Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
892.jpg
MartinMegadeth +2698
Před 1 min. a 54 s

Dobré odpoledne, tříletá smlouva Tomáška je zpráva ze Sparťanského tábora, která mi po delší době udělala opravdovou radost. Za mě naprostá pecka a tleskám Tonovi s Hlinkou! *BRAVO* A věřím, že nás ještě několikrát mile překvapí jménem dalšího podepsaného hráče, protože pořád potřebujeme posílit obranu i nějakého rozbíječe a hajzlíka do útoku. *VYHLIZI*

1830.png
ReiN +217
Před 46 min. a 7 s

Dotaz.. myslíte si, že pro nějakej klub v ČR není Sparta tradiční rival? *FUCKU* Poslední dobou to čtu totiž všude

83.jpg
SpartaCorps +768
Dnes v 15:19:12

Taky jsem moc rád za Davida
*THUMBSUP* *THUMBSUP*

otaznik4
Sparťan777 +99
Dnes v 15:17:57

Čaute Sparťani!!

Tak dneska super zpráva ohledně podpisu Tomáška, ještě na 3 roky, to je fakt paráda.
Jsem moc rád, že zůstane u nás ve Spartě. Je to vynikající hráč. Vedení velká pochvala děkujeme.
My jsme Sparta Praha *METAL* *FLAGSPA* *SALA*

otaznik5
rad55 +540
Dnes v 14:55:05

Jsem rád, že jsem se spletl. Ale nejspíš zranění jednoduché není.

678.jpg
toci87 +210
Dnes v 14:46:44

reakce na Mandor: ,,David Tomášek na tři sezóny  To mám velikou radost."

Úžasná zpráva, podpis Tomáška je lepší než kdejaka posila pomalu *SALA*

otaznik7
Dave624 +37
Dnes v 14:20:01

Tomášek na 3 roky je bomba, ale co například možna klauzule ven? O ní se v článku nepsalo tak snad tam není

otaznik8
paul68 +294
Dnes v 14:03:29

reakce na Mandor: ,,David Tomášek na tři sezóny  To mám velikou radost."

Tleskám vedení!!! *THUMBSUP* *SALA* *THX*

386.jpg
Mandor +301
Dnes v 14:01:56

David Tomášek na tři sezóny

To mám velikou radost.

otaznik10
rad55 +540
Dnes v 13:45:55

Myslím, že protáhnu *KSICHT*
a bude oznámen podpis Gustava Thorella.

otaznik11
paul68 +294
Dnes v 13:38:14

reakce na SpartaCorps: ,,Ve dvě oznámí buď posilu nebo prodloužení smlouvy *SALA*..." zobrazit příspěvekVe dvě oznámí buď posilu nebo prodloužení smlouvy
*SALA* *SALA* "

Jsem napjatý. *THUMBSUP* *FUCKU*

otaznik12
Laurik92 +4
Dnes v 13:17:17

reakce na SpartaCorps: ,,Ve dvě oznámí buď posilu nebo prodloužení smlouvy *SALA*..." zobrazit příspěvekVe dvě oznámí buď posilu nebo prodloužení smlouvy
*SALA* *SALA* "

Troufám si říci, že to bude prodloužení Matushkina.. ale rád bych byl překvapen.

83.jpg
SpartaCorps +768
Dnes v 12:46:23

Ve dvě oznámí buď posilu nebo prodloužení smlouvy
*SALA* *SALA*

otaznik14
karlos +948
Dnes v 07:17:49

reakce na MartinMegadeth: ,,Homolko, že Křetínský na vlastnictví Sparty mnohem víc..." zobrazit příspěvekHomolko, že Křetínský na vlastnictví Sparty mnohem víc finančně vydělal než prodělal nemusíme řešit. Mě zaráží jiná věc. Že člověku s jeho egem a s jeho úspěchy, protože on objektivně (mimo Letnou) úspěšný člověk je, nevadí být spojen s něčím dlouhodobě tak zoufale neúspěšným jako je ACS. Že do klubu ročně rve desítky nebo i stovky milionů, to bych pochopil, že mu nevadí, když jinde vydělává miliardy. Pořídil si nákladnou hračku, má ji a udržuje si ji. Ale že ho ne**re tak zoufale dlouhodobě neúspěšná organizace, se kterou je jeho jméno spojeno, to nedokážu pochopit. To je věc ega i prestiže. Ať mi netvrdí, že se mu obchodní partneři nepošklebují nebo ho aspoň neptají proč je Sparta tak strašně v pr**li. A že ho to ne**re a nemotivuje k vyndání hlavy z pr**le, když i taková guma jako je Luft Jára během pár let vytáhla Slávii, která byla před šesti, sedmi lety desetkrát víc k smíchu než Sparta, k titulům, k Lize Mistrů a k dalším úspěchům v pohárové Evropě. *MIMO* "

Možná že právě v tom může být zakopaný pes. Kšeft je totiž kšeft a možná mu obchodní partneři pochlebují, jak to ve Spartě dělá dobře a že jen dílem náhody nemá Sparta titul. Pro dobrý kšeft se určitě i lže. A tak je dost možné, že Křetínský žije v domění, jak to dělá skvěle :-! :-! :-!
Pravda, občas přece musí slyšet zprávy v televizi, v rádiu, přečte si noviny. Takže není možné, aby nevěděl, že je Sparta totálně v hajzlu. A musí to vědět už hodně dlouho. Když se nad tím člověk zamyslí, vychází z toho hrůzný závěr....on má fakt Spartu pouze jako hračku a jako pozemky na lukrativním místě. Její případný úspěch a bohužel i fanoušci jsou mu totálně volný *PEKLO* *PEKLO* *PEKLO*

otaznik15
SHS
Dnes v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (19. 5. 2022):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 4 803 znaků.

Další pořadí:
2. Canuck (příspěvky: 2, znaky: 217)
3. Poky (příspěvky: 1, znaky: 659)
4. Gapin (příspěvky: 1, znaky: 416)
5. Laurik92 (příspěvky: 1, znaky: 396)

Celkem bylo včera napsáno 13 příspěveků, které obsahovaly 7 300 znaků.

otaznik16
Poky +34
Včera v 22:45:07

reakce na MartinMegadeth: ,,Homolko, že Křetínský na vlastnictví Sparty mnohem víc..." zobrazit příspěvekHomolko, že Křetínský na vlastnictví Sparty mnohem víc finančně vydělal než prodělal nemusíme řešit. Mě zaráží jiná věc. Že člověku s jeho egem a s jeho úspěchy, protože on objektivně (mimo Letnou) úspěšný člověk je, nevadí být spojen s něčím dlouhodobě tak zoufale neúspěšným jako je ACS. Že do klubu ročně rve desítky nebo i stovky milionů, to bych pochopil, že mu nevadí, když jinde vydělává miliardy. Pořídil si nákladnou hračku, má ji a udržuje si ji. Ale že ho ne**re tak zoufale dlouhodobě neúspěšná organizace, se kterou je jeho jméno spojeno, to nedokážu pochopit. To je věc ega i prestiže. Ať mi netvrdí, že se mu obchodní partneři nepošklebují nebo ho aspoň neptají proč je Sparta tak strašně v pr**li. A že ho to ne**re a nemotivuje k vyndání hlavy z pr**le, když i taková guma jako je Luft Jára během pár let vytáhla Slávii, která byla před šesti, sedmi lety desetkrát víc k smíchu než Sparta, k titulům, k Lize Mistrů a k dalším úspěchům v pohárové Evropě. *MIMO* "

Pro mě je to jedna z největších záhad českého sportovního rybníčku. Skoro 20 let dělat s takovou osobní obchodní a manažerskou úspěšností fotbal a nenajít cestu, jak v něm být úspěšný. Vlastní blahosklonností si vyrobit z provinčního soupeře těžkou váhu, která se Spartě s gustem směje a titul je schopná vyhrát i s bankovními účty v minusu. Být pro smích s různými nerealistickými cíli, korunovanými projektem internacionalizace v čele s komikem, který o fotbale hezky plká, a úspěchy v něm nemá.
A to, o čem se spekuluje do budoucna, asi také slibuje zábavu. Jenže pro soupeře Sparty. *MIMO*

+1
83.jpg
SpartaCorps +768
Včera v 17:56:14

Dneska by se dožil 86 let Pan Kvašňák
*SALA* *SALA*
Co by asi řikal na tu brutální současnost fotbalové Sparty….

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2698
Včera v 17:37:38

reakce na karlos: ,,Tady se tepou trenéři, ale při tom repre v současné době hodně..." zobrazit příspěvekTady se tepou trenéři, ale při tom repre v současné době hodně připomíná fotbalovou Spartu. Trenéři se sice vyměnili, ale parodie na sportovního manažera zůstává jak u repre, tak u nás *METAL* "

Je pravdou, že u obou těchto institucí, jak fotbalové Sparty tak hokejové reprezentace si už několik let kladu tu stejnou otázku aniž bych na ni nalezl odpověď: Kde je to konečné dno, ze kterého se už nedá spadnout hlouběji do ještě větších sr**ek ?! S kritikou sportovních manažerů v obou institucích souhlasím, ale zároveň dodávám, že ryba smrdí od hlavy. A tou je v jednom případě Křetínský a ve druhém Král. :-!

892.jpg
MartinMegadeth +2698
Včera v 17:32:02

reakce na Gapin: ,,Psal jsem to tu v pondělí jak to dopadne. A nemýlil jsem se...." zobrazit příspěvekPsal jsem to tu v pondělí jak to dopadne. A nemýlil jsem se. Popravdě to nebylo ani tak těžký.
Holt když má pan majitel jiný priority a to, že do toho každej rok nasype 200-300 mega aby zalátal ztrátu mu nevadí, tak se holt nic nezmění. Škoda se u toho nervovat."

Homolko, že Křetínský na vlastnictví Sparty mnohem víc finančně vydělal než prodělal nemusíme řešit. Mě zaráží jiná věc. Že člověku s jeho egem a s jeho úspěchy, protože on objektivně (mimo Letnou) úspěšný člověk je, nevadí být spojen s něčím dlouhodobě tak zoufale neúspěšným jako je ACS. Že do klubu ročně rve desítky nebo i stovky milionů, to bych pochopil, že mu nevadí, když jinde vydělává miliardy. Pořídil si nákladnou hračku, má ji a udržuje si ji. Ale že ho ne**re tak zoufale dlouhodobě neúspěšná organizace, se kterou je jeho jméno spojeno, to nedokážu pochopit. To je věc ega i prestiže. Ať mi netvrdí, že se mu obchodní partneři nepošklebují nebo ho aspoň neptají proč je Sparta tak strašně v pr**li. A že ho to ne**re a nemotivuje k vyndání hlavy z pr**le, když i taková guma jako je Luft Jára během pár let vytáhla Slávii, která byla před šesti, sedmi lety desetkrát víc k smíchu než Sparta, k titulům, k Lize Mistrů a k dalším úspěchům v pohárové Evropě. *MIMO*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2698
Včera v 17:25:24

reakce na rad55: ,,https://www.sport.cz/clanek/hokej-ms-simon-se-priznal-za-jeho-uprkem-z..." zobrazit příspěvekwww.sport.cz/clanek/...
Tak nevím co se děje. Je to zvláštní. *OMG* "

Je to venku a mnohem dřív než jsem čekal: dali si po tlamě. Hokej je o emocích a tohle se prostě občas v týmu stane. Nevidím důvod proč generalita nároďáku mlžila. Teď vypadají Nedvěd a spol. jako vocasové, což ostatně jsou. *FUCKU* O Simonovi jsem už párkrát slyšel, že je složitější povaha a něco na tom asi bude. Nevím, ale tohle se většinou řeší podáním rukou a pivem, kterým se problém definitivně spláchne. Nač z toho dělat telenovelu, práskat za sebou dveřmi a předčasně odjíždět z akce jako je MS. *MIMO*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<12 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne