Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Podmínky registrace

Aktuální podmínky registrace a placeného členství SHS

Podmínky registrace SHS

  • Souhlasím se zařazením uvedených údajů do evidence v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.
  • Potvrzuji, že formulář registrace obsahuje pravdivě vyplněné údaje. Pokud bude zjištěno, že jsou registrační údaje smyšlené, vyhrazujeme si právo takovýto účet zneaktivnit nebo smazat.
  • Každý uživatel si může zřídit pouze jeden aktivní účet za použití vlastního emailu. Vyhrazujeme si právo duplicitní účet zneaktivnit nebo smazat.
  • Je přísně zakázáno šířit na webu Sparta Hockey Supporters příspěvky s tématikou pornografie či rasové diskriminace. Každý uživatel přispívá do fóra na svojí vlastní odpovědnost. Redakce webu si vyhrazuje právo nevyhovující příspěvky upravit či smazat. V souladu s ustanovením zákona č. 52/2009 Sb., který novelizuje několik dalších předpisů, a to trestní řád, zákon o přestupcích, zákon o ochraně osobních údajů a trestní zákon, upozorňujeme naše diskutující, že zákon se netýká jen novinářů, ale všech. Porušení některého z pravidel se bude řešit individuálně. Při vážném porušení může být nick daného uživatele zablokován a příspěvky porušující pravidla budou smazány. 

Podmínky placeného členství SHS

  • Souhlasím s podmínkami registrace SHS
  • Prohlašuji, že souhlasím s platnými stanovami Sparta Hockey Supporters, z.s.
  • Aktuální ceník a přehled členství:

Zaregistrujte se
Nemáte svůj účet? Registrujte se
Stanovy SHS
Přečtěte si stanovy SHS
Historie SHS
Přečtěte si něco málo o historii SHS
Seznam členů SHS
Prohlédněte si seznam členů SHS
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů

Přihlásit se

Login:

Heslo: