Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
SHS
Dnes v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (24. 9. 2022):

Nejvíce příspěvků (2) napsal uživatel AdamH a použil v nich celkem 270 znaků.

Další pořadí:
2. karlos (příspěvky: 1, znaky: 241)
3. frafont (příspěvky: 1, znaky: 209)
4. Dave624 (příspěvky: 1, znaky: 119)
5. SpartaCorps (příspěvky: 1, znaky: 102)

Celkem bylo včera napsáno 6 příspěveků, které obsahovaly 941 znaků.

otaznik2
AdamH +1
Včera v 21:48:03

reakce na frafont: ,,Na druhou stranu už známe z minulosti tu naši charitu, že někdo..." zobrazit příspěvekNa druhou stranu už známe z minulosti tu naši charitu, že někdo měl třeba deset nebo kolik proher v řadě, aby se chytl zrovna proti nám (a nejlépe pak zase měl další prohrávací sérii) *KSICHT* "

Pokud budeme hrát jako s olmíkem, tak i ta plzeň nad námi vyhraje, inu uvidímě zítra *SMILESPA*

otaznik3
frafont +975
Včera v 17:35:49

reakce na AdamH: ,,Přátelé, zítra neočekávám nic jiného než výhru, protože..." zobrazit příspěvekPřátelé, zítra neočekávám nic jiného než výhru, protože pokud prohrajeme i s trapnou plzní, která zatím nemá ani bod...tak to bude pěkně v zádeli :)"

Na druhou stranu už známe z minulosti tu naši charitu, že někdo měl třeba deset nebo kolik proher v řadě, aby se chytl zrovna proti nám (a nejlépe pak zase měl další prohrávací sérii) *KSICHT*

otaznik4
Dave624 +49
Včera v 15:23:07

reakce na SpartaCorps: ,,20 vyrovnali ve Zlíně v čase 17:14 a v čase 19:13 dali vítěznej..." zobrazit příspěvek20 vyrovnali ve Zlíně v čase 17:14 a v čase 19:13 dali vítěznej gol na 6:5
*BRAVO* *BRAVO* "

To je super a koukal jsem mladší Vitouch měl 3 asistence třeba si jednou zahraje s Davidem za A tým Sparty *SALA*

+1
83.jpg
SpartaCorps +846
Včera v 14:14:10

20 vyrovnali ve Zlíně v čase 17:14 a v čase 19:13 dali vítěznej gol na 6:5
*BRAVO* *BRAVO*

otaznik6
AdamH +1
Včera v 14:01:19

Přátelé, zítra neočekávám nic jiného než výhru, protože pokud prohrajeme i s trapnou plzní, která zatím nemá ani bod...tak to bude pěkně v zádeli :)

otaznik7
karlos +988
Včera v 08:12:44

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Jako sorry, ale pod Paterou to je zatím jedna velká katastrofa. My..." zobrazit příspěvekJako sorry, ale pod Paterou to je zatím jedna velká katastrofa. My jsme prakticky odehráli dobře 10 minut s Litvínovem a 10 minut dneska před prvním gólem jinak šílenost."

Ano, zatím je to bída. Vzpomeňme ale na sérii 11 zápasů v minulé sezóně. A to byl kvalitnější tým než ten letošní. Já si počkám do 10. kola. Nicméně jak píše Schaschek…..změnit a zlepšit se musí úplně všechno.

otaznik8
SHS
Včera v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (23. 9. 2022):

Nejvíce příspěvků (5) napsal uživatel Schaschek a použil v nich celkem 1 138 znaků.

Další pořadí:
2. MartinMegadeth (příspěvky: 4, znaky: 4 665)
3. Dave624 (příspěvky: 3, znaky: 528)
4. Kimi R. (příspěvky: 2, znaky: 561)
5. paul68 (příspěvky: 2, znaky: 127)

Celkem bylo včera napsáno 26 příspěveků, které obsahovaly 9 905 znaků.

5.png
Schaschek +2491
23.09.22 v 21:39

reakce na frafont: ,,Plzeň zatím nula v kolonce bodů, tak snad jim ta nula zůstane i v..." zobrazit příspěvekPlzeň zatím nula v kolonce bodů, tak snad jim ta nula zůstane i v neděli :-)"

Pokud budeme hrát jak ve čtvrtek, tak to nebude stačit ani na Vrchlabí. Musí se změnit asi úplně všechno.

+1
5.png
Schaschek +2491
23.09.22 v 21:38

reakce na Dave624: ,,Náhodou jsem se podíval na výsledky a hned jsem si na tebe..." zobrazit příspěvekNáhodou jsem se podíval na výsledky a hned jsem si na tebe vzpomněl :-D
Taky jsem se podíval na forum jejich co tam jedou za pecky "

Já spíš reagoval na příspěvky na fb, cizí fóra nečtu 8-)

otaznik11
frafont +975
23.09.22 v 20:54

Plzeň zatím nula v kolonce bodů, tak snad jim ta nula zůstane i v neděli :-)

otaznik12
Dave624 +49
23.09.22 v 20:52

reakce na Schaschek: ,,Co jsem tu včera psal o těch největších posměváčcích...?..." zobrazit příspěvekCo jsem tu včera psal o těch největších posměváčcích...?

Proto se soustřeďme jen na nás vždy 8-) "

Náhodou jsem se podíval na výsledky a hned jsem si na tebe vzpomněl :-D
Taky jsem se podíval na forum jejich co tam jedou za pecky

5.png
Schaschek +2491
23.09.22 v 20:36

Co jsem tu včera psal o těch největších posměváčcích...?

Proto se soustřeďme jen na nás vždy 8-)

+1
otaznik14
paul68 +324
23.09.22 v 20:19

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Jako sorry, ale pod Paterou to je zatím jedna velká katastrofa. My..." zobrazit příspěvekJako sorry, ale pod Paterou to je zatím jedna velká katastrofa. My jsme prakticky odehráli dobře 10 minut s Litvínovem a 10 minut dneska před prvním gólem jinak šílenost."

Dneska jsme nehráli. *FUCKU*

otaznik15
Hcspikr255tgh +1040
23.09.22 v 19:44

Jako sorry, ale pod Paterou to je zatím jedna velká katastrofa. My jsme prakticky odehráli dobře 10 minut s Litvínovem a 10 minut dneska před prvním gólem jinak šílenost.

otaznik16
paul68 +324
23.09.22 v 19:44

Poláci taky hrajou pěkný lejno, to samý Plzeň, snad se nechytne v neděli u nás. *FUCKU* 8-)

892.jpg
MartinMegadeth +2892
23.09.22 v 18:44

Zítra hraje národní tým Ligu národů proti Portugalsku. Tady je pěkná vzpomínka na ještě československou reprezentaci, která si před 33 lety otevřela souboji právě s Portugalskem cestu na MS v Itálii, kde došla až do čtvrtfinále. A nebýt potměšilého rakouského sudího Kohla, mohla dojít i dál. Mimochodem od té doby reprezentace, ať ještě federální nebo už česká na světový šampionát prošla jen jednou a tam skončila už ve skupině. *MIMO* Asi Vás tady moc nebude kdo si tehdejší zápasy pamatuje. Z bezgólového mače tuším v Lisabonu mi žádná vzpomínka neutkvěla, ale na zápas na Letné si pamatuji docela dobře: výhru 2-1 zařídil Bílek tehdy hrající asi v životní formě proměněnou penaltou a luxusním přímým kopem. Vybavím si lapsus Stejskala při vyrovnávající brance soupeře i jeden z nesmyslných zkratů Grigy, za který šel někdy v 15. nebo 20. minutě prvního poločasu s červenou kartou ven. Mimochodem Sparta reprezentaci tehdy ze třinácti hráčů co se včetně střídajících objevili na trávníků dodala hned sedm kousků, osmým byl Chovanec tehdy hrající za PSV Eindhoven a devátým Straka hající tenkrát barvy Borussie Monchengladbach. To bývaly časy. *SALA*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2892
23.09.22 v 18:37

reakce na Coocen: ,,1. přivést velkého defenzivního beka do obrany 2. přivést..." zobrazit příspěvek1. přivést velkého defenzivního beka do obrany 2. přivést velkého důrazného útočníka s tahem do brány 3. vyměnit/prodat Kašeho 4. povýšit Přibyla do 2. lajny na úkor G.Thorella 5. neprodloužit Graňáka 6. kapitána dát Formanovi 7. tolik herně neprotěžovat Řepíka 8. najmout psychologa pro hráče, co se neumí sami motivovat 9. dát Paterovi s Martincem prostor a nehejtit práci po 3 zápasech *METAL* "

S příchodem defenzívního beka tady prudím už od května. Upřímně by mi nevadili ani kdyby přišli dva, ale jeden je nezbytné minimum. Graňák si zatím o smlouvu do konce ročníku rozhodně svými výkony neřekl. Naprostý souhlas s tím, že Patera s Martincem si zaslouží prostor pro práci, nějakou dobu hájení. Je nesmysl je vyhánět po třetím kole. Umýt trenérům zadek a vypakovat je, na to je pořád času dost. *METAL*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2892
23.09.22 v 18:30

reakce na Schaschek: ,,Plíseň vyměnila trenéra. Co si matně pamatuju, tak Kořínek byl..." zobrazit příspěvekPlíseň vyměnila trenéra. Co si matně pamatuju, tak Kořínek byl větší psycho než Duda se Štichem dohromady, asistent Bombič, což byl taky slušnej materiál. Plus připočteme Houdka na ledě, budu rád když po neděli zůstanou naši hráči zdravý."

Ono Plzni nic jiného nezbude při pohledu na její kádr než sázka na hecíře na střídačce, aby hráči po ledě cedili krev, sráželi se a věšeli soupeře po mantinelech. Snad až na Mertla jim všichni tahouni odešli a co přivedli to jsou hráči z kategorie může se povést, ale nemusí. Ani Zámorský už není sázka na jistotu, určitě to v sobě má, ale kdo ví proč už v nejednom angažmá slušně vyhořel. Nečekám v neděli vůbec jednoduchý zápas, notabene po včerejší blamáži. *VYHLIZI*

892.jpg
MartinMegadeth +2892
23.09.22 v 18:25

Dobré odpoledne, po třech odehraných zápasech nebudu posílat (některé) hráče do pekel ani vyhazovat trenéry, ale nelze si nepřiznat, že včerejší vystoupení v Olomouci mělo parametry ostudy. Zajímala by mě předzápasová taktická příprava, neboť Olomouc hrála a byla úspěšná přesně s tím co jsem od ní čekal. I když uznávám, že jedna věc je se na něco připravovat a druhá věc je pokyny dodržovat přímo na ledě. Z mého hlediska body ležely na ledě a stačilo je zvednout neděláním hrubých chyb a proměňováním jasných gólových šancí. V první třetině jsme přestříleli soupeře 9-3, napočítal jsem minimálně pět šancí, z toho aspoň dvě z kategorie tutových. A výsledkem bylo vedení Olomouce 2-0, když její první i druhá střela na naši bránu skončila gólem. Až za stavu 0-2 si Kovář připsal pořádný zákrok. Tohle se stát může: občas přijde den bl*ec, kdy se prostě gól nedá ani do prázdné kasy kdyby se hrálo do půlnoci a soupeři spadne do brány lecjaká šmudla. *KOSA* Až za stavu 0-2 si Kovář připsal pořádný zákrok. Tohle se stát může: občas přijde den bl*ec, kdy se prostě gól nedá ani do prázdné kasy kdyby se hrálo do půlnoci a soupeři spadne do brány lecjaká šmudla.
Ale nejvíc jsem byl v šoku jak s týmem zamával druhý olomoucký gól. Dujsíci, Menšíci, Strapáčové a Bambule vedli po necelé třetině o dva góly nad kvalitním a zkušeným kádrem, jakým disponujeme s Řepíkem, Horákem, Krejčíkem, Poláškem a mnoha dalšími a naši hoši se z takové situace zlomí ?! Druhá část hry byla absolutní tragédie: dvě střely na bránu proti patnácti soupeřovým. Tam nebylo vůbec nic: výkon u většiny hráčů jako bych klackem šťouchal do leklé ryby na zamrzlém rybníku. Prohrát se může, i s papírově slabším soupeřem, je to sport, ale ne po takové bezkrevné hrůze. Chci tomu dát aspoň deset zápasů než se pustím do obsáhlé kritiky, pakliže k ní bude důvod, ale to co včera bych nerad viděl znovu. V neděli proti Plzni chci na ledě vidět mančaft co poobědvá syrové maso a na ledě bude potit krev! *METAL* *METAL* *METAL*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 25. září - 17:00
    16.png
    PLZ (doma)
    Extraliga (4.kolo)
  • 27. září - 18:30
    12.png
    VIT (doma)