Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
rad55 +276
15.01.21 v 16:53

Horák mimo, Kudrna zpět.
Jeřábek + Polášek na led. Tak já se těším!
*SALA*

otaznik2
rad55 +276
15.01.21 v 15:30

reakce na SpartaCorps: ,,https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/rozhovor-josef-jandac-sparta-prah..." zobrazit příspěvekwww.idnes.cz/hokej/e...?

rozhovor s Jandačem..."

takovej navoněnej PR článek. Hezky hovoří o zabudování hráč do týmu, jenže mu to zadrhne na brankářích. ,,Neužil chytal výborně, ale nemá zkušenosti s PO" ...a jak k nim teda asi tak přijde?

+1
otaznik3
rad55 +276
14.01.21 v 14:44

reakce na Schaschek: ,,Tvl proč tam lezeš? :-D "

Já se zeptám trochu jinak. Proč s tím leze sem *NAPR****

+1
otaznik4
rad55 +276
13.01.21 v 21:06

reakce na karlos: ,,Nebo možná ty máš oči šejdrem ze čtení brněnských srágor na..." zobrazit příspěvekNebo možná ty máš oči šejdrem ze čtení brněnských srágor na jejich diskusi *FUCKU* Chvíli jsou obě brusle ve vzduchu a loket jednoznačně nahoře. Co měl Lukáš asi dělat?? Normálně posunul puk a snažil se vyhnout souboji. Ta brněnská jebka ho v plný rychlosti a s lehkým výskokem přišpendlil loktem na manťák. Gulaši je zkušený hráč a musel moc dobře vědět, co bude následovat, když jsou tak blízku u mantinelu. Někde uprostřed hřiště by to asi bylo bez větších následků, takhle je to prasárna. To napíšu, i když to udělá někdo z našich. A to ani nedomýšlím co by se stalo, pokud by byl čelem k mantinelu.
"

Mám to nejpravděpodobnější a nejlogičtější vysvětlení: Chlapec si omylem loknul starobrno *ANO*

+2
otaznik5
rad55 +276
13.01.21 v 15:35

reakce na Koty: ,,Nesmysl... diváš se na jiný zákrok. :-! Rousek se bude muset..." zobrazit příspěvekNesmysl... diváš se na jiný zákrok. :-! Rousek se bude muset ještě hodně učit, než tam takhle chodit."

tv.isport.blesk.cz/v...
v prvním momentu dotyku má obě brusle ve vzduchu. Všimni si jakým způsobem si ho najížděl a jak to jistil pravou rukou, dál si všimni ,,práce kolenem", pokud Ti není jasné oč tam běží, tak se máš sám co učit.

otaznik6
rad55 +276
13.01.21 v 11:55

reakce na Koty: ,,Na foru mordoru jde jasně vidět, kde má Gulaši nohy v době..." zobrazit příspěvekNa foru mordoru jde jasně vidět, kde má Gulaši nohy v době střetu. Rozhodně né ve vzduchu a loket má u těla. Věc názoru, ale rozhodčí ten zápas sral na obě strany. "

já si to dokázal zastavit a úplně na začátku střetu jsou obě brusle ve vzduchu úplně jasně a bez diskuze! V další fázi to jistí rukama a navíc tam přidává koleno, úplně ukázkovej likvidační faul. *CERTIK*

otaznik7
rad55 +276
13.01.21 v 10:52

já si neodpustím několik poznámek
-Salák dva góly kdy prošla přihrávka přes obránce, neměl šanci. Třetí gól, tam nevím jestli to nebylo s tečí obránce. No pokud ne, tak to dostal z Machyho parkety, ten jich takhle taky pár koupil. Ale jinak to úplně marný nebylo, když už musel do brány, tak vyloženě neshořel.
-obrana, je znát, že se zúžil kádr, zbylí jsou utahaný a možná i dost obouchaný
-útok, klasický smolný den, zohybaný tyče a výsledek k pláči.
Celkově, mě to připadalo, že hrajeme s uspávači hadů a přišla na nás dřímota. No a pruhovaný se na tom taky podepsali úžasným výkonem.
Do prodloužení měli trenéři dát někoho hybnějšího, Řepa toho měl plný brejle...
Ale co vidím dobře je, že přes to všechno se podařilo vyrovnat a na to jak to bylo rozehrané (roze.rané), tak díky za bod! *SALA*

otaznik8
rad55 +276
13.01.21 v 10:14

reakce na karlos: ,,Pouštěl jsem si ten zákrok několikrát a zastavoval jsem si..." zobrazit příspěvekPouštěl jsem si ten zákrok několikrát a zastavoval jsem si to....Gulaši má obě nohy ve vzduchu, což znamená, že Lukáše nabral plnou silou. Není vidět levý loket, zda ho vytrčil, ale každopádně v poslední fázi pravou rukou přišpendlil Lukášovu hlavu na manťák. Na první pohled se mi to tak zdálo přísný, ale když jsem si to zkouknul, tak za mě to bylo správně posouzené"

obě nohy ve vzduchu a škrabání krve z ledu, není o čem... *KOSA*

otaznik9
rad55 +276
12.01.21 v 20:16

Je to utahaný, první lajna je jak spací vagón.

otaznik10
rad55 +276
12.01.21 v 19:44

Klasická masáž nervů, to je. Tak si to kluci v šatně vyříkejte a hlavně to cpěte do brány a ne do tyček! *SALA*

otaznik11
rad55 +276
12.01.21 v 14:23

reakce na Schaschek: ,,Nic jednoduchého to nebude. Zvedají se. "

to si uvědomuji, jejich motivace proti nám je vždycky ,,něco", takže záleží na nás! *SALA*

+1
otaznik12
rad55 +276
12.01.21 v 12:23

Kotletu bych prosil naklepat, osolit, dát do trojobalu a řádně osmažit. Zapiju to už sám. Děkuji *OLIZNUTI*

+1
otaznik13
rad55 +276
11.01.21 v 14:07

já jsem asi nikdy v životě neviděl Pecha takhle někoho řezat. Pěkně to pojmul, když už ho měl pečenýho, tak ho ještě flamboval. Ten pruhovanej měl kliku, že taky nějakou neschytal... *THUMBSUP* *ANO* *BOXER*

+2
otaznik14
rad55 +276
09.01.21 v 17:54

reakce na SpartaCorps: ,,Do Sparty se máte na konci ledna vracet. Platí to? Jsme takhle..." zobrazit příspěvekDo Sparty se máte na konci ledna vracet. Platí to?
Jsme takhle domluveni, že se na konci ledna vrátím. Nic jiného jsme neřešili.

www.hokej.cz/forman-... *THUMBSUP* *SALA* *BOXER* "

hlavně to je zapotřebí, na pravasu máme díru (Kudrna, Dvořáček)!

otaznik15
rad55 +276
09.01.21 v 11:28

nojo, výhra super. Polášek dostal pěkný dělo, to vypadalo na otřes mozku. Obrana nám řídne. A upřímně, čtvrtý útok, tak jak byl složen, tak docela ,,hořel".
Na druhou stranu je radost sledovat třetí lajnu, to je fakt paráda. *SALA*

otaznik16
rad55 +276
08.01.21 v 17:51

Je to vlažný a dostáváme na budku. *KOSA*

otaznik17
rad55 +276
08.01.21 v 14:08

Docela bych si k večeři dal smažené syrečky.
Jsem zvědav na sestavu.
Doufám, že Míra už pomalu balí kufry. *SALA*

otaznik18
rad55 +276
07.01.21 v 09:59

DK zřejmě nedostala podnět a ty desítky neřešila.
Jen teda, uvidíme zítra Janduse? Proč nedohrál? *FLAGSPA*

otaznik19
rad55 +276
06.01.21 v 16:28

reakce na Schaschek: ,,Kucí sice to sem nepatří, ale 1.1. se narodil další pokračovatel..." zobrazit příspěvekKucí sice to sem nepatří, ale 1.1. se narodil další pokračovatel sparťanskeho rodu! *SALA* zatím ho máme na jipce (narodil se o měsíc a půl dřív), ale je to už teď bojovník a věřím, že se ze všeho vylíže. Držte palce!! *THX* "

patří to sem, za prvé: dobrých zpráv je pomálu a za druhé: Sparťanů není nikdy dost. *ANO*
Gratulka *THUMBSUP* Ať dělá tátovi hlavně radost!

+1
otaznik20
rad55 +276
05.01.21 v 20:07

No mazec, výsledek v pohodě. Jenom to byl mix neskutečně složenej. To, že je dvojice Súkel + Rousek silná to víme, ale pokus Tomášek centr a Súkel pravaso? Minule ho dali nalevo. Paní Jandačová to skládá jako experimentální jídelák. Kotleta, Koprová, Rýže. *KSICHT*
Jandus na začátku dvě, tři střídání???
Ale za body jsem vděčnej, i snaha byla vidět. Pády do střel jsme taky v minulých zápasech moc neviděli.
Kluci díky. *FLAGSPA*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So