Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
SHS
Dnes v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (18. 6. 2021):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 3 603 znaků.

Další pořadí:
2. Kubajs (příspěvky: 3, znaky: 291)
3. Koty (příspěvky: 3, znaky: 230)
4. ReiN (příspěvky: 1, znaky: 257)
5. frafont (příspěvky: 1, znaky: 155)

Celkem bylo včera napsáno 16 příspěveků, které obsahovaly 4 892 znaků.

892.jpg
MartinMegadeth +2102
Včera v 17:31:17

Tenis nemám zdaleka tak nastudovaný jako fotbal nebo hokej. Po úžasném představení Báry Krejčíkové v Paříži jsem koukal do historie a docela mě překvapilo jak málo Češek v historii vyhrálo GS turnaj. Když nebudu počítat fenomenální Navrátilovou, která je vyhrávala jako Američanka, tak je ten výčet poměrně skromný: 4 turnaje vyhrála Mandlíková v osmdesátých letech, jeden Novotná na konci devadesátých let a dva v poslední dekádě Kvitová. K nim přibyla teď Krejčíková, o to větší je to úspěch pro český tenis. Nebál bych se říct, že i kdyby už nic velkého nevyhrála, tak si řekla o nesmrtelnost v tuzemských tenisových luzích a hájích. RG kromě Navrátilové do triumfu Krejčíková vyhrála jediná Češka, přesně před čtyřiceti lety Mandlíková. *PRVNI* Juniorku vyhrála šestnáctiletá Linda Nosková a historická bilance v Paříži je jen o málo lepší. Zatím juniorské RG vyhrály jen tři Češky a všechny v sedmdesátých letech: 1972 Tomanová, 1975 Maršíková a 1978 Mandlíková. Letos to v Paříži bylo parádní představení českého ženského tenisu. Ještě by to chtělo najít nového Berdycha nebo spíš Lendla či Kodeše. *METAL*

892.jpg
MartinMegadeth +2102
Včera v 17:19:04

reakce na Kimi R.: ,,Já to u toho Fleka s tou smlouvou netušil , že jí ještě má a..." zobrazit příspěvekJá to u toho Fleka s tou smlouvou netušil , že jí ještě má a jen jsem někde četl nadpis , že ho neudrží . A byla naděje , že vedení se plácne přes kapsu za nového Pecha . Každopádně ten Thorell bude buď hvězda a nebo propadák . Nic mezitím . Statistiky ve Finské lize víc než dobré *DRINK* "

Situace kolem Fleka se probírala v médiích už první týden MS. A to vyšel v Deníku Sportu rozhovor s Pešánem, trenérem Karlových Varů, kde přiznával, že už na něj mají nabídky ze zahraničí a jsou si vědomi, že ho těžko udrží, ačkoliv ho mají ještě pod smlouvou na další sezónu. Dávat to sem nebudu, protože to bylo v placené sekci. Já jsem to četl v tištěném plátku. Aby Spartě dávalo smysl Fleka za raketu vykoupit od lázeňských šviháků, to by u nás musel podepsat víceletou smlouvu, což silně pochybuji, že by udělal, když má šanci si jít zahrát ven. *FRAJER* Thorell měl luxusní čísla tři roky co působil ve Finsku. Na druhé straně poslední dvě sezóny co odehrál v Zugu, tak čísla žádná velká hitparáda na to, že by měl nahradit Tomáška a měl přinést útočnou produktivitu. Je otázkou proč mu to ve Švýcarsku zdaleka tolik nesedlo. Kvalitu by mít měl, zkušenosti taky. Snad se mu v extralize bude dařit a bude přínosem. *POSILOVNA*

892.jpg
MartinMegadeth +2102
Včera v 17:16:46

reakce na karlos: ,,Soupeř je opravdu přijatelný, ale sám se určitě neporazí a bude..." zobrazit příspěvekSoupeř je opravdu přijatelný, ale sám se určitě neporazí a bude potřeba, abychom byli dobře připravení a k tomu je nutné se dobře sehrát a proto také doufám, že rychle ještě představíme potřebné posily *POSILOVNA* *POSILOVNA* "

Souhlasím, že soupeř je přijatelný a je třeba udělat maximum, abychom při měření s Rapidem byli úspěšní. A tím rozumím i to, aby měl trenér komplet kádr co nejdříve pohromadě včetně všech posil! *POSILOVNA* Začínám být opravdu zvědav kdo bude tou posilou do útoku, jelikož příchod Krmenčíka se povést nemusí a o nějakém Plánu B je ticho po pěšině. Pár týdnů zpátky se zmiňoval Schranz nebo Kliment, ale ti už mají smlouvy v nových klubech. Aby to při Rosického schopnostech nedopadlo nakonec lanařením Doležala z Jabloncem nebo nějakou vyčpělou lamou jako byl Janko. *FUCKU*

892.jpg
MartinMegadeth +2102
Včera v 17:14:35

Dobré odpoledne, koukám, že konzerva Šilhavý se rozdivočel a přikročil k celé jedné změně oproti základu co nastoupil proti Skotům: Krále nahradí Holeš. Jsem moc zvědav jak to bude dnes vypadat. Chorvati se mi proti Anglii vůbec nelíbili, rozhodně z nich nešel strach, ale platí, že mužstvo hraje co mu soupeř dovolí. Dle mého názoru pro to co česká reprezentace předvádí jsou pro ni techničtí a fotbaloví Chorvati nebezpečnější soupeř než důrazní, tvrdí, ale poněkud stereotypní Skoti. Podle mého názoru je dnešní zápas ideální, aby se v základu objevil Hložek i kdyby měl hrát ze strany. *METAL*

otaznik6
Kubajs +72
Včera v 15:47:22

Nemáte někdo ten rozhovor s tím Sekáčem?

otaznik7
rad55 +306
Včera v 15:13:53

reakce na Kubajs: ,,Počkej, on to jednou Pepek zlomí, pak budeme vyhrávat každý rok a..." zobrazit příspěvekPočkej, on to jednou Pepek zlomí, pak budeme vyhrávat každý rok a ještě bude nejúspěšnější trenér v dějinách Sparty :-D "

To zní reálně, ovšem Pepa by to mohl zlomit třeba u mládeže.
Inu nakonec: Kdo uteče, ten vyhraje!
*KSICHT*

otaznik8
Hcspikr255tgh +362
Včera v 14:52:24

Jandač olee :-D *FUCKU*

otaznik9
Koty -137
Včera v 14:34:45

reakce na Kubajs: ,,Počkej, on to jednou Pepek zlomí, pak budeme vyhrávat každý rok a..." zobrazit příspěvekPočkej, on to jednou Pepek zlomí, pak budeme vyhrávat každý rok a ještě bude nejúspěšnější trenér v dějinách Sparty :-D "

Jestě nám ho bude jednou závidět celý hokejový svět říkáš Jo?

otaznik10
Kubajs +72
Včera v 13:53:38

reakce na Koty: ,,Už to vypadá, že ten titul budeme muset udělat i s Jandačem. Pak..." zobrazit příspěvekUž to vypadá, že ten titul budeme muset udělat i s Jandačem. Pak se mu postaví socha a třeba potáhne do KHL zase. *FUCKU* "

Počkej, on to jednou Pepek zlomí, pak budeme vyhrávat každý rok a ještě bude nejúspěšnější trenér v dějinách Sparty :-D

otaznik11
Koty -137
Včera v 12:47:37

reakce na Kubajs: ,,Podezřívám ho z toho, že je čaroděj, co umí mazat a přepisovat..." zobrazit příspěvekPodezřívám ho z toho, že je čaroděj, co umí mazat a přepisovat paměť, jinak to není možný *ANO* "

Už to vypadá, že ten titul budeme muset udělat i s Jandačem. Pak se mu postaví socha a třeba potáhne do KHL zase. *FUCKU*

otaznik12
Kubajs +72
Včera v 11:48:27

reakce na ReiN: ,,Mě by reálně zajímalo, co tam Jandač pořád dělá. Mít takový..." zobrazit příspěvekMě by reálně zajímalo, co tam Jandač pořád dělá. Mít takový týmy jako měl on a neudělat titul, je fakt extrém *FUCKU* . A pak se vlastně skrz rozhovory dozvíme, že je to skvělej trenér.. Tak já nevím, asi to pořád nevidím *VYHLIZI* "

Podezřívám ho z toho, že je čaroděj, co umí mazat a přepisovat paměť, jinak to není možný *ANO*

otaznik13
ReiN +14
Včera v 11:13:11

Mě by reálně zajímalo, co tam Jandač pořád dělá. Mít takový týmy jako měl on a neudělat titul, je fakt extrém *FUCKU* . A pak se vlastně skrz rozhovory dozvíme, že je to skvělej trenér.. Tak já nevím, asi to pořád nevidím *VYHLIZI*

273.jpg
Gapin +1781
Včera v 09:56:09

reakce na Koty: ,,Všechno dopadlo jak mělo. :-* Budeme mít nejsilnější kádr za..." zobrazit příspěvekVšechno dopadlo jak mělo. :-* Budeme mít nejsilnější kádr za posledních hodně let. "

Na základní část určitě.
Playoff nás zajímat nemusí, protože Jandač.

otaznik15
Koty -137
Včera v 09:19:11

reakce na frafont: ,,No to možná jo, ale naše výhoda kádru se víceméně smaže tím,..." zobrazit příspěvekNo to možná jo, ale naše výhoda kádru se víceméně smaže tím, že v pozici trenéra poskakuje Pepek "Vyskoč" Jandačů *KSICHT* "

Jandač ven a nikdy jinak!!

+1
otaznik16
frafont +750
Včera v 08:47:37

reakce na Koty: ,,Všechno dopadlo jak mělo. :-* Budeme mít nejsilnější kádr za..." zobrazit příspěvekVšechno dopadlo jak mělo. :-* Budeme mít nejsilnější kádr za posledních hodně let. "

No to možná jo, ale naše výhoda kádru se víceméně smaže tím, že v pozici trenéra poskakuje Pepek "Vyskoč" Jandačů *KSICHT*

+2
otaznik17
Mušín +10
Včera v 08:28:53

reakce na Koty: ,,Všechno dopadlo jak mělo. :-* Budeme mít nejsilnější kádr za..." zobrazit příspěvekVšechno dopadlo jak mělo. :-* Budeme mít nejsilnější kádr za posledních hodně let. "

To už máme 3 rok zá sebou a jak to dopadlo. Jako věrný fanoušek, opět doufám na nejvyšší cíle *METAL* *SALA*

otaznik18
SHS
Včera v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (17. 6. 2021):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel Kimi R. a použil v nich celkem 724 znaků.

Další pořadí:
2. Hcspikr255tgh (příspěvky: 2, znaky: 228)
3. spida0816 (příspěvky: 1, znaky: 285)
4. JIDRON14 (příspěvky: 1, znaky: 118)
5. Koty (příspěvky: 1, znaky: 93)

Celkem bylo včera napsáno 12 příspěveků, které obsahovaly 1 616 znaků.

83.jpg
SpartaCorps +548
17.06.21 v 23:24

reakce na Kubajs: ,,A co ten Sekáč? I o něm něco víš? *HAHA* "

Zejtra bude ve Sportu s Jirkou rozhovor ještě k mistrovství...

+1
otaznik20
Kubajs +72
17.06.21 v 17:03

reakce na Koty: ,,Všechno dopadlo jak mělo. :-* Budeme mít nejsilnější kádr za..." zobrazit příspěvekVšechno dopadlo jak mělo. :-* Budeme mít nejsilnější kádr za posledních hodně let. "

A co ten Sekáč? I o něm něco víš? *HAHA*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<04 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
2
5
6
9
10
12
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30