Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
rad55 +167
30.03.20 v 17:44

reakce na Gapin: ,,https://www.sport.cz/plus/clanek/1311680-restaurater-jandac-o-ferovost..." zobrazit příspěvekwww.sport.cz/plus/cl...

Proc mam pocit, ze jeho misto je fakt nekde jinde nez na hokejovy stridacce...
Jinak to zarazeni clanku se asi nejak nepovedlo, je to rubrika sport.cz a tam by asi nemel byt rozhovor o tom jak nekdo vede hospodu."

no, představil jsem si paní Jandačovou v zástěře a s vařečkou v ruce.... :-*

otaznik2
rad55 +167
25.03.20 v 22:41

reakce na Boliholi: ,,No nevím, třeba máš lepší zdroj, ale i na Spartě psali po jeho..." zobrazit příspěvekNo nevím, třeba máš lepší zdroj, ale i na Spartě psali po jeho příchodu cituji: "Koistinen podepsal s klubem kontrakt do konce aktuální sezony."

"

zdroj je tady...
www.eliteprospects.c...

otaznik3
rad55 +167
25.03.20 v 17:36

reakce na Boliholi: ,,Vždyť se snad hned od začátku psalo , že jde pouze o posilu na..." zobrazit příspěvekVždyť se snad hned od začátku psalo , že jde pouze o posilu na play off, protože se chce vrátit od příští sezóny domů do finska... Že jsou všichni tak překvapený, že končí. :-D "

nojo, smlouvu měl platnou 20/21, tomu se divím....

otaznik4
rad55 +167
25.03.20 v 14:50

Villemu děkuje Ton na stránkách, nějak jsem to celé nepobral. On v Německu cukal za špagát, že chce do Finska, měl problémy v klubu, u nás se pak upsal i na další sezonu?
Je to normální? *THX* Ville a sbohem. Takové hráče fakt nepotřebujeme *THISISSPARTA*

otaznik5
rad55 +167
25.03.20 v 12:58

reakce na Schaschek: ,,Akorát dneska byl každý druhý zákrok faul. "

jasně, já to bral v kontextu té doby, a že tam neprobíhaly žádné záludnosti.

otaznik6
rad55 +167
24.03.20 v 19:42

reakce na Schaschek: ,,Přesně tak. Z toho týmu z roku 2000 by každý mohl hrát z fleku..." zobrazit příspěvekPřesně tak. Z toho týmu z roku 2000 by každý mohl hrát z fleku první obranu. Ale v tom dalším roce si myslím, že tam byl ještě faktor Dopita. Být to v NHL, tak ho první zápas někdo trefí a bez něj byl Vsetín poloviční. "

no, tenkrát se hrálo docela slušně.

otaznik7
rad55 +167
24.03.20 v 19:39

reakce na Boliholi: ,,Klíma přestup do Hradce, podepsal tam smlouvu na 2 roky."

to je dobře, přestane nám dávat góly, tak jak je zvykem, kouzlo zmizí *KSICHT*

otaznik8
rad55 +167
24.03.20 v 12:34

Díval jsem se s chutí na Sparta-Vsetín a taky kus Vsetín-Sparta 2001. Největší rozdíl byl v kvalitě obrany v r.2000 to byla jistota, bez velkých minel, tam byl základ úspěchu. *THUMBSUP*

otaznik9
rad55 +167
24.03.20 v 10:48

reakce na frafont: ,,https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/jaroslav-hlinka-rozhovor-hc-spart..." zobrazit příspěvekwww.idnes.cz/hokej/e...
Plus minus udržet kádr a pár posil, to je za mě rozumná cesta - uvidíme, jaká bude realita, ono minimálně u Smejkala a Rouska je docela možný, že odejdou (první nějaký Finsko nebo co, druhýho si stáhne Buffalo)."

Smejkal i Rousek jdou prostě dál v kariéře, já jim to přeju. S tím musel počítat každý fanda i klub. Snad se podaří udržet co nejvíc hráčů, když už si to tak hezky sedalo.

otaznik10
rad55 +167
23.03.20 v 20:35

Centra potřebujeme, možná by stál za úvahu Valentin Claireaux, ten je volnej...
Buchta za Poulíčka to mi nepřijde jako supernákup *NE* *NE* *NE*

otaznik11
rad55 +167
23.03.20 v 19:16

reakce na SpartaCorps: ,,https://hokej.cz/jen-kratka-epizoda-koistinen-skoncil-ve-sparte-vraci-..." zobrazit příspěvekhokej.cz/jen-kratka-...

Ville jde od nás domů do Finska..."

On trucoval už v Německu, to bylo dané.

otaznik12
rad55 +167
23.03.20 v 10:28

reakce na SpartaCorps: ,,To je hokej... Moc hezky se na to kouká.... Ps: jak může..." zobrazit příspěvekTo je hokej... Moc hezky se na to kouká....
Ps: jak může někdo hanit dresy s billou... Asi neviděli nikdy dresy ve kterejch právě kluci bojujou proti vsetinu..."

to BILLA doba, co? Jen dobře, že se plocha reklam zredukovala. Pamatuju si jak se na to nadávalo... *ANO*

otaznik13
rad55 +167
22.03.20 v 13:31

Sedlo, Blain, Jandus, Kalina, Ville, Pavelka, Kudrna, Příba, Pšenička, Říčka a Smejkal, těm končí smlouva.
Buchta má smlouvu ještě na příští sezonu. Tak nevím...

otaznik14
rad55 +167
22.03.20 v 11:51

reakce na slajer: ,,Dnes v tv od 16 hod SPARTA - vsetín, finále 2000!*FLAGHCS* "

Dnes od 16:00 budu otevírat lahváče takovým tempem, že si ta moje bude myslet, že zapomněla na plotně papiňák. *METAL*

otaznik15
rad55 +167
21.03.20 v 16:26

A MS ofiko zrušeno...

otaznik16
rad55 +167
21.03.20 v 15:15

reakce na karlos: ,,Ale má to dobrý grády*KOSA* Dneska by se to asi ani nedohrálo........" zobrazit příspěvekAle má to dobrý grády *KOSA* Dneska by se to asi ani nedohrálo..... "

ono, když sleduju to srandovní vhazování, tak by to nejspíš ani nezačlo! *HAHA*

otaznik17
rad55 +167
21.03.20 v 13:13

reakce na Gapin: ,,Docela známá věc. Ale když přišlo nový vedení a Sivek se..." zobrazit příspěvekDocela známá věc.
Ale když přišlo nový vedení a Sivek se nabídnul s pomocí, tak to byla jedna z věcí, která se mi líbila nejvíc.
Nevim jestli to byl krok přímo od p. Snopkový, ale bylo vidět, že pochopili (snad) ve vedení, že musí v první řadě dostat na svojí stranu fanoušky. A Sivek byl k tomu účelu ideální osoba.
Já vim, že se říká, že nikdo neni víc než klub, ani hráči ani fanoušci. Jenže v případě fanoušků je to boj, který se nedá vyhrát a poražený budou vždycky oba."

Taky jsem velice oceňoval, že probíhaly konzultace se Sivkem.
Za éry Sivka jsem hodně chodil na hokej s dcerou, ale tohle mi uniklo.... *SALA*

otaznik18
rad55 +167
21.03.20 v 11:04

Michnáč jde zpět. *ANO*

+1
otaznik19
rad55 +167
21.03.20 v 09:48

Terč s velkým S! Naprosto skvělý dokument k pochopení srdce Sparťana, základní filozofie klubu a vývoj hesel fanoušků. Předávání tradičních hodnot mezi generacemi. Přístup majitele k těmto tradicím. (Nevěděl jsem, že Sivek chodil burcovat kotel a že tam řádil, když se nedařilo).
*THISISSPARTA*
Tenhle pořad by si měli prohlédnout trenéři hned po nástupu do funkce a opakovat si ho, měli by ho znát i posily.
*ANO*
Všechno z dokumentu bych moc chtěl vidět nadále na ledu!
*THX*

+1
otaznik20
rad55 +167
20.03.20 v 15:33

reakce na Pedro_Oak: ,,Další velká rána v klubu legend. *SORRY* *SORRY*..." zobrazit příspěvekDalší velká rána v klubu legend. *SORRY* *SORRY* *VYKULENY*

Ve věku čerstvých sedmadevadesáti let zemřela jedna z největších legend našeho klubu i českého hokeje, dvojnásobný sparťanský šampion a dvojnásobný mistr světa, pan Vladimír Zábrodský.

hcsparta.cz/clanek.a... *VYKULENY* "

To je smutný, měl nám nechat návod na úsměv v nelehkém životě.
Nezapomeneme!

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<08 / 2020>>
Po
Út
St
Čt