Těžce vydřené srovnání série

11. března 2012 v 23:53,  Reportáže,  SpartaCorps

Od dnešního zápasu jsem očekával srovnání série, protože jet na led soupeře se stavem O:2 na zápasy by nebylo zrovna nejlepší.

Že opět pri intru před nástupem nefungovala pořádně kostka si asi budem muset zvyknout. Parádně odzpívaná hymna panem Zahradníčkem uvedla první třetinu. Ta pomalu ani nezačala a po přísně vyloučených dvou hráčů HCS, kdy "faul" Davida Kočího například viděl asi opravdu jen "pan rozhodčí" Hodek, který si asi pravidla moderního hokeje v životě nečetl, hráli hráči v bílomodrém výhodu 5 na 3. Bohužel ji využili. Naštestí za pár minut srovnali i naši bojovníci, konkrétně Dominik Pacovský. Jinak šance byly, to né že ne, ALE nějak se nedočkaly dotažení.

Po přestávce se hrálo na obě strany, byly i přesilovky, jenže ty nám prostě nejdou. To co se nepovedlo pří výhodách, povedlo se v 28 minutě - při Pipi se trefil Mário Bližnák. Jenže za chvíli to bylo zas vyrovnáné, takže do kabin se šlo za stavu 2:2

Třetí třetina byla jakoby ta první, zase plno šancí, některé volaly po golu, byly tam i oslabení, přesilovky, ale nic. Následovalo 10 minut prodloužení, jen mi neni jasný, proč před ním byla tak dlouhá pauza. V něm se hrálo i 3 na 3. Nakonec přišli na řadu nájezdy, které pochytal Pepis a rozhodl jediný střelec PETR TON.

Takže serie s nenáviděnou Kometou je vyrovnáná 1:1, následují dvá zapasy v K... aréně, přeji klukům GOOD LUCK, ale musíte přidat.

Kvituju bitku, kterou vyhrál Alex Foster. ALE sakra, co ty přesilovky ???!!! Bylo jich dost, přesně 13, sice nechci tady nic řikat, ale pány Hodka a Mináře, hlavně ten první, co fakt nechápu. Slovy sestry "Horší než včera to být nemůže" - no bylo, opravdu. ALE NEBUDU TADY BREČET, MĚLI JSME DVAKRÁT 5 NA 3, JEDNOU 4 NA 3, ale NIC!!!! Nechápu...

Nakonec chci pochválit support, absolutně fantazie, kotel i tribuny, dokonalost, osobně nemůžu skoro mluvit, ruce bolí, ale stálo to za to.