Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
rad55 +174
02.10.19 v 19:05

reakce na Schaschek: ,,Dle mých informací je to bullshit vycucaný z prstu. "

Farda shání zaměstnání *HAHA*

+1
otaznik2
rad55 +174
02.10.19 v 17:55

A další brněnská lahůdka....
sport.aktualne.cz/ho...
co všechno se řeší to už je fakt k smíchu.

otaznik3
rad55 +174
02.10.19 v 15:49

Nalezeno na oficiálních stránkách HC Sparta - Klub - O2 Aréna:
Technické údaje
Rozměr kluziště pro zápasy HC Sparta Praha: 58,4 x 28,4 m

otaznik4
rad55 +174
02.10.19 v 15:04

reakce na Schaschek: ,,Variabilní je v O2 Aréně, ale ne v Holešovicích, kde probíhají..." zobrazit příspěvekVariabilní je v O2 Aréně, ale ne v Holešovicích, kde probíhají všechny tréninky."

Já vím, Holešovice 30x60. A O2 má stejnou možnost. Otázka je, zda si můžeme nadiktovat rozměr hřiště.

+1
otaznik5
rad55 +174
02.10.19 v 12:49

reakce na Gapin: ,,A neni to momentalne v o2 jen kvuli patku? Nikdy tam takhle uzky..." zobrazit příspěvekA neni to momentalne v o2 jen kvuli patku? Nikdy tam takhle uzky hriste nebylo, tak jestli se to pak zase nevrati?"

Hřiště je variabilní, je tam možnost 30x60 i 26x60. Snad máme možnost volby.

Nejsem si 100% jistej, ale nehrála tam Slávie na ouzkým?

otaznik6
rad55 +174
02.10.19 v 11:13

Vary mají za sebou nepovedený zápas, takže jim motivace chybět rozhodně nebude. Mač to bude nelehký. Doufám, že se už konečně zadaří a tým najde zdravý kompromis ve výkonu, něco mezi divočinou z prvních zápasů a ježděním po ledu z těch posledních.
*SALA*

+1
otaznik7
rad55 +174
28.09.19 v 15:01

www.youtube.com/watc...
Prostě ho tam slyším, neboť jsem na něj alergickej od doby co komentoval zápasy Sparty s Pospíšilem, nejvíc si pamatuju zápas s Pardubicemi, i když to je už pár let.

*ANO*

otaznik8
rad55 +174
28.09.19 v 14:41

Zpytoval jsem svědomí, ale uvědomil jsem si, že zápas měl dva komentátory, fotku Smoleňáka hodnotili oba a fakt mám pocit, že jsem slyšel Dusíka jak říká, že by nechtěl nikomu ublížit....

-2
otaznik9
rad55 +174
28.09.19 v 14:27

reakce na Schaschek: ,,Není to Dusík, ale Libor Basík. :-D "

Nepřekouknul jsem se v textu, ale ten hlas mi fakt zněl jako Dusík....

otaznik10
rad55 +174
28.09.19 v 13:43

reakce na Medvěd: ,,Fakt Dusík?"

Nojo, komentuje pro O2.

otaznik11
rad55 +174
28.09.19 v 11:53

reakce na Schaschek: ,,Jde hlavně o celkový přístup! Mě to prostě nebaví, není tam ta..." zobrazit příspěvekJde hlavně o celkový přístup! Mě to prostě nebaví, není tam ta agresivita a bojovnost, kterou by Sparta měla mít. "

Tohle podepíšu!
A mám postřeh co se týče zakládání útoků. Do dvojice obránců nám klidně nahoru zajede celá trojka útočníků a bere si puk, stává se to hodně často! Chybí souhra, je to hrané převážně na náhodu, nebo komplikovaně a pomalu. Máme potíž přejít půli.
Herní projev prvních dvou pětek a třetí, čtvrtý lajny se hodně liší, ten rozdíl mi přijde propastný, zejména v koncovce zápasů.
Na střídačce a teda i v kabině jsou tři obránci a brankář, nevím jestli to je optimální.
Nicméně po pěti zápasech bych neházel hokejku do obilí. Ať si vyberou slabší chvilky hned, tým hokej umí, zlepšení by přijít mělo.
A komentátor Dusík opět zářil, když suverénně prohlásil, že jsme měli stanovený zisk 15 bodů z prvních pěti zápasů.

*SALA* *SALA*

otaznik12
rad55 +174
26.09.19 v 14:54

No, a v článku na ofiko webu se píše: ,,Z třaskavého boje nakonec sparťané vyšli jako poražení,"
Jestli zítra ten boj bude stejně ,,třaskavý" tak si z nudy udělám zubama manikúru!
Doufám, že přístup bude jinej. *SALA*

-1
otaznik13
rad55 +174
26.09.19 v 14:29

reakce na karlos: ,,Já bych se přimlouval za to, nechat jednu sezónu golmany v..." zobrazit příspěvekJá bych se přimlouval za to, nechat jednu sezónu golmany v klidu *METAL* *METAL* "

Teď na začátku sezony bych vůbec neřešil žádného hráče, brankáře už vůbec ne.
Brankář, který řekne ( na zkoušce ), že se necítí jít do zápasu, to podle mého názoru, nemá moc v hlavě srovnané a napadá mne co by říkal pod smlouvou?
Nevím proč, ale při spekulacích o angažmá Neuwirta, mi vyplave vzpomínka na Jána Laca.

otaznik14
rad55 +174
25.09.19 v 11:26

reakce na Schaschek: ,,Buchtele dlouhodobě stagnuje, ale z letošní sezóny bych ještě..." zobrazit příspěvekBuchtele dlouhodobě stagnuje, ale z letošní sezóny bych ještě závěry nedělal, kór v Kadani, která je úplně trapná. Vrací se po zranění kolene, potřebuje čas se do toho znovu dostat."

Jasně potřebuje se rozehrát, já ho nezatracuju, ale tohle mu fakt nepomohlo.

otaznik15
rad55 +174
25.09.19 v 10:51

Kouknul jsem na statistiku Kadaň - Vsetín.
(Michnáč odehrál 20 minut, +1)
Buchtele 11:20, -3.
To byl výlet na rozehrání.

otaznik16
rad55 +174
22.09.19 v 19:35

To byla holomajzna, tohle jsme si prohráli sami, chybí přihrávka.
Smejkal zraněnej, už mi to vychází tak, že kdo chce nad námi vyhrát vyřadí útočníka a nám se hra rozsype.
Růžička je šnek, ale podle mě nikdo nepropadl, nikdo nezářil. Sedláček dobrej.

otaznik17
rad55 +174
22.09.19 v 16:24

Piskáček pořád mimo sestavu. Jsem zvědavej jak to bude vypadat, Brno bude přemotivovaný, když jim to zatím moc nešlo.
To nám zase bude zvonit v uších.
*SALA*

otaznik18
rad55 +174
22.09.19 v 11:30

reakce na MartinMegadeth: ,,Sašu Saláka si ve Spartě moc představit neumím. Co si vybavuji..." zobrazit příspěvekSašu Saláka si ve Spartě moc představit neumím. Co si vybavuji vždycky se hodně striktně stavěl proti návratu do extraligy. Byť je teda fakt, že jsem zaznamenal jeho prohlášení, že by se angažmá v Kladně, kde trénuje, nebránil. Ale přišlo mi to řečeno ve stylu, že to by vážně nesměl dostat žádnou aspoň trochu slušnou nabídku. On je to dost velký svéráz a těžko odhadnout jestli by pro něj extraliga byla výzva. Neuvirth pokud opravdu kontrakt v zámoří nezíská (a jestli je zraněný tak jeho šance poklesly) by pro Spartu zajímavý byl. Ostatně co si vzpomínám, když se jeho jméno objevilo někdy v červenci v souvislosti se Spartou, tak i z klubu zaznělo něco ve smyslu, že by to téma pro Spartu bylo. Nicméně to vnímám spíš v oblasti hypotetické úrovně. *FRAJER* "

Takhle se věci mají... Neuwirt v modrobílé kombinaci

hokej.cz/priprava-na...

otaznik19
rad55 +174
20.09.19 v 23:13

reakce na MartinMegadeth: ,,Chtěl jsem pouze těm co je tolik historie Sparty nezajímá i těm..." zobrazit příspěvekChtěl jsem pouze těm co je tolik historie Sparty nezajímá i těm co tolik nepamatují připomenout, že ani v Holešovicích nebývalo vždy všechno růžové, když se zde objevilo několik příspěvků zmiňujících termínové podřizování Sparty majiteli O2 arény i dlouhé šňůry venkovních i domácích zápasů za sebou. Za mého dětství v osmdesátkách už Štvanice nebyla v dobré kondici a áčko tam určitě ligové zápasy nehrálo. V té době jasná první volba byl Eden. Jinak Nymburk, Příbram, Benešov a možná by si pamětníci vzpomněli ještě na další města kolem Prahy kde někdy Sparta v nuceném vyhnanství odehrála domácí zápas první čs. ligy. Co si vzpomínám z klukovských dob v osmdesátých letech spíš na Štvanici občas trénovala mládež. Kromě Nikolajky se hodně trénovalo i ve Velkých Popovicích, v Benešově u Prahy a v Mělníku. Vstávání ve čtyři hodiny ráno, odjezd na trénink, pak trénink a cesta z tréninku do školy. A kdo nechodil do sportovní školy v té normální žádné úlevy neměl. To si většina dnešních děcek asi těžko umí představit. *MIMO* "

Přesně tak jsem to myslel i já, že v historii nebyla situace růžová, natož pak pohodlná.
Moje štěstí bylo, že za klučičích let zamrzala Vltava, takže kdo vzal hrablo do ruky mydlil to v Bráníku na Ledárnách *ANO*

Co se týče rozměrů hřiště a poměru k trénování. Hodně jsem o tom přemýšlel už vloni. Taky jsem si říkal, že je chyba v rozdílných rozměrech hřišť, jenže mi došlo pár věcí, které mají rozhodně obrovský vliv.
1) myslím, že každý hráč to bude vnímat trochu jinak, ale do pětky se prostě srovnat musí. (Možná i tohle ovlivňuje výběr hráčů?).
2) hráči i trenéři tvrdí, že přechod z velkého hřiště na užší je jednodušší, že je jenom potřeba si uvědomit, že je míň času na kliku nebo přihrávku. Na širší si přece, a to i v repre, hráči zvykají déle. Nebo si aspoň stěžují, že přechod není jednoduchý.
3) my tam hrajeme všechny domácí zápasy +,, rozbruslení" to znamená, že jsme na 26 domácích zápasů. Soupeř nám přijede 2x do roka, a ten náskok by měl být sakramentsky znát.
4) akustika v O2 je hrozná záležitost odhaduju, že 2500 v Holešovicích udělá lepší kulisu, než vyprodaná Ó dvojka. Ale jako hráč lecjakých sportů jsem si osobně okolí absolutně nevšímal, takže i tohle bude vyloženě individuální záležitost.
Všechno to jsou asi otázky na pocity hráčů!
Třeba se vše v dobré obrátí a povede se najít architekta, který, když už bude projektovat ,,multifunkční" halu, bude mít na paměti, že hokej není Vivaldiáno!

*SALA*

otaznik20
rad55 +174
20.09.19 v 09:49

Tak takhle by měl vypadat první zápas sezony. Trochu opatrný a soustředěný výkon!

Nelíbí se mi jen taktické chyby, včera zase zajel Buchta do vyloučeného hráče, dtto Piskáček s Plzní. To je zbytečný, lepší řešení je odehrát přesilovku a pak rozvěsit soupeře po manťákách. Oni budou vědět proč to tak je.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 30. října - 18:30
    16.png
    PLZ (doma)
    Extraliga (14.kolo)
  • 1. listopadu - 15:30
    17.png
    ZLN (venku)