Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
SHS
Před 56 min. a 14 s

Výsledky včerejší diskuse (27. 10. 2021):

Nejvíce příspěvků (1) napsal uživatel Patriot a použil v nich celkem 195 znaků.

Další pořadí:
2. Mandor (příspěvky: 1, znaky: 101)
3. MichalM (příspěvky: 1, znaky: 19)

Celkem byly včera napsány 3 příspěveky, které obsahovaly 315 znaků.

otaznik2
MichalM +159
Včera v 21:19:15

reakce na Lampion: ,,U Dočkala červená bez jakékoliv další diskuze. Úmysl nehraje..." zobrazit příspěvekU Dočkala červená bez jakékoliv další diskuze. Úmysl nehraje roli. Stejně jako u Holeše ve Varšavě nehrál roli :)"

Leda hov.o! *FUCKU*

otaznik3
Patriot +9
Včera v 13:23:42

reakce na Mandor: ,,Ten názor jako takový. To zevšeobecnění. Ale předpokládám, že..." zobrazit příspěvekTen názor jako takový. To zevšeobecnění. Ale předpokládám, že to je marné vysvětlování. "

Tvl jděte s touhle hyperkorektností do hajzlu. Každý kdo má pět pohromadě snad chápe, že když se něco řekne, tak to nutně neznamená, že jde člověk zapálit synagogu proboha *NE*

386.jpg
Mandor +251
Včera v 13:20:25

reakce na Patriot: ,,Dejme tomu, že jsem to popsal trošku jinak než to je, Gapin to..." zobrazit příspěvekDejme tomu, že jsem to popsal trošku jinak než to je, Gapin to napsal tak jak jsem to já myslel. Co je na tom ubohý? "

Ten názor jako takový. To zevšeobecnění. Ale předpokládám, že to je marné vysvětlování.

otaznik5
SHS
Včera v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (26. 10. 2021):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 2 612 znaků.

Další pořadí:
2. Hcspikr255tgh (příspěvky: 4, znaky: 292)
3. karlos (příspěvky: 3, znaky: 691)
4. Medvěd (příspěvky: 3, znaky: 559)
5. Patriot (příspěvky: 3, znaky: 431)

Celkem bylo včera napsáno 23 příspěveků, které obsahovaly 5 885 znaků.

otaznik6
karlos +620
26.10.21 v 20:22

Ježíši.....on pořád ještě svítí *OMG* *OMG*

otaznik7
Lampion -23
26.10.21 v 19:42

reakce na karlos: ,,U Dočkala se jednalo o absolutně nechtěné a nezaviněné..." zobrazit příspěvekU Dočkala se jednalo o absolutně nechtěné a nezaviněné šlápnutí. Vypadalo to sice hrozivě, ale naštěstí z toho nevyplynulo zranění. Za mě je žlutá adekvátní trest a plně se ztotožňuji s Tvým názorem *ANO* "

U Dočkala červená bez jakékoliv další diskuze. Úmysl nehraje roli. Stejně jako u Holeše ve Varšavě nehrál roli :)

otaznik8
karlos +620
26.10.21 v 19:26

reakce na MartinMegadeth: ,,Příhodu jsem dlouhodobě uznával, měl jsem k němu respekt, ale..." zobrazit příspěvekPříhodu jsem dlouhodobě uznával, měl jsem k němu respekt, ale ať se na mě nezlobí co vyplodil včera odpoledne k výkonu rozhodčího Julinka ze zápasu Sparty s Mladou Boleslaví je naprostá zoufalost a neobjektivní sr**ka. :-! Dočkal měl dostat červenou kartu a Matějovský vyloučen být neměl ?! Vždyť to byly podobné herní situace, kdy hráč nejprve odehrál míč a následně fauloval soupeře. Podle jaké logiky byla jedna žlutá správná a druhá měla být přímá červená ?! Mimochodem Hlavatý zápas dohrál, zatímco Čelůstka musel pro zranění střídat. Ještě bych zmínil kosu Suchého ze začátku utkání na Hložka, o které bych si troufl říct, že se jednalo o tzv. oranžový faul. Julinek za ni neudělil ani žlutou kartu. Pouze Suchému vyhuboval. To Příhodovi nevadilo ?! Jestli chce takhle pokračovat dál, ať se na práci v komisi rozhodčích radši vy**re, protože tímhle stylem z něj bude rychle druhá Dáša Damková. *NAPR****
isport.blesk.cz/clan..."

U Dočkala se jednalo o absolutně nechtěné a nezaviněné šlápnutí. Vypadalo to sice hrozivě, ale naštěstí z toho nevyplynulo zranění. Za mě je žlutá adekvátní trest a plně se ztotožňuji s Tvým názorem *ANO*

+1
otaznik9
karlos +620
26.10.21 v 19:23

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, Dost mě zaujalo za co dostala Sparta od hokejového..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, Dost mě zaujalo za co dostala Sparta od hokejového svazu pokutu. Neznám postoj Sparty ani netuším jestli se bude odvolávat, tak to sem dávám bez dalšího komentáře jako zajímavost. *FRAJER*
www.hokej.cz/pokuta-..."

No, je to celkem síla. Kobra dostala na pr.d.e.l a její zástupci po konci utkání sháněli u lékaře Sparty chladící sprej. Chladící sprej??? To jako vážně *MIMO* Sprej, který má dnes na zápase kdejaký tým z pralesní ligy, protože stojí cca 120Kč a vystačí minimálně na 10-15 použití??
Tak to se zástupci Kobry tedy předvedli. Nemají sprej a navíc jsou bonzáci :-! :-! :-!

+1
571.png
Medvěd +336
26.10.21 v 19:16

reakce na Vena: ,,Prosimtě, kvuli takový větě přece neznamená, že chodí někam..." zobrazit příspěvekProsimtě, kvuli takový větě přece neznamená, že chodí někam zapalovat synagogy. Tohle už říkala moje prababička a možná ještě několik generací před ní, ale určitě nikoho nehnala do koncentráku. Nebuď přehnaně hyperkorektní jak pisalkove co studovali tzv. "humanitní" obory. Vtipy zakazují akorát komouši a libtardi na západě, víme kam tahle cenzura vede ne. *NE* "

Neměj obavy, Veno, hyperkorektní nejsem a vzdělání mám jiné, humanitní obor to není. Moje chyba, nepoznal jsem vtip...

+2
otaznik11
Vena +28
26.10.21 v 18:06

reakce na Medvěd: ,,Hele, kluci, já tu nechci moralizovat a dělat hodnýho nebo..." zobrazit příspěvekHele, kluci, já tu nechci moralizovat a dělat hodnýho nebo chytrýho. Ale tyhle předsudky a stereotypy mě vždy poněkud naštvou a rozesmutní zároveň. Možná je to tím, že máme v rodině židovské předky, kteří utíkali v poslední chvíli před Hitlerem. Třeba. Nebo jsem jen tuze jemnocitný, ku*va! :-) "

Prosimtě, kvuli takový větě přece neznamená, že chodí někam zapalovat synagogy. Tohle už říkala moje prababička a možná ještě několik generací před ní, ale určitě nikoho nehnala do koncentráku. Nebuď přehnaně hyperkorektní jak pisalkove co studovali tzv. "humanitní" obory. Vtipy zakazují akorát komouši a libtardi na západě, víme kam tahle cenzura vede ne. *NE*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2260
26.10.21 v 17:26

Na Žižkově se museli buď úplně zbláznit nebo stav paniky a hrůzy je tam takový, že vyžaduje šílené řešení. Jinak si návrat "Půlpytla" do Viktorky po deseti letech neumím vysvětlit. *KSICHT*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2260
26.10.21 v 17:21

reakce na Hcspikr255tgh: ,,To je právě to, Plzen jsem čekal že bude tak pátá a ono hovno..." zobrazit příspěvekTo je právě to, Plzen jsem čekal že bude tak pátá a ono hovno překvapuje mě víc a víc,židen bude pod nama to se ani nebojím. :-D "

Kdyby mazánci pokračovali v jarní šarádě vůbec by mi to nevadilo, ale byl jsem si jistý, že Bílek je vyladí. On totiž není zdaleka tak špatný trenér jako špatné má v tuzemsku jméno. To je jen odraz hysterie fotbalových odborníků Deníku Sport. Bílek rozhodně není garantem atraktivního herního projevu, ale umí naordinovat svým svěřencům účelný fotbal. Divák si úplně nepošmákne, ale body to nese. Sparta pod jeho vedením získala double, nebýt o rok později neomluvitelné nedisciplinovanosti Řepky dost možná by dvojitý triumf zopakovala, ale herně rozhodně neoslňovala. Nároďák o pár let později přivedl Bílek do čtvrtfinále Eura, ale taky to nebyla velká pastva pro oko divákovo. *METAL*

892.jpg
MartinMegadeth +2260
26.10.21 v 17:15

Příhodu jsem dlouhodobě uznával, měl jsem k němu respekt, ale ať se na mě nezlobí co vyplodil včera odpoledne k výkonu rozhodčího Julinka ze zápasu Sparty s Mladou Boleslaví je naprostá zoufalost a neobjektivní sr**ka. :-! Dočkal měl dostat červenou kartu a Matějovský vyloučen být neměl ?! Vždyť to byly podobné herní situace, kdy hráč nejprve odehrál míč a následně fauloval soupeře. Podle jaké logiky byla jedna žlutá správná a druhá měla být přímá červená ?! Mimochodem Hlavatý zápas dohrál, zatímco Čelůstka musel pro zranění střídat. Ještě bych zmínil kosu Suchého ze začátku utkání na Hložka, o které bych si troufl říct, že se jednalo o tzv. oranžový faul. Julinek za ni neudělil ani žlutou kartu. Pouze Suchému vyhuboval. To Příhodovi nevadilo ?! Jestli chce takhle pokračovat dál, ať se na práci v komisi rozhodčích radši vy**re, protože tímhle stylem z něj bude rychle druhá Dáša Damková. *NAPR****
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2260
26.10.21 v 17:11

Dobré odpoledne, Dost mě zaujalo za co dostala Sparta od hokejového svazu pokutu. Neznám postoj Sparty ani netuším jestli se bude odvolávat, tak to sem dávám bez dalšího komentáře jako zajímavost. *FRAJER*
www.hokej.cz/pokuta-...

+2
571.png
Medvěd +336
26.10.21 v 16:49

Hele, kluci, já tu nechci moralizovat a dělat hodnýho nebo chytrýho. Ale tyhle předsudky a stereotypy mě vždy poněkud naštvou a rozesmutní zároveň. Možná je to tím, že máme v rodině židovské předky, kteří utíkali v poslední chvíli před Hitlerem. Třeba. Nebo jsem jen tuze jemnocitný, ku*va! :-)

+1
otaznik17
Patriot +9
26.10.21 v 16:16

reakce na Medvěd: ,,Při vší úctě, nastuduj si něco o judaizmu a Židech, než..." zobrazit příspěvekPři vší úctě, nastuduj si něco o judaizmu a Židech, než začneš psát tyhle nesmysly. Je to ubohé."

Dejme tomu, že jsem to popsal trošku jinak než to je, Gapin to napsal tak jak jsem to já myslel. Co je na tom ubohý?

otaznik18
rad55 +365
26.10.21 v 16:12

Dvořáček měl hostování do 16.10, prodloužené o měsíc, takže do 16.11.
*OMG*

273.jpg
Gapin +1858
26.10.21 v 16:11

reakce na Medvěd: ,,Při vší úctě, nastuduj si něco o judaizmu a Židech, než..." zobrazit příspěvekPři vší úctě, nastuduj si něco o judaizmu a Židech, než začneš psát tyhle nesmysly. Je to ubohé."

Já to poupravím...
Když je na prachy, když neutratí ani korunu navíc i když by moh, protože má peněz dost a pro halíř si nechá vrtat koleno.

To co napsal je spíš definice veksláka.
:-D

+1
571.png
Medvěd +336
26.10.21 v 15:45

reakce na Patriot: ,,Jenže u nich je ta cena normální. Všichni se vztekali, že jim..." zobrazit příspěvekJenže u nich je ta cena normální. Všichni se vztekali, že jim někdo řekl židi a přesně tak se chovají. Kdy někomu řekneš, že je žid? Když je na prachy a snaží se tě ojebat a ty prachy z tebe vytáhnout. "

Při vší úctě, nastuduj si něco o judaizmu a Židech, než začneš psát tyhle nesmysly. Je to ubohé.

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 29. října - 17:00
    19.png
    TRI (venku)
    Extraliga (19.kolo)
  • 31. října - 16:30
    16.png