Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
SHS
Dnes v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (30. 7. 2021):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 6 739 znaků.

Další pořadí:
2. Hanzi88 (příspěvky: 4, znaky: 1 066)
3. rad55 (příspěvky: 3, znaky: 607)
4. Hcspikr255tgh (příspěvky: 3, znaky: 133)
5. Kubajs (příspěvky: 2, znaky: 855)

Celkem bylo včera napsáno 23 příspěveků, které obsahovaly 10 177 znaků.

1362.jpg
Hanzi88 +98
Včera v 22:28:34

reakce na Smogis: ,,Tak David Krejci se vraci domu chce do Olomouce. Nevim jestli jejich..." zobrazit příspěvekTak David Krejci se vraci domu chce do Olomouce. Nevim jestli jejich styl mu bude vyhovovat. Ale aspon dalsi okoreneni ligy *THUMBSUP* "

David Krejčí je největší frajer. Absolutní ukázka klubismu a lidi stejně budou pičovat. Měl by jistě jestě mraky nabídek z NHL, ale jinde než v Bostonu hrát nechce. Když návrat, tak by mohl jít do Třince nebo Pardubic, kde v obou klubech hrál a nasypali by mu tam nesmysl, že by to byl suverénně nejlíp placenej hráč ligy. Ne, on si vybere Olomouc, kde s hokejem začínal. Beztak tam bude hrát zadarmo. Strašnej borec a tleskám.

+2
83.jpg
SpartaCorps +560
Včera v 21:57:46

reakce na Kubajs: ,,Líbí se mi, jak ho na fb lidi kritizují, že je to hloupý..." zobrazit příspěvekLíbí se mi, jak ho na fb lidi kritizují, že je to hloupý rozhodnutí, my jsme fakt národ, tady, aby se první člověk ptal, co si o tom fb pisálkové myslí *FUCKU* :-D

Pokud fakt půjde do Olomouce, tak má můj respekt, protože klubismus se v dnešní době moc nenosí a zrovna on je fakt top hráč. U něj a Olomouce se nemůžu zbavit českému srovnání "růže mezi trním" , ale aspoň bude Mora zase atraktivnější, podle mě si to jako město určitě zaslouží, oproti jiným ***ím :-D "

jak tu psal jednou Frafont, dneska je zavedenej net v každý ***i a podle toho to vypadá...bude to oživení ligy, i když teda moru fakt nemusim....

otaznik4
Kubajs +88
Včera v 21:51:35

reakce na Hanzi88: ,,Samozřejmě by bylo fajn kdyby se prosadil mladej Prymule, ten by ty..." zobrazit příspěvekSamozřejmě by bylo fajn kdyby se prosadil mladej Prymule, ten by ty parametry silovýho útočníka asi měl splňovat"

Zrovna u něj jsem si taky říkal, že by to mohl být on, ale jenom podle parametrů, upřímně vůbec nevím co hraje za post a co jsem koukal, za Áčko už hrál, ale nějak mi utekl.

Říkal jsem si, že na tuhle roli by nemusel být špatný nějaký naskautovaný americký/kanadský borec

otaznik5
Kubajs +88
Včera v 21:46:52

reakce na Smogis: ,,Tak David Krejci se vraci domu chce do Olomouce. Nevim jestli jejich..." zobrazit příspěvekTak David Krejci se vraci domu chce do Olomouce. Nevim jestli jejich styl mu bude vyhovovat. Ale aspon dalsi okoreneni ligy *THUMBSUP* "

Líbí se mi, jak ho na fb lidi kritizují, že je to hloupý rozhodnutí, my jsme fakt národ, tady, aby se první člověk ptal, co si o tom fb pisálkové myslí *FUCKU* :-D

Pokud fakt půjde do Olomouce, tak má můj respekt, protože klubismus se v dnešní době moc nenosí a zrovna on je fakt top hráč. U něj a Olomouce se nemůžu zbavit českému srovnání "růže mezi trním" , ale aspoň bude Mora zase atraktivnější, podle mě si to jako město určitě zaslouží, oproti jiným ***ím :-D

1362.jpg
Hanzi88 +98
Včera v 21:45:52

A silovýho centra na buly kde brát a nekrást? Jako sem rád, že todle vidí i Jandač no, tak snad v průběhu sezony někoho takovýho přivedem. Škoda Musila

1362.jpg
Hanzi88 +98
Včera v 21:40:21

reakce na rad55: ,,Co jsem viděl v motoru, tak tam si hodně měnili místa Míra..." zobrazit příspěvekCo jsem viděl v motoru, tak tam si hodně měnili místa Míra bodoval hodně od levé tyče. Hrál tam trochu něco jiného než doma. A Vitouch není ,,silový centr - obranář, s dobrým buly". No uvidíme. Sezóna určitě nebude jednoduchá, asi se to stejně bude muset míchat.
*FLAGSPA* "

Samozřejmě by bylo fajn kdyby se prosadil mladej Prymule, ten by ty parametry silovýho útočníka asi měl splňovat

+1
otaznik8
Smogis +13
Včera v 20:10:55

Tak David Krejci se vraci domu chce do Olomouce. Nevim jestli jejich styl mu bude vyhovovat. Ale aspon dalsi okoreneni ligy *THUMBSUP*

otaznik9
rad55 +334
Včera v 19:28:40

reakce na Hanzi88: ,,Centr 4.lajny doufám už nastálo Vitouch. A nabízí se v jedné..." zobrazit příspěvekCentr 4.lajny doufám už nastálo Vitouch. A nabízí se v jedné lajně Buchtele a Forman s Doležalem, těm se spolu dařilo v Motoru. Tak jako to měl DS v předpokládané sestavě, která tušim byla Sobotka - Horák - Řepík, Chlapík - Kaše - Thorell, Forman - Doležal - Buchtele, Dvořáček - Vitouch - Zikmund"

Co jsem viděl v motoru, tak tam si hodně měnili místa Míra bodoval hodně od levé tyče. Hrál tam trochu něco jiného než doma. A Vitouch není ,,silový centr - obranář, s dobrým buly". No uvidíme. Sezóna určitě nebude jednoduchá, asi se to stejně bude muset míchat.
*FLAGSPA*

1362.jpg
Hanzi88 +98
Včera v 18:53:27

reakce na rad55: ,,Jen jsem zvědav jak budou vypadat 3 a 4 lajna, když máme v prvních..." zobrazit příspěvekJen jsem zvědav jak budou vypadat 3 a 4 lajna, když máme v prvních dvou lajnách čtyři centry....
*VYHLIZI* "

Centr 4.lajny doufám už nastálo Vitouch. A nabízí se v jedné lajně Buchtele a Forman s Doležalem, těm se spolu dařilo v Motoru. Tak jako to měl DS v předpokládané sestavě, která tušim byla Sobotka - Horák - Řepík, Chlapík - Kaše - Thorell, Forman - Doležal - Buchtele, Dvořáček - Vitouch - Zikmund

+2
otaznik11
rad55 +334
Včera v 18:05:12

Jen jsem zvědav jak budou vypadat 3 a 4 lajna, když máme v prvních dvou lajnách čtyři centry....
*VYHLIZI*

1819.png
PeterHCS -155
Včera v 16:45:51

Kaše povídá, že dlouho nehrál na vrchu a o titul a pak podepíše ve Spartě s jedním finále za 15 let :-D Tam toho v té hlavě asi taky mnoho nebude *FUCKU*

-5
otaznik13
rad55 +334
Včera v 15:05:19

isport.blesk.cz/clan...
Tak se nám to rýsuje...
*SALA*

otaznik14
Hcspikr255tgh +492
Včera v 13:39:49

A to bylo od lidí keců že medaile nebude a podívejme. *OCHLASTOVE*

571.png
Medvěd +312
Včera v 13:09:01

Jířa Prskavec! Paráda!
(A to mně můžete věřit jako odborníkovi, v dobách kdy mě ještě unesla kánoe jsem sjel i Hron!)

otaznik16
frafont +773
Včera v 11:59:36

Dneska se bude hodně slavit *KSICHT* *PRVNI*

892.jpg
MartinMegadeth +2143
Včera v 11:22:55

Olympiáda se rozjela velice slibně. Včera úžasné představení dvojice Lipták – Kostelecký v trapu se zlatem a stříbrem, dnes dokázal zlatem svoji extratřídu na divoké vodě Prskavec. *BRAVO* K tomu další místa těsně pod bednou. A další dvě placky nejhůře stříbrné přidají tenistky. Třetí Krpálek, který má jisté finále. Ještě by to tak chtělo jako třešničku na dortu, aby parta kolem Satoranského a Veselého natrhla gatě Američanům. *SILENY* Lipták s Kosteleckým byla bomba: zlato a stříbro v jedné disciplíně na olympiádě to se povedlo české/československé výpravě naposledy na olympiádě v Los Angeles v roce 1932. (To byla zajímavá olympiáda. Kvůli hospodářské krizi na ni byla nejmenší účast v celém dvacátém století. I Československo poslalo jen sedm sportovců, z nichž většina mohla vyrazit jen díky nejrůznějším sbírkám. Ovšem přivezli čtyři placky a jedno čtvrté místo k tomu. Tomu říkám úspěšnost! ) Já si vybavil z dětství dva české sportovce na bedně na olympiádě v Calgary v roce 1988, kde ve skoku na lyžích na středním můstku skončili za fenoménem osmdesátek tohoto sportu a dnes již nebožtíkem Matty Nykanenem Pavel Ploc s Jirkou Malcem. Tak jsem řád, že to Lipták s Kosteleckým dokázali překonat. Kdyby mi někdo před začátkem olympiády řekl, že se dočkám dvou českých medailí v jedné disciplině, asi by mě jako první na mysl přišly tenistky. *METAL*

892.jpg
MartinMegadeth +2143
Včera v 11:15:49

Co se rozhovoru Jandače pro Deník Sport týká jsem rád, že se vyjádřil k Mozíkovi. Situace je jasná a není se v ní dál třeba vrtat. O dost víc mě překvapilo, že je mnohem méně splachovací než jsem si o něm myslel. Tedy pokud to není z jeho strany komedie a divadlo pro veřejnost. Mám na mysli jím zmíněné pochybnosti. Na druhé straně ve Spartě dostal šestkrát šanci dovést mančaft k titulu a třikrát až čtyřikrát měl objektivně tým pokud ne na titul tak minimálně na finále, ale titul nikdy neurval. Nemůže se divit, že se řeší jestli s ním Sparta titul konečně vyhraje, případně jestli ho s ním vůbec někdy vyhraje. *FUCKU* Co mě zaskočilo bylo sdělení, že Hořava měl jasno už v lednu, že po sezóně skončí. Hořák tím potvrdil, že ačkoliv si ho jako trenéra hodně považuji, tak jako člověk je to fakt divný pavouk. A potvrdil bohužel můj názor, že s ním se vážně počítat nedá na nějakou dlouhodobější spolupráci. Domnívám se, že mohl svoje stanovisko sdělit vedení klubu dřív, byl by čas na zajištění nového trenéra a třeba bychom tu měli pro následující sezónu Grosse. *FRAJER*

875.jpg
Amphicyoni +771
Včera v 11:11:32

reakce na Amphicyoni: ,,A 4. dnešní medaile, jen víc takových dní, jako je ten dnešní..." zobrazit příspěvekA 4. dnešní medaile, jen víc takových dní, jako je ten dnešní *PRVNI* nebo byl ten včerejší. *SALA* "

No vida a je tu zas! Tak už jsme na osmi: 2-2-1 a tři nejhůř stříbra. *BRAVO*

892.jpg
MartinMegadeth +2143
Včera v 11:05:29

Až při děkovačce po konci zápasu mi došlo jak strašně mi chyběl fotbal, Sparta, Letná a evropské poháry. Zavřené hospody a bary to byl problém, ale hubu si zmazat může člověk i ve vlastní režii třeba uspořádáním grilovačky. Ale Sparta na Letné je Sparta na Letné, tomu se nic nevyrovná. A platí to samozřejmě i o hokejové Spartě, i když v jejím případě pro mě zůstane jedničkou Sportovní hala v Holešovicích. Vážně jsem přišel domů šťastný jako blecha, otevřel si lahvinku růžovky od mého oblíbeného vinaře a v duchu poděkoval „tam nahoru“ slavné jedenáctce Sparty z roku 1927, která v prvním finále premiérového ročníku Středoevropského poháru zesměšnila v Praze právě Rapid Vídeň 6:2, že na své následovníky ve středu dohlédla z fotbalového nebe. Mimochodem v odvetě tehdy taky prohrála ve Vídni 1:2, ale to na jednom z největších triumfů historie Sparty už nic nezměnilo. Při lepší koncovce ve středu mohli Dočkal a spol. slavnou jedenáctku Hochman – Burger, Penner – Kolenatý, Káďa Pešek, Hajný – Šíma, Patek, Silný, Myclík, Horejs napodobit a Rapid vyprovodit výhrou o čtyři kousky. A už by chyběla jen zloba vídeňského publika vyjádřená holemi a kamením směrem k autobusu Sparty. To bývala běžná událost v začátcích Středoevropského poháru stejně jaké následné omluvené dopisy Rakouského fotbalového svazu a vídeňských klubů směřujících do Prahy. A pak že s hulvátstvím a násilím na stadiony přišla až naše generace. *KSICHT* *KSICHT* *KSICHT*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 3. srpna - 17:00
    18.png
    KVA (doma)
    Příprava 2021 (přát. utk.)
  • 5. srpna - 17:30
    5.png
    SLA (venku)