Nedělní večer v Mechově aneb 3 body od sekaček

21. října 2013 v 11:00,  FanBlog,  chuli

V Neděli je na programu výjezd do nové extraligové destinace, chystáme se do Hradce ukázat místním, jak to vypadá, když dorazí Sparta. Scházíme se v 15:00 u naší haly a po obsazení míst ve dvou autobusech vyrážíme směrem na Hradec.

Dva autobusy - to je velká věc, no snad bude dobrá atmosféra. Nálada v autobuse je jako pokaždé suprová a jsme dobře naladěni. Máme k tomu důvod, protože jedeme do Hradce v pozici vedoucího týmu tabulky. Dojíždíme tak akorát na začátek, protože jsme objížděli půlku východočeské metropole.

Akorát stíháme pověsit vlajku. Hráči už jsou nastoupeni, pod kotel si stoupá Zdenda s megafonem a pod jeho vedením rozjíždíme naše fandění. Na začátek samozřejmě musí přijít  pokřik zdravíme MOTOR a další pokřik o tom, že Motor patří do extraligy. To jen, aby si domácí uvědomili naše sympatie k nim a také to jakým způsobem extraligu získali.

V první třetině je Hradec v menším tlaku díky přesilovkám, ale Pepis veškeré šance likviduje a když už je překonán, tak gól není uznán, protože rozhodčí zapískal dříve, než prošel puk za brankovou čáru. A tak první třetina končí 0:0.

Pojeďte se Spartou do Plzně! INFO ZDE:

Ve druhé třetině se dostáváme do tlaku pro změnu my a Hradec poznává palebnou sílu Sparty, když se postupně za sebou prosazují Přibyl, Klimek a Simon. Druhá třetina končí naším vedením 3:0. Nicméně pořád je tu strašák v podobě hradeckého obratu v jednom z předchozích kol kdy obrátil v poslední třetině stav 2:5.

Jenomže mají smůlu, dnes k nim totiž přijel lídr tabulky a ten žádné komplikace nehodlá dopustit. Ale všechny dohady vzaly za své - to se Lukáš Klimek prohnal kolem domácí obrany a zavěsil bekhendem do šibenice. Od této chvíle už nebylo pochyb, že si Sparta odveze 3 body do Prahy. Hradec sice upravil nádhernou bombou do šibenice, avšak domácí dorazil Petr Kumstát, který dorazil střelu Krejčíka a halou se mohla rozeznít populární písnička "pátá" v podání našeho kotle.

Do konce zápasu se stav nemění a tak se může slavit. Sparta dál vede tabulku a uniká všem soupeřům a tak to má být. Po děkovačce míříme k autobusům a až za Hradec nám cestu čistí cestu pánové s modrými majáky. V autobuse panuje dobrá nálada a míříme vstříc domovům. A k tomu všemu ještě ACS poráží Duklu doma 3:0 a tímto je završen super večer. Prostě bezvadný výjezd.

Kotel dnes šlapal dobře, díky megafonu a Zdendovi s Liposem, kteří se ho ujali. Takto by to mělo vypadat na všech výjezdech suprová atmosféra.

SPARTA vládne všem!!!!!!! A teď vzhůru v neděli do Plzně, předvést i místním buranům kdo je SPARTA!!!!!!!!!!. HCS!!

Autor: Chuli

NÁZOR AUTORA NEMUSÍ BÝT TOTOŽNÝ S NÁZOREM ČLENŮ REDAKCE SPARTA HOCKEY SUPPORTERS!