Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Žádné další stránky
19.jpg
sin34 +5
07.02.11 v 21:56

Treba se fanousci Sparty probudi a uvidi, ze na strunu srdcarstvi se hraje jen kvuli nim, hraci uz to davno prokoukli a celkem zvysoka na to serou :-DDD

19.jpg
sin34 +5
07.02.11 v 21:53

Je sranda, ze hraci Sparty musi hledat motivaci :))) To je docela hlaska od Brosaka a toho mam docela rad..

19.jpg
sin34 +5
07.02.11 v 21:49

Robert: Zkus si tady zit s Johnem, budes taky piskat. Policista zachrani hromadu lidi pred utocnikem s bombou a dostane medaili a 10 000, priveze mu ji John ve vrtulniku s naklady na let cca 40 000. Kolik, ze to dali na charitu? 30 000? To je parada...

Jestli povesit dres Vykoukala nebo povesit Vyborneho? Nevim, ale to chce trosku odstup. Je spousta adeptu, kteri jeste svuj dres v hale nemaji...

19.jpg
sin34 +5
07.02.11 v 20:27

images: Vitej karasku, chybels nam tu chlapce zvedava :))))

19.jpg
sin34 +5
07.02.11 v 20:18

Trubka: Nejlepsi je, ze jsem mu napsal, ze to slibil. On rekl ne a z archivu zahadne zmizel clanek ve kterem se o tom mluvilo. Kdyz jsem upozornil na zamerny vymazani clanku, behem noci se tam zase vratil :))) Ale uz nikdo neresil, ze to tam Briza opravdu slibil.. chce se mi blejt.. Lidi zapominaji na vsechny lzi, tanecky kolem vyjadreni, tanecky kolem odchodu, prichodu. Rekne se srdicko, nasevase Sparta a vetsina vymekne jak ... po soulozi :))

19.jpg
sin34 +5
07.02.11 v 19:59

Jahodak: Hele ja tam myslim nebyl.. nebo si to nepamatuju :))

19.jpg
sin34 +5
07.02.11 v 19:21

Krusty: Stejny???? Myslis jako ze bych sebral par miliard a pak se smal lidem do ksichtu a rikal jim, jak beze me by si nikdo ani neuprdnul?? "Jsem mesias" atd atd atd... Neuveritelny... doufam, ze ja a ani nikdo z meho okoli nikdy nechoval jako Charouz...

19.jpg
sin34 +5
07.02.11 v 19:18

Martin87: Pekne. Dokud tam bude pan PB, ja do haly neprijdu. Leda, ze by mi nekde vnutili zadarmo listek, mozna bych se sel pozdravit s kamarady a pousmat se nad tou tragikomedii... Neuveritelne, jak dokaze clovek prirust k funkci. Neuveritelne, jak nekdo nema ani kapku sebereflexe. Diky za info...

19.jpg
sin34 +5
04.02.11 v 13:37

Uz si nepamatuju...

Briza tyto tlamocviky predvadi jiz 4 roky a porad mu to nekdo zere...

19.jpg
sin34 +5
04.02.11 v 11:39

Tomas: Komu se tim chces zavdecit? Je mi fuk, co je Robert zac, ale ma pravdu..

19.jpg
sin34 +5
27.01.11 v 18:39

Kurka nemel spoluhrace...

Horava mi nevadi, jestli se vymeni vedeni, udelaji se nejake prestupy, Vyborny a stara garda bude odejita a doplni se to nasimi juniky.. mozna by to mohlo pristi rok byt lepsi..

19.jpg
sin34 +5
27.01.11 v 10:44

pagr1: Aneb jak je dulezite overovat si informace :))

19.jpg
sin34 +5
27.01.11 v 10:21

CTK: Briza podepsal kontrakt na 10 let. "Sparta je pro me srdecni zalezitost, stravil jsem v ni sve nejlepsi roky", komentovala udalost poslednich dnu spartanska ikona. "Vim, ze se ne vzdy vsechno povedlo, ale verim, ze pristi sezona bude lepsi. Jiz nyni pracujeme na kadru pro pristi sezonu, jsem rad, ze udrzime zdrave jadro a osu tymu." Sparta planuje navrh nove smlouvy pro Vykoukala i Vyborneho. "Oba jsou velmi zkuseni, myslim, ze nam jeste hodne pomohou, zaroven bychom si prali privest jeste dalsi prave spartany. Hokej se s vekem nezapomina..". Na dotaz CTK, zda neni klub prilis ovlivnovan aktivitami A. Charouze byl P. Briza zdrzenlivejsi: "Tohle bych komentoval jen velmi nerad, Antonin mi vzdycky pomuze, kdyz potrebuji. On ma takovy cich na kseft ci hrace. Ocekavam, ze bude i v pristi sezone plnit poradni hlas"

19.jpg
sin34 +5
26.01.11 v 23:20

Marek: A co chces ty? Co treba jit na Stvanici? Ja budu jen rad, kdyz neskoncime v O2. Zajimalo by me ale, co tam bude, kdyz Slavie pujde do Edenu a my zrekonstrujeme...

19.jpg
sin34 +5
26.01.11 v 23:14

Saso, neni spatne stat a opirat se o sedacku, viz O2 :) Mas svoje misto, na prestavku si sednes, Dojdes se vychcat, lepsi se dela choreo, muzes si neco k zradlu vzit s sebou.... houby zle :)

19.jpg
sin34 +5
26.01.11 v 15:43

Edmond: Pankrac asi ne.. I kdyz je pravdou, ze na pevnost If se posilalo i za mensi prestupky....

19.jpg
sin34 +5
26.01.11 v 11:18

Schaschek, Robert: Na to bych se snad i prisel podivat :)

19.jpg
sin34 +5
26.01.11 v 11:16

doby: Jsi idiot..

19.jpg
sin34 +5
26.01.11 v 00:37

Jo a jeste vyjebani s Barthanusem do Berouna a nasazovani Vyborneho a spol. neustale do presilovek...

19.jpg
sin34 +5
26.01.11 v 00:35

Hledejme pozitiva : Vzacne se tu shodujeme :))

Trosku klidneji. Kdyz uz se zbavime hracu jako Kurka a Smolenak, meli se vymenit. Nedokazu si predstavit vetsi chybu managementu, nez z toho malo obchodovatelneho zbozi, co v klubu mame, rozdame zadarmo - za prevzeti smlouvy. Souhlasim s Bobim, Koreis nema ve Sparte co delat, respektive on nema ani co delat v extralize. Juniori nejsou zli, ale meli tu uz 3 roky hrat s Vybornym, Brosem, Kratenou nebo Tonem v rade. To same beci, Vykoukal mel rozehravat mladocha vedle sebe... Misto toho se tu porad hraje na srdicko a hrdost, mne to prijde uz jako neuveritelny patos....

Na zacatku sezony jsem veril ve zmenu. Ale po nekolika krocich, ktere zminim hned vzapeti jsem dospel k nazoru, ze ryba opravdu smrdi od hlavy a *** uz by s tim mel nekdo neco udelat.

Kroky : odvolani trenera, ktery se mi na postu libil, vyrazeni hracu : ofenzivni bek (cizinec - nemohu si vzpomenout na jmeno), tanecky kolem Podlesaka, Kurka, Smolenak... neschopnost privezt slusneho obrance....angazovani naseho udajneho majitele a sefa do udelovani trestu v ramci extraligy - to uz byl jen takovy bonus a definitivni zmacknuti blicicho tlacitka v krku...

Žádné další stránky

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 13. dubna - 17:00
    11.png
    LIB (venku)
    Extraliga (SF6)

Kalendář akcí

<<04 / 2021>>
Po