Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Anguilla +45
10.03.18 v 15:52

reakce na MartinMegadeth: ,,Tome, věř mi, že včera jsem si včera nalil tolik čisté vodky..." zobrazit příspěvekTome, věř mi, že včera jsem si včera nalil tolik čisté vodky jako soudruh Leonid Brežněv při sjezdu ÚV KSSS. *OCHLASTOVE* Aspoň v mém případě není tak jednoduché se od Sparty odstřihnout. Když omezím návštěvy, stejně doma koukám na hokejku, vztekám se a trpím, pokud vidím co jsem viděl před rokem proti Brnu, vesměs celou letošní základní část nebo teď v předkole proti Liberci. Je to součást mého života. Mockrát mě v životě Sparta zvedla, když se mi moc nedařilo nebo jsem měl nějakou krizi. Třeba nikdy nezapomenu na rok 2006, to jsem se v lednu rozvedl a bylo tak nějak všechno k prdu. Ale svezl jsem se té úžasné euforii s hokejovou Spartou, která skončila nezapomenutelnou finálovou sérií proti Slávii. Nastartovalo mě to a dostalo úplně novou energii. Díky Spartě jsem poznal pár opravdových přátel na celý život. Užili jsme si druhou půlku osmdesátek, s fotbalem to začalo už o pár let dřív, devadesátky a ještě období po přelomu tisíciletí. Teď poslední dekádu je to spíš prokletí. Taky si říkám, že se odstřihnu a budu věnovat pozornost víc jinam, ale není to tak snadné udělat jako říct. *FUCKU* Na nižší soutěže chodím spíš v Praze. Do jižních Čech jezdím hlavně relaxovat kvůli přírodě, památkám a celkové pohodě, protože tam život tak nějak plyne v úplně jiném tempu. Vyrazit si na jih vnímám pokaždé jako balzám na duši. *THUMBSUP* "

A kam jezdíš? Já to znám v okolo Blatné..

otaznik2
Anguilla +45
03.03.18 v 15:52

reakce na MartinMegadeth: ,,Kamaráde, nestěžuj si. Pálilo Tě dobré bydlo u žiraf a šel jsi..." zobrazit příspěvekKamaráde, nestěžuj si. Pálilo Tě dobré bydlo u žiraf a šel jsi za lepším. *BRAVO* A co se týká Tvé kritiky Jany Niklové. Každý máme svůj vkus, já si vzhledově ideální roštěnku představuji jinak, byť Niklová je dle mého názoru sympatická baba. Profesně proti ní nemám námitky. Profesně mám zásadní námitky proti zoufalé Darině Vymětalíkové, která neumí položit smysluplný dotaz ani není schopna vést rozhovor. V čem souhlasím, že Hanka Ježková byla opravdu pěkná baba a že profesně neměla, nemá a asi dlouho mít nebude konkurenci mezi ostatními reportérkami. Ta holka evidentně četla odbornou literaturu o hokeji, vzdělávala se a ještě se uměla smysluplně zeptat jak hokejistů tak trenérů. A souhlasit budu i s Pernickou. Ta se mi fakt nelíbí a profesně je to tragédie. Pokud ona byla nejlepší, pak bych chtěl vidět nejhorší z konkurzu ostravské redakce sportu na hokejovou reportérku. *FUCKU* "

To bý mě zajimalo co se s ni stalo divil bých se že se se svýma znalostma nevýloupla někde u konkurence mýslim Ježkovou :-D

otaznik3
Anguilla +45
03.03.18 v 15:47

reakce na loupák: ,,Hele já tedy nejsem z těch kdo by někoho urážel kvůli tomu jak..." zobrazit příspěvekHele já tedy nejsem z těch kdo by někoho urážel kvůli tomu jak vypadá, taky mám doma zrcadlo, ale než napíšeš takovouhle sračku, podívej se doma do toho zrcadla alespoň 2x. "

taký nejsem zrovna dvakrat krasnej stejne jako jini jen prostě mě se třeba libila Hana Ježkova než tý dvě zminovane :-D

otaznik4
Anguilla +45
03.03.18 v 11:24

reakce na karlos: ,,Já když chci vidět hezký holky, tak se určitě nebudu dívat na..." zobrazit příspěvekJá když chci vidět hezký holky, tak se určitě nebudu dívat na extraligu *MIMO* Na to jsou jiné pořady *KSICHT* "

To sou ale kdýž koukam na hokej ci fotbal tak chi abý třeba slečný pěkně výpadali a kdýž tomu rozumi tak je to suupeer

otaznik5
Anguilla +45
03.03.18 v 11:18

reakce na Medvěd: ,,Pane Anguillo, nepřeháníte to trochu? Janu N. znám už docela..." zobrazit příspěvekPane Anguillo, nepřeháníte to trochu? Janu N. znám už docela dlouho - je to moje kolegyně a troufnu si říct kamarádka. Znám ji jako inteligentní, sympatickou ženskou a respektovanou reportérku (její znalosti nejen o hokeji, florbalu ale také třeba o motosportu by jí mnozí mohli závidět). To jak vypadáme a jak komu připadáme je subjektivní, mně Jana jako "prasečí ksicht" rozhodně nepřipadá. Pokud se vám paní reportérka nelíbí a připadá vám důležité tuto informaci předat ostatním, zvolte slušnější formu.
Ostatním se omlouvám za tuhle svoji reakci, ale jsem zvyklý zastávat se přátel."

Jo je to mozne kazdy mame sve kamarady a jiny vkus ale omlouvam se od te doby co odesla Hana Jezkova dle meho neni ct schopna zajistit hezci reporterku a to nejsem jediny v mem okoli je to same

otaznik6
Anguilla +45
03.03.18 v 09:15

reakce na karlos: ,,Já asi půjdu se svým názorem proti proudu. Včera jsem v první..." zobrazit příspěvekJá asi půjdu se svým názorem proti proudu. Včera jsem v první třetině viděl úplně stejné klouzání jako proti Olomouci ve druhé a třetí třetině. Sice jsme dali 6 gólů, ale 3 z nich po obrovských chybách hostů a 2 si za rámeček nedají jejich golmani. Využili jsme díky chybě i přesilovku, ale ty ostatní přesilovky stály totálně za h.o.w.n.o. Celkově mi to přišlo takový leklý, nasazení jako v zápase se Zlínem ani omylem. První střela šla na bránu až někdy v 8 minutě, Sami opět předvedl několik dobrých zákroků. Včera jsem zkrátka neviděl nic, co by mě mělo naplnit optimismem do předkola. Snad jen opravdu věřit, že z nich spadne deka a půjde to. V předkole máme na to vyřadit kohokoli z možné trojice a pak by se vidělo. Každopádně tenhle výkon, jaký jsme předvedli proti Boleslavi nemůže na předkolo absolutně stačit.
Jsem rád, že se podařilo odvrátit hrozbu play outu a sezóna je z části zachráněna. I když je fakt, že před sezónou bych nevěřil, že se budeme radovat z 10. místa. "

To mě se to celkem libilo teda až na obranu...Ta je šilena ale tempo lekle to se mi teda nezdalo :-)

otaznik7
Anguilla +45
03.03.18 v 09:14

Je to tam super a ted se děj vule boži! A Repik super ten se fakt snaži).Koukal sem ted rano na zaznam Ct to dela super jediný co mě sere je že jako reporterku tam davaj furt Darinu a nebo praseči ksicht Niklovou to nemaj hezči redaktorký samozřejmě maji a nechapu proč je Zaruba ignoruje kdýž ke všemu tam sere jeste tu šeredu Pernickou..

otaznik8
Anguilla +45
02.03.18 v 16:14

reakce na MartinMegadeth: ,,Než se odeberu z kanceláře do baru, abych snad od druhé třetiny..." zobrazit příspěvekNež se odeberu z kanceláře do baru, abych snad od druhé třetiny mohl sledovat dnešní boj Sparty o předkolo, tak to zkusím nasázet přesně podle tvé téměř geniální teorie. Jen tak ze srandy za dvacku nebo tři pětky. *HAHA* Musím přiznat, že mě rozčilují všechny úvahy na téma, že když Chomutov dnes ve Zlíně prohraje v šedesáti minutách, Spartě bude stačit na předkolo bod a podobné kombinace. Dneska je prostě potřeba vyhrát za 3 body nad Mladou Boleslaví a na všechno ostatní se vy**at! *NAPR**** "

Jak ja vam panove zavidim,ja jdu v pet na nočni tak uvidim hovno a leda si přečtu výsledek v noci na mobilu a nebo rano si zapas pustim na dobrou noc :-D

otaznik9
Anguilla +45
24.02.18 v 17:41

Ted Drchal to dostal od Stanciua pekne!! :-)

otaznik10
Anguilla +45
24.02.18 v 15:32

Snad Pesan misto Jandače..

otaznik11
Anguilla +45
24.02.18 v 15:27

reakce na MartinMegadeth: ,,Tak to zase prrr, kamarade! Ja ho ve Sparte zpatky nechci! *NA**** ..." zobrazit příspěvekTak to zase prrr, kamarade! Ja ho ve Sparte zpatky nechci! *NAPR**** Jednak netusim kdo by jiny v extralize po Pepkovi z Lodenice touzil. Snad jen v Motoru na nej radi vzpominaji. Druhak ne uplne verim povidackam o zajmu klubu z KHL. Nevim ktery z oligarchu by touzil po trenerovi, jehoz nejvetsim kamaradem v play-off je pan neuspech. *FUCKU* "

Ja taký nee a v narodaku už vubeec :-O

otaznik12
Anguilla +45
24.02.18 v 14:53

Muze mi nekdo řict proc Robertek tolik onanuje nad Cervenkou?

otaznik13
Anguilla +45
24.02.18 v 14:39

Jandaci tahni už konečne od narodaku!

otaznik14
Anguilla +45
24.02.18 v 14:35

reakce na Markus: ,,V týhle třetině už mi to přijde odevzdaný... "

To je totalně v hajzlu nechapu proč se na to výsrali..

otaznik15
Anguilla +45
24.02.18 v 14:34

Hokej je hruza neda se na to divat zas rohý a podobně..

otaznik16
Anguilla +45
24.02.18 v 13:38

A hokej je v ***i... :-(

otaznik17
Anguilla +45
24.02.18 v 13:02

Ted sem zvědavej na hokejký..

otaznik18
Anguilla +45
24.02.18 v 13:00

reakce na SpartaCorps: ,,Ester je neskutečná, úžasná, nejlepší! A hokej by zvládla taky..." zobrazit příspěvekEster je neskutečná, úžasná, nejlepší! A hokej by zvládla taky "

To ano před ní klobouček) *BRAVO*

otaznik19
Anguilla +45
23.02.18 v 15:03

reakce na karlos: ,,Jen ať tam Jandač zůstane*METAL* *METAL* "

Nee on celou repre zmrvi ale kdo misto něho?

otaznik20
Anguilla +45
23.02.18 v 14:33

reakce na Gapin: ,,:-D :-D :-D :-D ted nevim jestli si koukal na repre nebo kdyz si..." zobrazit příspěvek :-D :-D :-D :-D ted nevim jestli si koukal na repre nebo kdyz si odmyslim toho Cervenku tak na nejakej zapas Sparty z prubehu cca sedmi let zpet :-D :-D "

Mas pravdu přesna kopie ted bý měl Jandač čumet na Nemce jak se hraje hokej..

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Facebook SHS

Přidejte si nás na Facebooku

Následující zápasy

  Kalendář akcí

  <<03 / 2018>>
  Po
  Út
  St
  Čt
  So
  Ne
   
   
   
  1
  3
  5
  8
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   

  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů

  Přihlásit se

  Login:

  Heslo: