Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Žádné další stránky
19.jpg
sin34 +5
18.01.12 v 01:25

reakce na Schaschek: ,,nechme Tenkráta Tenkrátem. Dneska klobouk dolů před..." zobrazit příspěveknechme Tenkráta Tenkrátem. Dneska klobouk dolů před ním.

www.hcsparta.cz/inde...

Pepis pěkně nasranej po tom nájezdu..viz posledních asi 20 vteřin.."

Jinak Pepis dostane asi trest, pokud porad plati pravidlo o kritice rozhodcich.

19.jpg
sin34 +5
18.01.12 v 01:24

Ofsajd jsem presne nevidel, to se priznam. Ale faul naprosto jasny. Taky jsem rval, ale pak kdyz jsem to videl znovu, rikam jasny faul. Ale neresme to, vyhrali jsme, krasny zapas a nejaky brekot plzenaku smaznem tou nadhernou spartanskou aroganci :)))

19.jpg
sin34 +5
18.01.12 v 00:32

Po dnesku muzu rict jedine: Tento tym ma charakter!

+1
19.jpg
sin34 +5
19.12.11 v 20:36

reakce na Robert: ,,Jezis proc mi to cpes? Tak si to cti, kdyz se ti to libi - drtiva..." zobrazit příspěvekJezis proc mi to cpes? Tak si to cti, kdyz se ti to libi - drtiva vetsina tvych spoluobcanu ma na jeho tvorbu pokud vim nazor zcela opacny. Havlova produkce je bezcenny skvar a Havel musel zneuzit sveho postaveni, aby s temi prazdnymi a bezduchymi vyplody seznamil verejnost.

Pokud se tyka umelecke produkce, tak jeji kvalitu urcuje zajem verejnosti. Jde jen o to, jaka spolecenska skupina ma ve spolecnosti majoritu. Jestlize vetsinu spolecnosti tvori tupa, prizemni, nevzdelana luza, tak to logicky znamena, ze uspech v jejim ramci bude slavit predevsim jednodussi produkce bez hlubsiho obsahu. Muze se mi to nelibit, ale to je tak vsechno, co s tim muzu delat.

Absolutne odmitam to, co se bohuzel bezne deje, a to ze umelec, ktery ma za sebou nejake vlivne pratele, je vnucovan verejnosti ackoli ta dava jasne najevo, ze o jeho produkci nema zajem. Absolutne odmitam, aby se neuspech nejakeho umelce omlouval snizenym intelektem vetsiny verejnosti. Jestlize verejnost nema o neco zajem, tak nikdo nema pravo ji to vnucovat! To je totiz popirani zakladniho principu zabavniho prumyslu!
"

Cetl jsi to vubec?

19.jpg
sin34 +5
19.12.11 v 20:15

reakce na Robert: ,,Tak kdo mi to vysvetli s tim cilym obchodnim ruchem mezi Spartou a..." zobrazit příspěvekTak kdo mi to vysvetli s tim cilym obchodnim ruchem mezi Spartou a Ceskymi Budejovicemi. Na vsech urovnich to frci na plny pecky - hraci, treneri, media- marketing. Jak je mozny, ze v ramci jedne souteze stoji jeden clovek za dvema kluby? Vzdyt to je stret zajmu a soutez je tim padem neregulerni! "

Jak to mam vedet. Je mi to ukradeny :)

19.jpg
sin34 +5
19.12.11 v 20:07

Robert: Ty jsi vazne neuveritelny. Takze kvalitni dilo se pozna jen podle toho, jak na nej zareaguje konzum? Takhle chapes umeni? Ano? V tom pripade jsi totalni buran. Zebracka opera nebo Zahradni slavnost stoji za pozornost a staly uz v dobe, kdy je napsal. A to prezidentem fakt nebyl.

+1
19.jpg
sin34 +5
19.12.11 v 14:13

reakce na Robert: ,,Havlova dila jsou nadprumerna? Tak to si jeden z mala, ktery si neco..." zobrazit příspěvekHavlova dila jsou nadprumerna? Tak to si jeden z mala, ktery si neco takoveho mysli. Pro me to je naprosto bezcenny a podprumerny skvar bez obsahu. Kdyby se pan Havel nestal prezidentem a nezajistil si sam publikovani svych del, tak by se o nich verejnost diky jejich zalostne urovni nikdy nedovedela. Pokud vim, talk v knihovnach ci knihkupectvichje je zajem o jeho knihy nulovy. Asi jako v pripade pana Paroubka - jeho knihy si nakonec musela koupit jim nastrcena firma - tezko rict, proc - jestli kvuli tomu, ze se kvuli nulove prodejnosti bal ostudy nebo protoze to byla idealni moznost jak si vyprat penize."

Nastesti je tvuj nazor kazdemu u (_._)

19.jpg
sin34 +5
19.12.11 v 14:00

reakce na Robert: ,,Jinak doufaam, ze jste si vsimli zmeny na webu Sparty. Autorem clanku..." zobrazit příspěvekJinak doufaam, ze jste si vsimli zmeny na webu Sparty. Autorem clanku o Kocim je pan Zetek, ktery k nam (kupodivu) prisel z HC Mounfield. Tak vas vitam pane Zetku a doufam, ze vase produkce bude mit alespon prumernou uroven - ubohisti, amaterismu a podprumeru jsem si totiz uzili jiz dost.

Mimochodem to je stejne zajimavy, ze Sparta ma tak cile obchodni vztahy s Budejovicema a to na vsech urovnich! Cim to asi bude? To je panecku ukazkovej stret zajmu pane Drbohlav, ze jo? ;-)

Mimochodem pane Brizo angazovani pana Zetka, ktere bylo samozrejme motivovano pouze jeho profesnimi kvalitami a v zadnem pripade se nejednalo o dalsi dil z nekonecne rady serialu "kseftiky pro proverene, zname a jejich ratolesti" - to je ta ferova sance pro vsechny, o ktere jste tak vznesene mluvil v rozhovoru v ramci clanku o projektu Srdce na dlani na webu Sparty? :-! "

Proboha Robiku, vis za kolik se ty clanky pisou??? Protekce hadr fakt...

19.jpg
sin34 +5
19.12.11 v 13:59

reakce na Robert: ,,Uzaviram toto tema s tim, ze nevidim zadny duvod, proc bych si mel..." zobrazit příspěvekUzaviram toto tema s tim, ze nevidim zadny duvod, proc bych si mel vazit cloveka, ktery zneuzival sve funkce k omilostneni svych kamaradu ci jejich deti (viz Chadimova a syn Caslavske) ackoli tito spachali zavazne zlociny - ktery podporoval nesmyslne vrazdeni Srbu nebo ktery nevahal naplivat na ceskou historii a kvuli sve hamiznosti zpochybnil Benesovy dekrety jen aby prosla stamlionova restituce majetku jeho rodiny.

Byl to jen hodne spatny dramatik, ktery vsak byl dostatecne inteligentni a brzy pochopil, ze jedinou cestou jak se vyhnout nezajimavemu, nudnemu a chudemu zivotu, kteri takovi jedinci obycejne maji, je ze sebe udelat mucednika. Mimochodem pan Havel udajne cely zivoy zasvetil boji proti Komunismu - jak je tedy mozne, ze pak po revoluci umoznil, aby ti lide, kteri ho pry mucili a kteri znicili zivoty dvou generaci Cechu, odesli nepotrestani a nekteri z nich se dokonce dostali mezi politickou elitu a tudiz zpet k moci? Obycejny a nechutny handl - nic jineho.

Tak a radeji zpet k hokeji, protoze se mi z tematu Vaclav Havel zacina delat nevolno!

"

Kdyz by ten tvuj handl neudelal, mozna by se nase revoluce mohla jmenovat krvava. Vis moc dobre, ze milice, armada byly pripraveny k zachrane tehdejsiho rezimu. Krome toho, nechapu z jake odbornosti (ty jsi odbornik asi na vse) hodnotis jeho literarni prinos. Ja myslim, ze jde o dila vetsinou nadprumerna.

+2
19.jpg
sin34 +5
21.09.11 v 08:26

Mozna to treba neni ani uplne jeho chyba, ale jak uz jsem mockrat napsal. Jestli mu tam nekdo hazi klacky pod nohy nebo nedostatecne podporuje, ma si to dotycny bud prosadit, nebo se na to vysrat.. Neni to nic osobniho proti nemu. Nejvetsi vinu davam beztak Brizovi. Od jeho prichodu jdem stale vice do ***e...

19.jpg
sin34 +5
21.09.11 v 08:13

Uvedomte si, kdo tomu cirkusu sefuje. Papacek vsechno pripravuje. V klubu jako je Sparta ma byt profik, placeny bonusy za divaky nad 6000 pripadne za prodane kusy z fanshopu. A ne klucina, co nevi o marketingu ani hovno.

19.jpg
sin34 +5
02.04.11 v 13:29

Steve: Moc hezky :)

Koukam, ze se tu sere na ofiko forum a to je dobre...

19.jpg
sin34 +5
09.02.11 v 22:49

Neresme blbosti. Jak docilime odchodu Brizy, Charouze?

19.jpg
sin34 +5
09.02.11 v 16:00

Kuba: A voni se usmivaji.. Ja jsem presvedceny, ze kdyby jim Sparta chrstla zhave olovo do ksichtu tak se oni co? Budou se smat... :) (~Pelisky)

19.jpg
sin34 +5
08.02.11 v 16:37

Anglan: Nesouhlasim. Lide by se radi neco dozvedeli. Ale novinar, ktery ma informace, si ji musi zase hezky nechat pro sebe, pac by s nim dotycny hokejista a mozna i par jeho kamaradu uz nepromluvilo...

19.jpg
sin34 +5
08.02.11 v 10:17

Jaci fanousci, takovy klub. Kdyz to tady procitam a po nejhorsi sezone v historii samostatne ligy se tu resi, jestli povesit dres Vykoukala, uznavam, ze mame co si zaslouzime. Sparta Praha srdce nase - beze me... Tohle je ztrata casu.

19.jpg
sin34 +5
07.02.11 v 22:37

A ted vypnout kamery a bez noticek od Tonyho :))

19.jpg
sin34 +5
07.02.11 v 22:23

Znate nekdo Jiste pane ministre? Ten dil o nemocnici, kde jsou jen urednici. Nemocnice vykazuje skvela cisla, ma nizsi spotrebu, slusnou zamestnanost, neopotrebovaji se nastoje ani stroje...akorat se tam neleci pacienti. Ve Sparte take vsechno fungovalo skvele, nebyl problem, hraci super, akorat hraje vo posledniho fleka...

19.jpg
sin34 +5
07.02.11 v 22:14

Vyborny vodjel :DDDDDDDDDDD

19.jpg
sin34 +5
07.02.11 v 22:02

Jinak projev hracu, to je pecka :) Kdyz posloucham rozhory hracu v NHL, to se trosku neda srovnat. A tohle fakt neni o penezich ...

Žádné další stránky

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 13. dubna - 17:00
    11.png
    LIB (venku)
    Extraliga (SF6)

Kalendář akcí

<<04 / 2021>>
Po