Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
SHS
Dnes v 00:00:17

Výsledky včerejší diskuse (8. 12. 2016):

Nejvíce příspěvků (5) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 5 995 znaků.

Další pořadí:
2. Amphicyoni (příspěvky: 4, znaky: 1 609)
3. frafont (příspěvky: 4, znaky: 939)
4. Schaschek (příspěvky: 2, znaky: 773)
5. karlos (příspěvky: 2, znaky: 470)

Celkem bylo včera napsáno 20 příspěveků, které obsahovaly 10 629 znaků.

otaznik2
frafont +132
Včera v 23:47:26

fotbal.idnes.cz/na-k…
Výběr možných soupeřů je ode všeho něco - já bych asi bral buď Alkmaar, nebo nějakou Belgii.

otaznik3
frafont +132
Včera v 23:34:09

Tak těsně po losu základních skupin to papírově vypadalo, že do jarního vyřazka postoupí Southampton a Inter, realita je taková, že nepostupuje ani jeden z nich :-P

otaznik4
karlos +44
Včera v 19:04:15

reakce na Amphicyoni: ,,S tím moc nesouhlasím, mně to přišlo hokejově lepší, než..." zobrazit příspěvekS tím moc nesouhlasím, mně to přišlo hokejově lepší, než předchozí tři zápasy dohromady. Chyběly góly, ale jinak fajn.
Míra je letos zklamáním, potřeboval by se sakra už něčím chytit. Ať hraje 5/5 a oslabení, ale v současnosti bych ho proboha nedával do přesilovek."

Nemyslel jsem to tak, že by to nemělo tempo. Ale oba týmy hráli tak precizně v obraně, že tam nebylo moc šancí.

875.jpg
Amphicyoni +356
Včera v 18:20:20

reakce na karlos: ,,Včera jsem na tipáči koukal na 2. a 3. třetinu a musím říct,..." zobrazit příspěvekVčera jsem na tipáči koukal na 2. a 3. třetinu a musím říct, že to byla celkem hokejová nuda... Velkou šanci spálil Míra, který ale únik 3 na 1 řešil sobecky. Tomu klukovi se moc nedaří. Snaží se, maká, ale není to ono. Navíc jeho statistika +/- je suverénně nejhorší z celého týmu. Bylo by už na čase, aby se chytil. "

S tím moc nesouhlasím, mně to přišlo hokejově lepší, než předchozí tři zápasy dohromady. Chyběly góly, ale jinak fajn.
Míra je letos zklamáním, potřeboval by se sakra už něčím chytit. Ať hraje 5/5 a oslabení, ale v současnosti bych ho proboha nedával do přesilovek.

875.jpg
Amphicyoni +356
Včera v 18:13:49

reakce na frafont: ,,U pruhovanejch jsem si už zvykl na ty jejich podivné verdikty, v..." zobrazit příspěvekU pruhovanejch jsem si už zvykl na ty jejich podivné verdikty, v hokeji mě spíš nebetyčně štve to, jak pořád mají snahu držet uměle přibližně vyrovnané číslo vyloučení na obě strany - do pytle, když hráči jednoho z týmů hrajou pořád jak prasata, tak poměr vyloučení třeba 4:14 tomu naprosto odpovídá."

Souhlasím, že to je jeden z problémů. Jedni hrajou jako dobytek, poměr vyloučení je správně třeba 2:8, tak na konci vyloučíme za "něco" i ty druhé a uděláme z toho přijatelných 5:8. Proč?!?! Dalším problémem je, že každá dvojice má jiný metr posuzování. To je zčásti pochopitelné, ale nesmí být rozdíl moc velký. Ještě horší je, když 15 minut nevylučují za nic a pak si uvědomí, že by třeba i měli a vyloučí 3x za zákroky, kterých bylo předtím dvacet bez trestu, a pak zase dlouho nic a znova...

903.jpg
loupák +173
Včera v 16:59:27

reakce na Amphicyoni: ,,Taky ho nemám rád a nikdy jsem neměl, na druhou stranu hráč to..." zobrazit příspěvekTaky ho nemám rád a nikdy jsem neměl, na druhou stranu hráč to špatnej není a všechno, co mě na něm vždycky štvalo, by se nám hodilo. Navíc je tu faktor Kalous. Srdcem jsem teda rozhodně proti, hlavou bych jeho příchod byl schopen i strávit. "

Mám to Aleši uplně stejně *ANO*

875.jpg
Amphicyoni +356
Včera v 16:49:47

reakce na Schaschek: ,,Polanský končí v Třinci a bude si hledat angažmá v extralize. No..." zobrazit příspěvekPolanský končí v Třinci a bude si hledat angažmá v extralize. No za prvé tohohle idiota totálně nenávidím. Podle mě je to bezcharakterní mrzák. Ale na to se nehraje. Hráč extraligových kvalit je to bezesporu. Jen se tak trošku bojím, aby nepřišel za kamarádem Kalousem k nám do Sparty, to bych rozdýchával velmi těžce. Taky mi není jasné, kdo ho bude dál platit. Jestli Třinec, tak může jít kamkoliv, jestli nový tým, tak tolik možností není s ohledem na to, že v Třinci berou statisíce měsíčně. Navíc mi přijde trošku kontraproduktivní pro Třinec posilovat soupeře v lize. Logičtější je zahraničí. No jsem na to sám zvědavej."

Taky ho nemám rád a nikdy jsem neměl, na druhou stranu hráč to špatnej není a všechno, co mě na něm vždycky štvalo, by se nám hodilo. Navíc je tu faktor Kalous. Srdcem jsem teda rozhodně proti, hlavou bych jeho příchod byl schopen i strávit.

+1
5.jpg
Schaschek +428
Včera v 14:23:24

reakce na karlos: ,,Včera jsem na tipáči koukal na 2. a 3. třetinu a musím říct,..." zobrazit příspěvekVčera jsem na tipáči koukal na 2. a 3. třetinu a musím říct, že to byla celkem hokejová nuda... Velkou šanci spálil Míra, který ale únik 3 na 1 řešil sobecky. Tomu klukovi se moc nedaří. Snaží se, maká, ale není to ono. Navíc jeho statistika +/- je suverénně nejhorší z celého týmu. Bylo by už na čase, aby se chytil. "

přesně jsem si říkal to samé. Měl to přihrát. Nedaří se mu, snad to protrhne.

otaznik10
karlos +44
Včera v 14:17:56

Včera jsem na tipáči koukal na 2. a 3. třetinu a musím říct, že to byla celkem hokejová nuda... Velkou šanci spálil Míra, který ale únik 3 na 1 řešil sobecky. Tomu klukovi se moc nedaří. Snaží se, maká, ale není to ono. Navíc jeho statistika +/- je suverénně nejhorší z celého týmu. Bylo by už na čase, aby se chytil.

otaznik11
frafont +132
Včera v 13:53:36

reakce na MartinMegadeth: ,,Tak po včerejšku známe první osmičku potencionálních možných..." zobrazit příspěvekTak po včerejšku známe první osmičku potencionálních možných soupeřů do prvního jarního kola play-off Evropské ligy: Ludogorec Razgrad, Besiktas Istanbul, Borusii Monchengladbach, FK Rostov (na Donu), Tottenham Hospur, Legii Warszawa, FC Kodaň a Olympique Lyon. Moje přání bývá každý rok před losem stejné. Koupit někoho kdo má také zimní přestávku. Vím koho bych nerad z této osmičky, ale FC Kodaň, FK Rostov nebo Legia Warszawa by byly týmy, které by mi nevadily. *SMILESPA* "

Nám se to zredukuje na Legii, Ludogorec, Rostov a Mgladbach, protože ta osmička z LM se ještě dělí na 1-4 a 5-8 podle získaných bodů a skóre a dalších věcí a nás zajímá jenom ta část 5-8.

5.jpg
Schaschek +428
Včera v 13:53:09

Polanský končí v Třinci a bude si hledat angažmá v extralize. No za prvé tohohle idiota totálně nenávidím. Podle mě je to bezcharakterní mrzák. Ale na to se nehraje. Hráč extraligových kvalit je to bezesporu. Jen se tak trošku bojím, aby nepřišel za kamarádem Kalousem k nám do Sparty, to bych rozdýchával velmi těžce. Taky mi není jasné, kdo ho bude dál platit. Jestli Třinec, tak může jít kamkoliv, jestli nový tým, tak tolik možností není s ohledem na to, že v Třinci berou statisíce měsíčně. Navíc mi přijde trošku kontraproduktivní pro Třinec posilovat soupeře v lize. Logičtější je zahraničí. No jsem na to sám zvědavej.

892.jpg
MartinMegadeth +438
Včera v 13:09:40

Tak po včerejšku známe první osmičku potencionálních možných soupeřů do prvního jarního kola play-off Evropské ligy: Ludogorec Razgrad, Besiktas Istanbul, Borusii Monchengladbach, FK Rostov (na Donu), Tottenham Hospur, Legii Warszawa, FC Kodaň a Olympique Lyon. Moje přání bývá každý rok před losem stejné. Koupit někoho kdo má také zimní přestávku. Vím koho bych nerad z této osmičky, ale FC Kodaň, FK Rostov nebo Legia Warszawa by byly týmy, které by mi nevadily. *SMILESPA*

892.jpg
MartinMegadeth +438
Včera v 13:02:15

reakce na loupák: ,,Martine zcela upřímně, mě osobně už jen kontakty s Vrbou hodně..." zobrazit příspěvekMartine zcela upřímně, mě osobně už jen kontakty s Vrbou hodně uráží. Jen na to pomyslím, začínám chápat pocity Seshitů, když je trénoval Straka. Pro mě je to absolutně nemyslitelné :-! "

Na můj vkus to moc hrotíš. Nepamatuji si, že by si Vrba nějak zvlášť otíral pusu o Spartu. U národního týmu po parádním podzimním vstupu do kvalifikace na EURO pohořel a na EURO samotném vyloženě shořel, ale to neznamená, že je k ničemu a že je na odpis. Nelíbil se mi jeho odchod od národního týmu, ale podle stejných kritérií bych Ivana Haška musel zatratit na věčné časy. Měl svůj podíl na titulu Baníku před dvanácti lety, je za ním velmi slušné angažmá na Slovensku a především v Plzni. Nepopírám, že za Vrby měli mazánci hodně velkou kliku a pomáhala jim nakloněná rovina rozhodčích, ale málo platné, za něj se na fotbal Plzně koukalo pěkně. V té době to bylo nebe a dudy oproti tomu co předváděla Sparta za silový a těžkopádný fotbal s nákopy pod Chovancem. Furt to je jeden z nejlepších českých trenérů a v Rusku, až se srovná s tamními specifiky, může prorazit. Může přijít doba, kdy bude pasovat Spartě do dalších plánů. Tím, že působil v Baníku a v Plzni mne rozhodně neuráží. Momentálně si myslím, že má Sparta lepší možnosti jak vyřešit rébus kolem realizačního týmu, ale pokud by někdy nastala konstelace hvězd, že by se ve Spartě objevil po úspěšném působení v zahraničí, já s tím problém mít nebudu. Mne by osobně uráželo kdyby se Sparta pustila do oťukávání se Zacharem, pokud ještě vůbec žije, nebo s Řehákem. To by pro mne byl ekvivalent působení Straky v obráceném gardu. Na tyhle dva bych sám vzal karabáč a pustil bych na ně vypůjčené vzteklé rottweilery, aby se zastavili až daleko v Brdech v minovém poli. *NAPR**** *NAPR**** *NAPR****

892.jpg
MartinMegadeth +438
Včera v 12:43:48

reakce na ToM: ,,Tak škoda, že se ještě nestavil, snad to přijde. Tebou..." zobrazit příspěvekTak škoda, že se ještě nestavil, snad to přijde. Tebou nastíněná koncepce by se mi moc líbila, také mi ve Spartě chybí lidé, které jmenuješ a přijde mi nelogické, že se je Křetínský nesnaží zapracovat... Asi fakt to spálení se Chovancem, nevím. Dle dnešních informací ve Sportu to vypadá, že vedení vyřeší trenérskou situaci tak nějak už tradičně po svém, nechá být vše jak je a uvidí se... Doufejme, že to tentokrát bude to nejlepší rozhodnutí...!"

Že doktor Křetínský nedal po Chovancovi šanci dalšímu bývalému fotbalistovi Sparty si vysvětluji jednoznačně tím, že se s ním spálil. Otázkou je jestli napasování kamarádíčků typu Otavy bylo pro klub přínosnější než dát šanci někomu dalšímu z těch, které jsem včera jmenoval. Dle mého názoru to byla jen další z mnoha chyb doktora Křetínského, která přispěla k dlouhodobější krizi celé Sparty. Vím, že hned po výhře nad Southamptonem a jistotě postupu ze skupiny EL sedělo vedení Sparty na poradě včetně doktora Křetínského a tam padlo nějakých pět šest variant jak vyřešit trenérskou otázkou pro jaro u áčka. Deník Sport už druhý týden prakticky každým dnem přichází s novými informace kolem realizačního týmu ve Spartě, i když si myslím, že v některých případech vyvolává jen mediální bubliny jako s Vrbou. Na Letné co vím by dnes v podvečer či večer měla proběhnout další schůze vedení týmu, raději si počkám jestli už z ní vyleze definitivní řešení a případně jaké bude. Je fakt, že po Trpišovského odmítnutí je varianta setrvání stávajícího realizačního týmu pro jaro jednou z těch nejpravděpodobnějších. I tak bych si tipnul, že se ještě budou probírat některé jména, která zatím byla upozaděna. A že schůze nebude na jednu kávu. *KSICHT*

892.jpg
MartinMegadeth +438
Včera v 12:35:42

reakce na Amphicyoni: ,,Inter dnes podle očekávání nastoupí bez spousty hráčů A týmu,..." zobrazit příspěvekInter dnes podle očekávání nastoupí bez spousty hráčů A týmu, k dispozici z různých důvodů nebudou Samir Handanovič, Éver Banega, Gary Medel, Miranda, Yuto Nagatomo, Marcelo Brozovič, Antonio Candreva, Mauro Icardi, Geoffrey Kondogbia, Joao Mario, Stevan Jovetič a Gabigol, což tak zhruba odpovídá tomu, v jaké situaci jsme my většinu podzimu... *SILENY* Ale nevím, jestli je to výhoda, když uvážím, jak hrál Inter doteď s většinou z nich... *SILENY* "

Bohužel se sešlo několik věcí, které z dnešního utkání Interu Milán proti Spartě, za jiných okolností by se jednalo o fotbalový svátek, udělají lepší přípravu. Inter Milán si v Evropské lize, i přes proklamace o jasném útoku na postup, uřízl pořádnou ostudu. Šanci na postup už nemá, což v případě italských týmů znamená automaticky nasazení hráčů širšího kádru. Navíc se mu nedaří nijak extra ani v domácí soutěži. Fanouškům se před sezónou vůbec nelíbil odchod a celý způsob odchodu trenéra Manciniho těsně před začátkem ligové soutěže, "pidlovočko" De Boer si je za celou dobu na svoji stranu nezískal a navíc už také vypadl. Je tam znatelné rozčarování. Tohle jsou přesně ty příklady, kdy se ukazuje, že je třeba Uefou do EL napumpovat větší peníz, aby důstojné dohrání soutěže bylo zajímavé i pro týmy ze špičkových soutěží. Návštěva podle všech indicií bude také velmi slabá. Odhad mezi pěti až deseti tisíci diváků je dle mého názoru celkem přiměřený. Moc bych se nedivil pokud se kolem 2,5 tisíce Sparťanů chystá na San Siro, kdyby hrála Sparta jako doma. Snad i ten výsledek bude pozitivní. *SALA*
isport.blesk.cz/clan…

892.jpg
MartinMegadeth +438
Včera v 12:28:06

Dobré odpoledne, jsem velice příjemně překvapen remízou 1:1 z Bernu. Slibný zápas pro odvetu, ale bude potřeba na třetí pokus v play-off LM v Praze vyhrát, aby se postoupilo dál. Kdyby tam nebylo tolik zbytečných individuálních ztrát kotouče a tolik prohraných vhazování, skoro by nebylo Spartě co vytknout po včerejšku. Venku v LM Sparta zatím nenašla v celém letošním ročníku přemožitele. A inkasovala v pěti zápasech pouhých pět branek, což je pozoruhodné číslo. Domácí bilance je výrazně slabší, ale za týden bude možnost ji vylepšit. Hlavně, že bude o co hrát a z odvety se nestala formalita jako v případě Vítkovic, které dostaly od Fribourgu doma kotel 5:2 (registroval jsem čtyři asistence Červenky) a které pojedou do Švýcarska spíš na výlet. Musím ocenit i diváky, kterých v Bernu přišlo na zápas víc než 14,5 tisíce. A pak že LM nikde netáhne. *SMILESPA*

otaznik18
frafont +132
Včera v 12:00:24

U pruhovanejch jsem si už zvykl na ty jejich podivné verdikty, v hokeji mě spíš nebetyčně štve to, jak pořád mají snahu držet uměle přibližně vyrovnané číslo vyloučení na obě strany - do pytle, když hráči jednoho z týmů hrajou pořád jak prasata, tak poměr vyloučení třeba 4:14 tomu naprosto odpovídá.

otaznik19
MichalM +46
Včera v 11:44:18

reakce na Medvěd: ,,Teda, tohle jste..." zobrazit příspěvekTeda, tohle jste viděli?
hokej.idnes.cz/napad…
No co dodat... kakaja natura, takaja kultura."

Já tvrdím,že rozhodčí by měl být preventivně bit už před zápasem od obou týmů.Aby ho přešly choutky na nějakou nakloněnou rovinu.Krom zápasů fotbalové Plzně tedy.A když třeba vidím,jak se někdy čároví předhánějí,kdo vyhodí víckrát hráče z buly,tak ty bych taky nešetřil

875.jpg
Amphicyoni +356
Včera v 10:56:37

Inter dnes podle očekávání nastoupí bez spousty hráčů A týmu, k dispozici z různých důvodů nebudou Samir Handanovič, Éver Banega, Gary Medel, Miranda, Yuto Nagatomo, Marcelo Brozovič, Antonio Candreva, Mauro Icardi, Geoffrey Kondogbia, Joao Mario, Stevan Jovetič a Gabigol, což tak zhruba odpovídá tomu, v jaké situaci jsme my většinu podzimu... *SILENY* Ale nevím, jestli je to výhoda, když uvážím, jak hrál Inter doteď s většinou z nich... *SILENY*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Facebook SHS

Přidejte si nás na Facebooku

Následující zápasy

 • 9. prosince - 18:00
  7.png?1
  PCE (venku)
  Extraliga (28.kolo)
 • 11. prosince - 15:00
  11.png
  LIB (venku)
  Extraliga (29.kolo)

Kalendář akcí

<<12 / 2016>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
3
5
6
8
10
12
14
15
16
17
18
19
21
23
24
25
27
28
29
31
 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů

Přihlásit se

Login:

Heslo: