasne sledovat na kom dnesni fotbalova Sparta stoji. Jeden prisel za sto milionu, posledni dobou je zoufale prumerny, ale hlavne se slozi ze dvou nepromenenych penalt. Kdyz ma sanci pomoci sobe i tymu, tak je nejmensi na place misto, aby ukazal koule! Penaltu nepromenili Berger, Chovanec, Bilek, Vrabec nebo v poslednich letech Dockal s Lafatou. Stat se to muze i nejlepsimu, ale vsichni z vyse jmenovanych se proste v duchu poslala do p**i a priste si mic na puntik polozila znovu, protoze vedela, ze na ne mancaft spoleha, maji zodpovednost a neberou nejvyssi gazi pro svoje krasne oci! Druhy se po uzasne bilanci osmi zlutych karet ve dvanacti utkanich vrati po flastru do ligoveho mace a hned se necha vyloucit po uplne zbytecnem excesu. (A jako bonus zahodi desitku.) To je vazne radost mit mancaft postaveny na takovych borcich do nepohody! *NAPR**** Ale nechci nepohodu hazet jen na dvojici Stanciu-Kanga, v pr**li je uplne vsechno! Nicmene na opory musi byt temer absolutni spolehnuti, ne ze zahraji poradne jen cas od casu. Civicuv zkrat rovnez nepochopim. To uz je na urovni opravdu cernych dni Repky. :-! Tym je opet v rozkladu. Funguje minimum veci. Z poslednich 4 zapasu Sparta opet deklamujici titul za svuj cil upotila 6 bodu. Z poslednich 5 venkovnich zapasu privezla cele 3 body za utrpenou vyhru v Karvine. Takze titul je opet definitivne v ha**lu a jaro bude v lepsim pripade boj treti misto se Zlinem, Ostravou a Jabloncem, kde si cely tym nevydela dohromady co vetsina z preplacenych zahranicnich megahvezd ve Sparte. Tedy megahvezd dle jmena a zoldu! *NAPR**** Na pokuty, kterymi vyhrozoval po zapase Scasny je pozde. Ty mely prijit a brutalne vysoke okamzite po blamazi se Subotici! Ted je cas na vyhazovy! A ty by se rozhodne nemely tykat jen hracu, kterych by melo z Letne vyletet pul kadru! Ryba smrdi od hlavy a podle toho by na Letne mely zacit padat hlavy a to okamzite! *NAPR**** Nejvic me v tehle chvili mrzi, ze nad vsemi tymy Sparty napric sporty neni nejaky nadrazeny organ, ktery by bande preplacenych flakacu a labilnich lemplu z Letne s okamzitou platnosti zakazal pouzivat nazev a znacku Sparta! At si klidne dal hraji to co druhy rok predvadi, ale jako Cirkus Scasny a Kotalik, jako Estrada Danecka Kretinskeho nebo treba FC Multi Kulti Letna, ale ne jako Sparta! Tohle co se deje je do nebe volajici, to uz je hanobeni jmena Sparty! :-! :-! :-! "

Moc by mě zajímalo, jestli je na Letné ještě někdo, kdo se jakkoli podílel na přestupech Mavuby, Kangy, Ben Chaima, Kay atd. Každý kdo měl, byť minimální podíl na tom že ti hráči přišli za takové prachy a mají takové smlouvy, tak musí ze Sparty pryč *KOSA* *KOSA* Ani jeden z nich není vítězný typ, ani jeden z nich není vůdčí tip. Jediný kdo vyčníval byl Stanciu, ale toho se Ščasnému, povedlo dokonale dovést do průměru. Co jsem slyšel, tak je to i v kabině špatné - Civič se snad měl poprat s Kangou, Frýdek měl po Kangovi plivat. Stramacioni rozklad Sparty začal a Ščasný to úspěšně dokončuje. Nevěřím, že by naši dorostenci odehráli ty zápasy hůř než tyhle pseudo hvězdy. Ti by ten zápas minimálně odmakali.

otaznik17
karlos +124
02.12.18 v 19:18

reakce na MartinMegadeth: ,,Jen blbnete privolavanim noveho brankare! Jen pokousejte karmu!..." zobrazit příspěvekJen blbnete privolavanim noveho brankare! Jen pokousejte karmu! *FUCKU* Doufam, ze neprihodi-li se nic nepredvidatelneho pak se letos vyjimecne obejdeme pod vanocnim stromkem bez balicku s novym hokejovym brankarem. Zatim vybornemu Machovskem kryje zada Honzik, na soupisce ma Sparta dalsi 2 brankare a k tomu moznost stridavych startu Brizgaly, ktery o patro niz za Kladno nechyta vubec zle. Tim by snad mel byt post golmana zabezpecen dostatecne. *FRAJER* Treba je posilit utok! Uz tyden nebo deset dni se Spartou trenuje Pohl. Ma za sebou vyborne sezony v Nemecku a 2 roky hral pod Kruppem. Ted se vraci po zraneni. Verim, ze kdyby Krupp videl moznost, aby Pohl Sparte pomohl, tak mu spolupraci nabidne. Podle poslednich zprav Honza Kovar v Bostonu smlouvu nedostane, bude se vracet do Evropy a do Ruska se mu nechce. Anebo jak psal Ales, Krupp osvedcil vyborne oko na kluky ze zamori. Klidne by si mohl privest jeste nekoho. *POSILOVNA* "

Můj názor je, že cizinců už máme v týmu dost. Ale vypadá to, že Krupp má na hráče čich. Tak snad s Brošem ještě někoho opravdu kvalitního přivedou.

892.jpg
MartinMegadeth +752
02.12.18 v 17:07

reakce na Amphicyoni: ,,Jedna věc je, že hrajeme převážně bídně a to hlavně venku, o..." zobrazit příspěvekJedna věc je, že hrajeme převážně bídně a to hlavně venku, o tom žádná, nicméně domácí zápas proti Spartě je pro všechny vrchol sezóny i za cenu x zranění a vykartování, aby ostatní zápasy víceméně odchodili, a to i proti Plzni či Slavii. *KOSA* "

O tom neni sporu. Nicmene jine to nebylo pred peti, deseti, patnacti lety, v devadesatkach i v osmdesatkach. S tim se tak nejak pocita. Jenze drivejsi kadry Sparty si s tim tlakem a temi okolnostmi umely poradit mnohem lip. Obcas prisla mene uspesna sezona venku, v kazde ere bylo hriste kde se Sparte nedarilo, ale venkovni bilance od rocniku 2016/2017 je prachbidna. *NAPR**** Kdyby se Sparte treba strelecky nedarilo a dostavala smolne goly, ale dominovala a nechalo se na jeji produkci divat, jenze on je vetsinou vysledek jeste milosrdny. Vzdyt treba vcera nebyt Heci, tak si Sparta mohla odvest bura ze Slovacka. Mimochodem po sedmi vyhrach v rade si Sparta z poslednich ctyr zapasu odvezla cele dva body! K Plzni, Zlinu nebo Liberci si vytvari dalsi venkovni komplex! :-!

892.jpg
MartinMegadeth +752
02.12.18 v 16:56

Los kvalifikacnich skupin na Euro dle meho nazoru pro ceskou reprezentaci nedopadl zle. Anglie je atraktivni souper, ale v domacim prostredi se porazit da. A co se tyka dalsich souperu, ve tretim, ctvrtem i patem vykonnostnim kosi byly horsi moznosti nez Bulhari, Cernohorci nebo Kosovo. Nicmene maximalni obezretnost bude nezbytna a jakekoliv podcenovani by se mohlo vymstit. Balkanske tymy umi, predevsim v domacim prostredi, zaskocit. *VYHLIZI*

otaznik20
frafont +282
02.12.18 v 16:51

Kovář pokud do extraligy, tak by se podle mě vrátil do Plzně, odkud do toho Ruska odcházel - ale spíš ho vidím na zahraničí.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 21. prosince - 17:30
    12.png
    VIT (venku)
    Extraliga (28.kolo)
  • 26. prosince - 16:30
    16.png
    PLZ (venku)