Těžce vyhraný zápas s Kladnem

21. ledna 2012 v 21:00,  Reportáže,  SpartaCorps

Od utkání s Kladnem jsem očekával, že naši bojovníci odčiní poslední domácí zápas, který skončil prohrou v nastavení a konečně v letošní sezoně klub z pražského předměstí porazí.

První třetina - v ní kvituju ubráněné oslabení, v této činnosti je Sparta podle mého názoru jedna z nejlepších. Bohužel opět se nepovedly přesilovky, to prostě HCS jde jen v pár zápasech, ale když to vezmu globálně, tak to nejde. Jinak šance byly, ale góly nikde.

Jinak mě zamrzelo, že dneska nehrál Sascha, snad se objeví v sestavě v neděli při řeži s Tygrama.

Druhá třetina - z prostřední části chci upozornit na náš úspěch Troye MIlama, který byl regulérní, jenže podle "rozhodčího" se pohyboval Brošák v brankovišti a tak byl stav stále 0:0. No jelo se dál, další šance byly na obou stranách, ale bez efektu. Nevím, prostě to nešlo, jestli to bylo tím golem, nebo obranou soupeře, prostě góly nešly a bylo to takový nijaký.

Třetí třetina - tam jsme byli spíš ve třech nebo čtyřech než v pěti po rozhodnutích pánů v pruhovaném, ale když se vracel Toňák z trestný jel sám na Cháberu, ale nedařilo se. Držel nás Martin, jsem rád, že dostal šanci, a podle mě chytal hodně dobře, ty výsledný dva body jsou hlavně jeho zásluha.

OT - protože stejně jako minulý zápas s Kladnem skončil po 60 min bez branek, šlo se do prodloužení. Tam byly nějaké šance, pak kladenští faulovali, takže jsme měli výhodu 4 na 3, to jsem si říkal, že to už musí padnout, naštěstí to vyšlo. Troy se napřáhl a rozhodnul. Tentokrát to gól byl v pohodě a dva body byly naše.

Takže bylo to vydřené vítězství, pro oko diváka nic moc zápas. Atmosféra byla občas o ničem, občas lepší.

Autor: Roman alias SpartaCorps