Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
rad55 +174
29.04.20 v 20:01

reakce na paul68: ,,Borci, myslíte, že by mohl k nám přijít zpět Stach?8-) "

když bude mít lístek tak proč ne...

+3
otaznik2
rad55 +174
29.04.20 v 19:56

reakce na prcekk: ,,Šmerha a Zikmund, co to jako je? Posily jak řemen *SILENY* "

Šmerha je nadějný hráč, není u nás neznámý. (za Rouska?)
Zikmund dovede napadat, nahrávat i střílet (za Smejkala?)
Za mne: docela dobrá volba... Uvidíme jak se jim povede... *THISISSPARTA*

otaznik3
rad55 +174
29.04.20 v 15:44

Sledoval jsem kydy kolem Šmerhy, ale všiml jsem si, že u nás hostoval v U18 a U20...

otaznik4
rad55 +174
29.04.20 v 10:32

reakce na Ex1tus: ,,Tohle info o Sedlovi je tam od konce sezony, byl u nás na hostovačku..." zobrazit příspěvekTohle info o Sedlovi je tam od konce sezony, byl u nás na hostovačku ze Zlína. Z vyjádření lidí z klubu se jeho budoucnost u nás řeší, každopádně teď technicky patří Zlínu, pod který po konci sezony opět spadá (pokud se nedomluví další hostování či přestup). Z toho stavu na webu bych zatím nic nevyvozoval."

No nebudeme vyvozovat, ale Sedlo z té kolonky vypadl a není tam uveden.
Také by teoreticky měl být zapsán Michnáč - ukončení hostování.
Připadá mi, že na tom webu mají HOKEJ. :-D

otaznik5
rad55 +174
28.04.20 v 20:32

Na ofiko webu je, že odešel Sedlo do Zlína - konec hostování...
Čekám, že se povede ulovit nějakého borce, tím, že se objevil jako volný Filippi a zvolil by Liberec, tak by možná ten Birner byl ke koupi.
No za tři dny bude jasno. *ANO*

otaznik6
rad55 +174
26.04.20 v 11:41

reakce na Schaschek: ,,Řešíte tady body, ale problém je, že měl plat prvního centra a..." zobrazit příspěvekŘešíte tady body, ale problém je, že měl plat prvního centra a hrál 4..."

v každém případě nám v sezoně centr občas scházel a pokud jsem to zaznamenal dobře, byl to impulz od trenérů.... Věřme, že vědí co činí. Když to porovnám se Súkelem, tak ten v první lajně rozkvetl, nejpatrnější rozdíl mezi nimi byla rychlost.

+1
otaznik7
rad55 +174
24.04.20 v 11:32

reakce na frafont: ,,Blain mi byl/je sympatickej a kvalitu rozhodně má, jestli nebyly v..." zobrazit příspěvekBlain mi byl/je sympatickej a kvalitu rozhodně má, jestli nebyly v souladu představy jeho a Sparty, tak se nedá nic dělat. Jenom teda poněkud pochybuju, že přesunem zrovna k sekačkám a křovinořezům si nějak extra pomohl - ale jeho boj."

A hlavně, pan Křoviňák nemá problém s (ne)placením, ten dokáže ,,ušetřit" a jít se soudit. *NAPR****

+1
otaznik8
rad55 +174
23.04.20 v 15:01

reakce na karlos: ,,Musím říct, že Blain mi byl sympatický a také jeho výkony byly..." zobrazit příspěvekMusím říct, že Blain mi byl sympatický a také jeho výkony byly více méně stabilní. Pravdou je, že čísla mu oproti loňsku lehce spadla. Pokud chce hodně peněz, nedá se nic dělat.
jsem zvědavý, jaká jména představíme my.....ale vzhledem k nabitému kádru neočekávám žádná velká esa. I když jeden top bek by byl super. V útoku si myslím, že jsme na tom velmi dobře."

taky mi je sympatický, takže bych mu nepřál, aby poznal jak je v Hradci šén...

otaznik9
rad55 +174
22.04.20 v 16:33

reakce na Schaschek: ,,Taky jsem to slyšel stejně jako to, že chtěl prostě hodně..." zobrazit příspěvekTaky jsem to slyšel stejně jako to, že chtěl prostě hodně peněz, který mu v týhle situaci asi dát nemůžeme (nebo nechceme). Těžko říct. Dokud se to oficiálně nepotvrdí, tak jsou to stejně jen spekulace."

Tak jistě.. jestli chce dostat přidáno, tak agent musí ukázat, že je zájem i jinde. *ANO*

otaznik10
rad55 +174
18.04.20 v 14:05

reakce na PLHA: ,,To je bohužel podobný jako v Braníku, kde jsem začínal s fotbalem..." zobrazit příspěvekTo je bohužel podobný jako v Braníku, kde jsem začínal s fotbalem za ABC Pragoflora tam byla kousek o hřiště louka, kde jsme se něco naběhali a už se tam staví taky. Zřejmě jsme národ úředníků a milionářů vlastnící několik bytů ??!!?"

měl jsem pěkných pár let v kolenou škváru z Ábíčka. :-D
Původně tam mělo být nákupní centrum, kterému se Braničtí ubránili, ale tohle už nezvládli. *SORRY*

+1
otaznik11
rad55 +174
14.04.20 v 10:27

reakce na Jacob.: ,,Říčka také prodloužil *OK* "

Tomu budu držet pěsti, aby mu to začalo pořádně ,,šlapat"! Ten kluk měl smůlu, ale vůli a charakter! *THX* *THISISSPARTA*

+1
otaznik12
rad55 +174
08.04.20 v 19:16

reakce na MartinMegadeth: ,,O tom žádná, že restaurace, digitalizace a kdo ví co všechno k..." zobrazit příspěvekO tom žádná, že restaurace, digitalizace a kdo ví co všechno k tomu starých záznamů je náročná záležitost. Já se spíš pozastavuji, že desítky let nikoho na Kavčích horách nezajímalo co v archívu vlastně je a v jakém to tam je stavu. Přitom tam musí být metráky vyložených pokladů. *OK* "

to si úplně nemyslím, ČT nabízí prodej digitalizovaných pořadů podle požadavku, pokud tomu nebrání autorská práva. Materiál bych odhadoval na tuny a i přehled mít archiváři budou. Mohlo to být klidné zaměstnání, nebýt Zárubova nápadu *HAHA*

otaznik13
rad55 +174
08.04.20 v 18:59

reakce na Ex1tus: ,,Tady v rozhovoru mimochodem padlo, že Franta Ptáček končí jako..." zobrazit příspěvekTady v rozhovoru mimochodem padlo, že Franta Ptáček končí jako kondiční trenér u áčka. Někdo nějaké info, kdo nastupuje po něm?

sport.aktualne.cz/ho..."

dobrá zpráva je, že si dělá ,,Áčko" *BRAVO*

otaznik14
rad55 +174
07.04.20 v 19:37

reakce na MartinMegadeth: ,,Kamaráde, díky za odkaz: do ksichtoknihy už jsem nahlédl. Těšil..." zobrazit příspěvekKamaráde, díky za odkaz: do ksichtoknihy už jsem nahlédl. Těšil jsem se, že uvidím slavné zápasy, které jsem neměl možnost vidět hodně dlouhou dobu. A bohužel mi z větší části sklapne. Zárubovi ovšem všechna čest, že se zjevně nevzdává a hledá další fotbalový materiál, který by v rámci Archívu Z prezentoval. Pozítří má jít zajímavý zápas na hřišti Zimbrulu v Kišiněvě z podzimu 1995 sehraný v rámci druhého kola tehdejšího Poháru UEFA. *OK* Jsem dost zklamaný z toho v jakém (ne)pořádku musí mít ČT sportovní archív. Je zjevné, že dokud se Záruba a s ním ještě pár dalších lidí (Drbohlav, Lukšů, možná Bosák) ze sportovních redakcí nezačali pídit, tak neexistovala žádná evidence a v podstatě nikdo nemohl vědět kde co je a není. V digitální éře mi to přijde neuvěřitelné: fungování jak za krále klacka. Přitom v archívu musí ČT mít tuny sportovního materiálu, i když je samozřejmě otázkou v jakém je stavu. Především z velkých akcí, které vysílala hodně poctivě. Do této kategorie patří i zápasy v evropských pohárech. Za mého dětství v osmdesátkách bylo běžné, že během podzimu šly v týdnu dva až tři přímé přenosy a bývala snaha dávat maximální počet československých účastníků. Oproti tomu přímý přenos z první ligy šel tak dvakrát za měsíc a jednou z toho byla laskomina typu Plastika Nitra – DAC Dunajská streda. Co z ligy šlo pravidelně v přímém přenosu to bývala derby pražských S: těch by měla mít ČT v archívu taky metráky. Aspoň do podzimu 1993 než začala fotbal kurwit Nova. Taky o velikonoční neděli má jít derby Sparty se Slávií z roku 1991. Tam jsou dvě možnosti: jarní co na Letné Sparta vyhrála 3:1 nebo podzimní co opět na Letné prohrála 0:1 a kterým začala série podmazávání Korbelem a velice nestandardních rozhodcovských výkonů. *FUCKU* Je fakt škoda, že ČT nemá sportovní archív v lepším stavu, protože by Záruba mohl dát dohromady klidně i celý týden z nulté sezóny Ligy Mistrů. ČST tenkrát vysílala všechna domácí utkání z Letné (Glasgow Rangers, Olympique Marseille, Dynamo Kyjev, Benfica Lisboa, FC Barcelona) i převážnou část venkovních zápasů. Jediné nad čím váhám jestli se vysílal zápas z Marseille, protože ten jsem poslouchal v rádiu. Všechna ostatní venkovní utkání Sparty jsem tutově viděl v bedně. (A v té době kromě ČST 1 a 2 existovala tak maximálně OK 3, jinde se to vidět nedalo. Satelity byla v té době výsada horních pěti tisíc, mezi ty naše paneláková rodina rozhodně nepatřila. Ty se víc rozšířily až kolem půlky devadesátek.) Nebo by i v současné situaci, kdy ČT nesmí vysílat záznamy z LM po roce 1992 mohl vytáhnout parádní bitvy v PVP z podzimu stejného roku proti Werderu Brémy a něco víc z Poháru UEFA z podzimu 1995, v první řadě skvělé mače proti Galatasaray Istanbul. Těm ve dvou zápasech našvihal tři kousky Pavel Nedvěd, jeden krásnější než druhý, a začal být žádaným evropským zbožím. *THUMBSUP* "

Záruba byl ve Šťastném pondělí, asi musí být dost technicky náročné a pracné přeformátování pořadů tak aby bylo možné je odvysílat současnou technikou.... Je nutno převádět i formát 4:3 na 16:9. *ANO*

otaznik15
rad55 +174
07.04.20 v 13:30

reakce na Bumbi: ,,Podle eliteprospects jich je víc, ale nejsem si jistej, jak moc je to..." zobrazit příspěvekPodle eliteprospects jich je víc, ale nejsem si jistej, jak moc je to aktuální
www.eliteprospects.c..."

Blain, Jandus, Kalina, Kudrna, Příba, Pšenička, Říčka, Smejkal do dubna.

otaznik16
rad55 +174
06.04.20 v 16:41

reakce na Gapin: ,,Ja nestrasim, ale myslim si, ze je to celkem realny. Vycestovat se asi..." zobrazit příspěvekJa nestrasim, ale myslim si, ze je to celkem realny. Vycestovat se asi moct bude, ale jak po navratu. Tam ta karantena asi narizena bude. A nedovedu si predstavit, ze prijedeme ze Spenglerova poharu a pak budem mit 14 karantenu. Nebo u LM je ten problem jeste realnejsi protoze zacne uz v zari. A o fanouscich ktery by chteli na zapas nemluve. Kdyz dneska Hamacek rika ze vycestovat sice jo, ale na nakup do Drazdan ne. Takze predpokladam ze u vyjezdu mimo republiku, to bude stejny."

hokejisté jezdí za prací, ale uvidíme co bude dál...

otaznik17
rad55 +174
02.04.20 v 11:02

reakce na Schaschek: ,,Když tu někdo psal, že mají s Pechem odejít, tak jsem se tiše..." zobrazit příspěvekKdyž tu někdo psal, že mají s Pechem odejít, tak jsem se tiše smál... 8-) "

Proběhlo to jako spekulace, perník je na prodej, ale hráče poměrně úspěšně získává. Já k tomu psal, že to bude agentův taneček kvůli výhodnější smlouvě.
V každém případě BUCHTA!!!!! *BRAVO*

+1
otaznik18
rad55 +174
02.04.20 v 10:57

reakce na Gapin: ,,To je hrozně těžký to takhle vybrat. To by chtělo tu hru drobet..." zobrazit příspěvekTo je hrozně těžký to takhle vybrat. To by chtělo tu hru drobet poupravit a rozšířit ty jména. Třeba moji největší oblíbenci z mládí tam vůbec nejsou :-D
Ale to je asi pak nesmysl, protože to bych moh vyjmenovat spíš celý čtyři pětky 8-) "

Ve třech generacích by těch pětek bylo možná deset *SALA*

otaznik19
rad55 +174
01.04.20 v 15:42

můj otec měl oblíbence Šindeláře, Pěničku a Kuneše. Viděli jste couvat Kuneše? To bylo neuvěřitelný *ANO*

otaznik20
rad55 +174
01.04.20 v 11:49

reakce na Schaschek: ,,Jo, to je právě vždycky úhel pohledu. Hrálo tu tolik..." zobrazit příspěvekJo, to je právě vždycky úhel pohledu. Hrálo tu tolik neskutečných hráčů, že vybrat pět na pozici je fakt těžký. A za druhé u útočníků není vždy jasné jestli je to třeba striktní cent nebo křídlo popřípadě LW a RW... :-D

Z beků by určitě šel dát ještě Kučera, Michal Sýkora, Benýšek, Tikal, Gut, Gudas,
Z útočníků třeba Honza Marek, Kumstát, Kochta, Netík, Geffert,..."

taky záleží na tom koho si tipér pamatuje.
Asi bych nezapomněl na Horešovského, Richtera, Sivka, za hodně dobrého Sparťana si troufnu považovat třeba Saboliče.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 30. října - 18:30
    16.png
    PLZ (doma)
    Extraliga (14.kolo)
  • 1. listopadu - 15:30
    17.png
    ZLN (venku)