Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Anguilla +43
Včera v 12:35:02

To ano máš dobrou paměť ty dohrávky v pondělí sou super i teď a kdyby byli jako pro dojizdejici od čtyř třeba tak ještě líp.. Jo a v neděli jak je hokej tři to mě také vyhovuje člověk je doma třeba v devět v deset a ne o půlnoci jak je to když hrají okolo seste :-D

otaznik2
Anguilla +43
12.12.17 v 21:23

reakce na frafont: ,,Milé kolego, když zařadíte rychlostní stupeň "hlemejžď..." zobrazit příspěvekMilé kolego, když zařadíte rychlostní stupeň "hlemejžď verze 2.0", tak se není čemu divit, že vám to ráčí ujet *KSICHT* "

Já sem na vlak dost rychlej

otaznik3
Anguilla +43
12.12.17 v 19:20

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobrý podvečer všem. Bohužel musím souhlasit. My si hrajeme na..." zobrazit příspěvekDobrý podvečer všem. Bohužel musím souhlasit. My si hrajeme na hokejový národ, Praha si hraje na hokejové město a nechala spadnout Štvanici. A se Sportovní halou to dopadne, pokud ještě nedojde k výraznému obratu kurzu z radnice, do dvaceti let stejně. Sparta oddalovala smrt té stavby dobrých patnáct, možná dvacet let. *NAPR**** Podle mého názoru se trochu přehání atmosféra ze Sportovní haly z posledních let. Možná to pramení z určité nostalgie. Poslední roky tam za moc nestála. Mám pocit, že takovou tu krásně nenávistnou atmosféru uměli Sparťani udělat naposledy v osmdesátkách nebo v devadesátkách a pak už to postupně uvadalo. Řekl bych, že dnešní čtyřicátníci a padesátníci byli poslední správní divočáci. Neumím si moc představit, že by dunělo poslední roky Holešovicemi nebo Libní třeba kdysi oblíbené Bij, bij a bij Slováka/Chachara/kohokoliv dalšího do hlavy! Už od přelomu století je to komornější a na Spartu začíná chodit "politicky korektnější" generace fanoušků. Ale poslední dekádu je ten zlom opravdu markantní a byl patrný už v Holešovicích. Východní tribuna to byla srágora v Holešovicích už poměrně záhy po posledním titulu. Tam chodili divní lidi, kteří se nechytali ani na tu slavnou spolupráci tribun s kotlem Spartaaa Prahaaa! *MIMO* Bývaly doby kdy 3-4 tisíce lidí i ve Sportovní hale uměli udělat rachot, ale to už je do starých pověstí sparťanských. O2 arénu rád nemám. Nechodím tam rád ani na koncerty a nenadchla mě ani atmosféra při MS v roce 2004 nebo 2015. Cirkus, pouť, komerční diskotéka, spousta světýlek, voloviny na kostce. První finále série 2006, které Sparta vyhrála na nájezdy jsem absolvoval přímo v O2 aréně v první řadě za sklem. A upřímně si pamatuji spíš na objímající se hloučky Sparťanů než na nějakou úžasnou atmosféru v celé hale. To ve Sportovní hale, když třetí zápas rozštípl Pepa Straka v prodloužený, ve čtvrtém Sparta obrátila skóre z 0:2 na 3:2 nebo v šestém šla za titulem, to byl jinačí rachot! *SMILESPA* "

Ja mam novou arenu rad za prve je to kousek od nadraži ¨Liben člověk je hned na vlaku a stiha vlaky ktere dřiv nestihal z Holešovic a nemusi stat nekde hodinu a čekat na vlak. Je tam přijemnejsi prostředsteředi a ne zima a sedačky ujdou...Na druhou stranu mě sere to hnusne pivo a podražene vstupne..

otaznik4
Anguilla +43
10.12.17 v 22:38

Teď moc nechodím jak slyším od vás stojí to za starou belu a pak vyhodit něco okolo petikila s bejt nastane to fakt nee.

otaznik5
Anguilla +43
07.12.17 v 12:46

reakce na prcekk: ,,A nyní jsi zaměstnán jako co? Mohu-li se optat? 8-) "

Někde v jiné firmě mimo obor :-D

otaznik6
Anguilla +43
07.12.17 v 12:14

reakce na Mrazík: ,,Nemele, on vyvíjí a testuje, na své osobě, nová krmiva pro..." zobrazit příspěvekNemele, on vyvíjí a testuje, na své osobě, nová krmiva pro žirafy a poslední várka se mu obzvláště vydařila.
*SMILESPA* "

To těžko asi sis nevšiml já už tam pár let nejsem :-D

otaznik7
Anguilla +43
07.12.17 v 08:39

Taky mě to napadlo jelikož blbe 02 přenáší ten podle mě nejlepší zápas a jelikož řekli že použiji jen jeden zápas za kolo tak je to jasné.. A taky o2 má jen tu techniku což nechápu to by byl problém zajistit techniku od někoho jiného?

otaznik8
Anguilla +43
06.12.17 v 15:14

reakce na Gapin: ,,Protoze se to nem vi :-D "

Spekulace či máš důkazy?

otaznik9
Anguilla +43
06.12.17 v 13:18

reakce na Schaschek: ,,Smoleňák do Hradce 8-) Jen ať si ho užijí. Doufám, že jim..." zobrazit příspěvekSmoleňák do Hradce 8-) Jen ať si ho užijí. Doufám, že jim ro***á kabinu :D "

Jak víš že rozesere kabinu? Já bych ho u nás zas chtěl..

otaznik10
Anguilla +43
03.12.17 v 21:42

Saponari se vraci do Norska!

otaznik11
Anguilla +43
01.12.17 v 23:51

Přišel sem do kotle před bitkou byla super škoda že mu ji Uher nenandal že začátku nás polokobyli přehrávali ale pak super škoda že sme nedali víc šanci ale je dobré že se trefil Hlína. Sparta

otaznik12
Anguilla +43
01.12.17 v 17:43

Tak jedu do Pardubic na Spartu a sem nasran vlak má zpoždění zřejmě projdu o první třetinu..

otaznik13
Anguilla +43
23.11.17 v 13:13

reakce na Mandor: ,,https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/pozor-pane-stramaccioni-fotbalova-..." zobrazit příspěvekwww.seznam.cz/zpravy…

Začíná se o tom mluvit vážně. "

To bylo bomba ale pochybuju :-D

otaznik14
Anguilla +43
08.10.17 v 22:17

reakce na Discosaurus: ,,Pánové nevim jak vy, ale já bych to viděl na Pana Říhu, snad co..." zobrazit příspěvekPánové nevim jak vy, ale já bych to viděl na Pana Říhu, snad co nejdříve *ZACHRANKA* "

Riha kdysi ve Sparte byl pokavad si to dobře pomatuju a nic moc?

otaznik15
Anguilla +43
02.10.17 v 18:40

reakce na MartinMegadeth: ,,Na to co se bude na Letné dít o reprezentační přestávce jsem..." zobrazit příspěvekNa to co se bude na Letné dít o reprezentační přestávce jsem velice žádostiv. A silně se obávám, že se dít dohromady nebude nic. Fešný, vždy navoněný, perfektně oblečený a zásadně stoický klidný Stramaccioni, ačkoliv už ze**al vážně co mohl, pokaždé sdělí, že z boje neutíká a že příští zápas to bude lepší. Kotalík jeho odvoláním dost reálně může ve Spartě podříznout větev sám sobě a dr. Křetínský má nebývalou tendenci naslouchat teoretikům bez praktických zkušeností i výsledků a tlučhubům. Stačí si promítnout koho pověřil vedením klubu a na jaké typy lidí sází. Navíc si bude muset přiznat, že vsadil na špatného koně a že v podstatě vyhodil půl miliardy českých korun do kanálu. A to pro něj nebude snadné. Navíc je otázkou kdyby našel odvahu k radikálnímu řešení a tento nesmyslný experiment konečně ukončil, co by bylo dál ?! Zase nějaká záplata jako byl Rada. Nic jiného nemá smysl. Když pověří hledáním nového trenéra tlučhubu jako je Kotalík tak ten zase přivede nějakého nýmanda. Nýmand těžko přivede fachmana. To je pořád dokola. *MIMO* *MIMO* *MIMO*
fotbal.idnes.cz/situ…"

Na FCB bylo neco o Pivarnikovi nevis neco o tom?

otaznik16
Anguilla +43
19.09.17 v 14:38

reakce na PLHA: ,,Tak jsem projevil velkou dávku hrdinství, hraničícího s nějakou..." zobrazit příspěvekTak jsem projevil velkou dávku hrdinství, hraničícího s nějakou úchylkou, a pustil jsem si záznamu CELÉ derby. Našeho roztomilého pizzaře od Kolosea se musím zeptat na několik PROČ:
1) PROČ v zápase ve kterém jde téměř o poslední naději zachránit sezonu postaví na post stopera dva hráče z nichž ani jeden stoper není ??? Na lavičce máme STOPERA Štětinu, kterému to sice taky moc nejde, ale je to silový hráč, který je schopen překopnout traverzu a sakra znepříjemnit život útočníkům soupeře.
2) PROČ hraje v základu M.Kadlec, který byl loni značně tragický a letos ješte neodehrál ani zápas???
3) PROČ za stavu 0:1 když posílá Lafatu do hry stahuje Rosického??? Má si snad Lafata sám sobě nahrát na gól ???
4.) PROČ po první žluté, kdy se Costa dostal do lehkého transu, na to nedokáže zareagovat a zklidnit ho, případně ho střídat.

Hráče, kteří si alespoň svou bojovností zaslouží nosit dres Sparty bych spočítal na prstech jedné ruky a to je na derby sakra málo.

Z chování kotle ( obzvláště skupin Falanga a Prague Boys) se mi chce blít. A to jsem se v 80. a 90. letech do kotle něco nachodil, ale tohle už je hodně za čarou napadat vlastní fanoušky to mi hlava nebere. *NAPR**** *NAPR**** *NAPR****

Spartě zdar"

Noo vcera sem.koukal.na.dohrano a co nekteri jak rikas.nenazyval.bych je fanousky to je mi.na zvraceni a nechapu to jak.nekdo.muze napadnout fanouska stejneho tymu?.

otaznik17
Anguilla +43
18.09.17 v 17:55

reakce na Schaschek: ,,Antoš? To je totální umrdanec. Ten by Spartu nepochválil ani kdyby..." zobrazit příspěvekAntoš? To je totální umrdanec. Ten by Spartu nepochválil ani kdyby hrála jak Češi v Naganu... :-! :-! :-! "

To jo když je evidentně fanoušek Slavie..

otaznik18
Anguilla +43
18.09.17 v 15:22

reakce na MartinMegadeth: ,,Hokejová Sparta včera v Plzni prohrála, ale byl to teprve čtvrtý..." zobrazit příspěvekHokejová Sparta včera v Plzni prohrála, ale byl to teprve čtvrtý extraligový zápas sezóny. A na rozdíl od výjezdu do Vítkovic to byla čestná porážka. Tady trpělivost, zatím důvěru a pochopení mám: brankáři jsou noví, půlka obrany je nová, tohle prostě čas chce, aby si to sedlo. Z nuly na sto by mančaft vyladil za jednu letní přípravu a začátek extraligy možná trenérský mág jakým byl dr. Wohl, ale spíš ve své éře než dnes. Co se mi nelíbilo a pro co tedy pochopení nemám byl přístup týmu v první třetině. Jarda Nedvěd má pravdu: soupeři Spartě nedarují nic zadarmo a hrát na plný ceres a rvát se o body se musí od prvního vhazování v utkání. Jinudy cesta k bodům nepovede. Věřím, že kdyby Sparta vlétla do první třetiny tak jako do té druhé, tak by z Plzně s prázdnou neodjela. Snad se z toho hráči poučí pro příští výjezdy do Hradce Králové a do Brna. Osobně obvykle bývám zkraje sezóny spokojen, když se vyhrává doma a občas se povede něco přivést i z venkovních kluzišť. Jenže zářiové rozlosování, kdy v Praze Sparta hraje jen dvakrát, vyloženě nutí tým uspět i venku, aby se nepropadl ke dnu tabulky a aby se zbytečně nepropadlo nervozitě. Los výjezdů Vítkovice, Plzeň, Hradec Králové a Brno je těžký los, nicméně za nulu by to být nemělo. Ze zbývajících dvou výjezdů by to chtělo aspoň jednou vyhrát. *VYHLIZI* Sparta dostává na můj vkus strašně moc gólů: patnáct kousků po čtyřech zápasech je opravdu hodně. Honzík má procento úspěšnosti 85, po bídném výkonu celého týmu ve Vítkovicích se není co divit, Aittokallio spadl včera pod 90. Jenže mně zatím přijde, že brankáři toho ještě relativně dost pochytají, i když prostor pro zlepšení tam samozřejmě je. Zlepšit se musí obranná hra celého týmu. Ve Vítkovicích dobré tři a včera určitě první dva góly byly vyloženě laciné. Hokej je hrou chyb, ale Sparta jich zatím předvádí ukrutně moc. Dalším herním atributem je disciplína a kázeň: výjezdy do Vítkovic a do Plzně ukázaly, že Sparta musí přidat i tady. Třináct vyloučení je luxus, který si tým nemůže dovolit. Zejména pokud dobrá polovina, to si troufnu říct, jsou fauly úplně zbytečné. Hra se musí celkově zjednodušit, to samo o sobě by mělo přinést méně chyb i méně vyloučení. A trenéři budou muset hráčům zdůraznit, že se hraje pořádně hned od začátku a do úplného konce. A pokud by to někdo pochopit nechtěl, příprava ukázala, že je kam sáhnout mezi mladými. Věřím, že charakterově dal Broš letos dohromady dobrý tým, aby nebylo potřeba nikoho posílat zpytovat svědomí do Litoměřic nebo Benátek. *FRAJER* Jandač s Martincem mě svými příhovory o tom jak je v Praze třeba bavit diváka hokejem dost lezli na nervy. Kalous mi připadá v tomto ohledu o dost rozumnější. Věřím, že s Nedvědem natlučou hráčům do hlav co si představují. Základ je hrát na co nejméně inkasovaných gólů. Věřím, že jak se povede vychytat mouchy směrem dozadu, mančaft půjde nahoru. Je sice pravda, že hokejového prosťáčka baví víc mančaft co vyhrává 7:5 než ten co vyhrává 4:1, nicméně v play-off s železnou pravidelností bývá úspěšnější ten druhý. A Spartě musí jít o úspěch v play-off! Po březnové blamáži s Brnem nelze mít jiný cíl! *BOXER* "

Z trochu jineho soudku koukal sem na buly od te doby co zmizela Hana Ježkova byla krasna a mila což je škoda a Hostak tak mi přislo že jde trošku studio dolu co si myslis?

otaznik19
Anguilla +43
01.09.17 v 16:05

reakce na Rikki: ,,Zdravím. O tomto týpkovi vím. Nereagujte na něj. Už jsem mu..." zobrazit příspěvekZdravím. O tomto týpkovi vím. Nereagujte na něj. Už jsem mu několikrát psal, aby to nedělal. Můžeme zde dokonce mluvit o podvodu, protože minimálně zkopíroval naše odstavce a podvodně vystupuje jako přímý pokračovatel fanclubu, což není vůbec pravda! Je to týpek z Boleslavi a musím říct i dost nezodpovědný! *CERTIK* "

Aha děkuji moc za objasněni)

otaznik20
Anguilla +43
01.09.17 v 14:49

Nekde sem četl Rozhovor ted s Brizou po minule sezoně je docela dobrej..

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Facebook SHS

Přidejte si nás na Facebooku

Následující zápasy

 • 20. prosince - 17:30
  16.png
  PLZ (venku)
  Extraliga (31.kolo)
 • 22. prosince - 18:30
  13.png?1
  BRN (doma)
  Extraliga (32.kolo)

Kalendář akcí

<<12 / 2017>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
2
4
6
7
9
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
23
24
25
26
27
29
31

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů

Přihlásit se

Login:

Heslo: