Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
frafont +860
Před 1 min. a 45 s

reakce na PepaHCS: ,,Tohle fórum jsem objevil teprve nedávno a nikdy jsem zde ještě na..." zobrazit příspěvekTohle fórum jsem objevil teprve nedávno a nikdy jsem zde ještě na nic nereagoval. Ke mě se dostalo tohle:

Říkal mi známej, že mu nějaký jeho kamarád, kterej se zná s hodně lidmi (modelky, slavný lidi, sportovci atd.) říkal, že si pro něj ta Saláková do toho bordelu osobně přišla a nenapadlo jí nic lepšího než se zmínit i ostatním manželkám nebo přítelkyním. Takže tam asi nebyl sám z áčka. Pak by se dalo pochopit jaký je v kabině dusno. Několik dní v kabině navíc nebyl prej. Navíc myslím, že pokud je tohle pravda, tak je to hodně velkej průser. Sice si každej může dělat co chce, ale dost by mě překvapilo, kdyby v současný situaci nebyly nějaký pravidla týkající se covidu jako je třeba zákaz hospod s barů. No všechno to jsou ale takový ty kecy ten zná tohohle a ten říkal. Takže fakt nevím jestli to je pravda. Třeba na tom není pravdy ani trochu a ten kamarád kecá."

Říkal kámoš kámoše, kterého ťchýně se zná s tetou strejčka - je to vysoce důvěryhodný zdroj, to nemohu říct :-D

otaznik2
karlos +742
Před 50 min. a 4 s

reakce na rad55: ,,Nojo, buď bude mít Kvapil spoluhráče, nebo výměna za Neužila...." zobrazit příspěvekNojo, buď bude mít Kvapil spoluhráče, nebo výměna za Neužila. Možná se najde jiné řešení. Setrvání Saláka asi nebude nejlepší signál do kabiny."

Salákovu smlouvu nikdo z EL nepřevezme. Tedy výměna za Neužila je podle mne bezpředmětná. Navíc všichni vidí v jaký je "formě" a tak se moc zájemců nepohrne. Na rozdíl od Kvapila nemusíme Salákovi doplácet celou smlouvu. Pokud mu dokážou hrubé porušení, je tam podle mne vyhazov bez doplatku, nebo alespoň by měl být.

otaznik3
PepaHCS
Dnes v 01:15:14

Tohle fórum jsem objevil teprve nedávno a nikdy jsem zde ještě na nic nereagoval. Ke mě se dostalo tohle:

Říkal mi známej, že mu nějaký jeho kamarád, kterej se zná s hodně lidmi (modelky, slavný lidi, sportovci atd.) říkal, že si pro něj ta Saláková do toho bordelu osobně přišla a nenapadlo jí nic lepšího než se zmínit i ostatním manželkám nebo přítelkyním. Takže tam asi nebyl sám z áčka. Pak by se dalo pochopit jaký je v kabině dusno. Několik dní v kabině navíc nebyl prej. Navíc myslím, že pokud je tohle pravda, tak je to hodně velkej průser. Sice si každej může dělat co chce, ale dost by mě překvapilo, kdyby v současný situaci nebyly nějaký pravidla týkající se covidu jako je třeba zákaz hospod s barů. No všechno to jsou ale takový ty kecy ten zná tohohle a ten říkal. Takže fakt nevím jestli to je pravda. Třeba na tom není pravdy ani trochu a ten kamarád kecá.

otaznik4
rad55 +445
Dnes v 00:22:59

Nojo, buď bude mít Kvapil spoluhráče, nebo výměna za Neužila. Možná se najde jiné řešení. Setrvání Saláka asi nebude nejlepší signál do kabiny.

otaznik5
Rje +30
Dnes v 00:05:57

Když se tady řeší brankáři... Nemohli by se kluci z vedení zeptat na nějakého kamaráda Erika Thorella? Matuškin se rozhodně povedl (moc mě mrzí jeho zranění), tak proč nezkusit i gólmana *HAHA* *HAHA*

otaznik6
SHS
Dnes v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (18. 1. 2022):

Nejvíce příspěvků (34) napsal uživatel Hcspikr255tgh a použil v nich celkem 3 381 znaků.

Další pořadí:
2. Schaschek (příspěvky: 25, znaky: 3 684)
3. karlos (příspěvky: 15, znaky: 2 438)
4. ReiN (příspěvky: 13, znaky: 1 616)
5. paul68 (příspěvky: 13, znaky: 1 516)

Celkem bylo včera napsáno 185 příspěveků, které obsahovaly 27 503 znaků.

5.png
Schaschek +2231
Včera v 23:25:24

reakce na paul68: ,,Kuchař z Bleskosportu na Twitteru...  Podle švédských..." zobrazit příspěvekKuchař z Bleskosportu na Twitteru...

Podle švédských médií Salákův přestup do Djurgaardenu padnul. Dle deníku Aftonbladet obchod na poslední chvíli ztroskotal. „Ukázalo, že Salák ve smlouvě nemá výstupní klauzuli a Sparta nebude s jeho uvolněním souhlasit bez vyplacení,“ stojí v textu."

Lol 8-)

otaznik8
paul68 +184
Včera v 23:12:06

Kuchař z Bleskosportu na Twitteru...

Podle švédských médií Salákův přestup do Djurgaardenu padnul. Dle deníku Aftonbladet obchod na poslední chvíli ztroskotal. „Ukázalo, že Salák ve smlouvě nemá výstupní klauzuli a Sparta nebude s jeho uvolněním souhlasit bez vyplacení,“ stojí v textu.

otaznik9
Hcspikr255tgh +833
Včera v 22:49:12

reakce na fandaFanda: ,,Jen po dnesku?  Netusim ci je to znamej, ale Pepicek se nas..." zobrazit příspěvekJen po dnesku?

Netusim ci je to znamej, ale Pepicek se nas drzi jako kliste, a my z toho urcite nejsme stastni jako blecha *NE* "

Nepochopil si mě ale nevadí, tak snad příště:)

5.png
Schaschek +2231
Včera v 22:43:16

reakce na marek17: ,,Já slyšel, že jednal za zády Sparty se švédským týmem a tím..." zobrazit příspěvekJá slyšel, že jednal za zády Sparty se švédským týmem a tím porušil smlouvu, neřekl bych že padali přímo pěsti zrovna "

I to je klidně možný.

5.png
Schaschek +2231
Včera v 22:41:46

reakce na Tomidlo1: ,,pry si dali na čuňu s Jandačem ale nic bližšího nevím "

Nedali. Nechtěl jsem to psát, ale už jsem to četl jinde, takže klidně můžu. A je to spekulace, tak to neberte úplně vážně. Prej se někde vylil v nějakém strip baru, nechal si zaplou sdílenou polohu a stará mu na to přišla. Slyšel jsem i něco o tom, že jí snad měl fyzicky napadnout. Co se týče Sparty, tak snad jen, že mu to tady bylo úplně u ***e. Každopádně to jsou všechno spekulace a pravdu se stejně asi nikdy nedozvíme.

On od začátku je prostě složitá povaha, tak mu asi ruplo v bedně a jestli někomu něco řekl...

5.png
Schaschek +2231
Včera v 22:33:19

reakce na Medvěd: ,,No tak jestli je ta fáma pravdivá, tak Jandač dostal na budku a..." zobrazit příspěvekNo tak jestli je ta fáma pravdivá, tak Jandač dostal na budku a Salák jde do haj*lu. Win-win.
8-)
(btw Véno, jestli víš, že Kalousek je zloděj a jseš si tím jistý do té míry, že to píšeš do fóra, tak šup s tím na policii jako správný občan co ví...)"

Tohle je podle mě úplná blbost to s tím konfliktem.

otaznik13
rad55 +445
Včera v 22:31:53

www.sport.cz/clanek/...

5.png
Schaschek +2231
Včera v 22:29:40

reakce na Tomidlo1: ,,Taky jsem to chtěl jsem sdílet nevím jak vy, ale Lukeš ne,..." zobrazit příspěvekTaky jsem to chtěl jsem sdílet nevím jak vy, ale Lukeš ne, Bartošák to si snad šlehli koksu ne ty vole *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* jeden na drogách odešel dneska *HAHA* *HAHA*, Kovář možná, Langhamer klidně, Hudáček asi ne slovenští golmani jsou cedníci. Za mě jednoznačně Lucky 7 (cizinec) někdo jako byl Aittokalio ten chytal skvěle na to, že obrana stála za hovno a hlavně žil s tím týmem. Takže kvalitního Fina, Švéda, Rusa, Kanaďana co je velkej a chytne všechno [:-} [:-} [:-}
Jinak krátká reakce na Saláka, zklamal mě jak sviňa jestli je pravda, že si s Jandačem dali do držky tak se mu moc nedivím, ale ideální by bylo kdyby jsme si od nové sezony našli nového trenéra a ideální by bylo nějakého sparťanského srdcaře třeba Gross nebo třeba někoho jako byl v Motoru Prospal za mě teda "

Langhammera jsme už chtěli a dal tehdy přednost Kometě. Ale fakt nezávidím Tonovi.

otaznik15
rad55 +445
Včera v 22:29:22

reakce na rad55: ,,Vypadá to, že bude potřeba udělat pořádný průvan. Na..." zobrazit příspěvekVypadá to, že bude potřeba udělat pořádný průvan.
Na konflikt se ptali novináři, mluvčí to ***oval.
Celá situace je velmi zvláštní.
*VYHLIZI* "

Použil jsem slušné slovo, nahraditelné výrazem: popřel.

otaznik16
rad55 +445
Včera v 22:26:46

Vypadá to, že bude potřeba udělat pořádný průvan.
Na konflikt se ptali novináři, mluvčí to ***oval.
Celá situace je velmi zvláštní.
*VYHLIZI*

1830.png
ReiN +157
Včera v 22:20:54

reakce na fandaFanda: ,,Jen po dnesku?  Netusim ci je to znamej, ale Pepicek se nas..." zobrazit příspěvekJen po dnesku?

Netusim ci je to znamej, ale Pepicek se nas drzi jako kliste, a my z toho urcite nejsme stastni jako blecha *NE* "

Mě hlavně vytáčí jeho nulová sebereflexe. Pořád mele o tom, jak ve Spartě zůstane když uvidí, že jí má co dát. *NE* *NE*

otaznik18
fandaFanda +4
Včera v 21:53:23

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Po dnešku co se tady semlelo by mě nejvíc potěšilo kdyby Jandač..." zobrazit příspěvekPo dnešku co se tady semlelo by mě nejvíc potěšilo kdyby Jandač odešel! To by teprve byla debata diskutujicích :-P "

Jen po dnesku?

Netusim ci je to znamej, ale Pepicek se nas drzi jako kliste, a my z toho urcite nejsme stastni jako blecha *NE*

otaznik19
Vena +31
Včera v 20:00:31

Koukám, že jsem narazil na fanklub skoků se zavřeným padákem, nejlepšího ministra financí na svetě zvaný koumák alias "růstový shodek", také mezi osazenstvem hospody U hrocha znám pod přezdívkou alkáč, i když nepije. Ale dost o politice to sem nepatří, jestli nevíš o co jde tak je to smutný a nedivím se že lidi u nás zapomínaj, vlastně docela stejný případ jako Jandač, pro něj se taky najde tolik omluv až nechápu. :-U :-U

-6
571.png
Medvěd +370
Včera v 19:51:27

No tak jestli je ta fáma pravdivá, tak Jandač dostal na budku a Salák jde do haj*lu. Win-win.
8-)
(btw Véno, jestli víš, že Kalousek je zloděj a jseš si tím jistý do té míry, že to píšeš do fóra, tak šup s tím na policii jako správný občan co ví...)

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 21. ledna - 17:30
    17.png
    ZLN (venku)
    Extraliga (44.kolo)
  • 23. ledna - 16:00
    14.png