Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
PLHA +95
Před 9 min. a 40 s

reakce na Schaschek: ,,Důležitý bude nedělat zbytečný fauly. Liberec se začíná..." zobrazit příspěvekDůležitý bude nedělat zbytečný fauly. Liberec se začíná upínat k brečení, vyvíjejí tlaku na rozhodčí atd. Podle mě máme širší kádr a v tom je naše výhoda. Věřím, že když předvedeme poctivý výkon, tak na ně máme. Ale rozhodně bych krotil nějakou euforii, furt jsou k postupu blíž."

Určitě máme lepší hráče, a co mě naplňuje optimismem jsou od zápasu č. 3 ochotni se porvat za úspěch - všichni

otaznik2
Kubajs +47
Před 13 min. a 51 s

Myslíte, že Říčka ještě nastoupí? Na stránkách armády tam má video, myslím, že i v zápase by byl platný *THISISSPARTA*

otaznik3
PLHA +95
Před 14 min. a 18 s

reakce na Hcspikr255tgh: ,,No ono když tady čteš jednoho případa tak nemáš ani moc chut..." zobrazit příspěvekNo ono když tady čteš jednoho případa tak nemáš ani moc chut přispívat:)"

Tak případ je to složitý, ale zase v lékařské terminologii :" léčitelný". A možná i napravitelný. Budeme věřit. HCS!!

otaznik4
PLHA +95
Před 25 min. a 52 s

reakce na Schaschek: ,,Důležitý bude nedělat zbytečný fauly. Liberec se začíná..." zobrazit příspěvekDůležitý bude nedělat zbytečný fauly. Liberec se začíná upínat k brečení, vyvíjejí tlaku na rozhodčí atd. Podle mě máme širší kádr a v tom je naše výhoda. Věřím, že když předvedeme poctivý výkon, tak na ně máme. Ale rozhodně bych krotil nějakou euforii, furt jsou k postupu blíž."

Tak k postupu je pořád blíž Liberec, ale vletět na ně jako v zápase č. 4 by nebylo vůbec špatné. Chápu že máš asi víc informací ohledně # 23 a asi to bude něco vážného a nechci to vědět , ale to je právě útok který by to mohl zítra rozhodnout.
*THUMBSUP*

otaznik5
Hcspikr255tgh +159
Před 31 min. a 2 s

reakce na PLHA: ,,Jo jo kde jste kluci sparťanští ?"

No ono když tady čteš jednoho případa tak nemáš ani moc chut přispívat:)

otaznik6
PLHA +95
Před 32 min. a 41 s

reakce na Schaschek: ,,Boody, Loupák, Gapin, Chuli..."

Jo jo kde jste kluci sparťanští ?

5.png
Schaschek +1814
Před 32 min. a 47 s

reakce na PLHA: ,,Rád bych se vyjádřil k pěti zápasům semifinále: první dva byl..." zobrazit příspěvekRád bych se vyjádřil k pěti zápasům semifinále: první dva byl Liberec ve všem lepší, od třetího zápasu se Sparta hodně zlepšila v nasazení a je hrozná škoda, že ten třetí zápas nevyhráli. Čtvrtý byl v podání Sparty naprosto dominantní a včera to bylo hodně vyrovnané. Pro zítřek je naprosto nezbytné vletět na kocouři hned v začátku zápasu, vsítit brzy gól a hlavně se motat kolem brankoviště, znervóznit Kváču . A nefaulovat. Mocně věřím že se probere Pecháček a Buchta. HCS Forever"

Důležitý bude nedělat zbytečný fauly. Liberec se začíná upínat k brečení, vyvíjejí tlaku na rozhodčí atd. Podle mě máme širší kádr a v tom je naše výhoda. Věřím, že když předvedeme poctivý výkon, tak na ně máme. Ale rozhodně bych krotil nějakou euforii, furt jsou k postupu blíž.

5.png
Schaschek +1814
Před 39 min. a 19 s

reakce na Anguilla: ,,Já taky zítra věřím doufám že je zničíme...už kvůli..." zobrazit příspěvekJá taky zítra věřím doufám že je zničíme...už kvůli kamarádům kteří mu fandej...Jo tady se vůbec neobjevuje Boody co a ním je neví někdo?A taky Loupák minimálně dřív tady dost přispívali..."

Boody, Loupák, Gapin, Chuli...

otaznik9
Anguilla +76
Dnes v 19:56:29

Já taky zítra věřím doufám že je zničíme...už kvůli kamarádům kteří mu fandej...Jo tady se vůbec neobjevuje Boody co a ním je neví někdo?A taky Loupák minimálně dřív tady dost přispívali...

otaznik10
Koty -87
Dnes v 19:52:51

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Určitě jsme ve výhodě Liberec si myslel že nás porazí 4:0 a už..." zobrazit příspěvekUrčitě jsme ve výhodě Liberec si myslel že nás porazí 4:0 a už se viděl ve finále, a ono hovnoo. Ukázali jsme jak umíme bojovat, a zaslouženě jsme vyhráli. Domácí budou zítra pod tlakem a my na ně vletíme a vyhrajeme, hlavně at není prodloužení to už bych nervama nedal *CERTIK* A sedmý zápas u nás tutovka *DRINK* *DRINK* "

Nepiš tutovka, nebo tě tady nařknou. :-!

otaznik11
Koty -87
Dnes v 19:51:38

reakce na Schaschek: ,,Opět nulová sebereflexe...je to marný. "

Přesně jak říkáš! Je to úplně beznadějný a lepší je si nadávat do ***ů.

otaznik12
PLHA +95
Dnes v 19:39:58

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Jáuž ho řešit nebudu at neklesnu na dno jako on:)"

Tak zase nemůžeš srat na erudovaneho znalce hokeje, který má algoritmus ze světa financí ????????

otaznik13
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 19:30:12

reakce na PLHA: ,,Není blbej jenom hloupej. Ale máš pravdu to jsou fakt abych nebyl ,..." zobrazit příspěvekNení blbej jenom hloupej. Ale máš pravdu to jsou fakt abych nebyl , ale co MRD.Y. Zřejmě je to znalec hokeje :-P "

Jáuž ho řešit nebudu at neklesnu na dno jako on:)

+1
otaznik14
PLHA +95
Dnes v 19:27:38

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Tak třeba chce koty aby jsme o něm debatovali proto takhle píše,..." zobrazit příspěvekTak třeba chce koty aby jsme o něm debatovali proto takhle píše, nevěřím tomu že je tak blbej"

Není blbej jenom hloupej. Ale máš pravdu to jsou fakt abych nebyl , ale co MRD.Y. Zřejmě je to znalec hokeje :-P

otaznik15
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 19:27:22

Zítra budou brečet aby už nemuseli k nám , to bude čumět na Augustu jak brečí ***d *KSICHT*

otaznik16
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 19:26:17

reakce na PLHA: ,,Rád bych se vyjádřil k pěti zápasům semifinále: první dva byl..." zobrazit příspěvekRád bych se vyjádřil k pěti zápasům semifinále: první dva byl Liberec ve všem lepší, od třetího zápasu se Sparta hodně zlepšila v nasazení a je hrozná škoda, že ten třetí zápas nevyhráli. Čtvrtý byl v podání Sparty naprosto dominantní a včera to bylo hodně vyrovnané. Pro zítřek je naprosto nezbytné vletět na kocouři hned v začátku zápasu, vsítit brzy gól a hlavně se motat kolem brankoviště, znervóznit Kváču . A nefaulovat. Mocně věřím že se probere Pecháček a Buchta. HCS Forever"

Určitě jsme ve výhodě Liberec si myslel že nás porazí 4:0 a už se viděl ve finále, a ono hovnoo. Ukázali jsme jak umíme bojovat, a zaslouženě jsme vyhráli. Domácí budou zítra pod tlakem a my na ně vletíme a vyhrajeme, hlavně at není prodloužení to už bych nervama nedal *CERTIK* A sedmý zápas u nás tutovka *DRINK* *DRINK*

otaznik17
PLHA +95
Dnes v 19:22:36

Rád bych se vyjádřil k pěti zápasům semifinále: první dva byl Liberec ve všem lepší, od třetího zápasu se Sparta hodně zlepšila v nasazení a je hrozná škoda, že ten třetí zápas nevyhráli. Čtvrtý byl v podání Sparty naprosto dominantní a včera to bylo hodně vyrovnané. Pro zítřek je naprosto nezbytné vletět na kocouři hned v začátku zápasu, vsítit brzy gól a hlavně se motat kolem brankoviště, znervóznit Kváču . A nefaulovat. Mocně věřím že se probere Pecháček a Buchta. HCS Forever

+1
otaznik18
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 19:17:46

Tak třeba chce koty aby jsme o něm debatovali proto takhle píše, nevěřím tomu že je tak blbej

otaznik19
PLHA +95
Dnes v 19:03:53

reakce na Schaschek: ,,Myslím, že na téma Sparta a gólmani bychom mohli napsat knihu..." zobrazit příspěvekMyslím, že na téma Sparta a gólmani bychom mohli napsat knihu ????

Po dlouhé době jsem objevil starou zálibu (sběr hokejových karet Sparty) a úplně jsem se divil kolik gólmanů tam mám. Mimochodem i tu plačku Kváču *FUCKU* "

Já myslím že je to spíš na román. Ale letos za mě super dva brankáři.

5.png
Schaschek +1814
Dnes v 19:02:59

reakce na Koty: ,,Já jsem nefňukal, jen jsem napsal že si nějaké individuum..." zobrazit příspěvekJá jsem nefňukal, jen jsem napsal že si nějaké individuum potřebovalo léčit mindrák. Já neměl sebemenší důvod k nějakému BAnu. *FUCKU* "

Opět nulová sebereflexe...je to marný.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 13. dubna - 17:00
    11.png
    LIB (venku)
    Extraliga (SF6)

Kalendář akcí

<<02 / 2021>>