Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
527.jpg
Mrazík +869
13.12.17 v 13:47

reakce na Romis: ,,Dobré poledne, nesdílím tak velký optimismus ohledně..." zobrazit příspěvekDobré poledne,
nesdílím tak velký optimismus ohledně příchodu Buchty,jako většina z Vás,pokud k němu dojde. *NE*Při loňském působení to zrovna slavné nebylo a Honza zase takový lídr,který by dokázal vyvést tým z toho marastu co hrajeme upřímně není.Ale třeba se pletu a bude to trefa do černého před hlavní částí sezony.Viděl jsem poměrně dost zápasů Slovanu,kde Buchta hrál a žádná sláva to nebyla.V každém případě budu držet Honzovi palce.
Co se mi ale vůbec nelíbí je histerie,která panuje okolo naší brankářské dvojice. :-( :-( Oba brankáři mají svou kvalitu a jsou v nejlepším hokejovém věku.Rozhodně lepší výhledy do budoucna,než minimálně 5 let zpátky.Ono totiž chytat za naší obranou,která nechá soupeřovi útočníky si dělat v našem obranném pásmu co chtějí,bez jakéhokoliv kontaktu a couvají před nimi ,až na kruhy,kde si můžou vybrat jestli vystřelí či přihrajou ještě lépe postavenému spoluhráči není vůbec lehké a rozhodně bych jim nedával vinu za hokej,který předvádíme.
Samozřejmě,že byli situace a goly,které měli chytit,ale to se stane každému brankáři.
Snad nám přestávka pomůže a začneme hrát konečně trochu koukatelnej a účelnej hokej.
Sparta *SALA* "

Koukatelnej hokej hrát nemusíme, stačí když bude účelnej. Koukatelnost přijde potom.
;-) ;-)

527.jpg
Mrazík +869
12.12.17 v 20:46

reakce na Anguilla: ,,Ja mam novou arenu rad za prve je to kousek od nadraži ¨Liben..." zobrazit příspěvekJa mam novou arenu rad za prve je to kousek od nadraži ¨Liben člověk je hned na vlaku a stiha vlaky ktere dřiv nestihal z Holešovic a nemusi stat nekde hodinu a čekat na vlak. Je tam přijemnejsi prostředsteředi a ne zima a sedačky ujdou...Na druhou stranu mě sere to hnusne pivo a podražene vstupne.."

Vidíš, a mně to nevyhovuje zase kvůli tomu, že to mám teď výrazně dál než do Holešovic. Než bych se tam doplazil, tak bude první třetina dávno minulostí.
Příjemnější prostředí???? Jo, je tam teplejš, to jo, ale jinak si tam připadám jak v nákupním centru. Ta hala nemá duši!!!! Hokejovou duši!!!!! Sparťanskou duši!!!!!

Chápu, že pro spoustu lidí je to krok kupředu, pro mne ovšem nikoliv.

+5
527.jpg
Mrazík +869
11.12.17 v 21:41

reakce na Schaschek: ,,Dělám co můžu...ale kde nic není ani smrt nebere. Nejvíc mě..." zobrazit příspěvekDělám co můžu...ale kde nic není ani smrt nebere. Nejvíc mě sere to nepropojení tribun a kotle. V Holešovicích fandily i tribuny. Tady na to ve většině případů serou. Ale to, že nebudeš chodit, to ničemu nepomůže (maximálně tak tvým nervům)."

A proč by to nepomohlo??? Minimálně mně to pomůže. Já tím prostě vyjadřuji svůj postoj. Jestli se to někomu líbí nebo ne je mi upřímně šumák. ....... A klišé o tom, že nefandím hale, ale Spartě si prosím nech.

+1
527.jpg
Mrazík +869
10.12.17 v 22:04

reakce na BeoWulf: ,,to je dost presne... proto tam taky uz nechodim ta Sparta je tak..." zobrazit příspěvekto je dost presne... proto tam taky uz nechodim ta Sparta je tak pozitivni az je to k zblazneni... kde jsou ty casy kdy sme se i my chovali jak zvirata :D :D"

Holt jiná doba, jiný lidi.
I toto je jeden z důvodů, proč jsem přestal chodit.
Holešovice, ta prastará hala, nasáklá vůní přepáleného omastku, nasáklá historií, sparťanskou historií, dokázala lidi nějakým způsobem pohltit. Atmosféra tam byla vždy o parník lepší, než je nyní v O2 aréně.

*SORRY* *SORRY*

+2
527.jpg
Mrazík +869
10.12.17 v 21:58

reakce na viki: ,,tragédie to samo je, ale sparta je věčná. jistě naštvu plno..." zobrazit příspěvektragédie to samo je, ale sparta je věčná. jistě naštvu plno lidí, ale chtělo by to změnu i na postu kapitána. myslím, že míra je ten pravej a jarda by už měl s pokorou jít."

Je úplně fuk, jestli to "C"čko nosí Pepa, Jarda, nebo Karel. Nám na ledě chybí úplně všechno, na to žádnej kapitán nestačí!!!!
Je to přesně tak, jak říkal Pech - hrajeme totálně bez nasazení, soupeři stačí přitvrdit a jsme v loji, začneme zmatkovat a kupit chyby. Když se k tomu přičte naše neproduktivita, tak prostě musíme být v tom, v čem jsme.

Prostě to stojí za H-O-V-N-O !!!!!!!

:-! :-! :-! :-! :-!

527.jpg
Mrazík +869
07.12.17 v 11:08

reakce na prcekk: ,,Ty v.o.l.e. co to meleš? *KSICHT* "

Nemele, on vyvíjí a testuje, na své osobě, nová krmiva pro žirafy a poslední várka se mu obzvláště vydařila.
*SMILESPA*

+1
527.jpg
Mrazík +869
06.12.17 v 08:10

reakce na Medvěd: ,,Nic proti kolektivní vině v tomto případě nemám. Byl to státem..." zobrazit příspěvekNic proti kolektivní vině v tomto případě nemám. Byl to státem řízený doping? Byl. Nachytali je asi stokrát? Nachytali. Přijali to a naznačili alespoň malinko nějaké pokání? Ne. Ještě maj soudruzi blbý řeči, jako ta nána minulý týden, která oznamovala, že žádné medaile vracet nebudou. Tak ať si kolektivně políběj šos."

Neospravedlňuju ty, kterým byl doping jasně prokázán, tam se zákazem souhlasím, to jen aby bylo jasno. Osobně mi dost vadí, že se momentálně řeší jen a pouze Rusko. Vadí mi to pokřivené prostředí, kde všichni křičí a ukazují jen na Rusko. Co třeba taková Čína??? Bláhový, kdo myslí, že je tam vše čisté. Co třeba madridská dopingová???? Že jí WADA odebrala licenci právě kvůli krytí užívání dopingu?? Ne, o tom se nemluví a všichni ukazují jen na východ. A co třeba USA??? Všichni čistí??? To určitě.
Z poslední doby se mi vybaví jeden zářný příklad, jak se neměří všem stejným metrem. Šarapova byla nachytána, přiznala chybu veřejně, dostala dva roky, Errani byla nachytána, mlžila jak mohla, vymýšlí si ptákoviny s polívkou a ...... dostala pár měsíců. Tohle je to, co mi vadí!!!!!

A k rozhodnutí, že čistí a vybraní sportovci mohou nastoupit pouze pod neutrální vlajkou a nebude jim ani zahrána hymna, tak to je ten největší paskvil, co jsem kdy slyšel. Pro každého sportovce je přece největší poctou a štěstím stát na stupních vítězů pod olympijskými kruhy a poslouchat svou státní hymnu!!!

+1
527.jpg
Mrazík +869
05.12.17 v 22:13

Z jiného soudku:
Rusko bylo vyloučeno u OH.

sport.aktualne.cz/ol…

Kolektivní vina???? Jděte s tím do H.A.J.Z.L.U !!!!!!
:-! :-! :-!

527.jpg
Mrazík +869
04.12.17 v 08:52

reakce na karlos: ,,Teď jsem se kouknul na první gól Jihlavy a ani ten nejde podle mne..." zobrazit příspěvekTeď jsem se kouknul na první gól Jihlavy a ani ten nejde podle mne v žádném případě na vrub Samiho. Tam opět zachrápala obrana a nechala hráče zcela bez problémů vyjet až před golmana. To se nesmí stávat *KOSA* *KOSA* "

No tak to s tebou absolutně nesouhlasím. To, že obrana zachrápala, tak v tom jo, ale gól jde jednoznačně za Ajťákem, střela z úhlu na první tyč, tohle si prostě gólman musí ohlídat. Navíc to nebylo poprvé, pár takových už dostal.

Ovšem tohle byl jediný gól, který se Samimu dá vyčítat. Ostatní dva po teči se chytat nedaly. Tad jednoznačně zachrápala obrana. A čtvrtý gól byl vyvrcholením všeho. Jak takhle může hráč projet před branku??? Navíc, když jede až od modré čáry. Tady zachrápala celá pětka.

Chtělo by se říct, dobré dva body, ale to by bylo špatně. Měli jsme vyhrát za tři, za stavu 4:1 je stačilo jen dorazit. Osobně jsem ze včerejšího výkonu zklamán.

+1
527.jpg
Mrazík +869
05.11.17 v 22:08

Tak já vám nevím jestli to přitahuju nebo co??? Jdu podruhé v letošní sezoně a zase prohra.
Jinak zápas dneska místy až nezáživný a nudný (oboustraně) , hodně bojovnosti prakticky bez šancí s infarktovým rozuzlením v poslední vteřině prodloužení. Jsem myslel, že se picnu. ......
Vzadu to celkem jde, ale ten útok je hroznej. Potřebujeme střelce.527.jpg
Mrazík +869
02.11.17 v 13:33

reakce na Gapin: ,,To už mnohem větší šance má na místě haly vybudovat nějaký..." zobrazit příspěvekTo už mnohem větší šance má na místě haly vybudovat nějaký víceúčelový centrum, který by naopak podporu města a investorů získalo."

Víceúčelový centrum = multifunkční hala = O2 arena. ....... 8-) 8-) 8-)

...... pochybuju, že by to prošlo.

527.jpg
Mrazík +869
02.11.17 v 12:50

reakce na PLHA: ,,Ahoj všem, pečlivě jsem sledoval ohlasy na novinku z O2..." zobrazit příspěvekAhoj všem,
pečlivě jsem sledoval ohlasy na novinku z O2 ohledně zdražení piva a musím se k tomu jakožto milovník chmelové pochoutky z ječmene vyjádřit.
Jako by nestačilo, že je nám nabízena záplava nepoživatelných laskomin typu burgerů, hotdogů, pizzy, křidélek a jiných gastro zvěrstev, je návštěvník O2 arény odměněn nápojem nevalné chuti s lehce chmelovým aroma pod názvem "pivo". Jelikož však sparťanský národ prozřel ( spíše většina z nás trávila několik večerů na WC s řídkou stolicí) , logicky došlo ke snížení prodeje a tím pádem i příjmů. A tak se dalo několik moudrých hlav z oddělení cateringu do hromady, a došli k názoru, že je jednodušší zdražit a tím zvýšit tržby. Samozřejmě, že by šlo učinit opatření, aby pivo chutnalo lépe a více se ho prodalo, ale to by stálo více úsilí, snahy a financí. Nejsem rozhodně příznivcem Staropramenu, ale pokud je pivo dobře ošetřeno, skladováno, vychlazeno a čepováno dá se normálně pít a nechutná vůbec zle.

Dovolil jsem si trochu statistik. V letošní sezóně je průměr diváků 7060 na zápas. Počítal jsem, že kdyby si dal pivo každý druhý ( někdo si nedá žádné, jiný 3 až 5) vycházejí mi tato čísla: 0,4 l - 40,- Kč = 140 000 0,4l - 45,-Kč= 157 500 0,4l - 50,- Kč = 175 000

Vím, že je nereálné, aby se všichni v hale domluvili a jeden zápas si nekoupil pivo nikdo, ale představa kyselých ksichtů z vedení cateringu O2 se mi velmi zamlouvá.

Na Spartě oceňuji snahu nějak tuto situaci řešit.

Spartě a Frantovi Výbornému ZDAR PLHA"

Dovolím si malou poznámku, pivo si v hale nikdo nekoupil už pěkně dlouho!!!!
*SILENY* *SILENY* *SILENY*

S nostalgií vzpomínám na Holešovice, kde se čepoval sice Radegast, ale pivo mělo alespoň chuť. A o jídle se nebudeme bavit vůbec.

527.jpg
Mrazík +869
02.11.17 v 10:22

reakce na chuli: ,,Zámorský hraje houno, se*e mě jak hraje,ale taky bych mu dal šanci..." zobrazit příspěvekZámorský hraje houno, se*e mě jak hraje,ale taky bych mu dal šanci ..třeba by ho duo Vejba Michálek mohlo zvednout ..protože ta jeho pumelice co umí vyslat při přesilovce se jentak nevidí a PO by mohlo být využívání přesilovek jednodušší ..nicméně pokud by Sparta jednala se Sersenem a ten přišel ..tak by to pak byla otázka jak dál ...Ale třeba by si konečně sbalil svých 5 švestek Mikuš a šel o dům dál ... "

U Zámorskýho je to hlavně o hlavě, talent a um má, jen nad sebou potřebuje psa. No a tím by mohl být právě Franta. Uvidíme, rozhodně si myslím, že to se Zámorským Franta určitě bude chtít zkusit.
A pokud by ho někdo měl probudit, tak právě tahle stará páka, jakou Výborný rozhodně je. Dnešní trenéři teoretici s ním nemají šanci hnout (viz teď Kalous).

527.jpg
Mrazík +869
30.10.17 v 21:42

reakce na MartinMegadeth: ,,Musím se pozastavit, že po zápase v Jablonci Il Cretino Incapace..." zobrazit příspěvekMusím se pozastavit, že po zápase v Jablonci Il Cretino Incapace vykládal jak Lafatu schovává na Baník. Pak ho nechá v ligovém zápase, kde by se uplatnil, sedět na tribuně. Snad mu Janko, který ho nepochybně oslnil středečním gólem, vrátil svým výkonem ze druhé půle včera zpátky do reality. Ani bych se nedivil kdyby vytáhl Lafatu ve Zlíně a prdnul ho na post desítky, protože na tamním oraništi bude v případě mizerného počasí hrozit Rosickému zranění. *MIMO* Nemocný jsem z toho, že v poločase dvakrát za sebou stáhl Vatajela, což byl minimálně včera jeden z těch nebezpečnějších hráčů pro branku Ostravy, který navíc vyniká oproti Stramaccioniho miláčkům solidní produktivitou a umí zahrávat standardky, ale zoufale neproduktivní Biabiani mičudu mohl honit 75 minut aniž by z toho tým měl jakýkoliv užitek. Aspoň, že se na hřiště dostali včera Sáček s Costou, ale čím dřív vezme čert tuhle karikaturu na fotbalového trenéra, tím líp. Cíleně ho vyhledávat nebudu, ale kdybych ho měl potkat náhodou v Praze, tak se neudržím a dojde na násilí. *NAPR****
isport.blesk.cz/clan…

Ještě přikládám odkaz na moc pěkný rozhovor s Bičíkem. Velice zajímavá je část, kde mluví o snaze přelít zodpovědnost na přeplácené zahraniční darmožrouty, což se zatím (na úplném konci října !!!) ještě nepovedlo. A taky doufám, že aspoň jeho, jehož tak často vzývají, kotel vyslyší a radikálně změní rétoriku, protože dva měsíce už v podstatě na Letnou chodí jen exhibovat vlastní trucování. A tím mančaftu, kterému se nota bene nedaří, opravdu nepomůže. :-! :-! :-!
isport.blesk.cz/clan…"

Víš proč Štramáka máme???? Protože se ze všeho vykecá a vše vokecá. Tak když neumí trénovat, měl se tu dát na politiku, tam by zapadnul, ale na Spartu neměl nikdy přijít.

www.sport.cz/fotbal/…

*SILENY* *SILENY* *SILENY*

527.jpg
Mrazík +869
29.10.17 v 18:57

Fotbal????
K blití!!!!

Absolutně žádnej progres, absolutně žádnej posun k lepším výkonům........ a to to nevidím živě, stačí mi koukat na online přenos.

:-! :-! :-!

527.jpg
Mrazík +869
29.10.17 v 12:53

Safra, to je fukejř.!!! Od rána samej výjezd, motorovku už nechci ani vidět.

Očekávám dnes na Letné taky pěknej fičák!!! Ovšem otázkou je, pro koho. :-)

*SILENY* *SILENY* *SILENY*

527.jpg
Mrazík +869
28.10.17 v 12:56

Já jsem včera, ihned po čtvrtém gólu, odešel na jedno do hospody a probudil jsem se až teď, takže jsem asi tím posledním sparťanem, co se to dozvěděl.

Vítej Franto, hodně štěstí!!!!!! ........... budeš ho sakra potřebovat.

*SILENY*

527.jpg
Mrazík +869
26.10.17 v 21:50

reakce na cedak: ,,To máš z toho že lezeš na FB místo abys napsal na ofiko stránky..." zobrazit příspěvekTo máš z toho že lezeš na FB místo abys napsal na ofiko stránky dotaz, kdy se v hale doplní mýdlo :-)"

Neblázni, na to se nemůžeš ptát takhle veřejně!!!! By mě akorát tak chytli!!!! To musíš pěkně inkognito.
*SILENY*

A jen tak mimochodem, já vím, kdy to doplňují, proto tam taky chodím jednou ročně!!! 8-) 8-) 8-)

527.jpg
Mrazík +869
26.10.17 v 13:36

reakce na Schaschek: ,,Zajímavý rozhovor s Bukačem:..." zobrazit příspěvekZajímavý rozhovor s Bukačem: isport.blesk.cz/clan…

Jinak můj soukromý názor je, že pokud to neurveme zítra, tak se Kalous balí. A vyvstává klasická otázka: "koho za něj?""

Tak na FB jsem byl vyzván, abych to vzal já, když jsem tak chytrej.
*SILENY* *SILENY* *SILENY*

+2
527.jpg
Mrazík +869
26.10.17 v 08:31

Ke včerejšku chci jen dodat, že pokud to má Kara takhle u p.r.d.e.l.e, tak ať si klidně táhne!!!! Nedá důležitou penaltu a tváří se, že je mu to úplně fuk. Makaróna bych pověsil za koule na špičku Petřína a společně s ním Křetínskýho, Kotalíka a celej ten slavnej realizační tým!!!!! Fakt už jsem rezignoval na to, sledovat jak hokej, tak fotbal. ......... Tohle se prostě už nedá vydržet.

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Facebook SHS

Přidejte si nás na Facebooku

Následující zápasy

 • 20. prosince - 17:30
  16.png
  PLZ (venku)
  Extraliga (31.kolo)
 • 22. prosince - 18:30
  13.png?1
  BRN (doma)
  Extraliga (32.kolo)

Kalendář akcí

<<12 / 2017>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
2
4
6
7
9
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
23
24
25
26
27
29
31

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů

Přihlásit se

Login:

Heslo: