Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Anguilla +76
Včera v 21:22:22

reakce na paul68: ,,Já myslel, že to říkal na Tomáška ty inkekce, šel jsem si..." zobrazit příspěvekJá myslel, že to říkal na Tomáška ty inkekce, šel jsem si zrovna rozdělat lahváče a neslyšel jsem přesně na koho to bylo.. *DRINK*

Kde je Schaschek? Uspává nebo co? *METAL* :-D [:-} "

Ten je asi v euforii a chlastá jednoho panáka za druhým

otaznik2
paul68 +67
Včera v 21:21:25

reakce na Hanzi88: ,,Mě překvapuje, že Záruba má zákulisní info a vypouští je ven...." zobrazit příspěvekMě překvapuje, že Záruba má zákulisní info a vypouští je ven. Jako třeba s tim Pechem nebo že třeba Sobotka hraje pod injekcema."

Já myslel, že to říkal na Tomáška ty inkekce, šel jsem si zrovna rozdělat lahváče a neslyšel jsem přesně na koho to bylo.. *DRINK*

Kde je Schaschek? Uspává nebo co? *METAL* :-D [:-}

otaznik3
Anguilla +76
Včera v 21:18:58

reakce na Hanzi88: ,,Mě překvapuje, že Záruba má zákulisní info a vypouští je ven...." zobrazit příspěvekMě překvapuje, že Záruba má zákulisní info a vypouští je ven. Jako třeba s tim Pechem nebo že třeba Sobotka hraje pod injekcema."

Jo s ti Pechem že má osobní problémy ale že Sobotka má injekce to slyším prvne

otaznik4
karlos +484
Včera v 21:18:32

reakce na karlos: ,,Taky od něj, obzvláště v play off, čekám mnohem víc. Zatím je..." zobrazit příspěvekTaky od něj, obzvláště v play off, čekám mnohem víc. Zatím je to velká bída. Maká, tak jako vždy, ale evidentně se mu nedaří. Je to škoda. Snad to zlomí *SALA* "

www.hokej.cz/tipspor...

statistika mluví bohužel jasně......

1362.jpg
Hanzi88 +54
Včera v 21:15:10

Mě překvapuje, že Záruba má zákulisní info a vypouští je ven. Jako třeba s tim Pechem nebo že třeba Sobotka hraje pod injekcema.

otaznik6
karlos +484
Včera v 21:14:07

reakce na Anguilla: ,,Co ten Pech je teď nevýrazný bez zápalu?Já ho nepoznávám to už..." zobrazit příspěvekCo ten Pech je teď nevýrazný bez zápalu?Já ho nepoznávám to už se vidi v Budejkach?"

Taky od něj, obzvláště v play off, čekám mnohem víc. Zatím je to velká bída. Maká, tak jako vždy, ale evidentně se mu nedaří. Je to škoda. Snad to zlomí *SALA*

83.jpg
SpartaCorps +512
Včera v 21:13:13

reakce na Anguilla: ,,Co ten Pech je teď nevýrazný bez zápalu?Já ho nepoznávám to už..." zobrazit příspěvekCo ten Pech je teď nevýrazný bez zápalu?Já ho nepoznávám to už se vidi v Budejkach?"

něco se mu stalo doma, pár zápasů ani nehrál.....

83.jpg
SpartaCorps +512
Včera v 21:12:10

reakce na Anguilla: ,,Já hokej gól neviděl jel sem do háku bohužel...."

isport.blesk.cz/clan...

koukej....

otaznik9
Anguilla +76
Včera v 21:11:07

Co ten Pech je teď nevýrazný bez zápalu?Já ho nepoznávám to už se vidi v Budejkach?

1362.jpg
Hanzi88 +54
Včera v 21:10:08

reakce na paul68: ,,Líbil se mně druhej gól, jak to ten zm.d Vlachů nevyhodil,..." zobrazit příspěvekLíbil se mně druhej gól, jak to ten zm.d Vlachů nevyhodil, Rousíno ho objel a Horyna protlačil. *FUCKU* A jak je Záruba hotovej ze sešívanve Knota, pokaždý když se dotkne puku, neuvěřitelný.. *KICKSLAVIA* "

Haha řikal sem si přesně to samí. Řeči, že už se od něj čeká hodně dlouho atd. Tudíž nezapřel v sobě toho slávistu :-D

+1
otaznik11
paul68 +67
Včera v 21:07:49

Líbil se mně druhej gól, jak to ten zm.d Vlachů nevyhodil, Rousíno ho objel a Horyna protlačil. *FUCKU* A jak je Záruba hotovej ze sešívanve Knota, pokaždý když se dotkne puku, neuvěřitelný.. *KICKSLAVIA*

+2
1362.jpg
Hanzi88 +54
Včera v 21:02:10

*** Kváča co tam řešil jako a i liberečtí fans tomu snad věří, jak je hrozně poškodil rozhodčí

Jinak mě tak strašně sere, že v příští sezoně už ten tým neuvidíme pohromadě. Kéž by Horák se Sobotkou už nechtěli nikam jít do ciziny, zůstali brankáři a přišla adekvátní náhrada za Košťálka (škoda Pýchy) s Pechem

+1
otaznik13
paul68 +67
Včera v 21:00:36

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Jsem v emocích no paul tady psal že vyhrajeme v prodloužení,..." zobrazit příspěvekJsem v emocích no paul tady psal že vyhrajeme v prodloužení, doufám že sis vsadil a podělíš se *FUCKU* *DRINK* "

Já mám 4:3 v sérii vsazeno, od stavu 0:2, za 200 kurz 7.. Takže ještě dva zápasy, vítězný samozřejmě. *FUCKU* *DRINK*

otaznik14
Anguilla +76
Včera v 20:57:34

Já hokej gól neviděl jel sem do háku bohužel....

otaznik15
karlos +484
Včera v 20:55:02

zato kopačky tomu zase daly na frak....místo abychom vedli po půl hodině 3:0 *KICKSLAVIA* *KICKSLAVIA* *KICKSLAVIA* tak to bylo díky naší chybě 0:1 a pak jsme úplně odešli. Je to škoda. Myslím, že bychom se měli rozloučit s Čelůstkou, Dočkalem a Krejčím st. Ty kluci jsou už pomalí a nejsou pro Spartu přínos. Možná Dočkal a Čelůstka mohou hrát se slabšími soupeři, aby předali mladším klukům zkušenosti. Krejčího bych hnal sviňským krokem. Místo aby zamakal o míč, tak jebe Vitíka jak největší primadona *KOSA* *KOSA* *KOSA*

otaznik16
Sparťan777 +62
Včera v 20:53:41

Nad čím se tam ten jejich Kvak rozčiloval, úplně čistej a krásnej gól. Uplakánci ze severu..... *BOXER*

otaznik17
Koty -87
Včera v 20:52:19

Aspoň bude pěkný příběh do dokumentu.. :-* Viděl jsem tekoucího debila a ještě 2x uvidím. Držíme se plánu... *OCHLASTOVE*

otaznik18
Sparťan777 +62
Včera v 20:51:30

My jsme Sparta Praha, kluci dneska paráda v hokeji *THISISSPARTA* *SALA*

+1
otaznik19
karlos +484
Včera v 20:50:06

Ta poslední byla přesilovka podle mého gusta *THUMBSUP* Jednoduše do střely, teč, gól *POSILOVNA* a tekoucí Kváča *FUCKU* To teda jsou pacienti. Jsem moc zvědavej s čím přijdou, uplakánci *SILENY* *MIMO*

+1
otaznik20
Hcspikr255tgh +159
Včera v 20:48:35

Jsem v emocích no paul tady psal že vyhrajeme v prodloužení, doufám že sis vsadil a podělíš se *FUCKU* *DRINK*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 13. dubna - 17:00
    11.png
    LIB (venku)
    Extraliga (SF6)

Kalendář akcí

<<04 / 2021>>