Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
527.jpg
Mrazík +934
Před 44 min. a 24 s

reakce na slajer: ,,Sparta ho chtěla, on prý požadoval 2 melouny měsíčně, tedy..." zobrazit příspěvekSparta ho chtěla, on prý požadoval 2 melouny měsíčně, tedy údajně...ten fotbal to je taky něco, hra tragická, herně nepřeválcujou ani žhavý aspiranty na sestup, nad klokanem výhra z ostudný penalty a proti Dukle z p....e klika, ta ruka byla jasná, možná před vápnem ale byla! Fandit Spartě teď vyžaduje nervy jak dráty do betonu a silnej žaludek????"

A ty si myslíš, že mu ty dva miliony dala Plzeň??? Na hostovačku??? …. O tom velmi pochybuju.

otaznik2
frafont +288
Před 51 min. a 21 s

reakce na Mrazík: ,,A do toho ještě Jakub Brabec na hostování do Plzně. …… no to..." zobrazit příspěvekA do toho ještě Jakub Brabec na hostování do Plzně. …… no to by se jeden pozvracel fakt už.
:-! :-! :-!

Otázkou je, jestli o něj Sparta vůbec stála. Nedovedu si ale představit důvod, kvůli kterému by zájem mít neměla. "

Sparta o Brabce možná stála, ale byl odhadem až tak čtvrtej v pořadí - pro klauny z vedení jsou přece lepší hráči jako Lischka, Panák (jeden možná už nebude fotbal hrát vůbec, nebo maximálně někde rekreačně na louce, druhej po zranění bude asi rád, když stihne pořádně naskočit dřív než v nadstavbě, navíc možná k nám taky nepřestoupí vůbec).

otaznik3
slajer -19
Před 54 min. a 46 s

reakce na Mrazík: ,,A do toho ještě Jakub Brabec na hostování do Plzně. …… no to..." zobrazit příspěvekA do toho ještě Jakub Brabec na hostování do Plzně. …… no to by se jeden pozvracel fakt už.
:-! :-! :-!

Otázkou je, jestli o něj Sparta vůbec stála. Nedovedu si ale představit důvod, kvůli kterému by zájem mít neměla. "

Sparta ho chtěla, on prý požadoval 2 melouny měsíčně, tedy údajně...ten fotbal to je taky něco, hra tragická, herně nepřeválcujou ani žhavý aspiranty na sestup, nad klokanem výhra z ostudný penalty a proti Dukle z p....e klika, ta ruka byla jasná, možná před vápnem ale byla! Fandit Spartě teď vyžaduje nervy jak dráty do betonu a silnej žaludek????otaznik4
karlos +142
Dnes v 11:03:53

reakce na Mrazík: ,,Fakt myslíte tu debatu o brankářích vážně??? Osobně si..." zobrazit příspěvekFakt myslíte tu debatu o brankářích vážně??? Osobně si myslím, že to byla letos jediná věc, která se povedla.

Už jsme to tu s Méďou několikrát opakovali ….. tak ještě jednou …… Celý problém Sparty je úplně někde jinde, než na kluzišti. Sparta hnije zevnitř, a to už velmi dlouho.
"

Je jasné, že problém Sparty je uvnitř. Ale co bylo povedeného na příchodu Sedláčka, to tedy nechápu. Machovský chytal a chytá spolehlivě. Sedláček podle mne žádné body navíc nepřinesl a klid do brankoviště určitě ne. No a navíc rozhodně nebude nejlevnější.

527.jpg
Mrazík +934
Dnes v 10:52:26

A do toho ještě Jakub Brabec na hostování do Plzně. …… no to by se jeden pozvracel fakt už.
:-! :-! :-!

Otázkou je, jestli o něj Sparta vůbec stála. Nedovedu si ale představit důvod, kvůli kterému by zájem mít neměla.

527.jpg
Mrazík +934
Dnes v 10:45:53

reakce na karlos: ,,Když se do play off dostaneme si zapomněl podotknout. A zatím se..." zobrazit příspěvekKdyž se do play off dostaneme si zapomněl podotknout. A zatím se Machovský nezranil a od té doby, co přišel Sedláček chytá Machovský o dost méně. Já tedy příchod Sedláčka vidím jako chybu(znervóznění Machovského) a pokud by se Machovský opravdu zranil, tak jsme tu měli talenta Homzíka, který by třeba tu šanci čapnul. jenže on se Machovský nezraní a my tu budeme mít nejdražší dvojku v extralize. Ale co, vždyť na to máme. Do koho jiného přece investovat, než do brankáře. Kvalitních útočníků i beků máme přehršle *MIMO* *MIMO* *MIMO* "

Fakt myslíte tu debatu o brankářích vážně??? Osobně si myslím, že to byla letos jediná věc, která se povedla.

Už jsme to tu s Méďou několikrát opakovali ….. tak ještě jednou …… Celý problém Sparty je úplně někde jinde, než na kluzišti. Sparta hnije zevnitř, a to už velmi dlouho.

+1
otaznik7
karlos +142
Dnes v 10:19:28

reakce na chuli: ,,Tak to ,že současný stav jde jednoznačně za Břízou víme..." zobrazit příspěvekTak to ,že současný stav jde jednoznačně za Břízou víme všichni ..bylo tu trenérů a týmů..a jak s oblibou říká Martin...Dream teamu ze kterými by titul vyhrála i cvičená opice bylo několik... Takže na mě JEdnoznačně Bříza ven .. a pak můžeme řešit co a jak dál .

Já výjimečně vidím přínos příchodu v tom,že kdyby se Machy zranil budeme mít pro Play off spolehlivou náhradu na pozici jedničky .. Což se o předchozích experimentech nedá říct .. "

Když se do play off dostaneme si zapomněl podotknout. A zatím se Machovský nezranil a od té doby, co přišel Sedláček chytá Machovský o dost méně. Já tedy příchod Sedláčka vidím jako chybu(znervóznění Machovského) a pokud by se Machovský opravdu zranil, tak jsme tu měli talenta Homzíka, který by třeba tu šanci čapnul. jenže on se Machovský nezraní a my tu budeme mít nejdražší dvojku v extralize. Ale co, vždyť na to máme. Do koho jiného přece investovat, než do brankáře. Kvalitních útočníků i beků máme přehršle *MIMO* *MIMO* *MIMO*

350.jpg
chuli +92
Dnes v 10:14:43

reakce na karlos: ,,V tom, že se chová jako profesionál, že něco v hokeji dokázal a..." zobrazit příspěvekV tom, že se chová jako profesionál, že něco v hokeji dokázal a prostě na mě působí velmi důvěryhodně a sympaticky. Nicméně musím konstatovat, že zklamal. Jenže tuhle srágoru, co teď předvádíme, hrajeme už druhou sezónu. A nehnul s tím ani takový pan trenér jako Franta Výborný a bohužel teď ani Krupp. Problém je zcela jasně někde jinde. Já jsem tady všeobecně známý jako kritik Břízy a u toho zůstanu. On je totiž jediný, kdo tu je po celou tu dobu. Měnili se trenéři, manažeři, hráči, spíkři....jen Bříza zůstává. A s ním jeho pravidelné veletoče s brankáři. Může mi někdo vysvětlit přínos příchodu Sedláčka??"

Tak to ,že současný stav jde jednoznačně za Břízou víme všichni ..bylo tu trenérů a týmů..a jak s oblibou říká Martin...Dream teamu ze kterými by titul vyhrála i cvičená opice bylo několik... Takže na mě JEdnoznačně Bříza ven .. a pak můžeme řešit co a jak dál .

Já výjimečně vidím přínos příchodu v tom,že kdyby se Machy zranil budeme mít pro Play off spolehlivou náhradu na pozici jedničky .. Což se o předchozích experimentech nedá říct ..

+1
otaznik9
karlos +142
Dnes v 09:52:10

reakce na slajer: ,,V čem je skopčák persona? Takovejch hráčů co byl on měl..." zobrazit příspěvekV čem je skopčák persona? Takovejch hráčů co byl on měl českej hokej v tý době nepočítaně a jako trenér? Taková úroveň je tady taky! Takový výsledky a hokej předvádět pod českým trenérem, tak už ho Bříza dááávno vyhodil! Píšeš hrát beton, třeba antihokej, no ten pod ním hrajou od začátku, neni se ale co divit, fricové to jinak nehrajou. Nemyslím, že by zapomněli hokej, je to o herní představě trenéra. Ten už ale podle mě neví co s tím. Další věc jsou přestupy, to je taky něco, třeba v Hradci je tušim 5 hráčů co byli ve Spartě postupně nic moc, tam jsou v základu a kde je Hradec a kde my...A vše je završeno O2 šaškárnou, Sparta tam prostě neni doma! Je ve mně plno smutku i vzteku z toho jak to tam vedou kdyby aspoň ten fotbal...*NAPR**** "

V tom, že se chová jako profesionál, že něco v hokeji dokázal a prostě na mě působí velmi důvěryhodně a sympaticky. Nicméně musím konstatovat, že zklamal. Jenže tuhle srágoru, co teď předvádíme, hrajeme už druhou sezónu. A nehnul s tím ani takový pan trenér jako Franta Výborný a bohužel teď ani Krupp. Problém je zcela jasně někde jinde. Já jsem tady všeobecně známý jako kritik Břízy a u toho zůstanu. On je totiž jediný, kdo tu je po celou tu dobu. Měnili se trenéři, manažeři, hráči, spíkři....jen Bříza zůstává. A s ním jeho pravidelné veletoče s brankáři. Může mi někdo vysvětlit přínos příchodu Sedláčka??

571.png
Medvěd +139
Dnes v 09:36:48

reakce na kvcr: ,,Včera nám dala Olomouc ochutnat vlastní medicínu: dostala se do..." zobrazit příspěvekVčera nám dala Olomouc ochutnat vlastní medicínu: dostala se do vedení a pak už jen bořila a vyhazovala na zakázaná uvolnění. Stejně tak jako u nás si říkám, jak moc jejich fanoušky baví se na to dívat. To, že nestíháme, bylo vidět už od druhé třetiny v Chomutově, teď to bylo ještě markantnější. Z rozhovoru s Lukášem Pechem na ofiko webu je (aspoň pro mě) patrné, jak moc týmu noční bazény pomohly. A to nás pozítří dny čeká další zápas "o šest bodů" ve Zlíně, který se v poslední době dost zvedl. Ještě že hrají dneska v Plzni, která by jim mohla dost sil vzít.

O tom, co všechno je špatně, asi nemá cenu psát, to by bylo pořád dokola, protože se v podstatě nic nemění. I když teď cítíme rozčarování, chtěl bych tady apelovat na to, abychom to teď týmu ještě nezhoršovali a nezvyšovali tlak na jejich už tak přetíženou psychiku. Je to už druhá sezóna v řadě, kdy jsme pár kol od konce blízko propadáku, to je fakt velký nápor na nervy. Jakýkoliv tým je v takové situaci dost nalomený a nevěřím tomu, že by ho nějaké razantní projevy nespokojenosti nakoply. Nemyslím tím to, že se budeme tvářit, že je všechno v pořádku, ale počkejme s případnými protestními akcemi na konec sezóny. Ještě není konec a zajíci se počítají až po honu."

Sakryš...neznervózňovat, klid na práci... Tak ještě přidej něco o tom, že Spartu si rozvracet nedáme!

1362.jpg
Hanzi88 +2
Dnes v 09:26:48

Hlavne at neni ticho, chce to poradnej primitivismus, pokud se nebude darit ve stredu. Zapalit tu saskarnu!!!!

otaznik12
cedak +75
Dnes v 09:25:26

reakce na chuli: ,,Tak co ti na to má Mára odpovědět když to má nařízeno ze..." zobrazit příspěvekTak co ti na to má Mára odpovědět když to má nařízeno ze shora... a Návštěvnost sice roste,ale chodí popkornožrouti a insta a FB fans .. "

Já chápu že to není odpověď jeho, ale stanovisko vedení, ale to vedení na tazatele (ta otázka není moje...) akorát v té odpovědi ukazuje vztyčenej prostředník.

otaznik13
slajer -19
Dnes v 09:22:45

reakce na karlos: ,,A jakej rozdíl vidíš ?? Loni tu byl Sami, který chytal vcelku..." zobrazit příspěvekA jakej rozdíl vidíš ?? Loni tu byl Sami, který chytal vcelku spolehlivě a před koncem dotáhli Laca, který ničemu nepomohl. Letos tu je Machovský, který chytá více než spolehlivě a stejně přitáhli Sedláčka, který také ničemu nepomohl - prostě tradiční sparťanská rošáda *FUCKU* *FUCKU* Nebo si myslíš, že bez Sedláčka bychom měli méně bodů?? Jasně to značí, že ve vedení Sparty jsou diletanti, kteří hokeji nerozumí. Jen pořád nemohu pochopit, že tohle ro***ávání golmanů má na svědomí sám bývalý golman *MIMO* *MIMO* Apropo, nebylo řečeno při příchodu Sedláčka, že jedničkou bude pořád Machovský?? Já jen že Sedláček jako dvojka už pomalu odchytal víc zápasů než Honzík za 2 sezóny. No jo, není nad to vnést do brankoviště a tím i do týmu trochu nervozity *METAL* *METAL*
Ke hře Sparty není co psát. Je to hra na náhodu a spoléháme na to, že nám to vychytá golman. Nechápu, že taková persona jak Krupp si s tím nedokáže poradit. Přece není problém nějak zásadně změnit taktiku.....třeba hrát i doma totální beton a antihokej a rezignovat na jakoukoli hru. Ti kluci prostě už hokej hrát neumí, to snad došlo i největšímu optimistovi. Kde došlo k tomu, že se z šikovných hokejistu stali podprůměrní hokejisté, kteří navíc soupeřům nestačí ani bruslařsky, to netuším. Na ledě ale pravidelně vidím tým, který se někdy sice snaží, ale to co produkují se rozhodně nedá nazývat hokejem."

V čem je skopčák persona? Takovejch hráčů co byl on měl českej hokej v tý době nepočítaně a jako trenér? Taková úroveň je tady taky! Takový výsledky a hokej předvádět pod českým trenérem, tak už ho Bříza dááávno vyhodil! Píšeš hrát beton, třeba antihokej, no ten pod ním hrajou od začátku, neni se ale co divit, fricové to jinak nehrajou. Nemyslím, že by zapomněli hokej, je to o herní představě trenéra. Ten už ale podle mě neví co s tím. Další věc jsou přestupy, to je taky něco, třeba v Hradci je tušim 5 hráčů co byli ve Spartě postupně nic moc, tam jsou v základu a kde je Hradec a kde my...A vše je završeno O2 šaškárnou, Sparta tam prostě neni doma! Je ve mně plno smutku i vzteku z toho jak to tam vedou kdyby aspoň ten fotbal...*NAPR****

350.jpg
chuli +92
Dnes v 08:58:06

reakce na cedak: ,,Souhlasím - všechno ven. Hnusnější hnus jsem neviděl, loni to..." zobrazit příspěvekSouhlasím - všechno ven. Hnusnější hnus jsem neviděl, loni to ještě bylo zlatý, aspoň po konci sezóny mohl člověk zatleskat panu Výbornýmu... komu by se mělo tleskat po tomhle? Takže za mě - Krupp Nedvěd Broš ven, okamžitě. A Bříza za nima, jakmile záhadného majitele postihne jasná chvilka.
I když, co si tady píšeme, je klubu srdečně jedno. Víc než hokej mě dneska nadzvedly odpovědi na otázky na ofiwebu - na slušně položenou otázku na téma hororové "zábavy" v hale a na jména jejích původců zcela jasná odpověď - návštěvy rostou, tak si trhněte nohou, když se vám to nelíbí. Myslím, že klub konečně jasně definoval svou prioritu černé na bílém. Letošní sezóna bude úspěšná, protože bude historicky nejnavštěvovanější. A že se v hokeji nevede a že je pár revizionistů nespokojených, to jsou jen drobné lapálie na cestě ke světlým zítřkům. "

Tak co ti na to má Mára odpovědět když to má nařízeno ze shora... a Návštěvnost sice roste,ale chodí popkornožrouti a insta a FB fans ..

350.jpg
chuli +92
Dnes v 08:55:35

reakce na Romis: ,,A kde by jsi jako chtěl po konci sezony protestovat??Podle..." zobrazit příspěvekA kde by jsi jako chtěl po konci sezony protestovat??Podle vyjádření Pecha je jim to u ***e už teď,natož na konci sezony.
Tvůj optimismus bych chtěl mít,protože tohle trvá už několik let a vše se vylepšilo stěhováním do tohoto vysočanského varieté *KOSA* *KOSA*
Za celý život co fandím Spartě jsem ještě nazažil,že bych byl někdy tak zhnusenej hokejem a vývojem,který vidím.Je to neskutečná ostuda a hodně se obávám,že může být u hůř. :-! "

Mediální *** to vytrhla z kontextu ... Pech se vyjádřil jinak

otaznik16
SHS
Dnes v 08:31:02

Dovolujeme si Vás upozornit na nový článek: Konec slov! Pohár trpělivosti nepřetekl, ale prasknul, který naleznete na adrese www.spartans.cz/novi...

otaznik17
RazoR -9
Dnes v 08:18:38

Hrůza, děs a nakonec ostuda jak prase. Tak co? Bude aktualizace poharu trpelivosti? *KOSA*

otaznik18
Romis +6
Dnes v 08:17:21

reakce na kvcr: ,,Včera nám dala Olomouc ochutnat vlastní medicínu: dostala se do..." zobrazit příspěvekVčera nám dala Olomouc ochutnat vlastní medicínu: dostala se do vedení a pak už jen bořila a vyhazovala na zakázaná uvolnění. Stejně tak jako u nás si říkám, jak moc jejich fanoušky baví se na to dívat. To, že nestíháme, bylo vidět už od druhé třetiny v Chomutově, teď to bylo ještě markantnější. Z rozhovoru s Lukášem Pechem na ofiko webu je (aspoň pro mě) patrné, jak moc týmu noční bazény pomohly. A to nás pozítří dny čeká další zápas "o šest bodů" ve Zlíně, který se v poslední době dost zvedl. Ještě že hrají dneska v Plzni, která by jim mohla dost sil vzít.

O tom, co všechno je špatně, asi nemá cenu psát, to by bylo pořád dokola, protože se v podstatě nic nemění. I když teď cítíme rozčarování, chtěl bych tady apelovat na to, abychom to teď týmu ještě nezhoršovali a nezvyšovali tlak na jejich už tak přetíženou psychiku. Je to už druhá sezóna v řadě, kdy jsme pár kol od konce blízko propadáku, to je fakt velký nápor na nervy. Jakýkoliv tým je v takové situaci dost nalomený a nevěřím tomu, že by ho nějaké razantní projevy nespokojenosti nakoply. Nemyslím tím to, že se budeme tvářit, že je všechno v pořádku, ale počkejme s případnými protestními akcemi na konec sezóny. Ještě není konec a zajíci se počítají až po honu."

A kde by jsi jako chtěl po konci sezony protestovat??Podle vyjádření Pecha je jim to u ***e už teď,natož na konci sezony.
Tvůj optimismus bych chtěl mít,protože tohle trvá už několik let a vše se vylepšilo stěhováním do tohoto vysočanského varieté *KOSA* *KOSA*
Za celý život co fandím Spartě jsem ještě nazažil,že bych byl někdy tak zhnusenej hokejem a vývojem,který vidím.Je to neskutečná ostuda a hodně se obávám,že může být u hůř. :-!

otaznik19
karlos +142
Dnes v 07:38:10

reakce na frafont: ,,Tak při porovnání téhle a minulé sezóny vidím v podstatě..." zobrazit příspěvekTak při porovnání téhle a minulé sezóny vidím v podstatě jedinej rozdíl v gólmanech, zbytek týmu stejná bída (s tím, že někteří tragédi odešli a jiní místo nich přišli) *KOSA* "

A jakej rozdíl vidíš ?? Loni tu byl Sami, který chytal vcelku spolehlivě a před koncem dotáhli Laca, který ničemu nepomohl. Letos tu je Machovský, který chytá více než spolehlivě a stejně přitáhli Sedláčka, který také ničemu nepomohl - prostě tradiční sparťanská rošáda *FUCKU* *FUCKU* Nebo si myslíš, že bez Sedláčka bychom měli méně bodů?? Jasně to značí, že ve vedení Sparty jsou diletanti, kteří hokeji nerozumí. Jen pořád nemohu pochopit, že tohle ro***ávání golmanů má na svědomí sám bývalý golman *MIMO* *MIMO* Apropo, nebylo řečeno při příchodu Sedláčka, že jedničkou bude pořád Machovský?? Já jen že Sedláček jako dvojka už pomalu odchytal víc zápasů než Honzík za 2 sezóny. No jo, není nad to vnést do brankoviště a tím i do týmu trochu nervozity *METAL* *METAL*
Ke hře Sparty není co psát. Je to hra na náhodu a spoléháme na to, že nám to vychytá golman. Nechápu, že taková persona jak Krupp si s tím nedokáže poradit. Přece není problém nějak zásadně změnit taktiku.....třeba hrát i doma totální beton a antihokej a rezignovat na jakoukoli hru. Ti kluci prostě už hokej hrát neumí, to snad došlo i největšímu optimistovi. Kde došlo k tomu, že se z šikovných hokejistu stali podprůměrní hokejisté, kteří navíc soupeřům nestačí ani bruslařsky, to netuším. Na ledě ale pravidelně vidím tým, který se někdy sice snaží, ale to co produkují se rozhodně nedá nazývat hokejem.

otaznik20
kvcr +41
Dnes v 06:51:34

Včera nám dala Olomouc ochutnat vlastní medicínu: dostala se do vedení a pak už jen bořila a vyhazovala na zakázaná uvolnění. Stejně tak jako u nás si říkám, jak moc jejich fanoušky baví se na to dívat. To, že nestíháme, bylo vidět už od druhé třetiny v Chomutově, teď to bylo ještě markantnější. Z rozhovoru s Lukášem Pechem na ofiko webu je (aspoň pro mě) patrné, jak moc týmu noční bazény pomohly. A to nás pozítří dny čeká další zápas "o šest bodů" ve Zlíně, který se v poslední době dost zvedl. Ještě že hrají dneska v Plzni, která by jim mohla dost sil vzít.

O tom, co všechno je špatně, asi nemá cenu psát, to by bylo pořád dokola, protože se v podstatě nic nemění. I když teď cítíme rozčarování, chtěl bych tady apelovat na to, abychom to teď týmu ještě nezhoršovali a nezvyšovali tlak na jejich už tak přetíženou psychiku. Je to už druhá sezóna v řadě, kdy jsme pár kol od konce blízko propadáku, to je fakt velký nápor na nervy. Jakýkoliv tým je v takové situaci dost nalomený a nevěřím tomu, že by ho nějaké razantní projevy nespokojenosti nakoply. Nemyslím tím to, že se budeme tvářit, že je všechno v pořádku, ale počkejme s případnými protestními akcemi na konec sezóny. Ještě není konec a zajíci se počítají až po honu.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 22. února - 17:30
  17.png
  ZLN (venku)
  Extraliga (47.kolo)
 • 27. února - 18:30
  19.png
  TRI (doma)
  Extraliga (48.kolo)

Kalendář akcí

<<02 / 2019>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
2
4
5
6
7
8
9
10
12
14
16
18
20
21
23
24
25
26
28