Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Kubajs +22
Před 1 min. a 54 s

Tak Košťálek má stopku na jeden zápas, ale nikde jsem se nedočetl o trestu za zákrok na Růžu. *KOSA*

903.jpg
loupák +413
Před 7 min. a 31 s

reakce na Schaschek: ,,Dlouho jsem ho neviděl a pokud tu nepíše pod jiným nickem, tak o..." zobrazit příspěvekDlouho jsem ho neviděl a pokud tu nepíše pod jiným nickem, tak o něm nic nevím. 8-) "

Trubku nám spolkla práce, ale jinak je v pořádku a úspěšně se rozmnožuje *THUMBSUP*

5.png
Schaschek +1333
Dnes v 11:09:04

reakce na loupák: ,,Jak to myslíš "byl" ? *SILENY* "

Dlouho jsem ho neviděl a pokud tu nepíše pod jiným nickem, tak o něm nic nevím. 8-)

otaznik4
Ex1tus +5
Dnes v 10:42:46

reakce na Gapin: ,,Neví někdo proč jsme měli včera ty speciální dresy včera jenom..." zobrazit příspěvekNeví někdo proč jsme měli včera ty speciální dresy včera jenom na rozbruslení? "

V nějakém rozhovoru padlo (myslím že v souvislosti se zápasem v Drážďanech), že máme se sponzory domluvený jeden dres ročně bez reklam, a ten jsme využili u výročních dresů. Takže předpokládám, že ani Hold nebude bez reklam.

694.png
Maximus +43
Dnes v 10:02:24

reakce na Schaschek: ,,Žádnej hráč není nikdy víc než samotný klub. Pokud si chce..." zobrazit příspěvekŽádnej hráč není nikdy víc než samotný klub. Pokud si chce vybrečet přestup, tak je to debil a doufám, že dostane pořádnej flastr. "

Já tohle chování v rámci snahy o vynucení přestupu nechápu. Co si asi tak řekne ten tým, který ho chce koupit, když je ochoten udělat toto? Pak je z pohledu toho klubu na místě obava, zda se tak v budoucnosti nezachová i vůči nim. Hašek tímhle extempore uškodil jen a jen sám sobě a to podle mě celkem značně. Teda alespoň já bych o takového hráče dál neměl zájem. Navíc trucováním se stejně nic nevyřeší.

903.jpg
loupák +413
Dnes v 09:55:45

reakce na Schaschek: ,,Já jsem si vzpomněl hned. Trubka byl přitom inteligentní člověk..." zobrazit příspěvekJá jsem si vzpomněl hned. Trubka byl přitom inteligentní člověk 8-) "

Jak to myslíš "byl" ? *SILENY*

otaznik7
SHS
Dnes v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (27. 1. 2020):

Nejvíce příspěvků (6) napsal uživatel Schaschek a použil v nich celkem 1 492 znaků.

Další pořadí:
2. MartinMegadeth (příspěvky: 4, znaky: 8 717)
3. karlos (příspěvky: 3, znaky: 1 505)
4. Sparťan777 (příspěvky: 3, znaky: 1 157)
5. Medvěd (příspěvky: 2, znaky: 1 333)

Celkem bylo včera napsáno 24 příspěveků, které obsahovaly 15 293 znaků.

5.png
Schaschek +1333
Včera v 21:36:46

reakce na Gapin: ,,Neví někdo proč jsme měli včera ty speciální dresy včera jenom..." zobrazit příspěvekNeví někdo proč jsme měli včera ty speciální dresy včera jenom na rozbruslení? "

Nevím přesně, ale myslím, že každý tým má několik výjimek ve kterých může použít dresy bez reklam. A my máme ještě Hold.

273.jpg
Gapin +1412
Včera v 21:15:15

Neví někdo proč jsme měli včera ty speciální dresy včera jenom na rozbruslení?

5.png
Schaschek +1333
Včera v 20:01:10

reakce na MartinMegadeth: ,,Fotbalová Sparta vyrazila na soustředění do Španělska. Na..." zobrazit příspěvekFotbalová Sparta vyrazila na soustředění do Španělska. Na palubě letadla nechybí mladíci Karabec nebo Fortelný a bohužel ani Stětina, za to klub vyrazil bez dlouhodobých marodů Ben Chaima, Kadlece a Panáka, bez Kayi jehož trápí svalové problémy a Juliše, který má jaro strávit na hostování. K odletu se nedostavil Hašek, to jsem zvědav jestli je za tím nějaké nedorozumění nebo se chlapec snaží si vytrucovat odchod z klubu. To bude asi blíž pravdě. *VYHLIZI* "

Žádnej hráč není nikdy víc než samotný klub. Pokud si chce vybrečet přestup, tak je to debil a doufám, že dostane pořádnej flastr.

+2
875.jpg
Amphicyoni +563
Včera v 19:33:40

reakce na MartinMegadeth: ,,Fotbalová Sparta vyrazila na soustředění do Španělska. Na..." zobrazit příspěvekFotbalová Sparta vyrazila na soustředění do Španělska. Na palubě letadla nechybí mladíci Karabec nebo Fortelný a bohužel ani Stětina, za to klub vyrazil bez dlouhodobých marodů Ben Chaima, Kadlece a Panáka, bez Kayi jehož trápí svalové problémy a Juliše, který má jaro strávit na hostování. K odletu se nedostavil Hašek, to jsem zvědav jestli je za tím nějaké nedorozumění nebo se chlapec snaží si vytrucovat odchod z klubu. To bude asi blíž pravdě. *VYHLIZI* "

Nedorozumění to není, stejně jako to zdaleka není první prohřešek. Konaté byl proti němu úplně v pohodě kluk. *NAPR****

892.jpg
MartinMegadeth +1372
Včera v 18:59:59

Fotbalová Sparta vyrazila na soustředění do Španělska. Na palubě letadla nechybí mladíci Karabec nebo Fortelný a bohužel ani Stětina, za to klub vyrazil bez dlouhodobých marodů Ben Chaima, Kadlece a Panáka, bez Kayi jehož trápí svalové problémy a Juliše, který má jaro strávit na hostování. K odletu se nedostavil Hašek, to jsem zvědav jestli je za tím nějaké nedorozumění nebo se chlapec snaží si vytrucovat odchod z klubu. To bude asi blíž pravdě. *VYHLIZI*

otaznik13
Sepp +64
Včera v 18:53:19

reakce na Gapin: ,,By me docela zajimalo kdo jses :-D neni moc lidi, ktery vi, ze se s..." zobrazit příspěvekBy me docela zajimalo kdo jses :-D neni moc lidi, ktery vi, ze se s tim pitomcem zna a dokonce kamaradi. A je jeste min tech, ktery by si na to zrovna vzpomneli 8-) "

Žádná senzace, jen si prostě ještě pamatuju "starý časy", kdy se ten pacient chodíval lísat i sem a utkvělo mi v paměti, že s Trubkou pro sebe měli slabost... To sem ještě (teda na starý fórum) chodíval i Robert Ráž... To, že sem skoro nepřispívám, neznamená, že si sem nechodím číst a sdílet naše společné utrpení poslední dekády... 8-)

892.jpg
MartinMegadeth +1372
Včera v 18:32:35

reakce na frafont: ,,Plíšková mi bohužel čím dál víc připadá jako Berdych v sukni..." zobrazit příspěvekPlíšková mi bohužel čím dál víc připadá jako Berdych v sukni - drží se nahoře v žebříčku, nějaké vyhrané turnaje má, ale grandslam prostě nevyhraje."

Kolego, budu s plně souhlasit. Už během kalendářního roku 2019 jsem došel ke stejnému závěru, že z Karolíny Plíškové bude jednou český Berdych v sukni. A kdyby jejím jediným finálovým zářezem na turnajích GS zůstal US OPEN 2016 moc překvapen bych nebyl. Ne že bych jí nepřál triumfovat na turnajích a pokud možno i na těch největších (ze zásady až na vzácné výjimky přeji všem českým sportovcům, aby byli úspěšní), ale moc jí od doby co je Hrdličková nevěřím. Přestala na mě působit jako že je hladová po úspěších. A angažování trenéra Vallverdúa: jak to vyjádřit, když ho angažoval Berda, tak mi přišlo, že má definitivně utrum s možným ziskem GS turnaje. Ale třeba se pleteme a Karolína nás ještě vyvede z omylu, i když zrovna probíhající AO tomu moc nenasvědčoval. *MIMO*

892.jpg
MartinMegadeth +1372
Včera v 18:25:43

Nová dvouletá smlouva pro Míru Formana mi udělala radost. Já na něj trpím co se dostal v roce 2011 do áčka navzdory Jandačovi. A musím smeknout, protože jestli dodrží aspoň půlku nové smlouvy, tak bude v áčku Sparty působit deset let bez přerušení. A dlouho jsem přemýšlel kdo naposledy ve Spartě odehrál v áčku dekádu bez přerušení v jiném klubu a jak je to dlouho, ale napadl mě Honza Hanzlík, který se v áčku Sparty začal objevovat v ročníku 2000/2001, o sezónu později se stal už jeho plnohodnotným členem, aby ze Sparty odešel po sezóně 2012/2013, kdy přestal být dost dobrý Pepkovi z Loděnice, do Brna. *POSILOVNA* Jestli jsem to dohledal přesně, tak pro zajímavost premiéru v áčku Sparty v utkání extraligy měl Míra Forman šestého března 2011 v rámci čtvrtého kola sajrajt ligy na Kladně. Premiérový gól v extralize vstřelil v Holešovicích prvního listopadu téhož roku Brnu v rámci osmnáctého kola základní části. A premiérový gól v play-off vsítil Třinci třináctého března 2013 ve čtvrtém zápase čtvrtfinálové série, ze které bohužel postoupil soupeř. Pro mě začíná patřit Míra Forman k legendám Sparty. Ne každá legenda musí oslnit počtem kanadských bodů, vstřelených gólů nebo získaných titulů. Jsou i méně nápadné legendy, před kterými se sluší smeknout za dlouhověkost a věrnost klubu. A přesně sem patří Míra. O to obdivuhodnější je jeho věrnost Spartě v dnešní době, kdy je obvyklé, že se po dvou, třech sezónách kluby běžně mění. A hráči blížící se třicítce mívají běžně ve svém hokejovém C/V čtyři, pět nebo šest seniorských štací. *FRAJER* Přeji Mírovi, aby svého rozhodnutí nelitoval, aby mu drželo zdraví a aby se dočkal se Spartou i kýženého titulu, protože zatím moc radosti v play-off s klubem neužil kromě čtyři roky starého finálového tažení. Zní to teda strašně, ale když nebudu počítat jeho tři vystoupení v sajrajt lize 2011, tak za osm odehraných sezón (ta letošní načatá je devátá) co patří do áčka se Spartě povedlo čtvrtfinále přelézt jen třikrát. Éra za bafuňáře Břízy opravdu výsledkově úspěšná nebyla a snad nastávají (přes aktuální dílčí krizi) lepší a úspěšnější časy. *SALA* *SALA* *SALA*

+5
892.jpg
MartinMegadeth +1372
Včera v 18:19:16

Dobré odpoledne, čísla jsou neúprosná a Sparta z posledních pěti extraligových zápasů vykázala celé dva body. Na to neexistuje jiná odpověď než, že přišla krize. Nedaří se: není to (zatím) tragédie, protože s krizí se počítalo. Bylo pravděpodobné, že někdy dorazí. A dle všeho se na ní podepsala chřipka v kabině. Včerejší výkon v Plzni vykazoval již zásadní zlepšení oproti bídě v předchozích čtyřech zápasech. Ne že by všechno bylo na pochvalu, ale od včerejšího výkonu už se nechá odrazit. Jsou tam některé přetrvávající nedostatky jako chyby při hře dozadu nebo nekvalita v přesilovkách, ale všechno špatně určitě nebylo. Zápas zde byl rozebrán důkladně, omezím se jen na pár drobností. Jednou z nich je koncovka. Především během druhé třetiny Spartě chybělo víc klidu a štěstí v koncovce: byly tam dvě tyče, neproměněné trestné střílení, neuznaný gól (Opět tragická komedie v přímém přenosu. Pokud sudí po poradě gól uznají nebo neuznají, pak není možné, aby verdikt změnili. V extralize se to nestalo zdaleka poprvé a vysvětlení můžou být jen dvě: amatérismus a diletantství sudích nebo zájem někoho poškodit a jinému prospět.) – tam se zápas lámal. Když mazánci po dlouhé době pasivity upotili dva slepené góly a ze stavu 2:2 se jim povedlo odskočit na 4:2, v té chvíli už ale měla vést Sparta 2:6 nebo 2:7 a nebylo by co řešit. Nevyužité šance přišly Spartu strašně draho a protože se opět nevyvarovala chyb ve hře dozadu a z přesilovek byla mnohem nebezpečnější Plzeň, tak prohrála. Včerejší zlepšený výkon bude nutno potvrdit v dalších zápasech, ale tentokrát již s bodovou nadstavbou. Hokej není krasobruslení, aby se body sbíraly (i) za výkon. *METAL* Nebudu tady rozebírat každou provokaci, prasečinu a simulaci mazánků. Nejsem zastáncem zákroků jaký předvedl Košťálek, ale umím ho pochopit, že s tím co se na ledě dělo a jak zajímavě prohřešky rozhodčí trestali tak vyšuměl a došlo z jeho strany k zákroku z čiré frustrace. Ovšem nedá mi to se nevyjádřit k jedné věci: když Houdek v prvním kole záludně napadl Kvapila a tím výrazně přispěl k jeho dlouhodobé zápasové absenci byl jsem ochoten i věřit, že to byla hrubá zákeřnost tohoto individua. Když si ovšem retrospektivně promítnu jak vypadala všechna utkání Sparty proti Plzni v letošním ročníku, tak je evidentní, že ze strany soupeře je stálá a cílená snaha vyřazovat Spartě klíčové hráče zákroky daleko za hranicí pravidel. A to nemůže být jen o hráčích, to je zjevná taktika, kterou vymýšlí a určuje trenér. O tom jsme přesvědčený. Čihák moc rád v rozhovorech s médii mudruje o zkaženosti společnosti, ale měl by začít u sebe a zamést si před vlastním prahem. Jestli je v tom z jeho strany mindrák a pomstychtivost za to, že u nás v klubu se jako trenér nedostal dál než k mládeži (mám pocit, že trénoval třetí až šestou třídu a že spoluorganizoval několik ročníků Letní hokejové školy) to musí vědět sám. Já na oplátku musím přiznat, že jsem o něm míval o dost vyšší mínění. *KOSA*
www.hcsparta.cz/medi...
Do play-off bych Plzeň nechtěl. Ne že bych se mazánků bál, ale zase by nám zranili třetinu až půlku mančaftu a v další sérii by hrozilo hraní s torzem. Podobně jako před čtyřmi lety by to bývalo dopadlo stejně i v osmadevadesátém. Tenkrát strašně těžko rozdýchávali Salfického úlet z konce čtvrtého zápasu, kdy si srazil Kverkovo nahození do rohu hřiště do vlastní kasy. V rozhodujícím zápase dostali dva kousky v první třetině, třetí na začátku druhé a pak už jen snažili prasit a provokovat, a občas k tomu přidali nějakou nekonečnou diskusi s rozhodčím. Jenže tehdy Sparta ještě disponovala bouráky co se takového póvlu nezalekli a uměli si zjednat respekt a pořádek. Jelínek sice už v té době nebyl nejrychlejší ani nejproduktivnější, ale na většinu hrdinů ze z Plzně mu stačilo na ledě jen zadupat a zamračit se. Chabada nebo Miro Hlinka si taky nenechali nic líbit, do toho začínal Duda a ten byl ostrý jak břitva hned od první sezóny a sezónu ve Spartě dohrával i Petr Nedvěd. To ještě nebyl takový frajírek jako při dalších štacích. Mazánci z něj mívali vítr. Bruslařsky byl skvělý, tudíž ho neměli čas ani trefit , a on sám se moc ne**al s tím, když ho některý z mazánků sekl, v dalším střídání si dotyčného našel a vzal ho holí přes párky jen to luplo. Takoví hráči mi v kádru Sparty chybí a ne jen letos, ale dlouhodobě. *NAPR**** *NAPR**** *NAPR****

+2
5.png
Schaschek +1333
Včera v 17:40:51

reakce na Gapin: ,,By me docela zajimalo kdo jses :-D neni moc lidi, ktery vi, ze se s..." zobrazit příspěvekBy me docela zajimalo kdo jses :-D neni moc lidi, ktery vi, ze se s tim pitomcem zna a dokonce kamaradi. A je jeste min tech, ktery by si na to zrovna vzpomneli 8-) "

Já jsem si vzpomněl hned. Trubka byl přitom inteligentní člověk 8-)

273.jpg
Gapin +1412
Včera v 17:27:26

reakce na Sepp: ,,Ano, myslím toho samolibýho machýrka, co chce bejt naoko s každým..." zobrazit příspěvekAno, myslím toho samolibýho machýrka, co chce bejt naoko s každým děsnej kámoš (zdravím Trubku) a všude vychvaluje tu svou Plzíňku a nevynechá jedinou příležitost, jak naflusat na Spartu a na Prahu. Když se koketovalo s možností, že by Sparta hrála KHL, tak přesně kvůli takovejm dylinám jsem si snad i přál, aby to tak bylo, protože to prázdno, co by jemu a spoustě dalších zůstalo s naším odchodem v jejich ubohejch životech, to by snad za to i stálo..."

By me docela zajimalo kdo jses :-D neni moc lidi, ktery vi, ze se s tim pitomcem zna a dokonce kamaradi. A je jeste min tech, ktery by si na to zrovna vzpomneli 8-)

5.png
Schaschek +1333
Včera v 17:04:38

reakce na Sparťan777: ,,Jo,v tom máš pravdu. Už se nemůžu dočkat až se vrátí Kvapil...." zobrazit příspěvekJo,v tom máš pravdu. Už se nemůžu dočkat až se vrátí Kvapil. Naše první lajna Kvapil,Růžička, Řepík to bude úderná síla!! *THISISSPARTA* "

No kdoví jestli se Kvapil nevrátí dřív než Růžička po tý včerejší sekeře.

571.png
Medvěd +188
Včera v 17:01:07

Kdepak, vás dva jsem tím dlouhým vysvětlováním nemyslel! :-)
Víš co - ono že jsme je motali je zlepšení - optické zlepšení (zaplaťpánbůh i za to), ale když to nepřinese góly, tak co s tím... No, uvidíme co se změní ve středu. Ale to bude sakra těžké - ale ne nemožné.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 29. ledna - 18:30
  11.png
  LIB (doma)
  Extraliga (41.kolo)
 • 31. ledna - 17:00
  19.png
  TRI (venku)
  Extraliga (42.kolo)

Kalendář akcí

<<01 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
1
3
5
6
8
9
11
13
14
15
16
17
20
21
22
23
25
27
28
30