Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
903.jpg
loupák +427
11.11.14 v 23:14

reakce na Gapin: ,,Tak já uz delší dobu tvrdim Pech-Kumstat nejsou hrací do prvni..." zobrazit příspěvekTak já uz delší dobu tvrdim Pech-Kumstat nejsou hrací do prvni lajny. Před tím vším marodenim hrála první lajna Rolinek-Hlinka-Reway. A ve druhy s tima dvouma byl snad Buchtele. To mi přišlo vhodnější. Asi nezbyde nic jinyho než ze to Josef bude muset rozhodit jinak. "

Naprostej souhlas, kdyby první dvě lajny hrály v tomto složení jako na začátku sezony, šlapalo by to asi líp, hlavně ta první do té druhé už to složení stojí za zvážení.

903.jpg
loupák +427
11.11.14 v 23:02

reakce na Markus: ,,už sem se Tě na to si myslím ptal : Máš nějakou garanci, že by..." zobrazit příspěvekuž sem se Tě na to si myslím ptal : Máš nějakou garanci, že by hráč, řekněme XY dával goly i v tomto dvojutkání? "

Jasně, že nedával, tohle pořád omílat je hroznej alibismus.

903.jpg
loupák +427
11.11.14 v 21:02

reakce na loupák: ,,Snad ještě ne, to ubojujem."

Je to tam :-)

903.jpg
loupák +427
11.11.14 v 20:58

reakce na Gapin: ,,no a naše pouť Evropou končí... :-) "

Snad ještě ne, to ubojujem.

903.jpg
loupák +427
11.11.14 v 18:32

reakce na MartinMegadeth: ,,Lopak+Mandor: Tak to se pánové omlouvám, že jsem Vás podcenil...." zobrazit příspěvekLopak+Mandor: Tak to se pánové omlouvám, že jsem Vás podcenil. 8-) Nechci kritizovat Spartu za to, že na dres prdne logo. Fotbalový klub to je žumpa na peníze a rozpočet se plnit musí. Navíc, když přijde někdo kdo je ochoten sypat v horizontu desítek milionů korun. Akorát by ta reklama na logu měla být nějak vkusná, pěkná, prostě si dát práci s designem. A to tady rozhodně chybí. Za mne asi nejhezčí logo s designem sponzora bylo to z doby GM. Možná je to nostalgie, protože tenhle dres mám spojený s vítězstvím nad Barcelonou, Marseille nebo Brémami. *SMILESPA* "

Tak já myslím, že to bude spíš tou nostalgií ;-) , bylo to takové normálka. Mě se celkem líbí momentální logo nebo on to je spíš název na dresech Barcelon, to je pěkně udělaný, nebolí to do očí, a přitom je jasný co to je, bez problémů to přečte i slepej.

903.jpg
loupák +427
11.11.14 v 14:00

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, ty dresy to je "vopičárna" jaká se nevidí ani..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, ty dresy to je "vopičárna" jaká se nevidí ani leckde v pralese. Kdyby to aspoň bylo logo EP Energy Trading (EPET) nebo Energetického a průmyslového holdingu, ale tohle je vážně příšernost. :-! Na úrovni hokejového původního návrhu letošních hokejových dresů s logem Charouze nebo jak kdysi hrávala fotbalová Sparta v tričkách s příšernou reklamou na OD Kotva, ale to si asi ze zdejších stálých přispěvovatelů budu pamatovat nejspíš jen já. :-P Přisypou Spartě ročně do rozpočtu částku v řádu desítek milionů, jak jsem slyšel, což je na dnešní dobu veliký počin, chápu snahu za to být na dresu, ale i logo by mělo mít estetickou hodnotu, kterou zde, bohužel, nevidím. Co vidím je fakt, že budu muset napsat Ježíškovi, aby na mne pamatoval s dresem ještě bez loga Energie Blesku. :-D "

OD Kotva si taky dobře pamatuji, a to tedy bylo zvěrstvo. Tady je problém, že oni nepotřebují propagovat EPET nebo EPH, ale tento konkrétní produkt, a potřebují aby z toho bylo jasně poznat o co jde, tudíž tam musí být jasně čitelný nápis, jen nějaké logo, nebo nečitelný nápis, by byl v tomhle případě k ničemu, a holt desítky milionů nejsou zadarmo, co si budeme povídat a mít je a nemít je, je taky velkej rozdíl. Ale šlo to udělat hezčí, to každopádně.

903.jpg
loupák +427
11.11.14 v 12:00

reakce na Mrazík: ,,No fuj, to je hnus, takhle zkazit krásný dres. :-! "

Hezký to není, ale EPH patří Křetínskému, takže je to jen nějaký přesouvání finančních prostředků z jedné strany na druhou, ty dresy to, ale tedy dojebalo, to je fakt, a ještě bude Spartu teď každej vocas spojovat s bulvárním hnusem.

903.jpg
loupák +427
11.11.14 v 11:55

reakce na Mrazík: ,,Já bych to taky takhle viděl, protože logicky, když bude nějaký..." zobrazit příspěvekJá bych to taky takhle viděl, protože logicky, když bude nějaký utkání předehraný, tak si tam ty skórující a bodující hráče můžeš nacvakat a máš to zadarmo. :-D "

Určitě to tak bude.

903.jpg
loupák +427
11.11.14 v 11:22

reakce na frafont: ,,Hlavně že se započítají, do jakého kola, to je už jedno -..." zobrazit příspěvekHlavně že se započítají, do jakého kola, to je už jedno - stejně pokud se něčím odměňuje třeba top 3 nebo top 5 samostatného kola, tak to se nikoho z nás netýká :-D"

Tak to každopádně netýká ;-)

903.jpg
loupák +427
11.11.14 v 11:12

reakce na frafont: ,,Zítřek je kolo 9 ve fantasy - v pátek 14. zahajuje kolo 10,..." zobrazit příspěvekZítřek je kolo 9 ve fantasy - v pátek 14. zahajuje kolo 10, případné boody získané hráči HCS a zatáčky v dohrávce 18.11. by se měly počítat do toho desátého, nemýlím-li se :-)"

Koukal jsem do pravidel a tam je napsáno, že Fantasy kolo se hraje vždy od pátku do čtvrtka, nehraje se tam tedy podle kol extraligy, ale do konkrétního kola se započítávají všechny zápasy odehrané od pátku do čtvrtka, z toho mě plyne, že body ze zápasu HCS - Kotleta se počítají až do 10 kola Fantasy. Alespoň tak to chápu já.

903.jpg
loupák +427
07.11.14 v 17:59

reakce na MartinMegadeth: ,,Druhá skupina ME "21" má složení Anglie, Itálie, Portugalsko a..." zobrazit příspěvekDruhá skupina ME "21" má složení Anglie, Itálie, Portugalsko a Švédsko. Těžko z nich vybírat tu lepší. Nicméně na ME může hrát ještě ročník 1992, takže k použití by měl mít Dovalil hráče jako Krejčího, Vaška Kadlece, Vydru, Kadeřábka, Kalase a tak dále. Tým rozhodně špatný nebude. Největší obavu mám, aby to ustál právě Dovalil, protože předchozí ME "21" brutálním způsobem provařil. A účast ve fotbalovém turnaji na LOH v Londýně přitom byla tak blízko. :'(

Pála dle očekávání do dvouher zítra poslal Kvitovou a Šafářovou, s tím že na debla počítá s Hradeckou a Hlaváčkovou. Plíšková celkem bez překvapení bude náhradnicí. I tak si myslím, že téhle holce patří budoucnost. Akorát nechápu proč a kde se zasekla ta druhá, které se prorokovala lepší budoucnost.
"

Kristýna Plíšková, letos měla celkem slušný jaro, ještě v červnu myslím vyhrála turnaj ITF v Nottinghamu ale ve Wimbledonu vypadla v prvním kole, a pak už samá mizérie, aktuálně je 123. ve dvouhře, ve čtyřhře o něco lepší někde kolem 80.

903.jpg
loupák +427
06.11.14 v 17:08

reakce na Mrazík: ,,Jen klidně vstupuj, každý názor je vítán. ;-)"

Tak díky, já tedy občas plácnu nějaké moudro. :-D

903.jpg
loupák +427
06.11.14 v 09:20

Všechny tři odstavce se přesně shodují s mými názory. Hlavně ten výčet netrenérů a trenérů pro Spartu.

903.jpg
loupák +427
06.11.14 v 09:18

reakce na MartinMegadeth: ,,Za Hadamczika se tady hokej nehrál špatný, s tím souhlasím...." zobrazit příspěvekZa Hadamczika se tady hokej nehrál špatný, s tím souhlasím. Hadamczikovi se všeobecně vyčítá Šimíček, Paroulek, Výtisk a podobné příchody, přičemž třeba Šimíček ve Spartě odvedl výbornou práci. S*át mě začal až těmi keci v roce co se vrátil do Vítkovic. Už se zapomíná, že za Hadamczikem jsou například velmi vydařené příchody Ujčíka, Řezníčka nebo Tona s Markem. A pak samozřejmě bude s ním spojen odchod Žemličky. Narozdíl od vypakování Tona jsem názoru, že Žemlička si svými tehdejšími výkony o trejd říkal. Akorát bych strašně rád věděl proč se tehdy Sparta uchýlila k té šaškárně s Aličnem, když ho vůbec nechtěla.

Hadamczik má problém, že za něj se tady dvakrát vypadlo v semifinále se Slávií a to se neodpouští. Navíc série v roce 2004, kdy Sparta už vedla 3:1 a Hadamovi se to rozsypalo pod rukama, patří mezi nejčernější v moderní historii Sparty. Ale to jsem trochu odbočil. Kdyby to měl být ten Hadamczik z roku 2003, tak by mi to zase tolik nevadilo. Ale mezi tehdejším Hadamczikem a dnešním Hadamczikem vidím určitý rozdíl. Přirovnal bych to k Chovancovi. Přijde mi, že oba spojuje, že mají nějakou filozofii, na ní lpí a profesně se už delší dobu nevyvíjí. Hadamczik u nároďáku poslední dobou žil z podstaty a mám obavy, aby to nepřenesl do Sparty, kdyby opravdu přišel sem trénovat. Na druhé straně pro něj by Sparta byla obrovská výzva. Uspět tady by bylo věcí jeho ega. Přesvědčit a nejlíp se Spartou, že umí něco vyhrát, ten by pro úspěch udělal opravdu všechno. Tomu věřím. Otázkou je jestli by to stačilo.

I když se mnou mnozí asi nebudou souhlasit, tak Hadamczika bych ve Spartě viděl radši než takovou existenci jako je Milošek Říha (naštěstí mezi ním a Břízou panuje značná averze), hrobaře hokeje Veneru, práskače Hynka, alkoholika Lubinu, orangutana Razýma nebo notorického blba Kalouse. Na druhou stranu zajímavá jména pro Spartu můžou být Draisaitl (pokud by netrval na tom absolutním betonu červené čáry, k čemuž by mělo přispět zúžení středního pásma), Čada nebo Vlach (zejména jestli dokáže rozchodit letošní hodně špatný úvod sezóny Zlína). Mně osobně se hodně líbí nekompromisní názory trenéra Jeřábka a oslovila mne v poslední době práce dvojice Mlejnek - Kverka ve Varech. "

Tedy zatím si sem chodím jenom číst, do debat vám nevstupuji, ale tentokrát mě to nedá.V

Další stránky:

Vladimír Zábrodský

zabrodsky.jpg

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<04 / 2020>>
Po
Út
St
Čt