Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Tomidlo1 +68
Před 12 min. a 29 s

Jedete někdo v úterý do Olomouce já jen nerad bych tam fandil sám *SMILESPA* *SMILESPA* *PRVNI*

otaznik2
karlos +1037
Před 35 min. a 15 s

Včerejší výhra opět vydřená a ubojovaná. Naše hráčské ztráty už začínají být kritické. Je super, že se včera dostal hry Krutil. Přesto by určitě bylo dobré přivést jednoho řízného beka. Pravda je, že nemá smysl nic uspěchávat, ale věřím, že na tom již Ton s Hlinkou pracují a poohlíží se po vhodných kandidátech. Hlavně, že drží forma golmanům
*POSILOVNA* *POSILOVNA*
Je super, že dokážeme vyhrávat i tyto zápasy o gól *THUMBSUP* To nám může do další fáze soutěže jen pomoct a navýšit sebevědomí. Když naopak takovéto zápasy ztrácíte, což se nám v úvodu sezóny dělo, je to frustrující. Čím dál víc, se ukazuje jako chyba, že Hořava u nás po minulé sezóně nepokračoval. Tak snad u nás tentokrát vydrží déle *SALA* *SALA* *SALA*

otaznik3
karlos +1037
Před 45 min. a 9 s

reakce na Gapin: ,,Chtěl jsem vyrazit do Ropákova po ose z chalupy. Bohužel jsem v..." zobrazit příspěvekChtěl jsem vyrazit do Ropákova po ose z chalupy. Bohužel jsem v pomatení smyslu zapomněl, že máme zítra nebo již vlastně dneska, výroční schůzi SDH. A jelikož se znám, takže nebudu čistej co se týká policejního dýchacího přístroje, tak jestli někdo chce lístek, ať se ozve.
Pod podmínkou, že bude fandit a nebude se cpát tou jejich megaklobásou
:-D A koupí Schaschekovi pivo ředěný rumem :-D

Kontakt je tady, nebo na mesengeru, pošlu vám home tiket."

To zas bude v alejích nablito *DRINK* *VYCEP*

273.jpg
Gapin +2283
Dnes v 02:56:19

Chtěl jsem vyrazit do Ropákova po ose z chalupy. Bohužel jsem v pomatení smyslu zapomněl, že máme zítra nebo již vlastně dneska, výroční schůzi SDH. A jelikož se znám, takže nebudu čistej co se týká policejního dýchacího přístroje, tak jestli někdo chce lístek, ať se ozve.
Pod podmínkou, že bude fandit a nebude se cpát tou jejich megaklobásou
:-D A koupí Schaschekovi pivo ředěný rumem :-D

Kontakt je tady, nebo na mesengeru, pošlu vám home tiket.

273.jpg
Gapin +2283
Dnes v 00:49:05

reakce na Schaschek: ,,Otravoval jsem ho kvůli tobě aby se hned podíval *HAHA*..." zobrazit příspěvekOtravoval jsem ho kvůli tobě aby se hned podíval *HAHA*

Btw: vezmi si půllitr do busu, bude tam sud a pípa *PIVO* *PIVO* "

Tvl se snad domluvím s Předsedou Boodym až pojede ten pípabus, a za Prahou bude konzerva prázdná :-D

otaznik6
SHS
Dnes v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (9. 12. 2022):

Nejvíce příspěvků (12) napsal uživatel Schaschek a použil v nich celkem 991 znaků.

Další pořadí:
2. Dave624 (příspěvky: 9, znaky: 614)
3. MartinMegadeth (příspěvky: 4, znaky: 2 225)
4. Kubajs89 (příspěvky: 4, znaky: 267)
5. frafont (příspěvky: 3, znaky: 421)

Celkem bylo včera napsáno 54 příspěveků, které obsahovaly 26 862 znaků.

otaznik7
Kubajs89
Včera v 22:29:31

reakce na Schaschek: ,,Otravoval jsem ho kvůli tobě aby se hned podíval *HAHA*..." zobrazit příspěvekOtravoval jsem ho kvůli tobě aby se hned podíval *HAHA*

Btw: vezmi si půllitr do busu, bude tam sud a pípa *PIVO* *PIVO* "

mas u me cigo a muzes sedet u okna, diky :D :D :D

5.png
Schaschek +2934
Včera v 22:24:53

reakce na Kubajs89: ,,yes, koukam na to.... dekuji *METAL* "

Otravoval jsem ho kvůli tobě aby se hned podíval *HAHA*

Btw: vezmi si půllitr do busu, bude tam sud a pípa *PIVO* *PIVO*

+1
otaznik9
Kubajs89
Včera v 22:13:56

reakce na Rikki: ,,Potvrdil jsem ji."

yes, koukam na to.... dekuji *METAL*

72.png
Rikki +11
Včera v 22:13:09

reakce na Kubajs89: ,,zkousel sem pred chvilkou posilat rezervaci, vim ze pozde... tak cekam..." zobrazit příspěvekzkousel sem pred chvilkou posilat rezervaci, vim ze pozde... tak cekam jestli prijde nejaka odpoved, dekuji 8-) 8-) "

Potvrdil jsem ji.

+1
otaznik11
Kubajs89
Včera v 22:03:31

reakce na Schaschek: ,,Možná by ještě bylo místo v buse."

zkousel sem pred chvilkou posilat rezervaci, vim ze pozde... tak cekam jestli prijde nejaka odpoved, dekuji 8-) 8-)

5.png
Schaschek +2934
Včera v 21:59:39

reakce na Kubajs89: ,,ahoj, najde se nekdo s mistem v aute do Litvinova? praha*CERTIK* "

Možná by ještě bylo místo v buse.

+1
5.png
Schaschek +2934
Včera v 21:59:10

reakce na Sparťan777: ,,Vím, že je to teď nereálné, ale Radko Gudas to by byla bomba!!!..." zobrazit příspěvekVím, že je to teď nereálné, ale Radko Gudas to by byla bomba!!! *PEKLO* *SALA* *BOXER* *FLAGSPA* "

V budoucnu nejspíš ano, ale my ty beky potřebujeme teď :-D

otaznik14
gulbis +30
Včera v 21:52:38

Kovář je naprosto neuvěřitelnej. On je kvalitou hodně nad úrovní extraligy. Celou druhou třetinu jsem ho měl před sebou a ta rychlost a kvalita zákroků, jen jsem žasl. Navíc puky ani nevyráží před sebe, takže tím eliminuje možnost dorážky. Co mě trochu štve je marodka. Řepík, Forman i Simon budou po repre pauze ready, ale ta obrana se sype už moc. Nepostřehl jsem co se stalo Kempnému, ale snad se během repre pauzy dá do kupy. Ostatně ta pauza se nám bude hodit na odpočinek a doléčení šrámů.

Dneska jinak velký palec nahoru pro fans. Plný sektor a mraky fans mimo kotel. Paráda. *SALA*

+1
otaznik15
Kubajs89
Včera v 21:21:22

ahoj, najde se nekdo s mistem v aute do Litvinova? praha *CERTIK*

otaznik16
Sparťan777 +130
Včera v 20:38:25

Vím, že je to teď nereálné, ale Radko Gudas to by byla bomba!!! *PEKLO* *SALA* *BOXER* *FLAGSPA*

otaznik17
paul68 +395
Včera v 20:29:16

reakce na Schaschek: ,,Přesně tak, ideálně 2 metry 110 kilo."

A hlavně né IQ typu Vlacha, Šticha, Dotchina, atd... I když... *FUCKU*

5.png
Schaschek +2934
Včera v 20:24:45

reakce na Lord: ,,Dneška výhra je hodně cenná. Jak tvrdim dlouho, musíme přivést..." zobrazit příspěvekDneška výhra je hodně cenná. Jak tvrdim dlouho, musíme přivést ještě někoho do obrany."

Přesně tak, ideálně 2 metry 110 kilo.

+2
otaznik19
Leo +112
Včera v 20:24:07

Pěkněééé *THISISSPARTA*

otaznik20
Lord +28
Včera v 20:20:35

Dneška výhra je hodně cenná. Jak tvrdim dlouho, musíme přivést ještě někoho do obrany.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 11. prosince - 15:30
    6.png
    LIT (doma)
    Extraliga (28.kolo)
  • 20. prosince - ?
    43.png
    OLM (venku)