Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Fanclub HC Sparta Praha

FanClub podporuje památník s bustou Jana Marka

2. dubna 2013 v 09:00,  Fanclub,  Rikki

484.jpg

AKTUALIZOVÁNO 2.4.: Ve čtvrtek 4.4. od 16:00 se bude konat slavnostní odhalení pomníku s bustou Jana Marka, na kterém se podílel oficiální cestou i FanClub. Neváhejte a přijďte se tohoto odhalení zúčastnit za přítomnosti vedení Sparty, ČSLH i samotných hráčů. PŘIJĎME VZDÁT "POSLEDNÍ" HOLD tomuto velikánovi se Sparťanským srdcem.

Oficiální článek na http://www.hcsparta.cz/clanek.asp?id=Ve-ctvrtek-probehne-odhaleni-Markovy-busty-7662.


Lenka Kverková, místopředsedkyně FanClubu a jeho dlouholetá členka, přišla s návrhem, jak usnadnit fanouškům způsob finanční podpory při realizaci památníku tragicky zesnulého Sparťana Jana Marka. O Honzovi samotném není potřeba psát příliš mnoho slov. Zmíním jen to, že jako jedna z opravdových hvězd se Sparťanským srdcem, si vzdání holdu určitě zaslouží a všichni Sparťané by měli mít téměř za povinnost se na uctění jeho památky podílet.

Sparta přišla s návrhem konkrétního památníku s bustou Jana Marka, jehož realizace z mimofinančních hledisek nebyla vůbec snadná. Finanční realizace se pak zdá už jen jako maličkost a právě touto maličkostí může každý fanoušek tento projekt podpořit. K tomuto účelu jsme se společně s Lenkou rozhodli uspořádat akci, kdy nám každý fanoušek může svěřit jakýkoliv finanční obnos, který následně hromadně přepošlu na oficiální účet vedený u UniCredit Bank jako příspěvek za fanoušky, kteří se tak rozhodli učinit pod hlavičkou FanClubu. Vše je a bude řádně zdokumentováno, včetně možných potvrzení o převzetí peněz (na požádání při převzetí).

Nyní pár důležitých informací o probíhající akci: Peníze budu přebírat před a po každém domácím zápase Sparty v základní části, a to konkrétně v pátek 15.2. (Slavia), úterý 19.2. (Vítkovice) a úterý 26.2. (Kometa) vždy v prostorách fanclubárny (v suterénu, nalevo od vrátnice – vchodu č.32 vedle fanshopu). Nejpozději do konce března budou všechny peníze poslány na oficiální účet – doklad zveřejním zde na stránkách. Minimální příspěvek je stanoven na 50 Kč na osobu.

Tuto akci bychom zároveň chtěli zviditelnit samotnou realizaci památníku a zároveň samotný FanClub. Proto jsme se se Spartou dohodli i na veřejném předání symbolického šeku (konkrétní termín a čas je v jednání – pravděpodobně při některém zápase play-off), který bude následně vystaven v prostorách fanclubárny a bude obsahovat jak celkovou částku, tak jména všech účastníků této akce včetně výše peněžního příspěvku (pouze v případě, pokud při předání peněz tuto možnost označí a stvrdí podpisem v patřičném dokumentu – v opačném případě jejich jména nebudou veřejně dostupná).

V případě jakýchkoliv připomínek, nápadů a jiných dotazů využijte email fanclub@hs-sparta.cz, Facebook www.facebook.com/igor.nemec nebo osobní kontakt.

 

Praha, 14.02.2013 

Lenka Kverková & Igor Němec

Představenstvo

FanClub hokejové Sparty

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.