Znovu na klobáse aneb s bodem ze Čpavkova

8. února 2014 v 21:30,  FanBlog,  chuli

Ve čtvrtek 6. 2. 2013 se scházíme na Lukách a vyrážíme směr město smradu – Litvínov.

Osazenstvo našeho auta čítá 4 kusy. Aut je na cestě více z různých koutů Prahy, protože nebyl zorganizován bus. Hned v Praze nás rozesmávají dva maníci, kteří ve Fiatu nebo co to bylo, stěhující koberec tím způsobem, že jim asi 4 metry čouhají ze střešního okénka, jeden maník to drží a druhý řídí auto. Komická situace. Jinak cesta probíhá bez sebemenších komplikací a po hodince a půl nás už vítá charakteristický smrad. Po zaparkování si nejprve kupujeme lístky a potom se přesouváme na zdejší vyhlášenou klobásu. Znovu je výborná. Před stadionem si jeden člen naší výpravy ještě popovídá s panem Weismannem, který drze přijel v autě na kterém, je nalepen znak HC sešívaný cirkus Praha.

Poté se přesouváme do sektoru. Cestou se ještě stavíme na WC, které vyzdobíme samolepkami, ale jelikož se tam po nás objevil nějaký domácí ňouma z VIP a začal brečet tak securitka ty nálepky sundala (stejně jim je tam příště vrátíme, takže si sedláci nepomohli, snad jim to zvedlo ego). Opět se ukázalo, že security řeší většinou zbytečnosti, ale o tom později.

Při sledování rozbruslení byl na ledě spatřen jeden z omylů našeho vedení Divíšek, v tomto zápase nepředvedl zhola nic. Litvínova za zápasu vletěl a od začátku používal svůj prasohokej a nakonec se jim i podařilo se dostat do vedení a po první třetině byl stav 1:0. Ve druhé třetině tlačili naši borci a v přesilovce 5 na 3 vyrovnal Krejčík. Tento gól měl pak dohru v hledišti, ale to zmíním v pasáži o domácí security. Ve třetí třetině oba týmy dají po jednom gólu a tak se jde do prodloužení, zde má obrovskou šanci Ton. Bohužel nedá a tak rozhodují nájezdy, ve kterých je šťastnější domácí tým. A proto odjíždíme jen s jedním bodem.

A teď pár poznámek závěrem:

Security:

Opět se ukázala úroveň některých security služeb na stadionech, že jsou u vstupu prošacováni pouze hosté, domácí nikoliv, kteří by do haly zřejmě pronesli cokoliv, včetně střelných zbraní by se ještě dalo přejít i když je to neférové, ale od nějakých týmů se nedá čekat nic jiného. Ale to že řeší na záchodech samolepky před zápasem, ale během zápasu neplní svojí práci už ne. Po vyrovnávacím góle na 1:1 vyletí od místních sedláků zapalovač a trefí jednoho fanouška v našem sektoru do hlavy a security nic!!!!!!!!! Nereaguje a v klidu čumí na hokej, co taky chceme od 50 letých dědů, že jo. Příště ať si tedy jdou stoupnout stranou a fanoušci si to vyřídí mezi sebou, očekával bych, že dotyčného specifikují a vynadají mu, ale nic!!!!! Hold samolepky a hokej jsou asi důležitější než bezpečnost. Vsadil bych se, že pokud by to vyletělo od nás, už by to řešili, takže apeluji na vedení HC VERVA Litvínov ať si tam laskavě udělají pořádek.

Atmosféra:

Byla taková průměrná, spíše horší ostatně s osazenstvem kotle se toho ani moc vytvořit nedalo. A to, že fandilo tak cca 15-20 lidí považuji za ostudu a měli bychom se nad tím opravdu vážně zamyslet, proč lidé co jdou do kotle, nefandí.

Málek a Divíšek:

Nejsem z příchodu Málka dvakrát nadšen, ale včerejšek rozhodně není jeho chyba, možná nájezdy mohl chytat lépe, ale měl to těžké naskočit nerozcvičený do zápasu. Předvedl, že chytat umí, chytil minimálně 3 jasné góly. A Divíšek nepředvedl nic, kromě vyhození puku do hlediště. Tento nákup stále nechápu.

Jinak se množí názory, že opět nastává krize a že vypadneme již ve čtvrtfinále, nevím, co někteří lidé čekali, že vyhrajeme 52 zápasů bez porážky? Hold přišel menší výpadek, přes olympiádu se vše spraví a letos nám sezona bude končit až v dubnu ziskem titulu. Věřím tomu a všichni ostatní by měli také.

Tak toto je můj pohled na výjezd do Litvínova.

Autor: Chuli

NÁZOR AUTORA NEMUSÍ BÝT TOTOŽNÝ S NÁZOREM ČLENŮ REDAKCE SPARTA HOCKEY SUPPORTERS!