Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
527.jpg
Mrazík +909
17.03.18 v 19:40

Jsem naprosto znechucenej!!! Vedení 3:0 prostě nesmíme pustit!!!! Ale ne, my začneme tu svou klasiku - bránění výsledku, to by jeden brečel!!!

S tímhle se jděte bodnout borci!!!!!

:-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-!

527.jpg
Mrazík +909
17.03.18 v 11:52

reakce na frafont: ,,Tak teda nevím, jestli se vůbec to derby na Letné dneska odehraje -..." zobrazit příspěvekTak teda nevím, jestli se vůbec to derby na Letné dneska odehraje - panbuch si nějak popletl list v kalendáři. Já bych skoro nejradši byl pro odložení, protože v těchhle podmínkách by to nemělo s fotbalem moc společnýho."

Nejsme žádná zajeb...ná Plzeň, my se na počasí nevymlouváme!!!! .... Tak trochu nasněžilo no ..... a co jako???
*OPEKA*

+1
527.jpg
Mrazík +909
15.03.18 v 10:46

reakce na Gapin: ,,Opět... Zatímco my jsme si lítali po vejletech...  Kluky..." zobrazit příspěvekOpět... Zatímco my jsme si lítali po vejletech...

Kluky jsme v olympijské pauze hodně honili, tréninky byly tvrdé. Teď se to snažíme odlehčit, aby to bylo zábavnější formou.

Zdroj: hokej.idnes.cz/marti…

"

Na druhou stranu se ten Katar povedl ...... hráči se už rovnou naladili na dovolenou. *MIMO* *MIMO* *MIMO*

527.jpg
Mrazík +909
15.03.18 v 10:44

reakce na chuli: ,,Mikuš ven!!!"

Na Mikuše hezky reagoval jeden z mejch známých, když prohlásil " ty vole, ten Mikuš než se otočí, tak já sežeru čtyři rohlíky" :-D

Mikuš tady nemá co dělat minimálně dva roky.

527.jpg
Mrazík +909
13.03.18 v 15:58

reakce na Gapin: ,,Priznam se ze by mi stacilo kdyby mela Sparta alespon polovicni touhu..." zobrazit příspěvekPriznam se ze by mi stacilo kdyby mela Sparta alespon polovicni touhu po vitezstvi a bojovnost jakou maj ty borci co hrajou na olympiade sledge hokej. Ty zapasy me neskutecne bavi, protoze na tech hracich je videt ze fakt opravdu chtej vyhrat. S porovnanim co vidime u nas a co oni maji za handicap je to neskutecny."

To, co popisuješ, je ryzí amatérské nadšení. Neplatí jen o sledge hokeji, ale o všech amatérských soutěžích všeobecně. .......

527.jpg
Mrazík +909
13.03.18 v 15:03

reakce na Mrakomor: ,,Totéž jsem si říkal, když jsem si dnes všimnul na webu fotky F...." zobrazit příspěvekTotéž jsem si říkal, když jsem si dnes všimnul na webu fotky F. Výborného s hlavou v dlaních a citátem, že letos to nezvládli hráči a trenéři. Půda pro prezentaci analýzy je připravená..."

Taky čekám něco obdobného, hlavně čekám a nemůžu se toho dočkat, jak přivedeme s velkou pompou zachránce ze všech nejerudovanějších, dokonalého Pepka z Lodenic.

Problémem jakékoliv letošní analýzy bude to, že ten problém, proč Sparta hraje mizerně, se netýká pouze této sezony. Je to trvalá sestupná tendence posledních pár roků. :-D

Rozhovory jsou zhruba stejné, to otázky taky, ono co se k tomu taky asi dá říct jinýho.

527.jpg
Mrazík +909
13.03.18 v 12:06

reakce na Schaschek: ,,Tak ty vole, já chápu proč ho sem tahali. Měli pocit, že Sami je..." zobrazit příspěvekTak ty vole, já chápu proč ho sem tahali. Měli pocit, že Sami je nepřesvědčivej a Honzík mladej a že chtějí mít v záloze gólmana pro play off. Pak se Sami rozchytal a Laco si ani nečuchnul. Na druhou stranu ta hysterie, která s jeho příchodem nastala a to jak mu prakticky každej dával za vinu prohry, to bylo trošku moc. Kór s přihlédnutím k tomu, že jsme hráli hovno jeden jak druhej."

Co mi říkáš vole??? :-D ..... Možná to chápeš, já ale ne. V době, kdy je naopak potřeba brankářskou dvojci podržet (a v brankovišti letos opravdu problém takový nebyl), tak se sem přivede sněhulák s procentem úspěšnosti někde lehce nad 80% a ten ty procenta tady udržel. Jestli tohle měla být posila pro play-off, no tak to potěš koště. Neříkám, že za naše výkony může, ale rozhodně je nijak nevylepšil.......

527.jpg
Mrazík +909
13.03.18 v 10:15

reakce na karlos: ,,Pokud se nemýlím, tak v první sezóně jsme tam prohráli 1 zápas...." zobrazit příspěvekPokud se nemýlím, tak v první sezóně jsme tam prohráli 1 zápas. Souhlas, že hala bude ten poslední faktor, který ovlivnil tuhle sezónu. Já bych chtěl slyšet jeden jediný rozumný argument, proč byla minulá sezóna a především play off hodnocena tak jak byla(můžou za to hráči, vyhodíme asistenty, hlavního trenéra necháme). Když o tom přemýšlím, tak mě ale nenapadá, jak by takový argument mohl znít, abych ho bral jako rozumný. Zrovna tak bych chtěl slyšet rozumný argument příchodu Laca, obzvláště jestli je pravda ta výše o jeho gáži. "

Příchod Laca nepochopil a neschvaloval prakticky nikdo, možná snad Scháschula, ale to je případ sám pro sebe. 8-) 8-) 8-)

Jednoduše řečeno, pokud nepřijdou opravdu s pořádnou analýzou neúspěchů, (to co vypustili loni se za pořádnou analýzu brát nedá) tak se příští sezonu můžeme těšit na něco podobného, co nám bylo servírováno letos. Sám jsem zvědavý, co bude.


527.jpg
Mrazík +909
13.03.18 v 09:21

reakce na prcekk: ,,Z velké části, za to může i tahle zajeb.aná hala s veškerým..." zobrazit příspěvekZ velké části, za to může i tahle zajeb.aná hala s veškerým tím cirkusem a poutí! SPARTA už není hokej, ale byznys a maškaráda! To by Sparťan blil a bleje :-! :-! :-! :-! "

Ondro, víš, že já patřím mezi velké, možná ty největší, odpůrce O2 arény, ale hala bude tím posledním, co ovlivnilo výsledky Sparty. .... Proč ovšem tým dlouhodobě hraje takhle špatně je na hloubkovou analýzu. Sám moc netuším, proč to nejde.

527.jpg
Mrazík +909
12.03.18 v 15:09

reakce na MartinMegadeth: ,,Milé kolego, děkuji za připomenutí, na Plavšiče jsem včera..." zobrazit příspěvekMilé kolego, děkuji za připomenutí, na Plavšiče jsem včera úplně zapomněl. Ten by byl k pravé lajně na čáru do zálohy ideální. Na Ben Chaima už mám skoro stejnou alergii jako v průběhu podzimu. Snad o něco menší, protože teď se aspoň snaží, ale i tak je to neskutečná slabota. Na levé straně zálohy počínaje příštím zápasem mnohem radši uvidím Vatajela. Ten je aspoň produktivní a umí pořádně centrovat. Upřímně jsem tuto změnu v sestavě očekával již v sobotu v Karviné. *MIMO* "

Tak hra Sparty je zatím stále ještě chaotická, že se na place ztrácí i Stanciu a Kanga. Luboš se snaží, ale to jeho sólování je někdy víc na nervy, než k užitku. Nezáří zatím vůbec nikdo, hra nemá myšlenku a řád, většina akcí je čistě náhodná, ale co nám chybí úplně nejvíc ze všeho, TO JE POHYB bez balonu!!!!! Prostě a jednoduše není komu přihrát a proto většina přihrávek je zpětných, což mi přivádí k šílenství. Málo průnikových přihrávek na jeden dotek, hráči stojí a jsou snadno obsaditelní. Nasazení Plavšiče a Vatajelua na křídla se nabízí a bylo by jistě přínosné.

3-1-4-2, takhle bych to stavěl já. Prostě Sparta musí útočit, musí dávat góly, ale hlavně musí tvořit hru, musí soupeře donutit hrát podle jejích not!!!

Nita - Štětina, Kaya, Zahustel - Mavuba - Vatajelu, Stanciu, Kanga, Plavšič - Kadlec, Šural/Lafata

Teď už jen otázka, proč mě Daniel neoslovil!!!
*SMILESPA* *SMILESPA* *SMILESPA*

527.jpg
Mrazík +909
12.03.18 v 14:26

reakce na karlos: ,,Tedy podobnost s HC opravdu není náhodná(zanedbání fyzické..." zobrazit příspěvekTedy podobnost s HC opravdu není náhodná(zanedbání fyzické kondice je velký handicap) *MIMO*

Vašek Kadlec možná hroťák kdysi býval, ale teď už je z něj pouze slabý odvar.

Já zase zrovna Lafatu jako typického koncáka v takovýchto zápase vidím jako jasnou variantu. Protože Karvinou, Slovácko, Brno a další bychom měli přehrávat a do vápna by měly létat centry jeden za druhým, s čímž by si Lafata zcela jistě poradil.

Podle mne by mělo být automatické, abychom proti těmhle týmům hráli na 2 útočníky. Jenže na to fakt asi nikdo nemá koule *METAL* "

Tak když Lafata řekne, že pokud to, co absolvovali, byly dvoufázový zátěžový tréninky, tak to že bude hrát dalších deset let, to myslím hovoří za vše. :-D

527.jpg
Mrazík +909
12.03.18 v 12:34

reakce na karlos: ,,Z Vaška Kadlece se stává klasický koncový hráč - ten u nějž..." zobrazit příspěvekZ Vaška Kadlece se stává klasický koncový hráč - ten u nějž vše končí. Ten kluk je úplně z formy a nerozumím tomu, jak může vydržet na hřišti celých 90 minut. Ovšem to samé platí o Chaimovi a dalších. V Karviné jsem snad za celý druhý poločas neviděl, aby někdo zasprintoval, pokusil se něco vymyslet. Obávám se trochu toho, že podobnost s hokejovou Spartou nebude čistě náhodná a že změna trenéra tuhle sezónu nezachrání."

No, tohle nebyla výměna trenéra, protože my jsme tu předtím žádného neměli a po výměně tu stále žádného nemáme. :-D

Hapalovi bych dal čas, během jednoho týdne toho asi moc neudělá. Osobně od toho ale moc nečekám.

Co se Vaška týká, on je typický hrotový, nebo podhrotový hráč, ze strany mu to nikdy nešlo a to už je dávno odzkoušené. Moc jsme nepochopil, proč to Hapal v Karviné takhle postavil. Při vší úctě k Lafatovi, on by měl být již jen žolík na závěry zápasů, navíc pokud chceme hrát proklamovaným útočným (chápu běhavým) systémem, tak se tam prostě nehodí. .... Leda by se stalo něco neuvěřitelného a někomu by vyrostly koule na to, aby jsme začali hrát na dva útočníky.

Sparta zatím vzbuzuje rozpaky, není schopná udržet koncentraci po celý zápas, což u takhle složeného týmu je na povážnou. Mám pár informací, že zimní příprava neproběhla zrovna tak, jak by bylo potřeba a proto ty druhý půlky druhých poločasů moc nedáváme.

527.jpg
Mrazík +909
12.03.18 v 10:03

reakce na cedak: ,,a mýdlo v hale"

8-) 8-) 8-)

A toaleťák!!!! :-D

527.jpg
Mrazík +909
11.03.18 v 20:12

reakce na SAMI1: ,,Nepište sem věci o fotbale! Je to diskusní forum o hokeji..." zobrazit příspěvekNepište sem věci o fotbale! Je to diskusní forum o hokeji !
*CERTIK* *CERTIK* *CERTIK* *CERTIK* "

Aby ses náhodou n.e.p.o.s.r.a.l!!!! Je to fórum o Spartě!!! a pro tvou informaci se zde probírá třeba i basket a florbal!!!!

+4
527.jpg
Mrazík +909
10.03.18 v 11:56

Jen mi trochu překvapilo vyjádření Jardy Hlinky, kdy jasně řekl, že ve Spartě už nikdy, ale do jiného týmu, pokud by byl zájem, by možná uvažoval. ........ To taky mluví za vše (teď to nemyslím zle vůči Jardovi)

Prostě je ve Spartě něco špatně, kdy i takový hráč, jakým Jarda je, mluví o konci ve Spartě, ale ne o konci kariery ve Spartě.

*VYKULENY* *VYKULENY*

527.jpg
Mrazík +909
10.03.18 v 11:39

reakce na Gapin: ,,Martine já ti na tohle nemám co napsat. Nebo spíš ani nechci. A..." zobrazit příspěvekMartine já ti na tohle nemám co napsat. Nebo spíš ani nechci. A nechci to vůbec číst. Momentálně nechci mít se Spartou vůbec nic společnýho.
Stydím se.
Stydím se za to, co jsme celej rok předváděli.
Stydím se za to, že tohle si musel Franta prožít.
Franta je člověk, kterýmu by měla stát v Holešovicích socha.
Ač nevěřící, modlim se za to, aby jednou chodil Břízu strašit v noci ze spaní.
Nic víc ti momentálně napsat nejsem schopnej."

Na to, že nemáš Martinovi co napsat, si mu toho napsal docela dost. :-D

Já jsem hrozně zklamanej z průběhu celý sezony, a nejvíc z toho, že u toho musel být Franta. Na druhou stranu je dobře, že už je konec a to trápení skončilo.
527.jpg
Mrazík +909
09.03.18 v 20:58

Osobně mi přijde, že letošním cílem bylo udržení se v desítce, čili nespadnout do sajrajt ligy, což se splnilo a podle toho vypadaly i ty následující 4 zápasy.
Nic jinýho mě nenapadá.

527.jpg
Mrazík +909
09.03.18 v 20:54

reakce na kvcr: ,,Před vámi věrnými fakt klobouk dolů, jezdit na takovéhle kousky..." zobrazit příspěvekPřed vámi věrnými fakt klobouk dolů, jezdit na takovéhle kousky ven už hraničí se sebepoškozováním. Ale rozumím tomu, že právě tohle je nejlepší vzkaz týmu: "Jsme s vámi, i když se nedaří. A nevzdáme to." Doufám jen, že ten transparent zaregistrovali.

Zkusím se teď pustit do nějakých spekulací. Pešánovo vyjádření do novin: „Myslím, že třetí utkání bude mít poloviční emoce, než byly u nás. Sparta ví, že musí a my víme, že strašně moc chceme. Myslím, že si každý pohlídá emoce a zápas bude disciplinovaný." Tak já zkusím číst mezi řádky: "Ten zalezlý a opatrný hokej nám moc vyhovuje a Sparta ho neumí. Takhle bychom na ně mohli vlítnout, dát první gól a doplácat to k výhře bez většího úsilí." Uvidíme, jestli mu to zase sežereme, stejně jako ve druhém zápase, kdy prohlásil, že do tolika šancí Spartu nepustí, tak se naši hráči ani nenamáhali zbytečně jezdit přes celé hřiště.

Sparta aktuálně nemá moc zbraní, které by v play-off mohla nabídnout, jednou z mála je rychlost. Pokud budou hráči jako Řepík, Pech, Vrána (i když ten asi dostane káru), Klimek lítat do libereckého bloku (pozor, držet puk, ne nahazovat nebo protečovávat !) a snažit se prodrat individuálně, budou z toho fauly, třeba tři za zápas, ale budou. Anebo projedou, což by bylo ještě lepší. Je tam nebezpečí stromu, ale tihle kluci jsou na to snad dost zkušení a technicky vyspělí. A play-off je o sebeobětování. Kombinačně to bohužel zřejmě nepůjde, protože přesnost kombinace je žalostná a to se asi ze dne na den nezlepší. Aby se udrželi hráči v tempu, je potřeba buď zkrátit intervaly střídání, nebo - a to bych zkusil - hrát na tři útoky. Ne celý zápas, ale aspoň to zkusit - teď už se není na co šetřit. Musíme začít útočníky Liberce (a zejména tvůrce hry) řezat, nesmí mít ani chvilku klidu a musí se bát podívat dolů na puk. V obraně potřebujeme hrát aktivněji, víc na riziko - možná nás rozeberou a možná se dostaneme do přečíslení. Pokud si pamatujete přesilovky, my je hrajeme namačkaní na mantinelech a modré, zatímco Liberečtí hráči jsou dva metry hluboko ve třetině a střílejí v podstatě z konce kruhů. Beci musí víc podpořit útočníky po získání puku u nás - takhle vznikají přečíslení. Že to bude hokej nahoru dolů nám nevadí, tam máme větší šance než v přetlačované, to ukázaly první dvě otevřené třetiny v Liberci. Liberečtí totiž pro svoje góly potřebují plno lidí před bránou a dorážky, jakmile gólman soupeře vidí, už to taková sláva není. Když už budeme ve třetině a bude tam plno, nebát se nahazovat puky na bránu, ono se to při dostatečném počtu pokusů od nějaké brusle aspoň jednou odrazí dobře. Klíčem je dosáhnout otevřenějšího hokeje, kde se můžeme prosadit svou rychlostí. Liberec se tomu samozřejmě bude všemi možnými prostředky bránit, ale už by to nemělo být tak jako v Liberci, kdy jsme jim v tom šli naproti. Budou nás dál hitovat, provokovat a šermovat s hokejkami, v čemž jsou lepší. Předpokládám, že Pešán pošle Vlacha, aby některého hráče seřezal (a obávám se, že na něj nikdo nemá) - a Vrána mu k tomu dal dobrý důvod. Nesmíme jim na tuhle hru přistoupit a místo toho lítat, až se jim budou točit hlavy. Osobně nevidím jinou taktickou cestu, jak na ně, ale třeba nás trenéři mile překvapí. Samozřejmě hodně bude záležet i na odhodlání hráčů a tady tak nějak nevím, jak z nich sklepat to zkopytění. Padlo tady, že Sparta nemá psychologa - to je naprosto neoddiskutovatelný úkol pro příští ročník. Trenér sice má být i psychologem, ale mnohem lepší myslím bude, když část práce přenechá školeným odborníkům.

Aby to nevypadalo, že jsem optimista - to rozhodně nejsem - ale pokud už máme prohrát, tak ať to není s pěti střeleckými pokusy. Poučili se jiní, můžeme se poučit taky. A když to nevyjde, tak se do toho pekla dostaneme aspoň na pěkném koni. "

Pět střeleckých pokusů to nebylo, ale hrůza zůstala stejná. .................. Hele, já tě tu už pár dní sleduju :-D , nejseš ty náhodou Megakeckův pokrevní bratr???? To tapetářství by tomu napovídalo. :-D :-D :-D

+1
527.jpg
Mrazík +909
09.03.18 v 20:43

Bída, děs a utrpení. Ne, že by se nesnažili, ale to je trochu málo. Celý 4 vstřelený góly za tři zápasy, to není ani tristní, to je příšerný. ... Ten tým je totálně v ***i a je jedině dobře, že tohle utrpení dneska skončí. Něco tak hroznýho jsem v podání Sparty dlouho neviděl a směle to překonává i loňské vyřazení s Kometou.

:-! :-! :-!

+1
527.jpg
Mrazík +909
07.03.18 v 20:31

reakce na David14Fabian: ,,Spartu... hele já to chápu co tím myslíte ale já si myslím že..." zobrazit příspěvekSpartu... hele já to chápu co tím myslíte ale já si myslím že Břizu hlavně zajímá jestli se zvedne průměr po tom co rozdá lístky a jestli jsou sponzoři dostatečně spokojeni s umístěním reklamy... to jestli tam jsou fanoušci nebo ne to ho nezajímá... to je můj názor"

Jasně, co jsem taky mohl čekat za jinou odpověď. .......... na blbou otázku .........

*VYKULENY* *VYKULENY*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Facebook SHS

Přidejte si nás na Facebooku

Následující zápasy

  Kalendář akcí

  <<03 / 2018>>
  Po
  Út
  St
  Čt
  So
  Ne
   
   
   
  1
  3
  5
  8
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   

  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů

  Přihlásit se

  Login:

  Heslo: