Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
rad55 +577
28.01.22 v 12:18

reakce na Gapin: ,,Tak ono tam nic pozitivního není. Spíš mám dojem, že Hořava tam..." zobrazit příspěvekTak ono tam nic pozitivního není. Spíš mám dojem, že Hořava tam nebyl brán jako trenér, ale spíš jako nějakej konzultant. Nic mu nevadí, v podstatě ho nic nezajímá. Z toho nemám zrovna dobrej pocit. Jasný chápu, že s berlema nebude stát na střídačce, ale má po operaci koleno, neleží na posteli s kapačkou. Myslel jsem že je v nějakým větším kontaktu jak s hráči tak s realizakem. Nějak mám pocit, že pokud ten zápas nedávají v televizi, tak je ani nevidí. Možná je to jen můj pocit.
Tohle mě utvrzuje v tom, že buď tam měl být jen on sám a nebo měli jít po sezoně oba.
Každopádně je jasný, že to vede a do konce sezony to i povede Jandač sám."

Je tam spousta protimluv, to je děs! V každém případě z toho čiší, že kabina nestojí za nic.
Jandač je nestmelí, nedá to do kupy, vlastně je tam naprostá rezignace a přiznání, že ani neví jak. Tohle se nějak vyřešit musí. Bez nějakého impulsu to ani nepůjde. Hráče nemá kdo zbláznit.
Tohle číst je pro Sparťana hrůza hrůz. Tohle budu muset vyřešit lahví. A čekat co teda přinese 1. únor.
*SORRY*

otaznik2
rad55 +577
27.01.22 v 16:31

www.hokej.cz/kluby-o...
Tak to jsem zvědav jaký posun to bude znamenat.

otaznik3
rad55 +577
27.01.22 v 14:20

reakce na Koty: ,,Tak dle rozhovoru s Pepikem musíme ještě vydržet pár proher než..." zobrazit příspěvekTak dle rozhovoru s Pepikem musíme ještě vydržet pár proher než k 1.2. odtáhne? Dá se to tak pochopit ne? :-! "

Hraje se jeden zápas...

+1
otaznik4
rad55 +577
27.01.22 v 11:36

reakce na karlos: ,,Jo??? Kolik si četl těch rozhovorů s Pepou?? Ten by měl mít..." zobrazit příspěvekJo??? Kolik si četl těch rozhovorů s Pepou?? Ten by měl mít naopak zákaz dávat rozhovory. Pravda je, že tento rozhovor jako jeden z hodně mála vyznívá z jeho strany normálně *METAL* "

Jak jsem koukal na hokej, Jandač ven slyšet nebylo, ale jednu dobu nebyl pan trenér v dobré náladě. Měl nasazený úsměv naruby, domnívám se, že v reakci na ten pokřik.
Zajímavostí toho rozhovoru je poukázání na termín 31.1. že se ,, něco povede" a když ne, tak bude 1.2. změna.
Co si myslet o takových odpovědích. *VYHLIZI*

otaznik5
rad55 +577
26.01.22 v 19:50

sport.aktualne.cz/ho...
Že by se opravdu začla židle houpat?
*VYHLIZI*

otaznik6
rad55 +577
26.01.22 v 13:34

reakce na Schaschek: ,,Má furt v háji to koleno po operaci a nemůže na střídačce..." zobrazit příspěvekMá furt v háji to koleno po operaci a nemůže na střídačce stát."

Venca Prospal to většinou odtančil, ale nevim, možná to nedá srovnat.

otaznik7
rad55 +577
26.01.22 v 11:40

reakce na ferry: ,,Ahoj,Včera jsem zaplesal při gólu Vitoucha vzpomněl jsem si takhle..." zobrazit příspěvekAhoj,Včera jsem zaplesal při gólu Vitoucha vzpomněl jsem si takhle dával góly Gusta Havel,no trocha nostalgie.Bude líp."

Jenže ten měl rovnou hokejku [:-}

otaznik8
rad55 +577
26.01.22 v 11:34

reakce na Hanzi88: ,,Kéž by se jednalo o návrat Samiho*FLAGSPA* "

Ten chytá až druhou ligu, to nevím jestli by na tom byl tak dobře...

otaznik9
rad55 +577
26.01.22 v 10:43

U Hořavy jsem si uvědomil proč mu vyhovuje spolupráce s Jandačem. Vzhledem k tomu, jak se v posledních letech, věnuje teoretické přípravě po seminářích a nechce kupříkladu chodit na tiskovky, stává se z něj také spíš teoretik. Jen jsem si všiml, že v některých zápasech tam jsou emoce. On i Hamara pochválí hráče po dobrém střídání.
A tak mám trochu obavu, že společně mají hokej ke kafíčku, v hale to kazí led a hlavně hráči. Ale abych byl spravedlivý, často to jsou hráči protivníka. Včera to bylo vidět hodně na rozehrávce z vlastního pásma a zachycení přihrávek před naší modrou.
Ale víru v sobě mám a stále doufám, protože: *THISISSPARTA*

otaznik10
rad55 +577
25.01.22 v 20:14

reakce na paul68: ,,Za to na nás jsou kurzy vždycky, jako by jsme ještě neztratili ani..." zobrazit příspěvekZa to na nás jsou kurzy vždycky, jako by jsme ještě neztratili ani bod. *FUCKU* "

To bylo proto, že na nás bylo 81% sázek.

otaznik11
rad55 +577
25.01.22 v 20:12

Machy zatím dobrý!
Dát Jandače do branky, daly by se tím zabít dvě mouchy jednou ranou.
Ale je to křeč, dneska nehraje fakt nikdo...
Tak snad to začne.
*SALA*

otaznik12
rad55 +577
25.01.22 v 19:18

Hlavně dát gól, jinak do nás půjdou víc a víc.
Kluci by za to měli pořádně vzít!

otaznik13
rad55 +577
25.01.22 v 17:46

To je sestava snů, teda nejčernějších. Němeček na led, out je Chlapík. No to bude mazec, dvě práva křídla vlevo... *VYHLIZI*

otaznik14
rad55 +577
24.01.22 v 18:52

www.facebook.com/gro...
Aspoň něco pro zasmání.

otaznik15
rad55 +577
24.01.22 v 14:29

reakce na karlos: ,,Náš tým a náš trenér nejsou evidentně kompatibilní. Musíme..." zobrazit příspěvekNáš tým a náš trenér nejsou evidentně kompatibilní. Musíme buď vyměnit trenéra nebo tým. A protože má Pepa bezmeznou důvěru, vyměníme většinu týmu *METAL* Po sezóně, samozřejmě. No a třeba se majitel plácne přes kapsu a opět postaví dream tým, který suverénně dojde do finále jako v roce 2016, kde Pepovi jako vždy zhnědnou trencle a svou připodělanou taktikou nechá titul soupeři.
Neúspěch bylo již loňské vypadnutí s Libercem. Tam měli skončit oba trenéři, ne jen Hořava.
Docela by mě zajímalo to údajné bodové ultimátum pro tým i trenéry vyhlášené Tonem. Vzhledem k tomu, že se nic neděje, předpokládám, že úkol zněl udělat minimálně 6 bodů z 10ti zápasů
:-! :-! :-! "

V našem provedení bych Dream překládal jako spací....

otaznik16
rad55 +577
24.01.22 v 13:01

*HAHA* od příští sezony je volný Varaďa....

otaznik17
rad55 +577
23.01.22 v 19:31

Bylo vidět až sem, že tam nebyl nikdo v pohodě. Jezdili jen Chlapík a Formič. Pět dní nebyli na ledě a ráno měli jen rozbruslení. Je to děs, ale dnešek bych nikomu nevyčítal.
*SALA*

otaznik18
rad55 +577
23.01.22 v 16:24

reakce na Koty: ,,Teď nás čekají dva zápasy kde je vítězství povinností! Takže..." zobrazit příspěvekTeď nás čekají dva zápasy kde je vítězství povinností! Takže posun tabulkou směrem ke čtvrtému místu snad bude povinností.. *OCHLASTOVE* "

No, viděl jsem sestavu....

otaznik19
rad55 +577
23.01.22 v 16:23

reakce na paul68: ,,Vždycky se někdo uzdraví, a jinej lehne..:-/ "

Na fb je, že po karanténě nejsou úplně cajk, že to nebude dlouhodobě.
Dneska to vidím jako napínavou záležitost.

otaznik20
rad55 +577
23.01.22 v 16:13

To je zase marodka! Fakt děs. Bude to napínavé *SILENY*
*SALA* *SALA* *SALA*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 11. srpna - 17:00
    14.png