Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
273.jpg
Gapin +2391
Včera v 14:30:24

reakce na Mandor: ,,Moc hezky napsané, já bych k tomu jen dodal maličkost. Na..." zobrazit příspěvekMoc hezky napsané, já bych k tomu jen dodal maličkost. Na Radiožurnálu jsem poslouchal rozhovor s Tomáškem. Řekl, že jsme v podstatě sehráli vynikající zápas, pro dnešek nic měnit nebudeme, budeme hrát stále stejně a doufáme, že se vrátíme k rozhodujícímu zápasu do Prahy.
Když jsem tohle slyšel, málem jsem naboural. Jsem večer v práci a vůbec nevím jestli mám chuť a odvahu to pustit v telce. S tímhle přístupem je to spíš depresivní....

Vzkaz pro hráče, možná jste hráli hezký hokej na který se dá koukat v základní části. Ale tohle je play off a tady je to úplně k ničemu "

Tak zrovna Tomášek by si to měl asi přebrat trochu v hlavě. Protože buď už má podepsáno někde jinde a pokud ne, tak za ty svoje neviditelný výkony v celý sérii, se mu nějaký exkluzivní nabídky zrovna nepohrnou.

+3
273.jpg
Gapin +2391
Včera v 12:36:31

Hm jako z ní to hezky, dát jim tři góly, přidat morál, tvořivost, rychlost.

Vím úplně přesně jak to bude vypadat. Nastoupí k tomu při***ý stejně, tak jako vždycky, když jsme tam jeli v podobný situaci.
K tomu se přidá hovado jako Hradil nebo Hribik, kdy si díky neznalosti pravidel vymyslí svoje vlastní, zbytek už se pak odklouže, vyfasujem bůra a pojedeme domů.

+1
273.jpg
Gapin +2391
27.03.23 v 12:14

reakce na chuli: ,,Dovolím si jisté srovnání s ACS - 9 let jsme hráli mr*ku ,byli..." zobrazit příspěvekDovolím si jisté srovnání s ACS - 9 let jsme hráli mr*ku ,byli jsme pro *** celé Republice a hlavně cirkusákům z druhého břehu. Pak se vedení a Daniel chytili za nos,přivedli ty správné hráče, přivedli správného trenéra ,který změnil mentalitu a najednou jsme stáhli 5ti bodovou ztrátu na Slávii a už jsme kandidát na titul a klauni z Edenu se nás bojí ... Najednou to jde ....tak proč to nejde i jinde? .. *SALA* "

Hele kdybych tě neznal, tak bych o tobě řek že musíš bejt sjetej jak dělo.
Takhle naivní příspěvek jsem fakt hodně dlouho nečetl. Podívej se co hraje Plzeň a Slavie. Kdyby hráli alespoň polovinu z toho co na podzim, tak jsme opět bezpečně třetí. A že by se ten brněnskej pochcánek chytnul za rypák? To dřív jalovice podojí a HCS udělá titul.

+1
273.jpg
Gapin +2391
26.03.23 v 18:02

Tvl tenhle styl hokeje a takhle slabej Třinec by vyřadilo i Kladno.
Holt budem doufat v 17tý díl.

+2
273.jpg
Gapin +2391
26.03.23 v 17:11

Tak Hribik klasicky nezklamal. Ten musel dostat z Třince dobrý notičky.

+1
273.jpg
Gapin +2391
23.03.23 v 19:35

Nejmodernější hala v ČR. No možná v Polsku.
Tohle je jasnej úmysl, když neumí udělat led, kontumace a nazdar.
V O2 Aréně je kolikrát vedro, že mají ženský mastný rodidla a hraje se bez problémů.
Ale to je furt problém Vary, Olomouc, Brno...
Hovno že šetří na chlazení, ty jelita s tou rolbou to dělají schválně.

+4
273.jpg
Gapin +2391
21.03.23 v 11:50

reakce na Dolikus: ,,Nechtěl jsem ho zmiňovat..ptz bych se akorát zase ***:-U..." zobrazit příspěvekNechtěl jsem ho zmiňovat..ptz bych se akorát zase *** :-U
Na začátku sezóny jsem si rikal, ze se Sparta měla pokusit o jednoho z dvojice Musil,Kundratek. Jo, taky asi žádná sláva ale do té naši obrany bruslařů to někoho podobného chtelo. Nepotrebuju od obránců pokaždé 20 bodu..když si vzpomenu,jak nás včera kolem té 50 minuty tam zamkli..tohle jsem nevidel celou sezónu. Proč do***e zrovna teď. Máme nejlepšího trenéra co se tyče defenzívy, nechci věřit tomu, ze se to zas posere."

Kolem ty 50 minuty nás zamkli, protože jsme nebyli schopný vyhodit puk, aby jsme alespoň někoho vystřídali. Třinec si v pohodě stih prostřídat pár hráčů a pak už jenom čekáš jak rychle dostaneš gól, protože ty hráči už pak nemají sílu na nic.

+1
273.jpg
Gapin +2391
19.03.23 v 17:39

By jim Hořák s Hansem měli tvrdě natlouct do palic, že hrát dvě třetiny nestačí. Zbytečný drama, který jsme jim umožnili jen svojí lemplovšťinou.
Kdyby ty dřeváci dali čtvrtej pátej gol, tak bylo vyřešeno. Ale to by jsme nebyli holt my.

Ale nic, dnes je dnes a máme první bod.
Soustředit se na zítra, protože doma se musí vyhrávat.

+3
273.jpg
Gapin +2391
17.03.23 v 09:26

Asi tak. Chtěl jsem to napsat už včera. Ta angličtina v tom nemá logiku. Kdyby to bylo k CHL, tak jo, to nemá chybu.

+1
273.jpg
Gapin +2391
15.03.23 v 09:30

reakce na fandaFanda: ,,Jsem psal, ze je super, ze nejsme prvni, protoze nic proti Olmiku jako..." zobrazit příspěvekJsem psal, ze je super, ze nejsme prvni, protoze nic proti Olmiku jako takovemu, ale za soupere bych je nechtel, oproti tomu Trinec nezni jako sprosty slovo *NE* pac ty se aspon snazi hrat hokej *ANO*
PS: a co kdybys sazel na to, ze Slunce nevyjde? *OK* "

Žádnej ofenzivní hokej bych nečekal. Proti Litvínovu hráli buzerantskej hokej a mají na lavičce Motáka. Někde jsem četl nadpis, že se dokonce zkouknul v bránícím stylu Zlína.
Takže nějaký pěkný hokeje nás nečekají. Ale to už je jedno playoff se na krásu nehraje.

+2
273.jpg
Gapin +2391
14.03.23 v 15:14

reakce na Schaschek: ,,Jako jo, beru to. Mám sám kamarády s permicí na základní část..." zobrazit příspěvekJako jo, beru to. Mám sám kamarády s permicí na základní část (na sezení) a řekli si, že cena je na ČF šílená a že si počkají do další fáze. Na jednu stranu to chápu, na druhou stranu mě to vnitřně dost mrzí, protože vidlák co sem přijede ty peníze prostě obětuje a pak se zase lidi hrozně diví, proč jsou fanoušci hostů rozeseti po celé hale. Je to play off, vrchol sezóny, co člověk může chtít víc. Ale jo beru, že dneska je prostě drahý úplně všechno a jsou lidi, kteří prostě nevyjdou a musí si pak vybírat kdy (a jestli vůbec) do haly přijdou."

Já to zase spíš moc neberu. Jasně chápu že je drahý úplně všechno, ale zase ten kdo nemá permici, tak na ZČ jde jen občas a tím spíš by když mu to vyjde na playoff tak ty peníze za to dát. Druhá věc je co pro člověka znamená, že je to přepálený.
Jakou představu o ceně na čtvrtfinále máte? 200 nebo 300? Nebo že by místo nynějších 540 to stálo 440? To ta stovka je takovej rozdíl, zvlášť když opět někdo půjde jenom na nějakej zápas? Tohle beru u studentů nebo náctiletých, ale ne u člověka, kterej vydělává peníze.
Že k tomu musí člověk něco konzumovat, je už na každým. Byť sám říkám, že si v hale nic nedám, stejně si tu břečku koupím. Ale podmiňovat to, že si na hokeji musím dát pivo a pak tam vlastně nemůžu jít, protože je to pro mě drahý, je trochu nesmysl.

+1
273.jpg
Gapin +2391
09.03.23 v 09:02

reakce na MartinMegadeth: ,,Úplně nevím jestli je O2 aréna tak moc zakletá pro domácí..." zobrazit příspěvekÚplně nevím jestli je O2 aréna tak moc zakletá pro domácí týmy, když v ní Slávie oslavila svůj historicky druhý (a taky určitě na dlouho poslední) extraligový titul. I když až na třetí pokus. Je fakt, že my jsme v Holešovicích byli doma, což v O2 aréně stoprocentně nejsme. Vůbec nechci iniciovat diskuse jestli jsme se měli stěhovat, proč jsme se stěhovali a co jsme tím získali nebo ztratili, o tom se tady mockrát popsala hezká řádka stránek. Nicméně když jsme hráli ve Sportovní hale, kde se také kluziště zužovalo, tak jsme tam i trénovali, zatímco od přestěhování v jedné hale hrajeme a ve druhé máme tréninkovou základnu, což považuji oproti extraligové konkurenci za značné znevýhodnění. Se šíří kluziště ve Sportovní hale souhlasím, ale obávám se že i kdyby klub hypoteticky zůstal v Holešovicích opakovanému zúžení by se nevyhnul. Je to takový z mého hlediska dost pitomý a bohužel celoevropský trend nahrávající v extralize prasobetonářům typu Olomouce. :-! Na zranění jsme párkrát v sezóně dojeli a v ročníku 1996/97 nás dostala epidemie úplavice, kterou si tým přivezl někdy začátkem října ze zápasu EHL v Moskvě, pravděpodobně ze závadné vody. Přes dva týdny jsme stáli, klub byl v karanténě, akorát musel odehrát utkání ve Vítkovicích, neboť zakomplexovaný idiot Černík nepřistoupil na odložení zápasu. Po výhře 3:0 měl aspoň pocit blaha v mezinoží. V plné polní jsme nastoupili po karanténě proti Jihlavě a smetli jsme ji 10:2. (Určitě jsme tehdy nenastoupili s juniory.) Něco jsme museli dohrávat, do toho zápasy EHL, kde jsme postoupili do Final Four v Turku, a program byl nahuštěný. Ono to nějakou dobu vypadalo, že nás úplavice nepoznamenala, ale ke konci sezóny se ukázalo, že řadě hráčů vzala dost z toho co v létě natrénovali na fyzičce a v play-off už síly chyběly. Ve čtvrtfinále jsme ještě silou vůle udolali Motor, který nám v rozhodujícím utkání za jasného stavu 4:0 zranil pět nebo šest hráčů včetně Langa nebo Potajčuka, a pak jsme v semifinále na Vítkovice absolutně neměli. Řada hráčů tahala nohy, ale už neměla z čeho brát, to bylo vidět. Muselo zaskočit a vypomoci mládí. Úplavice nejvíc zamávala s Norem Schistaadem, což měla být brankářská jednička. A ten si ke vší smůle těsně před play-off zlomil prst na ruce s lapačkou. Nevím s odstupem času jestli si to pamatuji přesně, ale on chtěl chytat, tak to v klubu neřekl. A pak dostával na lapačku dost laciné góly, čimž se to proláklo. Tehdejší kádr si zasloužil absolutorium, že v sérii o bronz dokázal dvakrát porazit Pardubice. Na rozdíl od jiných ročníků ve druhé půlce devadesátek tenkrát byl bronz fakt maximum, možná i víc než maximum. *BRAVO* Řepku jsem měl v době aktivní hráčské kariéry ve Spartě rád. Byl to pošuk: pokud něco nesnáším, tak to je rybí krev bez emocí, čehož on byl pravý opak. A nutno dodat, že si dlouho držel vysokou výkonnost. Jeho negativy byly občasné blikance, ale po pravdě kromě toho vyloučení s Bestou jsem stál vždy na jeho straně. I po tom co předvedl o pár měsíců dřív v Teplicích: jak ho chytil amok a mezi jiným málem roztřískal kameru ČT. Nepochybně to tenkrát přehnal, ale sudí byl z.m.r.d co Spartu několikrát v zápase záměrně poškodil. De facto to všechno spískal, navíc se tam z lavičky předvedl v úžasném světle tehdejší hráč Sparty Martin Abrahám a další šílený poděs, ale řešil se jen Řepka. Klidně přiznám, že mám doma zasklený jeho dres s věnováním. Ale taky zároveň musím dodat, že po jeho odchodu ze Sparty se z Řepky stalo příšerné howado. Měl pravdu, když mockrát mluvil v průběhu kariéry, že ta až skončí tak to pro něj bude polosmrt. On byl přesně typ člověka co když nemá pevný řád a disciplínu, tak se z něj stane neřízená střela náchylná na průšvihy všeho druhu. *MIMO* "

Já Řepku měl taky v dost velký oblibě, když hrál ve Spartě.
Dokonce jsem oproti ostatním, toleroval i ty jeho blikance. Aspoň na něm bylo vidět, že to má v srdci a že na to hřiště jde vyhrát a ne jen kopat do balónu.
Překous sem i že díky jeho blikancům jsme tenkrát přišli o titul, jak jsi tu zmiňoval. Nebo že dokázal potopit i nároďák.
Tohle ale všechno skončilo když přestal hrát a začal se spíše starat o to, aby byl na prvních stránkách bulváru. Sice už by se asi veřejně komentovat, protože se z něj stal obyčejnej smrtelník a nikoho už skoro nezajímá, ale po fotbalovým konci se z něj stalo normální hovado.

273.jpg
Gapin +2391
09.03.23 v 08:52

reakce na gulbis: ,,Takhle, porazit musíme každého, pokud chceme pohár, ale..." zobrazit příspěvekTakhle, porazit musíme každého, pokud chceme pohár, ale objektivně je pro nás určitě lepší soupeř aktuální Třinec než aktuální Brno, tím jsem si jistej."

Stojí to oboje za hovno. Bych se po těch debilních covidovejch letech rád někam vydal na výjezd a když už to vypadá, že by mi to i časově mohlo vyjít, tak je to zase buď Třinec nebo Brno, pořád dokola.

273.jpg
Gapin +2391
08.03.23 v 14:39

Liberec x Plzeň 3:2
Třinec x Litvínov 3:0
Kometa x Boleslav 3:1
Olomouc x Vary 3:2

273.jpg
Gapin +2391
07.03.23 v 15:38

reakce na chuli: ,,*kdysy"

No tím si to vylepšil :-D :-D :-D

+3
273.jpg
Gapin +2391
07.03.23 v 07:12

reakce na Vena: ,,Navíc by to pomohlo separovat hosty, hlavně ty problemový. Ale..." zobrazit příspěvekNavíc by to pomohlo separovat hosty, hlavně ty problemový. Ale bohužel to je utopie. Pochcaný O2 nedělá ani navýšení sekuritky na problémový zápasy. Hlavně že nedávno řešily pivní sprchu z našeho kotle...Minulý rok se myslím dělal nějaký průzkum a pochybuju, že si něco vzali k srdci. Snad se jen míň topí, ale to bude kvůli cenám za energie."

To že se míň topí je jedno z letošních pozitiv. A ta tam jsou kecy z údržby O2 areny že ta hala musí bezpodmínečně pracovat s určitou teplotou a tlakem vzduchu.
Ty řeči okolo lístků a času začátku taky nechápu.
Jasný, připomínky ke mě si "někteří" nechte :-D Na halu koukám v práci z okna a domu to mám 15 minut.
Ale stěžovat si při play-off, tak snad když na ten hokej chci tak se podle toho zařídím.
To mi přijde stejně úsměvný, jako když si někdo stěžuje na cenu a pak na ten hokej kouká v hospodě a před sebou má lístek s deseti pivama, pěti panákama a krabkou cigaret k tomu.

+2
273.jpg
Gapin +2391
05.03.23 v 07:59

reakce na karlos: ,,Zdá se mi, že kopačky převzali formu od hokejek*THUMBSUP* Takhle..." zobrazit příspěvekZdá se mi, že kopačky převzali formu od hokejek *THUMBSUP* Takhle dominantní a suverénní fotbalovou Spartu jsem dlouho neviděl *THISISSPARTA* Věřím, že se k těmto výkonům vrátíme opět i my v play off *SALA* *SALA* "

Tak já bych to asi nenazýval dominancí, ono by nemělo být měřítko týmy jako marný Teplice nebo sestavou vybrakovanej Jablonec. Ukáže se hned příští týden na Baníku.

273.jpg
Gapin +2391
04.03.23 v 01:30

reakce na Schaschek: ,,Marcel není hokejista, spíš boxer na bruslích."

S vypatlanou hlavou. Tak je z Plzně, co jinýho od něj čekat.

+1
273.jpg
Gapin +2391
28.02.23 v 22:01

Tak druhý bejt evidentně nechceme. Olomouc sem přijede bez jedenácti hráčů, k tomu přidá ten svůj buzerantskej hokej a zase jsme pak úplně jalový.
Chápu že něco je příprava na playoff, ale odehrát to bez nasazení, s tím že si nedáme přihrávku, puky nám skáčou na hokejce jak někde v přípravce, to jestli chtějí maskovat to co budem v playoff hrát, tak se jim to daří. Přesilovky opět nic, až musí přijít Řepík a známý vzorec. Tohle byl nejhorší výkon od dob Patery.
Všichni vědí s čím sem Olomouc přijede,, ale pořád není nikdo nic schopnej proti tomu vymyslet.
Myslel sem, že Švéd na lavičce, bude schopnej proti tomu něco vymyslet. Aspoň má nad čím premejšlet.

+2
273.jpg
Gapin +2391
28.02.23 v 10:44

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, se včerejší výhrou nad Třincem jsem velice..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, se včerejší výhrou nad Třincem jsem velice spokojen. Šlonzákům jsme dali pěkně pojíst vlastní medicíny, což jak jsem viděl třeba na Kacetlovi jim moc nevonělo. *FUCKU* Za mně výborný taktický výkon od chvíle kdy jsme šli do dvougólového vedení. Vzadu jsme hráli maximálně jednoduše, puk okamžitě vyhazovali do středního pásma a hrozili nebezpečnými brejky. Škoda, že jsme nepřidali dřív čtvrtý gól, ideálně ještě během druhé třetiny nebo neměl víc štěstí Kašička hned po druhé inkasované brance. Jestli si dobře vybavuji, pár vteřin po té trefil tyčku. Souhlasím, že co je v pořádku, hraje luxusně. Pokud mu vydrží zdraví, může být do vyřazovacích bojů naším Faktorem X.
Pokud bych měl nějakou výhradu ke včerejšímu výkonu, pak jsou to přesilovky. Na těch je nezbytné zapracovat: podrobně to už dopoledne rozebral pan kvcr, takže to nebudu zbytečně opakovat. Včera jsme měli možnost ve třetí třetině dvakrát při přesilové hře, které budou hrát klíčovou roli v play-off, rozhodnout. To se nám nepovedlo a mohlo se nám to do závěru zápasu vymstít. Nicméně spokojenost převládá. Už jen proto, že po loňské bilanci čtyř porážek z pěti zápasů jsme v letošním ročníku Třinci v Praze nepustili ani bod! *BOXER* *BOXER* *BOXER* "

U těch přesilovek mi přijde, že zkouší pořád nějakou variantu bez Řepíka a pořád to nejde dát dohromady. Protože ta varianta s Řepíkem kdy tam sjíždí na levý kruh a střílí a dal z toho snad čtyři goly za sebou už byla tak profláknutá, že jí asi už nechtěj ukazovat.

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<03 / 2023>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
1
2
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
21
22
25
27
29
30
31