Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
SHS
Dnes v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (5. 10. 2022):

Nejvíce příspěvků (6) napsal uživatel Schaschek a použil v nich celkem 1 341 znaků.

Další pořadí:
2. MartinMegadeth (příspěvky: 4, znaky: 5 266)
3. rad55 (příspěvky: 4, znaky: 140)
4. SkinNboneZ (příspěvky: 2, znaky: 566)
5. Dave624 (příspěvky: 2, znaky: 379)

Celkem bylo včera napsáno 26 příspěveků, které obsahovaly 11 730 znaků.

otaznik2
Radek Ady +51
Včera v 22:19:23

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, jsem v šoku co za ubožáky je Jukurit. Od..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, jsem v šoku co za ubožáky je Jukurit. Od komoušskýho bonzáctví Tatry Smíchov v play-off ragbyové ligy pár let zpátky jsem větší podlost a prasárnu neviděl, ale jestli taková výhra a takový postup duševní mrzáky z Jukuritu těší, tak jim k obojímu srdečně gratuluji. Sparta by je měla příští týden nechat přijet do Holešovic a na odvetu se vy**at nebo ještě líp si půjčit pár řezníků z první ligy pro odvetu a ty nechat, aby na ledě probrali kádr Jukuritu jak husiti na Vítkově křižáky. *NAPR**** Je pravdou, že jsme si sami namydlili schody přístupem a následným výsledkem v Holešovicích proti Aalborgu, ale tohle se prostě nedělá. Karma je zdarma a Jukuritu se nepochybně vrátí, dřív nebo později. Porucha letadla je něco co se stát může každému a kluby si obecně vychází v podobných případech vstříc. Jak vidno až na výjimky: od finského klubu bych se podobné podlosti a prasárny nenadál. Jsem zhnusen na nejvyšší míru. :-! :-! :-! "

Sere nas to vsechny maximalne... prvotni problem je v pravidlech te debilni souteze, od nich byl tlak, jak to bylo s Jukuritem tezko rict, zda oni nechteli hrat ci opravdu nebylo kde, hala byla obsazena, jak tvrdi jejich fans... kdyz zapas musel skoncit do 24 hodin od puvodniho zacatku...

5.png
Schaschek +2516
Včera v 19:52:13

reakce na paul68: ,,Nevíte jestli to může být..." zobrazit příspěvekNevíte jestli to může být pravda?

twitter.com/maresovo..."

Taky jsem to už někde zaslechl, ale nevím nic bližšího 8-)

otaznik4
paul68 +330
Včera v 19:46:25

Nevíte jestli to může být pravda?

twitter.com/maresovo...

386.jpg
Mandor +347
Včera v 19:45:25

Já jen malé připomenutí dnešní smutné události. Ve věku 82 let v úterý zemřel bývalý trenér fotbalistů pražské Sparty Jürgen Sundermann.

Na angažmá ve Spartě vzpomínal Sundermann v roce 2015 pro Prager Zeitung.

Proč přišel do Prahy
„S penězi to nemělo co do činění. Byla to pro mě zajímavá možnost poznat jinou kulturu, jiné lidi a odlišnou mentalitu. Když tam přijedu jako turista, nedozvím se o tom přece nic. Coby trenér mezi těmi lidmi žiju, a to bylo na Praze nádherné.“

O stravovací disciplíně sparťanů
„Knedlíky jsem fotbalistům nezakazoval, ale pivo ano! Hráči si ho dávali už ráno, to bylo něco neuvěřitelného. Nedovedete si vůbec představit, jak tehdy žili. Proto samozřejmě nebyli na prvním místě tabulky, ačkoli měli s náskokem nejlepší mužstvo v zemi. Kvůli tomu jsem každé ráno prováděl testy na alkohol – hráče jsem vždycky jako první nechal dýchnout.“

O Janu Kollerovi
„Ve fotbale nebyl bůhvíjaký, ale byl neskutečný bojovník. Měl několik kilo navíc, byl to obrovský balík svalů a oproti ostatním byl samozřejmě fotbalově slabší. Jeden novinář, který kamarádil s jeho tátou, se mě zeptal, jestli by s námi Jan mohl trénovat, pokud nepřekáží. Chtěl jsem mu prokázat laskavost, tak jsem s námi Kollera nechal čtyři týdny. A on se den ode dne zlepšoval. Je neuvěřitelné, jak skvělou kariéru dokázal udělat bez velkého talentu, ale s obrovskou vůlí a nadšením.“

O Pavlu Nedvědovi
„Už tehdy jsem viděl, že to může dotáhnout daleko. Byl neskutečně talentovaný, měl vynikající techniku a přehled v záloze. Byl jsem přesvědčený, že pokud ho nepotká zranění, má před sebou skvělou kariéru.“

O svém konci ve Spartě
„Když jsem přišel, byli na spodku tabulky. To se nedá změnit ze dne na den a taky jsme na začátku nějaké zápasy prohráli. V zimě mi prezident Petr Mach řekl, že pokud nezískáme titul, nebude mít finanční možnosti na to, aby dodržel mou tříletou smlouvu. Na konci sezony bych musel skončit. To mě velmi překvapilo. Pak jsme se začali zlepšovat a klub nejen že chtěl mou smlouvu dodržet, ale dokonce prodloužit. Já jsem ale prezidentovi řekl, že mě jeho reakce v zimě strašně zklamala, a odešel jsem.“

otaznik6
Dave624 +57
Včera v 19:43:58

reakce na Schaschek: ,,Safin už má dneska 0+3!"

On určitě bude ještě dobrej a platnej v acku, jen se prostě potřeboval rozehrát po zranění

5.png
Schaschek +2516
Včera v 19:34:01

Safin už má dneska 0+3!

+2
otaznik8
rad55 +600
Včera v 19:33:27

reakce na Poky: ,,To je asi trochu neaktualizovaná insider informace. Lítá jich..." zobrazit příspěvekTo je asi trochu neaktualizovaná insider informace. Lítá jich překvapivě mnoho. Na jaře si štěbetali vrabci, že po 900 mají mít trio z Čeljabinsku, které chtělo přestupovat spolu. I proto z toho nakonec vycouvali další zájemci, kteří neměli zájem o celou trojici. Dědkova ochota je zaplatit všechny to celé rozsekla. Zohorna s maximální pravděpodobností zdědil Sedlákovo místo, ale ne jeho smlouvu. Už proto, že byl nakonec druhou volbou a sám na Pardubice čekal. Ale jistě i on je zaplacen krásně, o tom netřeba pochybovat."

Info z minulého týdne.

otaznik9
Poky +46
Včera v 18:42:55

reakce na rad55: ,,Tak jo, podle infa má první útok po 900. "

To je asi trochu neaktualizovaná insider informace. Lítá jich překvapivě mnoho. Na jaře si štěbetali vrabci, že po 900 mají mít trio z Čeljabinsku, které chtělo přestupovat spolu. I proto z toho nakonec vycouvali další zájemci, kteří neměli zájem o celou trojici. Dědkova ochota je zaplatit všechny to celé rozsekla. Zohorna s maximální pravděpodobností zdědil Sedlákovo místo, ale ne jeho smlouvu. Už proto, že byl nakonec druhou volbou a sám na Pardubice čekal. Ale jistě i on je zaplacen krásně, o tom netřeba pochybovat.

otaznik10
rad55 +600
Včera v 18:06:40

reakce na Schaschek: ,,Nevěřím, že má i těch 700, ale info nemám. Jen teda když už..." zobrazit příspěvekNevěřím, že má i těch 700, ale info nemám. Jen teda když už si to nakousl, tak bys to mohl i rozvést. Nebo příště mlčet 8-)

A teď ještě kolik má Simon, který je v aktuální formě zralý na čtvrtou lajnu v Sokolově nebo druhou v Letňanech... 8-) "

Tak jo, podle infa má první útok po 900.

5.png
Schaschek +2516
Včera v 18:06:03

reakce na SkinNboneZ: ,,Kostalek je normalni zoldak a motivaci byly prachy od Dedka.Clovek..." zobrazit příspěvekKostalek je normalni zoldak a motivaci byly prachy od Dedka.Clovek ktery vyroste ve Sparte ma mit Spartu v srdci i kdyz hraje jinde.Ale z Kostalka je ted Pardubak.Podepsal to na 5 let,do Pardubic se prestehoval a je tam naramne spokojenej.Ricka je odnekud z Moravy nebo Slezska podle mluvy,takze tomu bych nic nevycital a Kostalek,odchovanec...."

Já mu nevyčítám, že dal přednost Dědkovi. Vyčítám mu jeho chování po gólu, který nám dal. Jedinej z těch tří mě tam mrzí Dvořák.

otaznik12
SkinNboneZ +43
Včera v 17:43:32

reakce na Schaschek: ,,Navíc Košťálek by tu dostal celkové stejný peníze, jen to bylo..." zobrazit příspěvekNavíc Košťálek by tu dostal celkové stejný peníze, jen to bylo orientovaný na úspěch v play off. Nevím do jaký míry (a jestli vůbec) ho ovlivnilo, že mu někdo vyhrožoval smrtí po zápase kde zavinil vítězství soupeře, ale peníze (v případě úspěchu v play off) by tu měl stejný jako v Pardubicích."

Kostalek je normalni zoldak a motivaci byly prachy od Dedka.Clovek ktery vyroste ve Sparte ma mit Spartu v srdci i kdyz hraje jinde.Ale z Kostalka je ted Pardubak.Podepsal to na 5 let,do Pardubic se prestehoval a je tam naramne spokojenej.Ricka je odnekud z Moravy nebo Slezska podle mluvy,takze tomu bych nic nevycital a Kostalek,odchovanec....

+1
otaznik13
Jacob. +53
Včera v 17:39:00

reakce na Schaschek: ,,Nevěřím, že má i těch 700, ale info nemám. Jen teda když už..." zobrazit příspěvekNevěřím, že má i těch 700, ale info nemám. Jen teda když už si to nakousl, tak bys to mohl i rozvést. Nebo příště mlčet 8-)

A teď ještě kolik má Simon, který je v aktuální formě zralý na čtvrtou lajnu v Sokolově nebo druhou v Letňanech... 8-) "

Jo Simon by mě opravdu zajímal, podle mě ale tolik mít nebude, když to tak vezmu.
Do Sparty přišel, protože mu nikde nenabídli (kvalitní) smlouvu a myslíte si, že by mu ve Spartě vysypali balík? Na jednom nezmiňovaném fóru píšou, že Simon má dvakrát tolik co Zohorna, no dovolte abych se zasmál *SMILESPA*

5.png
Schaschek +2516
Včera v 17:33:45

Navíc Košťálek by tu dostal celkové stejný peníze, jen to bylo orientovaný na úspěch v play off. Nevím do jaký míry (a jestli vůbec) ho ovlivnilo, že mu někdo vyhrožoval smrtí po zápase kde zavinil vítězství soupeře, ale peníze (v případě úspěchu v play off) by tu měl stejný jako v Pardubicích.

5.png
Schaschek +2516
Včera v 17:22:58

Jediný kdo mě mrzí je Dvořák. To je prostě nadstandardní defenzivní bek a tam mě jeho odchod fakt ***, protože přesně takový bek nám teď chybí. Košťálek s Říčkou jsou krysy. Košťálek odchovanec, Říčku jsme tu královsky platili x sezón včetně tý kdy odehrál snad půlku zápasů a pak proti nám naprosto bez respektu slaví gól jak kdyby ho dal ve finále Stanley Cupu. Tohle se prostě nedělá.

Jedinej z těch tří co mě mrzí je Dvořák.

+1
5.png
Schaschek +2516
Včera v 17:17:25

reakce na rad55: ,,Víc.. ale je to jedno."

Nevěřím, že má i těch 700, ale info nemám. Jen teda když už si to nakousl, tak bys to mohl i rozvést. Nebo příště mlčet 8-)

A teď ještě kolik má Simon, který je v aktuální formě zralý na čtvrtou lajnu v Sokolově nebo druhou v Letňanech... 8-)

otaznik17
rad55 +600
Včera v 17:08:07

reakce na Koty: ,,Zohorna má něco kolem 700K v základu. "

Víc.. ale je to jedno.

otaznik18
Koty -243
Včera v 15:49:10

reakce na MartinMegadeth: ,,Zdivočelého Dědka bych za příklad běžných platů v extralize..." zobrazit příspěvekZdivočelého Dědka bych za příklad běžných platů v extralize určitě nebral, protože roztočil spirálu, které dle mého názoru není schopen nebo ochoten konkurovat nikdo další v soutěži včetně Třince, Sparty nebo Brna. Maximálně v ojedinělých případech. A dodávám naštěstí, protože tím by se vydala extraliga na cestu do pekel. Vím celkem přesně kolik nabídl triu Will – Hyka – Sedlák (než ten dal přednost nabídce z NHL), tudíž si lehce domyslím co můžou brát hráči jako Zohorna nebo Radil. To mi v podstatě nevadí: rozdíloví a nadstandardní hráči mají kvalitu a mají i cenu, ti si pořádný ranec zaslouží. Ovšem neskonale mě s**e, že Dědek začal s přeplácením hráčů co jsou někde v kategorii řekněme lehce nadprůměrní. Toho jak se chytí další dva, tři kluby, do dvou let je extraliga ve stejných sr**kách jako před deseti nebo třinácti lety, kdy v klubech bylo naseto přeplácených průměráků, protože za normální peníze se průměrný nebo lehce nadprůměrný borec podepsat nedal. Ještěže se z toho klubům povedlo vymanit, což by se znovu nemuselo povést. *MIMO* "

Zohorna má něco kolem 700K v základu.

892.jpg
MartinMegadeth +2907
Včera v 14:51:59

reakce na rad55: ,,Taky trochu ztratili přehled. Mluvil jsem s Pardubickým insiderem,..." zobrazit příspěvekTaky trochu ztratili přehled. Mluvil jsem s Pardubickým insiderem, který zná výši platů a to mi padala brada."

Zdivočelého Dědka bych za příklad běžných platů v extralize určitě nebral, protože roztočil spirálu, které dle mého názoru není schopen nebo ochoten konkurovat nikdo další v soutěži včetně Třince, Sparty nebo Brna. Maximálně v ojedinělých případech. A dodávám naštěstí, protože tím by se vydala extraliga na cestu do pekel. Vím celkem přesně kolik nabídl triu Will – Hyka – Sedlák (než ten dal přednost nabídce z NHL), tudíž si lehce domyslím co můžou brát hráči jako Zohorna nebo Radil. To mi v podstatě nevadí: rozdíloví a nadstandardní hráči mají kvalitu a mají i cenu, ti si pořádný ranec zaslouží. Ovšem neskonale mě s**e, že Dědek začal s přeplácením hráčů co jsou někde v kategorii řekněme lehce nadprůměrní. Toho jak se chytí další dva, tři kluby, do dvou let je extraliga ve stejných sr**kách jako před deseti nebo třinácti lety, kdy v klubech bylo naseto přeplácených průměráků, protože za normální peníze se průměrný nebo lehce nadprůměrný borec podepsat nedal. Ještěže se z toho klubům povedlo vymanit, což by se znovu nemuselo povést. *MIMO*

892.jpg
MartinMegadeth +2907
Včera v 14:46:06

reakce na paul68: ,,Takže jsme měli všichni pravdu s cenama.*FUCKU* Díky za..." zobrazit příspěvekTakže jsme měli všichni pravdu s cenama. *FUCKU* Díky za dohledání, ale čekal jsem, že to budeš vědět z hlavy.. 8-) *THUMBSUP* *FUCKU* "

Cenové rozmezí jsem si celkem pamatoval, ale upřímně v porovnání s jinými sportovními a hokejovými akcemi té doby se mi zdálo hodně nízké, tudíž jsem si je radši ověřil. Co si tak matně vzpomínám půl roku po zápase s Rangers hrála Sparta čtvrtfinále play-off s Brnem, na které napálila lístky tak, že snad dva úvodní zápasy vyšly dohromady stejně nebo dokonce dráž než vstupenka na přátelák se soupeřem z NHL, což byla zcela mimořádná akce. A to jsem prostě nechápal a nechápu do teď kdo a podle čeho na obě akce vymýšlel cenovou hladinu vstupného. Jisté je, že čtvrtfinálovou ostudou s Kotletou před deseti lety, což pro jistého odborníka, jehož jméno nebudu připomínat, nebyl zdaleka první pohřeb ve vyřazovacích bojích, začala na Spartě éra, kdy se napaluje vstupné už od čtvrtfinále. *PEKLO*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 7. října - 17:30
    37.png
    CEB (venku)
    Extraliga (8.kolo)
  • 11. října - 19:30
    73.png
    JUK (doma)