Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Patriot +37
Před 3 min. a 10 s

Ono kdyby se Sašenka nechoval na ledě jako impulzivní magor, který mlátí i spoluhráče po inkasovaném gólu, tak žádné spekulace nejsou a ta jeho madam si teď nemusí vylévat srdíčko na Instagramu. Spekulace budou vždy, to není doménou ČR, to je tam všude. Navíc v situaci kdy obě strany mlčí a ještě tím vše přiživují.

+1
5.png
Schaschek +2232
Před 24 min. a 52 s

Třeba do toho vnese trošku světla Sparta poté co se ukončí smlouva, ale moc tomu nevěřím.

otaznik3
rad55 +445
Před 25 min. a 0 s

reakce na karlos: ,,Salákovu smlouvu nikdo z EL nepřevezme. Tedy výměna za Neužila je..." zobrazit příspěvekSalákovu smlouvu nikdo z EL nepřevezme. Tedy výměna za Neužila je podle mne bezpředmětná. Navíc všichni vidí v jaký je "formě" a tak se moc zájemců nepohrne. Na rozdíl od Kvapila nemusíme Salákovi doplácet celou smlouvu. Pokud mu dokážou hrubé porušení, je tam podle mne vyhazov bez doplatku, nebo alespoň by měl být."

Výměna na hostování. Ale vyčkáme co se upeče.

5.png
Schaschek +2232
Před 27 min. a 11 s

reakce na krvolak: ,,A téhle zprávy z fóra se chytla na FB stránka Hokejové aktuality,..." zobrazit příspěvekA téhle zprávy z fóra se chytla na FB stránka Hokejové aktuality, která jí ještě přidala na dramatičnosti. :-P "

Na to jsme zvyklí, že kdejaký nýmand se chytne spekulace z fóra a použije to. A je úplně fuk jestli je to zrovna někdo z isport.cz nebo nějaký amatér co má stránku na fb. Právě kvůli těmto hyenám se vždycky snažím psát co nejmíň i když třeba něco vím.

5.png
Schaschek +2232
Před 30 min. a 33 s

reakce na Hrdy22: ,,Doporučuji sledovat IG Salákový. Prý nám všechno vysvětlí a..." zobrazit příspěvekDoporučuji sledovat IG Salákový. Prý nám všechno vysvětlí a nenechá házet špínu na Sašu... *CAS* "

Takže se pravdu asi nikdy nedozvíme 8-)

+1
otaznik6
krvolak +5
Před 30 min. a 52 s

reakce na Hrdy22: ,,Doporučuji sledovat IG Salákový. Prý nám všechno vysvětlí a..." zobrazit příspěvekDoporučuji sledovat IG Salákový. Prý nám všechno vysvětlí a nenechá házet špínu na Sašu... *CAS* "

Už se těším. Klasický bláboly, co zní lezou jsou kolikrát úsměvný, ale tohle bude poklad. *PEKLO*

otaznik7
Hrdy22 +1
Před 34 min. a 55 s

Doporučuji sledovat IG Salákový. Prý nám všechno vysvětlí a nenechá házet špínu na Sašu... *CAS*

+1
otaznik8
krvolak +5
Před 39 min. a 1 s

reakce na frafont: ,,Říkal kámoš kámoše, kterého ťchýně se zná s tetou strejčka..." zobrazit příspěvekŘíkal kámoš kámoše, kterého ťchýně se zná s tetou strejčka - je to vysoce důvěryhodný zdroj, to nemohu říct :-D "

A téhle zprávy z fóra se chytla na FB stránka Hokejové aktuality, která jí ještě přidala na dramatičnosti. :-P

otaznik9
krvolak +5
Před 41 min. a 37 s

Ať klidně jde, když chce. Ovšem za předpokladu, že se sám za svoje vykoupí. Peněz má bezpochyby dost, Saláková se jeho penězi na Insta často chlubí…

Doufám ale, že k žádné dohodě na ukončení smlouvy nedojde. Byl by to špatný signál vůči budoucím hráčům, že mohou porušovat smlouvu a nic se jim nestane.

Možnost by byla poslat ho do Sokolova. Jeho povaha a ego by to neunesla -> nepřistoupil by na to -> vypovězení smlouvy už by byla formalita

Ke všem spekulacím, co se kolem něj objevují: Nepřekvapilo by mě nic z toho, že mu umí slušně drbnout předvedl už v Novosibirsku, proto se odtamtud také poroučel. Škoda ho určitě nebude.

Mnohem radši bych byl, kdyby (pokud by to bylo možné) chytal Neužil, nebo aby dali příležitost Cichoňovi se oťukat.
Vždyť kolik let už nemáme vlastního odchovance brankářem?

+1
otaznik10
frafont +861
Dnes v 08:02:11

reakce na PepaHCS: ,,Tohle fórum jsem objevil teprve nedávno a nikdy jsem zde ještě na..." zobrazit příspěvekTohle fórum jsem objevil teprve nedávno a nikdy jsem zde ještě na nic nereagoval. Ke mě se dostalo tohle:

Říkal mi známej, že mu nějaký jeho kamarád, kterej se zná s hodně lidmi (modelky, slavný lidi, sportovci atd.) říkal, že si pro něj ta Saláková do toho bordelu osobně přišla a nenapadlo jí nic lepšího než se zmínit i ostatním manželkám nebo přítelkyním. Takže tam asi nebyl sám z áčka. Pak by se dalo pochopit jaký je v kabině dusno. Několik dní v kabině navíc nebyl prej. Navíc myslím, že pokud je tohle pravda, tak je to hodně velkej průser. Sice si každej může dělat co chce, ale dost by mě překvapilo, kdyby v současný situaci nebyly nějaký pravidla týkající se covidu jako je třeba zákaz hospod s barů. No všechno to jsou ale takový ty kecy ten zná tohohle a ten říkal. Takže fakt nevím jestli to je pravda. Třeba na tom není pravdy ani trochu a ten kamarád kecá."

Říkal kámoš kámoše, kterého ťchýně se zná s tetou strejčka - je to vysoce důvěryhodný zdroj, to nemohu říct :-D

+1
otaznik11
karlos +742
Dnes v 07:13:52

reakce na rad55: ,,Nojo, buď bude mít Kvapil spoluhráče, nebo výměna za Neužila...." zobrazit příspěvekNojo, buď bude mít Kvapil spoluhráče, nebo výměna za Neužila. Možná se najde jiné řešení. Setrvání Saláka asi nebude nejlepší signál do kabiny."

Salákovu smlouvu nikdo z EL nepřevezme. Tedy výměna za Neužila je podle mne bezpředmětná. Navíc všichni vidí v jaký je "formě" a tak se moc zájemců nepohrne. Na rozdíl od Kvapila nemusíme Salákovi doplácet celou smlouvu. Pokud mu dokážou hrubé porušení, je tam podle mne vyhazov bez doplatku, nebo alespoň by měl být.

otaznik12
PepaHCS
Dnes v 01:15:14

Tohle fórum jsem objevil teprve nedávno a nikdy jsem zde ještě na nic nereagoval. Ke mě se dostalo tohle:

Říkal mi známej, že mu nějaký jeho kamarád, kterej se zná s hodně lidmi (modelky, slavný lidi, sportovci atd.) říkal, že si pro něj ta Saláková do toho bordelu osobně přišla a nenapadlo jí nic lepšího než se zmínit i ostatním manželkám nebo přítelkyním. Takže tam asi nebyl sám z áčka. Pak by se dalo pochopit jaký je v kabině dusno. Několik dní v kabině navíc nebyl prej. Navíc myslím, že pokud je tohle pravda, tak je to hodně velkej průser. Sice si každej může dělat co chce, ale dost by mě překvapilo, kdyby v současný situaci nebyly nějaký pravidla týkající se covidu jako je třeba zákaz hospod s barů. No všechno to jsou ale takový ty kecy ten zná tohohle a ten říkal. Takže fakt nevím jestli to je pravda. Třeba na tom není pravdy ani trochu a ten kamarád kecá.

otaznik13
rad55 +445
Dnes v 00:22:59

Nojo, buď bude mít Kvapil spoluhráče, nebo výměna za Neužila. Možná se najde jiné řešení. Setrvání Saláka asi nebude nejlepší signál do kabiny.

otaznik14
Rje +30
Dnes v 00:05:57

Když se tady řeší brankáři... Nemohli by se kluci z vedení zeptat na nějakého kamaráda Erika Thorella? Matuškin se rozhodně povedl (moc mě mrzí jeho zranění), tak proč nezkusit i gólmana *HAHA* *HAHA*

otaznik15
SHS
Dnes v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (18. 1. 2022):

Nejvíce příspěvků (34) napsal uživatel Hcspikr255tgh a použil v nich celkem 3 381 znaků.

Další pořadí:
2. Schaschek (příspěvky: 25, znaky: 3 684)
3. karlos (příspěvky: 15, znaky: 2 438)
4. ReiN (příspěvky: 13, znaky: 1 616)
5. paul68 (příspěvky: 13, znaky: 1 516)

Celkem bylo včera napsáno 185 příspěveků, které obsahovaly 27 503 znaků.

5.png
Schaschek +2232
Včera v 23:25:24

reakce na paul68: ,,Kuchař z Bleskosportu na Twitteru...  Podle švédských..." zobrazit příspěvekKuchař z Bleskosportu na Twitteru...

Podle švédských médií Salákův přestup do Djurgaardenu padnul. Dle deníku Aftonbladet obchod na poslední chvíli ztroskotal. „Ukázalo, že Salák ve smlouvě nemá výstupní klauzuli a Sparta nebude s jeho uvolněním souhlasit bez vyplacení,“ stojí v textu."

Lol 8-)

otaznik17
paul68 +184
Včera v 23:12:06

Kuchař z Bleskosportu na Twitteru...

Podle švédských médií Salákův přestup do Djurgaardenu padnul. Dle deníku Aftonbladet obchod na poslední chvíli ztroskotal. „Ukázalo, že Salák ve smlouvě nemá výstupní klauzuli a Sparta nebude s jeho uvolněním souhlasit bez vyplacení,“ stojí v textu.

otaznik18
Hcspikr255tgh +833
Včera v 22:49:12

reakce na fandaFanda: ,,Jen po dnesku?  Netusim ci je to znamej, ale Pepicek se nas..." zobrazit příspěvekJen po dnesku?

Netusim ci je to znamej, ale Pepicek se nas drzi jako kliste, a my z toho urcite nejsme stastni jako blecha *NE* "

Nepochopil si mě ale nevadí, tak snad příště:)

5.png
Schaschek +2232
Včera v 22:43:16

reakce na marek17: ,,Já slyšel, že jednal za zády Sparty se švédským týmem a tím..." zobrazit příspěvekJá slyšel, že jednal za zády Sparty se švédským týmem a tím porušil smlouvu, neřekl bych že padali přímo pěsti zrovna "

I to je klidně možný.

5.png
Schaschek +2232
Včera v 22:41:46

reakce na Tomidlo1: ,,pry si dali na čuňu s Jandačem ale nic bližšího nevím "

Nedali. Nechtěl jsem to psát, ale už jsem to četl jinde, takže klidně můžu. A je to spekulace, tak to neberte úplně vážně. Prej se někde vylil v nějakém strip baru, nechal si zaplou sdílenou polohu a stará mu na to přišla. Slyšel jsem i něco o tom, že jí snad měl fyzicky napadnout. Co se týče Sparty, tak snad jen, že mu to tady bylo úplně u ***e. Každopádně to jsou všechno spekulace a pravdu se stejně asi nikdy nedozvíme.

On od začátku je prostě složitá povaha, tak mu asi ruplo v bedně a jestli někomu něco řekl...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 21. ledna - 17:30
  17.png
  ZLN (venku)
  Extraliga (44.kolo)
 • 23. ledna - 16:00
  14.png
  KLA (doma)
  Extraliga (45.kolo)

Kalendář akcí

<<01 / 2022>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
3
5
6
8
10
11
12
13
15
17
19
20
22
24
26
27
28
29
31